berichten 779e Staatsloterij 'Doop is een teken en zegel van God's genade' i Oe ist noe? Geen afroming melkquota LP-recensie ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE Donderdag 24 maart 1988 Nr. 24308 7 Vergadering Reformatorisch Contact i opde Verder: slaapzakken tuinbanken - schommelbanken en Grote sortering CARAVAN-ONDERDELEN en ACCESSOIRES o.a kachels,koelkasten,voortenten, bijzettenten SIRJANSLAND - Al het water van de zee kan onze zonden niet afwas sen, maar toch is de doop een teken en zegel van God's genade. Dat was de boodschap die ds. G. H. van Koo- ten uit Zeist zijn gehoor meegaf op de onlangs gehouden vergadering van het Reformatorisch Contact in Sirjansland. Ds. G. H. van Kooten is al jaren lang een geliefd spreker op de verga deringen van het Reformatorisch Contact in Sirjansland en ook op de laatste vergadering van dit seizoen wist hij zijn gehoor te boeien. Nadat de goed bezochte vergadering door voorzitter W. van den Berge met ge bed en bijbellezing was geopend werd het woord gegeven aan ds. Van Kooten. Geloofsbelijdenis Spreker begon met het citeren van enkele passages uit het pas versche nen boekje 'In het recht spoor' van dr. K. Exalto. Dit boekje handelt over de Gereformeerde Kerken Vrijgemaakt Beroepen te Hoogeveen: Cl. Stam te Fergus (Ontario, Can.). Christelijke Gereformeerde Kerken Aangenomen naar Oud-Vossemeer in combinatie met Tholen: A. G. Boo gaard te Bussum. Gerformeerde Gemeenten Beroepen te Rotterdam-IJsselmon- de: Chr. van der Poel te Yerseke. Bedankt voor Alblasserdam: G. Mouw te Genemuiden. Bedankt voor Slikkerveer: H. Hof man te Kalamazoo (USA). Nederlandse Geloofsbelijdenis. In die belijdenis heeft schrijver Guido de Bres de noodzakelijkheid van de heilige doop als een der twee sacra menten van het protestantisme be pleit. Verder verdedigt hij de kinder doop tegen aanvallen, van de Wederdopers, in de tijd van de refor matie een niet onaanzienlijke secte. Calvijn heeft later het standpunt van De Bres overgenomen, maar de kinderdoop is, volgens de spreker, steeds weer aangevochten. „Ook in onze tijd worden, in de voetsporen van de Zwitserse theoloog Karl Barth, wel stemmen gehoord die men wel in kringen van doopsgezinden, maar niet in Hervormde of Gerefor meerde kerken zou verwachten". Niet alleen in de Nederlandse Ge loofsbelijdenis, maar ook in het an dere stuk van de Drie Formulieren van Enigheid wordt de Heilige Doop behandeld. Spreker citeerde zondag 27 en zondag 26 van de Heidelbergse catechismus. Hierbij komt de vraag naar voren in hoeverre de doop een teken is. Onderdompeling Beursbericht Markt Goes dinsdag 22 maart 1988 Aardappelen Prijzen exclusief BTW: Bintje, veld gewas, op auto geleverd, directe leve ring, droog uit de schuur 5 tot 8 cent per kg; voeraardappelen 4 cent per kg. Notering Rotterdamse beurs d.d. 22-3-1988: Bintje 40-50 mm 4,50 tot 6 cent per kg; Bintje 50 mm opwaarts 13 tot 14 cent per kg. Uien Op auto geleverd en exclusief BTW: directe levering klasse I, 35 mm op waarts, 10 tot 14 cent per kg. Directe levering klasse II NL, 35 mm op waarts, 2 tot 8 cent per kg. Vlas Prijzen per kg en exclusief BTW: di recte levering 0,30-/ 0,50; afwijken de partijen 0,20-/ 0,29. Gratiën, zaden en peulvruchten Prijzen per 100 kg en exclusief BTW: Tarwe (16% vocht) uit opslag handel en coöperatie 40,25-/ 42,75; tarwe (16% vocht) uit eigen opslag 44,50-/ 45,00; brouwgerst (ge schoond) 