5 S bij de Vaate ty Kerstbomen WIN DE REIS VAN UW LEVEN EEN AKTIE VAN DE ZIERIKZEESE WINKELIERS S 5 bij de Vaate MARCO DE RIJKE GEMEENTE WESTERSCHOUWEN GEMEENTE WESTERSCHOUWEN Gemeente Brouwershaven GEMEENTE BRUINISSE CsmiCsgFflj) Uitslag trekking Sinterklaasaktie 3-12-90 1e prijs reiswaardecheque t.w.vf 2500, 2e prijs nr. 2 t/m 7 waardebonf 100, 3e prijs nr. 8 t/m 31 waardebonf 50, BEDRIJFSPANDEN ZIERIKZEE, Scheepstimmerdijk 28 Vraagprijs 1 259.000,- k.k. Bedrijfsruimte met woning op 1735 m2 eigen grond voor velerlei doeleinden te gebruiken. De woning is gedeeltelijk vernieuwd, heeft een woonkamer, luxe keuken en slaapkamer met badka mer op benedenverdieping. Het bedrijfsterrein is voor een ge deelte verhard met hier op een hefkraan. Een gedetailleerde te kening van het geheel wordt op aanvraag naar u toegezonden. OUWERKERK, Zuidstraat 26 Koopsom f 155.000,- k.k. Woonhuis met tuin, garage en en winkel. Ind. woonhuis: woon kamer, open keuken, bijkeuken, toilet, portaal. 1e verd.: over loop, 3 slaapkamers, badkamer, bergkamer en vliering. De wo ning is voorzien van c.v. Winkelgedeelte 85 m2 magazijn 20 m2 en tussenruimte 10 m2. Oplevering in overleg BEDRIJFSPANDEN ZIERIKZEE, Havenplein 20 Te huur Te huur voor .1200,- per maand inclusief verwarming. Bene denverdieping met keukenblok en toilet. Ca. 40 m2. Geschikt voor winkel of kantoor. ZIERIKZEE, Poststraat 44 Vraagprijs f 225.000,- k.k. Kantoorpand op goede lokatie ook geschikt te maken als woon huis. Ind begane grond: gang, toilet, 4 kantoorruimten (ca. 16, 11. 14 en 11 m2). 1e verd.: overloop, pantry, balkon, 2 kantoor ruimten (31 en 13 m2). Zolderverd archief c.v. ruimte. Vraagprijs f 179.000,- k.k. Winkelpand met woongedeelte en dagverblijf totaal ca. 40 m2. Ind voorruimte en achterruimte, keuken, kelderruimte onder het gehele pand. 1e verd.: overloop, 2 kamers en doucheruimte toilet. 2e verd.: zolderruimte over het gehele pand. ZIERIKZEE, Oude Haven 50 Vraagprijs f 435.000,- k.k. Monumentaal kantoorpand op eerste klas lokatie met flinke bin nentuin, achteruitgang en (fietsen)berging. Ind.: begane grond: lange gang met toegang tot receptie/ontvangstruimte, kelder, kantoorruimte, toilet, keuken. 1e verd.: spreekkamer, twee kan toorruimten, 2x toilet. 2e verd.: ruime zolder. Het pand is ge restaureerd in 1980 en voorzien van centrale verwarming Ook zeer geschikt voor bewohing kantoor. Tekeningen op aan vraag y ZIERIKZEE, Nieuwe Haven 7 Vraagprijs f 179.000,- k.k. Op aantrekkelijke lokatie gelegen winkelruimte groot ca. 65 m2 met dagverblijf, bovenwoning en achtertuin. Momenteel wordt de bovenwoning gebruikt als opslagplaats voor het winkelge- beuren. ZIERIKZEE, Meelstraat 18 Vraagprijs f 145.000,- k.k. Fraai gerestaureerd sfeervol monumentenpand geschikt als winkel/woonhuis Ind.: winkel/atelier, keuken, toilet. 1e verd.: woonkamer met terras. 