We hebben de lekkerste chocolade voor u op z'n paasbest aangekleed. Tuinschommels Glijbanen MEDEDELINGEN GEMEENTE ZIERIKZEE Verton's Schoenen Intertoys Verhage Rommel opgehaald 190 167.5 3? 12° Echt WaarVoorJe Geld 4 i h Uw official Rock port dealer Havenplein 11-13 Zierikzee Telefoon 01110-12488 Zandpad 6. Middelharnis Telefoon 01870-4778 De 2 experts die u kunnen brirsligt-rt dut Rockport de ideale schoen is: uw eigen voeten. ROCKPORT VUILDt A MTTllt SMOK. vanaf f 119,— en vanaf f 189,— Zierikzee - 01110-12123 Elke maandagmiddag geopend. Commissie voor Ruimtelijke Ordening-, Industrie, Recreatie en Toerisme De commissie van advies en bijstand voor Ruimtelijke ordening, industrie, recreatie en toerisme vergadert maan dag 28 maart 1988, aanvang 19.00 uur in de raadzaal van het stadhuis. De agenda voor de vergadering ziet er als volgt uit: verzoek Bij de Vaate Project BV om medewerking (artikel 19) voor bouw één vrijstaande woning en twee keer twee onder één kapwo- ningen naast perceel Gracht weg 4 stadsvernieuwingsrapportage 1987/1992 - krediet voor plaatsing gemeente lijke promotieborden bij in valswegen Commissie voor Verkeer De commissie van advies en bijstand voor verkeer vergadert 28 maart 1988, aanvang 20.00 uur in de raadzaal van het stadhuis. De agenda voor de vergadering ziet er als volgt uit Middellange termijnplanning 1989 tot en met 1992; Verbetering verkeersveiligheid op en nabij kruispunt Groeneweegje- Julianast raat-Kleine Zelkeweg; Bespreking rapport (Attr)actief Perspectief; Verzoek tot beperking overlast voor voetgangers door fietsers in het Slingerbos; Voorstel tot het treffen van voorzie ningen in de gemeente voor gehan dicapten. Commissie voor Publieke Werken De commissie van advies en bijstand voor publieke werken vergadert dins dag 29 maart 1988, aanvang 17.00 uur in de raadzaal van het stadhuis. De agenda voor de vergadering ziet er als volgt uit: krediet voor restauratie gemeente lijke panden Korte St. Janstraat 9-11 (de Rookende Moor) Plan voor herinrichting voormalig bedrij f sterrein t ransportbedrij f van der Wekken tussen Pieterse- liestraat, Gat van West Noord West en Rozemarijnstraat Commissie Welzijn De commissie van advies en bijstand voor het welzijnsbeleid vergadert ^insdag 29 maart 1988, aanvang 20.00 uur-in de raadzaal.van het stadhuis. De agenda voor de vergadering ziet er als volgt uit; Subsidieverzoek ANBO inzake startsubsidie wijkbus Subsidieverzoek Meer bewegen voor Ouderen Financiële middelen voor eman cipatie Wijziging samenstelling educatief beraad Begroting 1988 basiseducatie REC ,,De Bevelanden/Tholen" Commissie Internationale Uitwisselingen De commissie internationale uitwis selingen van de gemeente Zierikzee vergadert voor het eerst in het open baar op woensdag 30 maart 1988, aan vang 16.00 uur in de raadzaal van het stadhuis. De agenda voor de vergadering ziet er als volgt uit: Jeugduitwisseling met Hatfield Jeugduitwisseling met Saint Hilaire Commissie Middenstand De commissie van advies en bijstand voor middenstand vergadert dinsdag 5 april 1988, aanvang 19.30 uur in de raadzaal van het stadhuis. De agenda voor de vergadering ziet er als volgt uit: Vaststelling verslag van de op 16 september 1987 gehouden gecom bineerde openbare vergadering met de commissie verkeer Bespreking rapport (Attr)actief perspectief"effectstudie wegver bindingen Stormvloedkering en Philipsdam(eenexemplaarvandit rapport is reeds in uw bezit) 14 dagenregeling als bedoeld in de Winkelsluitingswet 1976 Middellange termijnplanning 1989 t/m 1992 Commissievergaderingen zijn voor iedereen toegankelijk. Voorafgaand aan elk agendapunt mag, met toe stemming van de voorzitter, het aan wezige publiek het woord voeren. Tijdelijke verkeers maatregel Ravestraat In verband met de uitvoering van de sanering van het voormalig be drijfsterrein van Van der Wekken is voor de oostzijde van de Ravestraat tijdelijk een parkeerverbod inge steld. Het parkeerverbod is geldig voor de duur van ongeveer 6 weken en zal gelden zoveel korter als mogelijk of zoveel langer als noodzakelijk zal blijken. Bouw garage Scheepstimmerdijk 20 De burgemeester van