16% vocht 52,50; voergerst (uitmaal) 38,00; haver (16% vocht) 46,25; erwten, kleine groene 69,00- 72,00; Capucijners 69,00-/ 105,00; bruine bonen, vrij van grond en hal ve, basis 18%, 190,00; Karwij, boe- renschoon 135,00; Karwij, prima doorsneekwaliteit 155,00; Blauw- maanzaad, boerenschoon 200,00; Blauwmaanzaad, prima doorsnee kwaliteit 235,00. Hooi en stro Op auto geleverd, exclusief BTW en per 1000 kg: Weidehooi, le kwaliteit 210,225,—; weidehooi, 2e kwa liteit 140,— - 160,—; dijkhooi 140,— - 190,—; veldbeemdhooi 70,- 100,—; roodzwenkhooi 60,85,— raaigrassen 60, 85,—; gerstestro uit de schuur 100,125,00; erwtenstro 70, 100,—; tarwestro uit de schuur f 90,— - 120,—; bruine bonenstro 70,— - 100,-. Veemarkt Den Bosch DEN BOSCH, 23-3. Slachtrunde- ren: (per kg geslacht gewicht). Aanvoer 1982, waarvan 184 stieren. Dikbillen 9,65-/ 13,50; stieren: le kw. 7,15-/ 7,65, 2e kw. 6,10-/ 7,15; vaarzen: le kw. 7,15-/ 8,05, 2e kw. 5,80-/ 7,15; koeien: le kw. 6,75- 7,85, 2e kw. 5,80-/ 6,75, 3e kw. 5,05-/ 5,80; worstkoeien 5,00- 6,00. Stieren: handel rustig, prijzen gelijk; koeien: handel rustig, prijzen gelijk. Gebruiksrunderen: (per stuk). Aanvoer 1261, waarvan 344 graskal veren. Melk- en kalfkoeien le soort 2150-/ 2850, 2e soort 1450-/ 2150; melk- en kalfvaarzen: le soort 2000- 3000, 2e soort 1350-/ 2200; guste koeien le soort 1650-/ 2050, 2e soort 1300-/ 1650; enterstieren 1200- 1900; pinken 1200-/ 1800; graskal veren 850-/ 1250. Koeien: handel rustig, prijzen gelijk; kalveren: han del rustig, prijzen gelijk; pinken: handel rustig, prijzen gelijk; en terstieren: handel rustig, prijzen ge lijk. Vleeskalveren: (per kg levend ge wicht). Aanvoer 28. le soort 5,90-/ 6,15, 2e soort 5,25-/ 5,90, 3e soort 4,50- 5,25. Handel: rustig, prijzen gelijk. Nuchtere kalveren: (per stuk). Aanvoer roodbont 1032. Stierkalf 350-ƒ 580, stierkalf extra kw. 580- 695; vaarskalf 240-/ 425. Aanvoer zwartbont 859. Stierkalf 270-/ 450, stierkalf extra kw. 450-/ 535, vaars- kalf 200-/ 300. Roodbont: handel flauw, prijzen lager; zwartbont: han del flauw, prijzen lager. Varkens: (per kg levend gewicht). Aanvoer 874. Slacht varkens 2,10- 2,20; zeugen extra kw. 2,27-/ 2,32, le kw. 2,17-/ 2,27, 2e kw. 2,07- 2,17. Handel redelijk, prijzen iets hoger. Slachtschapen- en lammeren: (per kg geslacht gewicht). Aanvoer: 987. Schapen 4,70-/ 5,50, lammeren (rammen) 8,90-/ 10,00, lammeren (ooien) 7,60-/ 8,50. Slachtschapen- en lammeren: (per stuk). Schapen 160-/ 190, lammeren (rammen) 180-/ 265, lammeren (ooi en) 140-/ 190 en zuiglammeren 9- 12. Schapen: handel rustig, prijzen gelijk; lammeren: handel flauw, prij zen gelijk. Gebruiksschapen-, lammeren en geiten: (per stuk). Aanvoer gebruiksschapen- en lam meren 637, weidelammeren 110- 200. Lammeren: handel redelijk, prijzen gelijk. Aanvoer geiten 111. Geiten 30- 90. Handel rustig, prijzen gelijk. Tbtale aanvoer 7691 stuks. BRUINISSE - A je noe op je he- makje de Niesbode leest in je doe j'n ööhen is wat open dan lees je wat in je zie wat. Ik wil 't noe is over de Nieuwstraete ao, wat de durpsver- nieuwing betreft, 't Is mien bedoe ling nie om kretiek te leveren, mê is even kieke oe atter in 'n paer jaer zöö vee kan verandere. De meeste op Bru wete wê dat is dan wee a n jaer of wat lêê dat de dienstbus van de RTM deu 't durp kwam. Die rêê dan deu de Burhe- meester Haheloan, om dan te stop pen bie 't Jeugdhebouw, wat 'n idia- ole plekke was, vöö aole maensen van Bru om in of uut te stappen. Me ja, dae kwaeme vêê klachten binne, dat de maensen die atte in de löan weunde zaete te trillen op d'r stoel. Ik wil dit nie ontkenne. Laeter zouê ze prebere om bie de hrote kerreke 'n bus alte te maeken, mê da stüüte wee op andere problemen, want dan most de bus deu de Nieuwstraete, in dae stienhe aoltie auto's parkeerd, dus dat kon aok nie, anders liep de dienstlied in de waare. Op d'n duur nae buuten durp. 