Prima prestaties turnsters Delta Sport op Grand-Prix Bethsy Schot gekozen tot Delta Sportster Tennis door Bru-Tén NIEUmBODE Quaak eerste in de tweede van Dam tot Damloop Spannende viswedstrijd Programma zaterdag en zondagvoetbal Halve marathon van Halsteren Coopertest AV Delta Sport Dorpentocht LTC Den Haene Schaken Zierikzee ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE Donderdag 5 april 1990 Nr. 24722 ERMELO - In sporthal Calluna, te Ermelo, heeft on langs het eerste Grand-Prix toernooi turnen dames plaatsgevonden. Ook de gymnastiekvereniging Delta Sport was daarbij vertegenwoordigd. Met vier turnsters, uitkomende in de diverse categorieën, bij de eerste drie hebben de Zierikzeeënaren zich ook nu weer duidelijk laten gelden. Nynke Botterweg behaalde met haar gou den medaille als enige de eerste plaats. Aangezien deze Grand-Prix één van de drie aanloopronden is naar de Ne derlandse kampioenschappen (18, 19 en 20 mei te Den Haag), toonde hoofd- trainster Jossie van den Beemt zich gezien de resultaten een tevreden mens. Omdat aan deze Grand-Prix de betere clubs van Nederland mee deden is het een goede graadmeter voor de NK, die straks in mei gaat plaatvinden", aldus de Brabantse trainster. Olympische klasse In de Olympische klasse kwamen uit voor GV Delta Sport de turnsters Mireille Lemaire en Linda Slootma- ker. Lemaire, die nog niet voluit kon gaan vanwege een lichte voetblessure wist zich uiteindelijk op de derde plaats te nestelen. Vooral met haar brugoefeninig, waarbij zij een af sprong toonde met een dubbele salto, bracht zij de jury in beroering. De be loning van 9.15 punten sprak boekde len. Voor Linda Slootmaker was deze Grand-Prix weer haar eerste echte HALSTEREN - Tijdens de halve marathon van Halsteren behaalde Delta Sport atleet Eef Koman een knappe vijfde plaats in een tijd van 1.13/35. Kooman, uit Dirkslan, ver loor drie minuten op de winnaar Rob Evers (Achilles) uit Etten-Leur (1.10.51). Eddy Smit uit Zierikzee werd 9e bij de veteranen in een keurige tijd van 1.21.37. Hiermee finishte hij in de to tale uitslag als 33e. Bij de dames ging de overwinning naar Hannie de Jager uit Goes in een tijd van 1.32.20. Delta Sport atlete Greetje Smit werd knap derde in een tijd van 1.38.38. ZIERIKZEE - Atletiekvereniging Delta Sport houdt vrijdag 6 april een coopertest op de kunststof atletiek baan Bannink in Zierikzee. Iedereen kan meedoen en kijken hoe het met de conditie staat. Er moet in 12 minuten zoveel moge lijk meters afgelegd worden. De eer ste serie start om 19.00 uur, de volgen de series startten om het kwartier. Na afloop ontvangt elke deelnemer een bewijs met daarop de vermelde af stand. Inschrijven kan vanaf 18.30 uur in het secretariaat waar men te vens gebruik kan maken van de kleed- en doucheruimte. wedstrijd in lange tijd. Wegens een armblessure is zij geruime tijd uit beeld geweest. Tijdens de wedstrijd in Ermelo liet zij zien weer in het goede spoor te zitten. Mede vanwege een mooie dubbele salto tot stand, vanaf de balk, wist zij met een pun tentotaal van 33.55 een vijfde plaats te bemachtigen. Haar dubbele salto vanaf de brug mislukte gedeeltelijk. Zij kwam daarbij op handen en voe ten terecht. In de senior-klasse wist de