stukken SM MODE Golden Delicious Verkoop Aktie WIJ NODIGEN U UIT OP VERENIGINGSNIEUWS 348 850 185 149 225 198 325 559 695 168 205 69 598 698 119 279 159 489 Sleutelhangers en presse-papiers van beton uit muur Alcohol Aanduiding politieke groepering boven kandidatenlijst DAMESKONFEKTIE Grote keuze Kwaliteit Mode Exklusief Dit kan tijdens onze 2 dagen durende Kom kijken woensdag donderdag 22 nov. 23 nov. Rianne 1 Mode Haas Karbonade Rib Karbonade Schouder Karbonade Uw GROENTESPECIALIST! kiio 298 2 kilo nu 8 CHICAGO - Op een luchthaven bij Chicago is bijna 12 ton beton gearri veerd, dat volgens de ladingpapieren van de Berlijnse muur komt, zo is meegedeeld door de douane. Maar of het werkelijk materiaal van de muur is wilde en kon zij niet zeggen. Het materiaal werd in Ham burg ingeladen. Volgens een woord voerder van een luchtvaartmaat schappij die het vervoerde wordt het waarschijnlijk tot „presse-papiers en sleutelhangers". Kand. C. Haasnoot beroepen in Haamstede HAAMSTEDE - De Hervormde Ge meente te Haamstede heeft een be roep uitgebracht op de heer C. Haas noot, kandidaat te Lisse. In Haamstede ontstond enige maanden geleden een vacature toen ds. O. C. Kerssen naar Delft ging. De heer Haasnoot werd onlangs toegelaten tot de evangeliebediening en stelde zich beroepbaar. Hij heeft ook een beroep in overweging van de gemeente te De Krim. Nederlandse Hervormde Kerk Beroepen te Austerlitz (part-time): J. A. Zeilstra, kand. te Utrecht; te Haamstede: C. Haasnoot, kand. te Lisse; te Leerdam: H. O. Molenaar te Puttershoek. Aangenomen naar Bergschenhoek (toez.): U. W. van Slooten te Renswou- de; naar Steenwijkerwold: dr. C. Huisman te Heusden, die bedankte voor Borne en voor Raalte. Bedankt voor Middelharnis: dr. P. Vermeer te Kesteren. Gereformeerde Kerken Beroepen te Tbrneuzen: L. de Rui ter te Heerenveen. Gereformeerde Kerken Vrijgemaakt Aangenomen naar Groningen-Oost: P. W. van de Kamp, als missionair predikant verbonden aan de Kerk van Assen-Zuid, 1.1. werkzaam te Bra zilië, die bedankte voor Amsterdam- Centrum, voor Avereest-Dedems- vaart, voor Bunschoten-West, voor Franeker-Sexbierum, voor Leek, voor Meppel, voor Nieuwleusen en voor Ridderkerk. Christelijke Gereformeerde Kerken Beroepen te Bussum: H. D. Riet veld te Maarssen. Aangenomen naar Nijkerk: W. van Sorge te Rijnsburg. Gereformeerde Gemeenten Beroepen te Drachten: M. Mondria te Waardenburg; te Middelburg-Cen trum: G. J. van Aalst te Benthuizen. Nedlloyd Amersfoort 21-11 van Cal- lao naar Nieuw-Guinea Nedlloyd Delft 20-11 van Hongkong naar Pusan Nedlloyd Neerlandia 20-11 180 zw van Kingston naar Kingston Nedlloyd Rotterdam 20-11 200 n van Dakar naar Las Palmas Pacific Peeress 20-11 25 nw van Suma tra naar Seychellen Pietersgracht 20-11 220 zo van Naga saki naar Kawasaki De redactie behoudt zich het recht voor ingekomen stukken in te korten Plaatsing betekent niet dat de inhoud door de redactie wordt onderschreven. Inge zonden stukken zijn buiten verantwoordelijkheid van de redactie en uitsluitend voor rekening van de brief schrijver. waarvan naam en adres bij de redactie bekend moeten zijn. Blijkbaar en dat spijt mij, had ik een te hoge pet op, van de met politie- petten getooide hoofden in Zeeland en speciaal op Schouwen-Duiveland. Een voor 90 procent van de Nederlan ders onbegrijpelijk en verbijsterend besluit, van het Haagse Hóf van justi tie, dat bezopen chauffeurs de moge lijkheid moeten hebben tegen de uit komst van de adem-analyse een te gen-expertise te vragen. Zelfs de procureurs generaal wis ten er geen weg mee en adviseerden gewoon door te gaan met de adem test. Je denkt dan dat men in Zeeland nuchter genoeg zal zijn om dat advies op te volgen. Maar nee en dat stelt me teleur, de Zeeuwse dienders lapten het advies van de