Schouwen-Duivelandse inbreng wordt al flink gereduceerd in spannend Dikke Toren toernooi NIEUWSBODE Camping voetbal in Renesse met deelname tien ploegen Belg wint de voorlaatste viswedstrijd binnenwater Delta Sport-atleet Bart van Haeringen derde bij atletiekkampioenschappen Blom achtste in Domburg loop Vader en zoon Lodewijk sterk Atleten naar WK-jeugd Delgado bekent Reserves bij estafetteploeg ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE Donderdag 21 juli 1988 Nr. 24373 7 DOMBURG - De Delta Sport- atleet Simon Blom is woensdag achtste geworden in de Domburg loop. De Burgh-Haamstedenaar ein digde met een kleine twee minuten achterstand op winnaar Kim Rey- nierse, die de tien kilometer aflegde in 30 minuten en 1 seconde. Jan Hoek legde als tweede Deltasporter beslag op een fraaie elfde plaats. Cor Muller van dezelfde Zierikzeese atletiekver eniging wist bij de veteranen II zelfs een overwinning te behalen. De uitslag is: 1. Kim Reynierse (Dy namo) 30.01, 2. Leon van der Velden (AV'56) 30.32, 3. Jan de Wilde (AV'56) 31.01, 4. Henk Cijsouw (Sprint) 31.13, 5. Jan van Laarhoven (Sprint) 31.23, 6. Bert Hartogh (Marathon) 31.28, 7. Wim Ockhuysen (GAC) 31.34, 8. Si mon Blom (Delta Sport) 31.49, 11. Jan Hoek (Delta Sport) 32.10. Veteranen II: 1. Cor Muller (Delta Sport) 35.24. ROOSENDAAL - Joop Lodewijk en zijn zoon Werner van atletiekver eniging Delta Sport kwamen bij het kogelslingeren tot prima prestaties bij wedstrijden in Roosendaal. Vader Lodewijk die uitkomt bij de vetera nen slingerde de 7V« kilo kogel naar een nieuw clubrecord van 25,85 me ter. Zijn zoon Werner kwam tot een persoonlijk record van 31,76 meter. De beide atleten waren ook succes vol op andere atletiek-onderdelen. Zo wist Joop Lodewijk bij de veteranen twee keer een eerste plaats te verove ren op de 100 meter (12.58) en de 200 meter (26.19). Werner liet de 700- gramsspeer tot een afstand van 39.06 komen, wat goed was voor een twee de plaats bij de B-junioren. Annemieke Goedhart kwam bij de dames uit op de 100 meter sprint. Het resultaat was een zesde plaats in 14.28. GRONINGEN - De Koninklijke Nederlandse Atletiek Unie zal naar het tweede toernooi om de wereldti tels voor de jeugd, van 27 tot en met 31 juli in Sudbury in Canada, dertien meisjes en twee jongens afvaardigen. De ploeg is als volgt samengesteld: Yvonne van der Kolk (800 en 1500), Monique Steennis (400 en 4 x 400), Mi chelle Martinot (4 x 400), Annet Beze- mer (10.000), Marjolein van Eljc (ze venkamp), Nelleke Koppelaar (100 en 4 x 100), Annique Goudemond (200 en 4 x 100), Annerose Schölsberg (200 en 4 x 100), Monique Boogaards (100 en 4 x 100), Karin Verploeg (4 x 100), Ineke de Jong (4 x 400), Stella Jongmans (4 x 400), Ester Goosens (4 x 400), Johan van Lieshout (speerwerpen) en Mar cel Dost (tienkamp). LIMOGES - Pedro Delgado heeft het feit bevestigd dat hij positief was bevonden in de Ronde van Frankrijk tegenover het Britse persbureau Reu ters. ,,Ik heb woensdagmorgen van mijn ploegleider Echavarri verno men, dat ik een positieve test heb af gelegd. Ik heb gevraagd om een contra-expertise", aldus de Span jaard. De renner kan geen straf worden opgelegd, voordat de tweede test met de urine-staal opnieuw heeft aange toond dat er gebruik is gemaakt van verboden stimulerende middelen. Als het tweede urine-onderzoek eveneens sporen van doping aan toont, dan wordt Delgado in de uit slag van de vijftiende