Easy-tennis voor de jeugd Vis was met paasvakantie Programma zaterdag en zondagvoetbal Het gaat goed met Zonnemaire Toernooi Stella Boys Schaak vereniging Zierikzee Tennisvereniging Duiveland houdt open dag Eerste baanwedstrijd Bowling Renesse Tweede wedstrijd HSV Dreischor ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE Donderdag 19 april 1990 Nr.*24729 9 ZONNEMAIRE - Het gaat goed met Zonnemaire, kan absoluut zon der enige twijfel gesteld worden. Sinds de komst van trainer Wim Kommer, rond de winterstop, heeft Zonnemaire slechts twee puntjes ver loren. Het is verder de laatste maan den weer van een vrij uitzichtloze middenmootpositie opgeklommen tot in de bovenste regionen. Omdat koploper Goes 5 gisteren, maandag, twee puntjes verspeelde tegen Renes- se 4, en Zonnemaire met 6-1 won van Zierikzee 5, is men de koploper tot op slechts één punt genaderd. ,,Ik mag niet mopperen", was de ietwat bescheiden opmerking van oefenmeester Wim Kommer na af loop. Het geeft uiteraard vooral hém een enorme voldoening om te zien dat Zonemaire sinds zijn komst weer aanspraak kan maken op de kampi oenstitel. En niet in de laatste plaats omdat Zonnemaire daarbij over twee maanden het vijftig-jarig bestaan kan vieren. Welk een beter cadeau kan dit elftal de eigen vereniging dan schenken als het kampioenschap van de vierde klas. Oude diesel Ook tegen Zierikzee 5 toonde Zon nemaire zich ongewild nauw verwant te voelen met een... oude diesel. Net zoals een dergelijk apparaat lang zaam op gang komt, heeft ook Zonne maire problemen met het op snelheid geraken. In de eerste helft wist men dan ook slechts twee keer te scoren, terwijl na de hervatting de vaart er pas goed in kwam en nog eens vier keer het netje werd beroerd. De openingstreffer kwam, in de 20e minuut, op naam van Roberto Ri sico. Vijftien minuten later tastte de gehele defensie echter mis op een verre uittrap van de bezoekende kee per, Zierikzee 5 miste niet: 1-1. Vijf minuten voor de rust pikte laatste man Marcel de Vlieger een diepte pass prima op en bracht de score voor Zonnemaire op 2-1. Na de pauze ging het bij de gastheren echter pas goed lopen. In de vijfde minuut was het weder om Marcel de Vlieger, die vanaf eigen helft dwars door de verdediging so leerde en scoorde: 3-1. De Vlieger had van trainer Kommer toestemming ge kregen om deze succesvole plaagsto ten uit te voeren, mits hij de achter hoede daarbij goed organiseerde. Een en ander werd prima door hem uitge voerd. In de vijftiende minuut flikte hij het namelijk.wederom: 4-1. Laatste treffer Twee minuten later was het Rober to Risco die weer eens mocht scoren. Op aangeven van Marco Thnis bracht Risco de stand op 5-1. Ook de laatste treffer kwam op zijn naam. Met nog tien minuten te spelen kwam Roberto Risco door goed jagen in balbezit en nog te scoren ook: 6-1. ZIERIKZEE - Zaterdag, 21 april, aanstaande vindt in sporthal Onder dak het jaarlijkse zaalvoetbaltoer nooi plaats van de voetbalvereniging Stella Boys. De strijd om de beste