Handballers Delta Sport verslaan gevreesd Dongen Basketbalteams Mevo'80 met winst en verlies Titels voor Steeketee, Van der Zande en Renters NIEUmBODE Eerste verlies Duiveland op bezoek bij Borssele Kokend hete warming-up vermeden op Bannink Programma zaalvoetbal Cor Duinhouwer verbetert zich op marathon Renesse laat Groede lopen met de winst Nipt verlies Zierikzee-A Eerste winst Zierikzee-B Hoek sterk over tien mijl Zonnemaire 0-0 gelijk Dames Mevo'80 verkijken zich op Vovero II Heren Mevo'80 verliezen punt ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE Dinsdag' 3 november 1987 Nr. 24229 9 ZIERIKZEE - Het programma van de Schouwen-Duivelandse zaalvoet balclubs ziet er voor de eerstkomende tijd als volgt uit. Woensdag 4 november in sporthal Onderdak te Zierikzee, eerste klas: Toren Boys-Zeelandia 1, vd Ven Lijsten-Krayestein, Jonker Windsurf- Schorpioen, De Wig-De Steeg, Bruse Boys-Mevo 1. Woensdag 4 november in sportcen trum Krayestein te Burgh-Haamste- de, tweede en derde klas: PJZ-Mevo 2, WIK-Droptiek Passage, Zeelandia 2- Zeeuws Pannekoekhuis, Stella Boys 1-Cargonet, L en O-Werkplaats, Coen Honig 0.2-Braber Groenvoorziening. Zierikzeeënaars blijven aan kop in derde divisie DONGEN - Ranglijstaanvoerder Delta Sport heeft de leiding behouden in de derde divisie H van het landelijk zaalhandbal. Het versloeg met 17-23 in een uitwedstrijd Dongen, vanouds een gevreesde tegenstander voor de Zierikzeese herenformatie. Vorig seizoen bijvoorbeeld moesten aan deze opponent drie punten worden af gestaan. Badminton Districtscompetitie Zeeland. 3e klasse C: Jong Ambon IV-Zierikzee II 6-2. 4e klasse A: Kats II-Zierikzee III 0-8. Districtsjeugdcompetitie. Klasse A: Zierikzee V-Terneuzen XIII 7-1. Klasse C afdeling 1: Zierikzee VI- Terneuzen XVII 4-4. Basketbal Heren: Voorwaarts-Mevo'80 40-30, Dynamo III-Mevo'80 II 60-25. Dames: Volharding-Mevo'80 18-21. Hockey Dames: HSD-Zundert 2-0. Heren: HSD Il-Vlissingen III 4-2. Veteranen: Zwart Wit-HSD. Jongens: HSD A-Breda A 7-0, Wa rande B-HSD B 6-0, Breda D-HSD D afg., HSD mini-Goes mini 1-5. Meisjes: Etten-Leur B-HSD B 2-4, HSD CI-Rapide Cl 3-1, HSD CII- Prinsenbeek CII 7-3, Middelburg mini-HSD mini 2-3. Veldkorfbal Stormvogels-Al 1 Ready 9-7, Togo IV-A11 Ready II afg., Tjoba J-All Rea dy J 4-3, Seolto A-All Ready A uitge steld. Volleybal Heren: Keyzer/Valeas-Mevo'80 2-2. Dames: Vovero II-Mevo'80 2-2. Zaalhandbal Heren: Dongen-Delta Sport 17-23, Olympus-Delta Sport II 20-16, GSC III-Delta Sport III 16-17. Dames: Olympus II-Delta Sport 6- 5. Jongens: HVSV-Delta Sport 10-26. Juist het enigszins warrige spelty pe dat de Brabanders hanteren be zorgt het geordend optredende Delta Sport gewoonlijk problemen. Ook dit keer was het tot een plotselinge om mezwaai in de tweede helft niet mak kelijk voor de Zierikzeeënaars om Dongen te bedwingen. Voor rust maakten de Delta Sport-heren echter een bijzonder moeilijke periode door. Na een aftastende beginfase en een tussenstand van 3-3, leek de strijd zich gunstig voor de Zeeuwen te ont wikkelen via een 6-3 voorsprong. Maar een keeperswissel bij de thuis ploeg had een bijna desastreus effect op de Zierikzeese aanvallers, die niet wisten hoe ze deze doelman moesten verschalken. Daardoor liep de marge terug tot een doelpunt verschil bij rust: 8-7. Na de pauze bleef slordig afronden aanvankelijk de voornaamste zorg voor Delta Sport, samen met de veel- scorende Dongense spelopbouwer aan, de linkerkant van het veld. Er verscheen zelfs een 14-11 achterstand voor de Schouwenaren op het score bord. Een door coach Rob de Vos op gevolgde suggestie van Cor Lagen dijk tot een defensieve