Sjaak Steketee wordt sportman van het jaar Eindelijk winst voor All-Ready Programma zaterdag en zondagvoetbal NIEUWSBODE Lichtpuntje voor Zierikzee Acht turnsters Delta Sport plaatsen zich voor het NK Kees van den Bos ontvangt penning van verdienste Tennis Den Haene All-Ready reserves kampioen ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE Donderdag 3 mei 1990 Nr. 24737 9 BRUINISSE - Traditiegetrouw is in Bruinisse ook dit jaar weer op Koninginnedag de sporter van het jaar ge kozen. Dé Bruse sportman van het jaar 1989 werd de dui venmelker Sjaak Steketee, wegens zijn meer dan opval lende prestaties in de duivensport. Tevens werd tijdens dezelfde zitting de penning van verdienste uitgereikt. Dit ere-metaal kwam in handen van de oud-secretaris van VV Bruse Boys, Kees van den Bos. De 'versierselen' werden opgespeld cq. uitgereikt door de nieuwbakken burgemeester A. Vogelaar. Tbr verkrijging van de penning van verdienste moest Kees van den Bos het 'opnemen' met Els Munter (VV Kwiek) en Han Viergever (TV Bru Tèn). Van de drie genomineerden ver gaarde Van den Bos uiteindelijk net iets meer stemmen. Burgemeester Vogelaar vertelde waaraan de oud secretaris van Bruse Boys de penning uiteindelijk te danken had: ,,Kees van den Bos heeft een bijzonder in drukwekkende staat van dienst opge bouwd bij zijn tweede liefde, Bruse Boys". Oprichting Aan de orde kwam onder andere zijn inbreng bij de oprichting in 1955, de zittingen in de technische commis sie en de elftal-commissie. Tevens heeft Van den Bos 23 jaar lang het se cretariaat van de VV Bruse Boys on der zijn vakkundige hoede gehad. Hiervoor werd hij vorig jaar zelfs be loond door de KNVB met de gouden speld. Kees van den Bos was ook nog elftalleider en zo nu en dan zelfs klus jesman. Na de uitreiking van de speld van verdienste was de benoeming van sportVrouw/man/ploeg aan de orde. Genomineerd voor deze titel waren duivenmelker Sjaak Steketee en te- nisster Corry de Waal van de Bru- Tèn. De motivatie om Steketee uit te roepen tot Bruse sportman van het jaar 1989, moet gezocht worden in zijn jarenlange, intensieve training en verzorging van zijn duiven, waar door vorig jaar een eerste nationale prijs in de wacht werd gesleept. Het jaar 1989 was voor Sjaak Steke tee overigens toch een 'fenomenaal jaar', zoals de burgervader de presta ties afschilderde. Vele indrukwek kende resultaten met diverse vluch ten waren zijn deel. Het hoogtepunt was echter toen Steketee op 14 juli 1989 de eerste prijs behaalde in de na tionale vlucht uit Dax. In een veld Sjaak Steketee, en echtgenote Riet, nadat bekend werd dat de zich in zijn handen bevindende duif 8636004 een nationaal concours had gewonnen. Mede door deze prestatie werd Steketee onlangs Bruse sportman van het jaar 1989. van 21.000 liefhebbers vloog Steketee het beste en won hiermee een auto en nog een geldbedrag. Zowel mevrouw Van den Bos als echtgenote Steketee werden gefeliciteerd en rijkelijk in de bloemen gezet. SCHUDDEBEURS - Aan de zege reeks van Den Haene leek tegen de mosselvissers uit Yerseke door een blessure van Jaap Verwest een einde te komen. Doordat Jaap Verwest zich met zijn