procureurs aan hun meer of minder fraai gepoetste laar zen. Geen gerichte alcoholcontrole!, op Schouwen-Duiveland. Er zijn drie mogelijkheden: 1. Ze zijn het eens met de muggenzifterij van de Haagse Gerechtshof heren; 2. Ze willen deze heren een lesje geven; 3. Ze geloven niet in hun eigen werk. Gerichte alco holcontrole geeft resultaat. Alle drie van deze standpunten kan aanleiding zijn van meer doden in het verkeer de volgende weken. Iedere verkeersdode als gevolg van alcoholgebruik brengt zeeën van leed in de achterblijvende families. Beseffen de pettenaragers dat niet? Ik weet het wel. Benieuwd zal ik me straks buigen over de sta tistieken, die dat aangeven en ik hoop dat ik geen gelijk krijg. S. A. Jumelet Az. Molenstraat 35, Bruinisse Gezamenlijke publicatie van de gemeenten: Brouwershaven, Bruinisse, Duiveland, Middenschouwen, Westerschouwen en Zierikzee Verkiezing' leden gemeenteraad op 21 maart 1990 Voor de verkiezing van de leden van de gemeenteraden van Brouwershaven, Bruinis se, Duiveland, Middenschouwen, Westerschouwen en Zierikzee kan een politieke groepering, die een vereniging is met volledige rechtsbevoegdheid en waarvan de aanduiding niet reeds bij het centraal stembureau voor de verkiezing van de Tweede Kamer of provinciale staten is geregistreerd, aan het centraal stembureau van deze gemeente verzoeken, de aanduiding waarmee zij op de kandidatenlijst wenst te wor den vermeld (niet meer dan 35 letters of andere tekens), in een register in te schrij ven. Indien men de aanduiding voor de komende verkiezing van de leden van de gemeen teraad op 21 maart 1990 wenst te laten registreren moet een verzoek daartoe uiterlijk op 22 december 1989 schriftelijk worden gedaan bij het centraal stembureau van de desbetreffende gemeente. Voor deze registratie moet een waarborgsom van tweehonderdvijftig gulden worden overgemaakt op een daartoe bestemde rekening van de gemeente. Degene die de be taling verricht, ontvangt een bewijs daarvan. Na inlevering van een geldige kandida tenlijst voor de komende verkiezing wordt de waarborgsom terugbetaald. Bij het verzoek moeten worden overgelegd: a. een afschrift van de notariële akte waarin de statuten van de vereniging zijn op genomen; b. een bewijs van inschrijving in het register, gehouden door de Kamer van Koop handel en Fabrieken; c. een bewijs van betaling van bovenvermelde waarborgsom; d. een verklaring van de politieke groepering houdende aanwijzing van haar ge machtigde en plaatsvervangend gemachtigde bij het centraal stembureau. De burgemeesters van voornoemde gemeenten 21 november 1989 Brengt een speciale kollektie OOK GROTE MATEN KUNNEN SLAGEN!! BRENGT DE MODE DICHTERBIJ Tel. 01114-1955 Kerkring 31 NIEUWERKERK u leest het wekelijks in de Zierikzeesche Nieuwsbode volop voordeel I 500 gram 500 gram 500 gram woensdag gehaktdag: Halfom Gehakt 500 gram Varkens Filetrollade 500 gram Gevulde Varkensfilet 100 gram 1 vleeswaren Snijworst 100 gram Boerenham 100 gram Gekruide Rollade 100 gram UIT ONZE JAMIN-AFDELING: Pepernoten 400 gram Roomboter Amandelstaaf in koker, 200 gram Fleuril Vloeibaar Bontwasmiddel flacon 1000 ml. Vizir Vloeibaar Navulpak 1000 ml. diepvries Kilo Nasi uit eigen keuken Gekookte Worst 150 gram BAKKER VERWIJS: Molenbruin per stuk nu beckers Saroma Pudding diverse smaken, pakje Hollandse Spruiten 98 per kilo Gesneden Snijbonen 298 500 gram Clementines Doyenne de Cornice per Kilo Rauwkost/Sellerie Speciaal 200 gram Hamburgers pak 12 stuks beckers Frikandellen pak 20 stuks Rodi Pens pak 400 gram 1 zuivelprodukten bieze Frutti Yoghurt 6-pack liter Slagroom K.G. Koffie pak 500 gram 'Halfvolle Koffiemelk flesje 20cl Havenplein 2, Zierikzee tel 01110-12889

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1989 | | pagina 8