Futloze houding Mevo afgestraft Slechte wedstrijd Bruse Boys tegen hekkesluiter Meeuwen Arbiter staakt duel VCK - Brouwershaven Promotie SKNWK feit Negen ton voor plaatje van honkballer Slechte tijden voor DFS Knappe overwinning WIK ZSC krijgt te weinig: 0-1 Opnieuw verlies Duiveland SCHE NIEUWSBODE MAANDAG 25 MAART 1991 NR 24920 7 TIMMERWERKEN ONDERHOUD REPARATIE VERBOUWINGEN KOZIINEN RAMEN TRAPPEN TIMMERBEDRIJF WIM MEERDINK COR OTTE MANTELMEEUWSTRAAT I 430I WT ZIERIKZEE TEL. Oil IQ-15386 B.G.G. 0Tl 14-3225 WERKPLAATS ENGELSEKADE 9 TEL 01110-13904 mg a; lingen milieuhygiëne; 6 februari 1991 bij hen een inderweg is ingekomen van ijrichten en in werking heb- j; bijbehorende werken gele- ;stenschouwen. iet oprichten en in werking jssen met kantoor/kanti- Burgh-Haamstede; liggen op hét gemeentehuis ).00 uur tot 12.00 uur en van >p werkdagen buiten de kan- aldaar een mondelinge toe- er tot 25 april 1991 schrifte- verzoeken zijn persoonlijke .5-1651, tst. 242 of 231) kun- mondeling bezwaren wor- ordt gegeven tot een gedach- ;d gezag, de aanvrager en de de aandacht op, dat degenen als bovenomschreven en een wijs niet in staat is geweest, ezwaren tegen de ontwerp- ilet algemene bepalingen mi- .1 een aanvraag is ingekomen >or een vergunning ingevolge werking hebben van een aan de Meeldijk 14 te Burgh- ienen onder voorschriften om ;e ondervangen; dere ter zake zijnde stukken april 1991 elke werkdag van 5.00 uur. De stukken kunnen ten de kantoortijden worden chting op de stukken worden 1115-1651, tst. 242), kunnen tot eling bezwaren worden inge- dt gegeven tot een gedachten- gd gezag, de aanvrager en de 'enoemde datum schriftelijk bus 5001, 4328 ZV Burgh- i verzoeken zijn persoonlijke .1 er tenslotte de aandacht op :ht op de wijze als bovenom- ien dat zij daartoe redelijker- ng van de beschikking beroep eschillen van bestuur van de palingen milieuhygiëne; ■de aanvrage voor een vergun- ïtion Renesse te Renesse voor tende vergunning voor een In de Hogezoom 145 te Renes- I gelegde voorschriften om ge- ondervangen. erzake zijnde stukken liggen i april 1991 elke werkdag van 16.00 uur. op werkdagen buiten de kan- hebben ingebracht naar aan- ntoont dat hij daartoe redeli]- 3 april 1991 schriftelijk bezwa- ,jwerp van de beschikking, n verzoeken zijn persoonlijke arschrift dient gericht te wor- Burgh-Haamstede). ■palingen milieuhygiëne; zage gelegde voorschriften om te ondervangen, op 12 maari 'inderwet naar aanleiding van ;e voor het oprichten en inwcr- ncentrum, gelegen aan Hoge nae stukken liggen op het ge- verkdag van 09.00 uur tot 12.uu op werkdagen buiten de kan- i ingesteld door: |nning tijdig bezwaren hebben joont dat hij redelijkerwijs niet te brengen; binnen een maand na de dagte ling voor de geschillen van 2500 EA 's-Gravenhage. ZU oie artikel 60a van de Wet op ae Drsing van de beschikking •ziening. Dit verzoek moot 1D tit aan de voorzitter van de i de Raad van State, Fostbu j-dat op dat verzoek is beslist- vethouders Westerschouwen, VAN EKENSTEIN 4TSVERD RIET-LEENHEER Martin Verspoor (2e van links) met een kopbal, die uiteindelijk net naast de paal over de achterlijn verdween. (Foto: Joop van Houdt). BRUINISSE - Slechts twee korte momenten van bezieling heeft het eer ste elftal van VV Bruse Boys uiteindelijk toch nog een riante overwin ning opgeleverd. Middels verre van fraai voetbal werd door de Bruena- ren hekkesluiter De Meeuwen, uit Zoutelande, met een 4-0 nederlaag huiswaarts gezonden. In tegenstelling tot vorige week (koploper Terneu- zense Boys met 3-0 verslagen), toen de mannen van trainer Piet Roks tot de tanden toe gemotiveerd aan de meet verschenen, was er afgelopen za terdag van enige bezieling geen sprake. ,,Als je donderdag op de