dichters JIKKEMIEN Amateur Comedie Zierikzee brengt première De Eetkamer o Soos- middehen Nederlanders stapten in de zomer massaal op de fiets Herziening marktgelden Zierikzee Nieuwe burgemeester in Hulst Op zaterdag 2 februari (O V) 4 ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE ENSCHEDE - Vier militairen van de luchtmacht, gelegerd in het Duitse Stolzenau, zijn maandagavond in Enschede in het huwelijk getreden. Hun hu welijk had een spoedeisend ka rakter omdat drie van de mili tairen op korte termijn naar Turkije vertrekken. Eén staat op de reservelijst voor uitzen ding naar dit land. WASHINGTON - Zes Ameri kaanse vliegkampschepen met in totaal meer dan 450 ge vechtsvliegtuigen zullen in de laatste uren voor het verstrij ken van het VN-ultimatum aan Baghdad posities hebben inge nomen bij Irak. Dit hebben functionarissen van het Ameri kaanse ministerie van defensie maandag verklaard. Noe atte de feestdaehen, in jaerwisselienhe wee achter de rik binne, wik wè is even stille stae bie de soosmiddehen zö atte ze dat noeme. Ik ao 'n paer van die middehen bezocht. Ik kan nie anders zae dat 't hoed doet vö 'n mens, om d'r is uut te wezen. De êne plekke doe 't wat anders mê anders kom op 't eeste neer. V6 vee ménsen 'n verzetje om d 'r is uut te wezen. Oe vee binne d'r nie die allene zitte in oe ouwer 'n méns oort, oe minder klopklanten aje over ouwt. Want dae zitte vee ménsen allene, dan möje de straeten rond je mê is nae hae. Zö was ik in Renisse in dae kwam Sinterklaos binne, je kon zo zie dat 'n flink was uut hroeid, 'n deftig man, ie pra te ie sprak d'r verschillende an. 't Was 'n helok at Piet d'r nie was, dus in de zak kaoje nie. Ze krehe aolemaele 'n ke- dootje. Ik docht wat is dat an ders as vroeher, dan krêje meesta niks. 't Ei wê wist dat 's ochens de pee nog net éénder in de klompe lag as 's avonds toenen d'r in hien. Aard was dat vö 'n kind dje niks kreeg, mé aok aard vö 'n ouwer a je niks kon hee. Dat kdje noe de jonhere nie mee an der ver stand brienhe. Wat zummen 'n raore snute trekke at dit nog is most verandere. Wat aomen 't hoed, in ammen dit noe nog wardere dan is 't hoed. As ou wen beije d'r noe aok hoed mee in dan beije je snotneuze van vroeher aok kwiet a ma je dae herust nog wê is over dien- ke. Op zoon dag óre d'r stikjés voor drohe, dat lukt d'n énen beter as d'n aoren, dat bluufzö mê het is hoed bedoeld. Op Bru ei dat kinderkoortje zon- he. Vol overhaeve óór je ze zienhe 'n kind veins nie, wil der doe soms mee zienhen mê net ons lippen bewehe, mê dan is j'n arte d'r nie bie. Dat zie noe 'n aore nie mê vö de buten- wacht Heken 't net echt, mê 't is nie zö. Noe oorter nog wat vö 'n oud mens dae. In toch zouê d'r veel meer kunne weze op die middehen. Is dat drempel vreze of voelen we ons eihe nog nie oud, mê toch kaje 't weze. Soms mot 'n mens 'n zet je ao om over de streep te kom men, en binne zé d'r êêmae over, dat vaol 't mee. Je binter is uut, in je weet da'je welkom bin. Oe meer zielen oe meer vreuhde is oud, me bluuf jonk. WULLUM Woensdag 16 januari NEDERLAND 1 13.00 uur Nieuws voor doven en slechthorenden. 17.30 uur Journaal. 17.40 uur De Nijl, 3-delige serie over landen en volkeren in het stroomgebied van de Nijl. Afl. 3. 18.30 uur Neighbours, Austra lische serie. 19.00 uur Journaal. 19.10 uur 10 in de pan, spelpro- gramma. 20.35 uur Volmaakte vreem den, comedyserie. 21.06 uur Milou van Sprang, talkshow. 22.00 uur Vreemde praktijken, comedyserie. 22.30 uur Kruispunt TV, infor matie uit kerk en wereld. 