Eenvoudige kwart eeuw viering van Delta Sport Programma zaterdag en zondagvoetbal Winst voor „jonkies" in herendubbelspel NIEUWSBODE Badmintoncompetitie gaat dit weekeinde van start Concoursen wegens droes voorlopig van de baan Zierikzee wint verdiend van Roosendaal Goede prestaties van Delta Sporters Coopertest Delta Sport ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE Donderdag 15 september 1988 Nr. 24405 Herdenking vijfde lustrum in besloten kring ZIERIKZEE - Geen grootse en uitbundige feesttafere- len maar gewoon een gezellig onderonsje met een vossen jacht en een disco in de zaal aan de Mulockstraat. Zo viert de Zierikzeese gymnastiekvereniging Delta Sport zaterdag 24 september het feit dat ze vijfentwintig jaar geleden werd opgericht. Nauw betrokken bij deze oprichting was Jaap Kosters, de nestor van Delta Sport die vanuit zijn stoel nog eens terugblikt op het enerve rende verleden van deze jarige. gestaag. Begonnen met 80 leden in 1963 telde Delta Sport medio jarén zestig zo'n tweehonderd turnsters en (zij het een zeer gering aantal) tur ners. Dat geslaagde eerste optreden was voor Kosters en de andere leiders aanleiding om vanaf dat moment met een groepje geselecteerde turnsters te gaan werken aan de doorbraak naar het wedstrijdturnen. De komst van de dertienjarige maar wel zeer gerou tineerde Ingrid Coventon 2orgde dat die doorbraak er kwam. Zij was het die Kosters hielp aan muziek voor de vrije oefening, een onderdeel van de vierkamp dat hem nogal wat hoofd brekens kostte: „De sprong, de brug en de balk dat ging nog wel, maar de vrije oefening daar hadden we geen verstand van" aldus Jaap Kosters die een jaar of vijf, zes geleden zijn taak overdroeg aan Jossie van den Beemt uit Prinsenbeek. De toevallige ontmoeting die Jaap Kosters, toentertijd nog trainer bij Rust Roest vijfentwintig jaar gele den met ir Knaap had, bleek ver strekkende gevolgen te hebben. De atletiekman klaagde erover dat de jeugdatlefen het tijdelijk zonder trai ner moesten stellen, of Jaap Kosters wellicht deze jongeren tijdelijk wilde opvangen. Ofschoon de liefde voor Kosters duidelijk bij het turnen lag ging Kosters overstag. Dat inschake len van de gymnastiektrainer bleek een succes te zijn. Zozeer zelfs dat ir Knaap hem na de zomervakantie vroeg om binnen de bestaande ver eniging een aparte gymnastiekver eniging op te richten. „Je krijgt carte blanche" voegde Knaap eraan toe,*» iets dat de gymnastiektrainer zich geen tweemaal liet zeggen. „Dit bood me de mogelijkheid om het wedstrijdelement wat meer naar voren te halen" verklaart Kosters de gretigheid waarmee hij op het ver zoek van Knaap inging. In september '63 ging die aparte gymafdeling die inmiddels bij het Koninklijk Neder lands Gymnastiek Verbond (KNGV) was ingeschreven, met tachtig leden van start. Een overweldigend aantal waaraan Kosters zijn handen vol had. Na de eerste tijd gebruikt te heb ben voor het onder de knie krijgen van allerlei gymnastische toeren en capriolen traden de Zierikzeese turn sters, die inmiddels een eigen vereni ging onder voorzitterschap van H. van der Post hadden gevormd, in 1965 voor het eerst naar buiten tijdens re gionale tvedstrijden. Een vuurdoop die de Zierikzeese turnsters glansrijk overleefden. De jonge vereniging groeide De komst van Coventon luidde het begin van een succesvolle periode in. Diezelfde Coventon bracht de nog jonge turnvereniging