Zierikzee maakt bekend dat door de heer A. Vonk, Scheepstimmerdijk 16 te Zie rikzee, een bouwaanvraag is inge diend voor de bouw van een dubbele garage op het perceel Scheepstimmer dijk 20, kadastraal bekend gemeente Zierikzee, sectie G nr. 105. De bouw van een garage op het perceel Scheepstimmerdijk 20 is in strijd met het geldende bestemmingsplan „Scheepstimmerdijk", doch in over eenstemming met een in voorberei ding zijnde gedeeltelijke herziening. Burgemeester en wethouders zijn be reid aan dit bouwplan medewerking te verlenen met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Orde ning juncto artikel 50, lid 8 van de Wo ningwet. De bouwvergunning kan echter eerst worden verleend nadat gedeputeerde staten van Zeeland een verklaring van geen bezwaar hebben afgegeven; deze verklaring kan pas worden aangevraagd nadat een ieder gedurende de termijn van ter-inzage legging in de gelegenheid is gesteld van het bouwplan kennis te nemen en daartegen bezwaren in te dienen. In verband met het voorgaande liggen de op de bouwaanvraag betrekking hebbende bescheiden met ingang van 28 maart a.s. gedurende veertien da gen voor een ieder ter gemeentesecre tarie, afdeling algemene zaken, van 09.00 uur-12.00 uur ter inzage. Gedu rende de hierboven genoemde termijn kan een ieder zijn (gemotiveerde) be zwaren tegen het onderhavige bouw plan aan het college van burgemeester en wethouders, Meelstraat 8 te Zierik zee, schriftelijk kenbaar maken. Gedeeltelijke herziening bestemmingsplan Binnenstad-Zuidwest Burgemeester en wethouders van Zie rikzee maken bekend dat ter uitvoe ring van de „Inspraakverordening stadsvernieuwing en ruimtelijke plannen" met ingang van 28 maart 1988 gedui-ende veertien dagen ter ge meentesecretarie, afdeling algemene zaken (van 9.00 tot 12.00 uur) en in de openbare bibliotheek „De Stolpe" aan het Haringvlietplein ter visie ligt het ontwerp van de gedeeltelijke her ziening van het bestemmingsplan „Binnenstad-Zuidwest". Deze gedeeltelijke herziening is nood zakelijk aangezien gedeputeerde sta ten van Zeeland bij besluit van 12 mei 1987 het bestemmingsplan „Binnen stad-Zuidwest" gedeeltelijk hebben goedgekeurd. De onthouding van goedkeuring heeft voornamelijk be trekking op planvoorschriften. Af hankelijk van de resultaten van deze inspraak zal worden bezien of het ont werp aanpassing behoeft, waarna het vooroverleg ingevolge de Wet op de Ruimtelijke Ordening zal worden gestart. Voorbereiding' wijziging bestemmingsplan Scheepstimmerdijk De burgemeester van Zierikzee maakt ingevolge artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekènd, dat de gemeenteraad in 2ijn vergade ring van 21 maart 1988 heeft besloten dat een wijziging van het bestem mingsplan „Scheepstimmerdijk" wordt voorbereid voor het perceel Scheepstimmerdijk 20, kadastraal be kend gemeente Zierikzee, sectie G nr. 105. Genoemd besluit met bijbehorende kaart ligt met ingang van 28 maart 1988 ter gemeentesecretarie, afdeling algemene zaken, voor een ieder ter in zage en treedt op deze datum in werking. Hinderwet Openbare kennisgeving beschikking Op de secretarie van de gemeente Zie rikzee liggen met ingang van 25 maart 1988 op werkdagen van 09.00 uur tot 12.00uuren van 13.00uurtot 17.00 uur, alsmede op het politiebureau op zater dagen van 09.00 uur tot 12.00 uur ter in zage de beschikkingen op de verzoe ken van: 1. de heer N. D. Letterie, Grote Zelke weg 10, 4301 NJ Zierikzee, om ver gunning ingevolge de Hinderwet tot het oprichten en in werking hebben van een camping met pers luchtinstallatie en wasserij op het adres Grote Zelkeweg 10, kada straal bekend gemeente Zierikzee, sectie G, 375/376; 2. B.V. Drukkerij v/h Lakenman en Ochtman, Jannewekken 11, 4301 HH Zierikzee, om een nieuwe, de gehele inrichting omvattende ver gunning ingevolge de Hinderwet voor een drukkerij en uitgeverij (i.v.m. uitbreiding en wijziging van de inrichting). Burgemeester en wethouders hebben - gelet op de uitgebrachte adviezen - be sloten de gevraagde vergunningen on der voorschriften, teneinde gevaar, schade of hinder voor de omgeving te voorkomen, te verlenen. Beroep tegen deze beschikking kan