etappe terugge zet naar de laatste plaats. Bovendien krijgt hij tien minuten straftijd opge legd voor het algemeen klassement. De dopingcontrole serieus? Jan Gisbers, ploegleider van de eveneens van doping beschuldigde Gert-Jan Theunisse gebruikte het woord cor ruptie. Peter Post vond het een goed idee regelmatig de hele top van het klassement op te roepen voor contro le in plaats van elke dag alleen de gele-truidrager en de etappewinnaar. Het is zelden voorgekomen, dat een contra-expertise een andere uitslag oplevert dan het eerste onderzoek. De kans is nu zeer groot dat Steven Rooks de 75e Tour de France op zijn naam brengt. De Noordhollander sprak daar niet over. ,,Ik concentreer me op de wedstrijd. Ik vind het heel naar wat hier gebeurt". Zijn ploegleider Jan Gisbers ten slotte: ,,Wij hadden veel liever een mooie tweede plaats achter Delgado gehad, dan een overwinning van ge deeltelijke waarde". De uitslag van de contra-expertises voor Delgado en Theunisse worden vandaag, donder dag, in Clermont-Ferrand bekend ge maakt. Bugnu wint 18e etappe De Italiaan Gianni Bugno heeft woensdag de achttiende etappe, een rit van Rualle naar Limoges over 93,5 kilometer, van de Ronde van Frank rijk gewonnen. Bugno versloeg zijn Belgische medevluchter Jan Nevens in de eindsprint. De uitslag van de achttiende etappe is: 1. Bugno (Ita) 93,5 km in 2.12.45, 2. Nevens (Bel) 0.01, 3. Gayant (Fra)0.44. 4. Hermans (Ned) 0.46, 5. Phinney (Vst), 6. Theunisse (Ned), 7. Lavainne (Fra), 8. Gaston (Spa), 9. Planckaert (Bel), 10. Sergeant (Bel). Het algemeen klassement: 1. Delga do (Spa) 67.09.50, 2. Rooks (Ned) 4.06, 3. Parra (Col) 6.00, 4. Bauer (Can) 7.25, 5. Theunisse (Ned) 8.04, 6. Herrera (Col) 8.18, 7. Boyer (Fra) 9.22, 8. Pen- sec (Fra) 10.37, 9. Pino (Spa) 13.06. 10. Winnen (Ned) 14.08, 15. Breukink (Ned) 20.27. Vooral in hoogste categorieën ZIERIKZEE - De Schouwen-Duivelandse inbreng in het Dikke Toren toernooi te Zie- rikzee is bij het naderen van de beslissende fase al aardig gereduceerd. Vooral in de hoogste categorieën voeren, zoals trouwens te verwachten was, de tennisspelers en - speelster van elders de boventoon. De sterkste eilandelijke vertegenwoordig(st)ers die sneuvelden in de B- en C-klasse deden dat overigens in de meeste gevallen met ere. de Broek-Edwin Cornelissen 6-3 6-3, H. Schipper-J. Pijpers 6-1 6-4. Tweede ronde: T. Neuhaüser(l)-H. Schipper 6- 2 6-2, R. Brandenhorst-J. van de Weg 6-2 7-6, A. van Bockel-K. Hoge 6-4 6-0, M. Lanzen(4)-J. Bezem 6-4 6-3, D. van den Heuvel-E. Wondergem 4-6 6-1 6-0. Heren B dubbel. Eersta ronde: R. van de Broek/A. van Bockel-H. Min- naar/M. de Vlieger 6-3 6-0, Erik Cor- nelissen/Edwin Cornelissen-J. Be- zem/J. Smits 6-3 7-6. Tweede ronde: M. Zuidweg/F. Verhulst-J. Pij- pers/Koevoets 6-1 6-2, Erik Cornelis- sen/Edwin Cornelissen-G. van Wijn- gaarden/E. Wondergem(2) 7-6 6-3. Heren C enkel. Eerste ronde: J. Polderman-T. Wolfs 6-3 6-3, M. van Oeveren-M. Boskamp 6-1 6-1, J. Huijser-A. Koster 6-0 2-6 6-3, M. de Vlieger-R. Pateer w.o., D. Reijnhout- R. Schimmelpennick 7-5 3-6 6-3 en J. de Coninck-M. Geurtsen 6-4 6-1. Twee de ronde: G. van Splunder-W. Alte naar 6-0 7-5, A. Verwei-R. Springer 7- 5 5-7 6-4, D. de Pee-M. Speelman 6-0 6- 1 en D, vd Heuvel(l)-R. Olijdam 6-4 6- 0. Derde ronde: A. van Bockel(2)-H. Minnaar 6-4 6-0. Heren "C dubbel. Gekwalificeerd voor tweede ronde: A. Koster-H. Ver- haagen. Gekwalificeerd voor kwart