Skeelerwedstrijd Zierikzee Provinciale kampioenen in Ermelo en Apeldoorn Strijd om dertiende tennisbokaal bereikt zaterdag haar hoogtepunt Programma zaterdag en zondagvoetbal NIEUWSBODE Wedstrijd voor trimmers in Krabbendijke Jeugd-instuif volleybal Mevo '80 Lattek mag terug naar 1. FC Köln Handbal-instuif Slordige nederlaag hockeyers Gevleugelde Vrienden Paarden en pony's Regenachtige start ZIER1KZEESCHE NIEUWSBODE Donderdag 13 september 1990 Nr. 24811 KRABBENDIJKE - Het YVielerko- mité Krabbendijke is al twaalf jaar zeer actief met de organisatie van een jaarlijkse wedstrijd voor trim mers. Om de blik wat te verruimen op het gebied van 'sport-op-wieltjes' heeft men gemeend dit jaar naast de wielerwedstrijden een skeeler wedstrijd te moeten organiseren voor trimmers. Dit spektakel is vrij dag 21 september vanaf 19.00 uur in de 'Bessenwijk', dat wil zeggen Kruisbessen/Aalbessenstraat. De mogelijkheid dit evenement te organiseren is geschapen dankzij de financiële steun van veel sponsors uit het bedrijfsleven uit Krabbendijke en omstreken. Het gemeentebestuur van de ge meente Reimerswaal heeft toestem ming verleend om dit gebeuren te la ten plaatsvinden. De wedstrijd duurt 50 minuten en 5 ronden op het 600-meter parcours wat uitstekend geschikt is voor dit doel vanwege volledige asfaltbedekking op de weg. Microfonist tijdens dit evenement is de befaamde Brabantse speaker Jo Bennaars uit Halsteren. Er wordt gestart in één categorie en de voorinschrijving kan plaatsvin den op telefoonnummers 01134-2351 of 2314. Voorinschrijving is gewenst vanwege de niet-onbegrensde start mogelijkheid. Het startgeld kan wor den voldaan bij ophalen van de rug nummers vanaf 18.30 uur in cafetaria-bar de Ijsbeer, aan het Dorpsplein te Krabbendijke. Plaatselijk favoriet Frans v. d. Ber ge zal zeker aan de start verschijnen en ook Cees Hoogerland uit Yerseke wordt aan de meet verwacht, hetgeen een boeiende strijd kan betekenen. ZIERIKZEE - Volleybalvereniging Mevo '80 organiseert zaterdag 15 sep tember in sporthal Onderdak te Zie- rikzee voor de tweede keer een spel- volleybal-instuif voor de jeugd van Schouwen-Duiveland. De nadruk ligt daarbij op spel, om dat op speelse manier zal worden ge tracht de techniek van het volleybal en het spel over te brengen. De instuif begint om 13.30 uur en duurt tot onge veer 15.30 uur. Aansluitend is er een demonstratiewedstrijd van het eerste herenteam van Mevo '80 tegen Slie- drecht Sport. Een traktatie voor de deelnemers aan de instuif staat klaar in het res taurant van Onderdak. Mevo '80 no digt dan ook alle kinderen van tien tot zeventien jaar uit om zaterdag kennis te maken met het volleybal. De deelnemers zullen dan naar leef tijd in verschillende groepen worden ingedeeld en iedere groep krijgt een op zijn leeftijd gerichte aanpak van het spel. Volleybal Aan de organisatie werken alle trainers van Mevo '80 mee. Ook vin den ze daarbij ondersteuning van het SIOS in Goes. Dit instituut is verte genwoordigd in de persoon van Piet Minnaard, die vorig jaar stage liep bij de Zierikzeese volleyballers. Via de scholen in Zierikzee zijn inschrijf formulieren voor de instuif ver spreid. Natuurlijk zijn ook kinderen van andere scholen weikon. Ze kun nen zich nog aanmelden tot zaterdag 15 september 13.30 uur bij Onderdak. Aan het eind van de middag krijgt een ieder een traktatie