LAATSTE NIEUWS Eén maand oorlog: bijna 1.000 Nederlandse militairen in Golf gebied Marineschepen VS lopen op zeemijnen in Golf Gewonden bij ontploffingen op Londense metro-stations Vietnamezen in Hongkong meer busvluchtelingen' Pronk zegt bezoek Genève af Brand weerman ontmaskerd als pyromaan Vijf jaar cel wegens incest voor Middel burger Openbaar vervoer rijdt redelijk op schema 2 ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE DEN HAAG - Eén maand oud was de Golfoorlog zon dag. Het was een maand waarin Nederland enkele vredesdemonstraties ten spijt zijn militaire en hu manitaire bijdragen gestaag uitbreidde. Het aantal Nederlandse militairen in het Golf-gebied is opgelo pen tot ongeveer duizend. De militaire uitgaven (trans port, munitie, verzekeringen en dergelijke) bedroegen de af gelopen maand ongeveer 33 miljoen gulden. In de periode vóór het uitbreken van de oor log kostte de Golfcrisis de Ne derlandse staat ruim 165 mil joen. Hieronder een chronologisch overzicht van de acties en reac ties in Nederland sinds het uit breken van de Golfoorlog. 17 januari: Premier Lubbers houdt om 8 uur 's ochtends een toespraak tot het volk: de oor log is uitgebroken. Kernkabi net treedt in werking, bestaan de uit de premier, de vice-pre- mier en de ministers van bin nenlandse zaken, defensie en buitenlandse zaken. 18 januari: Defensie heeft een pool van 270 medisch geschool de personen gevormd, die op vrijwillige basis naar de Golf gestuurd kunnen worden. En kele tientallen van hen zullen deel uitmaken van de Britse medische organisatie in de Golf. De rest blijft op afroep beschikbaar om op individuele basis te worden uitgezonden. Het merendeel is beroepsmili tair. Tterroristische aanslagen Bagh dad roept op tot terroristische aanslagen in de landen die de coalitie tegen Irak vormen. Ne derland besluit nog niet tot ex tra anti-terreurmaatregelen. Nederland besluit als onder deel van een NAVO-eskader de mijnenbestrijdingsvaartuigen Alkmaar en Zierikzee naar de Middellandse Zee te sturen. Aan boord zijn bijna 100 mili tairen. 19 januari: Ruim 1.100 vrijwil ligers hebben zich bij de Stich ting Nederland-Amerika ge meld om naar het Midden- Oosten te worden uitgezonden. Onder hen technici, medici, verpleegsters, chauffeurs en oud-militairen. In verband met Iraakse rake- taanvallen op Israël biedt Ne derland Patriot-antiraketin- stallaties aan. Israël bedankt voor het aanbod, omdat de Amerikanen al hebben gezegd extra Patriots te sturen. Er ont staat een politieke rel, omdat minister Van den Broek het aanbod gedaan heeft zonder zijn collega Ter Beek daarin te kennen. Rampbestrijdings- goederen 21 januari: Turkije krijgt 30 ton rampbestrijdingsgoederen van Nederland: gaspakken, brancards, brandwerende de kens en geneesmiddelen tegen chemische wapens. Nederland wijst alle Iraakse diplomaten uit behalve ambas sadeur Al-Falaki en de kanse lier. Zij moeten binnen 24 uur het land verlaten. Nationale solidariteitsbijeen- komst met Israël in Amster dam: premier Shamir dankt Nederland per telegram, mi nister Dales brengt namens de regering de band met Israël tot uitdrukking. Het marinepersoneel op de schepen in de Golf krijgt een extra toeslag in verband met mijnengevaar. 