Heren Delphi Mevo '80 laten het erbij zitten Handboogschieten Kwiek zet stijgende lijn positief voort Dames Delphi Mevo zetten buurvrouw VV Kwiek opzij NIEUWSBODE Vrouwenteam lonkt naar laatste vier Veel beslissingen in Den Helder Haarhuis loopt blessure op Competitie damclub Zierikzee Den Haene wint met 4-2 ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE Dinsdag 10 april 1990 Nr. 24725 9 ZIERIKZEE - Terwijl het eerste heren volleybalteam van Delphi Mevo '80 in de eer ste helft van de competitie vrij aardig kon meekomen, laat men het er de laatste we ken steeds meer bij zitten. Ook de jongste thuiswedstrijd ging verloren met 1-3. Als 'verzachtende' omstandigheid kan hierbij aangedragen worden dat het bezoekende Ekspalvo reeds vorige week het kampioenschap in huis wist te halen en zodoende als sterkste opponent aangemerkt mag worden. Aangezien de beste Zierikzeese he ren volleyballers min of meer veilig staan in de middenmoot, lijkt de mo tivatie om te presteren hiermee gelij ke tred te gaan krijgen. Met niets meer te winnen of te verliezen wordt het begrijpelijk steeds moeilijker om optimaal geconcentreerd en goed op- ZÜRICH - De commissie van be roep van de Europese Voetbal Unie (UEFA) heeft de boete, die aan de Franse club Auxerre was opgelegd te ruggebracht van 50.000 Zwitserse francs (circa 65.000 gulden) naar 35.000 francs (45.000 gulden). Auxerre had de regels van de UEFA betreffen de het.maken van reclame geschon den. GÖTEBORG - Het Nederlands vrouwenteam is de tweede dag van de Europese titelstrijd tafeltennis in Göteborg zonder puntverlies doorge komen. Mirjam Hooman-Kloppen- burg en Bettine Vriesekoop verkre gen door de afgetekende overwinnin gen (3-0) op de zwakke „zusters" Po len en Zweden een goed uitzicht op een plaats bij de laatste vier. geladen plaats te nemen achter het net. Vele persoonlijke fouten zorgden er dan ook voor dat Ekspalvo enorm werd geholpen bij haar scores. Animator Aanvoerder Eddy de Looff speelde overigens een prima wedstrijd en liet zich als grote animator meerdere ke ren gelden. Omdat Laurens van der Wekke nog altijd kampt met een lastige achillespeesblessure werd er als vervanging gekozen voor de twee de teamspeler Reginald Weber. Deze middenaanvaller paste zich verba zend snel en goed aan. Met een goede stop en diverse handige prikballen sprokkelde hij diverse puntjes bijeen voor Delphi Mevo '80. ,,Ik vond zijn spel een echte openbaring", liet coach Roel Kok zich na afloop ontvallen. In de eerste set begonnen de man nen van coach Roel Rok toch voorba rig. Hoewel Ekspalvo heel snel een voorsprong wist te realiseren, kreeg de inzet van Delphi Mevo '80 hierna toch haar uitwerking. Met een derge lijke instelling had zelfs dit duel met een overwinning afgesloten kunnen worden. Nu werd alleen de eerste set gewonnen: 16-4. In de tweede set liep het bij de Zierikzeeënaren ineens al lemaal niet meer en won Ekspalvo met 6-15. Het volleybal van Delphi Mevo '80 ZIERIKZEE - Het eerste damesteam van Delphi Mevo '80 heeft tijdens haar jongste thuiswedstrijd weinig problemen gekend met haar buurvrouw VV Kwiek: 3-0. Vrij soepel en eigenlijk zonder echte hindernissen togen de Zie rikzeeënaren in drie sets naar de winst. Hoezeer VV Kwiek ook tegenstrub- belde, de sterkste ploeg kon uiteindelijk de overwinningspalmen gaan bewa teren. Het eerste damesteam van W Kwiek moest tijdens deze derby maar liefst drie vaste teamspeelsters missen, te weten Lia Slager, Janita de Ronde en Els Munter. Als