Heren VV Delphi Mevo '80 luisteren goed naar coach Ferme stoot levert Schipper goud op N ieu wj aarstrof ee in manege Grol Verliesbeurten voor eerste teams Kwiek All-Ready pakt punt van koploper Animo Beslissing valt in de laatste minuut Wintertocht in Rilland Competitie damclub Zierikzee Zeeuwse tafeltennis kampioen schappen Brabantse kampioen schappen tafeltennis te Helmond Feyenoord blijft zoeken naar spits DINSDAG 15 JANUARI 1991 NR 24881 7 HELLEVOETSLUIS - Mede door het goed opvolgen van de adviezen van coach Roel Kok, heeft het eerste herenteam van VV Delphi Mevo '80 haar jongste uit wedstrijd in winst kunnen omzetten. De uitwedstrijd tegen Ibis werd geheel verdiend met 1-3 gewonnen door de Zierikzeeënaren. Deze overwinning geeft de blauwhemden alsnog hoop op een goede eindrangschikking. De beste dames van Delphi Mevo '80 liepen tegen een onnodig verlies op. Het thuisspelende Ber- kel won met 3-1. ZIERIKZEE - Onlangs stond voor All-Ready de moeilijke uitwedstrijd tegen koploper Animo 3 op het programma. Na twee weken niet gespeeld te heb ben stond de ploeg te popelen om de eerste winst binnen te halen. Het werd echter een stugge wed strijd waarin weinig doelpunten waren te bespeu ren. In de eerste helft was het telkens All-Ready dat het initiatief nam. Een gat kon de ploeg echter nooit slaan zodat de ruststand op 3-3 bleef steken. Na de rust waren de rollen omgedraaid en moest de Zierik- zeese ploeg het gat telkens dichten. Al met al ont stond er een gelijkopgaande wedstrijd die tenslotte ook terecht eindigde in een gelijkspel: 7-7. Ondanks de veel besproken ge brekkige voorbereiding en het nodige blessureleed heeft het eerste herenteam van de Zie- rikzeese volleybalvereniging toch slechts één puntje minder gescoord dan in de vergelijkba re periode van vorig seizoen. „We maken zodoende toch nog kans op een goede eindrang schikking. Tevens geeft dit ver trouwen om nog meer punten fe gaan pakken", sprak coach Roel Kok zijn tevredenheid uit na afloop. Amper In de eerste set liep het alle maal nog niet zo best bij de Zie rikzeeënaren. Enigszins onge organiseerd kon Delphi Mevo '80 amper tot aanvallen komen. Ook het goede blok van Ibis speelde ze parten, terwijl de gastheren in deze fase eveneens te voorzichtig aangepakt wer den. De eerste set ging dienten gevolge nog met 15-8 verloren. In de tweede set gaf coach Kok zijn discipelen de opdracht mee, het niet teveel in de varia tie te zoeken maar te zorgen voor steeds weer die dreiging WAALWIJK - Bij RKC wil nie mand iets weten van financiële malversaties, die maandagoch tend hebben geleid tot een massale inval van de fiscale inlichtingen- en opsporings dienst (FIOD) bij de Waalwijk- se voetbalclub en diverse be trokkenen. „RKC gaat vrijuit. Er kan ons niets ten laste wor den gelegd", verklaarde voor zitter Jenne Harder na een be raad van het dagelijks bestuur van RKC. RILLAND - Zaterdag 26 janua ri organiseert de ZWB weer een wintertocht. De afstanden zijn: 5, 10 en 15 km. De startplaats is in Rilland (Stationsbuurt); Café De Melk- salon, Drie Haasjes 31, Ril land. Starttijd is om 13.00 uur. De EHBO is ook weer aanwe zig op het parcours. Iedere deelnemer ontvangt een herin nering na afloop van de tocht. Inlichtingen: 01184-71004. Voor de overige deelnemende Zierikzeese atleten waren ook enkele knappe prestaties weg gelegd. Zo reikte bijvoorbeeld A-pupil René Holkers tot een eerste plaats bij de meerkamp (verspringen, kogelstoten