23.05 uur Begane grond, 6- delige serie in het kader van de campagne „Nederland, voe- dingsland" over de grenzen en perspectieven in de voedselpro- duktie. Afl. 3. 23.40 uur Journaal NEDERLAND 2 13.00 uur Nieuws voor doven en slechthorenden 14.15 uur Santa Barbara, Ame rikaanse serie. Afl. 45. 15.04 uur De TV-dokter, medi sche tips. 15.05 uur Gloss, serie. 15.54 uur Belfleur, gevarieerd magazine. 16.52 uur De bal is rond, jeugd voetbalmagazine. 17.30 uur Journaal 17.40 uur De teenage hero turt les, tekenfilmserie. 18.02 uur Popformule, muziek programma. 18.39 uur Billy Hot Dog, kin dermagazine. 18.50 uur Sweethearts, teken filmserie. 19.25 uur Blizz, jongerenmaga zine. 20.00 uur Journaal. 20.27 uur Love letters, romanti sche quiz. 22.04 uur De TV dokter, medi sche tips. 22.05 uur TROS Aktua, actua liteitenmagazine. 22.35 uur TROS Triviant, spel- programma. 23.25 uur In the heat of the night, serie. NEDERLAND 3 09.00, 13.00 en 17.20 uur Nieuws voor doven en slecht horenden. 18.00 uur De familie Ramdam, Franse komedie over de lotge vallen van een Noord- Afrikaanse familie in Parijs. Afl. 3. 18.30 uur Sesamstraat 18.45 uur Jeugdjournaal 18.55 uur Het klokhuis. 19.10 uur Van gewest tot ge west, regionaal magazine. 19.49 uur Staatsloterij, 1ste trekking van de 813de loterij. 19.54 uur Uitzending van het GPV. 20.00 uur Journaal 20.20 uur Film van Werkenro- de, beroepsopleiding, vorming, training en scholing voor licha melijk gehandicapte jongeren van 12 tot 25 jaar. 20.25 uur Bernstein dirigeert Beethoven, 9-delige serie waar in de 9 symfoniën van Beetho ven uitgevoerd worden door de Wiener Philharmoniker o.l.v. Leonard Bernstein. 21.28 uur Studio sport. 22.00 uur Journaal 22.15 uur Studio sport journaal 22.30 uur NOS-laat, achter grond-informatie met om 23.00 uur Den Haag vandaag. 23.15 uur Nieuws voor doven en slechthorenden. BRT 1 16.00 uur Samson, Samson en Gert beleven dolle avonturen met tekenfilms. 17.30 uur Het Capitool, Ameri kaanse serie. 17.55 uur Nieuws. 18.00 uur Tik tak, animatiese rie. Afl. 231. 18.05 uur Plons. 18.10 uur Scoop, cultureel jon gerenmagazine. 18.35 uur De woudlopers, Ame rikaanse gerie. 19.03 uur Buren, Australische serie. 19.25 uur Mededelingen en programma-overzicht. 19.30 uur Nieuws. 20.00 uur Tatort, Duitse poli tieserie. 21.35 uur Document, uiterlijk. 22.25 uur Kunstzaken. 22.30 uur Vandaag. Aansl. Paardenkoersen 22.50 uur Moviola, filmmagazi ne. 23.40 uur Coda, Anton van Wil- derode leest uit eigen werk: Paestum en Terug. BRT 2 18.30 uur Nieuwskrant 18.35 uur Mooi en meedogen loos, afl. 98. 19.00 uur Programma van de Katholieke Televisie- en Radio-Omroep. 19.25 uur Mededelingen en programma-overzicht. 19.30 uur Nieuws. 20.00 uur Sportavond. Aansl. Kijk uit! Donderdag 17 januari NEDERLAND 1 10.00 uur Vrouw zijn, magazine voor de vrouw. 10.45 uur TV-fruitmand, mu ziek op verzoek. 13.00 uur Nieuws voor doven en slechthorenden. 15.00 uur De Amerikaanse zee arend", natuurfilm. 15.30 uur Ceddie, tekenfilmse rie. 15.59 uur Het kleine huis op de prairie, Amerikaanse serie. 16.46 uur Ik ben Benjamin Ben, kinderserie. 17.30 uur Journaal. 17.40 uur Tijdsein I, gevarieerd nieuwsprogramma. 18.30 uur Avonturenbaai, Ca nadese serie. 19.00 uur Journaal. 19.20 uur Our house, Ameri kaanse serie. 20.15 uur Stampwerk, quiz. 20.45 uur Mannen, tweeweke lijks magazine voor mannen. 21.30 uur Tijdsein II, nieuws en actualiteiten. 22.05 uur Lieve moeder, repor tage over twee geadopteerde vrouwen die op zoek gaan naar hun natuurlijke moeders. 23.05 uur Muziek. 