vervanging was gekozen voor Els Kik en Marjan Schikker. Al snel bleek dit echter ze ker geen verzwakking te zijn. Vooral de inbreng van Schikker was van die klasse dat zij gewoonweg thuishoort in een eerste team. Zij heeft echter zelf de voorkeur gegeven aan het tweede team. Net Ook Delphi Mevo '80 kon maar net zes eerste team dames binnen de lij nen brengen. Als invalster was hier gekozen voor Annette van Wanrooy. Pas in de derde set werd er gebruik gemaakt van haar spel. In de eerste set namen de Zierikzeeënaren zonder pardon een 8-0 voorsprong. Kwiek kon niet in haar spel komen. On danks meerdere teruggehaalde opsla gen, konden er vervolgens geen pun ten gescoord worden. DEN HELDER - De tweede ronde van de nationale titelstrijd dammen in Den Helder leverde niet minder dan vier overwinningen op. De zeges die Van den Borst en Hans Jansen lieten aantekenen, brachten dit duo tevens aan de leiding, omdat de win naars uit de eerste ronde (Scholma en Van Leeuwen) tegen een nederlaag aan liepen. Scholma moest in Van der Wal zijn meerdere erkennen, Van Leeuwen verloor van Van den Borst. Debutant Teer verraste titelverdedi ger Jos Stokkel in de tijdnoodfase. De ronde begon met slechts zes par tijen. Het duel tussen de clubgenoten Gerard Jansen en Rob Clerc moest worden uitgesteld omdat Europees kampioen Jansen zondag door een zware griepaanval werd geveld. Mocht hij niet voor zijn derde partij kunnen aantreden, dan kan Jansen verdere deelneming vergeten. Limburger John van den Borst was geheel hersteld van de tegenslag die hij tegen Hans Jansen had moeten in casseren. De frisse aanpak van de jeugdige Arjan van Leeuwen bracht Van den Borst weer in het goede spoor. De Zoetermeerder kwam in het middenspel in moeilijkheden en de routine van de Limburger was daar na voldoende voor de zege. Scholma kwam tegen Van der Wal tot een ge combineerde stelling, die in het alge meen middenspel een verkapt remise-aanbod van Scholma oplever de. De dam die na de combinatie voor hem op het bord verscheen, nam de oud-wereldkampioen voor gelijk spel. In die fase speelde voor beide tijdnoodspecialisten de klok een beslissende rol. In hoog tempo wer den de zetten gedaan en toen de vlag viel bleek het vereiste aantal van vijftig ruimschoots te zijn gehaald. Maar Scholma had wel ongeveer de slechtste variant uitgekozen waar door Van der Wal vrij eenvoudig naar winst kon afwikkelen. GLASGOW - Gary Stevens, verde diger van Glasgow Rangers en Enge land, zal aan het wereldkampioen schap in Italië kunnen deelnemen. Zondag, na de wedstrijd Aberdeen- Rangers, werd gevreesd dat Stevens een kuitbeen had gebroken. zag er in de daaropvolgende set wel beter uit, maar winst zat er te langen leste helaas niet in: 10-15. In de vierde set kenden de Zierikzeese heren di verse verschillende momenten. In eerste instantie keek men tegen een achterstand aan, maar wist dit als nog bij te trekken. Dit voltrok zich zelfs met een elan van: ernaartoe, er naast en eroverheen. Plumpudding- Hierna zakte het spel echter ineens weer als een plumpudding in elkaar en werd de hoop op een eventueel te spelen vijfde set definitief om zeep geholpen. Ekspalvo bleek de langste adem te hebben en won ook de vierde set: 14-16. Eindstand zodoende 1-3. LAGUNA SECA - Wilco Zeelenberg heeft zondag in Laguna Seca tijdens de wereldtitelstrijd motorraces op de weg zijn fraaie derde plaats van de openingswedstrijd van twee weken geleden in Japan geprolongeerd. Moest de Honda-coureur, de revelatie