worden ingesteld door: a. de aanvrager; b. de betrokken adviseurs; c. degenen die tegen de aanvraag tij: dig bezwaren hebben ingediend; d. enige andere belanghebbende die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest bezwaren in te brengen. Het beroepschrift moet worden ge richt aan de Afdeling voor de geschil len van bestuur van de Raad van State en in tweevoud worden ingediend bin nen één maand na de datum van terin- zagelegging bij deze Afdeling, Postbus 20019,2500 AE 's-Gravenhage. Zij die beroep instellen kunnen over eenkomstig artikel 60a van de Wet op de Raad van State een verzoek doen om schorsing van de beschikking dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening. Dit verzoek moet binnen bovengenoemde termijn worden ge richt aan de voorzitter van genoemde Afdeling. Een beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Burgemeester en wethouders van Zie rikzee, De burgemeester, J. J. P. M. ASSELBERGS De secretaris. A. G. IZEBOUD Zierikzee 24 maart 1988 Ze zien er niet alleen mooi uit, onze chocoladefiguren smaken ook geweldig. Want we kleden alleen de lekkerste chocolade voor u op z'n paasbest aan. Zak|es met 200 gram paaseitjes: Wit, melk of puur. 4.25 Hazelnoot likeur of mint-vulling. 4.50 Met cappucino, perzik of praliné-vulling. 4.75 Paasfiguren van chocolade, zoals hazen, lammetjes en kuikentjes. 90c t/m 7.25 Paasei eren, los of in netje. l.~ t/m 3.50 Luxe gevulde eieren. 6.75 t/m 16.75 Paaspresentjes. Vanaf 2.50 Verse Hema Gelderse rookworst. Per stuk 250 gram. 2.60 NU 2VOOR ren die materieel gezien niets tekort komen, maar om aandacht en begeleiding vragen. De Stichting Europa Kinderhulp wil ze laten kennisma ken met een wereld vol warmte en genegenheid. De wereld waarin wij wonen. Daarvoor zoeken we gastgezinnen. Ouders die over voldoende begrip en vooral geduld beschik ken om zo'n kind voor enkele weken in huis te nemen. Er staat geen vergoeding tegenover. Maar het geluk dat u zo'n kind bezorgt, zal onbetaalbaar blijken. STICHTING EUROPA KINDERHULP jjgj ïk geef me op ols gastouder. Wilt u me 1 mij contact opnemen? Naam Adres j Postcode Plaats Mi|n gezin besloot uit personen. Stuur deze bon noor Stichting Europa Kinderhulp Antwoordnummer 1500, 1200 VK 's Grovelond Kinderen leven in een eigen wereldje. Alleen is dat soms weinig rooskleurig. Omdat het een eenzaam wereldje is. Waarin niets doordringt en niemand toegang heeft. Niet omdat het kind het niet zou willen, maar omdat ze de wereld daaromheen als hard en kil heeft leren kennen. Een wereld waarin ouders wonen die het te druk hebben met hun eigen problemen. Die geen tijd hebben om zich met hun kind te bemoeien. Die in het ergste geval problemen op hun kind afreageren. Terwijl het alleen moor om een beetje aandacht vraagt. De Stichting Europa Kinderhulp trekt 2ich het lot van deze kinderen aan. Kinderen van 6 tot 13 joar. Uit West-Duits- land, Frankrijk, Nederland, Noord-lerland, Engeland en Oostenrijk. Kinderen uit krottenwijken en buurten met weinig speelruimte. Kinderen uit gezinnen die krap behuisd zijn. Waarvan de ouders er onderdoor dreigen fe gaan door bijvoorbeeld ziekte of financiële problemen. Moor ook kinde- BEZORG ZO'N KIND DS VAKANTIE VAN NAAR LEVEN. GEEP U OR ALS GAITOUDER. A.s. zaterdag 26 maart van 9-11 wordt in Renesse t.b.v. dc RENESSEDAG Voor grote stukken bellen 01116-2029 of 01116-1690 Uit King size pinda's, gezouten en ongezouten. 250 gram 2.- NÜ 400 GRAM Parijzer boterhamworst. 150 gram. 1.50 Leverworst speciaal. Per stuk 400 gram. 2.25 Buzet Rouge A.C,1985 en Buzet Blanc 1986AC. Franse- kwaliteitswtjn.--6.75): NAAR KEUZE Tijgerbolletjes. 2 stuks 95c 63 NU4STUKS ZE SPEELT GRAAG VERSTOPPERTJE, MAAR ZOU WILLEN DAT IEMAND NAAR HAAR OMKEEK. Bacon zonder zwoerd. 100 gram. 1.95 Uit eigen banketbakken/: appelslof, mokka-, cointreau-, kiwi/ ananas-, Schwarzwalderkirschpunb of espressogebakje. 1.75 NÜ2 STUKS gis NAAR KEUZE Paarderookvlees. 100 gram. 2.10 Zakje met 200 gram kersenbonbons. 3.75 Wit knip of tarwe knip. Gratis gesneden. Aanbiedingen geldig t/m 26 maart '88

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1988 | | pagina 10