finale: A. El-Khattabi/D. van den Heuvel, H.Minnaar-M. de Vlieger, A. Goedegebure/H. J. Goedegebure, R. van Splunder/R. Schimmelpennick en Chr. Versteeg/R. Springer, Reijn- hout/Schipper, Smits/Geurtsen en Verwei/Van Oeveren. Dames C enkel. Eerste ronde: E. Ars-O. de Koning 6-4 6-2, E. Levol- ger(3)-R. Speelman 6-0 6-3, M. Me- wiss(2)-A. Verspeek 7-5 7-6 en E. Ars- O. de Koning 6-4 6-2. Dames C dubbel. Gekwalificeerd voor tweede ronde: A. Verspeek-S. de Bruin Gemengd dubbel C. Gekwalifi ceerd voor tweede ronde: M. Me- wiss/Chr. Versteeg (1) en E. Levol- ger/J. Goense Heren D enkel. Gekwalificeerd voor derde ronde: B. Sandée, W. Ho- gerhuis(l), M. Atoon, T. Melissen, E. van Gorkum en W. Altenaar. Gekwa lificeerd voor kwartfinale: E. van Gorkum, R. van Dijk en J. Kievit jr.(2). Heren D dubbel. Gekwalificeerd voor tweede ronde: A. de Looff/G. Visser, A. Schrier/L. Sandée, P. Meul- dijk/M'.1 van de Polder; D: Drop- pert/P. Sponselee. Gekwalificeerd voor derde ronde: H. Minnaar/A. de Looff, P. Meuldijk/M. van de Polder, R. Ars/T Kok, M. Bijdevaate/M. Atoon, E. van Gorkum/T. Wolfs, P. Moerland/W. Hoogerhuis(l), Zuid- weg/De Jonge(4), J. Bijdevaate/Van Rooij(3), B. Dorssers/G. Voeten(2) en L. Hoogerhuis/R. Kanters. Gekwali ficeerd voor kwartfinale: M. Salo mons/D. Verschoore en J. Bijdevaa te/Van Rooij(3). Dames D enkel. Gekwalificeerd voor tweede ronde: D. Anrochte. Ge kwalificeerd voor derde ronde: M. van de Vet J. Franke(2) en S. de Kreuk. Gekwalificeerd voor halve fi nale: J. Zuidweg. Dames D dubbel. Gekwalificeerd voor tweede ronde: R. De Co- ninck/Van Heusden, A. de Looff/A. Wielaart (w.o) en A. Admiraal/C. Ver: kaart. Gekwalificeerd voor kwartfi nale: A. de Looff/A. Wielaart, P. Cats- man/E. van der Kuyl(5), C. Hoogerhuis/W. van de Roest(6), Lam- se/W. van den Dries(l), Hekke/Ver- schuure(4), M. Speelman/M. de Vlie ger en J. Breure/J. Zuidweg(2). Gemengd dubbel D. Gekwalificeerd voor derde ronde: E. van der Kuyl/H. Catsman, W. Pompert/M. Pompert, M. Speelman/M. Salomons, J. Fran ke/Franke, Verschuure/Verschuure, W. van den Dries/E. Ars, Lamse/Lam- se en R. Bijdevaate/R. van Rooij. Ge kwalificeerd voor kwartfinale: C. Hoogerhuis/L. Hoogerhuis en E. Ibr- wisscha/M. van Iersel. Heren enkel D35+. Gekwalificeerd voor tweede ronde: G. Zuidweg (1), J. de Jonge (4) en B. Kürth. Gekwalifi ceerd voor derde ronde: M. Salomons, H. Kienhuis, R. van Iersel en L. San dée. Roxane Speelman werd in het C-enkelspel naar een kansloze nederlaag ge speeld door de als derde geplaatste Esther Levolger. B-spelers In de B-klasse verloor het toernooi dinsdag de enige representant van het organiserende LTC Zierikzee: Ernst Wondergem dolf in drie sets het onderspit tegen Diederik van den Heuvel, de nummer één van het C- toernooi. Woensdag werd Wondergem met zijn partner Gerben van Wijn gaarden, als tweede geplaatst in het dubbelspel, bovendien met 7-6 6-3 verrassend uit de strijd gestoten door de een-eiïge tienertweeling Erik en Edwin Cornelissen. In het B- enkelspel is nog geen van de ge plaatste spelers geëlimineerd. De Duitse favorieten Thomas Neuhaü- ser(l) en Mark Lanzen(4) lieten zich woensdag in de tweede ronde niet verrassen. Zij versloegen ieder in twee sets respectievelijk Harold Schipper (6-2 6-2) en Jan Bezem (6-4 6- 3). C-toernooi In het herenenkel C viel is ook nog geen enkele geplaatste tennisser af gevallen. Top-of-the-list Diederik van den Heuvel drong