2e verd overloop, badkamer met 2e toilet, 2 slaapkamers, bergvliering. De woning is v.v. gas c.v. en badgeyser Tekeningen op ons kantoor. makelaar in onroerende goederen en assurantie NIEUWE HAVEN 147 - ZIERIKZEE TELEFOON 01110-12577 Bekendmaking Datum 6 december 1990 De burgemeester van Westerschouwen maakt bekend: dat burgemeester en wethouders van deze gemeente voornemens zijn om middels toepassing van: A. artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (vrijstelling geldend bestemmingsplan) vergunning te verlenen aan: 1. dhr. A. Soek te Rotterdam voor het bouwen van een blokhut op het perceel kadastraal bekend sectie L nr. 321, plaatselijk bekend Hoogenboomlaan 7a, de Bon gerd 43 te Renesse; 2. dhr. E. Gerken te Bochum, BRD voor het bouwen van een blokhut op het perceel kadastraal bekend sectie E nr. 1573, plaatselijk bekend Bosweg 1, Schouwse Duin 32 te Burgh-Haamstede; B. artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening/ artikel 50, lid 8 van de Woningwet (vrijstelling gel dend bestemmingsplan en vooruitlopend op nieuw bestemmingsplan) vergunning te verlenen aan: 3. dhr. J. A. Dalebout te Burgh-Haamstede voor het bouwen van een toiletgebouw op het perceel kada straal bekend sectie F nr. 544, plaatselijk bekend Groenoordswegje 1 te Burgh-Haamstede. 4. de Stichting Vakantiehuis te Dordrecht voor het bou wen van een rekreatiewoning op het perceel kada-' straal bekend sectie H nr. 666, plaatselijk bekend Rampweg 10 te Renesse. Bovengenoemde bouwplannen liggen met ingang van vrijdag 7 december 1990 gedurende 14 dagen ter gemeen tesecretarie afdeling IV ter inzage. Gedurende deze ter mijn kan een ieder schriftelijlc bezwaren indienen bij genoemd college van burgemeester en wethouders, te gen hun vermeld voornemen. De burgemeester voornoemd, J. L. NIEMANTSVERDRIET-LEENHEER Burgh-Haamstede, 6 december 1990 Vergadering gemeenteraad: Datum 10 december 1990 Tijdstip aanvang:'19.30 uur AGENDA: 1. Opening. 2. Bepaling volgorde stemming. 3. Notulen. 4. Ingekomen stukken. 5. Voorstel voteren krediet voor de aankoop van een spuitwand. De aankoop wordt gedaan t.b.v. groot onderhoud aan machines en voertuigen van G.W. 6. Voorstel voteren krediet voor de vervanging van de geluidniveaumeter gemeentewerken. 7. Voorstel benoeming gemeentelijk vertegenwoordi ger in aandeelhoudersvergadering N.V. Delta Nuts bedrijven. 8. Beroepschrift van dhr. F. Klapwijk inzake afwijzing bouwvergunningaanvraag. 9. Voorstel wijziging verordening havengelden. 10. Voorstel verkoop grond aan gebr. Vroegop. Betreft een perceel op het industrieterrein in Haam stede. 11. Voorstel aankoop grond van dhr. C. G. C. Hekman. Betreft een strookje grond in Noordwelle. 12. Voorstel tot wijziging van de „Verordening vaste ad vies en bijstandscommissies 1987". Betreft de mogelijkheid om niet-raadsleden te laten optreden als plv. lid in gemeentelijke commissies. 13. Voorstel afkoop erfpacht door dames Kik. Betreft een perceel aan de Smidsweg in Noordwelle. 14. Verzoek bestemmingsplanwijziging mevr. Moolen- burgh. Behandeling bezwaarschrift in commissie bezwaar- en beroepschriften. 15. Voorstel wijziging verordening rioolrechten. 16. Voorstel afwijzing verzoek tot aanpassing bestem mingsplan dhr. J. Waverijn. Verzocht wordt vergunning voor plaatsen van 5 sta caravans i.p.v. vergunning voor 3. 17 Begrotingswijziging. 18. Verder voorkomende zaken. 19. Rondvraag. 