plaatsen gaat tussen een achttal ver enigingen. De eerste wedstrijd start om 18.15 uur, terwijl de finale gepland staat om 22.00 uur. Een duel duurt dertien minuten zonder dat er van doel ge wisseld wordt. De deelnemende ploe gen zijn W Lyra (De Lier), Bonne Chance (Maastricht), ZWN (Oude- Tonge), Interforest Terminal (Pernis), Veteranen ASV (Brouwershaven), Coen Honig (Zierikzee) en Stella Boys 1 en 2 (Zierikzee). Er wordt ge speeld in twee poules. Uitslagen A-junioren: Meeuwen Al-Bruse Boys Al 3-4; Mevo Al-Yerseke Al 1-3. B-junioren: Dauwendaele Bl-Mevo BI 3-2; Bruse Boys Bl-Kloetinge B2 7- 1. C-junioren: RCS C2-Renesse Cl 0-3; Robur Cl-DFS Cl 0-8. D-pupillen: Arnemuiden Dl-ZSC Dl 8-1; Bruse Boys Dl-Zierikzee Dl 0- 8; Noormannen Dl-WIK Dl 4-4; Re- nesse Dl-Krabbendijke Dl 3-9. E-pupillen: Serooskerke El-DFS El 5-5; ZSC El-SKNWK El 9-1; Kloe- tinge E2-Ouwerkerk El 5-2; Duive- land El-Zierikzee El 3-2«. Activiteiten Gehandicapten-voetbal Woensdagmiddag, 25 april aan staande. vindt er op het sportpark Het Schenge, te Goes, een voetbal middag plaats speciaal voor gehandi capten. Inmiddels hebben zich zo'n zestig deelnemers hiervoor aange meld. Het programma voor woens dag 25 april ziet er als volt uit: 13.30 uur Ontvangst; 14.00 uur Warming- Up; 14.15 uur Onderling toernooi; 16.00 uur Demonstratiewedstrijd G- teams: Zeelandia-Hieronymus onder leiding van Ignace van Swieten. Jeugdtrainingsdag De onlangs gehouden instuif jeugd trainingsdag (zie foto) van de VV Zie rikzee is bezocht door zo'n dertigtal jeugdvoetballers. Omdat geheel on voorzien toch nog een inhaalpro gramma was ingelast viel de op komst ietwat tegen. Desondanks "is met veel inzet en heel intensief toch het gehele programma afgewerkt. Al le facetten van de voetbalsport kwa men aan bod, terwijl hoofdtrainer Jack Schipper zich de gehele morgen bezig heeft gehouden met een specia le keeperstraining. Hoewel de leiding over een prima verlopen trainingsdag sprak was er toch één onfortuinlijk moment te betreuren. Tijdens een partijtje brak de A-junior Michel van de Wal namelijk zijn enkel. Tijdens het aanzetten bleef zijn onderbeen steken in de zachte ondergrond, ter wijl zijn lichaam hier overheen viel. In het ziekenhuis is er inmiddels ope ratief een plaatje aangebracht in de enkel van Van de Wal. Karakteristieken Dauwendaele Bl-Mevo BI 3-2 Ondanks de geleden nederlaag van 3-2 tegen Dauwendaele is er door het elftal van Mevo BI toch een goede wedstrijd gespeeld. Zeker gezien het feit dat er noodgedwongen zes C- teamspelers moesten worden opge steld. In de tiende minuut wist Mi chel Janse de openingstreffer te sco ren: 0-1. Hoewel Mevo BI de bal goed in de ploeg wist te houden kon de ge lijkmaker niet voorkomen worden: 1- 1. Omdat na de hervatting door de Zierikzeeënaren te aanvallend werd gespeeld was het juist Dauwendaele dat scoorde: 2-1. Na een goede combi natie tussen Michel Janse en Clement van Splunder werd Richard van de Meer in scoringspositie gebracht. Hij mist niet: 2-2. Kansen