't Was vaere, mê je öörter nie mee van, mê leutig is 't nie, vöö auwere en jonhere nie. Je mó mê op d'n böömdiek of Java weune. M'n wête dit aolemaele. O, jö noe hae stilzwiehend verbie, wae atte ze vroeher last van aode. Ao julder noe nie in hdaten, dat noe wee aol het zwaere verkeer deu de Haheloan riet, nog meer as toen de bus rêê. Want dat bochje bie Sturm neme ze nie, dus zwaer verkeer kom nie mee in de Nieuwstraet. Helokkig vöö die maensen, die au ut noe beter zóó zie je oe at 'n veranderienhe noe heruus- loos verbie kan hae. Noe nog even oe atter over die ver nieuwing docht öórt. Stoepen weg, mé at de maelkauto d'r staet, kdje soms lank motte wachtte. Aje d'r weunt, möje êêst 'n stok nae büüten steke, want attet druk is vliehe brommers in fietsers pal links je deu- re, in je lei tehen de vlakte êêr dje d'r aerg in eit. Dae binne d'r aok die zie de straete net êênder as 'n draogêva- ole kaotje, mee wat auwerjaerse jol- letjes zöö dje die vroeher in de dui ven of pitten zag lae om paeling te vanhen. Wat paelen om an te meren. Blombakken, waerom zóó hrööt! He- lokkig ao ze dat döökiste (model blombak) in e kort. Mê jd, je kan 't 'n ieder nie nae z'n zin maeke op aerde. dat kdje aok nie bereike mee óózit- tinhe. Dae óór op aerde vee e praet me 't zet soms weinig zöóen an de diek. Me wachte wee mê of watter voerder nog komt in of dttet de bozze toelaet. WULLEM Red.: Wullcni zal met regelmaat de ontwikkelingen in Bru in dialect be spreken. DEVENTER - B en w van Deventer hebben besloten een proef te nemen met het systeem van buurt-conciër- ges. De gemeente Deventer heeft dit woensdag bekend gemaakt. De buurt-conciërges krijgen een taak die vergelijkbaar is met de functie van huismeesters flats. Buurt-conciërges gaan in nauwe samenwerking met de buurtbewoners na wat er aan de wijk kan worden verbeterd. Maassluis 21-3 te Kaohsiung Nedlloyd Amersfoort 22-3 te Busan Nedlloyd Delft 21-3 130 ozo van Sin gapore naar Jeddan Nedlloyd Hollandia 22-3 te Ponce ZIERIKZEE - Bij het ministerie van landbouw en visserij komen mo menteel opvallend veel vragen bin nen van onder meer veehouders van boekhoudbureaus over afroming van melkquota. Achtergrond van de vra gen is de verwachting dat in de hef fingsperiode '88/89 bij grondtransac- ties een zekere afroming zal plaats vinden in verband met de overgang van het A- naar het B-systeem bij de superheffing. Het ministerie van landbouw en visserij overweegt echter geenszins om tot een dergelijke afroming over te gaan. GODLEY CREME - Het muzikale 'echtpaar' mag dan met het maken van de video clips alle grenzen van het me dium bereikt hebben, dat zegt nog niet dat Godley Creme zich in al hun creativiteit met muziek bezig mogen houden. De muziekliefhebbers moeten verheugd zijn met het uitko men van hun laatste elpee Goodbye Blue Sky. Daarop vindt de luisteraar soms snel le, maar soms ook wat be heerste muziek. Deze keer heeft het duo Godley Creme als