20. Sluiting. De burgemeester. De vergadering is openbaar en wordt in het gemeente huis gehouden. OPENBARE BEKENDMAKING Ter inzage legging en openbare hoorzitting aanvragen om vergunning voor onttrekking van grondwater Burgemeester en wethouders van Brouwershaven "ma ken bekend, dgt vanaf 10 december 1990 tot en met 9 ja nuari 1991 ter sekretarie, afdeling algemene zaken, voor een ieder ter lezing zijn neergelegd de aanvragen om ver gunning voor het onttrekken van grondwater aan de bo dem ingevolge de grondwaterwet en de grondwaterve rordening Zeeland van: 1. H. van Eijk, Heesterlustweg 4, 4317 ND Schudde- beurs, voor het beregenen van een gazon; 2. J. W. H. Klompe, Kloosterweg 25, 4317 NE Noordgou- we, voor het beregenen van gewassen; 3. D. R Korstanje, Donkereweg 28, 4317 AM Noordgou- we, voor het beregenen van gewassen; 4. H. van der Wekken, Kloosterweg 8, 4317 NH Noord- gouwe, voor het beregenen van gewassen; 5. J. P. van der Sluis, Kloosterweg 63, 4317 NG Noord- gouwe, voor het beregenen van gewassen. Gëdurende bovengenoemde termijn kan een ieder tegen- het verlenen van deze vergunningen schriftelijk bezwa ren indienen bij burgemeester en wethouders van Brou wershaven, postbus 28, 4318 ZG Brouwershaven. Op vrijdag, 18 januari 1991, om 14.00 uur, vindt een openbare zitting plhats onder voorzitterschap van mevr. G. de Vries-Hommes, lid van gedeputeerde staten van Zeeland. Tijdens deze zitting bestaat gelegenheid in per soon of bij gemachtigde de ingediende bezwaren monde ling toe te lichten. Ook zij, die geen bezwaren hebben in gediend, kunnen mondeling van hun gevoelen doen blijken. Burgemeester en wethouders voornoemd, L. N. LABRUYÈRE, burgemeester C. M. PADMOS, sekretaris Brouwershaven, 6 december 1990 ONTWERPBESCHIKKING HINDERWETVERGUNNING Burgemeester en wethouders van Bruinisse; gelet op ar tikel 24, tweede lid, onder c, van de Wet algemene bepa lingen milieuhygiëne; maken bekend dat zij voornemens zijn onder oplegging van enige voorschriften om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen, positief te beschik ken op de aanvraag van de heer J. Stouten, wonende Langeweg 2a te Bruinisse om vergunning ingevolge de Hinderwet voor de uitbreiding/wijziging van de inrich ting, voor welk gedeeltelijk reeds vergunning werd ver leend, een nieuwe, de gehele inrichting omvattende ver gunning voor een pluimveehouderij en fouragehandel, gelegen op het perceel Langeweg 2a te Bruinisse; De ontwerp-beschikking, alsmede de aanvraag en alle ter zake zijnde stukken, liggen ter gemeentesecretarie, op de afdeling Algemene Zaken, ter inzage en wel van 7 december 1990 tot en met 20 december 1990 op elke werk dag van 8.30 tót 12.00 uur en buiten kantooruren na tele- - fonische afspraak. Gedurende bovenstaande termijn kunnen de aanvrager, alsmede degenen die bezwaren hebben ingebracht naar aanleiding van de aanvraag en een ieder die aantoont dat hij' daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest, gemotiveerde bezwaren inbrengen naar aanleiding van de ontwerp-beschikkingen. Een bezwaarschrift dient gericht te zijn aan ons college, Molenstraat 65, 4311 EB Bruinisse. De ingekomen be zwaarschriften worden mede ter inzage gelegd. Indien men dat wenst worden de persoonlijke gegevens van degene die een bezwaarschrift indient niet bekend gemaakt. Het verzoek daartoe moet schriftelijk tegelijk met het bezwaarschrift worden ingediend bij ons colle ge. Burgemeester en wethouders voornoemd, De burgemeester, A. VOGELAAR De secretaris. T. VAN OOSTENBRUGGE Bruinisse, 6 december 1990 Zandweg 22 - 4301 TA Zierikzee - Telefoon 01110-13365 RECTIFICATIE PRIJZENVERMELDING De