De spelregels! De abonnementenbon op deze pagina is beschikbaar gesteld door de Zierikzeesche Nieuwsbode ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE Dinsdag 22 augustus 1989 Nr. 24596 Iedereen kan kaarten bestellen; u hoeft dus nergens lid van te zijn! De enige voorwaarde is dat u minimaal vier voorstellingen per persoon afneemt - dit noemen we een theater-abonnement. Voor jeugd t/m 12 jaar prijzen geldt geen minimum-afname; kaarten zijn dus in afwijkende aantallen te bestellen. Echter: bestellingen van jeugd t/m 12 jaar-plaatsen gelden niet als onderdeel van het minimum-abonnement van vier voorstellingen en dienen daarom niet op de eerste vier regels te worden ingevuld. Bestellingen worden in volgorde van binnenkomst verwerkt, dus ,,wie het eerst komt, die het eerst maalt!". Bestellingen worden vanaf maandag 28 augustus verwerkt. Vanaf deze datum is het ook mogelijk uw abonnement telefonisch te bestellen via nr. (01180) 11511. U kunt het gehele seizoen door een abonnement aanvragen, maar hoe later u dit doet, des te groter de kans dat bepaalde voorstellingen inmiddels in abonnement zijn uitverkocht. Uiterlijke bestelling van uw theaterabonnement: tot 14 dagen vóór het eerste evenement van uw abonnementsaanvrage. U stelt zelf uw abonnement samen en bent daarbij niet gebonden aan voorstellingen in één plaats of regio. U verplicht zich bij toewijzing tot afname van alle opgegeven voorstellingen. Korting De in deze programmabrochure vermelde toegangsprijzen zijn „abonnementsprijzen". Bij eventuele losse kaartverkoop gelden (ook voor CJP en Pas 65) hogere kaartprijzen: Zierikzee/Goes/Middelburg Abonnementsprijzen onder 5,00 - losse verkoop 1,50 duurder, abonnementsprijzen van 5,00 t/m 10,00 - losse verkoop 2,50 duurder; abonnementsprijzen van 10,50 t/m 20,00 - losse verkoop 3,50 duurder; abonnementsprijzen vanaf 20,50 - losse verkoop 4,50 duurder. Vlissingen Lossen kaartprijzen variëren van 12,00 tot 15.00. Reservekeuze Het is raadzaam - vooral bij voorstellingen waarvoor een grote belangstelling te verwachten is - een reservekeuze op te geven. Maak uw keuze uit: dezelfde voorstelling op een andere datum; dezelfde voorstelling in een andere plaats; een andere voorstelling. Is door overtekening uw abonnement incompleet geworden (d.w.z. minder dan vier voorstellingen per persoon), dan zullen wij contact met u opnemen, om - indien gewenst - uw abonnement weer aan te vullen. Voorkeur Zierikzee U kunt uw voorkeur uitspreken voor zaal (cijfer 1 invullen) of balkon (cijfer 2 invullen). Gehandicapten Voor gehandicapten wordt een aantal plaatsen gereserveerd. Om van deze regeling gebruik te kunnen maken, dient in de kolom „voorkeur" voor audio-visueel gehandicapten het cijfer 4 en voor rolstoelgebruikers het cijfer 5 te worden ingevuld. CJP en Pas 65 Plaatsen met CJP- of Pas 65-korting kunnen uiteraard alleen besteld worden indien u in het bezit bent van één van deze reductiepassen. Aangetekend verzenden Wilt u dat uw plaatsbewijzen aangetekend worden verzonden, dan kunt u dit onderaan de bon kenbaar maken. Inzenden .Zend de bon in gefrankeerde enveloppe 0,75) naar: Uit in Zeeland, postbus 124, 4330 AC Middelburg en doet u dit - om teleurstelling te voorkomen - zo spoedig mogelijk. Toewijzing, betaling en verzending Alle aanvragers ontvangen van ons een toewijzingsbericht tevens factuur. Hierop staat het verschuldigde bedrag (inclusief 3,50 porto- en administratiekosten) gespecificeerd en hoe u kunt betalen. Zend dus a.u.b. geen geld of cheques mee met uw aanvraagbon! Wij verzoeken u het verschuldigde bedrag zo spoedig mogelijk na ontvangst van de factuur te betalen (betaling in twee of drie termijnen is mogelijk), waarna wij uw plaatsbewijzen zullen toezenden. Wij raden u aan de plaatsbewijzen zorgvuldig te bewaren, omdat bij verlies e.d. geen vervangende kaarten of enigerlei vergoeding gegeven kan worden! AANVRAAGBON VOORSTELLINGEN IN ABONNEMENT SEIZOEN 1989/1990 (S.v.p. invullen in blokletters) Naam Adres Postkode Telefoon U KUNT OOK TELEFONISCH INSCHRIJVEN Vanaf maandag 28 augustus kunt u op werkdagen van 9.00 tot 17.00 uur telefonisch uw abonnement te bestellen. BEL (01180) 11511 Woonplaats Bank/giro VOORSTELLING: voorkeur 1-zaal 2-balkon 3-loge aantal bestelde plaatsen voorstell nummer reserve- keus nummer datum titel normaal pas 65 cjp t/m 12 jr. hieronder invullen i Aangetekend verzenden 1 7,00): ja/nee Had u vorig jaar ook een theaterabonnement: ja/nee Dit abonnement geldt (exkl. kinderen) voor personen Wenst u meer voorstellingen, voeg dan bij deze aanvraagbon een apart vel met daarop de overige verlangde evenementen De aanvraagbon inzenden naar: Datum: Uit in Zeeland. Postbus 124. 