immers in de publiciteit door in februari '66 (am per een jaar na het debuut van Delta Sport in wedstrijdverband) Zeebra turnkampioene te worden met als goede tweede Sara Beije. „Vanaf dat moment zijn we alle ontwikkelingen op turngebied op de voet gaan vol gen" aldus Jaap Kosters, die regelma tig met zijn geselecteerde ladies naar Papendal reed en zijn aanwezigheid daar gebruikte om zijn licht op te ste ken inzake de laatste nieuwtjes op turngebied. Rode draad Prestaties en successen, ze lopen als een rode draad door de geschiede nis van het jubilerende Delta Sport heen. Want na het eerste succes van Coventon volgden er nog vele. Niet al leen bij het pure wedstrijdturnen maar ook bij de meer recreatieve wedstrijden. Een aandeel in die suc cessen heeft zeker ook Ria Kosters gehad die vanaf '66/'67 haar vader as sisteerde bij het trainen van de da messelectie. „Een welkome aanvul ling, zeker voor de onderdelen vrije oefening en balk waarbij het ook aankomt op een stukje gratie" vertelt vader Kosters, die zich nog goed her innert hoe een meisje dat buiten be zig was met het maken van een radslaag uit zou groeien tot een natio nale topper. „Op een dag keken we naar buiten en zagen daar twee meisjes op een grasveldje bezig met het maken van een radslag en een handstand. Dat hadden ze gezien toen ze eens door de ramen hadden gekeken" herinnert Kosters zich. 'n Week later meldden deze meisjes, beter bekend als de zus jes Hoogstrate zich als lid van Delta Sport, waarmee de Zierikzeese gym nastiekvereniging twee getalenteer de turnsters binnen haalde. Cora Hoogstrate was de eerste Delta Sport turnster die in de landelijke regionen mee kon komen terwijl ook haar zus je Anke menig succes voor de Zierik- zee vereniging in de wacht sleepte. Daarnaast was ook Carianne Ber- revoets een meer dan waardig ambas sadrice van Delta Sport Deze turn ster nam als lid van de nationale ploeg zelfs deel aan de wereldkam pioenschappen. En ook nu wordt Del ta Sport in turnkringen beschouwd als een vereniging die regelmatig ta lentjes voortbrengt. Mireille Lemaire en Linda Sloot- maker zijn inmiddels doorgedrongen tot het turninternaat op Papendal. En ook Monique Slootmaker staat op de nominatie voor een verblijf daar. Daarnaast hebben turnsters als on der andere Ernani de Boer, Sandra de Keijzer en Nijnke Botterweg al meni ge prijs voor Delta Sport in de wacht gesleept. Wat dat betreft heeft Delta Sport nooit gebrek gehad aan getalenteerde turnsters die op nationaal niveau goed mee konden/kunnen komen. Dat gaat niet zomaar, zo valt op te maken uit de woorden van Kosters, die nog steeds nauw betrokken is bij alles wat Delta Sport is. Niet alleen beschikt Delta Sport over kwalitatief prima materiaal, maar kan deze als een van de weinige verenigingen be schikken over een eigen onderkomen, zodat de turnsters elke dag terecht kunnen in „hun honk" (de oude gym- nastiekzaal van de landbouwhuis- houdschool) aan de Mulockstraat. Na de beginjaren te hebben doorge bracht in de zaal van de vroegere HBS in de Manhuisstraat en een ver blijf in de Maltazaal in de Kaersema- kerstraat werd deze zaal in de Mu lockstraat in 1975 betrokken. Vorig jaar heeft Delta Sport deze zaal in ei gendom gekregen en kwam de ge meente over de brug met nieuw mate riaal. Niet alleen om de talentjes optima le trainingsfaciliteiten te verlenen maar ook om de kleutert jes de eerste beginselen van