training komt en je weet niet eens tegen wie je moet zaterdag, zegt mij dat al ge noeg", oordeelde oefenmeester Roks na afloop. Na vijfenveertig minuten voetbal was er nog weinig te genieten geweest bij de ont moeting tussen VV Bruse Boys en het bezoekende De Meeuwen. Onvoldoende en thousiasme bij de Bruena- ren en een weinig inspire rende tegenstander zorgden ervoor dat er ronduit slecht gespeeld werd. Die - twee - keren dat de gastheren wel de mogelijkheid kregen het publiek op een treffer te trakteren, gooide de goed keepende De Meeuwen doelman Peter Schouwe- naar roet in het eten. Professioneel Tot twee keer toe hield hij zijn medestanders in de race. Zowel een knal van Tonny van den Berge als een kopbal van Peter Willemse werd professioneel door Schouwenaar naar de eeu wige jachtvelden gezonden. De Meeuwen probeerde het voornamelijk via de coun ter, maar was daarin weinig succesvol. Bru-goalie Jacob Muller behoefde in ieder ge val amper in actie te komen. Na een gezapige en doel puntloze eerste helft kwa men de gastheren meteen na rust echter wél fanatiek uit de startblokken. Een korte opleving van een tiental mi nuten betekende ineens een 2-0 voorsprong. In de 4e mi nuut gelukte het rechtsbui ten Kees-Jan van Nieuwen- huijze een voorzet te plaat sen. Aanvoerder Jacob van den Berge kopte door op Pe ter Willemse, die op zijn beurt fraai afrondde met een knikkende beweging: 1- 0. Slechts twee minuten later was het Harold van den Berge die aan het eind stond van een enorm verre ingooi van naamgenoot Tonny van den Berge. Een vallende kopbal zorgde ervoor dat eerstgenoemde de stand op 2-0 kon brengen. Hoewel een zich bijna de longen uit het lijf schreeuwende Piet Roks op die wijze trachtte het vuurtje brandende te houden, zakte het spel ech ter weer naar het bedenke lijke peil van vöör rust. Onzorgvuldig De Bruenaren geloofden het wel, liepen wat door elkaar en waren erg onzorgvuldig met het afwerken der kan sen. In de 38e minuut moest de inmiddels ongetwijfeld koud geworden Bruse doel man Jacob Muller toch nog één keer in actie komen. Na een misser in de defensie van laatste man Jaap van den Berge zorgde Muller er voor dat zijn doel 'schoon' bleef. Vijf minuten voor tijd kreeg het constante gebrul langs de zijlijn van oefenmeester Roks dan toch nog even ge hoor. Na een lastig schot van invaller Jeroen Hoep (voor Egbert van Unen) liet keeper Schouwenaar de bal los, waardoor Harold van den Berge de rebound ge woonweg niet kon missen: 3-0. Enkele minuten later was het Kees-Jan van Nieu- wenhuijze die de eindstand besliste: 4-0. KOUDEKERKE - Het lijkt meer en meer een mode gril te gaan worden. Weekend na weekend lijkt het de gewoonste zaak van de wereld te zijn dat er voet balwedstrijden om wat voor reden dan ook worden gestaakt. Zo ook afgelopen zaterdag het - randje - degradatieduel tussen VCK en de selectie van ASV Brouwershaven. Hoog opgelaaide emoties, vanwege een omstreden doelpunt, en een zich bedreigd voe lende scheidsrechter zorgden ervoor dat deze ont moeting 23 minuten voor het eindsignaal beëindigd werd. De stand op dat moment stond overtuigend in het voordeel van gastheer VCK: 4-1. De indirecte aanleiding tot sta king van de wedstrijd tussen VCK en ASV Brouwershaven was het toekennen van een om streden doelpunt door scheids rechter Luijsterburg uit Krui- ningen. Een kopbal die via een stuiter en de paal recht in de handen van Brouw-goalie Er- win Oosterhout werd opgevan gen betekende in de ogen van de zich in de hoek van het zestienmetergebied bevinden de arbiter een geldige treffer: 2-1. Verbaasd Verschillende toeschouwers ke ken enigszins verbaasd toen Luijsterburg naar de mid denstip wees. Ook de Brouwe- naren waren