reorganisatie na tien minuten pakte echter wonder wel goed uit. De omzetting Jaco Vleeshouwer-Bert de Vos haalde de angel uit het Dongense offensief, ter wijl de motor van Delta Sport in hoog tempo op toeren kwam. In het restant van de wedstrijd produceer den de Zierikzeese aanvallers doel punt na doelpunt. De teller bleef stilstaan bij 17-23 in het voordeel van Delta Sport. Scores Delta Sport: Cor Lagendijk 4x, Bert Nuyens lx, Bert de Vos 8x, Erwin Schaalje 2x, André Hartoog 3x en Jaco Vleeshouwer 5x. Derde divisie H Heerle-EMM II 19-23, Fortuna-Volt 12-- 12, GHV-Tornado 13-20, Dongen-Delta Sport 17-23, EBHV-Avanti 14-17. Delta Sport Tornado Volt Fortuna Heerle EMM II Avanti Dongen GHV EBHV 3 3 0 0 63-46 6 3 3 0 0 56-46 6 1 1 1 35-37 3 1 1 1 47-50 3 1 0 2 59-57 2 1 0 2 47-47 2 1 0 2 50-52 2 1 0 2 45-49 2 1 0 2 41-50 2 1 0 2 38-47 2 GOES/AXEL - De dames- en herenbasketbalploegen van Mevo'80 hebben in hun laatste competitiewedstrijd gezamenlijk een saldo van een zege en een verliespartij gehaald. De dames wonnen met 18-21 bij het Goese Volharding, maar de heren gingen met 40-30 ten onder tegen Voorwaarts in Axel. De overwinning van de Zierkzeese basketbalvrouwen in Goes was ver rassend. Seizoenen lang zijn Mevo'80 en Volharding al aan elkaar gewaagd. Vooral dankzij een meer dan uitste kende Karin Peute, die in totaal zeven punten liet aantekenen, zegevierde Kampioenschappen 1987 bij De Krabbe BURGH-HAAMSTEDE - Tijdens een ledenvergadering van hengelsport- vereniging De Krabbe te Burgh-Haamstede zijn de jaarlijkse kampioenen ge huldigd. Bij de heren senioren veroverde L. Steeketee de titel, bij de junioren Arjan van der Zande en bij de dames H. Kenters. Verder werden nog prijzen uitgedeeld in een aantal neven-categorieën. Vooral de prestaties van Arjan van der Zande liepen in het oog. Deze jeugdige visser werd namelijk niet alleen juniorenkampioen, maar ver overde tevens de beker in zijn catego rie en ving de zwaarste vis. Mevrouw Kenters deed het goed bij de dames, want zij sleepte eveneens de zwaarste vis in haar categorie op het droge. Be kerkampioen bij de dames werd E. Deurloo-Priemis. Bij de heren ging de beker naar H. Wandel, en de prijs voor de zwaarste vis naar P. de Rijke. Tijdens de vergadering deelde voorzitter Neelisse van De Krabbe overigens mede dat drie Schouwen- Duivelandse hengelsportverenigin gen momenteel in onderhandeling zijn met de Delta federatie over toe stemming voor het door milieuvere nigingen omstreden wormen steken op met name de Neeltje Jans en de Roggeplaat. De visclubs hebben de instanties voorgesteld om meer ge bieden vrij te geven voor de hengel sport. Uitslag kampioenschappen De Krabbe. Heren: 1. L. Steeketee 34 punten, 2. J. Hart 44 pt, 3. G. Kruithof 47 pt, 4. H. Wandel 50 pt, 5. D. van der Bijl 50 pt, 6. C. Hart 50 pt, 7. M. de Graaf 54 pt, 8. B. de Rijke 54 pt, 9. Ch. de Graaf 61 pt, 10. J. de Regt 61 pt. Dames: 1. H. Kenters-Van de Bosse 11 pt, 2. E. Deurloo-Priemis 12 pt, 3. M. Nelisse-Duine 14 pt. Junioren: 1. Arjan van der Zande 14 pt, 2. Jeroen van der Bijl 15 pt, 3. C. Hart jr. 18 pt, 4. Kees van de Velde 18 pt, 5. Wessel ten Haaf 33 pt. De kampioenen 1987 van hengelsportvereniging De Krabbe. Van links naar rechts: Arjan van der Zande (junioren), mevrouw H. Kenters (dames) en L. Steketee (heren senioren). de ploeg van playing-coach Marjan Mol. Met de basketverwisseling keken de Goese dames optimistisch naar het scorebord, dat een voor hen voor delige tussenstand van 9-7 noteerde. Met onder meer twee driepunters van Petra Dalebout wist Mevo'80 een late re achterstand van 14-9 te verkleinen naar een marge van twee