en 60 m sprint). Ook de B-pupil Car los Slinkert wist op zijn meer kamp de beste resultaten neer te zetten. Dit leverde hem een fraaie eerste positie op. Uitslagen Hieronder volgen de resultaten van de Delta Sport atleten wel ke deelnamen aan het onlangs gehouden Indoor-Zeeland in de Zeelandhallen te Goes: Verspringen: 14. Harold Blom, 5,17; 16. Leon Loeve, 5,16. Kogelstoten: jongens C: 10. Si mon Schot, 8,64; 13. Roland van IJsseldijk, 7,97; 23. Fabian Duinhouwer, 6,15. Kogelstoten heren: 5. René Baartse, 8,42. Hoogspringen jongens A: 3. Serge Schot, 1,75. B-finale jongens C: 5. Sjoerd Waayers, 8.6. A-finale jongens B: 3. Tom v. d. Ouden, 7.5. Kogelstoten jongens B: 11. Ha rold Blom, 10,02; 21. Leon Loe ve, 8,33. 2-kamp. jongens A: 9. Michel Pleune. Verspringen jongens C: 5. Pa trick Boot, 5,02; 25. Ramses Bekkenk, 4,31; 33. Roland van IJsseldijk, 4,11; 35. Sjoerd Waayers, 4,00. 800 m jongens B: 9. Leon Loeve, 2.25.7. 60 m NIS: 1. Maurice Donker sloot 13.6. 100 m NIS: 1. Maurice Donker sloot, 20.5. Coach Roel Kok: „Er is een soort wisselwerking met het team waar ik veel lol aan be leef". door het midden. Om vervol gens via de buitenkanten te scoren. Deze taken werden ver volgens stipt opgevolgd en had den meteen de juiste uitwer- •king. „Met de slagkracht van Laurens van der Wekke en Mi chel van Sluys lukte dat goed. Je zag de vertwijfeling bij de tegenpartij. Ik heb dan ook De heren misten tijdens dit jongste duel duidelijk de juiste scherpte. Tevens was Jos Geluk afwezig, terwijl aanvoerder Kees Arensman slechts één bal had kunnen inslaan. Hij had de wedstrijd daarvoor name lijk als scheidsrechter ander half uur op de bok gezeten. Al met al hadden vooral externe factoren te maken met de uit eindelijke onnodige 3-1 nede- laag. Lastig In de eerste set gelukte het VV Kwiek nog een 7-8 voorsprong te realiseren. Rowido bleef Meisjes C, verspringen: 6. Ca- trineke Stoutjesdijk, 4,37; 23. Margreet Baakman, 3,82. Meisjes B, kogelstoten: 1. Mo nique Schipper, 16,15. Meisjes C, B-finale: 1. Katrine- ke Stoutjesdijk, 8.8. Meisjes C, kogelstoten: 4. Mie- ke v. d. Hoek, 8,02; 14. Miranda Nieuwenhuyze, 6,97. Meisjes A, verspringen: 4. Lies- beth Oud, 4,39. Sprinttweekamp meisjes A: 2. Liesbeth Oud. Meisjes C, 600 meter: 7. Catri- neke Stoutjesdijk, 2.02.9; 9. Margreet Baakman, 2.12.2; 10. Mieke v. d. Hoek, 2.17.7. Kogelstoten jongens D: 2. Jur- gen de Lang, 10,65; 17. Maarten v. d. Voordt, 6,69; 21. Niels Hol kers, 6,51. Jongens pupillen C, meer kamp: 5. Arnout Welmer, 8. Dennis Nieüwenhuyse, 11. Erik de Keijzer. Jongens pupillen B, meer kamp: 1. Carlos Slinkert, 3. Ferdi Reedijk, 4. Marijn van Kralingen, 9. Willem Bakker, 11. Wilbert Eekhof, 12. Ivo Wit- teman, 15. Wouter Bouwman, 18. Arend-Jan Baakman, 19. Arjo Nieuwkoop. Jongens pupillen A le jaars, meerkamp: 1. René Holkers, 16. Edwin Duinhouwer, 22. Ri chard de Boer, 24. Jimmy Nie- mans, 25. Pepijn van Eyk. Jongens pupillen A 2e jaars, meerkamp: 13. Johnny Panne- koek, 19. Joachim Schot, 23. Guido de Graaf, 28, Christian Lagendijk, 29. Jeroen van Kra lingen, 39. Mark v. d. Wekken. Jongens D, hoogspringen: 19. Niels Holkers. Driekamp meisjes pupillen Ale jaars: 3. Lindsey Osse- veel waardering voor de mid- denaanval die telkens weer op nieuw naar het midden rende, waardoor het Ibis-blok in ver warring werd gebracht", aldus Kok. Meer greep In die tweede set kreeg Delphi Mevo '80 ook steeds meer greep op de services. Vooral