verbouwereerd en gingen massaal verhaal halen bij de man in het zwart. Hefti ge protesten zorgde ervoor dat de Kruiningse scheidsrechter zich bedreigd voelde en weg liep. Toen de gemoederen wat gesust waren en de wedstrijd vijf minuten had stilgelegen werd er toch weer verder ge speeld. De Brouwenaren waren even wel totaal gedesoriënteerd. Binnen vijf minuten kregen zij twee tegendoelpunten om de oren: 4-1. Hoewel er op het scherpst van de snede werd ge streden was er sportief gezien echter weinig aan de hand. Na een behoorlijk ruwe overtre ding hierna van Cees Kraayen- brink werd hij stante pede door de referee op de bon geslingerd. Door de hierdoor begrijpelijke reactie en protesten aan op nieuw het adres van Luijster burg voelde hij zich wederom bedreigd en maakte 23 minu ten voor tijd alsnog definitief een eind aan deze ontmoeting. „Er was eigenlijk niets aan de hand, maar zo'n man nekt je dan wel. Want wanneer wij hiervan ook nog de schuld krij gen kunnen wij twee punten in mindering krijgen, en dat is erg ongunstig natuurlijk ge zien de gegeven situatie", was een eerste reactie van Brouw- trainer Arend Krijgsman. Vreemde beslissing Ook bestuurslid, en toeschou wer, Joop Krips vond het een vreemde beslissing: „Brou wershaven treft geen blaam. Het was gewoon een belachelij ke situatie, dat zo'n doelpunt in eerste instantie wordt goedge- keurd. Maar als ik de reactie van de scheidsrechter dan daarna op de radio hoor, zet ik toch wel vraagtekens bij zo'n man", aldus Krips. Bij Omroep Zeeland verklaarde Luijster burg namelijk: „Ik had er ge woon geen zin meer in". Totdat halverwege de tweede helft besloten werd het duel te staken was het een vlakke en matige wedstrijd geweest. Via een counter was het VCK ge lukt in de 41e minuut van de eerste helft de score te openen: 1-0. Na de rust kwam Brou wershaven beter in het spel en nam het initiatief in handen. Via een benutte strafschop van Peter van Mourik werd het in de 10e minuut 1-1. Toen vijf mi nuten hierna het omstreden tweede doelpunt van VCK werd goedgekeurd had je de poppen aan het dansen. NEW YORK - Een kaart met een afbeelding van de Ameri kaanse honkballer Honus Wagner is voor 451.000 dollar, bijna negen ton, van eigenaar gewisseld. In het begin van de eeuwwisse ling werd de kaart gratis ver strekt bij een pakje sigaretten. Het plaatje werd geveild bij Sothehy in New. York. De koper van de kaart wenst anoniem te blijven. De waarde van de kaart werd geschat op 125.000 dollar. De prijs werd extra opgeschroefd omdat anti roker Wagner lang weigerde te poseren voor tabaksfabrikan ten. Wagner, afgebeeld in het tenue van de Pittsburgh Pirates, honkbalde van 1897 tot 1917. Baseball-kaartjes worden in de Verenigde Staten gezien als een van de betere beleggingen. BURGH-HAAMSTEDE - Bij de meeste spelers van SV DFS ontbrak de fut en motivatie om alsnog te proberen het degradatiespook op de vlucht te jagen. Zonder enig zelfvertrouwen werd ook de jongste thuiswedstrijd tegen het eveneens in de onderste re gionen acterende Heinkenszand opgepakt. Zolang er geen tegendoelpunten vielen wisten zij zich nog re delijk te weren. Eenmaal op achterstand gooien de meeste spelers de kont tegen de krib en geloven ver volgens niet meer in een gunstige afloop. „Het enige wat ik nog graag zou willen is het weghalen van die nul achter onze naam van het aantal gewonnen wedstrij den", verzuchtte trainer Kees Rijnberg, die aan zijn laatste weken bezig is bij DFS. Tevens zette hij zijn vraagtekens bij de mogelijkheden voor volgend seizoen in de tweede klas. Zo is er nog altijd niet een vervanger gevonden voor de scheidende Rijnberg en hebben de groen- witten momenteel onvoldoen de techniek in huis om serieus op dit niveau