Zierik- zeese sportvrouw van het jaar 1989, Nynke Botterweg, beslag te leggen op de gouden medaille. Met ruim an derhalve punt voorsprong op de num mer twee toonde zij terecht aan spraak te maken op de eerste plaats. Wegens een lastige enkelblessure, welke overigens voorspoedig geneest, turnde Nynke Botterweg toch nog een aangepast programma. Senior-klasse De tweede Zierikzeese deelneem ster in deze senior-klasse was Nicole van der Have. Zij behaalde een pun tentotaal van 30.85 en eindigde hier door op de achtste plaats. Van der Ha ve, afkomstig van een andere vereni ging, turnde in Ermelo haar eerste wedstrijd voor de GV Delta Sport. Ondanks het feit dat zij wegens een blessure lange tijd uit de roulatie is geweest, presteerde zij naar behoren. Met onder andere een 8.55 voor sprong liet zij merken goed vooruit te gaan: Ook in de jeugd-klasse kwamen twee turnsters van GV Delta Sport uit. Veronique Blom wist zich hier van als beste te manifesteren en be haalde een zevende plaats. Gezien de regelmatige prestaties van Veroni que Blom, toont zij meer en meer een constante turnster te zijn. Annemiek Schipper eindigde op een twaalfde plaats. Dit was voornamelijk te wij ten aan een misser op brug; met het figuur 'zit-op' viel zij jammerlijk te rug. In de klasse la was de vierde plaats weggelegd voor Sabrina de Prenter. Mede door het verhoogde zelfvertrou wen is ook zij bezig aan de weg om hoog. Met een totaal van 27.95 punten behaalde De Prenter maar liefst drie punten meer dan vorige keren. Ook de klasse 3b kende slechts één Zierik zeese deelneemster. Bianca de Zeeuw ging echter wel met één van de betere plaatsen naar huis. Zij eindigde op een fraaie tweede plaats. Gezien het minieme verschil in punten zijn de beste vijf in deze categorie echter ze ker aan elkaar gewaagd. Stuivertje wisselen In de klasse 4a eveneens een Delta Sporter die op de tweede plaats ein digde. Andrea de Looff wisselde con stant stuivertje met de uiteindelijke Tijdens het eerste Grand-Prix toer nooi van dit seizoen heeft Nynke Botterweg in de senior-klasse afgete kend beslat) weten te leggen op de gouden medaille. nummer één, Kim Philipsen uit Sit- tard. Door enkele slordige foutjes tij dens de diverse onderdelen mocht De Looff uiteindelijk de zilveren medail le in ontvangst nemen. Renate Slootmaker eindigde in de ze klasse op de dertiende plaats, ter wijl Veronique den Broeder daar vlakbij bleef en op de veertiende plaats finishte. Beide turnsters klim men echter langzaam omhoog en hebben tijdens deze Grand-Prix hun best gedaan. „Ze hebben alles ge daan wat er momenteel in hun zit", aldus Van den Beemt. In de laatste en laagste klasse, 4a, eindigde Leontien Kroesbeek op de 23e plaats. Jacqueline Voorbeytel, die op het laatste moment toch mocht deelnemen (door het verlagen van de limiet), moest genoegen nemen met de 28e plaats van de in totaal 29 te vergeven plaatsen. De cijfers De resultaten in cijfers van GV Del ta Sport zijn als volgt (resp. naam, sprong, brug, balk, vloer): Klasse OK: 32. Mireille Lemaire, 8.30, 9.15, 8,65, 9.00, 35.10, 3; 31. Linda Slootmaker, 9.10, 8.10, 7.40, 8.95, 33.55, 5. Klasse senior: 9093 Nynke Botter weg, 8.30, 8.65, 9.05, 9.00, 35.00, 1; 9094 Nicole van de Have, 8.55, 