Laurens van der Wekke slaagde erin in één beurt maar liefst acht pun ten te vergaren. De setwinst van 8-15 was derhalve niet meer dan verdiend. Ook in de daaropvolgende twee sets bleef de Schouwen-Duivelandse ploeg volgens vorengenoemd systeem acteren. De spelverde- ling kwam tevens steeds beter in vorm. Hierdoor kon zo nu en dan toch ook wel weer geva rieerd gespeeld worden. De derde set eindigde in een 7- 15 winst. Terwijl de vierde pe riode ook geen enkel struikel blok betekende: 6-15. „Het leu ke is dat er tussen mij en het team op deze manier een stuk vertrouwen is gegroeid. Er is nu een bepaalde wisselwer king tussen ons. En zodoende daarbij echter akelig lastig in de nek 'ademen' van de Brue- naren. Door dankbaar gebruik te maken van aanvalsfouten bij de bezoekers kon Rowido de openingsset in een 15-8 winst omzetten. Dit was zeker niet de verdienste van de Hoekse Waardse volleyballers. Hoewel W Kwiek ook weder om in de daaropvolgende set op voorsprong wist te komen, werd ook nu weer de setwinst min of meer weggegeven: 15-7. In de beginfase van de derde set kregen de 'vissers' even de geest. Ondanks de furieuze start kon toch slechts een 2-0 voorsprong genomen worden. Het bleef te rommelig en nog waarde, 11. Marcella Krips, 14. Saskia Nieuwenhuyse, 24. Ma rieke van Doorn. Driekamp meisjes pupillen B: 3. Martine v. d. Cingel, 5. An toinette van Wijck, 12. Marieke Werry, 21. Esther Glerum. Finale A 60 m meisjes D: 2. Ma- riëlle Huisman, 9.0. Driekamp meisjes pupillen A2e jaars: 13. Jesca Welmer, 23. Anneke Provoost. Driekamp meisjes pupillen C: heb ik er ook veel lol in", sprak coach Roel Kok na de behaalde winst. Echter ook relativerend: „De winst is de verdienste van het team hoor. Ik kan daar aan de zijkant misschien maar 10% aan bijdragen. De spelers in het veld moeten het waarma ken". Damesteam Met de cijfers 15-9, 3-15, 15-6 en nog eens 15-6 (3-1) keerde het eerste damesteam van VV Delphi Mevo '80 onverrichter- zake terug uit Berkel Roden rijs. In feite had dit duel overi gens best in winst omgezet kunnen worden. In de eerste set ging de strijd gelijk op, maar kwamen de Zierikzeeë naren in het zicht van de haven net iets tekort In de tweede set liep het ver volgens allemaal super gemak kelijk en werden de gastvrou wen totaal overrompeld: 3-15. In de resterende twee sets kwam de Zierikzeese pass steeds slechter aan en kon dientengevolge ook geen goede eigen aanval uitgevoerd wor den. Berkel maakte hiervan dankbaar gebruik en trok met twee keer 15-6 aan het langste eind. Gestaakt De wedstrijd van zowel het tweede heren- als damesteam van VV Delphi Mevo '80 werd in de vierde set gestaakt. We gens het verstrijken van de ge bruiksduur in de zaal van Ibis werden beide duels bij een 2-1 stand afgefloten. De wedstrij den worden waarschijnlijk af gemaakt wanneer de teams van Ibis naar Zierikzee komen voor hun uitwedstrijd. steeds werden op alle linies fouten gemaakt. Bij een 6-4 achterstand keerde het spel van VV Kwiek als een blad aan een boom. Gelijkwaardig Middels beter volleybal, waar bij nu alles wél lukte, kon deze set winnend worden afgerond: 12-15. In de vierde set ging de strijd tot 9-9 gelijkwaardig op. Dankzij enkele dubieuze beslissingen van de leiding, ten nadele van beide ploegen, wer den de Bruenaren wat onrusti ger dan de gastheren. Feit was evenwel dat Rowido 3 deze set met 17-15 won en derhalve ook de wedstrijd: 3-1. De dames speelden een span nende wedstrijd, die evengoed in een gelijkspel had kunnen eindigen. Volgens aanvoerster Els Munter had een gelijkspel 'dan ook terechter geweest'. Echt weggespeeld werden de Bruse dames niet. Zij speelden voor zichzelf een lekkere pot volleybal waarbij het vooral ook aanvallend allemaal be hoorlijk uitpakte. Door wat onrust in de eindfases stootte VV Kwiek telkens het aange zicht: 3-1 verlies. 