racket aan zijn neus bles seerde - later openbaarden zich de symptomen van een lichte hersen schudding - ging het dubbel samen met Piet Deurloo voor de eerste keer dit seizoen verloren. In de derde set - de blessure deed zich voor in de tie-break van de twee de - was Verwest slechts lichamelijk aanwezig. De setstand 0-6 spreekt voor zich. Daan Ooms en Han Ketting wonnen voor de vierde keer dit sei zoen in drie sets (6-32-6 en 6-4). Het verlies van Daan Ooms tegen Piet Zondervan in het enkelspel (0-6 en 1-6) betekende voor het eerst deze competitie een achterstand. Ooms foeterde veelvuldig op zichzelf het geen zijn spel niet ten goede kwam. Smadelijk Na een smadelijke 0-6 nederlaag in de eerste set tegen Dick Marteijn ver zette Piet Deurloo de bakans. Door de ballen uitstekend te spreiden en het gehele centercourt te gebruiken putte hij zijn tegenstander zowel li chamelijk als geestelijk uit. Een 6-2 zege in de 2e set en 6-4 in de 3e bracht Den Haene weer op gelijke hoogte. Marteijn kon de nederlaag maar moeilijk verkroppen. De „racketnar- eose" van het dubbelspel was, won der boven wonder, tijdens het en kelspel van Jaap Verwest niet of nauwelijks merkbaar. Aanvallend sterk spelend wees hij Maarten Geen- se terug. (6-0 en 6-3) waardoor de hal ve winst voor de Schuddebeursers binnen was. Het „ambtenarenonderonsje" tus sen Han Ketting en Peter de Kunder moest derhalve de beslissing bren gen. Na een gemakkelijke 6-2 over winning in de le set dommelde Ket ting, mede door onderschatting, in slaap. Bij 1-4 in de 2e set werd hij ech ter tijdig weer wakker. Een tie-break (8-6) bracht de beslissing. Teamgeest en een goede instelling waren het me dicijn voor de 4e zege van dit seizoen. Zaterdag aanstaande speelt Den Haene een uitwedstrijd tegen Bathse Kreek te Rilland-Bath. ZIERIKZEE - De Zierikzeese korfballers weer wat winnen is. Na een aantal onnodige nederlagen in de afge lopen weken was de ploeg zich er van bewust, dat er pun ten gehaald moesten worden om niet in degradatiege vaar te komen. Het spel van de Zierikzeeënaren in de laatste wedstrijden was zeker niet slecht, maar het af maken van de kansen bleek keer op keer een moeilijk on derdeel. Tegen Zuidwesters 2 ging dat allemaal wat beter en kon de ploeg het veldoverwicht ook in doelpunten uit drukken. Mede door de goed georganiseerde Zierikzeese verdediging werd zo via een ruststand van 5-4 een eind stand van .8-6 bereikt. All-Ready startte met Arjan Hage, Ronny Pantekoek, Esther Scherpe- nisse en Hetty Melissant in de eerste aanval. Een goed opgezette aanval leidde vrij snel tot de openingstref fer. Esther Scherpenisse was doorge broken en rondde de doorloopbal met succes af. De verdediging bestaande ZIERIKZEE - De. reserves-van korf balvereniging All-Ready zijn kam pioen geworden in de vijfde klas af deling. De ploeg had al een straatlengte voorsprong op de overi ge ploegen en met de enige overgeble ven concurrent" ONDO 4 werd afge rekend. De roodzwarten wisten ONDO 4 er goed onder te houden en wonnen ruim met 8-4, waarmee het kam pioenschap veilig werd gesteld. Na afloop van de wedstrijd kregen de kampioenen de bloemen uit handen van de