7.20, 7.30, 7.80, 30.85, 8. Klasse jeugd: 7101 Veronique Blom, 8.00, 7.55, 7.10, 7.35, 30.00, 7; 7102 An nemiek Schipper, 7.50, 6.15, 7.00, 7.30, 27.95, 12. Klasse IA: 3048 Sabrina de Prenter, 8.30, 5.45, 6.80, 7.40, 27.95, 4. Klasse IIIB: 5178 Bianca de Zeeuw, 8.50, 8.25, 7.85, 7.45, 32.05, 2. Klasse IVB: 4281 Andrea de Looff, 8.65, 7.65, 7.35, 7.85, 31.50, 2; 4282 Re nate Slootmaker, 6.20, 5.50, 5.80, 5.90, 23.40, 13; 4283 Veronique den Broeder, 4.40, 7.45, 5.55, 5.60, 23.00, 14. Klasse IVA: 0200 Leontien Kroes beek 4.55, 5.55, 6.55, 5.55, 22.20, 23; 0201 Jacqueline Voorbeytel 4.45, 5.05, 5.00, 4.55, 19.05, 28. IMOLA - De Fransman Alain Prost heeft er voor gepleit dat dopingon derzoeken, zoals die op 13 mei bij de Grote Prijs van Imola voor het eerst worden uitgevoerd, in de Formule-1 een normale zaak worden. ZIERIKZEE - DE RTC Schouwen- Duiveland houdt op zondag 8 april de Dorpentocht over een afstand van 100 km. De toertocht wordt achter voorrijders verreden met een snel heid van 25 km per uur. De start is om 9.00 uur vanaf Den Hogen Blok aan de Lange Blokweg te Zierikzee. De inschrijving is vanaf 8.30 uur. Deelname is voor iedereen toeganke lijk, mits in het bezit van een deugde lijke en veilige fiets. Het is verstan dig om reserve-banden en mondvoor raad mee te nemen. Er iseen volgwa- gen aanwezig. Met de deelname van 38 atleten vanuit Delta Sport en zelfs was be vriende atleten vanuit Midden- Zeeland liet Delta Sport zien dat deze trainingsloop in de toekomst weieens gezien kan worden als een ware wedstrijdloop. De afstand van 18 ki lometer, de aantrekkelijkheid van het parcours en de organisatie die be kend staat als goed moet zeker garant staan voor een plaatsje op de nationa le wedstrijdkalender. Quaak toonde ook nog eens aan dat er zelfs een snelle tijd gelopen kan worden. Adrie Hollaar uit Middel- harnis werd tweede in een tijd van 1.07.52 en Wim Provoost uit Renesse legde beslag op de derde plaats in 1.08.30. Jolien Bekkenk liep als dame een keurige tijd van 1.26.47. De Zierik- Van het jaar ZIERIKZEE - Tijdens de jaarvergadering van atletiek vereniging Delta Sport is Bethsy Schot-van Duivendijk gehuldigd als Delta Sportster van het jaar. „De laatste 25 jaar heeft Bethsy zich ingezet voor het belang van de atletiek", waren de laatste woorden van vice-voorzitter Esther Goedhart voordat ze de vrouw van de voorzitter overlaadde met bloemen. SCHARENDIJKE - Het was John Quaak die de tweede editie van de Dam tot Damloop op zijn naam bracht. Een trainingswedstrijd in clubverband van atletiekvereniging Delta Sport kreeg wederom ruime aandacht binnen de vereniging. Quaak liep de snelste tijd (1.05.30) over het strand, een parcours dat liep van de Brouwersdam tot de Stormvloedkering op Westenschouwen. „Het begon allemaal in de jaren zestig toen haar man voor het eerst aan een wedstrijdloop mee ging doen. Langzaam maar zeker werd de belangstelling van Bethsy voor de at letiek groter en het duurde niet lang of zij was gestrikt voor een functie binnen de vereniging. Begeleiden naar wedstrijden, secretaresse uit- en thuiswedstrijden, unieraadslid, se cretaresse van de afdeling KNAU Zeeland, jurylid en zeer nauw be trokken bij de organisatie van Delta Sport