5. Kirsten Nederhoed, 6. Nadi- ne Rikhof, 9. Patricia van Grunsven. Hoogspringen meisjes D: 3. Anja Stouten, 1,35; 14. Marcha van Dissel, 1,20; 26. Thnja Stins, 1,10; 28. Vivian Krips, 1,05; 37. Monica Natte, a.h.n. Meisjes D, kogelstoten: 2. Anja Stouten, 9,71; 21. Vivian Krips, 6,29; 22. Mariëlle Huisman, 6,14; 27. Thnja Stins, 5,69; 40. Monica Natte, 4,35. 1 ZIERIKZEE - Voor de onder linge competitie van damvere niging Zierikzee werden vijf partijen gespeeld en iedere partij kende een beslssing. Het is opvallend dat dit de vierde clubavond op rij was zonder ook maar één remise. Regerend kampioen John Ho nig haalde beide punten bin nen uit een vijf om vijf eindspel tegen A. J. Flikweert, die minimaal remise verdiend had. Koploper Aart Walraven versloeg in een bekeken posi tiepartij runner-up Chris van der Wielen. De uitslagen waren als volgt: S. Douw-A. D. Schiettekatte 2-0; C. v. d. Wielen-M. J. Walra ven 0-2; A. J. Flikweert-J. M. Honig 0-2; J. P. v. d. Veer-C. L. Boot 0-2; J. de Jonge-J. de Wild 0-2. KRUININGEN - Tijdens de af delingskampioenschappen ta feltennis van Zeeland hebben alleen Hans Boon en Erik Stoel van TV Scaldina deelge nomen. Bij de Jongens pupil len was Hans Boon deelnemer. Hij begon deze dag met het dubbel samen met Heico San- dee (Slagvast). Voor een dub bel die niet altijd samen spe len deden ze het beslist goed. Ze kwamen eerst uit in een 4- kamp die ze wonnen, waarna ze in de Vi finale het koppel Van Belzen/Corver (MZ) ver sloegen. In de finale aangeko men wonnen ze tegen Verdur- men/Wolffelaar van Reynaert nog wel de le game met 21-15, de andere 2 games gingen ver loren, 9-21 en 18-21. Toch een goede prestatie van dit dubbel op hun eerste Zeeuws kam pioenschap. Enkel In het enkel kwam Hans Boon in een zeskamp bij de Jongens Pupillen maar behalve een goede wedstrijd tegen Schaak ('t Zand) was de rest tegenval lend. Erik Stoel had deze dag Tjark Ebbens (Slagvast) als dubbelpartner. Ze kwamen niet door hun poule heen. In het enkel kwam Erik Stoel uit in een vijf kamp bij de jongens Aspiranten 2. Hij speelde daar goede wedstrijden en eindigde tenslotte als 2e in deze poule. Na de poule speelde hij tegen Verhelst (Effect) en werd in 3 games 21-16, 11-21 en 21-17 uit geschakeld. De overige Scal- dina-senioren hadden een uit wisseling met de TTV Sport en Spel uit Hoensbroek die door Scaldina met de stand in games met 26-24 werd gewon nen. Een leuke en sportieve uit wisseling. HELMOND - Te Helmond haalde Paul de Graaf bij de Jongens Junioren een fraaie 2e plaats. In overleg met zijn trainers had Paul de Graaf besloten om naar de sterkefe Brabantse kampioenschappen af te rei- sen. De Zeeuwse kampioen schappen zouden voor hem wel een titel kunnen- inhouden maar niet datgene aan tegen stand wat deze speler nodig heeft. Begonnen bij de dubbels Juni oren A/B samen met Jan Rid der (Hotak'68). Paul/Jan- Lian/van Hoof (Never Despair) 21-7: 21-7. Jan/Paul-v. d. Loo/Van Wijck (ROTS) 21-11 en 21-16. Ze stuitten tenslotte op het sterke koppel Heil/Brons van Never Despair. Ze wonnen nog wel