4330 AC Middelburg Kantooradres: Nieuwe Haven 41/43 Handtekening: I muziek en toneelbeeld. „Trinity" zal te zien zijn in Goes. Zaterdag 24 maart Zierikzee Louis Goldstein (piano) Louis Goldstein werd in 1947 in Kenosha, Wisconsin, geboren en begon zijn muziekstudie aan de Interlochen Arts Academy. In 1972 was hij mede-oprichter van het California New Music Ensemble, een groep die vier jaar lang intensief de gehele westkust van de V.S. bespeelde. Verder was hij lid van de Lost Angeles Group for Contemporary Music en van de New Yorkse groep Newband, een ensemble gespecialiseerd in eigentijdse muziek. Als solist heeft Louis Goldstein inmiddels in alle grote Amerikaanse muziekcentra opgetreden, zoals de Hollywood Bowl, de Orchestra Hall in Chicago en de Carnegie Hall in New York. Als gastsolist bij het Winston-Salem Symphony Orchestra speelde hij 0.a. Gershwin's Rhapsody in Blue en Tsjaikovsky's Pianoconcerto no. 1. Tijdens zijn Europese toernee vertolkt Louis Goldstein de volgende werken: Zes Bagatellen - Ludwig van Beethoven; Ballade no. 2. in b kl.t. - Frans Liszt; Piano Fantasy - Aaron Copland. Donderdag 29 maart Zierikzee Opus one. Cocktailuur met v.l.n.r. Marlous Fluitsma, Mary Dresselhuys, Ton Lensink en Ramses Shaffy. Zaterdag 7 april Zierikzee Het Fodor Kwintet bestaande uit Marieke Schneeman (fluit), Bart Schneemann (hobo), Harmen de Boer (klarinet), Jacob Slaqter (hoorn), Ronald Karten (fagot) Pim Jacobs Louis van Dijk Pim Jacobs Louis van Dijk, het uiterst succesvolle piano-duo, mag men gerust in hun genre het beste noemen wat Nederland te bieden heeft. Het afgelopen seizoen concerteerden zij in vele Nederlandse theaters voor veelal totaal uitverkochte zalen. Pim Louis, die in de loop der jaren zo naar elkaar zijn gegroeid dat men bijna van een twee-eenheid kan spreken, brengen een luchtig muziekprogramma op twee vleugels met een knipoog naar de iazz. Populaire stukken van bekende componisten als Fats Waller, Duke Ellington, Michel Legrand en grofweg gezegd alles wat tussen Bach en Beatles ligt zullen virtuoos worden vertolkt door deze grote pianotalenten. Pim Jacobs en Louis van Dijk weten hoe zij met hun enthousiaste bühne-presentatie een vonk kunnen doen overspringen op het publiek, dat niet alleen door de muziek maar ook door hun verbindende teksten optimaal bij het concert betrokken wordt. 'Muziek is een ontdekkingsreis', dat zou als motto kunnen gelden voor het sinds 19755 bestaande Fodor Kwintet. Vanaf de oprichting hebben de musici van dit ensemble (soloblazers van o.a. het Concertgebouw-, het Rotterdamse Philharmonisch- en het Residentieorkest) ervoor gekozen niet uitsluitend platgetreden paden te bewandelen. Behalve bekende werken heeft het kwintet ook een niet onaanzienlijk aantal zelden uitgevoerde stukken van componisten uit de 19e en 20e eeuw op het repertoire staan. Het Fodor Kwintet heeft niet alleen met vergetelheid bedreigde composities nieuw leven ingeblazen, een aantal hedendaagse componisten heeft ook nieuw werk in opdracht van het ensemble geschreven. Naast opnames, die de groep voor de Nederlandse, Belgische en Engelse radio en televisie maakt, trad het Fodor Kwintet op in vele Kaas, gespeeld door Herman Verbeeck. belangrijke Europese muziekcentra. Voor het komend seizoen staat o.a. een toernee langs een viertal internationale muziekfestivals in Australië en Nieuw-Zeeland op het programma. Uitgevoerd worden werken van o.a. Mozart en Lachner. Maandag 23 april Zierikzee I

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1989 | | pagina 5