Ouderen-badmintontoernooi Bekercompetitie SV TOG Achttien combinaties met winstpunt bij de dressuur NIEUWSBODE Sterk optreden De Graaf Badmintonclub Zierikzee Programma zaterdag en zondagvoetbal Finale 2e klas libre Animo Sport Overdag stijgt S chaak ver eniging Zierikzee Sijbrands en Tsjizjov aan elkaar gewaagd Goede vangst HSV Oosterschelde Laatste wedstrijd HSV Dreischor Tentoonstelling PV Gevleugelde Vrienden 8 Voor eerste keer in sporthal Onderdak ZIERIKZEE - Door het in ongerede geraakte sportcentrum Krayestein is gisteren, woensdag, in sporthal Onderdak het vierde Ouderen-badmintontoernooi gehouden. De achtentwintig deelnemers waren afkomstig uit de badminton- afdelingen van de sportverenigingen DFS te Burgh-Haamstede, en ZSC, te Scharendijke. Het toernooi is er vooral en in eerste instantie om bedoeld gezellig bezig te zijn. Toch werd er hier en daar verwoed gestreden om de hoogste eer. Want tenslotte was er aan de meet wel een lekkere fles wijn te verdienen. Tijdens het uitsluitend door 55+ gehou den toernooi was Jan Heijboer met zijn zevenenzeventig jaar de oudste deelnemer. In totaal dienden de deelnemers, in dubbels, twee partijtjes van twintig minuten te spelen, terwijl elke tien minuten een kookwekker aangaf dat er van partner gewisseld moest worden. De hoogst scorende heer van SV DFS bleek uiteindelijk Jan Straijer. Met zijn twee wedstrijdjes behaalde hij een puntentotaal van 123. De beste heer bij ZSC werd voorzitter Leen Verwest, met een beduidend lagere score namelijk 43 punten. De best acterende dame bleek na telling Ellen Hanse van DFS. Zij boekte een winst van 104 punten. Bij de Scharendijkenaren trok Marie Verwest aan het langste eind. Zij werd eerste dame met 39 punten. (Foto: Joop van Houdt). ZONNEMAIRE - In café Bommene- de, te Zonnemaire, vindt komend weekend 30 november, 1 en 2 decem ber, de biljartfinale 2e klas libre plaats. De organisatie van deze eind strijd is in handen van BV Bommene- de. Tijdens de diverse voorrondes heb ben de volgende acht biljarters zich weten te plaatsen: L. van Oudena ren/BV De Poedel, moyenne 4,38; N. A. van de Graaf/BV Onder Vrienden, moyenne 3,50; A. H. de Waaij/BV Windenburg, moyenne 2,86; *J. P. W. C. Stols/BV Bommenede, moyenne 2,68; C. Steenpoorte/BV d'Eule, moyenne 3,07; T. Bakelaar/BV De Poedel, moy enne 2,52; P. G. Verschuure/BV Onder Vrienden, moyenne 2,48; N. Janse/BV De Wig, moyenne 2,46. Tijdens de eerste ronde, welke start op vrijdagavond om 19.00 uur, komen tegen elkaar uit: J. Stols-C. Steen- poorte; A. H. de Waaij-T. Bakelaar; N. A. van de Graaf-P. G. Verschuure; L. van Oudenaren-N. Janse. ZIERIKZEE - Onlangs werd de derde sportmanifestatie van Sport Overdag gehouden in sporthal De Kruitmolen te Middelburg. Opvallend was de grote belangstelling voor deze provinciale manifestatie. Belangstelling uit alle re gio's van de provincie. Verschillende groepen streden on der meer in een volleybaltoernooi en een badmintontoernooi. Verder was er gelegenheid om bepaalde gym nastiekoefeningen