voor Michel Janse en Wilfred Nelissen gingen de miste in, maar Dauwendaele had nog wel één keer succes: 3-2. Oostkapelle dames-WIK dames 3-0 Nadat de dames van WIK tijdens de kwart-bekerfinale het elftal van Vlis- singen hadden weten te verslaan, moest nu in de halve finale aangetre den worden tegen Oostkapelle. Dit duel werd verspeeld op neutraal ter rein te Kamperland. Oostkapelle kwam enorm fanatiek uit de start blokken en was er alles aan gelegen om hier als winnaar tevoorschijn te komen. Reeds in de derde minuut werd de score geopend door de Oost- kapelse dames: 1-0. Geheel overeen komstig de veldverhouding werd het in de twintigste minuut 2-0. WIK liet na de hervatting iets meer verzorgder spel zien, maar kon slechts één mager kansje creëeren via Annique Schie- wold. Na de zoveelste uitval wisten de dames van Oostkapelle de eind stand op 3-0 te brengen. Na deze ver diende overwinning betekent het dat de uiteindelijke bekerfinale gaat tus sen Oostkapelle en Kloetinge. ZIERIKZEE - Het eerste team van de schaakvereniging1 Zierikzee speel de als afsluiting van de competitie een zeer ongelukkige wedstrijd. Liefst vier vaste teamspelers waren afwezig en slechts twee invallers kon den hun plaatsen opvullen. Een ne derlaag was dus van te voren te voor spellen. De overblijvende spelers deden tegen het tweede team van Landau-Axel hun uiterste best en even leek het er op of er toch nog een overwinning te behalen was. R. van der Veken en J. C. Baris had den weinig moeite met hun tegen standers en konden na 2 uur al een overwinning noteren. C. van Eldik verloor daarentegen snel. O. Vlees houwer blunderde helaas in een goe de stelling en A. Bloom wist uit een gewonnen staande stand niet meer te halen dan remise. De nederlaag was toen een feit. Als laatste speler bleef J. van der Made nog doorvechten in een door hem prachtig opgezette par tij. Een dubbel torenoffer bracht zo veel finesses in de stand dat zijn te genstander er geen gat meer in zag en zijn dame moest geven. Uitslagen Landau Axel Il-Zierikzee I. 1. R. Janssens-R. v. d. Veken 0-1; 2. O. Oegema-n.o.g. 1-0; 3. H. Destombes- n.o.g. 1-0; 4. A. Brink-C. van Eldik 1-0; 5. R. Schoot-J. v. d. Made 0-1; 6. P. Noorlander-A. Bloom Xk-Vi\ D. van Zeegeren-J. Baris 0-1; 8. J. van Doeselaar-O. Vleeshouwer 1-0. De eindstand in de Promotieklas van de Zeeuwse Schaakbond is: 1. Koudekerke I 11-33 (kamp.); 2. HWP (Sas van Gent) IV 10-33,5; 3. Middel burg II 10-32,5; 4. Zierikzee I 6-28,5; 5. Landau Axel II 6-23; 6. Souburg II 5- 30; 7. Koudekerke II 4-24,5; 8. Tbrneu- zen II 2-20 (degr.). NIEUWERKERK - Zaterdag 21 april houdt tennisvereniging Duive land een open dag op haar park, aan de Stolpweg in Nieuwerkerk. Het be gint 's middags om twee uur en is be doeld voor al diegenen die wel eens wat meer van tennis willen weten, jongeren en ouderen. Behalve uitleg over tennis eni de tennisvereniging Duiveland kunnen alle belangstellenden ook daadwer kelijk uitproberen wat tennis is. Het is gebleken dat belangstellenden