tot nu toe in dit seizoen, op het circuit van Suzuka de Italiaan Luca Cadalo- ra en de Spanjaard Carlos Cardus voor laten gaan, in Californië waren de Yamaha-rijders John Kocinski (VS) en opnieuw Cadalora te sterk. ZIERIKZEE - Zaterdag 7 april werd in sporthal Onderdak te Zierikzee de 8e bondswedstrijd verschoten door handboogschutters van alle verenigingen van Zeeland. Dit was de laatste wedstrijd van een reeks van acht, waarvan de resultaten van de 6 beste wedstrijden tellen voor het totaal. Overwinning op 'aartsrivaalDelphi Mevo '80 2 ZIERIKZEE - Het eerste herenteam van VV Kwiek is erin geslaagd om de opgaande lijn, van de laatste weken, ook in het jongste duel tegen 'aartsrivaal' Delphi Mevo '80 2 positief voort te zetten. Met een enorme bezieling en een gezonde portie ijver wisten de Bruenaren de derby tegen de Zierikzeeënaren verdiend met 1-3 af te sluiten. Hiermee had men zich eveneens gerevancheerd op de heenwedstrijd welke met 1-3 werd verloren. Vooral de middenaanvallen van Henny van Liere, van Delphi Mevo '80 kwamen prima door..Een 15-2 set winst was zodoende snel op de bor den getoverd door de gastvrouwen. De tweede set was al niet anders. Hoewel VV Kwiek iets beter speelde dan in de openingsset, bleef ae ser vice mislukken en kon Delphi Mevo '80 gemakkelijk blijven scoren. Tot 6-6 ging de stand nog wel gelijk op, maar hierna sprintte Delphi Mevo '80 naar een 15-6 setwinst. De derde set werd vervolgens nog uiterst spannend. W Kwiek kon nu beter in haar spel komen en wist haar streekgenoot tot 14-14 bij te houden. Met tactische balletjes op de iets min der spelende invalster Annette van Wanrooy en de daaruit ontstane mis verstanden in de Zierikzeese verdedi ging, kregen de Bruse dames er steeds meer zin in. Delphi Mevo '80 trok alsnog aan het langste eind: 16- 14. Eindstand: 3-0. Wegens allerlei omstandigheden draaide het eerste herenteam aan het begin van de competitie niet naar be horen. De laatste weken raakt het team echter steeds meer op elkaar in gespeeld en dit werpt meteen haar vruchten af. Puntje na puntje wordt er binnengesleept. Gezien deze stij gende lijn wordt er vooralsnog opti mistisch uitgekeken naar de te spelen promotie/degradatiewedstrijden, welke VV Kwiek ongetwijfeld aan het einde van dit seizoen te wachten staat. Eindsprint Reeds in de eerste set draaide het bij de Bruenaren tot ieders tevreden heid. Wel ging de strijd nog tot 10-10 gelijk, maar hierna had W Kwiek de beste eindsprint in huis. Delphi Mevo '80 ontbrak het aan voldoende con centratie, maar door goed tegengas te geven werd het toch nog een span nend slot. VV Kwiek won echter met 16-17. Ook in de tweede set ging het scoreverloop gelijkmatig omhoog. Ondanks een 9-10 voorsprong wisten de gastheren met 15-11 te winnen. Tussenstand 1-1. Ook in de derde en vierde wist VV Kwiek een voorsprong te realiseren, maar kwam wederom in de staart in de problemen. Zodoende werd het toch weer onnodig spannend in de slotfases van deze sets. Middels kei hard werken en een sterk geloof in het eigen kunnen trokken de volley ballers uit de vissersplaats uiteinde lijk aan het langste eind. Met de- resterende setstanden 13-15 en 12-15 kon VV Kwiek zodoende een 1-3 over winning in de boeken brengen. Bovendien tellen de scores van de 6 beste schutters van één vereniging voor het beste 6-tal. Na afloop van de wedstrijd in Zierikzee kon er dus ge teld worden en kwamen de volgende uitslagen uit de bus: Uitslagen Zestallen: le prijs St. Sebastiaan uit Yerseké 8010 punten; 2e prijs Zodi ak uit Zierikzee 7924 punten; 3e prijs Artemis uit Zierikzee 7683 punten. Heren individueel le kl.: 1. A. Wel tevreden, Artemis, Zierikzee 1385 punten; 2. R: Kriekaard, St. Sebasti aan, Yerseke, 1372 punten; 3. Benke- ma, St. Sebastiaan, Yerseke, 1361 punten. 