rode draad gekozen voor het gebruik van ae harmonica. Soms gebeurt dat snel en tref zeker, maar het kan ook weer mee deinzen op rustige noten. Kevin Godley en Lol Creme; muzikanten, componisten, video-makers, illustrators en tekstschrijvers hebben zich in de popwereld goed staande weten te houden. Niet alleen als die voortreffelijk muziek- makers, maar ook als video makers. In de clips van de ex- 10CC leden is altijd wel weer wat nieuws te ontdekken. De lol is voor hen voorlopig af van het maken van video's, omdat de televisie daarmee al verzadigd is. Het moeten wel hele bijzondere projecten zijn, wil het duo uit zijn muzikale pak stappen om die video te realiseren. Het is dan ook dui delijk merkbaar op Goodbye Blue Sky, dat ze zich niet meer zo ophouden met het maken van clips voor het regiment ar tiesten. .Op hun laatste album houden de muzikanten zich weer creatief bezig en dan ze ker niet op het oude vlak van ,,even een plaatje maken". Nee, bij hen is er wel degelijk over nagedacht. Op de elpee hoes is al te zien, dat Godley Creme de mondharmonica hebben gekozen, want er staat op de hoes een reuze mondhar monica. Wat ze daarmee presteren is duidelijk te plaat sen in het vakje van het cowboy-ritme met af en toe een rock 'n roll song er tussen door. Qua ritme is het duide lijk naast de hitsingle A Little Piece of Heaven van die elpee te zetten. Men kan zich in nog zo'n creatieve uitbarsting be vinden, erg veel is er nu ook weer niet uit de mondharmo nica te halen. Toch lukt het Godley Creme om dat geva rieerde voor te schotelen. The Big Bang is het nummer dat het wilde in de woestijn van de cowboy's teweeg brengt. Rock 'n roll op zijn best. Echt als solo-instrument wordt de har monica niet gebruikt. Het past allemaal netjes tussen de drums, gitaar, bas en piano. Dat is dan ook het enige, dat ze niet in hun creatie hebben ge toond, want het kan o zo mooi zjn. Boven op de Rocky Moun tains het heerlijke geluid van een volgeblazen mondharmo nica. RV Dan lei-je wè te sprêêwieken VI Tegen etenstied, was êêl de gemeente wi bie mekao- re. Merien was t'r achter gekomme, dat ,,d'n aerpel", Arnold êêtte, in dat rissige mannetje, Wolf. Goed, ze zaete aome wè in 't zèllefde schuutje, ma, om noe t'rek te gae jieën in joeën, nêêë, dat kon Me rien nie opbrienge. Z'adde nog 'n stuitje in ,,'t zitje" gezéte. toe ad Ar nold verteld an Wolf, dat'n 'n ótepetoot geweest was bie 'n groot waeterschap. Wolf liet z'n eige niet on- dersnêêuwe! ie kwam van kot mit 'n verael, dat 'n in Duisland woonde, in Rotterdam gebóóre in getóóge was - zodoende liet 'n z'n eige ier ..ripperêêre" - want deu z'n dirrekteurschap van 'n grööte reisorganizao- sie, woonden dan 's ier in dan 's dae. Ie ad êêl wat van dfi weareld gezie, dat begreep Merien wè. Ie was blie, da* üe andacht vó zien persoontje, ma op 'n laeg pitje sto&g. Tegen zukke veraelen ka je nie op, as j'n vier kante kont gekrége eit, omdat je j'n êêle leven op 'n buróïtoel gezéten eit, in dae bovenop, niks in te brien^en ad as lége briefjes! Affijn, ie was t'r noe toch 'r> bitje achter gekomme uut wat vö bos ze waere gekapt. Toen Wolf 'n rejaole bolknak opstak, ritterêêrde Arnold; 1e zag ma witjes rond z'n neuze 'n Stuitje laeter óóide ze 't stêênegoed op èlleve. De KaapVerdiaan leek 'n bitje opgeknapt te wezen. Ie zat mit 'n flesse appelsap in z'n èrremen in pre- bêêrde uut te duën, dat 'n die nie ópe kon kriege. Wolf was t'r zó bi». Ie gieng 'n gevecht an mit die schroef- doppe, dat 't 'n aerd ad, mè kreeg 'n nie ópe. Toe t'n paers anliep v*n 't stenen zou Merien z'n krachten 's vertööne Ii\ warèntig, 't gieng! Ie was blie, dat'n 's wat vö die mèn kon doe. le pakte z'n glas, schonk 't vol in ield 't at z'n mond-mé die vlieger gieng nie op! De planter z\*aoide mit 'n sukerzakje. 