dat toch het leukst vinden. De tennisver eniging zorgt voor tennisrackets, schoenen en ballen. Ervaren tennis sers en tennisters zorgen voor de be geleiding en advies. MADRID - Een van de eerste duels van Ruud Gullit voor AC Milah is de erewedstrijd van Camacho op 2 mei in het Bernabeustadion tegen Real Madrid. RIO DE JANEIRO - Romario da Souza Faria wil nog zes jaar bij PSV bijven. ,,Dan ben ik 30 als mijn con tract afloopt", verklaarde hij in de Braziliaanse voetbalkrant Placar. ,,Een mooi moment om te stoppen en van het leven te gaan genieten'. ZIERIKZEE Het is weer zover, za terdag 21 april aanstaande start op de kunststofaccommodatie Bannink voor atletiekvereniging Delta Sport de nieuwe voorjaarscompetitie. Deze eerste baanwedstrijd van het seizoen 1990 start om 12.00 uur. Het programma voor zaterdag 21 april ziet er als volgt uit: Meisjes D: blok (60m-600m-kogel-ver); Meisjes C: 80m-600m-discus-hoog; Meisjes B: 100m/200m-800m-kogel-discus; Meis jes A/Dames: 100m/200m-800m- kogel-discus/hoog-ver; Jongens D: blok (80m-1000m-kogel-ver); Jongen C: 100m-800m-kogel-ver-hoog; Jongen B: 100m/200m-1500m-hoog-ver; Jon gens A: 100m/200m-kogel-discus- hoog; Heren: 100m/200m-1500m- kogel-discus. Parfumerie Belladonna Renesse- Disco 't Roefke Renesse 4-0; Camping Duin en Strand, Scharendijke-Rest. Delphi Zierikzee 0-4; Rest. 't Grote Zwijn, Burgh-Haamstede-Romer BV, Rotterdam 1-3; Stalling Waterland Noordwelle-Fruit Rotterdam 3-1. Vrij J. P. Staal, Renesse. Stand 1. Fruit 23, 55; 2. Belladonna 23, 53; 3. J. P. Staal 23, 52; 4. Delphi 23, 52; 5. Romer 23, 47; 5. Romer 23, 47; 6. Duin en Strand 23, 46; 7. 't Grote Zwijn 24, 45; 8. Waterlord 23, 34; 9. 't Roefke 23, 32. 200 games: Jacolien de Bruyb 220, Waterland; Leo Dorreman 200, Fruit; Joost v. d. Zande 203, Belladonna. Hoogste gem. Heren: Leo Dorre man 188, Fruit. Hoogste gem. Dames: Jacolien de Bruyn 190, Waterland. Alprokon prom. en ontw., Burgh- Haamstede-Cocktail bar 't Keldertje Zierikzee 1-3, Rest. de Beuze, Zierik- zee-Motel de Zeeuwse Stromen, Re nesse 4-0; Aannemer Bijkerk, Burgh- Haamstede-Café Petit Onze Hoeve, Bruinisse 3-1; Café de Blokhut, Burgh-Haamstede-Café 't Kelderke, Antwerpen 3-1. Vrij: Vakantiepark Schouwen BV Renesse. Stand 1. De Blokhut 23, 55; 2. Alprokon 23, 53,5; 3. Kelderke 23, 53; 4. 't Kel dertje 23, 51,5; 5. Bijkerk 24, 51; 6. de Beuze 23, 50; 7. Schouwen BV 23, 42,5; 8. Café Petit Onze Hoevé 23, 37; 9. DZS 23, 20,5. 200 games: Wim Hoekendijk 214, de Beuze, Wim Tuk 204, Alprokon; Jaap de Mey 203, de Blokhut. Hoogste gem. Heren: Jaap de Mey 194, de Blokhut. Hoogste gem. Dames: Tiny Staal 173, Bijkerk. Oplettende junioren tijdens de instuif trainingsdag van de VV Zierikzee, wel ke door dertig voetballers is bezocht. (Foto: Joop van Houdt). BURGH-HAAMSTEDE - Onlangs was het op de banen van tennisclub Westerschouwen een drukte van belang. Een kleine vijftig jeugdigen, in de leeftijd tussen zes en dertien jaar, nam voor geruime tijd bezit van de gravelbanen. On der