te doen en een fit nestest te ondergaan. Voor de fit nestest, waarbij uithoudingsvermo gen, kracht en lenigheid werden vast gesteld, was de belangstelling enorm. CIOS Ditmaal werd de manifestatie geor- VOETBAL - Sparta heeft een nieu we shirtsponsor. Met ingang van zon dag speelt de Rotterdamse eredivisie club met de naam van Gunco-Lease op de shirts. De firma sponsort ook de 'Rotterdamse ijshockeyclub Pan da's. BRUINISSE - In het schaakseizoen 90/91 heeft TOG voor het eerst in haar bijna 40-jarig bestaan een interne bekercompetitie op poten gezet. Hierbij geldt tevens dat de gelote wedstrijden tevens meetellen in de huishoudelijke competitie. De loting voor de le ronde leverde direct al een aantal interessante wed strijden op nl.: K. v. d. Bos-A. v. d. Berge en J. de Korte-A. van Klinken. Van de 10 ingedeelde wedstrijden zijn er jongstleden vrijdag 23 november 5 gespeeld. Bram van Gilst won snel van Leen- dert v. d. Bos, die al zijn stukken in het doosje zag verdwijnen, want als Van Gilst met een tussenschaakje een stuk kan slaan zal hij dat beslist niet laten, ook al is het mat in één keer. Verrassend M. Houkamp had verrassend veel moeite met B. Lagendijk, maar won toch na een onnauwkeurige aanval. De broederstrijd tussen Michael en Hans Holwerda leverde (voor de 2e keer. dit seizoen) een overwinning op voor Michael, zodat deze zeker van de 2e ronde is. K. Deurloo verloor van A. Smalheer. Hij ging met zijn paard in een driedubbele aanval op torens en dame, maar zag een tussenschaakje van de dame over het hoofd en ver loor zo zijn paard. K. v. d. Bos liet er geen twijfel over bestaan dat hij graag bekerwinnaar wil worden en won van A. v. d. Berge. (Tevens heeft hij met een maximale score van 10 uit 10 de le plaats met 3 punten voorsporng stevig in han den). Voor de huishoudelijke competitie won A. van Klinken van M. Muller en good-old J. Reurich won van E. v. d. Bos en toonde met deze overwinning dat hij het schaken niet verleerd is. De overige bekerwedstrijden van de Ie ronde moeten gespeeld zijn vóór 21 december. Van de verliezers wor den 6 spelers doorgeloot naar de 2e ronde om op 16 spelers uit te komen. Deze ronde wordt gespeeld in de maand januari en dan geldt het knock-out systeem. BRUINISSE - Tijdens de jongste dressuurwedstrijd van de paarden- en ponyclub Schouwen-Duiveland (PPCSD) kwamen er in totaal 40 combinaties aan de start. Achttien ervan konden tevreden naar huis met een winstpunt. De prijsuitreikingen tussen de verschillende rubrieken tverd verzorgd door de Goedheiligman St. Ni- colaas. Hij werd daarbij geassisteerd door zijn hoofd- Piet. Dc dressuurwedstrijd van PPCSD werd gehouden in manege De Koren zolder, te Bruinisse. Opvallend was de relatief grote deelname in de Z- rubrieken; vijftien combinaties. Dit in verhouding met de M-klasse. De ju rering werd deze keer verzorgd door mevrouw Van de Berg. Uitslagen De uitslagen in de verschillende ru brieken waren als volgt: B5: Mieke Roovers, 120 pt. B6: Mieke Roovers, 120 pt. Ll: 1) Suzanne Haeck, 124 pt; 2) Marina Kuzee, 121 pt; 3) Liesbeth van Oosten, 120 pt; 4) Breure, 120 pt; 5) Wilma Sturm, 120 pt. L2: 1) Hellen van de Meer, 127 pt; 2) Linda Moer dijk, 121 pt; 3) Andrea Pronk, 120 pt; 4) Suzanne Haeck, 120 pt. Ml: 1) Moni que Veldman, 124 pt; 2) Henny Brou wer, 120 pt. M2: Centien de Jonge 121 pt. Zl: 1) Eppo Roovers. 