DE NISSAN SlINNY'89 N Zeg, wat dacht u van Florida... Rabobank NISSAN Autocenter „Irene" Schults Schilders 9 Sm BB HYUnDni PONY XP f 17.695,- Rest. De Drie Morianen 3 weken gesloten CHAUFFEUR Aannemingsbedrijf H. P. Kloet NISSAN Manna Gemeente Middenschouwen ADVERTEREN IS VERKOPEN! I Zwart-witte poes vermist Voordeursloten Zonnig in Zomervakanties GEMEENTE BRUINISSE 10 Het succes van de Sunny collectie krijgt steeds meer glans. De Sunny was al kampioen roestbesten- digheid, ongeëvenaard in prestaties en uitrustingsniveau en houder van diverse verkooprecords. En voor '89 hebben we zowel interieur, styling en SaU-j-jjÈi techniek verder geperfec tioneerd. De nieuwe 1.4 en 1.6 benzine motoren leveren 15 resp. 6 pk meer ver mogen en zijn riOO.OOO i I KM OF 3 JAAR GARANTIE OP HOOFDCOMPO- voorziGn van L NeNTENvANAANcmuv"gaENv"6,-opHANoiNQ de meest geavanceerde 12-kleppen tech nologie. Daardoor werken ze nog soepeler. met 'n beter rendement en 'n schonere 'jg# verbranding. Bovendien werd de 1.6 voorzien van een 12-kleppen motor met motormanagementsys teem en single-point injectie plus gere gelde driewegkatalysator De Sunny GTi is voortaan uitgerust met 'n 1.8 liter 16 kleppen motor met mo- tormanagementsysteem en multi-point injectie, goed voor 125 pk. En natuurlijk blijven ook de gerenommeerde 1.7 diesels als vanouds leverbaar. Voeg bij de tech- nische vernieuwingen de nieuwe grille en achterlichten èn de nieu we stoffen bekleding in sportief dessin en u heeft alle reden om bij ons langs te komen voor 'n nadere kennismaking. Of 't nu gaat om een 3-, 4- of 5-deurs, een stationcar of coupé, diesel of benzine, met de Sunny is autorijden er gegarandeerd 'n stuk leuker op geworden. JE BLIJFT ERIN RIJDEN. Prijs incl. BTW. r\i l. afleveringskosten. Wijzigingen voorbehouden. Nissan is ook de maker van de Miira. Prairie. Bluebird, Laurel. Silvia, 206 SX, 360 ZX. Terrano. King Cab. Patrol. Vaneite. Urvan en ('abst Nieuwerkerk, Garage Van Dijke en Zn. CV., Kerkring 37, tel. 01114-1364. HINDERWET Van Maatschap B. J. en J. L. Boot te Kerkwerve hebben wij een aanvraag om een hinderwetvergunning ontvan gen voor een landbouw- en veeteeltbedrijf en mini- camping aan Verseputseweg 7 te Kerkwerve. Omdat wij geen bezwaren tegen de aanvraag verwach ten, zullen wij de verkorte procedure volgen, wat bete kent dat de ontwerp-beschikking tegelijk met de aan vraag ter inzage ligt. De aanvraag, de ontwerp-beschik king en de daarbijbehorende stukken liggen van 17 fe bruari 1989 tot en met 16 maart 1989 ter inzage bij de af deling algemene zaken in het gemeentehuis te Scharen- dijke. Deze stukken kunnen iedere werkdag ingezien worden van 08.30 tot 12.00 uur en van 13.30 tot 16.30 uur en als daarom telefonisch wordt verzocht buiten kan tooruren. Zolang de aanvraag verder in behandeling is liggen de stukken iedere werkdag van 09.00 tot 12.00 uur ter inzage. Tijdens de bovengenoemde periode van een maand kan iedereen schriftelijk bezwaren indienen bij ons college. Ons adres is Platteweg 33, 4322 BD Scharendijke. Iemand die een bezwaarschrift indient kan daarin ver zoeken om zijn persoonlijke gegevens niet bekend te ma ken. Wij nemen aan dat er geen behoefte aan het houden van een openbare hoorzitting bestaat. Mocht er wel behoefte zijn aan een dergelijke zitting, waarbij de gelegenheid wordt gegeven mondeling be zwaren in te dienen en met de aanvrager kan worden ge discussieerd over de aanvraag, kan daarom voor 17 maart 1989 gevraagd worden. Tenslotte wijzen wij er op dat alleen diegenen die tijdig op de hier aangegeven wijze bezwaren hebben ingediend en iedereen die kan aantonen dat hij hiertoe redelijker wijs niet in staat was, beroep tegen de beschikking kan instellen. Burgemeester en wethouders van Middenschouwen, De burgemeester, W. DEN BOER De secretaris, F. KUIJPER Scharendijke, 15 februari 1989. 