spelers van de eerste selectie. Het tweede twaalftal, een mengeling van jeugd en routiniers, mag nu vol gend seizoen in de vierde klas uitko men. Door deze promotie is een eerste stap gezet in de goede richting om aansluiting te krijgen n\et de hoofd macht die vooralsnog in de eerste klas speelt. uit Wim in 't Veld, Egbert de .Jong, Mirjam van Tiggelhoven (een goede vervangster voor Bianca Thlen) en Anne-Marie van Goudoever gaf Zuid westers geen enkele kans. De bal werd regelmatig onderschept en dat gaf de aanval voldoende mogelijkhe den. Arjan Hage kon na eeri mooie door braak de stand op 2-0 brengen, maar hij miste. Zuidwesters profiteerde di rect en na 1-1 nam de Souburgse ploeg ook direct een voorsprong: 1-2. Een afstandsschot van Wim in 't Veld her stelde de schade echter weer. De der de aanval met Jaco en Korrie Stout-, jesdijk, Jan Saman en Anita in 't Veld Zc.t er direct lekker in. Korrie Stoutjesdijk werd verkeerd afgestopt en neef Jacco liet deze straf worp niet onbenut. Na een half uur spelen zag Wim in 't Veld dat Jaco Stoutjesdijk vrij stond onder de korf. Na een lange worp over het veld kwam de bal bij Jaco Stoutjesidjk die echter Jan Sa- man beter vrij zag staan. Een feilloos afstandsschot van laatstgenoemde bracht de marge op twee doelpunten: 4-2. Zuidwesters gaf zich echter niet gewonnen en vocht met succes terug: 4-4. All-Ready wilde het initiatief echter niet verliezen en van afstand scoorde Wim in 't Veld vlak voor rust zijn tweede goal: 5-4. Na de rust kreeg All-Ready alle kansen om de genadeklap uit te de len. Zo miste Anne-Marie van Goud oever een doorloop- en een omdraai- bal, zag Mirjam van Tiggelhoven een schot uit de mand draaien en miste ZIERIKZEE - „Eindelijk weer een pluspunt in de zwarte geschiedenis van dit seizoen", klonk een opgetogen Zierikzee-trainer Jack Schipper. Hij mocht dan ook tevreden zijn. VV Zierikzee, dat zich inmiddels gedegradeerd weet naar de derde klasse, is er uiteraard alles aan gelegen om in ieder geval nog iets van dit seizoen te maken. Na reeds in de kwartfinales van de KNVB- beker terecht te zijn gekomen, is door het verslaan van hoofdklasser Halste ren nu de halve finale bereikt. Zierikzee streefde de Brabanders voorbij na dat, door een 2-2 eindstand, de reglementaire strafschoppenserie in het voor deel van de thuisclub uitviel. Wim in 't Veld een strafworp. Na 20 minuten kwam het verlossende schot van Wim in 't Veld na een goed geno men vrije bal: 6-4. Direct daarna ver grootte Jaco Stoutjesdijk de marge middels een doorloopbal en met nog een kwartier te spelen was All-Ready zeker van de overwinning. Een verdedigingsfoutje betekende nog 7-5, maar Arjan Hage sloeg direct weer terug met een doorloopbal: 8-5. Het laatste woord was voor Zuids- westers, maar de punten waren voor All-Ready. Door deze overwinning staat All-Ready er op de ranglijst wat beter voor, maar door het onderling kleine verschil zal de ploeg nog mini maal twee punten moeten behalen om degradatie uit te.sluiten. Uitslag-en Tjoba 3 - Seolto 1 4-8; Tbgo 2-TOP 2 6-4; Blauw-Wit 1 - Swift 3 8-5. Stand in de eerste klas afdeling: Blauw-Wit 1 12-21 TOGO 2 12-16 All-Ready 