185 pt; 2) An drea Suikerbuik, 177 pt. Z2: Dlbnnie Honig, 183 pt; 2) Anouk Hanselaar. 182 pt. ganiseerd door studenten van het CI OS te Goes, die afstuderen als consu lent stimulering sportdeelneming. Verder was er ook een vertegenwoor diging van de Zeeuwse Sportraad aanwezig, die enkele jaren geleden de aanzet heeft gegeven voor deze nieu we vorm van sportbeleving. Het beoefenen van Sport Overdag wordt gedaan door alle leeftijdsgroe pen, zowel mannen als vrouwen. Ook in Zierikzee wordt Sport Overdag al enkele jaren beoefend, onder leiding van Esther Goedhart. Door haar opleiding en jarenlange ervaring ondervinden de deelne mers, dat de leiding in goede handen is. Aan conditie en lenigheid wordt veel aandacht besteed. Velen ervaren dit als heilzaam werkend voor li chaam en geest. In Zeeland is een groeiende belang stelling voor Sport Overdag. Dit kon in Zierikzee vorig jaar ook nog vast gesteld worden, maar het is wel een kwetsbare groep. Bijvoorbeeld: een werkloze gaat weer werken of er komt bij een vrouwelijke deelnemer gezinsuitbreiding. En als er dan geen aanvulling is, wordt de groep kleiner. Sport Overdag wordt te Zierikzee beoefend op elke woensdagmorgen van 9.30 uur-11.00 uur in sporthal On derdak. Er is daar een zee van ruimte voor een grote groep deelnemers. Prestaties worden niet verlangd. Nie mand hoeft daarom weg te blijven. Iedereen wordt geaccepteerd. ZIERIKZEE - Er werd weer fel ge streden om de puntjes, tijdens de jongste schaakwedstrijd van SV Zie rikzee. A. Bloom en A. van der Wes ten gaven elkaar geen duimbreed toe en het werd uiteindelijk remise. G. den Broeder die al vier remises op rij speelde behaalde zijn eerste over winning op C. Polderman. O. Vleeshouwer die met zwart te gen O. Boersma speelde was in de opening eventjes schaakblind en ver loor daardoor een stuk. Tegen een goede speler als Boersma is zoiets fu nest. H. Aangeenbrug die niet speel de blijft nog aan de leiding en wordt op de voet gevolgd door O. Boersma en de nog regerende kampioen R. van der Veken. Deze speelde een bloedstollende partij tegen M. M. Krijger. Het werd Grunfeld-Indisch in de voorhand. Lang ging het gelijk op. In het eindspel stond R. van der Veken er echter hopeloos voor. Hij stond een stuk achter en was in opperste tijd nood. Nog 17 zetten in vijf minuten. Een serie minder goede zetten van zijn tegenstander was voldoende om ftet tij te keren. Na het verstrijken van de tijdcontrole bleek hij zelfs be ter te staan en tot verbazing van de omstanders werd M. M. Krijger een half uur later gedwongen tot opgave. Uitslagen O. Boersma-O. Vleeshouwer 1-0; R. van der Veken-M. M. Krijger 1-0; J. Baris-S. Stoel 