punten. In die fase gingen de dames van de Zie rikzeese basketbalclub over op hun vertrouwde speltype: de bal zolang rondpassen totdat de ideale scorings kans zich aandient. Weer een drie punter van Karin Peute gaf Mevo'80 in de zevende minuut een voorsprong die niet meer uit handen werd gege ven. Eindstand 18-21. Het eerste herenteam kende in Axel een prima start en een fabuleuze eindsprint. Alleen lieten de Zierik zeese basketballers het in de tussen liggende periode afweten tegen Voor waarts. Een matige verdediging en onnodig balverlies waren toen de oor zaken van het uiteindelijke 40-30 ver lies. De handicap van een spelersarse naal van slechts vijf man leek in de eerste zes minuten van het duel geen belemmering voor Mevo'80, want de ploeg veroverde een fraaie 2-7 voor sprong. De gastheren veranderden die echter ineen 15-9 ruststand. In de tweede- helft kon Voorwaarts door een paar keer balverlies van Luc van Velthoven en slecht schieten van de andere Mevo-spelers uitlopen naar 36-17. Met nog drie minuten zuivere speel tijd op de klok begonnen de oranje hemden vervolgens een schitterende inhaalrace, maar de verdubbeling van de eerder gerealiseerde produk- tie mocht niet baten. UTRECHT - Het college voor zie kenhuisvoorzieningen heeft staatsse cretaris Dees (volksgezondheid) geadviseerd de vergunningplicht voor computertomografie en nucleai re geneeskunde te laten vervallen. Bij de nucleaire geneeskunde zou dat alleen moeten gelden voor laboratori umactiviteiten en niet voor patiënt gebonden activiteiten (onderzoek en behandeling waarbij radio-actieve stoffen aan de patiënten worden toe gediend). ETTEN LEUR - Cor Duinhouwer liep tijdens de West Brabant Mara thon een nieuw persoonlijk record in 3.28.00. De 40-jarige Duinhouwer wist acht minuten sneller te lopen als zijn vorige marathon afgelopen jaar in Rotterdam. Zijn clubgenoot Leo Stoutjesdijk debuteerde in Etten Leur met een pri ma tijd van 3.29.00. De marathon werd gewonnen door John van Wan- sum uit Breda in een tijd van 2.23.03. Er was een record aantal deelnemers. Op de marathon startten twaalfhon derd lopers en bij de halve marathon kwamen ruim tweeduizend deelne mers aan de start. De halve marathon werd gewonnen door J. Sasse uit Aaltcn in 1.05.34. Eef Kooman finishte als eerste Delta Sporter in een keurige tijd van 1.14.30. A. van Dijk kwam tot 1.17.30. Sitze Stins uit Nieuwerkerk liep de ruim 21 kilometer in 1.18.30. Bij de veteranen kwam Henk de Jonge uit Zierikzee tot een prima tijd van 1.29.30 en bij de veteranen II zorgde Jan Kloet uit Haamstede voor een tijd van 1.40.30. RENESSE - Renesse heeft thuis te gen Groede weer twee dure punten aan de tegenstander moeten afgeven. Het verloor op sportpark De Laone met 0-3 van de Zeeuwsvlamingen. Op de overwinning van Groede viel niets af te dingen. Zeker in de eerste helft waren de bezoekers veel slag vaardiger dan de warrig opererende thuisploeg, die laatste man Dick Hart (op vakantie) node moest mis sen. Daardoor ontbrak rust in de ver dediging, terwijl er ook niemand was om van achteruit de lijnen uit te zet ten. Na tien minuten sloeg Groede voor het eerst toe door Jan Balois, die ove rigens alle doelpunten voor zijn reke ning nam. Renesse kwam naargelang de strijd vorderde wel wat beter in zijn spel, maar kon langs de zijkan ten niet gevaarlijk worden. Kansen kwamen er niet voor de thuisploeg, in tegenstelling tot mogelijkheden voor Groede. Drie minuten voor de pauze vergrootte Balois de kloof: 0-2. Na rust was er een zeker overwicht voor Renesse te bespeuren. In de vijf tiende minuut nam Marco de Feiter een uittrap, van keeper Ad Hendriks knap