plus een for mulier over de vereniging. Wie verder wil kan de jeugdtrainingen bezoeken op maandag-, dinsdag- en woensdag avond. De eerste drie trainingen zijn gratis. De skeeler-miss Karin Geleijnse. (Foto: Joop van Houdt). Voetbal wa KÖLN - Niets staat de terugkeer van Udo Lattek als technisch direc teur naar 1. FC Köln in de weg. De oud-voetbaltrainer verbrak woens dag zijn contract als chef-columnist van de krant „Sport Bild", waarvoor hij nog tot 1994 exclusief had moeten werken. De directie van het sensatie blad wilde de voormalige coach van Bayern München niet dwarsbomen. Lattek werkte eerder kortstondig bij 1. FC Köln als een soort sportdi recteur. Hij verliet de club in februari 1988. Sindsdien was hij vooral actief als voetbalcommentator. De vereni ging uit Keulen verkeert momenteel in moeilijkheden. Het bestuur staat onder zware druk en sprak zich on langs uit voor de terugkeer van Lat tek. Ook trainer Erich Rütemöller, die deze zomer Christoph Daum op volgde, is voorstander van de benoe ming van Lattek. ZIERIKZEE - De wijk Poortambacht te Zierikzee staat zaterdag 15 septem ber in het teken van de der de skeelerwedstrijd van de Zierikzeesche IJsvereni ging. Bij voldoende be langstelling is er vooraf gaand aan de wedstrijden een wedstrijd voor de jeugd. Het sportieve spek takel begint om 13.00 uur. De Zierikzeesche IJsvereniging or ganiseert onder auspiciën van de Stichting Skeelermarathons Neder land een skeelerwedstrijd voor lan delijke B-rijders. Start en finish zijn aan de Grevelingenst.raat. Het par cours gaat langs de Scheldestraat, Zandkreekstraat, Sloestraat. Greve- lingenstraat (1000 meter). Om 13.00 uur beginnen de jeugd wedstrijden rolschaatsen en skate board en om 15.00 uur begint de indi viduele tijdrit Qver één^ronde. .Aan-, sluitend 'is er om 16.00 uur de mara thon over 45 minuten plus drie ronden. Skeeleren Zeeuwse deelnemers zijn Marcel de Loof, Iman Koeman, Jos de Wolf, Geert van der Weyden, Ko Wester weel, Flip Salome, Egbert Bolier (Zierikzee), Piet Bos (Zierikzee), Pas cal van den Broeke, Leon van der Wie len (Zierikzee), Jaap Nieuwenhuyze, Ferdy Wisse, Jan van den Broeke, Pol de Vijver, Kees Baumgarten, Wim van de Kreeke, Arjaan van de Kree- ke, Paul van I waarden, Frans Leynse, Fop Fonteijne (Haamstede), Frans van den Berge, Kees Hoogerland, Sjaak Meülmeester en Piet Israel. Rondemiss Ook is er dit jaar een rondemiss ge kozen. Het gaat om de negentienjari ge Karin Geleijnse, die aan de Ca- landweg te Zierikzee woont. Karin wordt zaterdag gekleed door Agnes Mode en gekapt door Van Dam (bei den uit Zierikzee). ZIERIKZEE - Op zaterdag 15 sep tember organiseert de jeugdcommis sie van handbalvereniging Delta Sport in sporthal Onderdak een handbal-instuif, waaraan kan wor den deelgenomen door alle jongens en meisjes van 6 t/m 12 jaar. De deel name is gratis. Handbal Van 10.00 tot 12.00 uur kunnen de kinderen onder leiding van junior- en seniorleden van de organiserende vereniging kennis maken met het mini-handbal. Mini-handbal is er speciaal voor de jeugd van 6 t/m 12 jaar en wordt gespeeld op één helft van een normaal handbalveld met aangepaste doeltjes en spelregels. Deelnemers wordt aangeraden gymschoenen en sportkleding mee te nemen! Voor de in oktober a.s. van start gaande zaalhandbal-competitie '90/'91 heeft HV Delta Sport inge schreven met een (gemengd) jeugd- team. Middels deze instuif kunnen de leden van dit team alvast wat oefenen en mogelijk worden andere kinderen ook enthousiast orh dit team te ko men versterken. Voor inlichtingen kan men zich (bij voorkeur na 18.00 uur) wenden tot de leden van de jeugdcommissie: Sandra Bruggeman, tel. 01114-2696; Fien Bos, tel. 01110-14131; Jolanda Simmers tel. 01110-13460; Frank Thiery, tel. 01100- 14313. Hockey ROTTERDAM - Het Nederlands mannen hockeyelftal heeft in Rotter dam een pijnlijke nederlaag geleden tegen de Bondsrepubliek Duitsland. Het eerste duel van Oranje in het drielandentoernooi, waarin de con frontatie met Engeland in Preston nog rest, liep voor de 2000 toeschou wers uit op een teleurstelling: 0-3. „Een slordig resultaat", was ook de conclusie van bondscoach Rob Bian- chi. Hij doelde niet op het zeer mati ge duel in zijn totaliteit, maar op de slotminuten, toen invaller André Schieffer de Duitse voorsprong van 1- 0 (strafcorner Ness) uitbreidde naar 3-0. Duivensport ZIERIKZEE - De postduivenver eniging de Gevleugelde Vrienden heeft er een wedvlucht opzitten naar Orleans over 442 kilometer. Er deden 107 duiven mee. Ze gingen om 07.30 uur los en de eerste duif .was om 14.07 uur terug, de laatste om 15.59 uur. P. Heeren 1, 7, 22, 24 (8); L. Heyboer 2, 9, 13,18. 23 (9); L. v. d. Hoek 34, 10, 14 (19); L. Fonteine 5, 11, 17. 20 (9); H. Koster 6, 16, 19 (7); J. C. Berrevoets 8, 27 (10); H. Berrevoets 12, 25 (6); L. Ber- .revoets 15 (6); Bruin-Berrevoets 21 (6); C. v. d. Hoek 26 (9). Wedvlucht Baupaume, 190 km, 186 duiven. Los 11.50 uur. Eerste duif 14.39 uur, laatste duif 15.05 uur. H. Koster 1, 18, 20, 24, 25, 28 (17); J. v. IJsseldijk 2, 5; 7, 10, 21 (20); J. v. Al- menkerk 3, 11, 14, 15, 16, 17, 22. 26, 30, 31, 32, 35, 39, 42, 43, 44, 46 (24). M. Gieskes 4, 37 (12); L. Fonteine 6, 8, 12 (8); A. Bakker 9, 13, 23, 36 (25); L. Fluyt en Zn. 19, 47 (25); L. Heyboer 27, 29, 34, 38, 41 (12); Koster-Winkels 33, 45 (22); C. Gieskes 40 (6). DREISCHOR Onlangs zijn in Ermelo (pony's) en Apeldoorn (paarden) de Nationale Kampioenschappen van de KNF voor LR en PC de 29e Levade verreden. Op dit kampioenschap komen de diverse provinciale kam pioenen uit die in een eerder stadium zich hiervoor plaatsten. SCHARENDIJKE - De strijd om de dertiende Zierik- zee-hokaal is in volle gang. Deze keer ligt de organisatie bij de ltc Scharendijke. Er wordt gespeeld op de banen van Scharendijke en Renesse. Afgelopen zaterdag is het toernooi van start gegaan met dreigende donkere wol ken. Tennis Gelukkig konden de wedstrijden in Renesse meteen van start gaan. In Scharendijke moest volop gedweild worden om de banen droog te krij gen. Om 10.00 uur werd op baan 1 ge start en pas om 11.00 uur was de twee de baan beschikbaar. In Scharendijke speelden ploegen van Scharendijke tegen Zierikzee, WIK tegen Zierikzee en Duiveland tegen Brouwershaven. De wedstrijden Scharendijke-Zierik- zee gaven geen verrassingen. Zierik zee won gemakkelijk met 5-0. Alle wedstrijden werden met twee sets ge wonnen. Duiveland tegen Brouwershaven gaf wat meer spanning. De dames- dubbel Brouwershaven wist een punt af te snoepen van Duiveland, dat ech ter met 4-1 won. In Renesse speelden de ploegen van Duiveland tegen Wes- terschouwen, Bru Tèn tegen Den Hae- ne en Scelveringhe tegen Bru Tèn. De wedstrijd Duiveland-Westerschou- wen gaf