1-0; J. Verduijn den Boer-M. Bijmolt 1-0; G. W. G. den Broeder-C. Polderman 1-0; A. A. M. Bloom-A. M. van der Westen V2-V2; M. in 't Veld-J. C. Dopper 0-1; H. Bremer- C. van Eldik 0-1; A. Bandsma-J. Ver kerk 0-1; Mevr. E. Ribbens-E. van Nierop 0-1; A. van Mcetercn-D. Does- wijk 1-0; J. Verschoor-J. Bom 0-1; J. J. Hoogstrate-P. Legerstee 1-0. GRONINGEN - Sijbrands en Tsjiz jov hebben woensdag de verwachtin gen ingelost. Het duel tussen de kop lopers in de tussenstand om het wereldkampioenschap dammen was aantrekkelijk, spannend vanaf het begin, met wisselende kansen en een prachtige ontknoping. De remise was daarom voor iedereen accepta bel. De Senegalees Macodou N'Diaye verloor het contact met het tweetal. Valneris troefde hem in het duel om de' derde plaats af. Gantwarg had een slimmigheidje nodig om tot winst te komen, maar passeerde daardoor wel zijn landgenoot Vatoetin, die van Van Aalten verloor. Van der Wal behield door een zege op Koeperman nog uit zicht op een van de troostprijzen. De belangstelling voor het topduel tussen Tsjizjov en Sijbrands viel toch iets tegen. Kennelijk was men niet ze ker of de grootmeesters tot de bodem wilden gaan. Een nederlaag zou uit schakeling voor de titel betekenen, maar de profs begrepen dat ze zich geen snelle salonremise konden per mitteren. Sijbrants liet van het begin geen twijfel over bestaan dat hij tot het uiterste wilde gaan. En als Tsjiz jov wordt uitgedaagd, gaat hij de con frontatie niet uit de weg. ZIERIKZEE - Tijdens stormachtig weer werd door HSV Oosterschelde een competitiewedstrijd bij 'Kaas en Brood' vervist. De vangst bestond ook dit keer weer vrijwel uitsluitend uit bot. Met vijf vissen was het D. van de Dikkenberg die de wedstrijd op zijn naam wist te schrijven. De volledige uitslag van de wed strijd luidt: 1. D. van de Dikkenberg 1881 pnt; 2. J. W. Dekker 1670; 3. C. A. Verheijen 1580; 4. W. J. de Jonge 1530; 5. E. W. Smit 1460; 6. J. Bolier 1431; 7. A. Verloo 1351; 8. J. C. Kristalijn 1200; 9. A. W. de Vlieger 1125; 10. C. H. van Schelven 1036. Beste junior was B. Neele jr. met 510 punten. Klassement Het klassement onderging een aan tal wijzigingen en geeft met nog twee wedstrijden te vissen de volgende stand: 1. R. Timmerman 7755 pnt; 2. E. W. Smit 7056; 3. F. L. Timmerman 6614; 4. D. van de Dikkenberg 5906; 5. J. W. Dekker 5690; 6. C. H. van Schel ven 5418; 7. J. Bolier 4968; 8. R. van de Dikkenberg 4487; 9. J. C. Kristalijn 4306; 10. L. van de Berge 4300. Bij de junioren heeft Johan Ver west zijn voorsprong op de naaste be lagers vergroot. Hij voert het klasse ment aan met 2615 pnt. vóór Pascal Timmers met 1695 pnt. en Marco Krij ger met 1378 pnt. DREISCHOR - J. C. Vermaas heeft de laatste wedstrijd van HSV Drei schor gewonnen. De laatste wed strijd meetellend voor het clubkam pioenschap van HSV Dreischor werd vervist aan het strand bij Renesse. De wind en de koude had een aan tal deelnemers doen besluiten om aan deze laatste wedstrijd niet meer mee te doen zodat slechts een beperkt parcours uitgezet werd. De wedstrijd begon om 11.00 uur en het duurde bij na anderhalf uur voordat de eerste vis zich meldde. Het was toen intus sen laagwater geworden en blijkbaar was dat voor de vis het moment om wat actiever te worden, want binnen een half uur werden er 4 gevangen. Opvallend was dat alle vangst ge daan werd op een stuk van 25 meter op het parcours, alleen H. Quist wist aan de andere ziujde van het parcours nog wat te vangen. 