de le game: 22-20. Bij de samengevoegde klasse Jun I kwam Paul de Graaf tot 2 wedstrijden tegen S. Benne- broek (Budilia) 18-21: 21-17 en 18-21. Tegen de latere Brabants kampioen Van Liempden (Ne ver Despair) won hij wel de le game 21-17, maar moest de an dere nipt afstaan 19-21 en 19-21. Bij de Jongens Junioren A/B ontmoette De Graaf opnieuw Van Liempd (Never Despair) een sterke speler met harde aanvallende ballen. Paul die om 6.15 uur reeds in de bus zat die morgen was al behoorlijk moe om nog een super presta tie te leveren. De le game ver loor hij 15-21. Het heilige vuur was weg en in de 2e kwam hij met 7-20 achter. Met veel agres sie en veerkracht kwam hij nog tot 15-21. Na 5x Zeeuws kampioen nu de 2e man van Brabant. Na even wat aftasten aan beide kanten was het Wim in 't Veld die van afstand de score open de na 10 minuten. Animo ant woordde onmiddellijk waarna Ronny Pantekoek ook van af stand succesvol was: 1-2. Ani mo liet de gasten echter nooit verder dan 1 punt uitlopen, want na 2-2 en een raak schot van Wim in 't Veld werd de ruststand op 3-3 gebracht. Na de rust gaf Hetty Melissant haar ploeg opnieuw een voor sprong door een schietkans goed te benutten: 3-4. Twee doelpunten aan Animo-zijde draaiden de rollen echter om: 5-4. Nu moest All-Ready in de achtervolging en de ploeg werkte hard voor een positief resultaat. Omdraaibal Wim in 't Veld scoorde via een omdraaibaal zijn derde treffer en bracht zijn ploeg hiermee op een gelijke stand: 5-5. Een strafworp toegekend aan Ani mo betekende echter 6-5, maar Anne-Marie van Goudoever hield haar ploeg in de race door van afstand 6-6 aan te tekenen. De HC combinaties werden ge jureerd door J. Bal. De NBVR paarden werden gejureerd door mw. R. Groenenboom en de pony's door hr. J. Vader. Bij de paarden gingen 40 combian- ties van start in de rubrieken B3, B5, L9, L13, M17, M21 en Z24. Bij de pony's gingen er twintig combinaties van start in de rubrieken B3, B5 en L13. De uitslag luid als volgt: HC combinaties B3 - 1. Annemarie Deïst, Doeska; 2. Leontine Schouten, Regent Park; 3. Joy ce Naerbout, Sarina; 4. Tamae- ra Groot Bleumink, Bolite. B5 - 1. Anemarie Deist, Daisy; 2. Leontine Schouten, Regent Park; 3. Thmara Groot Bleu mink, Bolite. NBVR paarden, B3 - 1. Thmara Groot Bleu mink, Daisy; 2. Christa Henstra, Woody 3, Sacha Kooi man, Doloresse; 4. Jolanda v. d. Velde, Fanny (allen RV Re- nesse); 5. Jan Visser, Marcello, Rockanje; 6. Marjolein de Bruijn, Denise, RV Renesse; 7. Hanneke v. d. Graaf, Thlbot, RV Renesse; 8. Leny Geleijnse, Lady, Zilveren Trens; 9. Nelle- ke Rijsdijk, Kimberly, RV Re nesse. B5 - 1. Thmara Groot Bleumink, Daisy, Rv Renesse; 2. Jolanda v. d. Velde, Fanny, RV Renesse; 3. Jan Visser, Mar cello, Rockanje; 4. Sacha Kooi man, Dololresse, RV Renesse; 5. Nelleke Rijsdijk, Kimberly, RV Renesse; Marjolein de Bruijn, Denise, RV Renesse; Hanneke v. d. Graaf, Thlbot, RV Renesse; 6. Christa Henstra, Woody, RV Renesse; 7. Leny Geleijnse, Lady, Zilve ren Trens. L9 - 1. Nataly Platei, El Diango, Zandeind; 2. Jos van Ardenne, Romeo, PPCSD; 3. Monique Verschoor, Black, RV Renesse. L13 -1. Jos van Ar denne, Romeo, PPCSD; 2. Na taly Platei, El Diango, Zan deind. M17 - 1. Monique Veltman, Veersedam's Dec., RV Renesse; 2. Inge v. d. Berg, Ca ra; 3. Marijke Franken, Zarina; 4. Andrea Pronk, Archibald; 5. Anneke Baart, Aram;. 