Prijs werknemers De Nobelpoort Modeshow in discotheek de Steeg trekt heel wat belangstellenden Ondernemers Havenkwartier fleuren eigen etalages op Bruenaars winnaar reischeque autoschade? de kortste weg naar herstel KORT AUTOSCHADE De Roo Van der Veen VERGADERING! ING. JAAP VISSER Luchtbevochtiger veraangenaamt huisklimaat NIEUWSBODE EXTRA 7 NOVEMBER 1990 5 ZIERIKZEE - Onlangs kregen de werknemers van Automobielbedrijf De Nobelpoort BV uit Zierikzee een prijs naar aanleiding van een landelijk georganiseerde wedstrijd. Deze tvedstrijd werd gehouden onder tweehonderd Peugeot-Talbot dealers in Nederland en had betrekking op de onderdelen en de geleverde ser vice van de werknemres van de garage. Eti net als acht keren daarvoor werd De Nobelpoort BV uitgekozen tot een van de twintig besten. De prijs, enkele reischeques, werd uitgereikt door de direkteur Technische Dienst Peugeot-Talbot Nederland, O. D. R. Kuiper. De prijs werd in ontvangst genomen door de direkteur van De Nobelpoort BV, K. A. van Ast. Zierikzeese bedrijven presenteren zich ZIERIKZEE - Er heerste zondagmiddag een gezonde spanning onder de tien modellen, die tesamen de mode show verzorgden in discotheek de Steeg te Zierikzee. Eén model trok zich van al die glamour niets aan. Helemaal zichzelf en zichtbaar genietend van alle aandacht,-toon de Iris van Mastrigt uit Zierikzee haar kunnen. 'Mis schien' had haar leeftijd daar iets mee te maken. Iris is pas achttien maanden. De modeshow is een ideetje ge weest van Martin van Aken (Studio Martin Hair) uit Zierikzee. Hij wilde zijn zaak graag eens profileren naai de buitenwereld. Dat deed hij zondag samen met Besterfield en Schoenmo de Van Oeveren, beide uit Zierikzee. ,,Het directe resultaat van zo'n mid dag is moeilijk te meten, maar het werkt imago-vormend", aldus Van Aken. Verder hebben de deelnemende on dernemers willen laten zien, dat je de brug niet over hoeft om leuke en be taalbare kleren en schoenen te ko pen. Ook voor een vlot kapsel hoeft niet ver gereden te worden. Het ac cent deze middag lag op de herenkle ding en vrijetijdskleding voor beide sexen. Naast de modeshow werden er door Martin van Aken vijf heren modellen geknipt. Daarmee wilde hij laten zien, dat er vandaag meer mo gelijk is dan het standaard-kapsel. Aanloop In de aanloop naar het optreden in Patrick Roose, Erwin Teunisse, Don Kroes, Iton Romeijn, Jacco de Jong en Robin van Oeveren. De dames wa ren Cinderella van Mastrigt (en doch ter Iris), Trea Deurloo, Diana Ren ters en Jeanette. Achter de schermen werd er ge werkt door onder andere Wilma de Jonge en Jacqueline Brinkman (bei den Besterfield), Marianne van Schoenmode van Oeveren, Simon Bil van SB-video en Menno Otten van de ZIERIKZEE - Een groep ondernemers van het Havenkwartier uit Zierikzee heeft sinds maandag haar etalages opgefleurd met door kinderen ingekleur de tekeningen van een havenkwartier. Nadat men deze tekeningen tijdens de Toeristendagen had uitgedeeld en enkele had terug ontvangen wilde men er toch wat mee doen. Vandaar dat men besloot om de tekeningen in de etalages op te hangen en te vragen aan de klanten om deze in de komende twee weken te jureren. Advertentie Registeraccountants Accountants-Administratieconsulenten Belastingadviseurs Vestigingen in Goes, Middelburg, Zierikzee. Hoogvliet, Rotterdam, Oud-Beijerland, Sliedrechten Dordrecht Vraag vrijblijvend onze brochure. Bel 01110 -17155 Maatwerk door Mensenwerk Martin van Oeveren, een van de modellen tijdens de modeshow in De Steeg in Zierikzee. De ondernemers van het Haven kwartier wilden het Havenkwartier wat meer naar voren laten komen. Omdat het veelal wordt gezien als af gezonderd stuk van het centrum. Men dacht dat de tekeningen een goed ini tiatief zouden zijn. De tekeningen zijn verdeeld in vier verschillende groepen. Leeftijd In groep 1 zitten de kinderen tot vijf jaar. Deze worden tentoongesteld in de etalages van BBK. Groep 2, van 6 en 7 jaar, is te zien bij Sporthuis Zie rikzee in de Visstraat en bij Traffic Mode. Groep 3, van acht en negen jaar, tevens ook de grootste groep, hangt bij Ornee, Bolier,. 