23.30 uur Tenslotte, slotwoord door ds. J. C. Schouten uit Baambrugge. 23.40 uur Journaal NEDERLAND 2 13.00 uur Niéuws voor doven en slechthorenden. 17.30 uur Journaal. 17.40 uur Bouli, tekenfilmse rie. 17.45 uur Baanbreker, informa tief magazine over allerlei ba nen. 18.10 uur Top 40, muziekpro gramma. 18.55 uur Jackpot, spelpro- gramma. 19.20 uur De heilige koe. 20.00 uur Journaal. 20.27 uur In de Vlaamsche pot, 30-delige comedyserie. Afl. 15. 21.05 uur Magnum, Ameri kaanse serie. 22.00 uur Nieuwslijn, aetuali- teitenmagazine. 22.40 uur Married with child ren, comedy. 23.05 uur Berg je voor Berg, praatprogramma. 09.00, 13.00 en 17.50 uur Nieuws voor doven en slecht horenden. 18.00 uur Flamenco, 3-delige serie over de Zuidspaanse fla menco. Deel 3. 18.30 uur Sesamstraat. 18.45 uur Jeugdjournaal 18.55 uur Het klokhuis 19.10 uur Design classics, serie over klassieke ontwerpen van gebruiksvoorwerpen. 19.35 uur Bekijk het maar, co medyserie. 20.00 uur Journaal. 20.24 uur 8 x Tennessee Willi ams: Een hotelbar in Tokio, tv- spel. 21.21 uur Dans in Nederland, 5- delige serie over professionele dans-gezelschappen 22.00 uur Journaal 22.15 uur Studio sport jour naal, actuele informatie over de sport van vandaag. 22.30 uur NOS-laat, achter grondinformatie. 23.15 uur Om het behoud van de aarde, les 8, BRT 1 15.00 uur Babel, wekelijkse nieuwsbrief voor Marokkaan se migranten. 17.30 uur Het Capitool, Ameri kaanse serie. 17.55 uur Nieuws. 18.00 uur Tik tak, animatiese rie. Afl. 232. 18.05 uur Plons. Afl.: Plons en zwijntje. 18.10 uur Prikballon, kleuter magazine. 18.25 uur Malvira, poppen- reeks. 18.40 uur Seabert, Amerikaan se tekenfilmserie. 19.03 uur Buren, Australische serie. 19.25 uur Mededelingen en pro gramma-overzicht. 19.30 uur Nieuws. 20.00 uur Doet ie 't, of doet ie 't niet, shbwprogramma waarin drie kandidatenkoppels uit België en Nederland d.m.v. ver scheidene spelletjes en film pjes strijden om hun plaats bij het radspel. 21.15 uur Panorama. 22.15 uur Kunst-zaken. 22.20 uur Vandaag 22.40 uur In zeer geheime dienst, 14-delige comedyserie. Afl. 3. 23.15 uur Coda, Fantasiestuk nr. 2 opus 73, van Schumann, uitgevoerd door Hans Mannes, cello en Alain Franco, piano. lf!SSiSI!§W>l BRT 2 18.30 uur Nieuwskrant 18.35 uur Mooi en meedogen loos, afl. 99. 19.00 uur Puur natuur. 19.05 uur Programma van het ACV-Informatief. 19.25 uur Mededelingen en pro gramma-overzicht. 19.30 uur Journaal. 20.00 uur Natuur, wat doe je er mee? 14-delige reeks over het wel en wee van de natuurreser vaten en natuurgebieden in Vlaanderen. Afl. 3. 21.00 uur The Bostonians, En gelse speelfilm. Door het mooie weer ZIERIKZEE - Het weer heeft er aan meegewerkt dat in de afgelopen zomermaanden de Nederlanders massaal op de fiets zijn gestapt. Veel VVV- kantoren meldden een opmer kelijke toename van de vraag naar fietstochten en het Neder lands Bureau voor Toerisme constateerde een opvallende belangstelling voor fietsva kanties. Een flink aantal personen koos naast een buitenlandse vakan tie ook nog voor - en dan meest al een wat kortere - een vakan tie in eigen land. Bij die vakanties in Nederland speelt de fiets een belangrijke rol. Hoewel veel mensen zich bij een fietstocht beperken tot dagafstanden van zo'n kilome ter of veertig, blijken steeds meer Nederlanders meerdaag se fietstochten over langere af standen op het programma te zetten. Zo werd van de Noordzee kustroute (van Den Helder tot aan de Franse grens) goed ge bruik gemaakt. De organisato ren van toeristische fietstoch ten berichtten bijna allemaal over meer