22 januari: In een commissie vergadering in de Tweede Ka mer erkent minister Van den Broek ten opzichte van zijn col lega Ter Beek onjuist te hebben gehandeld bij het aanbod van Patriots aan Israël. De NAVO vraagt Nederland om twee Orion-patrouillevlieg- tuigen voor verkenningsvluch ten boven de Middellandse Zee. 23 januari: De Iraakse ambas sadeur Al-Falaki wordt bij Buitenlandse Zaken op het matje geroepen om een scherp protest tegen de Iraakse Scud- aanvallen op Israël in ont vangst te nemen. PvdA-leider Kok zegt dat mili tair ingrijpen onontkoombaar was. Minister Dales biedt in een ge sprek met joodse organisaties namens de regering Israël hu manitaire hulp aan. PvdA-voorzitter Sint neemt voor de tv afstand van de PLO. 24 januari: Nederlandse Patriot-eenheden in Turkije vuren als gevolg van een fout in de computer twee raketten af, zonder dat er vijandelijke raketten in de buurt waren. Voorzitter A. Doeze van de FNV-bond Druk en Papier maakt duidelijk niet mee te werken aan extra edities van dagbladen op zondag. Diplomaten uitgewezen 25 januari: De vijf Iraakse di plomaten die door Nederland zijn uitgewezen vertrekken naar Tunesië. WD-leider Bolkestein verwijt het kabinet „geklungel" in de Golfcrisis. Een aantal carnavalsverenigin gen in kleine plaatsen in Lim burg en in Oldenzaal besluit de openbare carnavalsviering toch door te laten gaan. 26 januari: De mijnenjagers Alkmaar en Zierikzee vertrek ken vanuit Den Helder naar de Middellandse Zee met 86 opva renden. Op de Dam in Amsterdam de monstreren enkele duizenden mensen tegen de Golfoorlog en in Eindhoven enkele honder den. PvdA-voorzitter Sint probeert met een brief aan de leden de onrust binnen de partij over de besluitvorming van de PvdA- fractie inzake de Golfoorlog te temperen. Twijfels Minister Pronk spreekt open lijk zijn twijfels uit over de be nadering die het Westen in het Golfconflict heeft gekozen. Hij verklaart wel het ermee eens te zijn dat is gekozen voor geweld als middel om de VN-resoluties uitgevoerd te krijgen. 27 januari: Nederland biedt de Saudiarabische ambassadeur in Nederland, Al-Sudaery, hulp bij bestrijding van de olievervuiling in de Perzische Golf. 28 januari: Het kabinet besluit op verzoek van de NAVO twee Orion-patrouillevliegtuigen naar Sicilië te sturen voor ope raties boven de Middellandse Zee. Nederland stelt tien veegar- men beschikbaar voor het be strijden van de olieramp in de Golf. Een groep demonstranten ver nielt vitrines op een tentoon stelling over de Golfoorlog in het ministerie van defensie. Bedankje 29 januari: De Amerikaanse president Bush bedankt in een gesprek op het Witte Huis mi nister Van den Broek voor de Nederlandse bijdrage aan de anti-Iraakse coalitie. Van den Broek voert verder gesprekken met minister van defensie Che ney, veiligheidsadviseur Snow- croft, leden van het Ameri kaanse Congres en met de Sovjet-minister van buiten landse zaken Bessmertnych. Irak dreigt met aanslagen te gen de Verenigde Staten, Frankrijk, Groot-Brittannië en Nederland. Minister Dales verklaart dat er geen concrete aanwijzingen zijn voor terro ristische acties. De ongeveer 200 Nederlanders die nog in de Saudische hoofd stad Riyad verblijven zijn voorzien van gaspakken. 30 januari: Het kabinet besluit twee Hawk-squadrons en Stin- ger-teams naar Turkije te stu ren. De landmacht zet vijftig trucks in voor transport van Ameri kaanse munitie vanuit Duits land naar enkele havens in Ne derland. De Nederlandse schepen in de Golf krijgen toestemming noordelijker te gaan opereren en kunnen ook koopvaardij schepen gaan begeleiden. Minister Van den Broek spreekt in Washington met zijn Amerikaanse collega Baker. PvdA-kamerlid Piet de Visser komt door enkele uitspraken over de besluitvorming binnen de fractie over de Golfoorlog in conflict met de fractieleiding. Minister Andriessen kondigt aan in februari uit de over- heidsvoorraden 90.000 ton olie op de markt te brengen. 31 januari: Vier Nederlandse vredesactivisten verlaten met ongeveer 80 collega's het vre- deskamp op de grens van Irak en Saudi-Arabië en gaan naar Amman. Minister Van den Broek toont zich tegenover de Tweede Ka mer verontrust over de toe komstige verhouding tussen Europa en de VS. Het familiecomité Gijzelaars Vrij levert in een verslag felle kritiek op minister Van den Broek. 