eerste prijswinnaar ontvangt bericht over prijsuitreiking. Prijswinnaars van 2 t/m 31 kunnen hun prijs ophalen bij de NMB-bank, Lange Nobelslraat 6, Zierikzee, tegen overlegging van een wettig legitimatiebewijs. NIEUW NIEUW NIEUW SIRJANSLAND, Sportweg 10 Vraagprijs t 159.000,- k.k. Vrijstaande woning met grote en goed aangelegde tuin met ga rage en berging. De woning is geheel gerenoveerd en ver bouwd met goede materialen. Ind.: entree, bijkeuken, toilet, (woon) inbouwkeuken incl. apparatuur, woonkamer met openslaande deuren naar teraas, slaapk. en badk inkl. 2e toi let, wastafel en ligbad. 1e verd.. grote overloop, tussenka- mer/berging en 3 slaapkamers. Dakisolatie is toegepast en muurisolatie; ged. dubbelglas, v.v. gas cv. Garage/berging is van hout en groot 6.5 x 4 m. RENESSE, Mauritsweq 36 Vraagprijs f 159.500,- k.k. Hoekwoning met garage en zonnige achtertuin op 154 m2 eigen grond. Ind.: begane grond: vergrote woonkamer, toilet, keuken, bijkeuken. 1e verd.: overloop, 3 slaapkamers, badkamer 2e verd.: ruimte voor meerdere slaapkamers. Ged. voorzien van dubbelglas, alsmede dak- en spouwmuurisolatie. Voorzien van gas c.v. Nog gedeelte premie A overdraagbaar. OUWERKERK, Zweedsestraat 11 Vraagprijs f 98.000,- k.k. Halfvrijstaande woning met tuin en grote berging. De woning is geheel gerenoveerd, v.v. dubbele beglazing, gas c.v., nieuwe hardhouten kozijnen, is met een aanbouw v.v een geheel nieu we keuken en bijkeuken. Ook de berging (hout) is geheel nieuw. Ind.: entree, toilet, woonkamer in L-vorm met open (inzet) haard, nieuwe luxe keuken en bijkeuken. 1e verd.: doucheruim te wastafel en 3 slaapkamers. 2e verd.: vliering. OOSTERLAND, Korenbloemstraat 5 Vraagprijs t 96.000,- k.k. Goed onderhouden woning met achteruitgang, stenen berging en goed aangelegde tuin. Ind.: entree, toilet, keuken, woonka mer en 2 aparte kamers onder woonkamer 1e verd.: 3 slaapk., waarvan één met parketvloer, badkamer en 2e toilet. De woning wordt verwarmd d.m.v.. centrale verwarming. Extra's: balken plafonds, plavuizen in hal, keuken, woonkamer en overloop. OOSTERLAND, St. Joostdiik 16 Vraagprijs f 249.000,- k.k. Ruim woonhuis met schuren en terrein op 1160 m2 eigen grond. Indeling woonhuis: beg. grond: gang, zijkamer, toi let/douche, ruime woonkamer, keuken met plavuizen en trap kast, bijkeuken, garage/berging. 1e verd.: overloop, 4 slaapka mers. Voorts open terrein met diverse ruime schuren, voormalig •boerderij. Voor vele doeleinden geschikt. NIEUWERKERK, Fazantenlaan 5 Vraagprijs f 185.000,- k.k. Twee onder éénkapwoning met extra ruime garage op 376 m2 eigen grond. Ind.: entree, toilet, woonk. met inzet gashaard en schuifpui naar terras, keuken', slaapkamer met douche/toilet. 1e verd.: overloop, 2 ruime slaapk. waarvan één met balkon, gar derobekamer, ruime badk. met ligbad. 