1 12-12 TOP 2 12-10 Seolto 1 12-10 Swift 3 12-10 Zuidwesters 2 12-10 Tjoba 3 12- 7 Blauw-Wit kampioen. All-Ready 1 heeft nog twee compe titiewedstrijden voor de boeg. De ploeg moet op 5 of 12 mei op bezoek bij Swift 3 en op 19 mei aanstaande komt Seolto 1 naar sportpark Ban- nink. LONDEN - De regering van That cher heeft voetbalsupporters die zich in Italië misdragen gedreigd met een reisverbod van twee jaar. De hooli gans'zullen in die periode geen wed strijden buiten Groot-Brittannië mo gen bezoeken. De regering kwam tot dit besluit, na overleg met de organi satie van het toernooi om het wereld kampioenschap. BOULOGNE-SUR-MER - De Ier Stephan Roche, drie jaar geleden winnaar van de Ronde van Frank rijk, krijgt langzamerhand zijn oude vorm te pakken. Roche voert na de derde etappe van de vierdaagse van Duinkerken het algemeen klasse ment aan. Hoewel het streven ernaar was om toch zover mogelijk in die bekerstrijd te geraken, had oefenmeester Schip per zich vooralsnog weinig illusies gemaakt. „We gingen toch eigenlijk uit van een nederlaag. Als we die dan zo klein mogelijk konden houden was dat voor ons nog acceptabel. Dan had je toch eervol afscheid kunnen nemen van de beker", aldus een zicht baar blije trainer. Tbch kwam VV Zierikzee ook nu weer verre van voltallig binnen de lij nen. Bij de reeds indrukwekkende groep van afwezigen voegde zich te langen leste ook nog Patrick de Broe- kert, die zich ziek meldde. Als voor stopper fungeerde nu Marco Saman, terwijl de linksback positie weer werd ingenomen door de A-junior Ja- dranco Sladic, die tijdens het voor laatste competitieduel voor een ieder als een openbaring speelde. Met als enorm sterke sluitpost Wim Lafeber, die weer enkele puike reddingen op zijn naam bracht, deed de verdediging het overigens lang niet slecht. Hoewel Zierikzee in de eerste helft ook op het middenveld redelijk stand kon houden, was het weinig in balbezit. Daarentegen speelde ook het bezoekende Halste ren niet de sterren van de hemel en hadden de Zierikzeeënaren duidelijk onderschat. Nadat voorstopper Marco Saman een overtreding beging, net buiten het zestienmetergebied, gelukte het de Brabander. Adrie van den Heuvel om de openingstreffer te scoren: 0-1. Na de hervatting wilde Zierikzee, zich gesterkt voelend door een goede eerste helft, toch proberen het beste ervan te maken. Het was Emiel Dorst die reeds in de eerste minuut een slip pertje in de defensie van Halsteren afstrafte en de gelijkmaker scoorde: 1-1. Invaller Erwin Theunisse (voor de niet geheel fitte aanvoerder Marco van Oeveren) wist in de twintigste minuut een door good-old Kees Ver- kaart genomen vrije trap bij Emiel Dorst te krijgen. Met een flinke uit haal zorgde hij ervoor dat Zierikzee een 2-1 voorsprong realiseerde. Halsteren begon vervolgens te druk ken en achterin één tegen één te spe len. Voornamelijk Zierikzee-goalie Lafeber had een groot aandeel in de handhaving van de voorsprong. In de allerlaatste seconde echter kon Walter Bevelander, overigens uit een vermeende buitenspelsituatie, toeh nog voor de gelijkmaker zorgen. Ook bij de strafschoppenserie liet doelman Wim Lafeber zich