mee te kunnen. „DFS moet het van werken hebben, en als dat niet gebeurt zullen ze het ook volgend sei zoen weer moeilijk krijgen. Verder heb ik begrepen dat er spelers vertrekken, dus het zal er allemaal niet beter op wor den", aldus Rijnberg over de verwachte slechte tijden. Tegen Heinkenszand bleven de gast heren het eerste half uur rede lijk overeind. Toen in de 30e minuut de bezoekende spits vrij kon inkoppen (0-1), ging het snel bergafwaarts. Slechts via een schot van Clement Rijnberg kreeg DFS één enkel kansje. Drie minuten later kon Hein kenszand de marge alweer ver groten. Via de paal werd de bal achter de invallende keeper Edwin de Lange geschoten; 0-2. Na de hervatting trachtte Rijn berg door enkele interne positie-verschuivingen enige verandering teweeg te brengen. Maar tevergeefs. „Je probeert toch wat. Maar het zette weer geen zoden aan de dijk", ver klaarde hij na afloop. In die tweede helft speelden veel acties zich evenwel ook af op het middenveld. In de 38e minuut ging doelman De Lan ge de fout in. Hoewel hij op een hoge bal Tos' riep kreeg hij het speeltuig niet goed onder con trole, waardoor deze alsnog achter hem over de doellijn rol de. WAARDE - Op een zeer moeilijk bespeelbaar veld is het eerste elftal van de SV WIK erin geslaagd een knappe 1-3 overwinning te behalen in en tegen Waar de. Door dit resultaat mengt de ploeg van trainer Jaap de Ridder zich nog steeds in het rijtje van kans hebbers voor het behalen van de tweede periodeti- tel. „Deze overwinning is erg be langrijk voor het moraal van de ploeg" verklaarde De Rid der na afloop van het duel. „Ten eerste heeft WIK nog nooit in Waarde gewonnen en ten tweede heeft de ploeg het gemis van Han van de Sande, Erik-Jan Kort, Kees Verwest en Edwin Ganzeman prima op gevangen. Hoewel we beide kopploegen nog ontmoeten, heb ik een rotsvast vertrouwen in mijn ploeg dat we nog zeker mee gaan doen voor het perio dekampioenschap' WIK domineerde vanaf het al lereerste fluitsignaal. Binnen zeven minuten had de ploeg via Jan-Kees Noordijke al twee ri ante mogelijkheden gehad om op voorsprong te komen, de be labberde toestand van het veld verhinderde dit echter even zo veel keer. In de 7e minuut was het echter wel raak, een aanval ingeleid door laatste man El- mar Verhage werd via diverse schijven uiteindelijk door broer Richard afgerond: 0-1. Hoewel WIK gedurende de eer ste helft heer en meester was kwam er in de stand geen wij ziging meer. Ook in de tweede helft kende de ploeg uit Kerkwerve weinig tot geen problemen. De tweede helft was nog maar zes minu ten oud toen WIK voor de twee de keer scoorde. Ditmaal was het Joost Rotte die op aange ven van Jan-Kees Noordijke zijn ploeg naar 0-2 schoot. Deze treffer was het sein voor Waar de om er een schepje bovenop te gooien. Naarmate de tweede helft vorderde werd de thuis ploeg sterker zonder overigens echt gevaarlijk te worden. In de 30e minuut was het John ny Vermue die de wedstrijd de finitief besliste door uit een pass van Elmar Verhage zijn ploeg naar 0-3 te schieten. Tien minuten voor tijd wist de thuisploeg middels een af standsschot in de bovenhoek de spreekwoordelijke eer te redden: 1-3. SCHARENDIJKE - Hoewel een gelijkspel dikver diend geweest zou zijn, trok het Scharendijkse ZSC wederom aan het kortste eind in de thuiswedstrijd tegen het bezoekende Apollo. De Scharendijkenaren moesten met lede ogen toezien hoe de bezoekers met een 0-1 overwinning terug reisden naar 's-Graven- polder. Ondanks de nederlaag was trainer-speler Sjaak Dorreman tevreden over de getoonde in zet. „Naar onze mogelijkheden hebben we er alles aan gedaan om beide punten in Scharendij- ke te houden. Dat dit niet is ge lukt komt hoofdzakelijk door