reeds door tot de derde ronde. De Zierikzeeënaar Hans Minnaar werd daarin echter uitge schakeld door de nummer twee, de Souburger Antoine van Bockel. In het herendubbel-C trof het als vierde gerangschikte Zierikzees-Bru- se duo Joop de Vlieger/Peter Cop- poolse onverwacht hetzelfde lot. Zij legden het af tegen het koppel Ver wei/Van Oeveren, dat met 7-6 3-6 6-1 zegevierde. Bij de C-dames werd de rangschik king evenmin geweld aangedaan. Na het nipte verlies van Astrid Verspeek dinsdag tegen titelkandidate Marion Mewiss (5-7 6-7) werd Roxane Speel man tegen de als derde geplaatste Es ther Levolger woensdag het tweede Schouwse slachtoffer: 0-6 3-6. „Ik had ook niet gedacht dat ik zou winnen", merkte de Zierikzeese na afloop be rustend op. „Esther speelde hetzelfde spelletje als ik. Vertragen lukte niet toen ik meteen ver achter kwam te staan, en mijn dropshotjes had ze al lemaal". Speelman had in de eerste set helemaal geen verweer gehad te gen de scherp en diep geplaatste bal len van haar Middelburgse opponen ten Zij verloor het eerste gedeelte van de ontmoeting dan ook met t)-6. In de tweede set kwam de Zierikzee se wat beter in haar spel, mede dank zij wat concentratieverslapping van Levolger. Zij moest evenwel toestaan dat de 16-jarige Walcherse pupil van trainer Remco Maandag een 2-3 ach terstand toch weer omboog in eigen voordeel: 6-3. De clubkampioene van MLTC koestert heel wat meer ambi tie dan Roxane Speelman, die louter voor de lol speelt. „Ik train vier keer per week, en ik wil zeker B-speelster worden. Ik ga nog steeds goed voor uit. Ik ben vooral veel vaster gewor den. Aanvallen doe ik alleen als het nodig is. Vroeger kon ik dat helemaal niet". Mirjam Quartel(4) verzachtte de Zierikzeese pijn bij de C-dames door een vlotte 6-1 6-0 overwinning op N. van Waterschoot. Uitslagen De uitslagen in de verschillende ca tegorieën zijn als volgt. Heren B enkel. Eerste ronde: R. van RENESSE - Van maandag 25 juli tot en met zaterdag 30 juli wordt weer een voetbaltoernooi voor camping-elftallen gehouden in Renesse. De plaats van handeling is het sportveld van de plaatselijke voetbalvereniging aan de Lao- ne. Negen van de tien campings in Renesse vaardigen een team af naar dit door de SV Renesse georganiseerde toernooi, dat al meer dan twintig jaar be staat. Tien ploegen gaan deze keer de strijd met elkaar aanbinden. Zij zijn on derverdeeld in twee poules van vijf. In poule 1 nemen de volgende elf tallen het tegen elkaar op: Oase, Bona-Fide, Wilhelminahoeve, Schou wen en Julianahoeve. In poule 2 ko men equipes uit van de Wijde Bliek, Internationaal, Bremhoeve, Juliana gastencombinatie (JGC) en Transpa rent. Van maandag tot en met vrijdag worden vanaf 18.30 uur telkens vier poulewedstrijden van twee keer twintig minuten afgewerkt, waarvan de laatste begint om 21.00 uur. 's Za terdags worden een zogeheten kleine finale (18.30 uur, om derde en vierde plaats) en door de beide poulewin naars een grote finale gespeeld (20.30 uur, om eerste en tweede plaats). Tus sen deze twee duels in is om 19.45 uur een damesvoetbalwedstrijd gepland van twee campingselecties. Het speelschema van de poulewed strijden ziet er als volgt uit. Maandag 25 juli: Oase-Bona Fide (18.30), Wijde Bliek-Internationaal (19.20), Wilhel- minahoeve-Schouwen (20.10) en Bremhoeve-JGC (21.00). Dinsdag 26 juli: Wijde Blick-Tran- sparent (18.30), Bona Fide-Wilhelmi- nahoeve (19.20), Internationaal-Brem- hoeve (20.10) en Julianahoeve-Oase (21.00). Woensdag 27 juli: Julianahoeve- Schouwen (18.30), Transparent-Brem- hoeve (19.20), Oase-Wilhelminahoeve (20.10) en Internationaal-JGC (21.00). Donderdag 28 juli: Wijde Blick- JGC (18.30), Schouwen-Oase (19.20), Internationaal-Transparent (20.10) en Bona Fidc-Julianahoeve (21.00). Vrijdag 29 juli: Wilhelminahoeve- Julianahoeve (18.30), Transparent- JGC (19.20), Bona Fide-Schouwen (20.10) en Bremhoeve-Wijde Bliek (21.00) Competitie HSV Oosterschelde OUWERKERK - Het blijft dit jaar kwakkelen met de binnenwatercompeti tie van hengelsportvereniging Oosterschelde. Hoewel er 's avonds tussen half elf en half twaalf best leuk paling gevangen wordt in de kreken van Ouwer- kerk, blijkt dit tijdens de wedstrijden, die tot tien uur duren, een vrijwel on mogelijke opgave. Van de bijna zestig deelnemers slaagden er dit keer Slechts zeven in om een vis te bemachtigen. de naselectie mogen meedoen voor het wereldkampioenschap in Italië. De overige vier deelnemers van HSV Oosterschelde aan het NK in Borssele eindigden in de middenmoot. Een onaangename bijkomstigheid was dat de gevangen palingen ook nog bijzonder klein waren, want het gewicht van de totale buit bedroeg niet meer dan 376 gram. Alle exem plaren werden ook nu weer tegen tie nen gevangen. Het Belgische Ooster- scheldelid G. Schippers wist de minst kleine paling te verschalken en werd met 140 gram vis matchwinnaar. De uitslag van de binnenwater wedstrijd luidt: 1. G. Schippers 140 punten, 2. R. van den Dikkenberg 62 pt, 3. A. W. de Vlieger 40 pt, 4. A. Bou- man 36 pt, 5. S. den Boer 36 pt, 6. H. Pannekoek 34 pt, 7. W. Dekker 28 pt. Door deze uitslag bleef zowel het junioren- als het seniorenklassement ongewijzigd. De laatste binnenwater wedstrijd zal vrijdagavond worden vervist. Het vertrek naar de visstek is om 18.30 uur vanaf de Balie te Zie rikzee. André Verloo Tijdens het Nederlands kampioen schap kusthengelen voor de jeugd dat in de Westerschelde bij Borssele is vervist, is André Verloo van de HSV Oosterschelde op een eervolle elfde plaats geëindigd in een veld van 86 deelnemers. Verloo wist in totaal 158 centimeter vis te landen, waaronder een harder van 42 centimeter. De jeugdige visser kwam echter net iets te kort om in zijn vak bij de eerste drie te geraken. Nu werd hij vierde, terwijl de eerste drie van elk vak aan Jeugdhengelwedstrijd De voor afgelopen zaterdag geplan de jeugdhengelwedstrijd in de Zoete Gracht te Zierikzee is letterlijk in het water gevallen. De plenzende regen was er de oorzaak van dat besloten werd het evenement een week uit te stellen. De toch opgekomen henge- laartjes waren het hier roerend mee eens. De wedstrijd zal nu aanstaande zaterdag worden gehouden van 14.00 tot 16.00 uur. Men kan vanaf 13.30 uur inschrij ven op het parkeerterrein bij de gara ges aan de Grachtweg achter Emul sion Holland. Iedereen tot en met twaalf jaar mag meedoen. De uitslag wordt bepaald naar meting öp centi meters. Voeren vopf en tijdens de wedstrijd is verboden, evenals het vissen met gekleurde maden en drij vende broodkorst. De deelname is gratis. ROELOFSARENDSVEEN - De zei lende zusjes Marene en Sandra Am- merlaan hebben het open Nederland se kampioenschap in de 470-klasse op de Braasem in Roelofsarendsveen ge wonnen. GRONINGEN - De 23-jarige atleet Bart van Haeringen (Delta Sport) zorgde tijdens de Nederlandse atletiekkampioenschappen