160 cm In totaal werden er slechts 5 botten gevangen met een totale lengte van 160 cm. Die 160 cm waren als volgt verdeeld: 1. J. C. Vermaas, 2 stuks en 68 cm; 2. A. G. v. d. Zande, 32 cm; 3. J. J. Quist en A. v. d. Welle elk met 30 cm. De koplopers in het klassement wisten geen vis op de meetlat te bren gen en konden dan ook niets aan hun puntentotaal toevoegen. De eind stand van de competitie wordt be kend gemaakt op de jaarlijkse leden vergadering welke wordt gehouden in het verenigingsgebouw te Sirjans- land, op vrijdagavond 7 december aanvang 20.00 uur. Op deze vergadering waar alle le den van harte welkom zijn zullen te vens de prijzen uitgereikt worden, en de wedstrijden voor het volgend jaar bekend gemaakt worden. ZIERIKZEE - Vrijdag. 30 novem ber, en zaterdag, 1 december, houdt de Zierikzeese postduivenvereniging Gevleugelde Vrienden haar jaarlijk se postduiventcntoonstclling. Een en ander vindt plaats in het clublokaal aan het Kerkhof NZ. Tijdens de tentoonstelling worden de in vier categorieën aanwezige dui ven (oude doffers, oude duivinnen, jonge doffers, jonge duivinnen) ge keurd door de heer Pankow. Een door de NPO erkende keurmeester. Tevens wordt de show verder opgeluisterd met diverse attracties. HAZERSWOUDE - Tijdens de nationale Jeugdmeerkamp tafeltennis heeft de Zierikzeese tafeltenniser Paul de Graaf voor een sterk optreden ggzorgd. Hij behaalde in zijn poule de eerste plaats en reikte hierdoor tot in de 1/8- finale. De Zierikzeese tafeltennisser wist zich verzekerd van een sterke poule in de Avanti-hal. Als le tegenstander trof hij Rodriquez (GTTC), een speler die uitkomt in de 4e divisie. Het werd een partij waarin De Graaf kon groei en in zijn spel. Spin over spin van bei de spelers gaf mooi tafeltennis te zien. De le game werd door de Graaf nipt gewonnen. In de 2e game kreeg De Graaf opdracht wat meer te sprei den om met de backhand te kunnen scoren. Rodriquez had nu bijna géén pas send antwoord op De Graaf: 21-13. Een opsteker voor De Graaf dus. Met Tijdens zijn optreden bij de nationa le jeugdmeerkampen reikte tafelten nisser Paul de Graaf tot de 1/8-finale. veel vertrouwen in zichzelf trad hij nu aan tegen Mijajlovic, de land. A- speler van de afd. Utrecht (Mahdo- SVE), een speler waarvan hij enkele weken geleden in Blerick nog ver loor. De Graaf mocht de partij begin nen, wat voor hem zeker belangrijk was omdat de service van Mijajlovic hem problemen bezorgde. Hij kwam op 4-1 en kon de wed strijd tot aan het eind van de le game goed onder controle houden. Game winst: 21-18. De Graaf