2e kl.; 1. B. Verhage, d'Een- dracht, Vlissingen, 1321 punten; 2. C. v. d. Burg, Zodiak, Zierikzee, 1321 punten; 3. C. Schooneman, Zodiak, Zierikzee, 1315 punten; 3e kl.: 1. J. C. Prince, St. Jan, Zierikzee 1248 pun ten; 2. R. Seins, Artemis, Zierikzee, 1242 punten; 3. P. v. d. Pols, Artemis, Zierikzee, 1212 punten. Dames individueel: 1. C. Klaassen, St. Sebastiaan, Yerseke, 1254 punten; 2. D. Klompe, TOG, Zierikzee, 1225 punten; 3. R. Hart, TOG, Zierikzee, 1216 punten. Veteranen: 1. J. Wessel, Zodiak, Zie rikzee, 1276 punten; 2. H. v. Stee, St. Sebastiaan, Yerseke, 1253 punten; 3. P. 't Jong, Zodiak, Zierikzee, 1242 punten. Junioren: 1. R. Castel, St. Sebasti- BARCELONA - Paul Haarhuis heeft tijdens het toernooi in Barcelo na een forse tegenvaller moeten in casseren. De Eindhovenaar, die juist de laatste weken steeds beter in vorm kwam, moest in de eerste ronde tegen de Fransman Jean Fleurian al in de beginfase de strijd staken we gens een vloetblessure. Haarhuis keert vandaag, dinsdag, in zijn woonplaats terug om in een zieken huis voor alle zekerheid foto's te la ten nemen. aan, Yerseke, 1259 punten; 2. L. de Koster, St. Sebastiaan, Yerseke, 1177 punten; 3. R. Schrik, St. Sebastiaan, Yerseke, 738 punten. ZIERIKZEE - De strijd om het clubkampioenschap van damvereni ging Zierikzee lijkt nu nog te gaan tussen Jos de Wild en John Honig. De Wild heeft twee verliespunten min der, maar er kunnen toch nog span nende ronden volgen, temeer daar beide kanshebbers ook nog tegen el kaar moeten spelen. In één van de gespeelde zes partijen wist John Honig middels een tempo zetje te winnen van Rinus van der Wielen die daarmee praktisch uitge schakeld werd in de titelstrijd. Jos de Wild won op zijn beurt van nestor A. J. Flik weert, die tegen het einde posi tioneel in de nesten geraakt was. Jan-Peter van der Veer speelt de laatste tijd goed: hij won nu vari Ri nus de Wild en de jeugdige dammer staat nu derde op de ranglijst. De uitslagen: M. v. d. Wielen-J. M. Honig 0-2; C. v. d. Wielen-J. P. v. d. Veer 1-1; Abr. Flikweert-A. Bal 2-0; A. J. Flikweert-J. de Wild 0-2; C. v. d. Wielen-J. M. Honig 1-1; M. de Wild-J. P. v. d. Veer 0-2. De stand van de ranglijst is mo menteel als volgt: J. de Wild J. M. Honig J. P. v. d. Veer M. v. d. Wielen C. v. d. Wielen M. J. Walraven J. L. Smalheer A. J. Flikweert M. de Wild S. Douw C. L. Boot C. M. v. d. Velde A. D. Schiettekatte C. Bil L. Pikard 15 10 16 10 17 8 16 8 16 4 4 5 4 5 8 8 8 0 4 4 3 5 3 5 1 11 0 7 1 13 1 24 2 24 4 21 4 20 3 18 0 16 3 14 6 14 7 14 4 13 6 11 7 DUBLIN - David Parnell, een 24- jarige Ierse.jockey, is maandag bij een auto-ongeval om het leven geko men. De 24-jarige Ier, zoon van ex- jockey Buster Parnell, behaalde afge lopen seizoen 47 overwinningen. SCHUDDEBEURS - Het 35+ team van LTC Den Haene behaalde voor de tweede achtereenvolgende keer een 4-2 overwinning. Ditmaal was het het eerste team van Vögelzicht uit Vogelwaarde (Z.VI.) dat aan de ze gekar werd gebonden. De beide dubbels waren wederom succesvol. Piet Deurloo en Jaap Ver west wonnen gemakkelijk met twee maal 6-4 van Cor Valent en Jo Dobbe laar. Tegen Erik de Vries en Emiel de Cock kwamen Peter Bracke en Han Ketting