wedstrijden waren de activitei ten van de duizendpoot. Bethsy heeft een klein stapje terug gedaan maar zij is nog steeds actief als secretares se/penningmeester van de wedstijd organisatie commissie", somde Goed hart in haar verhaal op. Goed atlefiekjaar Bij de opening van de jaarvergade ring sprak voorzitter Wim Schot over een goed atletiekjaar: „We hebben uitstekende wedstrijden achter de rug, zowel op de atletiekbaan als in de bossen van Westenschouwen. Voor al de domeinen in Westenschouwen krijgen landelijk bekendheid en waarschijnlijk krijgen we in 1991 het Nederlands kampioenschap veldlo pen voor veteranen toegewezen. Na dat we vorig jaar het 300e lid binnen haalden kunnen we concluderen dat we nog steeds in de lift zitten. Het jaar 1990 is weer een mijlpaal voor de vereniging, we bestaan in september 35 jaar", aldus Wim Schot. Tijdens de bestuursverkiezing werd penningmeester Willem Viel- mer en vice-voorzitter Esther Goed hart herkozen in het bestuur. Ook werd er tijdens de vergadering een jeugdcommissie opgericht die be staat uit Steven Vis, Sytze Stins, Hans Bevelander, mevrouw Reedijk, de heer IJsseldijk en mevrouw Stou ten. Bij het financiële verslag werd bekend gemaakt dat de atletiekver eniging een bouwfonds had geopend. Dit fonds moet binnen vijf jaar een bedrag verkrijgen om te komen tot een stenen clubgebouw, krachthonk, en een nieuw wedstrijdsecretariaat. De jaarverslagen van de diverse commissieleden werden in een re cordtempo goedgekeurd en met de aanschaf van een nieuwe windmeter en de extra huldiging van de atlete Monique Schipper, voor het behalen van de nationale titel indoor ko gelstoten bij de B-junioren, bedankte de voorzitter iedereen voor de inzet. zeese atlete start over een paar weken in de marathon van Rotterdam en zal daarna ook de marathon van Amster dam lopen. Vele atleten die de Dam fot Damloop liepen hebben een start bewijs voor de marathon van Rotter dam. Uitslag 1. John Quaak 1.05.30; 2. Adri Hol laar, 1.07.52; 3. Wim Provoost, 1.08.30; 4. Marcel van Grunsven 1.08.51; 5. Ri- nie van Dijke 1.09.21; 6. Johan van de Maas 1.10.32; 7. George Pardoux 1.10.48; 8. Wim Roose 1.11.03; 9. Rene Baartse 1.11.07; 10. Hans van Elzelin- gen 1.12.12; 11. Jan Koster 1.13.08; 12. Ab Heijboer 1.13.27; 13. John Gue- qierre 1.13.30; 14. Cor Duinhouwer 1.13.32; 15. Rudi Ravia 1.14.09. Bethsy Schot-van Duivendijk (r) heeft zojuist de trofee ontvangen welke haar recht geeft op de titel Delta Sportster van het jaar. ZIERIKZEE - Met een voorsprong van slechts 8 gram op zijn naaste belager Martin Tournier is oud-Zierikzeeënaar Leen van den Berge onlangs winnaar geworden van de tweede competitiewedstrijd van de HSV Oosterschelde. Als parcours was gekozen voor de Schelphoek, in de buurt van de Plompe Toren. Mede door de naar het oosten gedraaide wind zat een herhaling van de specta culaire vangsten, die de hengelsportvereniging De Krabbe hier de week tevo ren realiseerde, er niet in. SEROOSKERKE - Voor het eerst in haar bestaan neemt de LTC Den Haerie deel aan de (Zeeuwse) compe titie. Afd. 2b 35+ (heren). Peter Brac- ke. Jaap Verwest, Piet Deurloo en Han Ketting togen onlangs naar Se- rooskerke (W) om daar het 35+ team van Zer Oirts te bestrijden. De