deelnemers dan in de voorafgaande jaren. Voor veel Nederlanders behoort fiet sen bij vakantie en vrije tijd en wordt dit ook steeds meer ge koppeld aan modern levensge voel. Sportief bezig zijn en iets aan je conditie doen blijken voor velen de reden te zijn om de fiets te pakken. Opmerke lijk is ook dat steeds meer bui tenlandse toeristen in Neder land gebruik van de fiets maken. Zij vinden dat je Ne derland pas goqd hebt 'gedaan' als je er ook hebt gefietst. Nederland kent naar schatting een kleine vijfhonderd fiets clubs over het gehele land ver spreid. Zij bieden de gelegen heid om met vaste regelmaat, samen met anderen op de fiets te stappen en tochten te ma ken. Een paar jaar geleden hoorde je sombere geluiden dat vooral de aanwas van jongere leden achterbleef, maar daar is verandering in gekomen. De fietsclubs doen het goed. Qua aard verschillen de Neder landse fietsclubs nogal. Er zijn clubs waar de prestatierijders de boventoon voeren en andere waar het meer om de saamho righeid en de gezelligheid gaat. Opmerkelijk is dat er steeds meer seniorenfietsclubs ont staan voor mensen in de pensioen- en vutleeftijd. Bij hen neemt de belangstelling voor het fietsen toe. Er bestaan ook damesfietsclub, zoals bij voorbeeld 't Klein Verzet in Zierikzee, waar de dames elke maandagavond voor een fikse tocht door de regio op de fiets stappen. Damesfietsclubs hebben al een lange geschiedenis. De eerste werd in 1893 opgericht in Den Haag, met. de veelzeggende naam 'Honni soit qui mal y pense'. Datavas in die tijd toen het fietsen 'door vrouwen nog lang niet door iedereen werd geaccepteerd, maar de emanci patie was niet te stoppen. Bij de vrouwenemancipatie speel de de fiets een moeilijk te on derschatten rol. ZIERIKZEE - Nu de herinrich ting van de binnenstad van Zierikzee is voltooid wil het dagelijks bestuur van de ge meente de heffingsverorde ning marktgelden vernieu wen. Tijdens een openbare vergadering in het Zierikzeese stadhuis zal de adviescommis sie financiën, volkshuisves ting en informatiebeleid daar over advies uitbrengen. De vergadering vindt plaats op donderdag 17 januari en begint om 19.30 uur. Een van de wijzi gingen die b en w in de veror dening wil aanbrengen betreft het omzetten van het tarief dat door de marktkooplui wordt betaald om op de markt te mo gen staan. In plaats van een ta rief per strekkende meter wil men naar een tarief per vier kante meter. Een verandering die is gebaseerd op het uit gangspunt dat de werkelijke kosten van het marktgebeuren zoveel mogelijk op de gebrui kers dienen te worden ver haald. Naast haar vader stapte Kee de Steenweg af, halverwege keek ze om en wuifde naar Jikkemien, die het gordijn opzij had ge schoven. Simen droeg de reiszak met kleren over zijn schouder. Soms lette hij op Kee's gezicht. Dat was bedaard, net zoals Jikkemien kon kijken. Hij was blij met haar dienst, ze zou er kunnenleren en voor haar leeftijd kreeg ze veel geld. Hij liep er over te denken dat hij nu iets moest zeggen, ze ging voorgoed de deur uit. Er was veel mansvolk op het hof, ze zaten met de meiden in de bakkeet en sliepen al lemaal op de zolder, zover hij gehoord had en in den oest huurde de boer knechts, die niet van het eigen volk waren. Je moet altied goed oppasse, Kee. Dat spreekt, vader! Ze liepen op het zandpadje, naast de weg, dat stapte gemakkelijker en je hoorde niet aldoor je eigen voeten. Kee paste op dat ze haar schoenen niet vuil maakte. Je komt af en.toe maer is naer uus, zei Si- men weer, Je moeder zal blie weze as ze je ziet. Ik