door geknoei aan het net goed in de problemen. Uiteindelijk bracht een tie-break in de derde set de beslissing (3-6, 6-4 en 7-6 (7-1). De 2- 0 voorsprong ging door nederlagen in het enkelspel van Jaap Verwest en Piet Deurloo teloor. Eeretgenoemde werd door DI-speler Erik de Vries - wat doet zo'n man in de allerlaagste klas van de Zeeuwse Bond? - in 35 mi nuten van het gravel geslagen. Slechts de spreekwoordelijke eer kon hij redden. (0-6 en 1-6). Japanse yen Tegen de zeer behoudend en verde digend spelende Jo Dobbelaar kon Piet Deurloo geen potten breken. Een regelmatige 1-6 en 2-6 nederlaag was het uiteindelijke gevolg. Het scoreverloop in de partij tussen Peter Bracke en Cor Valent was als de koersschommelingen van de Japanse yen. De setstanden 6-1, 2-6 en 6-2 in het voordeel van Peter zeggen ge noeg. Evenals vorige week kwam de zwa re druk (gelijkspelen of winnen) weer op de brede schouders van Han Ketting terecht. Hij klaarde het kar wei tegen Emiel de Cock echter ge makkelijk. Na een 7-5 overwinning in de eerste set stortte De Cock men taal geheel in waardoor de tweede set een formaliteit was (6-2). Zater dag 21 april speelt Den Haene de vol gende (thuis)wedstrijd tegen Philten 2. Aanvang: 9.30 uur. ZIERIKZEE - Middels een monsterzege van 10-0 op opponent GPC Cl heb ben de C-junioren van Bruse Boys het kampioenschap in de klasse C6 in de wacht weten te slepen (zie foto). De Zierikzee Al-junioren behaalden een fijne overwinning op Axel Al; 3-2. Ook de B-junioren wisten een zege te boeken: 0-1. Mevo BI presteert de laatste tijd wat minder en verloor ook nu met 2-3 van Breskens BI. kon het kampioenschap hun niet meer ontgaan. Met deze wetenschap werd er van meet af keihard aan een goed resultaat gewerkt. Ondanks verwoede pogingen van zowel Edwin Klink als Christiaan Willemse bleef het geruime tijd 0-0. In de 25e minuut opende Emile Wielaart dan toch de score voor Bruse Boys. In de tweede helft kregen de Bruenaren hulp van de wind en knalden nog maar liefst negen doelpunten in: Rico van Beve- ren 3x, Dennis Ruitenbeek 2x, Chris Willemse 2x en Emile Wielaart lx. Internos Bl-Zierikzee BI 0-1 Na een nerveuze maar spannende wedstrijd hebben de B-junioren van Zierikzee tijdens de uitwedstrijd te gen Internos BI toch een knappe 0-1 overwinning weten te behalen. In de eerste helft ging de strijd aardig ge lijkwaardig op en neer. Internos speelde stukken agressiever en kreeg zodoende de betere kansen. Eén keer Meisjesvoetbal: Heinkenszand- SKNWK 0-6. A-junioren: Zierikzee A-l-Axel A-l 3-2, DFS A-l-Walcheren A-l 5-4, Dui- veland A-l-Serooskerke A-l 0-2, Meeuwen A-l-Zonnemaire A-l 1-4, Nieuwland A-l-Renesse A-l 1-5, Mevo A-l-Krabbendijke A-l 0-1 (gest.). B-junioren: Internos B-l-Zierikzee B-l 0-1, Mevo B-l-Breskens B-l 2-3, Kloetinge B-2-Bruse Boys B-l 0-5, Meeuwen B-l-ZSC B-l 2-1, Wissenker- ke B-l-DFS B-l 2-2, Oostkapelle B-l- Ouwerkerk B-l 3-3, Bevelanders B-l- WIK B-l 1-4. C-junioren: Zierikzee C-l- Middelburg C-l 0-3, Veere C-l-Mevo C- 1 1-4, Renesse C-l-RCS C-2 9-1, SKNWK C-l-Duiveland C-l 1-4, Mid delburg C-^-Brouwershaven C-l 4-2, Bruse Boys C-l-GPC C-l 10-0, Kapelle C-2-Bruse Boys C-2 6-2, DFS C-l- Robur C-l 2-3. D-pupillen: Vlissingen D-l-ZSC D-l 10-0, Duiveland D-1-SKNWK D-l 1-4, Zierikzee D-l-Bruse Boys D-l 12-1, DFS D-2-Zierikzee D-2 6-3, Mevo D-l- SKNWK D-2 4-7, VCK D-2-DFS D-l 1- 10, Veere D-l-WIK D-l 3-1, SKNWK D- 3-Serooskerke D-2 3-3, Krabbendijke D-l-Renesse D-l 6-1, Zonnemaire D-l- Brouwershaven D-l 