mee, doch stuitte op de uitgelor pen Groede-doelman. Even later schoot Jaap Constandse via de kee per naast, en knalde Peter Moerland een voorzet van Constandse via de lat over. Toen echter Balois koppend in een overvol centrum 0-3 had laten aantekenen was de wedstrijd beslist, al bleef Renesse zich hardnekkig (zonder succes) verzetten. HALSTEREN - De Zierikzeese A- junioren hebben in hun interregiona le klasse opnieuw een nederlaag ge leden. Het nipte 2-1 verlies tegen het als tweede gerangschikte Halsteren past echter in de opgaande lijn die de Zierikzeese A's de laatste weken in hun spel vertonen. Zierikzee hoeft dan ook niet te wanhopen gezien de prestatie tegen Halsteren, temeer omdat de tegen doelpunten wat knullig tot stand kwamen. Zo wilde na twintig minu ten de Zierikzeese verdediging op buitenspel spelen, maar de lin kerspits van de thuisploeg profiteer de van het mislukken daarvan: 1-0. Vervolgens had Halsteren het bete re van het spel, hetgeen Zierikzee echter met inzet compenseerde. Bo vendien verrichtte doelman Oostdijk in deze periode enkele prima reddin gen. Na een misser in de voorhoede van de verraste Evan Neijenhuis, luk te het vijf minuten voor rust aan Johnny van Beveren wel om de ge lijkmaker op het scorebord te krij gen. Hij rondde een voorzet van broer Peter af: 1-1. fn de tweede helft hielden beide ploegen elkaar tot een kwartier voor tijd in evenwicht zonder echt kansen te scheppen. Op dat moment mocht Halsteren een vrije trap nemen op dertig meter van het Schouwse doel. Hans Lafeber kreeg de bal vervol gens verkeerd op zijn schoen, waar door Halsteren opnieuw een doel punt in de schoot geworpen kreeg: 2-1. De laatste tien minuten wilde Zierikzee nog wel aandringen, maar de pijp was een eind leeg zodat van een echt offensief geen spi*ake meer was. Beste man van het veld was on getwijfeld de scheidsrechter. ZIERIKZEE - De interregionale B- junioren van Zierikzee hebben tegen Rood Wit BI de eerste overwinning van het seizoen behaald. Zij wonnen op eigen veld ruim met 5-0 van de hekkesluiter. In voetbaltechnisch opzicht liep het goed bij de thuisploeg, maar zoals ge woonlijk had die nogal moeite om de kansen te verzilveren. Twee keer be landden vrije trappen van Danny van Oeveren en Marcel Hendriks tegen de lat, alvorens na een half uur Michel van der Wal uit een onoverzichtelijke situatie 1-0 kon laten aantekenen. Ongeveer vijf minuten voor rust ver grootte Eric Wijsman het verschil door een voorzet van rechts in te kop pen. In de wat rommelige tweede helft bleef Zierikzee een paar klassen be ter dan de Brabanders. Bastiaan Groothedde drukte het kwaliteits verschil na tien minuten uit in een onvermijdelijk derde doelpunt, met een fraai op de slof genomen bal. Ook de vierde treffer halverwege de twee de helft was van uitstekende makelij, een lobje van de diepgestuurde Peter van de Cingel. Met een individuele actie legde Bastiaan Groothedde ten slotte een kwartier voor tijd de 5-0 eindstand vast. Dat was nog een ma gere afspiegeling van de ware krachtsverhouding tussen de Zierik zeese B-junioren en het totaa1 on machtige Rood Wit. SCHEVENINGEN - Tijdens de tien Engelse mijlen in de straten van Schcveningen zorgde Jan Hoek van atletiekvereniging Delta Sport voor een uitstekende tijd. Hoek finishte als 66e met een tijd van 56.28 waar mee hij een tweede plaats inneemt achter Simon Blom op de ranglijst al ler tijden van Delta Sport. Wim Pro voost kwam tot een 188e plaats in 1.02.50. Do wedstrijd werd gewonnen door Marti ten Kate in 46.38 die Cor Lambrechts met vier seconden voor wist te blijven. BORSSELE - Duiveland, ranglijstaanvoerder in