het turnen bij te bren gen en de conditie van de huisvrou wen op peil te houden dan wel te ver beteren. Want ook zij maken deel uit van het ledenbestand (ruim tweehon derd leden) van deze jubilerende gymnastiekvereniging, die zaterdag 24 september zijn 25-jarig bestaan in besloten kring viert. Dit gebeurt ui teraard in de zaal aan de Mulock straat waar na afloop van een soort vossenjacht een disco wordt gehou den. Twee gevallen van droes op Schouwen-Duiveland ZIERIKZEE - De paardenconcoursen van zaterdag 17 en zaterdag 24 septem ber in respectievelijk Oude Tonge en Bruinisse gaan niet door, wegens het uit breken van de gevreesde paardenziekte droes. Op verzoek van de Provinciale Bond van de Koninklijke Nederlandse Federatie van Landelijke Rijvereni- gingen hebben de organiserende verenigingen besloten de wedstrijden af te gelasten uit vrees voor besmetting. Droes is een uiterst besmettelijke paardenziekte die veroorzaakt wordt door de streptococus equi bacterie. Deze ziekte uit zich meestal door een ontstoken keel en een pijnlijke hoest gepaard gaande met koorts, neusuit- vloeiing en sufheid en een vermin derde eetlust. Haard Hoewel de ziekte meestal een ge lukkige afloop kent kan deze infectie dodelijk zijn, hetgeen soms pas na ve le maanden het geval is. Besmetting gebeurt niet alleen door rechtstreeks contact tussen paarden maar ook in direct via bij voorbeeld de voederbak of drinkplaats. De ontstekingshaard van deze in paardenkringen gevrees de infectie ligt naar men aanneemt op Walcheren. Op Schouwen-Duiveland zijn er bij de regionale veeartsen twee gevallen van droes bekend, ter wijl de ziekte ook op Zuid-Beveland is geconstateerd. Tbr voorkoming van verdere uit breiding van deze besmetting heeft de Provinciale Bond van de Konink lijke Nederlandse Federatie van Lan delijke Rijverenigingen de aangeslo ten clubs het advies gegeven om tot voorlopig 1 oktober geen activiteiten te ontplooien, waarbij meerdere paarden en pony's samenkomen. Dit na uitvoerig overleg met de dieren artsen op Schouwen-Duiveland. De geplande wedstrijden in Oude "Ibnge (17 september) en Bruinisse (24 sep tember) komen dan ook te vervallen. Ook is de clubs aangeraden om de trainingen voorlopig op te schorten. ZIERIKZEE - De A-junioren van Zierikzee hebben een verdiende 2-0 overwinning behaald in de wedstrijd tegen Roosendaal Al. Het hoge tem po en het aanvallende spel van beide ploeg'en zorgden voor een boeiend voetbalspektakel in Zierikzee. In de eerste twintig minuten van de eerste helft kreeg Erwin Theunisse van Zierikzee twee kansen om te sco ren. De Roosendaalse goalie die een prima wedstrijd speelde en een ver dediger zorgden ervoor dat de bal uit het doel werd gehouden. Roosendaal zelf kwam in die eerste helft niet ver der dan enkele corners die evenwel geen gevaar opleverden voor de ach terhoede van Zierikzee waarin doel man Edwin van de Zande de zaak goed onder controle hield. Tweede helft Na rust zocht Zierikzee nog meer de aanval. Peter van Beveren ging op rechts een paar keer goed door en le verde een paar gevaarlijke voorzetten af. Vijfentwintig minuten na rust kwam Zierikzee op voorsprong door dat Erwin Theunisse een corner (toe gekend wegens een overtreding in het strafschopgebied tegen Bas Groot- hedde) benutte om Zierikzee op een 1- 0 voorsprong te brengen. Na tien minuten was het weer prijs. Evenals bij het eerste doelpunt stond ook