het feit dat we niet kunnen sco ren". Hoewel het bezoekende Apollo de eerste helft de iets betere ploeg was waren de kan sen voor beide elftallen evenre dig verdeeld. Fortuinlijker Uiteindelijk bleken de bezoe kers iets fortuinlijker te zijn in het benutten van deze kansen. Het enige doelpunt van deze wedstrijd viel in de 32e minuut van de eerste helft. Een voorzet vanaf de linkervleugel werd door één der Apollo-aanvallers met het hoofd beroerd en de bal verdween over doelman Johan van der Horst in het doel: 0-1. De thuisploeg stelde hierna al les in het werk om het tij te doen keren. Met een grote dosis inzet werd Apollo bestreden, doch het scoren van doelpunten blijkt dit seizoen niet de groot ste kracht te zijn van de Scha rendijkenaren. Gerard de Voogd was er in deze wedstrijd nog het dichtst bij. De Voogd zag echter zijn schot over de doelman en over de lat in de ballenvanger verdwijnen. Trainer-speler Sjaak Dorreman in actie voor hekkesluiter ZSC, dat zaterdag met 0-1 verloor van het bezoekende Apollo. (Foto: Joop van Houdt). NIEUWERKERK - Door een 2-1 overwinning op het tweede team van SSV'65 uit Goes is het eerste team van SKNWK erin geslaagd de promotie naar de le klas van het Zeeuwse zaterdagvoetbal te be werkstelligen. Lange tijd zag het er echter naar uit dat de felbegeerde promotie nog een weekje de ijs kast in kon. Bij rust keken de mannen van trainer Kees Kommer namelijk tegen een 0-1 achterstand aan en het duurde tot de 17e minuut van de tweede helft eer de gelijkmaker op het scorebord verscheen. Diegenen die afgelopen zater dag naar het sportpark Het Springer waren gekomen om een superieur SKNWK aan het werk te zien kwamen bedrogen uit. De ploeg bakte er met na me in de eerste helft erg weinig van. Het speelde te tam en te onsamenhangend om het de be zoekers echt moeilijk te ma ken. SKNWK-trainer Kommer verweet het slechte spel van zijn ploeg voornamelijk aan het feit dat er al wekenlang werd gesproken dat het in de thuiswedstrijd tegen SSV moest gaan gebeuren. De druk bleek echter voor sommige spe lers te groot te zijn. Slordig balverlies Vanaf de eerste minuut werd het al snel duidelijk dat SSV niet met zich zou laten spotten. Reeds in de zesde minuut be hoedde aanvoerder Joop Wan del zijn ploeg voor een 0-1 ach terstand door een kopbal van John Beuns van de doellijn te koppen. Na enige afstands schoten en een dot van een kans voor Peter van de Cingel, leidde slordig balverlies op het middenveld in de 34e minuut tot de openingstreffer. Een te doorzichtige combinatie werd onderbroken en door John Beuns beheerst afgestraft: 0-1. Nog voor de rust liet Erwin Theunisse de kans op de gelijk maker liggen. Alleen voor de doelman aangekomen zag hij geen kans om deze te passeren. Na de rust zagen de toeschou wers in ieder geval een agres siever spelend SKNWK aan het werk. Mede hierdoor kreeg de thuisclub uiteindelijk loon naar werken. Al duurde het tot de 17e minuut eer Sam. Flik- weert op aangeven van naam genoot Michel Flikweert de ge lijkmaker liet aantekenen: 1-1. Zes minuten later stond het zelfs 2-1 voor de thuisclub. Na een in eerste instantie afgesla gen aanval was het Erwin Theunisse die tot zijn grote ver bazing zo vrij als een vogeltje in balbezit kwam en alleen op de SSV doelman mocht afste venen. Theunisse liet zich dit buitenkansje niet ontnemen en beheerst schoof hij zijn ploeg naar een 2-1 voorsprong. Vanaf dat moment speelde de thuis ploeg een gewonnen wedstrijd, de druk was van de ketel en de bezoekers ontsnapten twee mi nuten voor tijd zelfs nog aan een grotere nederlaag toen Pe ter van de Cingel een boogbal op de paal zag belanden. ZIERIKZEE - Het eerste elftal van zaterdag eerste klasser Mevo heeft tijdens