voor een verrassing. De atleet uit Burgh-Haamstede wist bij het verspringen tot een derde plaats te komen, goed voor een bronzen medaille. De talentvolle springer kwam tot een afstand van 7.46 waarmee hij al leen Emiel Mellaard (8.19) en Jeroen Ooievaar (7.73) voor zich moest laten. Tevens liet Van" Haeringen het Zeeuws record opnieuw uit de boe ken schrappen en zette de uitsteken de afstand van 7.46 neer. Van Haerin gen, die vorig jaar al 7.25 liet noteren en dit jaar het record al drie keer aan scherpte tot 7.39, is zijn belofte nage komen om op de Nederlandse ti telstrijd goed te presteren. Nog verder De in Amsterdam Natuurkunde studerende Van Haeringen blijkt nog veel meer mogelijkheden in huis te hebben. „Zeker moet ik nog verder kunnen komen", aldus de spontane atleet. „Kijk nu in Groningen, van de zes sprongen waren er drie ongeldig. Dit is gewoon te veel, ik zit gewoon nog te laag bij .de afzet zodat mijn voorste been over de afzetbalk glijdt. Bij een ongeldige sprong heb ik het een keer op laten meten, en toen bleek hij dicht bij de 7.80 te zitten. Kijk dat be doel ik nu, er is nog zat te verbeteren aan mijn techniek bij de afzet. Ook mijn aanloop moet gewoon nog wat scherper worden en dan is er van al les nog mogelijk om bij de acht meter uit te komen". De Burgh-Haamstedenaar was zelf aanvankelijk even verrast over zijn prestatie. „In eerste instantie reali seerde ik me niet dat ik tussen de grote groep goeie springers een derde plaats had behaald. Maar later was ik er toch wel blij mee. Juist in dat toernooi proefde ik de uitstekende sfeer binnen de atletengroep. Elke keer dat ik moest springen ging het publiek mij met handgeklap begelei den. En daar kick je wel op, juist de ontspanning die je tijdens dit ritueel kan opbrengen brengt je tot resul taat". ,Van Haeringen is aan een uitste kend atletiekseizoen bezig. Vorig jaar werd hij steeds geplaagd door een vervelende hielblessure. Bewust heeft hij het indoorseizoen laten schieten om volledig te herstellen. Waarschijnlijk was dat de juiste weg, want afgelopen maanden is Van Hae ringen een constante springer die op de juiste momenten progressie maakt. MELBOURNE - De Internationale Ttennis Federatie heeft het Australi sche verzoek Hana Mandlikova op te mogen nemen in de nationale da- mesploeg voor het toernooi om de fe- deratiëbeker afgewezen. Mandlikova is sinds haar huwelijk Australische, de ITF hanteert echter als regel dat een verblijf van tenminste drie jaar in een „nieuw" land voorwaarde is om dat land in toernooien voor lan denploegen te vertegenwoordigen. DEN HAAG - Aan de Olympische estafetteploeg voor de 4 x 100 meter dames, die zich zal voorbereiden om de Olympische limiet van 43,80 se conden te bereiken, zijn twee atletes toegevoegd. Edinc van Heezik en Yvonne van Dorp brengen het totaal op acht geselecteerden. Het basis-viertal staat vast, Nelli Cooman, Gretha Tromp. Marjan Olijslager en Els Vader. Micke van der Kolk en Claudia Elisscn waren al eerder als reserve aangewezen. De bedoeling is de beste van de vier voorlopige reserves, te bepalen tij dens de wedstrijden om de Adriaan Paulen Memorial op 14 augustus te Hengelo, toe te voegen als vijfde loopster bij het genomineerde kwar tet. Atleet Bart van Haeringen van Delta Sport is derde geworden tijdens de Ne derlandse kampioenschappen atletiek.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1988 | | pagina 7