't Snoep- wienkeltje, Saman, BB Bakkerij, Theo Raayen, Vlieto en De Boer. De laatste groep van 10 jaar en ouder is te zien bij J. de Jonge, 't Loefje en Zus en Zo'n. De jongste deelnemer is bijna twee en de oudste is achttien jaar. Mensen kunnen hun mening geven over de te keningen en deze invullen op formu lieren die de ondernemers versprei den. Aan het einde van de twee weken bedenktijd worden de winnaars per groep bekend gemaakt. Wat deze winnaars krijgen blijft nog even een verrassing. Advertentie POEDEROYEN Fort Loevestein in Poederoyen is ook in de winter ge opend. De bezoeker kan tot en met 24 maart iede2e zaterdag en zondagmid dag een bezoek brengen aan dit mid deleeuwse kasteel. Met behulp van een dia-klankbeeld en tentoonstellin gen wordt een* beeld gegeven van de geschiedenis van Loevestein Advertentie huur uw geluidsinstallatie bij geluidstechniek/beveiliging ELLEMEET 01117-1875 de plaatselijke discotheek was de spanning onder de modellen te snij den. Het waren allemaal amateurmo dellen, als het ware zo van de straat geplukt. Henny Merle, die als 'lady- speaker' het publiek opwarmde voor de show, beet het spits af. En toen het eenmaal zover was, werd het publiek getrakteerd op een leuke show. Bin nen vrije korte tijd kon het publiek zich een beeld vormen van wat er van daag de dag te koop is op modege bied. In ieder geval wat de deelne mende zaken betreft en ieder model liet een fraaie combinatie zien, waar aan de bezoekers zich konden spiege len. Wat natuurlijk ook niet ontbrak was passende mdziek. Het werd im mers in een discotheek gehouden. Bij de organisatie van een mode show komt heel wat kijken. Ten eer ste moeten er modellen gevonden worden. Opmerkelijk was dat de mannen in de meerderheid waren. Als dressmen gaven acte de presence plaatselijke kaasboetiek. Martin van Aken van Studio Martin Hair werd bijgestaan door zijn vriendin Cristel Vesters en Annemarie Glas van de Kappersvakschool. De plaatselijke bloemist Padmos verzorgde de bloemstukken. Wat initiatiefnemer Van Aken be treft komt er volgend jaar weer een modeshow in dezelfde stijl. Disco theek de Steeg zat bomvol en ieder een was erg enthousiast. Tevreden Ook Steeg-eigenaar Frank Kouij zer was tevreden over het verloop van de middag. Hij is voornemens om voortaan iedere zondagmiddag een band uit de regio de gelegenheid te geven een staaltje van haar kunnen te geven. Afgelopen zondag traden Al- win uit Schore en Mare Borsboom uit Renesse op tijdens de modeshow. Kouijzer wil vanaf heden iedereen de kans geven. Enkele van de tekeningen Vn de leeftijdsgroep tot vijf jaar die zijn opgehan gen in het Havenkwartier. (Foto: Joop van Houdt). ROTTERDAM - Van 7 tot en met 10 november hebben in het Rotterdams Conservatorium de saxofoondagen plaats. Tijdens deze dagen wordt met behulp van zowel klassieke muziek #als jazzmuziek aandacht besteed aan 'de veelzijdigheid van de saxofoon. ROTTERDAM - Op zaterdag 10 no vember wordt in De Doelen in Rotter dam een poppenbeurs gehouden. De ze beurs bestaat uit ruim 200 stands met zelfgemaakte poppen, een Duitse glasblazer die poppenogen maakt en een poppendokter. De beurs is ge opend van 10.30 tot 16.30 uur. ZIERIKZEE - VQor een behaaglijk klimaat in huis moet de lucht een be paalde vochtigheid hebben. Meestal is die in het voorjaar en in de zomer op normaal peil. Maar in de winter als de verwarming brandt, is de lucht in de meeste gevallen te droog. Wan neer de relatieve vochtigheid bene den de dertig procent komt, kan men last hebben van de slijmvliezen of keelpijn krijgen. Bovendien is droge lucht ook schadelijk voor huisdie ren, planten, muziekinstrumenten en meubelen. De nieuwe luchtbevochtiger van Philips, op basis van de verdamping van koud water, kan veel hinder voor komen. Bij dit apparaat wordt lucht aangezogen door een ventilator en via een nat filter weer uitgeblazen als een mengsel van lucht en opgenomen water. Het filter in het reservoir drijft op het water, waardoor de op namecapaciteit altijd even groot is. Bijkomend voordeel is dat de lucht ook gereinigd wordt, aangezien de stofdeeltjes door het filter worden te gengehouden. Het apparaat, ontwikkeld voor langdurig en continu gebruik, werkt vrijwel geruisloos. Slechts twee keer per jaar behoeft het filter te worden verwisseld. Om bacteriegroei in het filter tegen te gaan, worden Micropur (R) tabletten meegeleverd die het wa ter zuiver houden. Algemene informatie Luchtbevochtiger: HR 4174; vermo gen: 20 W; netspanning: 220-240 V; kleur: wit; capaciteit; max 375 gr/uur (voor ruimten tot 150 m3); reservoir 8'/j liter. BROUWERSHAVEN - Tijdens de zomerperiode is er door Automobielbedrijf Slager BV uit Brouwershaven een VAG-vakantiebrochure uitgegeven In deze brochure werd ook een fotowedstrijd uitgeschreven onder het motto: Het kan niet gek genoeg Mensen moesten hierbij een foto maken van hun auto in één of andere grappige situatie. Tot groot genoegen van Slager BV deed ook iemand van Schouwen-Duiveland mee, te toe ten de familie Jumelet uit Bruinissc En tot hun verrassing werden zij uitgekozen tot één van de tien hoofd prijswinnaars. De prijsuitreiking vond otilangs plaats. De prijs bestond uit een reischeque ter waarde van vijftienhonderd gulden. Dat is al vast een start-kapitaal voor een volgende vakantie. Advertentie Banninklaan 8 4301 NN Zierikzee Tel 01110-13551

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1990 | | pagina 5