haar thuiswedstrijd te gen degradatie-kandidaat Wolfaartsdijk een veel te futloze instelling getoond. Deze ongeoorloofde hou ding werd evenwel rap door de bezoekers afgestraft. En hoe. De oranjehemden konden na negentig minu ten voetbal en een 0-3 nederlaag de wonden gaan lik ken. Na een haastige blik op de ranglijst moeten de meeste Mevo-spelers gedacht hebben 'oh, dat doen we wel even'. De hierdoor bewuste of onbewuste gebrekkige motivatie was evenwel een kolfje naar de hand van Wolfaartsdijk, dat als een leeuw vecht tegen drei gende degradatie. In de eerste helft begon het duel met wat ondefinieerbaar geschuifel op het middenveld. Fout Hoewel Mevo wind mee had werd er slechts tot twee keer toe op goal geschoten, welke evenwel doel miste. In de 37e minuut kreeg Wolfaartsdijk ei genlijk de eerste echter goede kans, welke echter meteen raak bleek. Door een fout in de Mevo-defensie kon de bezoe kende Marcel van de Stelle via het centrum doordringen en keeper Niels Goudzwaard ver schalken: 0-1. Het spel golfde hierna op en neer, waarbij Zierikzeeënaar Toon Wandel vlak voor rust nog een hele beste kans kreeg. Na een voorzet van Leon de Jonge schoot Wandel echter recht in de handen van de kee per van Wolfaartsdijk. Na de hervatting leek Mevo via Mau rice Lamberigts gelijk te kun ne komen. De voorzet van Pe ter van de Linde werd evenwel ternauwernood voor de voeten van Lamberigts weggeslagen. In de 11e minuut kon Wol- faartsdijk-speler Jan Blok op randje buitenspel en door slecht verdedigen van Jeroen Wijsman 0-2 aantekenen. Mevo, dat de inzet van het altijd hard werkende broederduo Jan en Johan Heikamp moest ontbe ren, liet zich steeds verder in pakken. In de 25e minuut ver- voglens kon Kees Reinhoud een voorzet op maat in één keer laag inschieten: 0-3. 'S-HEER ARENDSKERKE - Een met vier invallers acterend Duiveland leed afgelopen zaterdag in de uitwedstrijd tegen koploper 's-Heer Arendskerke een verdiende 4-1 nederlaag. Hoewel de Oosterlan- ders hun huid zo duur mogelijk probeerden te verko pen konden ze de (ingecalculeerde) nederlaag niet voorkomen. Trainer Cees Willemse was na de nederlaag dan ook niet echt teleurgesteld. „Zo'n nederlaag bij de koploper calculeer je na tuurlijk in, maar het blijft na tuurlijk jammer dat je juist in deze wedstrijd met vier inval lers aan moet treden. Het mis sen van een paar vaste krach ten is daarom ook meteen een fikse aderlating voor een klei ne vereniging als Duiveland". Middenlijn Hoewel het tot de 30e minuut van de eerste helft duurde eer 's-Heer Arendskerke op voor sprong kwam, moesten de Oosterlanders zich hoofdzake lijk beperken tot het voorko men van tegentreffers. Aan aanvallend voetbal kwam de ploeg dan ook niet toe en het aantal keren dat de middenlijn werd overschreden was dan ook op één hand te tellen. In de 30e minuut werd knullig bal verlies in de Duiveland-defen- sie door 's-Heer Arendskerke- aanvoerder Wim Goedegebuu- re afgestraft: 1-0. Tien minuten later was het de zelfde speler die zijn ploeg naar een 2-0 ruststand schoot. De tweede helft was identiek aan de eerste. De koploper was op alle fronten beter dan de Oosterlanders en het duurde dan ook niet lang eer de 3-0 stand op het scorebord ver scheen. Het was Frank Goede- gebuure die een strafschop ver zilverde nadat hij zelf in de be ruchte zone was onderuit ge haald: 3-0. Vijf minuten later rondde één van de aanvallers van de thuis ploeg een vlot-lopende combi natie doeltreffend af: 4-0. Dat Eric Beije een kwartier voor tijd uit een pass van derde elf talspeler Jan Stouten de 4-1 eindstand vastlegde was uit eindelijk alleen nog maar van belang voor de statistieken.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1991 | | pagina 7