de tweede klas afdeling van het zaterdagvoetbal, heeft dit weekeinde zijn eerste nederlaag geleden. Het verloor met 2-1 uit bij Borssele. Borssele is vanouds een tegenstan der waar Duiveland moeite mee heeft. Vorig seizoen moesten de Oosterlanders bijvoorbeeld drie pun ten laten aan de Zuidbevelanders, die toch beslist niet bekend staan als hoogvliegers in de tweede klas. Ook zaterdag kon Borssele geen indruk maken, maar het scoorde wel een keer meer dan het voortdurend over heersende Duiveland. In de eerste helft was het na onge veer vijfendertig minuten raak voor de thuisploeg, toen Piet Gilde een hoekschop inkopte. Duiveland daar entegen liet in de eerste helft ver schillende kansen liggen, mede door zeer sterk optreden van de Borssele- keeper bij pogingen van Ico Meijs, Ja co de Jonge en Jaap Brekelmans. Meteen na de hervatting gebruikte Borssele de aftrap om de eerste aan vallende actie in opnieuw een doel punt om te zetten, door een keihard afstandsschot van Peter Korsuize: 2- 0. Vervolgens kwam de massaal ver dedigende thuisploeg nog nauwelijks het eigen strafschopgebied uit, zodat het voor Duiveland moeilijk was een gaatje te vinden om tegen te scoren. Een kwartier voor tijd putten de Oosterlanders nog moed uit een mis lukte voorzet van Jaco de Jonge die in het doel belandde. De gelijkmaker kwam er niet. Wel was er nog een bal van Ico Meijs op de paal en een van de doellijn getrapt schot van Adrie Bal. ZONNEMAIRE - Zonnemaire be gint langzaam overeind te krabbelen na een zwakke periode. Zondag speelde het met 0-0 gelijk tegen Ro- bur III. Vooral in verdedigend opzicht zat Zonnemaire tegen de Goesenaren goed in elkaar. De eerste helft greep de thuisploeg bovendien het initia tief, zodat het enige probleem in feite het benutten van de mogelijkheden was. Jan Kaspers miste de beste gele genheid om op voorsprong te komen, omdat de Robur-keeper nog redding kon brengen. Anderzijds mocht Zon nemaire niet klagen dat het voor rust sterk opzettende Robur een penalty onbenut liet na een slordigheidje van Jaap Schiettekatte. Na rust overheerste Robur nog tien minuten de strijd, en Zonnemaire de rest. Ruud de Bruin zag een ver schot op de kruising terechtkomen, en Niek Deïst liet in goede positie de bal van zijn voet stuiten. Zo eindigde de ze pittige partij voetbal in de onver mijdelijke 0-0. DEN HAAG - Gemeenten kunnen voortaan een bijdrage van de over heid krijgen als zij controle ambtenaren inzetten voor het bestrij den van fraude en misbruik bij de so ciale zekerheidsregelingen. De ver goeding voor een sociale rechercheur wordt gebracht op een bedrag van 70.000 gulden per jaar. Volleybal ROZENBURG - De volleybalda mes van Mevo'80 hebben zich tegen Vovero II lelijk verkeken op de tegen stander. Zij speelden met 2-2 gelijk tegen deze zwakke opponent. Het scoreverloop geeft helder aan hoe bi zar het duel tussen het thuisspelende Vovero en Mevo verliep. De setstan den waren 15-13, 2-15, 0-15 en 15-8. De Zierikzeese vrouwen kwamen pas aan het eind van de eerste set in hun ritme, maar dat was juist te laat om dat wedstrijdgedeelte op hun con to te kunnen schrijven. Te lang was Mevo blijven volharden in traag spel en weinig attent verdedigen tegen de zacht smashende Vovero-aanval. In de tweede reeks kreeg het optre den van de Schouwse dames meer kleur door goed serveren, hoewel de thuisploeg een handje hielp door de bal nauwelijks te retourneren. Ge beurde dat wel, dan kon het Mevo- blok makkelijk pareren. Hetzelfde gold in de derde set, die met zeldzame 15-0 cijfers eveneens werd gewonnen. In de vierde set die de partijzege had moeten betekenen liep plotseling