leiding van tennisleraar Marcel van de Berge hield de jeugdcommissie van de TC Westerschouwen een speciaal tennistoumooi voor het jonge talent. Uniek daarbij was dat voor het eerst op Schouwen-Duiveland gebruik gemaakt werd van een nieuwe opzet, het zogenaamde easy-tennis. Easy-tennis wordt gespeeld op een veel kleiner veld, met een lager net en er worden speciale tennisballen gebruikt. Een en ander betekent dat kinderen al op vrij jonge leeftijd 'echte' tenniswedstrijdjes kunnen spelen. Deze vorm van tennis werd tijdens het toernooi door een ieder enorm posi tief ervaren. Het heeft de jeugdcommissie van TC Westerschouwen dientengevolge doen besluiten om deze competi- tievorm binnen de eigen vereniging verder op te zetten. Het tennistoernooi werd op gezellige wijze afgesloten met een heus panne koek festijn. (Foto: Joop van Houdt ZIERIKZEE - Cees Schot is on langs winnaar geworden van de der de competitiewedstrijd van de HSV Oosterschelde. Vissend op het staart- nummer wist hij 2 botten met een to taalgewicht van 645 gram te ver schalken waardoor hij Martin Salomons (ook 2 vissen) en Hubrecht Pannekoek (1 vis) net 50 gram voor bleef. Er werd gevist op het strand van Westerschouwen. De wedstrijd ken merkte zich door een bijzonder slech te vangst. Leken de weersomstandig heden op het oog gunstig, de vis gaf niet thuis. De deelnemers waren reeds enigszins voorbereid door de verrichtingen van de hengelsportver eniging Dreischor, welke eerder die dag een wedstrijd viste op het strand van Westerschouwen. De totale buit bedroeg hier slechts enkele vissen. Ondanks de mededeling van enkele optimisten dat het met het opkomen de water ongetwijfeld beter zou wor den, waarvan de hengelsportvereni ging Oosterschelde dan zou kunnen profiteren, bleef de vangst ver onder de maat. De 52 deelnemers wisten slechts 15 bovenmaatse en 11 onder maatse vissen (botten eh schollen) te vangen met een totaalgewicht van 4'/2 kilo. Niets Eenendertig hengelaars vingen he lemaal niets. Wie een bovenmaatse vis wist te landen wist zich verzekerd van een prijs. Ook een drietal grote zeekrabben deed de harten van de be treffende hengelaars - die in de veron derstelling verkeerden een grote bot gehaakt te hebben - sneller kloppen. Als eerste junior eindigde Pascal Timmers op een fraaie 4e plaats in het dagklassement. De uitslag luidt: 1. C. J. Schot 645 punten; 2. M. Salomons 595; 3. H. Pannekoek 595; 4. Pascal Timmers ZIERIKZEE - Tijdens het paasweekend is er ook door de Schouwen- Duivelandse jeugd nog volop tegen de bal getrapt. Hoewel het in eerste in stantie een vrij weekend betrof moest er toch nog een inhaalprogramma wor den afgewerkt. Hieronder de resultaten daarvan. (eerste junior) 400; 5. E. W. Smit 365; 6. J. Bolier 326; 7. A. J. Yerwest 325; 8. W. J. de Jonge 285; 9. C. H. van Schel ven 280; 10. L. van den Berge 230; 11. M. Klompe 230; 12. mevr. G. Smit 221; 13. L. van Strien 125. 