kwam in de 2e game met 11-4 achter, maar knokte zich via 14-6 en 16-9 tot 18-17 voor. Hij gaf het hierna niet meer uit handen: 21-18. De 2 lastigste spelers voor hem had hij overwonnen en dat sterkte hem des te meer. De 3e partij tegen Blom- mestein (Noodweer) was een vrij snelle le game 21-11. In de 2e game kwam het niet uit de verf, De Graaf spaarde zich maar haalde wel de winst 22-20. De 4e wedstrijd was te gen Verstijlen van Backhands (St. Willebrord) een lastige speler waar De Graaf niet echt lekker technisch tegen kon spelen. Het werd een drie- gamer: 18-21, 21-19 en opnieuw 18-21. Winst dus voor Verstijlen die met 3x winst alsnog uitgeschakeld werd. Voor De Graaf gold tijdens zijn laatste partij tegen Van Leersum ('t Zand) afd. Zeeland dat hij voor de winst moest spelen om als le te kun nen eindigen. Van deze speler heeft hij overigens nooit verloren. De Graaf speelde toch een beetje behou dend en moe (maar voldaan) op de winst 21-15 en 21-19. Weg was de moeheid, want hij plaatste zich als enige junior uit Zee land voor de 1/8 finale. ZIERIKZEE - Hieronder volgen de uitslagen van de jongste wedstrijden welke door de vijf badmintonteams van de BC Zierikzee rechtelijk zijn ge speeld. Tevens de nieuwe standen. Vooral het eerste en vierde team doen goe de zaken en bezetten momenteel een fraaie eerste plaats. Zierikzee 1-Marathon 4 6-2, Zierik zee 1-Smash 1 6-2, Zierikzee 2- As'troïden 2, 1-7, Zierikzee 2-Sinar 2 5-3, Zierikzee 3-Netwerk 3 5-3, Zierik zee 3-Verommemeppers 2 7-1, Zierik zee 4-Netwerk 4 3-5, Zierikzee 4-Rill Smashers 4 7-1, Zierikzee 5- Wissenkerke 2 5-3, Zierikzee 5- Zeeland 2 5-3. Standen Zierikzee 6, 11; Backhand 2, 7 11; Pluumpje 1, 7 11; Avanti 4, 6 7; Mara thon 4, 6 7; Marathon 2, 6 6; Smash 1, 6 2, Sinar 1, 7-0. Klasse 2 afd. C: Backhand 3, 6 12; Rill Smashers 1, 6 12; Den Ossaert 2, 6 6; Marathon 5, 7 6; Zierikzee 2, 6 5; Sinar 2, 6 4; Astroïden 2, 5 3; Terneu- zen 6, 6 0. Klasse 3 afd. D: Rill. Smashers 2, 6- 12; Zierikzee 3, 7 10; Dok 2, 6 9; Avanti 8, 5 6; Stenge 5, 8 5; Netwerk 3, 5 4; Astroïden 9, 7 3; Verommemeppers 2, 6 1. Klasse 4 afd. B: Zierikzee 4, 6 10; Netwerk 4, 6 9; Smash 6, 6 8; Wissen- kerke 3, 6 7; Pluumpje 5, 6 6; Astroï den 10, 6 6; Wings 4, 6 2; Rill. Smas hers 4, 6 0. Klasse 4 afd. A: Astroïden 11, 6 12; Wissenkerke 2, 6 8; Zierikzee 5, 6 8; Kats 2, 4 6; Stenge 6, 6 4; Zeeland 2, 6 3; Verommemeppers 3, 5 2; Rill. Smashers 5, 5 1. Programma 02-12-90: Marathon 2-Zierikzee 1; 28-11-90: Den Ossaert 2-Zierikzee 2; 08-12-90: Zierikzee 3-Avanti 8; 01-12- 90: Wissenkerke 3-Zierikzee 4; 29-11- 90: Zierikzee 5-Stenge 6. De thuiswedstrijd van Zierikzee team 3 wordt gespeeld op zaterdag in Onderdak, aanvang 10.00 uur. De thuiswedstrijd van team 5 wordt ge speeld op donderdag, aanvang 19.30 uur. Eerste divisie Dordrecht '90-Tfelstar RBC-VW Excelsior-BW Den Bosch AZ-Vlissingc-n Emmon-NAC FC ZwoIIe-De Graafschap Haarlem-FC Wageningen Cambuur Leeuwarden-Go Ahead Eagles Eindhoven-SC Heracles '74 Helmond Sport-Vcendam