't Was te zuur. Ie ad 'n êêl vöjrraedje mit zakjes suker. Bie vier zakjes was 't wèllets.es 't Gieng aomae mit énden in voeten, mé, 't witr begrépe Om zeven ure waefc; de gangen w! vol mit geluud. Tben de dames binnehwaeme is Merien mé wf bie de kiekkasse gae zitte, wat mot j'anders? Ie ad oak nog even mit tuus gebeld. Toe t'n de stemme van grootje öórde was 't net of de tillefoon oak van tillevizie was vórzie Ie zag de uuskamer vó z'n, de katte op tae- fel, dat ws 'n ènde, 'n meraekels ènde weg D'n aevend verliep èrreg rustig. Ze waere a wat tie- dig nae de koesse gegae om nog wat te lezen. Arnold ield z'n eige bezig mit 'n koptillefoontje op z'n óöd in zó'n cassette-dieng op z'n buuk. Merien vroeg laeter an z'n, of 'n zó van meziek ieuw. Noe ja, dat oak wè, mé op deze bandjes stonge preken, van z'n eige domenie. Dae vond 'n steun bie. Ie zat nog in z'n piepzak vó de uutslag van de onder zoeken van vanmiddag Zó sjouw iederéén z'n pakje op zien meniere mee! Zó liet Wolf zie, oe bruun of 'n wè was. Ie déé véé an sport. Ie vertelde van z'n vérre reizen nae wèrreme landen; van blauwe zêêën, palmen, deu maenlicht overgróte, wieë stranden in gewaegde aeventuurtjes mit uutéémse wuven Merien kreeg 't 'r wèrrem van! Die vent most z'n eige ier toch wè êêmae nie tuus voele! Die veraelen gienge gelukkig langs Arnold éne; die lag toe wï nae z'n do- menie te luusteren De nacht daelde over Rotterdam. Duuzende lichjes pienkelde in de diepte. Langsaem-an, minderde de rijën mit auto-lichten. Óóge an d'n émel vonkte nog 't knipperlicht van 'n vliegtuug, dat meschien op koers lag, nae 't andere ènde van de weareld Die groaete, eigelijk, wat angstanjaegende weareld, die ier in Rotterdam, even tot ruste kwam Zó nie op kaemer èlleve! d'Ouwe baes wou z'n bed uut. De zustertjes waere 'n êêle stuit mit z'n doende om 'n kalm te kriegen. Arnold zaegde laeter 'n êêl bos omme. Merien was blie, dat 't eindelijk gieng daege. Wolf je, in 't bed naest 't ziene, sliep nog as 'n róze. Wat zie 'n slaepend méns d'r toch êêl anders uut. A ad 'n dan 'n snorretje, ie zag 'r uut, as 'n tevrééje kind. Zó zou je êêmae nie zégge, dat 'n zó'n wantewever was Nog 'n uurtje of wat. in ze zouë meer wéte. Tsja, oe gaet dt, in 'n ziekenuus: 'n nieuwe dag, 'n nieuw ge luud ARJAON ZIERIKZEE - In deze 3e trekking ruim 290.000 prijzen samen bijna 14.000.000,-. De hoofdprijs van f 500.000,— is gevallen in de serie AC op het nummer: 012182 19 troostprijzen van f 5.000,— zijn gevallen op het nummer: 012182 van elk van de andere series. De extra prijs van f 250.000,— is gevallen in de serie AD op het nummer: 058333 19 troostprijzen van f 2.500,— zijn gevallen op het nummer: 058333 van elk van de andere series. 20 prijzen van f 100.000,— op alle lotnummers 033029 20 prijzen van f 25.000,— op alle lotnummers 064088 20 prijzen van f 2.000,— op alle lotnummers 016179 200 prijzen van f 1.000,— op alle eindcijfers 5153 200 prijzen vqn f 1.000,— op alle eindcijfers 1075 2.000 prijzen van f 500,— op alle eindcijfers 563 2.000 prijzen van f 100,— op alle eindcijfers 708 2.000 prijzen van f 100,— op alle eindcijfers 949 2.000 prijzen van f 100,— op alle eindcijfers 726 2.000 prijzen van f 100,— op alle eindcijfers 112 20.000 prijzen van f 50.