6. Vera Rutgers, Waindrich. M21 - 1. Jan Bal, Olivier; 2. Marijke Franken, Olivier; 3. Inge v. d. Berg, Cara. Z24 - 1. Arnold Kriens, mr. Ed. (allen RV Re nesse). Eén minuut voor tijd leek Ani mo de wedstrijd in zijn voor deel te beslissen, maar enkele seconden voor tijd zorgde de hardwerkende Wim in 't Veld ervoor dat zijn ploeg toch nog met één punt naar huis kon. Van afstand bepaalde hij de eindstand op 7-7. All-Ready was met dit resultaat zeer te vreden, maar de eerste winst in dit zaalseizoen laat nog steeds op zich wachteii. Overige uitslagen: Seolto 1- Zuidwesters 2 16-17; Luctor 2- Atlas 1 9-9. Stand in de eerste klas afde ling: Animo 3 8-13 Tjoba 2 7-10 Luctor 2 8-8 Zuidwesters 2 8-7 Atlas 1 8-6 All-Ready 1 8-5 Seolto 1 8-5 A.s. zaterdag speelt All-Ready tegen het eveneens hoog ge klasseerde Tjoba 2. De wed strijd wordt gespeeld in sport hal Onderdak en begint om 16.30 uur. Ponyuitslagen. B3 - 1. Peter den Braanker, Bianca; 2. Janin- ka van Klochum; 3. Rachel v. Nieuwenhuizen, Arco; 4. Mar lies van Gogh, Stippel; 5. Nico- let v. d. Putte, Voske; 6. Ludy Hammer, Violien; 7. Diane v. d. Weide, Violien; 8. Frauke Kneepkens, Stippel; Michel Priemis, Freya. B5 -1. Annelies v. d. Waarsenburg, Happy; 2. Kim Rutgers, Fabilola; Daph ne Schonberger, Arco; 3. Miran da Poll, Micky; 4. Marieke de Bruijn, Arco; 5. Thomas Hart, Darwin; 6. Nickey Kooiman, Tsssa. L13 - 1. Janet Rutgers, Peggy; 2. Angelique Reehorst, Arden Deram; Christa Henstra, Sharima; 3. Marthe de Bel, Duke (allen RV Renes se). ROTTERDAM - Feyenoord blijft ook na het aantrekken van Rob Witschge op zoek naar een Nederlandse centrum spits. Directeur sportief Ger Lagendijk informeerde maan dag bij Anderlecht over de mo gelijkheid John van Loen te halen, maar kreeg een negatief antwoord. Volgens algemeen directeur Martin Snoeck staan de ge bruinde neuzen van de spelers na het trainingskamp op de Ca- narische Eilanden weer alle maal dezelfde kant op. Voor Keur en Plomp, die mogen ver trekken, bestaat vage belang stelling, maar Feyenoord maakt geen haast met de ver koop. Een van de buitenlan ders Griga of Kiprich mag eveneens naar een andere club. Ttechnisch directeur Gunder Bengtsson prijst zich gelukkig met Witschge, die hij zowel in de spits, links op het midden veld of desnoods als linksach ter kan posteren. Er is geen sprake van dat Blinker overbo dig is. Monique Schipper (16) liet op overtuigende wijze de concurrentie achter zich met haar stoot van 16,15'meter. 's-GRAVENDEEL/HELLEVOETSLUIS - Zowel het eerste dames- als herenteam van volleybalvereni ging Kwiek hebben hun jongste uitwedstrijden ver loren. De heren gingen tegen Rowido 3 met 3-1 ten onder, terwijl het vrouwelijk schoon in Hellevoet- sluis met diezelfde cijfers de zege aan Ibis moest la ten. De heren verloren overigens van een op papier beduidend mindere tegenstander. GOES - Met een ferme stoot van 16,15 meter heeft de Zierikzeese Monique Schipper op niet misverstane wijze het onderdeel kogelstoten tijdens Indoor- Zeeland op de naam gebracht. De 16-jarige Delta Sport atlete liet hierbij de concurrentie in Goes mij lenver achter zich. RENESSE - De RV Renesse heeft zijn traditionele Nieuwjaarstrofe gehouden in Manege Grol te Renes se. Het geheel bestond uit een NBVR wedstrijd voor paarden een afzonderlijk gedeelte voor HC combi naties, een onderlingen wedstrijd voor pony's, een gecostumeerde veteranen wedstrijd en een caroussel demonstratie, dat werd afgesloten met een koud buffet.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1991 | | pagina 7