3-deurs, 1500 cc motor al v.a Wat zullen uw buren opkijken! Pr. Irenestraat 1 (bij het sportterrein) Bruinisse - Telefoon 01113-1292 of 2409 sedert 9 februari naam: Spetter adres: Krayesteinweg 106 tel: 01115-3468 in diverse maten. HERMAN JANSEN Deltastraat 12-14 Nieuwerkerk enkelglas isolatieglas zonwerend glas figuurglas spiegels inbraakvertragend glas zon- en UV werende folies Voor dit en nog vele andere mogelijkheden op het gebied van glas, kunt u vrijblij vend inlichtingen en' prijsopgave vragen Deltastraat 4 Postbus 23 4300 AA Zierikzee 01110-14065 ..."the sunshine state" van Amerika. Wie het heeft over zonzekerheid, exotische sferen en een uitmuntende service, spreekt over Florida. Een bezoek aan het grootste pretpark van de wereld "Disneyworld" mag u zeker niet overslaan. Het kleurrijke Florida ligt met 10 uur vliegen in ieders bereik. Wilt u meer weten? Kom dan even langs de reizenbalie. U krijgt er deskundige informatie. En: alles kan voor u worden verzorgd. Uw reis, verzekeringen, geld en cheques enz.... Zullen we dus maar zeggen: tot straks? is vanaf 20 februari wegens verbouwing Wij zullen u op deze zelfde wijze aankondigen welke datum we weer open gaan. BEKENDMAKING Burgemeester en wethouders van Bruinisse maken, ter voldoening aan het bepaalde in Artikel 133, Lid 1 van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens, be kend dat zij in verband met bouwwerkzaamheden in het bestemmingsplan Riekusweel, in hun vergadering van 7 februari 1989 hebben besloten: 1. Door tijdelijke verwijdering van de borden volgens model 12 en 13 van bijlage II van het R.V.V., geplaatst krachtens besluit van 12 oktober 1962, de gesloten verklaring voor alle verkeer, uitgezonderd voetgan gers en bromfietsers, van* de Pr. Marijkestraat in de richting van de Deestraat en een gedeelte van de Schipperslaan (thans Thrwestraat), met ingang van 20 februari 1989 tot 1 januari 1990, of zoveel korter of langer als voor de bouwwerkzaamheden nodig is, tij delijk in te trekken. 2. Door plaatsing van de borden volgens model 49 van bijlage II van het R.V.V., het parkeren in de Pr. Marij kestraat te verbieden aan de westzijde van de Pr. Ma rijkestraat voor bovenstaande periode. 3. Door plaatsing van de borden volgens model 49 van bijlage II van de R.V.V,, het parkeren te verbieden aan de zuidzijde van de padjes tussen de Dorpsweg en de Casembrootstraat en aan de noordzijde van de padjes over een afstand van 25 m. Gemeten vanuit de as van de Dorpsweg voor bovenstaande periode. Het besluit ligt voor een ieder ter gemeentesecretarie, afdeling Algemene Zaken, ter inzage en is aldaar in af schrift en tegen betaling der kosten verkrijgbaar. Burgemeester en wethouders van Bruinisse, De burgemeester, T. C. HEKMAN De secretaris, B. DE GROOT Bruinisse, 16 februari 1989. Voor spoedige indiensttreding gevraagd: voor vrachtauto met laadkraan. Moet met een hanger kunnen en mo gen rijden. Moet bereid zijn andere werkzaamhe den te verrichten. Roterij 16 - 4328 BA Burgh-Haamstede Telefoon 01115-1707 - 01112-1226

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1989 | | pagina 10