— op alle eindcijfers 06 20.000 prijzen van f 50,— op alle eindcijfers 23 20.000 prijzen van f 50,— op alle eindcijfers 84 20.000 prijzen van f 50.— op alle eindcijfers 20 200.000 prijzen van f 25,— op alle eindcijfers 2 Nederlandse Hervormde Kerk Beroepen te Harderwijk (toez.): W. Arkeraats te Giessendam-Neder-Har- dinxveld. Beroepen te Ede: W. Arkeraats te Giessendam-Neder-Hardinxveld; te Montfoort (deelgemeente de Spreng) (part-time): J. H. L. Riemens, kand. te Utrecht; te Bloemendaal: J. Geursen te Arnhem; te Nieuwerkerk aan den IJssel (part-time): J. J. Verhaar, kand. te Sliedrecht; te Barneveld: R H. van Harten te Wapenveld; te Kerkdriel: W. B. Harleman te Hansweert, die dit beroep heeft aangenomen. Aangenomen naar Vreeswijk (deel gemeente Dijkveld): mevr. E. de Boer-Hessel te Sint Laurens. Aangenomen naar Nijkerkerveen: L. Schaap te Schoonhoven; naar Oud- dorp (2e predikantsplaats): D. Heemskerk te Maartensdijk; naar Roden: P. G. Vellekoop te Zoutelande; naar Barendrecht: B. J. S. Jonker te Nieuw-Helvoet; naar Assen (toez.): Y. C. de Groot te Warffum-Breede (part time); naar Sint Philipsland: J. H. Lammers, kand. te Ede, die bedankte voor IJzendoorn; naar RijnsaterWou- de: drs. T. H. Verhoeven, kand. te Sch'eveningen, die bedankte voor Uit wijk en voor Nieuw en Sint Jooslaiyd en Ritthem. Bedenkt voor Den Ham (Ov.): A. C. Kortleve te Ede; voor Vlaardingen: A. J. Zoutendijk te Groningen. Bedankt voor de benoeming tot pastoraal medewerker te Nijmegen (Herv.-Geref.) (part-time): mevr. drs. A. C. Korbijn, wonende te Wychen (nadere beslissing); voor Delft: H. J. Oudhof te Leeuwarden. Beroepbaar per 1 april: drs. W. van Laar, Wakkerendijk 226a, 3755 DJ Eemnes, tel. 02153-82902, 1.1. predi kant van de GZB te Chili. In zondag 27 wordt nadrukkelijk gezegd dat de doop de zonden niet af wast, ook al wil de doop door onder dompeling die wel symboliseren. „Mdar het is alleen een 'waarteken' dat Christus' bloed en de Heilige Geest ons van zonden reinigt. Zoals het water de onreinheid van het li chaam wegneemt. Door genade wor: den we zalig, niet door de doop". Spreker stelde dat de reformatoren ook hadden te strijden tegen de leer van de katholieke kerk. „Want daar leerde men dat het sacrament het voertuig van de genade is. Dat zou in houden dat door de doop de genade wordt verkregen, maar Jezus Chris tus spreekt met Nicodemus nadruk kelijk over de noodzakelijkheid der Wedergeboorte". Spreker stelde dat de doop in plaats van de besnijdenis is geko men. „De besnijdenis was het teken van God's verbond met het volk Is raël. Zo is de doop het teken van God's genade. Ook de inlijving in dat verbond is een eenzijdig Godswerk. Nochthans mag de uiterlijke doop een pleitgrond zijn om in dat verbond te mogen worden opgenomen". Grondslag De besnijdenis werd gedaan bij jon ge kinderen en dit mag volgens spre ker een grondslag zijn om kleine kin deren ook te dopen. Uitvoerig stond de spreker nog stil bij de standpun ten van dr. Kuiper (Gereformeerde Kerk), dr. Schilder (Gereformeerd ar- \tikel 31), dr. Steenblok (Gereformeer de Gemeente). Ds. Van Kooten sloot de vergadering met gebed.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1988 | | pagina 7