ebbe êes in de maend een kuirdag, an ders kan 't nie. Hij ergerde zich aan haar korte antwoor den. Knorrig gooide hij de reiszak op zijn andere schouder en struikelde over een steen. Ze moesten achter elkaar lopen, er stond dicht struikgewas, de takken waren nog vochtig van de regen die 's ochtends geval len was en Kee hield haar rokken stijf bij elkaar. Doe nie zó fienistig, meisse, je loopt as een juffer. Maar dan had hij al spijt van zijn woorden. Het was toch goed dat ze er netjes uit wilde zien, als ze op het hof kwam. Ineens vond hij dat ze nog maar een kind was, met de smalle schouders en de dunne enkeltjes, die vanonder haar te korte keusje kwamen. 't Is een biezonder voorrecht dat jie zó'n Door DIGNATE ROBBERTZ 79 goeie plekke kriegt, je 'moeder moch, toen ze zó oud was as jie, êel wat arder anpakke. Waerdeer dat, m'n kind. En as 't er is volk komt, ou dan goed je fesoen, de boerinne is van afkomste, d'r vader ei vier 'oven in ei gendom. Ze knikte en keek naar de afgelopen klom pen van haar vader. Hij had toch z'n ouwe zondagse schoenen wel aan kunnen doen. Simen bedacht wat hij nog meer zeggen kon, maar het meisse gaf zo weinig asem. Kee liep alles goed op te nemen. De boerde rijen lagen niet zo ver uit elkaar, overal lie pen hoenders met kuikens en in de weiden sprongen de lammers. Ze had een blij ge voel. Nu zou ze eigen baas worden, zelf over haar geld beschikken en met haar vrije da gen doen wat ze wilde. Ze moest beginnen te sparen, om grote krullen te kopen en twee tuug kralen. Gitten en rooie, nu droeg ze nog altijd de kleine rooitjes van grotemoe der Piete en in de week had ze niet anders dan porceleinen die aan de binnenkant wit waren. Een paar keer stonden ze stil onderweg en sprak Simen nog enkele woorden, maar ze was te veel vervuld van eigen gedachten. Daarom zweeg hij verder, tot ze bij de zij weg kwamen. Het tweede hof links moesten ze zijn. Kee schoof de koorden van het reti- cuultje, dat ze in haar hand had gedragen, over haar pols en zei: Geef de zak noe maer ier, vader, ik kan best allêene, jie moe nog zó'n ende trug. Langzaam liet hij de zak van zijn schouder glijden. Ik kan je toch net zó goed toet op 't 'of brienge, de boerinne zal 't raar vinde as jie allêene komt, je bin nog zó joenk. Ze greep haar spullen, maar de zak woog, het onder-einde sleepte. Simen schudde z'n hoofd. Kiek noe is, d'r zitte een vrachte keuzen in, je moeder ei ze ker nog nieuw gekocht. De boerin was een zachte vriendelijke vrouw, die Simen in den uuze vroeg. (wordt vervolgd) ZIERIKZEE - Op zaterdag 2 februari presenteert de Amateur Comedie Zierikzee in de Concertzaal te Zierikzee de première van De Eetkamer. Een kome die die is opgebouwd uit 18 scenes. Het stuk werd geschreven door de Amerikaan A. R. Gurney jr. Onder regie van Cees Möhl- mann zijn de leden van de Amateur Comedie al sinds augustus hard aan het werk om zich voor te bereiden op de voorstelling, Veertien spelers verdiepten zich in de persona ges die zij moeten uitbeelden. Allemaal spelen ze dubbelrol len. Heden en verleden Het verhaal gaat over een rijke, statige eetkamer. Het is de cen trale plek waar vele levens uit heden en verleden elkaar krui sen. Door een bonte stoet van personages wordt aan het pu bliek getoond wat de eetkamer zoal te verwerken heeft gehad. Het is één eetkamer als sym bool voor vele eetkamers in ve le huizen, vroeger en nu. In die ruimte is over allerlei onder werpen gepraat. Er is gegeten, gestudeerd, geruzied en geflirt. Men heeft er liefgehad en men heeft er verdriet