beide dubbels Bracke/Ketting en Verwest/Deurloo waren meteen succesvol. Na een IV2 uur durende strijd kwamen zij na 2 3-setters (7-5, 4-6 en 4-6 voor eerstgenoemden een 6- 4, 4-6 en 5-7 voor Verwest/Deurloo) als overwinnaars te voorschijn. Peter Bracke zorgde, na een condi tieslag (1-6, 6-3 en 2-6), voor een 0-3 stand waarna Jaap Verwest door zijn scoringsdrift ten onder ging (6-1 en 6- 4). Han Ketting verzuimde na 6-1 in de eerste set door te drukken. Door tij dens de tie-break alsnog in de 2e set toe te slaan voorkwam hij een derde set en was de zege een feit (1-4). Na een 6-1 nederlaag in de eerste set kwam'Piét Deurlöó goed terug in de 2e set. Tot 4-4 ging het gelijk op, ech ter door te voorzichtig spel moest hij de winst aan zijn tegenstander laten (6-4). Zaterdag a.s. speelt Den Haene thuis tegen Vogelvlucht 1 uit Vogel waarde. Aanvang 10.00 uur. BRUINISSE - Zowel het eerste dames- als herenteam van tennisver eniging De Bru-Tén hebben op de eer ste competitiedag overtuigend hun visitekaartje afgegeven in de Zeeuw se hoofdklasse. Startte het heren team nog bescheiden met een 4-2 winst tegen Oost-Kapelle, het da mesteam verpletterde aartsrivaal Ovezande met 6-0 zonder de tegen partij zelfs maar een set toe te staan. Het eerste herenteam startte in het Walcherse Oost-Kapelle met Wim Vonk in de basisopstelling, terug van weggeweest. Waarschijnlijk door con ditiegebrek kan hij voorlopig nog geen potten breken in het Zeeuwse want zowel z'n enkelspel tegen Arjen Visser als het dubbel samen met Pe ter Coppoolse gingen verloren. Peter Coppoolse speelde een puike partij tegen Ron van Dijk, enkele keren winnaar van het Dikke Tbrentoer- Toch wisten de 56 deelnemers bij el kaar nog zo'n 23 Vz kilo vis (allemaal botten) uit het water te krijgen. Aan gezien Van den Berge en Tburnier niet ver van elkaar verwijderd aan het vissen waren, leverde een en ander een fraai tweegevecht op waarin Tburnier het grootste aantal vissen, nl. 4 bovenmaatse en 3 ondermaatse, wist te verschalken terwijl Van den Berge (5 bovenmaatse en 1 onder maatse) één maatvis meer had. Rudy Vercruysse, ook de eerste competitie wedstrijd al in de prijzen, pakte de derde plaats. Eerste junior werd Jo han Verwest met 565 punten. Pechvogel Grootste pechvogel was ongetwij feld Piet van Leeuwen die de wed strijd misschien wel had gewonnen, ware het niet dat bij het ophalen van een enorme bot de knoop van zijn nooi in Zierikzee. Peter won met tweemaal 3-6. Wim Vonk startte voortvarend tegen Arjan Visser, winst in de eerste set, 4-6. Maar Vis ser wist de partij slagvaardig naar zich tóe te trekken en won de andere sets met 6-4 en 6-2. Rinus Geense, de diesel, moest eerst warm draaien. Toen was de eer ste set al voorbij, 6-4. Sterk acterend pakte hij de volgende met 0-6 om het daarna weer iets te laten versloffen in de derde. Daar kwam hij achter met 4-0 en 5-3 om vervolgens met vechttennis de tie-break alsnog win nend af te sluiten. Good-old Thorn van Gelder liet zich niet verrassen en won met 2-6, 2-6 van Bop Latuheru. Coppoollse/Vonk verloren de dubbel terwijl Geensc/Van Gelder de winst veilig stelden op 2-4 voor Bru. Het eerste damesteam pakte onver- voorslag het begaf. De vis viel terug in zijn element en