van alles mis in de Zierikzeese gele deren. Vovero profiteerde van de al gemene malaise door met 15-8 een wedstrijdpunt te grijpen. Voor Mevo was het veroverde punt een schrale troost. Volleybal RIJSCHENHOEK - Mevo'80 heeft het eerste punt laten liggen. Dat ge beurde tegen de niet al te hoog inge schatte tegenstander Keyzer/Valeas uit Bergschenhoek. De eerste set leek het er ook naar uit te zien dat Mevo'80 hier met een normale 3-0 winst vandaan zou gaan. Binnen de kortst mogelijke tijd had Mevo'80 een 3-11 voorsprong .be reikt. Tot dat moment kwam Keyzer er niet aan te pas. In plaats van door te drukken tot 11-15 stortte de ploeg in elkaar. Fout op fout, en vele mis verstanden zorgden ervoor dat Key zer de achterstand inliep. Met enig gooi- en smijtwerk en de hulp van de scheidsrechter wist Keyzer de set zelfs te winnen 15-13. De tweede set was een vervolg van de eerste. Mevo ging meerommelen, iets wat de ploeg totaal niet ligt. Key zer beheerste dit veel beter. Met een 15-11 setverlies als resultaat voor de Zierikzeeënaars. De derde set ging het wat meer ge lijk op. Mevo ging iets beter spelen. Toch kwam Keyzer op 15-14 te staan, en dus een punt van het eerste verlies van Mevo vandaan. Gelukkig hield Mevo het-verstand erbij en maakte er 16-18 van, tijdens een spannend eind van de derde set. De laatste set was Keyzer duidelijk opgebrand. Het lukte niet meer zo erg, waarvan Mevo moest profiteren. De aanval kreeg meer ruimte, waar door een voorsprong kon worden op gebouwd, die Mevo niet meer prijs gaf. Tevens zorgden een paar goed geplaatste services ervoor dat het spel van Keyzer definitief werd ge broken, 9-15 setwinst. Einduitslag 2- 2. Onder leiding van bondscoach Douive Smit in Zierikzee ZIERIKZEE - „Geen kokend hete warming-up doen". Dat was slechts één van de vele raadgevingen die KNAU-bondscoach Douwe Smit aan vele leergierige atleten (onder wie coryfeeën als Iwan Beek en meer- kampcr Felix van der Meer) deed tijdens een bijscholingstraining op het Zierikzeese sportpark Bannink. De Limburgse oefcnmccstcr gaf onderricht over de technische aspecten op de nummers kogelstoten en speerwerpen. Een aantal trainers uit de gehele provincie keek niet al leen nieuwsgierig toe bij de oefeningen, maar liet zich tevens informe ren over de theoretische achtergronden van de genoemde atletiek- onderdelcn. Het was een ontspannen bijeen komst op de kunststofbaan in Zie rikzee, vooral omdat Smit met in nemend enthousiasme de groep op sleeptouw nam. Tijdens het praat je vooraf in het clubhuis van Delta Sport (sterk vertegenwoordigd met een tiental jeugdige atleten en atletes, alsmede enkele trainers) hingen de ongeveer vijftig belang stellenden al aan de lippen van de vlotpratende coach. „Alles is ge richt op de eindfase", nam hij eventuele vrees voor een al te the oretische benadering bij voorbaat weg. „Maar één ding is heilig van daag. en dat is de techniek". Na de waarschuwing tegen een overmatige opwarming van de spieren mochten de sporters met een de kogel ter hand nemen. „Want ik zie graag iedereen aan het werk", aldus Smit, die intus sen video apparatuur had klaar gezet om de geregistreerde fouten in de afworp (speer) en uitstoot (kogel) later aan de hand van beel den te kunnen bespreken. „Kijk naar je elleboog", was volgens de coach het basisprincipe om bij het kogelstoten tot succes te komen. „De rest komt ook nog wel aan bod", voegde hij er geruststellend aan toe. Tbt laat in de middag wa ren termen als rondslag-draaien- opstrekken en uitstoot luid en duidelijk te horen op sportpark Bannink.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1987 | | pagina 9