14. Marjan Ver- loo (junior) 2. Ondanks de geringe vangst veran derde er toch nog heel wat in zowel het seniorenklassement als het juni- orenklassment. Bij de senioren wis ten Jan Dekker en Rijk van den Dik- kenberg zich niet in de top-tien te handhaven. Hun plaatsen werden in genomen door Cees Schot en Adrie Verwest. Aangezien geen van de drie koplopers een vis wist te bemachti- - gen, liep hun voorsprong op de ach tervolgers, die toch al vrij gering was, nog verder terug. Na de volgen de competitiewedstrijd zou de top van het klassement er dan ook wel eens heel anders uit kunnen zien. De stand na drie wedstrijden luidt: 1. W. J. Faassen 2806 punten; 2. S. den Boer 2600; 3. J. C. Kristalijn 2562; 4. E. W. Smit 2550; 5. R. Vercruysse 2475; 6. J. Bolier 2468; 7. N. Fokker 2300; 8. C. J. Schot 2105; 9. Jan C. Berrevoets 2085; 10. A. J. Verwest 2085. Bij de junioren nam Pascal Tim mers de leiding weer over van Johan Verwest. De stand luidt hier: 1. Pas cal Timmers 1355; 2. Johan Verwest 1185; 3. Marjan Verloo 872; 4. Marco Krijger 577; 5. Ferdi Salomons 381. De volgende competitiewedstrijd is zat-erdag 12 mei. Het vertrek is om —14.15 uur vanaf de los wal bij Cebeco. WESTENSCHOUWEN - Bij een stralend zonnetje en een stevige westenwind werd onlangs de 2e com petitiewedstrijd vervist om het club kampioenschap van HSV Dreischor. Twee jeugdleden en 17 leden wierpen om 10.00 uur voor het eerst hun aas in de golven op het strand bij de trap van Westenschouwen. Het duurde geruime tijd voordat de eerste vis zich meldde, maar het was dan ook een bijzondere vangst. N. Ro- mijn ving een zeenaald van 45 cm. Een zeenaald is een palingachtig vis je dat zelden aan de hengel gevangen wordt, en dat zijn naam ontleent aan zijn slanke uiterlijk, deze vis was bij een lengte van 45 cm slechts 1 cm dik. Bij de overige vissers wilde het met de"vangst niet erg vlotten, alleen A. Broer en juniorlid J. v. d. Welle wis ten elk een bot van 23 cm te vangen. Het leek er dus op dat N. Romijn met zijn zeenaald de wedstrijdzege op zijn naam zou bi'engen, maar bij het klinken van het eindsignaal haal de A. Broer nog één bot op met een lengte van 36 cm waardoor hij met een puntentotaal van 59 winnaar werd van deze wedstrijd. De tweede en derde plaats waren voor N. Romijn en J. v. d. Welle jr. Door deze slechte vangst is er in de kop van het klassement weinig ver anderd. A. Broer en J. v. d. Welle vormden door hun vangst geen be dreiging voor de koplopers, N. Ro mijn liep door zijn vangst wel wat uit op zijn achtervolgers maar kon P. de Spirt niet inhalen. De stand na 2 wedstrijden is nu als volgt: 1. P. de Spirt 233 pnt; 2. N. Ro mijn 170; 3. D. Fluijt 124; 4. H. Quist 94; 5. W. de Wilde 93. De volgende gelegenheid dat de hengelaars van HSV Dreischor geza menlijk gaan vissen zal zijn op de jaarlijkse bootvisdag welke wordt gehouden op zaterdag 5 mei. Evenals voorgaande jaren zal het vertrek we derom zijn om 8.00 uur vanuit de ha ven van Bruinisse met de ..Carolien". Zondagamateurs Hoofdklasse C Geldrop-DESK Vlissiogen-EHC Venray-Baronic Hnlstoren-Sittard Limburgia-TSC