Piet moest genoe gen nemen met een negende plaats. De uitslag luidt: 1. L. van den Ber ge 1411 punten; 2. M. Tournier 1403; 3. R. Vercruysse 1235; 4. Jan C. Berre- voets 1160; 5. A. J. Verwest 1130; 6. M. Klompe 995; 7. J. K. van der Schelde 890; 8. R. Timmerman 875; 9. P. van Leeuwen 870; 10. S. den Boer 840; 11. M. Goudzwaard 820; 12! N. Krijger 755; 13. W. J. Faassen 716; 14. M. Kra mer 715; 15. N. Fokker 710. Doordat de winnaars van de eerste wedstrijd niets of erg weinig vingen, wist Wim Faassen de leiding in het algemeen klassement over te nemen van Jos Kristalijn, die ook Stoffel den Boer nog voor moest laten gaan. De onderlinge verschillen zijn overi gens nog zeer gering. De stand luidt: 1. W. J. Faassen 2806 punten; 2. S. den Boer 2600; 3. J. C. Kristalijn 2562; 4. saagd de draad weer op na het Zeeuwse kampioenschap van vorig seizoen. Met 6-0 werd Ovezande weg gevaagd, tot voor enkele jaren een te genstander waar met angst en beveft naar werd uitgekeken. Corrie de Waal, Barbara Heezen, Corrie Roda en Adrie de Looff gunden de tegen standers slechts 14 games in de zes partijen. Els Ars, Wies van der Dries, Martha Rentmeester en Aaf Ruiter waren duidelijk niet opgewassen te gen het Bruse geweld. Het tweede he renteam, bestaande uit Aart de Looff, Schmalstieg, Jan en Kees Stouten en Leen Olree verloor met 2-4 van het Walcherse Serooskerke terwijl het derde, eveneens tegen Oost-Kapelle, •met 0-6 klop kreeg. Het damesdub- belteam, bestaande uit Ineke van den Houten, Paula Deurloo. Gre van Tuyl en Janriie Bolier won met 4-0 van Dos. Het derde damesteam, bestaande uit Kathalien Coppoolse, Marlien Wielaart, Wil Smits en Rudie van de Pols, won met 4-0 van DOS. uit Vlis- singen. R. Vercruysse 2475; 5. N. Fokker 2300; 6. E. W. Smit 2185; 7. J. Bolier 2142; 8. Jan C. Berrevoets 2085; 9. R. van den Dikkenberg 2060; 10. J. W. Dekker 2015. Bij de junioren nam Johan Verwest de leiding over van Pascal Timmers, die er niet in slaagde vis te vangen. Na twee wedstrijden luidt hier de stand: 1. Johan Verwest 1185 punten; 2. Pascal Timmers 935; 3. Marjan Ver- loo 870; 4. Marco Krijger 576.; 5. Ferdi Salomons 381. De volgende competi tiewedstrijd is zaterdag 14 april. Het vertrek naar de visstek is om 12.15 uur vanaf de loswal bij Cebeco. NIEUWEGEIN - De Stichting Ar beidszaken Betaald Voetbal moet voor de tweede keer binnen een jaar op zoek naar een directeur. Jan Ha gen, die vorig jaar mei Jacques Kra nendonk opvolgde, heeft kenbaar ge maakt per 1 juni a.s. een andere baan te hebben gevonden. ZIERIKZEE - R. van der Veken van schaakvereniging Zierikzee, speelde onlangs in een voor zijn doen bijzon der hoog tempo. Met de naweeën van een getrokken verstandkies smaakte de overwinning op G. den Broeder erg zoet. J. Baris en A. Bloom speelden bei den erg fel. Uiteindelijk moest J. Ba ris zijn koning neerleggen. Een fraai pionoffer van C. v. Eldik werd C. Pol derman noodlottig. Door het nemen van die pion was hij enkele zetten la ter op geforceerde manier zijn dame kwijt. A. Bandsma zou in een hope loos verloren stelling de partij tegen D. van Wijck nog kunnen winnen. Dat indien hij gebruik zou maken van de grote tijdnood van zijn tegen stander. Op sportieve wijze bood hij remise