Zondagamateurs Dauwendaelc 2-Borssele Hoedckenskerke-Kloetinge 4 SSV '65 2-Spui ZSC-Wisscnkerke 2e klas C Mevo 2-Dulvcland 2 Kloetinge 5-WIK 2 Dauwendaelc 3-Heinkenszand 2 Kapellc 3-Mceuwen 4 Colpl Boys 2-DFS 2 3e klas A Brouwershaven 2-Scrooskcrkc 4 VCK 3-Nieuwland 3 .Meeuwen 5-VUsslngcn 3 Zeelandia-GPC 4 Ritthcm-ZSC 2 Colpl. Boys 3-DFS 3 KNVB district Zuid I 3e klas c 3e klasse D BSC-Stecnbergen Patrijzen-Beek Vooruit dingo-Internos Moorse Boys-Sluiskil WR-VES '35 Zlcrikzee-Rooscndaal Reserve 2c klasse B Halsteren 2-GiIzo 2 Rood-Wit (W) 2-Sorto 2 HVV '24 2-VOAB 2 Moorse Boys 2-Roosendaal 2 Dongen 2-Zierikzee 2 MOC '17 2-WSC 2 Wemeldlnge 3-Waardc 2 Kruinlngcn 4-Hoedekcnskorkc 2 Kapclle 4-Yersekc 5 's-H. Arendskerke 4-Knjlningcn 3 SSV '65 3-Rillandla 3 Bruse Boys 3-Kloollnge 6 4e klas A NOAD '67 5-Scrooskcrkc 6 VCK 5-Oostkapcllo 4 Bevelanders 4-Bruse Boys 4 Duivcland 4-ZSC 3 Brouwershaven 3-Wlsscnkerkc 2 4e klas F Lowed Boys 3-Hansw. Boys 3 Luctor '88 4-Volharding 3 Goes 5-Patrijzcn 5 Renesse 4-Robur 3 Zierikzee 5-Cortgcne Juniorencompetitie A-junloren interregionaal HW '24 Al-Baronie Al Internos Al-Halsteren Al Axel Al-RCS Al Roosendaal Al-Zicrikzeo Al Amemufden Al-Ktoctinge AI Vlissingen Al-AUiancc Al B-Junlorcn Interregionaal RKTVV Bl-DOSKO BI Zierikzee Bl-SC 't Zand BI VOAB Bl-Mlddvlburg Bl RKDVC Bl-lnlcmos BI JEKA Bl-Kapellc Bl Kloetinge Bl-HVV '24 Bl Zaterdagamateurs KNVB district Zuid 1 3e klasse A Bruse Boys-Kapel Ie Zwaluwc-Oostknpcllc 7Vmeurense Boys-Yorseke Tholenso Boys-VVC '68 Nieuwland-De Meeuwen Vccrc-Dinteloord Afdeling Zeeland zaterdagcompetitie le klas DFSWaarde Mcvo's-H. Arendskerke Heinkcnszand-Dauwendaelc WIK VCK Duivel and-Brouwershaven Wolfnartsdljk-Krabbcndljkc Reserve le klas Wemeldlnge 2-MiddcIburg 2 VCK 2 Kruinlngcn 2 Zaamslag 2-Yenteke 3 's-H Arendskerke 2-GPC 2 Seroosfccrkc 3-Brusc Boy* 2 Vee re 3-Bevrlanders 2 2e klas A 4e klas B Wissenkerke 3-Dulvclond 3 Ycrsckc 8-Bcvclandcrs 3 WIK 4-Kapello 6 WIK 3-SKNWK 3 SSV '65 4-Wolfaartsdijk 5 Afdeling Zeeland zondagcompetitie 2e klas A SlulsOuwcrkerk Domburg-Phlllpplne SDO Volharding Noormannen-Hu Wtcrloo Grocde-SchoondIJke Kwadcndamme-Renesse 2e klas C Zierikzee 3-Walcheren 3 Goes 3-Hensw Boys 2 Zld Sport 2-Domburg 2 Jong Ambon 2-I<»wed. Boys 2 Mlddelbutg 4-Noormnnnen 2 Vlissingen 3-Zcelandla 2 3e klas R Renesse 2 Jong Ambon 3 Pairijzen 3-Goes 4 Volharding 2-Zld Sport 4 Domburg 3 Noormannen 3 Robur 2-Zlerikzee 4 4e klas E Ouwerkerk 2-Renesse 3 lector '88 3-VolhardJng 4 Hansw Boys 4-PBtriJzrn 4 Kwadendamme 2-Zlerikzce 6 Juniorenbeker 's-H. Arendskerke Bl- Brusc Boys Bl Tbpkla* 2 B-Junloren Dauwcndnc VCK Bl-VII: Groep B8 DFS Bl-Rencsse BI Groep C4 Cortgeno CI Dulveland Cl Groep CS HUlandtfl C Bruse Boys Groep C7 Jong Ambon Cl DFS Cl Groep C17 Kloetinge C2-SKNWK Cl Damescompetitie Ie klas Yerseke-Pat rijzen 3e klas A DauwendarlrVeerr Bevelnnders-SKNWK Meeuwen-Serooskerke 2 Groep B meisjes Bevclandert-Nleuwland A I

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1990 | | pagina 8