deze keer weer Bas Groothedde aan de basis van de aanval. Groothed de speelde goed de inkomende Danny van Oeveren aan die met een harde knal het tweede doelpunt voor zijn rekening nam. Na vijf minuten kreeg Peter van der Zwan de kans om de wedstrijd definitief te beslissen. Van der Zwan omspeelde twee tegenstan ders en kwam zelfs alleen voor de Roosendaalse doelman te staan. Door zijn rush te mooi te willen afronden ging deze kans verloren. Het laatste kwartier speelde Roosendaal een al les of niets spelletje door met man en macht de aanval te zoeken. De verde diging van Zierikzee hield het hoofd koel waardoor het 2-0 bleef. ZIERIKZEE - Zaterdag 17 september start de districts competitie badminton Zeeland weer. Badmintonclub Zierikzee neemt met vier teams deel. Team 1 komt uit in de tweede klasse afdeling B en wordt gevormd door de jeugdleden, die hun sporen al verdiend hebben in de jeugdcompetitie. Alle vijf komen ook uit in de Zeeuwse selectie. Het zijn Jacqueline Altena, Angeli- que van der Have, Marloes Koster, Sander Melieste en Hanco de Vos. Ze moeten het opnemen in de tweede klas tegen Terneuzen 8, Marathon 4, Sjuttel 2, Avanti 5, Sinar 2 en Back hand 3. Team 2 speelt dit seizoen ook weer tweede klasse, nadat ze vorig jaar kampioen werd in de derde klas se. Ze komt uit in de afdeling D. Het team wordt gevormd door Het ty Stoel, Marianne Krijger en Rob van 't Loo. Aad en Nelly Melieste zijn nieuwkomers in dit team. Tegenstan ders zijn Sinar 3, Wissenkerke 1, Stenge 1, ZOC 2, Jong Ambon 2, Net werk 1 en Backhand 4. Team drie gaat het in de derde klasse proberen. Het werd kampioen in de vierde klas se. Het team wordt gevormd door Wietske van der Zande, Jan van den Bos en Adri en Leen van der Have. Concurrenten zijn Terneuzen 9, DOK 2, Astroïden 4, DFS 1, Netwerk 2 en Den Ossaert 2. Team vier blijft in de vierde klasse SEOUL - De Zuidkoreaanse hoc keyteams hebben zich op Spartaanse wijze voorbereid op de Olympische Spelen. Niet minder dan zes maan den achtereen wonen de dames- en herenploegen nu al in Hotelletjes op loopafstand van het Songnamstadi- on, waar het vanaf 18 september alle maal moet gebeuren. ZIERIKZEE - Tijdens verschillen de wedstrijden in het land heeft een aantal atleten van Delta Sport voor goede prestaties gezorgd. De vijfenvijftig-jarige Krijn de Ou de won bij de veteranen 2b de Veroni- caloop, een wedstrijd over tien Engel se mijlen. De Oude noteerde hier een tijd van 1.05.04. Eef Kooman pres teerde eveneens uitstekend door bij de senioren als tiende te eindigen met 53.53. Winnaar van deze massale loop werd René Stam in 48.00. Jan Hoek nam in Bleiswijk deel aan een stratenloop over tien kilome ter. De Delta Sport atleet behaalde met 33.10 een knappe derde plaats. Patrick Aris uit Den Haag werd win naar van deze 19e Rottermeerloop. In Breda namen vader en zoon Lodewijk deel aan een wedstrijd kogelslinge ren. Bij de B-junioren slingerde Wer ner Lodewijk de kogel 34.40 meter ver, terwijl vader Joop bij de vetera nen een afstand van 31.48 meter no teerde. afdeling C spelen. Het wordt ge vormd door Anneke Horst, Lia Pan- nekoek, Jurgen Bruggeman en Rien de Feyter. Tegenstanders zijn Smash 4, Sjuttel 5, Avanti 7, Terneuzen 12, Wissenkerke 3. Speelschema van de eerste helft van de competitie: Team 1, tweede klasse afdeling B: 18/09 Marathon 4-Zierikzee 1 24/09 Zierikzee 1-Sjuttel 2 01/10 Avanti 5-Zierikzee 1 08/10 