gelden: hij stopte tot twee keer toe. Voor Zie rikzee miste alleen Martin Quist. Emiel Dorst, Kees Verkaart, Aart van de Linde en Erwin Theunisse schoten wel raak. Zierikzee moet het nu in de halve finale opnemen tegen Hoek. ZIERIKZEE - Hieronder, alweer bijna traditioneel, de uitslagen van het jeugdvoetbal. Zierikzee Al en Zierikzee BI behaalden beide een totaal ander resultaat. De A-junioren gingen jammerlijk onderuit tegen Baronie Al (5-2), terwijl de B'tjes zegevierden met 6-1 over de B-junioren van Baronie. De wed strijd Hoek BI contra Mevo BI werd uitgesteld» 1 10-0, Zierikzee E-1-Dreischor E-l 11- 0, Bruse Boys E-2-Veere E-2 0-2, Noor mannen E-l-Duiveland E-2 9-1, Dau- wendaele E-4-DFS E-2 9-0. F-pupillen: Bruse Boys F-l-Renesse Meisjesvoetbal: SKNWK-Seroos- F-l 12-1, Dreischor F-l-Mevo F-l 2-2, kerke 5-2. Brouwershaven F-2-Duiveland F-l 7- A-junioren: Baronie A-l-Zierikzee 2, DFS F-2-Wissenkerke F-l 12-1, A-l 5-2, Oostkapelle A-l-DFS A-l 4-5, Oostkapelle F-1-SKNWK F-l 3-4, Zie- Duiveland A-l-Zonnemaire A-l 1-1, rikzee F-l-Colpl. Boys F-l uitg., Beve- Bruse Boys A-l-Meeuwen A-l 2-2, Re- landers F-l-Brouwershaven F-l 1-7. nesse A-l-RCS A-3 5-2, Heinkenszand A-l-Mevo A-l 3-3. B-junioren: Zierikzee B-l-Baronie B-l 6-1, Hoek B-l-Mevo B-l uitg., Borssele B-l-Bruse Boys B-l 5-1, Zee- landia B-l-ZSC B-l 4-3, DFS B-l- Ouwerkerk B-l 6-3. C-junioren: Kloetinge C-l- Zierikzee C-l 2-5, Mevo C-l-Oostka- pelle C-l 9-2, Meeuwen C-l-Renesse C- 1 2-1, Colpl. Boys C-l-Duiveland C-l 3- 5, Brouwershaven C-l-Walcheren C-l 1-2, SVD C-l-Bruse Boys C-l uitg., Bruse Boys C-2-Zierikzee C-2 1-1, DFS C-1-SKNWK C-l 0-3. D-pupillen: ZSC D-l-Kloetinge D-l 1-16, Wissenkerke D-l-Bruse Boys D-l 10-0, Duiveland D-l-Zierikzee D-l 1-4, Zierikzee D-2-Kapelle D-2 2-0, DFS D-2-SKNWK D-2 3-9, Yerseke D-l- Mevo D-l 2-2, Meeuwen D-l-DFS D-l 4-2, WIK D-l-Cortgene D-l 6-5, SKNWK D-3-RCS D-6 13-3, Wolfaarts- dijk D-l-Renesse D-l 8-2, Colpl. Boys D-l-Brouwershaven D-l uitg., Krab- bendijke D-l-Zonnemaire D-l 23-5, SSV D-1-SKNWK D-l 2-0. E-pupillen; DFS E-l-Oostkapelle E-l 3-1, Brouwershaven E-l-Mevo E-l 15-1, Serooskerke E-l-Bruse Boys E-l 8-0, WIK E-1-SKNWK E-l 4-1, Veere E- I-ZSC E-l 7-0, Duiveland E-l-Kloetin- ge E-2 4-3, Kapelle E-2-Ouwerkerk E- WIK dames-Yerseke dames 6-1 Voordat de bfezoekende dames van •Yerseke het zich realiseerden stond het binnen vier minuten met 2-0 ach ter. WIK kwam op deze voorsprong middels doelpunten van Monique Berrevoets en Ciska Berrevoets. In de 15e minuut wist Yerseke wat terug te doen en profiteerde van een verdedi gingsfoutje: 2-1. Nog in dezelfde mi nuut bracht Monique Berrevoets met een volley net onaer de lat de stand op 3-1. Met snel en verzorgd voetbal stormden de dames van WIK maar door. Met een fraaie lob was het we derom Monique Berrevoets die wist te scoren: 4-1. De tweede helft stond in een schril contrast met het eerste bedrijf. Er was nu geen sprake meer van snel en verzorgd spel. Wederzijd se irritaties bepaalden het spelbeeld. De ingevallen Saskia Faas bracht met een ver boogschot de stand op 5-1. Tbnslotte bepaalde Ciska Berrevoets, nadat zij eerder een penalty onbenut had