2e verd.: grote bergruim te. De woning is uitstekend onderhóuden, v.v. gas c.v., goed aangelegde tuin. Gehele woning v.v. dubbelglas, woonkamer heeft parket, garage is betegeld. Inkl. rolluiken en zonne scherm. NIEUWERKERK, Hoqe Kerkstraat 15 Vraagprijs f 112.500,- k.k. Geheel gerenoveerde half vrijstaande woning met ruime ach tertuin en achteruitgang. Ind.: entree, grote woonkamer met ged. plavuizen, keuken, zojuist geheel vernieuwd met plavui zen, doucheruimte en toilet en wastafel, ruime berging gren zend aan de tuin. 1e verd.: overloop, 3 slaapkamers en vliering. De woning is v.v. gas c.v. ZIERIKZEE, Kokmeeuwstraat 61 Vraagprijs n.o.t.k. Beschut gelegen semi-bungalow mei inpandige garage en zon nige tuin rondom op 700 m2 eigen grond met ruime parkeerge legenheid. Ind.: hal, studeer/slaapkamer. L-vormige woonka mer met open haard en schuifpui naar op zuiden gelegen terras, open verbinding naar aparte keuken met inbouwappara- tuur en eetbar, hier aansluitend bijkeuken en garage mei daar boven ruime bergzolder, tuinberging. 1e verd.: overloop, 4 slaapkamers waarvan twee uitkomend op balcon, badkamer met ligbad, aparte douche en tweede toilet, bergruimte. De bungalow is goed geïsoleerd en voorzien van gas c.v. Plattegrond en indeling op aanvraag. BRUINISSE, Molenweq 11 Vraagprijs f 297.500,- k.k. Landelijk en zeer fraai gelegen vrijstaand woonhuis op 4900 m2 eigen grond met tuinberging en extra verblijf voor vele doelein den. Ind.: entree, ruime kelderkast, eiken woonkeuken met alle inb.app., grote woonk., douche, toilet, hal, toegang tot terras en mooi aangel. tuin met zitkuil, nieuw aangeb. gastenverblijf met vloerverw., sauna, douche en toilet en slaapruimte. Verd.: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en aparte douche. Alles van degelijk materialen (hardhout). Alles v.v. voorzetramen en/o( dubbelglas alarm. BRUINISSE, Dorpsweg 35 Vraagprijs f 250.000.- k.k. Ruime en mooi gelegen vrijstaande woning met garage, aparie berging en tuin (totaal 1575 m2) mei fruitbomen Ind entree, toilet, hal, woonkamer met terras, keuken en (hobby/slaap)ka- mer, royale bijkeuken en garage. 1e verd.: 4 slaapkamers en doucheruimte wastafel De woning is bijna geheel v.v. dub belglas, gas c.v., spouw- en dakisolatie. Bouwjaar 1961/62. Te kening op aanvraag. Aanvaarding in overleg. SIRJANSLAND, Dorpsstraat 9 Vraagprijs f 99.000,- k.k. Ruime tussenwoning met achteruitgang en losse schuur/gara ge. Ind.: entree, zijkamer, woonkamer, keuken met bergruimte, toilet, bijkeuken en berging. 1e verd.. overloop, 3 slaapkamers en badkamer.inkl. 2e toilet en ligbad, kleine vliering. De woning is v.v. gas c.v en gasboiler. Schuur/garage is 9 x 3 m zolder ruimte. DREISCHOR, Ooststraat 10 Vraagprijs f 59.000,- k.k. Vrijstaande woning met achterplaats en stenen berging. Ind.: entree/gang, voor- en achterkamer, keuken, doucheruimte en toilet 1e verd.: open zolderruimte en één slaapkamer. De wo ning is voorzien van gas c.v. ZONNEMAIRE, Zuidweq 2 Vraagprijs f 49.000,- k.k. Tussenwoning met achterplaats. Indeling: gang met plavuizen, woonkamer met open haard, slaap/studeerkamer, keuken, por taal, douche/toilet. 1e verd overloop, 2 slaapkamers waarvan één met balkon De woning is v.v. gas c.v. ZONNEMAIRE, Oprit 26 Vraagprijs f 89.500,- k.k. Onlangs verbouwde woning op loopafstand van bushalte. Ind.- entree, eiken inbouwkeuken ink. apparatuur, woonkamer 32 m2 met balkenplafond, parketvloer en steenstripmuur, bijkeuken, toilet en kelder. 1e verd.: overloop met berging. 2 slaapkamers waarvan één met berging, badkamer met ligbad, vaste wastafel en 2e toilet. 