Zierikzee 1-Sinar 2 05/11 Zierikzee 1-Terneuzen 8 20/11 Backhand 3-Zierikzee 1 Team 2 tweede klasse afdeling D: 17/09 Wissekerke 1-Zierikzee 2 24/09 Zierikzee 2-Stenge 1 01/10 ZOC 2-Zierikzee 2 08/10 Zierikzee 2-Jong Ambon 2 22/10 Netwerk 1-Zierikzee 2 05/11 Zierikzee 2-Sinar 3 19/11 Backhand 4-Zierikzee 2 Team 3, derde klas afdeling B 24/09 Zierikzee 3-DOK 2 30/09 Astroïden 4-Zierikzee 3 08/10 Zierikzee 3-DFS 1 25/10 Netwerk 2-Zierikzee 3 05/11 Zierikzee 3-Terneuzen 9 23/11 Den Ossaert 2-Zierikzee 3 Team vier, vierde klasse afdeling C 17/09 Smash 4-Zierikzee 4 24/09 Zierikzee 4-Sjuttel 5 01/10 Avant 7-Zierikzee 4 08/10 Zierikzee 4-Terneuzen 12 21/10 Wissenkerke 3-Zierikzee 4. Doordat alle teams van bc Zierik zee dezelfde speelsleutel hebben, spelen ze ook de thuiswedstrijden sa men. Dezen worden zaterdagmor gens gespeeld in sporthal Onderdak (van 10.00-13.30 uur). De data van de thuiswedstrijden zijn 24 september, 8 oktober en 5 november. Competi tieleider is Leen van der Have (01110-15465). Tijdens clubkampioenschappen Den Haene SCHUDDEBEURS - De clubkampioenen '88 van ten nisvereniging Den Haene zijn afgelopen weekeinde be kend geworden. Bij de senioren die elkaar in het dubbelspel de eer betwistten waren het Corrie Keizer en Rudie van der Pols, die bij de dames de overwinning behaalden. In de zeskamp waren bei de dames, die vorig jaar de finale ver loren ongenaakbaar. De clubkampi oenen van '87 Hetty en Marjan Mol moesten deze keer genoegen nemen met de troostprijs. In het gemengd dubbel trokken Reitse en Corrie Keizer aan het langste eind. In een spannende drie setter (6-3, 4-6 en 7-5) werden Han en Janny Ketting geklopt. Beide kop pels waren tot dan toe in de voorron des ongeslagen gebleven. In totaal ZIERIKZEE - Atletiekvereniging Delta Sport houdt vrijdag 16 septem ber een coopertest op de atletiek- kunststof-accommodatie van sport park Bannink. Vanaf 19.00 uur is iedereen welkom om tijdens de twaalf minuten loop zijn conditie te testen. Na het volbrengen van de coo pertest wordt na afloop een tijdkaart met de afgelegde afstand uitgereikt aan de deelnemers. tien koppels streden om de hoogste eer in het herendubbel dat door de af wezigheid van Frank van der Vliet en Jaap Verwest, de kampioenen van vo rig jaar, een open strijd was. Bas van Vossen en Geleijn van Drie moesten het in de finale opnemen tegen Peter Bracke en Han Ketting. Deze eind strijd werd een slijtageslag waarbij de conditie (het leeftijdsverschil be droeg 37 jaar) uiteindelijk de door slag gaf. Na 6-2 in de eerste set en 3-6 in de tweede set bogen de „jonkies" Van Vossen en Van Drie een 4-2 achter stand in de derde set om in een 4-6 winst, hetgeen de clubtitel opleverde. Bij de jeugd werd gezien het gerin ge aantal deelnemers gestreden in twee leeftijdsklassen. Bij de jeugd tot en met 11 jaar was het Arjan Klompe die zowel de titel in het enkel als in het dubbelspel behaalde, In het enkelspel waarvoor zich zes deelne mers hadden gemeld versloeg hij Hil- ke van der Pols die na de eerste set (6- 1) op moest geven. Tfegen Simone Kei zer en Hilke van der Pols zegevierde Arjan Klompe samen met Casper van Eijk opnieuw door deze finale met 4- 6, 6-3 en 6-3 te winnen. Bij de oudere jeugd tot en met 16 jaar was de sterk serverende Jeroen Gerretsen met 6-3 en 6-4 net iets ster ker dan Marie Claire Huisman. De dubbelspeltitel ging na een twee uur durende wedstrijd