6 februari: Minister Pronk van ontwikkelingssamenwerking wordt de tijdelijke vervanger van minister Ter Beek van de fensie, die op doktersadvies het werk heeft neergelegd. Ter Beek heeft hartklachten. 8 februari: Nederland besluit voor de duur van de oorlog acht Patriot-lanceerinrichtingen van de luchtmachtbasis in het Duitse Blomberg aan Israël te lenen. Een team van ongeveer 25 Nederlandse militairen zal meegaan. Voedselhulp Nederland trekt twee miljoen uit voor voedselhulp aan de Pa lestij nen in de door Israël be zette gebieden. Op kosten van ontwikkelingssamenwerking gaan er 10.000 gasmaskers naar de Palestijnse bevolking. De KLM vraagt werktijdver korting aan voor 1.400 man technisch grondpersoneel, zo'n 2.000 man overig grondperso neel en 4.700 mensen van het vliegend personeel. 9 februari: Een groot aantal vredesorganisaties eist per brief aan premier Lubbers dat Nederland initiatieven neemt om te komen tot een staakt- het-vuren. 12 februari: VVD-fractieleider Bolkestein vindt dat de marine buiten schot moet blijven bij de komende bezuinigingen op defensie. De Golfoorlog heeft maar weer eens aangetoond, aldus Bolkestein, dat de mari ne onmisbaar is bij optreden in brandhaarden buiten het nor male werkgebied. OpruimwerkNederland draagt een half miljoen bij aan de kos ten van het opruimen van de naar schatting een miljard li ter ruwe olie in de Perzische Golf. Acht Nederlandse bedrij ven zullen op twee plaatsen in de Golf proberen de olie te ver wijderen. 13 februari: Niet 25, maar 70 Nederlandse militairen gaan mee met het Patriot-squadron dat ten westen van Jeruzalem komt te staan. Israël beschikt over te weinig personeel dat de Patriots kan bedienen. De Patriot-eenheid zal rond 25 fe bruari in Israël aankomen. Nederland schenkt Groot- Brittannië voor 21 miljoen gul den aan 203 mm-projectielen. De Verenigde Staten krijgen patronen voor explosieven- opruiming ter waarde van 580.000 gulden. De Britten kunnen tevens 155 mm-munitie van Nederland kopen tegen vervangingswaarde tot een maximum van 110 miljoen. 14 februari: Het Nederlandse Rode Kruis stelt 10 miljoen be schikbaar voor ziekenhuizen in de dooft Israël bezette gebie den. Het geld is afkomstig uit EG-fondsen. De olieraffinaderij Coastal Oil op Aruba gaat tijdelijk dicht, bij gebrek aan ruwe olie af komstig uit Irak en Kuwayt. Eén van de Nederlandse fregat ten in de Golf, de Philips van Almonde, is op 200 kilometer afstand van de Kuwaytse kust geweest bij de escortering van Apierikaanse vliegkampsche pen. Dit is de meest noord westelijke positie die een Ne derlandse oorlogsbodem tijdens de Golfoorlog heeft in genomen. 15 februari: Irak verklaart zich bereid de annexatie van Ku wayt ongedaan te maken, maar noemt daarvoor zoveel voor waarden, dat Washington en Londen in een reactie zeggen geen reden te zien voor het sta ken van de strijd. HANOI - De Vietnamese vluchtelingen die in Hong kong arriveren ontvluchten hun land steeds vaker per bus en trein. De vluchtelingen maken gebruik van een speciaal georganiseerde landroute die via China loopt. Alleen het laatste stuk naar Hongkong leggen zij nog op „traditionele" wijze af: per boot. Dat heeft een Westerse functionaris in de Vietname se hoofdstad Hanoi maandag verklaard. „Ongeveer 93 procent van het totale aantal vluchtelingen uit het voormalige Zuid-Vietnam heeft het afgelopen jaar ge- Tijden en standen volgens getijdetafel Hydro-meteocentrum Zeeland l.o.v. NAP ZIERIKZEE ROOMPOT BUITEN BRUINISSE WEMELDINGE Datum Hoogwater Laagwater tijd stand tijd stand 19 februari 06.20 159 00.00 -129 18.50 159 12.30 -168 19 februari 04.40 174 11.00 -168 17.00 176 23.10 -133 19 februari 05.50 167 00.05 -138 18.50 165 12.30 -177 19 februari 06.20 186 00.05 -144 18.50 186 12.35 -181 Doodtij: 24 februari Actuele informatie over afwijkingen: 06-91122353 bruik gemaakt van de 'nieuwe Chinese route' die langs de Zuidchinese kust loopt", aldus de functionaris. Een medewerker van het Hoge Commissariaat voor de vluch telingen van de Verenigde Na ties liet weten dat in 1989 nog slechts 30 procent van de Viet namese vluchtelingen over land naar Hongkong trok. „De vluchtweg via China, die steeds belangrijker lijkt te worden, is makkelijker, veili ger en goedkoper dan de vluchtweg over zee. De vluchte lingen kunnen langs de gehele route die begint in Ho Chi Minhstad, in het zuiden van Vietnam, gebruik maken van speciaal ingerichte gelegenhe den waar zij kunnen rusten. Vervolgens worden zij op ille gale wijze' de Vietnamees- Chinese grens overgeloodst", zo legt de VN-medewerker uit. Ook in China maken de vluch telingen gebruik van speciale pleisterplaatsen. Vooral Chine zen die in de jaren '70 Vietnam zijn ontvlucht bieden onder dak aan de Vietnamese vluch telingen. De vluchtelingen betalen voor hun reis ongeveer 550 dollar (ongeveer 950 gulden). Voor dit bedrag zijn zij gedurende de vlucht verzekerd van onder dak, eten en transport (bus en trein). Ook de steekpenningen die aan de Vietnamese en Chi nese douaniers worden betaald om een oogje dicht te knijpen zijn bij de prijs inbegrepen. DEN HAAG - Minister Pronk heeft zijn bezoek aan Genève, dat voor maandag en dinsdag gepland stond afgezegd in ver band met de extra vergadering van de ministerraad over de tussenbalans. Pronk zou in Ge nève gesprekken voeren met verscheidene organisaties van de Verenigde Naties. Boven dien zou hij met het Interna tionale Rode Kruis en het Ho- ige Commissariaat voor de Vluchtelingen praten over de opvang van burgerslachtoffers van de Golfoorlog. Pronk vervangt, zoals bekend, defensieminister Ter Beek die ziek is. Zowel het ministerie van ontwikkelingssamenwer king als het ministerie van de fensie dreigen een aandeel te moeten leveren in de bezuini ging van 17 miljard gulden die het kabinet wil doorvoeren. Hoe lang Pronks vervanging nog zal duren, is niet bekend. Maandagochtehd was het ge neeskundig onderzoek van mi nister Iter Beek nog niet afge rond, zo liet het ministerie van defensie weten. De Defensienota, die maandag (vandaag) had moeten verschij nen, -komt pas uit als de bespre kingen over de tussenbalans zijn afgerond. Dan is nog min stens een week nodig om de consequenties daarvan in de nota te verwerken. DE ALLERLAATSTE BERICHTEN VAN HET ANP RIYAD - Twee Amerikaanse oorlogsbodems zijn in het noordelijke deel van de Perzische Golf waar schijnlijk op enkele zeemijnen gelopen. Dat hebben Amerikaanse legerfunctionarissen maandag be kendgemaakt. De functionarissen lieten we ten dat maandagmorgen een explosief onder water een gat in de romp van het landings vaartuig Tripoli heeft gesla gen. De Tripoli heeft mariniers en helikopters aan boord en was na de ontploffing nog in staat op eigen kracht iverder te varen. De Amerikaanse mari ne maakte geen melding van gewonden. - Het deel van de Golf waar de explosie zich heeft voorgedaan is voor andere geallieerde ma rinevaartuigen gesloten. Ook de kruiser Princeton zou op een mijn zijn gelopen, zo meldden de functionarissen. Over het incident met de Prin ceton waren nog geen nadere gegevens bekend. LONDEN - Er zijn gewonden gevallen bij een ont ploffing op het Victoria-station in het centrum van Londen. Dit heeft de politie van de Britse hoofdstad maandag meegedeeld. Het aantal gewonden is onbe kend. De ontploffing tijdens het spitsuur in het Victoria-station is de tweede explosie op een Londens station. Enkele uren eerder had zich een flinke