TOP-Wilhclmina '08 LONG A-S V Meerssen KNVB district Zuid I 2c klasse B DBS-NOAD RKDVC-DOSKO WVO-Goes Bocimccr-Zicnkzce MOC "17-Sarto VOAB-RKTW Reserve 2c klasse B Virtus 2-WSC 2 Sarto 2-Mocree Boys 2 Zierikzee 2-LONGA 2 Gilzc 2-Madcso Boys 2 Roosendaal 2-HW '24 VOAB 2-Dongen 2 Zaterdagamateurs KNVB district Zuid I 3e klasse A WHS-Knpclle Ycrsckc-Bnisb Boys AZVV-Nieuwdorp Nieuw land-Oost kapelle ■Rrneuzcnsc Boys-Tbolcnse Boys Kloetinge-Veerc 4e klasse A De Meeuwen-SSV '65 GPC-DFS WC '68-Seolto Rillnndia-Zanmslng Middelburg-Wemeldirrge NOAD '67-SPS Afdeling Zeeland zaterdagcompetitie Ie klas VCK-Hclnkenwand Apollo-Duiveland WiK-Colpl Boys Kruiningcn-Krabbendijkc Dau wen da e) e-M evo 's-H Arcndskcrkc-Wolfaartsdijk Reserve Ie klas Bevelanders 2- 's-H Arendskcrke 2 Wemeldinge 2-Middclburg 2 Serooskerke 3-Krulningen 2 Nieuwdorp 2-Yerseke 3 Bruse Boys 2 Mevo 2 Kapelle 2-VCK 2 Ze klas Kats-Ritthcm Hoedckenskerke-Borsscle Waarde-Brouwershaven SVD-SKNWK Reserve 2c klas A Wolfaartsdiik 2-SKNWK 2 Krabbendijke 2-Nieuwland 2 Duiveland 2-Rillandia 2 DFS 2-GPC 2 Hcinkcnszand 2-Meeuwcn 3 3e klas D Brouwershaven 2-Kruiningen 4 Kapelle 4-Duivcland 3 Cofpl. Boys 3-WIK 2 Bruse Boys 3-Yersckc 6 Kloetinge 3-ZSC 2 4e klas A Bevelanders 4-Serooskcrkc 5 Brouwershaven 3-Bruse Boys 4 Oostkapelle 4-Meeuwen 5 DFS 3-Wisscnkcrke 3 SKNWK 3-ZSC 3 Afdeling Zeeland zondagcompetitie 2c klas A Rcncssc-Graauw Ris W-Schoondijkc Kwadcndamme-Hulstcrloo Sluis-SDO Volharding-Ouwerkerk Drcischor-Noormanncn 2e klas C Noormannen 2-Lewcd. Boys 2 Zierikzee 3-Luctor '88 2 Jong Ambon 2-Robur 2 Middelburg 4 Zcclandia 2 Domburg 2-Hnnsw Boys 2 Vlissingcn 4-Walchercn 3 3e klas B RCS 4-Zicrikzee 4 Zeelnndia 3Middelburg S Goes 3-Jong Ambon 4 Volharding 2-Zecland Spon 3 Noormannen 3-Renesse 2 4e klas A Renesse 4-Drefschor 2 Ouwerkcrk 2 Volharding 4 ZonncmainvRobur 3 Luctor '88 5-Cortgene Goes S-Zierikzee 6 Zierikzee 5-Renessc 3 Juniorencompetitie A-Junloren interregionaal Halsleren AI-AJli«nre Al Zierikzee Al Roosendaal Al DOSKO Al Baronie Al HW "24 Al Axel Al Vlissingen Al RCS Al B-Junlorrn Interregionaal RBC BI-Vlissingen BI NAC Bl-JF.KA Bl Internos Bl HW '24 BI Baronie Bl DOSKO Bl Middelburg BI Zierikzee Bl TSC Bl-Kapollc Bl Hoofdklas B-juniorcn Mevo Bl-Tbrneuzen Bl AZW Bl-Hoek Bl Tem. Boys Bl-Breskens BI Dauwendaele Bl-VCK Bl Kloetinge Bl-Hontcnisse Bl Hoofdklas 3 C-junioren Middelburg Cl-Kloctinge Cl Groep A3 RCS A3-Nieuwland Al Wemeldinge Al-Zeclandia Al Bevelanders Al-Renesse Al Kloetinge A2-Yerseke Al Krabbendijkc Al- Heinkcnsznnd Al Mevo Al-Krulningen Al Bruse Boys Bl-Zeelandia Bl ZSC Bl-Kloetinge B2 Meeuwen Bl-Borsscle Bl Ouwerkcrk Bl-Wissenkerkc Bl Noormannen Bl-Oostkapelle Bl RCS B3-DFS Bl Oostkapelle Cl-Vecre Cl RCS C2 Meeuwen Cl Renesse Cl-Mcvo Cl Walcheren CI-MiddcJburg C2 GPC Cl-SVD Cl Bruse Boys Cl- Brouwershaven Cl Damcscompetitic Ie klas Oostkapelle-WIK Yrrseke-Serooskerke Pal rijzen-Spul Groep A meisjes 4

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1990 | | pagina 9