aan. Uitslagen R. van der Veken-G. den Broeder 1- 0; J. Baris-A. Bloom 0-1; J. Hoogst ra- te-J. Verkerk Vi-Vi; J. van Dalsen-O. Vleeshouwer 0-1; M in 't Veld-J. Dop per S. Stoel-F. Baakman 1-0; D. van Wijck-A. Bandsma 'A-'/j; C. van Eldik-C. Polderman 1-0; D. Doeswijk- A. v. Meeteren 1-0. Zondagamateurs Hoofdklasse C Sittard-Limburgia Baronie-Halsteren EHCVenray DESK-Vlissingen Geldrop-LONGA Wllhelminn '08-SV Meersscn TSC-TOP KNVB district Zuid I 2c klasse B DOSKO-WVO NOAD-RKDVC DBS-VOAB Sarto-RKTVV Zierikzee-MOC '17 Goes-Boeimoor Reserve 2e klasse B Moerec Boys 2-Zicrikzcc 2 WSC 2-Sarto 2 Virtus 2-VOAB 2 MVV '24 2-Dongen 2 Madesc Boys 2-Rooscndaal 2 LONGA 2-Gilze 2 Zaterdagamateurs KNVB district Zuid I 3e klasse A Bruse Boys-AZVV Kapellc-Yerseke WHS-Kloctingc Tholensc Boys-Veerc Oostkapollc-Tbmourcnsc Boys Nieuwdorp-Nieuwland 4c klasse A DFS-WC 68 SSV '65-GPC Dc Mecuwen-NOAD '67 Womoldingc-SPS Zaamslag Middelburg Seolto -Rillondia Afdeling Zeeland zatcrdagconipetitic le klas Hcinkenszand-Duivoland VC K-Col pl. Boys Apollo-Krabbendljke WlK-Mevo Kruinlngen Wolfanrtsdljk Dauwcndaelc-'s-H Arendskerke Reserve le klas 's-H. Arendskerke 2- Middelburg 2 Bevelanders 2-Krulningen 2 Wcmcldinee 2 Ycrseke 3 Serooskerke 3-Mevo 2 Nieuwdorp 2 VCK 2 Bruse Boys 2-Kapcllc 2 2e klas Kats-Wisscnkerke Hoedekcnskerke-Brouwershaven Waarde-SVD Reserve 2c klas A SKNWK 2-Dnuwondaolc 2 Wolfaartsdijk 2-Nieuwland 2 Krabbendijko 2-GPC 2 Duiveland 2-Meeuwen 3 DFS 2-Heinkenszand 2 3c klas D WIK 3-Duiveland 3 Brouwershaven 2-WIK 2 Kapclle 4-Yersckc 6 Colpl Boys 3-ZSC 2 Bruse Boys 3-Kloctlnge 5 4c klas A Serooskerke 5-Bruse Boys 4 Bevelanders 4-Mecuwcn 5 Brouwershaven 3-Wissenkcrke 3 DFS 3-ZSC 3 Duiveland 4-SKNWK 3 Afdeling Zeeland zondagcompetitie 2c klas A Schoondijko-Kwadendamme Grnauw-RIA W Rcncsse-Droischor Ouwerkcrk-Noormanncn SDO-Volharding Hulslerloo-Sluis 2e klas C Luctor '88 2-Jong Ambon 2 Lowed. Boys 2-Zlcrikr.co 3 Noormannen 2-Vllssingcn 4 Hansw. Boys 2-Woichcren 3 Zoclandia 2-Domburg 2 Robur 2-Middclburg 4 3c klas B Domburg 3-Zcclandla 3 RCS 4-Noormannen 3 Zeeland Sport 3-Renesse 2 Jong Ambon 4-VolhBrding 2 Middelburg 5-Goes 3 4c klas A Volharding 4 Zonnemairc Drelschor 2-Ouwerkerk 2 Renesse 4-Zlcrlkrce 5 Zierikrec 6-Rcnesse 3 Cortgcne 1-Goes 5 Robur 3-Lutlor '88 5 Juniorencompetitie A-junioren Interregionaal Allinncc Al Roosendaal Al Halsteren Al-Baronie AI Zierikrec Al-Axel Al DOSKO Al NAC Al HVV '24 Al RCS Al B-junioren Interregionaal Hoofdklas B-junioren RCS Bi-Hoek BI Mcvo Bl-Breskens Bl AZVV Bl-VCK Bl Hoofdklas 3 C-juniorcn Zierikr.ee CI-Middeiburg Cl Groep A3 Hansw. Boys Al-RCS A2 Oostkapellc Al-Middelburg A3 DFS Al-Wnlehcrcn Al Niouwland Al Renesse Al Zcelnndia Al-RCS A3 Bevelanders Al-Wcmeldingc Al Ycrseke Al-Kruininp.cn Al Heinkonsrand Al Kloetingc A2 Mcvo Al-Krabbendijkc Al Zcclitndla Bl-Borssele Bl Kloetlngc B2-Bruso Boys Bl Meeuwen BI-ZSC BI Wissenkerke Bl-DFS Bl Oostkapellc Bl-Ouwerkcrk Bl RCS B3-Noormnnnen Bl Vêcrc Cl-Mevo Cl Meeuwen Cl-Oostkapelle Cl Renesse Cl RCS C2 Groep Cfi Middelburg C2-Brouwershaven Damescompetitie Ie klas WIK Spui Serooskerke Oostkapellc Patrijren-Yerseke Groep A meisjes

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1990 | | pagina 9