ont ploffing voorgedaan in het Paddington-station in het wes ten van Londen. Hier waren geen gewonden gemeld. Alle trein- en metrostations in het centrum van Londen zijn voor het publiek gesloten. De Britse autoriteiten hebben extra veiligheidsmaatregelen genomen in verband met oproepen van de Iraakse lei ders, overal ter wereld aansla gen te plegen op belangen van deelnemers aan de anti- Iraakse coalitie. Zoals bekend is Groot-Brittannië een actief deelnemer aan de coalitie die met Baghdad in oorlog is voor de bevrijding van Kuwayt. Britse vliegtuigen voeren uur na uur bomaanvallen uit op Iraakse doelen in Kuwayt en Irak. Ruim tien dagen geleden pleegde het verboden Ierse Re publikeinse Leger (IRA) een reeks aanslagen op de residen tie van premier John Major in Downing Street toen deze met het oorlogskabinet vergaderde. APELDOORN - De politie van Apeldoorn heeft zaterdag de bedrijfsbrandweerman R. B. gearresteerd. De man wordt verdacht van een reeks brandstichtingen bij zijn werkgever, het Lucas-zieken- huis in Apeldoorn. B. liep zaterdag tegen de lamp. Hij was een van de eersten om een brand te blussen in een kast waarin papier lag op geslagen. De man zou de brand zelf hebben aangestoken en daarna de kast afgesloten. Hij hoefde toen alleen nog op het alarm van de rookmelder te wachten om zich de held te kunnen tonen. Oplettendheid van bezoekers en een vreemde verklaring maakten de held haftige blusser verdacht, aldus de politie. B. heeft inmiddels bekend in de loop van augustus en sep tember vier brandjes te hebben gesticht in het ziekenhuis. De ze hadden geen van alle ernsti ge gevolgen. De man zei op zoek te zijn naar waardering en erkenning. MIDDELBURG - De recht bank in Middelburg heeft vrij dag een 25-jarige inwoner uit die stad veroordeeld tot vijf jaar gevangenisstraf. De man, M. de Q., heeft gedurende vier jaar zijn vier jaar jongere zus stelselmatig en met geweld of dreiging hiermee verkracht. De Middelburgse rechter acht te de ernst van het misdrijf en de hierdoor aan het slachtoffer toegebrachte schade niet vol doende weergegeven in de eis van twintig maanden vai^ de officier van justitie. De verkrachtingen begonnen toen het meisje 15 jaar was en voor het eerst een vriend had en werden in de loop der tijd gewelddadiger. Volgens de psy chiaters van het Pieter Baan- centrum was De Q. volledig toerekeningsvatbaar, maar toonde een volledig gebrek aan emoties. Ondanks gedeeltelijk intrekken van de verklaringen van De Q. is volgens de rechter het volledig bewijs voor het misdrijf geleverd. UTRECHT - Het openbaar ver voer in Nederland ondervindt hinder van sneeuwval en glad heid, maar kan nog steeds re delijk op schema rijden. Bij de Nederlandse Spoorwegen was vanmorgen, vrijdag volgens een woordvoerster sprake van vertragingen van vijf tot tien minuten. Zolang de combinatie stuif sneeuw, strenge vorst eri harde wind zich niet voordoet, onder vinden de treinen betrekkelijk weinig hinder van het winterse weer. In het streekvervoer doen zich forsere vertragingen voor van soms een half tot een heel uur. De vervoersmaat schappij Westnederland heeft de bussen op de lijnen 105 (Nieuwegein-Schoonhoven) en 112 (Lexmond-Gorinchem) in de garage gehouden omdat gro te delen van de trajecten onbe gaanbaar zijn. Bij Streekvervoer Nederland, het overkoepelende orgaan, waren vrij dagochtend nog geen andere meldingen binnen gekomen van uitgevallen buslijnen. Het openbaar ver voer in de steden heeft relatief minder last van de barre weersomstandigheden omdat in de steden meer gestrooid en geschoven wordt. Het stoppen bij haltes kan vanwege de glad heid wel problemen geven. De Algemene Verkeersdienst Driebergen is in de loop van- vrijdagmorgen gestopt met het registreren