gehad. De eet kamer is verkocht, verdeeld, verbouwd en verzwendeld. Volgens de spelers is De Eetka mer een stuk om te lachen, dat af en toe ook ernstig en zeker spannend is. „De Amerikaanse schrijver Gurney leverde met De Eetkamer een heerlijke co medie af. Peter Hoeksema maakte er een perfecte Neder landse bewerking van en de Amateur Comedie Zierikzee zet het stuk met plezier op de planken". Na de première in Zierikzee op 2 februari wordt De Eetkamer ook opgevoerd in het Vestzak theater in Vlissingen op vrij dag 22 en zaterdag 23 februari. De voorstelling in Zierikzee begint om 20.00 uur, die in Vlis singen om 20.30 uur. Reserve ringen telefonisch via 01110- 12273. HULST - Mr. A. A. L. G. M. Kessen is per 1 januari dit jaar benoemd tot burgemeester van Hulst. Kessen (43) is lid van de VVD. Hij is nu nog burgemees ter van Hontenisse. In Hulst volgt hij mr. F.A.W. Jacobs op, die in augustus burgemeester van Veldhoven werd. Zand en land Kleine idylle, spelend in Homerus en Caesar's gedachten. Droom en werkelijkheid; Zekere oogappel van gewezen machten. Oude Vriend - Karolingische Burght -, hope loos begraven onder zware klei. Onzichtbaar verbonden met een lieve Duinka pel, wachtend op jou en mij, smekend om daglicht, vergeten afstandsmaten bedekken de oude krachten. Weerstandig Geel-Groen, de adelaar rukt op naar het Westen, land en zand als prooi. Koene strijders met maliënvesten streden om jouw gronden. Wit te van Haemstede en Jan van Renesse doorstonden de vergankelijkheid, doorvech tend tot in de finesse. Stoer wapperde het Haemsteeds Wit over de strijdveldresten. Onverslaanbaar land, grijze Romeinen leefden zachtjes op de oude duinen, een ondergrond bouwend voor de kille Noormannen, met hun ijzeren-pluimen. Eiken-land, waar de bruinge brande Spanjaarden toch moesten vertrekken. En met hen gingen de Fransozen, treurnis rondom de patriottische bekken. Zelfs een duizendjarige Duitser deed zich van dit land ontruimen. Drijvend land, eeuwige verliezer van onver slaanbare schuimtoppen. Je ijle duinen vallen ontroostbaar uiteen, maar hun telgen koppen die blauw-witte zeestrijders hard terug. Nieuw Verklikkerstrand, o, wat een bewonde rend streven; zelf nu nog maagdelijk duinland. Daar, op de hoge kliffen vallen de woorden: Laat de koude zee stoppen. Vrouwelijk land, jij koestert iedere soort en geeft nooit op. Totdat het innerlijk het uit roept: Dit is geen Schouws volk, stop die ene ramp overschreeuwde alle hopen. Dammen en dijken, verkavelingen en afgravingen, alles om te beschermen en verrijken. Decennia's vergingen en met hen de historie; alles over de kop. Droomland, behoedzaam overstekend tussen tachtig asfaltwegen. Alleen nog vertelsels en luchtspiegelingen, het maakt mij verlegen. Mijn dochter zal nooit geloven dat de duinen eens léég waren. Haar kleine ogen weerschijnen een ijzig koud staren naar een abstract einder; Het is niet te vergeven. H. M. v. Koudekerke, Haamstede Deze rubriek verschijnt wekelijks in de dinsdag-uitgave van de Zierikzeesche Nieuwsbode en biedt thuis-dichters uit de streek de gelegenheid hun gedichten aan een gro ter publiek te presenteren. Wie denkt een of meer ge schikte gedichten te hebben kan deze opsturen naar de Zierikzeesche Nieuwsbode, Postbus I, 4300 AA Zierik zee. De redactie behoudt zich het recht voor de gedich ten wel of niet te plaatsen. Wijzigingen worden vanzelf sprekend niet doorgevoerd. De naam van de schrijver of schrijfster staat onder het gedicht.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1991 | | pagina 4