gelaten, de eindstand op 6-1. ENKHUIZEN - Gymnastiekvereniging Delta Sport is tijdens het jongste Grand-Prix turntoernooi in sporthal De Drecht, te Enkhuizen, enorm succes vol geweest. Naast de Papendalgangers Linda en Monique Slootmaker, be haalden maar liefst nog zes meisjes een licentie om deel te kunnen nemen aan het Nederlands kampioenschap, welke wordt gehouden op 18, 19 en 20 mei aanstaande in Den Haag. Vijf van deze talenten bezitten zelfs de capaciteiten om tijdens voornoemde nationale strijd te eindigen bij de eerste vijf. GV Del ta Sport toont zich derhalve logischerwijs een tevreden club. De twee Delta Sport deelnemers in de seniorklasse, Nynke Botterweg en Nicole van der Have, wisten zich bei den te plaatsen voor de NK. Botter weg realiseerde dit door zich als beste overall-turnster te laten regi streren. Ondanks dat zij toch drie keer van de balk viel, reikte ze tot 33.80 punten. Wat haar een eerste plaats opleverde. Van der Have zorg de voor een verrassing en wist zich, hoewel met de hakken over de sloot, toch te plaatsen voor het NK. Deze uitverkiezing heeft zij met name te danken aan haar lovenswaardige vechtersmentaliteit. Jeugdklas.se In de jeugdklasse wist alleen Vero- nique Blom een plaatsje te versieren voor de nationale eindstrijd. Hier mee kreeg zij loon naar werken. Trainster Jossie van den Beemt had dit overigens niet verwacht: „We wa ren er niet vanuit gegaan dat Veroni- que het zou redden. Ook haèr vech tersmentaliteit heeft er echter voor gezorgd dat ze voor deze verrassing kon zorgen". Annemiek Schipper, eveneens uit komende in de jeugdklasse, reikte met haar achtste plaats niet ver ge noeg om zich te kunnen plaatsen. Omdat Schipper echter op sommige onderdelen een iets te gemakkelijke houding aanneemt, konit zij bij het verdelen der punten net iets tekort. Gezien het feit dat zij evenwel én van club veranderd is én afkomstig is uit de 3b-klasse, is er toch al wel een goe de vooruitgang geboekt. De enige Delta Sport deelneemster in de klasse la, Sabrina de Prenter, heeft eveneens een uitstapje verdiend naar Den Haag. Aangezien De Pren ter zowel tijdens haar keuzestof (bui ten mededinging) als verplichte oefe ning goede resultaten boekten, moet zij aangemerkt worden als een sta biele turnster. Een echte topklasse- ring is voor haar waarschijnlijk niet weggelegd. Wel kan Sabrina de Pren ter een goede middenmoter worden. Eeuwige tweede In de klasse 3b wist de eeuwige tweede Bianca de Zeeuw wederom een tweede plaats te behalen. De resultaten in Enkhuizen waren voor haar ook goed genoeg om het Neder lands kampioenschap met een bezoek te vereren. Andrea de Looff turnde zich in de klasse 4b naar een fraaie derde plaats en plaatste zich hier door. Als zij de getoonde slordigheid foutjes nog kan uitbannen moet ook voor haar een landelijke eindrang schikking bij de eerste vijf mogelijk zijn. Voor Veronique den Broeder, Rena- te Slootmaker (beiden klasse 4b), Jacqueline Voorbcytel en Leontien Kroesbeek (beiden klasse 4a), blijft het deelnemen aan een Nederlands kampioenschap vooralsnog een droom. Deze nog jonge turnsters heb ben echter naar vermogen gepres teerd en