van files en de leng te ervan. Volgens woordvoer der J. Dellebeke loopt het ver keer overval vast door glad heid en sneeuw. „Het is ge woon geen doen meer. In het hele land zijn de wegen moei lijk begaanbaar. Iedereen die de weg opgaat moet rekening houden met vertraging", aldus Dellebeke. De AVD heeft nog geen offi cieel bericht doen uitgaan om de auto te laten staan, maar mensen die de AVD bellen wordt aangeraden dit wel te doen. AMSTERDAM - De winstmar ge op de verkoop van nieuwe .auto's is zo klein geworden dat reparatie en onderhoudswerk voor de automobielbedrijven in Nederland een steeds be langrijker omzetfactor zullen worden. Dat zei vice-voorzitter P. van Dijk van de Autovak beurs '91 vrijdag ter gelegen heid van de opening van de beurs maandag 18 maart. T/m zaterdag 2 maart Burgh-Haamstede Expositie kleurenetsen, aqua rellen en bloemstukken in zij de van Ria Westmaas. De Be- waerschole. Dagelijks (behalve zondags) van 13.30 tot 16.30 uur. Maandag 18 februari Zierikzee Commissievergadering onder wijs in grote commissiekamer stadhuis. 16.30 uur. Vergadering Philatelica in Huis van Nassau. 20.00 uur. Burgh-Haamstede Vergadering gemeenteraad Westerschouwen. 19.30 uur. Dinsdag 19 februari Zierikzee Commissie internationale uit wisselingen in stadhuis. 16.30 uur. Jaarvergadering CPB in zaal Gereformeerde kerk. 19.45 uur. Gespreksavond voor familie en vrienden van (ex) psychisch zieke mensen. Gereformeerde kerk. 20.00 uur. Serooskerke Districtsvergadering water schap in dorpshuis. 19.30 uur. Kerkwerve Bejaardensoos in verenigings gebouw 't Zuudènde. 14.30 uur. Burgh-Haamstede Bijeenkomst NVvH. Zorg voor zorg. De Schutse. 14.00 uur. Radio-opname EO in De Burght. 19.30 uur. Commissie welzijn in gemeen tehuis. 19.30 uur. Commissie ruimtelijke orde ning in gemeentehuis. 19.30 uur. Vergadering NCVB in zaal Ge reformeerde kerk. 19.45 uur. Brouwershaven Commissie volkshuisvesting en ruimtelijke ordening in stadhuis. 20.00 uur. Oosterland Verkoping. Lage Maireweg 14. Van 9.30 tot 11.30 uur en 14.00 tot 16.30 uur. Woensdag 20 februari Zierikzee Open middag SG Schouwen- Duiveland voor leerlingen ba sisonderwijs groep 8. 13.15- 15.00 uur. Open middag RSG voor leer lingen basisonderwijs groep 8. 15.00-17.30 uur. Districtsvergadering water schap in Huis van Nassau. 19.30 uur. Burgh-Haamstede Afsluiting leesprogramma Ge heim. De Schutse. 14.00 tot 16.00 uur. Zonnemaire Bijeenkomst Plattelandsvrou wen in dorpshuis. 20.00 uur. Donderdag 21 februari Zierikzee Jubileumviering Groei en Bloei in Concertzaal. 19.30 uur. Burgh-Haamstede Adviescommissie openbare werken. Gemeentehuis. 19.30 uur. Scharendijke Vergadering gemeenteraad Middenschouwen. 19.30 uur. Brouwershaven Lezing vervoer in vroeger tijd voor Stichting De Roode Lelie, Bostonplein, kerkzaak 20.00 uur. Bruinisse Verkiezingsbijeenkomst GPV/ RPF. Dorpshuis. 20*00 uur. Vrijdag 22 februari Zierikzee Openbare vergadering alge meen bestuur Beatrixschool, Grachtweg 8. 15.30 uur. Brouwershaven Jaaruitvoering Smalstads Ge mengd Koor. Tbnnenmagazijn. 20.00 uur. CD JA-bij eenkomst met het thema: Werkgelegenheidspers- pectief voor Schouwen-Duive- land. Gereformeerde kerk. 20.15 uur. Dreischor Nutsavond Nut en Genoegen in dorpshuis. 20.00 uur. Zaterdag 23 februari Kerkwerve Oliebollenactie. Verkoop huis- aan-huis. Vanaf 9.00 uur. Noordwelle Straoviering. Start parkeerter rein aan Dorpsring. 13.00 uur. Verkoping Welfare. Dorpshuis. Van 13.30 tot 16.30 uur. Ellemeet Oliebollenactie. Verkoop huis- aan-huis. Vanaf 9.00 uur. Scharendijke Oliebollenactie. Verkoop huis-, aan-huis. Vanaf 9.00 uur. Eikerzee Oliebollenactie. Verkoop huis- aan-huis. Vanaf 9.00 uur.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1991 | | pagina 2