een spannend verloop. De meeste partijen werden drie-setters. Uiteindelijk ging Westerschouwen met de winst strijken (3-2). Bru Tèn tegen Den Haene was geen probleem voor Bruinisse. Gemakkelijk won het met 5-0. tegenstand Scelveringhe gaf meer tegenstand tegen Bruinisse in de volgende wed strijden. Alleen de damesenkel werd gewonnen door Scelveringhe. Bru Tèn ging ook hier met winst naar huis. Het werd 4-1 voor Bru Tèn. Zon dag was het goed tennisweer. Ook voor de toeschouwers waren er nu veel spannende wedstrijden te zien. In Gcharendijke gingen van start de ploegen van Scharendijke, WIK, Den Haene en Scelveringhe. De wedstrijd Scharendijke tegen WIK was span nend. De dames-enkel werd gewon nen door Angela van der Horst uit Scharendijke. Dé heren-enkel ging naar Joost Rotte van WIK. Scharen dijke zegevierde met 3-2. De wedstrijden Den Haene tegen Scelveringhe werd 1-4. De heren enkel werd in deze wedstrijden ge wonnen door Frank van Vliet van Den Haene. De wedstrijden van Scharendijke tegen Duiveland wer den door Scharendijke verloren met 5-0. Alleen de damesdubbel van Scharendijke haalde er een drieset ter uit. In Renesse begon om 09.00 uur de wedstrijd Westerschouwen-Brou- wershaven. De ploeg van Wester schouwen wist vier wedstrijden te winnen. De mix van Brouwershaven gaf echter niet op en wist zodoende de winst naar zich toe te trekken in drie sets. De eindstand was 4-1 voor Westerschouwen. De volgende wed strijd was die van WIK tegen Brou wershaven. Hier wist de ploeg van WIK de dames-enkel naar zich toe te halen; winnaar was hier Petra Land man. De andere wedstrijden werden gewonnen door Brouwershaven (4-1). De klapper van de dag zat in de staart. Zierikzee speelde tegen Wes terschouwen. Beide waren winnaar van hun poule. Het werd een afval race. Drie partijen moesten met tie break beslist worden. De dames enkel ging naar Martine Verschoore van Zierikzee. De heren-enkel ging uiteindelijk naar René Schimmel- penninck van Zierikzee. De dames- dubbel werd beslist door een drie setter. Die werd gewonnen door Zie rikzee. En de heren-dubbel ging naar Westerschouwen in twee sets. De winst van de mix ging uiteindelijk naar Zierikzee. In drie sets werd de wedstrijd gewonnen. Zaterdag 45 september worden de beslissingswedstrijden gespeeld. Wie wordt de kaïnpioensploeg van Schouwen-Duiveland. Om deze titel wordt gestreden door Zierikzee, Bru Tèn en Westerschouwen. Voor de vierde, vijfde en zesde plaats wordt strijd geleverd door Duiveland, Scel veringhe en Scharendijke. Voor de plaatsen zeven, acht en negen gaan Brouwershaven, Den Haene en WIK de baan op. Het programma van zaterdg 15 sep tember: Scharendijke: 09.00 uur WIK - Den Haene, 11.30 uur Zierikzee - Bru Tèn en 15.40 uur Duiveland - Scelve ringhe. Renesse: 09.00 uur Scharen dijke - Scelveringhe, 11.30 uur Brou wershaven - Den Haene en 15.30 uur Westerschouwen - Bru Tèn. BRIGHTON - Tony Meola, doelman van het Amerikaanse voetbalteam tijdens de strijd om de wez"eldtitcl in Italië, heeft een een jarig contract ge tekend bij dc Engelse tweede divisie- vereniging Brighton. De 21-jarige Me ola is al de zevende speler uit het Amerikaanse team die onderdak heeft gevonden in Europa na het WK. JOHANNESBURG - De World Boxing Association (WBA) zal half oktober tijdens het congres in Atlan tic City een beslissing nemen over de wedertoelating