naar Joep van Eijk en Karin Ganzeman die met 6-1, 5-7 en 6-2 wonnen van Marie Claire Huisman en Rozemarijn de Leeuw. Hoofdklasse C TSC-Geldróp DESK-Venray SVN-Limburgia EHC-Waubaeh Halsteren-Vlissjngen Wilhelmina-Sittard TOP-Longa KNVB district Zuid 1 2e klasse B Middelburg-Sarto Schijndel-Avanti '31 MOC '17-DOSKO NOAD-Sluiskil Boeimeer-VOAB RKDVC-Zierikzee Res. 2e klasse B LONGA 2-Moerse Boys 2 Zierikzee 2-Gilze 2 Dongen 2-Rood-Wit(W) 2 Madese Boys 2-Vlissingen 2 Virtus 2-VOAB 2 Baronie 2-RoosendaaI 2 KNVB district Zuid I 3e klasse A WHS-Thrneuzense Boys Bevelanders-Kapelle Tholense Boys-Yerseke Veere Nieuwdorp Zaamslag-Dinteloord Oostkapelle-Bruse Boys Res. 3e klasse A Hoek 2-Arnemuiden 2 Bruse Boys 2-Veere 2 Klundert 2-Tholense Boys 2 Tbrneuzense Boys 2-WHS 3 Oostkapelle 2-De Meeuwen 2 Dinteloord 2-AZW 2 4e klasse A De Meeuwen-Wemeldinge Mevo-Wolphaartsdijk Kogelvangers-Klundert Middelburg-NOAD '67 SSV '65-Nieuwland DFS-SPS Afdeling Zeeland zaterdagcompetitie le klas Duiveland 1-Wissenkerke 1 Dauwendaele 1-GPC 1 Rillandia 1-Krabbendijke 1 Colpl. Boys 1-Heinkenszand, 1 SKNWK 1-Apollo 1 VCK lJs H. Arendskerke Res. le klas Nieuwdorp 2-Middelburg 2 Nieuwland 2-Yerseke 3 Heinkenszand 2-Serooskerke 3 Krabbendijke 2-Bevelanders 2 Kloetinge 3-Mevo 2 Kapelle 2-Wemeldinge 2 2e klas Kruiningen 1-Spui 1 ZSC 1-Hoedekenskerke 1 Kats 1-WIK 1 SVD 1-Brouwershaven 1 Cadzand I-Waarde 1 Res. 2e klas B WIK 2-SKNWK 2 Kapelle 3-GPC 2 Wolfaartsdijk 2-Wissenkerke 2 Ifern. Boys 3-DFS 2 Meeuwen 4-Kruiningen 2 3e klas C Duiveland 2-SSV 3 Bruse Boys 3-Kloetinge 5 Yerseke 4-ZSC 2 Colpl. Boys 2-Duiveland 3 Wemeldinge 3- DFS 3 Mevo 3-Bevelanders 3 4e klas A WIK 3-ZSC 3 Bevelanders 4-Meeuwen 6 Brouwershaven 3-Serooskerke 5 SKNWK 3-Duiveland 4 Wissenkerke 3-Oostkapelle 3 Brouwershaven 2-Bruse Boys 4 2e klas A Volharding 1-SDO 1 Aardenburg 1-Hulsterloo 1 Renesse 1-Ouwerkerk 1 Corn Boys 1-Tbrhole 1 Groede 1-Graauw 1 2c klas C Hansweertse Boys 2-Jong Ambon 2 Zierikzee 3-Vlissingen 4 Domburg 2-Domburg 3 Zeelandia 2-Walcheren 2 Lewed. Boys 2-Middelburg 4 Middelburg 5-Noormannen 2 3e klas C Dostana 1-Goes 2 Dreischor 1-Renesse 2 Patrijzen 3-Robur 3 Zld. Sport 3-Liberty 1 Jong Ambon 4-Zierikzee 4 Luctor '88-RCS 4 4e klas A Ouwerkerk 2-Zierikzee 5 Jong Ambon 5-Renesse 3 Hansw. Boys 4-Walcheren 4 RCS 7-Zeelandia 5 Cortgene 1-Dreischor 2 Goes 4-Volharding 3 4e klas B Zonnemaire 1-Goes 3 Renesse 4-Patrijzen 4 Luctor '88-Volharding 2 Lewed. Boys 3-Zld. Sport 5 Zierikzee 6-Kwadendamme 2 Juniorencompetitie A-jun. interregionaal RCS Al-Vogelwaarde Al HW Al-Middelburg Al Halsteren Al-DOSKO Al Rood Wit Al-Goes Al Vlissingen Al-Roosendaal Al NAC Al-Zierikzee Al B-jun. interregionaal Baronie Bl-Tbrn. Boys BI Zierikzee Bl-Vlissingen BI Internos Bl-JEKA BI Kloetinge Bl-TSC BI Middelburg Bl-NAC BI RBC Bl-HW BI Hoofdklas lC-jun. Kapelle Cl-Kloetinge Cl Zierikzee Cl-SSV Cl Groep A3 Mevo Al-Zonnemaire Al Duiveland Al-DFS Al Kapelle Al-Bruse Boys Al Groep A8 WIK Al-Vlissingen A3 RCS A3-Middelburg A3 Groep B3 Renesse B3-DFS BI SKNWK Bl-Bruse Boys BI Groep B4 SSV B^-Zierikzee B2 Krabbendijke B2-Dauwendaele B3 Groep C4 Ouwerkerk Cl-Brouwershaven Cl ZSC Cl-Dreischor Cl DFS Cl-Zierikzee C2 Groep C5 Mevo Cl-Renesse Cl Bruse Boys Cl-SKNWK Cl Damescompetitie le klas Patrijzen-WIK Oostkapelle 1-Vlissingen 1 Spui-Nieuwland

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1988 | | pagina 9