hebben nog enkele jaren.te gaan om eventueel de gestelde limiet wél te behalen. Uitslag Hieronder nog de individuele re sultaten, op de diverse onderdelen, van de turnsters van GV Delta Sport De cijfers geven respectievelijk aan sprong, brug, balk, vloeroefening, to taal en eindplaats. Klasse senior: 9093 Nynke Botter weg 7,85, 9,10, 7,90, 8,95, 33,80, 1; 9094 Nicole van de Have 8,45, 6,70, 7,45, 7.15, 29,75, 8. Klasse jeugd: 7101 Veronique Blom 8,10, 6,75, 7,00, 8,30, 30,15, 4; 7102 An nemiek Schipper 8,10, 6,65, 6,30, 7,40, 28,45, 8. Zondag 29 april Klasse IA: 3048 Sabrina de Pienter 9,10, 5, 50, 5,40, 8,65, 28,65, 3. Klasse IIIB: 5178 Bianca de Zeeuw 8,30, 6,85, 7,35, 7,00, 29,50, 2. Klasse IVA: 0201 Jacqueline Voor- beytel 4,40, 6,00. 5,15, 6.05, 21,60, 27; 0200 Leontien Kroesbeek 3,10, 6,35, 6,40, 5,45, 21.30. 29. Klasse IVB: 4281 Andrea de Looff 7,85, 7.30. 6,00, 7,95, 29,10, 3; 4283 Ve ronique den Broeder 6,10, 6,35, 5,15, 5,80. 23,40, 11; 4282 Renate Slootma ker 5,75, 5,10, 5.05, 5,90, 21,80, 12. ROME - AC Milan mag de eerste thuiswedstrijd van het volgende sei zoen niet in het eigen San Siro- stadion spelen. De Italiaanse voet balbond heeft de club deze straf opge legd. De ploeg van Rijkaard, Gullit en Van Basten werd een wedstrijd verbannen, omdat bij de bekerfinale tegen Juventus scheidsrechter d'Elia door een uit het publiek gegooid voorwerp aan zijn schouder werd ge troffen. Zondagamateur^ Hoofdklasse C DESh-EHC. Geldrop-Baronlo Vlissingen-Sittard Venray-TSC H.ihtcrm-Wilheimina Limburgin-SV Mocrsscn LONGATOP '08 KNVB district Zuid I 2e klasse B NOAD-DOSKO DBS-Goos RKDVC-Zicrikree WVO-Sarto Boei meer-RKTVV MOC '17-VOAB Zaterdagamateurs KNVB district Zuid I 3e klasse A Knpcllc-Bruse Boys WHS-Nieuwdorp Yersefcc-Oost kapelle AZVVTbolense Boys Nleuwland-Veerc TVrneurense Boys-Klorllnge le klasse A SSV ■65-DFS De Meeuwon-Scolto GPC-Zaamslag WC '68-Wcmoldinge RCS 4-Mtddelburg 5 Zeelnndia 3-Zld. Sport 3 Rlllandla-SPS Middclburg-NOAD '67 Goes 3-Rcnesso 2 Volharding 2-Noormannon 3 4e klas A Reserve Ie klas Bruse Boys 2- 's-H Arcndskcrkc2 Dreischor 2-Volharding 4 Ronesse 4-Robur 3 2c klas Ouwerkerk 2-Cortgcne Zonnomniro-Zicrikroo 6 Perlodcknmpiocnschap: Luctor 5-Rencsse 3 SKNWK Brouwershaven Goes 5-Zlcrikzce 5 3e klas I> Kloetinge 5-ZSC 2 Juniorencompetitie Beslissingswedstrijd: Hoofdklaa B-Junlortn Brouwershaven 2 Colpl Boys 3 RCS BI Hoek BI 4e klas A Groep A3 DFS 3-Bcvelanders 4 Middelburg A3-RCS A2 DFS Al-Oostkapelle Al Afdeling Zeeland Groep A4 zondagcompetitie Bevelanders Al-Zeelnndia Al 2e klas A Grorp Al Graauw-Schoondljke Ren esse H u 1 st crl oo Kloelinge A2 Kruinlngcn Al Ria W SDO Groep B4 Kwadendamme-Ouwerkrrk Sluis-Noormannen Meeuwen Bl-Bruse Boys Bl Volhardlng-Drelsehor Groep C10 2e klas C Kapelle C2Zlerlkrec C2 Lcwcd Boys 2-Luctor 2 Noormannen 2-Robur 2 Zaterdagbrker Zierikrcc 3-Zeelandla 2 Jong Ambon 2 Hansw Boys 2 Middelburg 2 WIK Middelburg 4-Walcheren 3 Domburg 2-VUssingen 4 Arnemuldcn 2-'«-H Arendskcrke Junlorenbekrr 3r klas B Middelburg Cl Ria Cl Zierlkree 4-Domburg 3 TVrneuren Cl-Zlerikree Cl

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1990 | | pagina 9