van Zuid-Afrika tot de organisatie. Dat heeft Gilberto Mendoza, voorzitter van de WBA, tij dens een werkbezoek aan Zuid- Afrika in Johannesburg verklaard. Paardensport Bij de pony's kwam het team van de Schouwse ruiters uit in de strijd om het clubkampioenschap. Vorig jaar eindigde men als veertiende en het doel was nu om deze plaats te ver beteren (de eerste plaats zal immer een illusie blijven). Wat de equipe dan ook ruimschoots lukte. Met name de springers kwamen goed voor de dag; Eline Struyk met Pascal en Roos de Leeuw met Maja. Ze bleven beiden foutloos. Anne- mieke Klompe haalde twee balken uit de lepels. In de eindrangschik king vond het pónyteam zich terug op de negende plaats, slechts een luttel punt vqrwijderd van plaats acht. Het team had vijftig punten achterstand op de nummer één, maar bleef de laatste in de rangschikking ma ar liefst 120 punten voor. In de specifie ke vier- en achttallen-competitie ein digden de Oranjezon-teams op res pectievelijk een achtste en tiende plaats. De Zeeuwse pony-kampioen in de zware dressuur, Martijn Harinck met Colbey van Zuid-Beveland eindigde als 18e, terwijl de springkampioene Ciska Grootjans met Ronny-Major zich niet in de eindstand terugvond, omdat ze al in de eerste omloop we gens drie keer weigeren van de pony tegen diskwalificatie opliep. Bij de paarden in Apeldoorn viel de sterke prestatie op van het viertal van Zuid-Beveland. Onder leiding van Kees Steendijk reikte dit team naar zilver. De eerste 'gouden' plaats bleef slechts een half punt buiten hun bereik. Het Oranjezon-achttal eindigde als 10c in een veld van vijf tien. Bij het paarden-clubkampioen- schap toonden de ZWIN-ruiters uit Nieuwvliet zich tevreden met een vijfde plaats. Vooraf vreesde men voor de resultaten van de drie spring- combinaties, maar dat viel erg mee. Ook de afdelingsdressuur was met 124 punten van een goed gehalte. Uit eindelijk waren de gemiddeld 110 punten die de dressuurruiters ver gaarden te mager voor een hoger klassement. Tbgen vielen de presta ties van de Zeeuwse springtop. Jan Noordhoek met Amber mocht in de allereerste omloop al voortijdig het parcours verlaten, doordat Amber drie keer ongehoorzaamheid toonde. Piet Huige met Waldon deed het wel beter (in het tweede parcours werd hij tiende van de vijftig combinaties), maar in het derde parcours kon ook Piet met drie keer weigeren naar de uitgang van de ring. Tenslotte de dressuur. Een zenuw achtige Liesbeth Ruisaard met Thma- ra van Zuid-Beveland kwam uitein delijk terecht op een 24e plaats. De titelhouder van dit jaar, Kees Steen- dijk met Boy, deed het heel wat beter dan zijn clubgenote. Met een vijftien de plaats en een erg goede zevende plaats kwam hij uit op een fraaie elf de stek. De 68-jarige Zeeuwse kam pioen was hiermee zeker tevreden. De mentitel ging, voor de zoveelste keer, naar Nel Bol met Ukina van de Lekruiters. Adrie Louwerse, die Zee land in deze discipline vertegenwoor digde, eindigde in een veld van vijf tien op de elfde plaats. Ongetwijfeld krijgt de Levade nog een staartje. Na afloop bleek, dat de auto van de veterinair, die de contro le bij de paarden uitvoerde, was opengebroken. De bloedmonsters, die getrokken waren, bleken ont vreemd. Was de dader een ruiter, die lont rook of was het een ander die de winnaar in diskrediet wilde brengen door te suggeren, dat er iets niet