2e verd (berg)vliering De woning fieeft dak- en muurisolatie Volledige documentatie op aanvraag ZIERIKZEE, St. Joostmeet 25 Vraagprijs f 189.000,- k.k. Solide woning, bouwjaar 1978 en gelegen in de binnenstad met garage en zonnige tuin, zeer eigen stijl. Ind.: begane grond: keuken met eetzitgedeelte. hal, toilet, woon-/zitkamer met open haard en openslaande deuren naar terras. 1e verd overloop, 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, toilet en vaste wastafel. 2e verd.: beloopbare zolder. De woning wordt centraal ver warmd en is goed geïsoleerd. ZIERIKZEE, Julianastraat 9 Vraagprijs f 99.500,- k.k. Tussenwoning met berging op 90 m2 eigen grond. Beg.grond: entree, woonkamer ca. 40 m2. toilet, woonkeuken mei plavuizen en inb. app en vloerverwarming. 1e verd.: overloop, badkamer met ligbad, douche en vaste wastafel, 2 slaapkamers, ruime berging met keldergedeelte waarin extra (hobby)kamer, zonne terras. Woonkamer en keuken v.v. dubbelglas. ZIERIKZEE, De Vaqerstraat 1 Vraagprijs f 205.000,- k.k. Royale twee onder één kapwoning met garage (8x3.40 m) en diepe tuin in rustige woonwijk. Ind ruime entree, toilet, keuken, woonkamer in L-vorm met schuifpui naar terras. 1e verd.: flinke overloop. 3 slaapk., en grote badkamer. 2e verd overloop/ber ging. 4e slaapkamer. De woning is v.v. centrale verwarming, rondom dubbelglas, hardhouten kozijnen en dak- en spouwiso latie. ZIERIKZEE, Mantelmeeuwstraat 4 Vraagprijs f 455.000,- k.k. Royaal gebouwd vrijstaand landhuis met tuin op 630 m2 ei gen grond (bouwjaar 1990). Ind.: hal, toilet, woonkamer met open haard, haltopen zeer luze keuken met inbouwapp., bijkeu ken. berging. 1e verd.: overloop, vide, luxe badk. met ligbad, toi let, douche, badmeubel met dubbele wastafel, 3 slaapkamers. Bergzolder Het geheel is perfekt afgewerkt met moderne mate rialen zoals messing kranen, dreh-kiepramen. Begane grond; is vv. travertintegels en vloerverwarming. Tekening op aan vraag. DREISCHOR, Beldert 1-3 Vraagprijs f 209.500,- k.k. Vrij gelegen royale (85 m2) woning met - over de akkers - een schitterend uitzicht op het dorp. Apart gelegen, geheel gereno veerde, ruime stenen schuur (56 m2). Binnen geeft de Woning een zeer ruimtelijke impressie met o.a. entree, woonkamer (pla vuizen en open haard), lager gelegen kamer met keuken, ruime zijk. (als hobby of 3e slaapk.) en bijkeuken/berging met toilet, doucheruimte en wastatel. 1e verd.: 2 zeer ruime slaapkamers (beide apart bereikbaar). De woning wordt thans gebruikt als rekreatiew., maar mag ook voor permanent. Voorzien c.v. en w.e. Tekening op aanvraag. ZIERIKZEE, Koraalstraat 5 Vraagprijs f 98.000,- k.k. Halfvrijstaande woning met tuin op het zuiden en achteruit gang. ind.: entree, woonkamer, bergingen, keuken (pas nieuw), doucheruimte, toilet en wastafel. Stenen berging in de luin 1e verd.: overloop, 2 slaapkamers en 1 kleinere slaapkamer De woning wordt verwarmd d.m.v. gaskachels Verder w. dubbel glas op de begane grond en wandisolatie ZIERIKZEE, Oude Haven 30 Vaste prijs 1 74.000,- k.k. Monumentenpand aan de Oude Haven met zeer zonnige ach terplaats. Indeling: entree, woonkamer (L-vormig). keuken, toi let 1e verd 2 ruime slaapkamers wv. één met vaste wastatel, veel kastruimte. badkamer mei zitbad. Verwarming d m v c.v (gas). De woning is direkt te aanvaarden tü makelaar in onroerende goederen en assurantie NIEUWE HAVEN 147 - ZIERIKZEE TELEFOON 01110-12577

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1990 | | pagina 8