12-2. E-pupillen: Brouwershaven E-l- DFS E-l 1-2, Bruse Boys E-l-Mevo E-l 2-3, Veere E-l-WIK E-l 7-0, Cortgene E-1-SKNWK E-l 7-2, Bevelanders E-l- ZSC E-l 8-4, Dreischor E-l-Duiveland E-l 3-2, Kapelle E-2-Zierikzee E-l uitg., Zierikzee E-l-Ouwerkerk E-l 3- 1. Wissenkerke E-l-Bruse Boys E-2 1- 4, Duiveland E-2-Colpl. Boys E-l 3-2, DFS E-2-Domburg E-2 2-4. F-pupillen: Cortgene F-l-Renesse F- 1 4-0, Dreischor F-l-Bruse Boys F-l 0- 4, Brouwershaven F-l-Mevo F-l 4-0, DFS F-l-Brouwershaven F-2 5-1, Oost kapelle F-l-Duiveland F-l 3-12, SKNWK F-l-Wissenkerke F-l 6-1, Zie rikzee F-l-Bevelanders F-l 7-0, DFS F- 2-Veere F-l 2-5. kwam Zierikzee BI goed weg met een spetter op de paal. Ook na de hervat ting bleef het spel van Internos aan vallend. Zierikzee wist zich, hetzij met moeite, staande te houden. In de 35e minuut maakte Barry Schoute middels een kopbal, uit een vrije trap, het bevrijdende doelpunt voor de Zierikzeeënaren: 0-1. WIK dames-Spui dames 6-0 In de eerste helft, met wind tegen, kwamen de dames van WIK direct al goed uit de startblokken. Binnen één minuut scoorde Mariska Hart de ope ningstreffer: 1-0. Tien minuten later bracht Monique Berrevoets de stand op 2-0. In de dertigste minuut maakte ook Diana van de Velde geen fout en knalde haar team naar een fijne 3-0 voorsprong. Ook na de hervatting speelde het grootste gedeelte van het spel zich af op de helft van het bezoe kende Spui. Binnen de vijf minuten vergrootte Diana van de Velde de marge: 4-0. Van de Velde had die dag een produktieve bui en bracht ook het vijfde doelpunt op haar naam: 5- 0. Mariska Hart kwam, net als alle voorgaande doelpunten, ook weer al leen voor de keeper en hield de zenu wen goed in bedwang: 6-0. Regiobijeenkomst Vrijdag 20 april aanstaand vindt in de sportkantine van de SportKombi- natie Nieuwerkerk de jaarlijkse re giobijeenkomst plaats, aanvang 20.00 uur. Op de agenda staan de gebruike lijke zaken, terwijl bij punt vijf nog eens extra aandacht besteed wordt aan jeugdvoetbalzaken. Jeugdcommissie Tijdens het recentelijk gehouden voorjaaroverleg van de eilandelijke jeugdcommissies was een ieder vol lof over het jeugdzaalvoetbal van het afgelopen winterseizoen. Met de rea lisatie van de tweede sporthal te Zie rikzee werd besloten om in de komen de winterperiode, naast de pupillen, ook weer een programma samen te stellen voor A- tot en met C-junioren. Het Jeugdplan Schouwen-Duiveland, onder leiding van Gerard Olijhoek en Cees Willemse oogstte slechts positie ve geluiden. Tbr compensatie van de ter ziele gegane Schouwen-Duiveland trofee, werd tijdens de voorjaarsver gadering besloten om een voetbaldag te organiseren voor D- en E-pupillen. Deze moet dan zaterdag voor aanvang van het seizoen 1990/91 plaatsvinden. Tevens kon nog gemeld worden dat afdelingstrainer Hein Poell bij aan vang van het nieuwe seizoen een demonstratie-training zal verzorgen met betrekking tot de Zeister-visie. Als laatste is er door het bestuur van de afdeling besloten om met ingang van de nieuwe competitie ook voor D- en E-pupillen identiteitskaarten ver plicht te stellen. Bruse Boys Cl-GPC Cl 10-0 Door de monsterzege van 10-0 op het bezoekende GPC Cl heeft Bruse Boys Cl het kampioenschap gegre pen. Alle zeven voorgaande duels werden reeds door de junioren in winst omgezet. Bij winst op GPC Cl om De C-junioren van Bruse Boys zijn zaterdag kampioen geworden in hun klasse. (Foto: Joop van Houdt). i i i

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1990 | | pagina 9