in orde was met hun viervoeters? Een nader onderzoek zal dit (misschien) uitwijzen. Eerste divisie Go Ahead Eagles-Vecndom FC WagcningeivTblstar Do Graafscluip-VVV NAC-BVV Don Bosch AZ-Excolsior Emmen-RBC FC Zwollc-Dordrecht '90 Haarlem-Helmond Sport Cambuur LccuwardcnEindbovci Vlissnigcn-SC Heracles "74 Zondagamateurs K&VB district Zuid 1 3e klasse O Roosend aal-Mocrsc Boys VES "35-Clinge Shiiskil-Patrij/on Intcmos-HSC Beek Vooruit-Steenbergen VVR-Zicrikzee Rcsc c 2e klasse B tVSC 2-Moorse Boys 2 Zierikzee 2-HVV '24 2 Roosendaal 2-Hood Wit (W) 2 VOAB 2-Halsteren 2 Sarto 2-Gilzc 2 Dongen 2-MOC '17 2 Zaterdagamateurs KNVB district Zuid I 3c klasse A Dinteloord-Tholcnse Boys De Mccuwen-Tbrncuzensc Boys WC '68-Zwaluwe Ycrsckc-Bruse Boys Oostknpolle-Kapelle Nicuwland-Vocre Afdeling Zeeland zaterdagcompetitic le klas Krabbendijke-WIK Brouwcrshaven-Heinkcnsrnnd VCKMcvo Dau wendnelc-DFS 's-H Arondskc-rke-Waarde Duivelnnd Wolfnnrtsdijk Reserve le klas Bevelanders 2- 's-H Arendskerkc 2 Bruse Boys 2-Zaamslag 2 GPC 2-VCK 2 Yerseke 3-Wenieldinge 2 Kruiningen 2 Middelburg 2 Serooskerke 3-Vee re 3 le klas A Wlssenkerke-Hoedekenskerke Spui-Dnuu endaelc 2 Kloetingc 4-Apollo Borsscle-Kats SKNWK-SVD SSV 65-ZSC 2e klas C DFS 2-SKNWK 2 Meeuwen 4-Dauwendnele 3 Heinkcnszand 2-Mevo 2 WIK 2-Duiveland 2 Kapelle 3-Colpl. Boys 2 3c klas A DFS 3-Zeelnndio ZSC 2-Meeuwen 5 GPC 4-VCK 3 Vlissingcn 3-Brouwershaven 2 Nieuwlnnd 3-Serooskorkc 4 Rillhcm-Colpl. Boys 3 3c klas C Kloclingo 6 's-H. Arondskcrke 4 Rillandia 3-Knpclle 4 Kruiningen 3-Kruiningcn 4 Yerseke 5-Wcmeldingc 3 Hoedokenskerkc 2-Wnnrdc 2 SSV '65 3-Bruse Boys 3 4e klas A Wissenkerke 2-Bovclandors 4 Bruse Boys 4-VCK 5 Meeuwen 6-NOAD '67 5 - Oostknpellc 4-Serooskerke 6 Duivelnnd 4-Brouwershaven 3 4c klas B Brouwershaven 4-WIK 3 Wol (aartsdijk 5-WIK 4 SKNWK 3-Ycrsekc 8 Kapelle fi-Wisscnkcrke 3 Bevelanders 3-Dulvcland 3 SSV '65-WolfaartsdiJk 3 Afdeling Zeeland zondagcompctitie 2e klas A Ouwcrkcrk-Phllippinc Rcncssc-Volhnrding Sluls-Hulstcrloo Domburg-Grocdo SDO-Noormnnncn Tbrholc-Kwadcndnnimc 2e klas C Zeclnndia 2-Jong Ambon 2 Noormannen 2-Z1d Sport 2 l-ewed Boys 2-Goes 3 Domburg 2-Zicrikzcc 3 Hansw Boys 2-Walrhcrcn 3 Middelburg 4-Vlissingen 3 3e klas B Zierikzee 4-Domburg 3 Noormannen 3-Pntrij/cn 3 Zld Sport 4-Renesse 2 Goes 4 Jong Ambon 3 Drclschor-Robur 2 4e klas E C'orlgcnc 2 Jfnnsu Boys 4 Zierikzee 6-Ijuctor '88 3 Patrijzen 4-Zonnemaire Volharding 4-Ouwerkerk 2 Kwndendnmmr 2-RCS 7 4e klas F Cortgonc Goes 5 Robur 3-Lurtor '(Ut 4 Patrijzen S-Lewcd Boys 3 Junioreneompetitie A-junioren interregionaal Alliance Al-Roosendnal Al Kloctinge Al-Axel Al Zierikzee Al-Intcmus Al RCS Al-HVV Al Halsteren Al-Baronie Al Arncmuiden Al Vlissingcn AI B.juniorrn interregionaal HVV BI-RKDVC BI Kapelle Bl-VOAB Rl Internos Bl-Zicrlkzee BI Middelburg Bl-RKTVV Bl SC 'I Zand Bl-DOSKO Bl JEKA Bl-Kloetingc Bl Groep AS 7.SC Al-DFS Al Meeuwen Al-Rcrics.sc Al SKNWK Al-Bruse Boys Al 7bpklas l B-junioren DFS Bl-Colpl Boys Bl Brouwershaven BI-Mevo Bl Zierikzee B2-Rcncsse Bl SSV '65 Bl-Borssele Bi SKNWK Bl Volharding Bl Apollo Bl RCS B3 Topklas 3 C-iunloren Damcscompetitic Ie klas Ycrseke-WIK Serooskerke- Pat rijzen Vlissingcn 2-Tbmcu/en Vee re-SKNWK Soroovkerfcc 2-Dnuwendarlc BcvelnndcrvMeeuwrn Groep B meisjes 4 4 f

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1990 | | pagina 7