Linda Slootmaker als derde Delta Sportster vaste bewoner van turn-internaat Papendal Korfbalvereniging All Ready organiseert voor vierde keer op rij wijkenkorfbaltoernooi NIEUWSBODE Hoe zou het zijn? Fusie tussen KNGV en NKGB een feit Toerclub Schouwen- Duiveland organiseert avondfiets driedaagse RTC Schouwen- Duiveland organiseert Twee Provinciën- tocht Zierikzeese dammers contra Ton Sijbrands Echtpaar Hollander parenkampioen bc Schouwen Atletiektopper op Bannink ZIER1KZEESCHE NIEUWSBODE VrijilaK HI juni 111X7 Nr. 24151 9 NIEUWERKERK - De Nieuwerkerkse turnster Linda Slootmaker van gymnastiekvereniging Delta Sport is vanaf 3 augustus vaste bewoner van turn-internaat Pa pendal in Arnhem. De twaalfjarige pupil van hoofd- trainster Jossie van den Beemt treedt daarmee in de voetsporen van Carianne Berrevoets en Mireille Lemai- re, waarvan de laatste momenteel ook nog op Papendal werkt aan haar turncarrière. Linda Slootmaker onder ging de voorbije periode een zeer uitvoerige medische keuring. Hierbij werd geconstateerd, dat de Nieuwer kerkse lichamelijk in opperste conditie verkeert, het geen de laatste belemmeringen wegneemt voor een loop baan in het topturnen. Vlak na haar terugkeer van turninternaat Papendal was Linda Slootmaker weer aandachtig toeschouwer hij de intocht van de Zierikzeese Avondvier daagse. Een groot aantal clubgenootjes liep de vierdaagse mee en was natuur lijk zeer nieuwsgierig over de afloop van het bezoek aan Arnhem. 'Hoe zouden de zaken er voorstaan ten aanzien van de sportzaal in Brui nisse?'. hoorde ik de voorbije week iemand mompelen. Zou er wel schot in zitten?' en 'Wordt er wel begonnen in het voorjaajr, zoals eerder werd aangekondigd?Vandaag over een week opent Ria Stalmanolympisch kampioene discuswerpen, met een deputatie van de schooljeugd van Vledder, de eerste sporthal uit het verenigingshallenplan. De hal in de 3500 inwoners tellende Drentse ge meente is het eerste produkt uit het initiatief van het ministerie van wel zijn. volksgezondheid en cultuur, de nationale voetbalbond KNVB en de Nederlandse Sportfederatie (NSF) om betaalbare en clubgebonden zaal accommodaties overeind te krijgen. Naar verwachting worden in de eerstkomende twee a drie jaren hon derd hallen gebouwd volgens die goedkope opzet, waarin vier grote aannemers participeren. Het vereni gingshallenplan kwam ook tijdens diverse besprekingen binnen het plaatselijke bestuur van Bruinisse ter sprake, maar ogenschijnlijk zag datzelfde bestuur hier niets in. want het werd terzijde geschoven en ver vangen door de plannen voor de sportzaal, die wordt gecombineerd met het reeds bestaande dorpshuis De onlangs opgerichte Stichting Verenigingshallenplan. die drie mo dellen sporthal hanteert, zal de hoe veelheid sporthallen in Nederland snel naar de grens van duizend doen groeien. In 19S2 werd er door de NSF nog gerekend met een groeitempo, waarbij in het jaar 2000 in totaal dui zend hallen beschikbaar zouden zijn. Dat werd toen als een rooskleurige prognose beschouwd. In 1968 waren er honderd hallen in Nederland, in 1974 was dat aantal verdrievoudigd en in 1981 werd de grens van zeshon derd gepasseerd. Volgens een woord voerder van de afdeling sportaccom modaties van de NSF zijn er aan het eind van dit jaar ongeveer negenhon derd hallen in ons land. Hij schat het groeitempo op honderd hallen per twee jaar. Een verzadigingspunt valt er volgens de NSF nog niet te noe men. De Nederlandse Sportfederatie is van mening, dat de sterke groei van binnensportaccommodaties vooral te maken heeft met het Nederlandse klimaat. Handbal en korfbal gingen onder invloed van het slechte weer als eerste tiaar binnen. Hockey en voet bal zijn gevolgd. De KNVB heeft tijdelijk zelfs de prognose aangehou den, dat er een half miljoen zaalvoet ballers zouden komen. Daarom ook is er een verenigingshallenplan uit gewerkt. Nederland loopt voorop in de wereld qua zaalsportaccommoda ties. Slechts West-Duitsland en Dene marken zijn vergelijkbaar. Dene marken heeft nog een voorsprong in de grotere stedenOdense, met zijn 150.000 inwoners, heeft bijvoorbeeld vijftig hallen. Amsterdam, met 700.000 stedelingen, haalt de dertig niet eens. Op het platteland is de si tuatie het best in ons land. Een hal op tienduizend bewoners, en minder, is het cijfer. Schouwen-Duiveland heeft om en nabij dertigduizend in woners Om gelijke tred te houden met het landelijke gemiddelde zou den drie hallen derhalve bestaans recht hebben gehad. Via de Stichting Verenigingshallenplan zou Bruinisse 'goedkoop' voor die derde hal hebben kunnen zorgen. Het blijft bij een sportzaal, maar hoe zou het er mee zijn...? pw BEEKBERGEN - De jaarvergade» ringen van het Koninklijk Neder lands Gymnastiek Verbond en de Ne derlandse Katholieke Gymnastiek Bond hebben besloten tot een fusie tussen beide gymnastiekbonden. Per 1 juli is de nieuwe organisatie een feit onder de naam Koninklijke Ne derlandse Gymnastiek Bond (KNGB). In Den Bosch, bij de verga dering van de NKGB werd het bestuursvoorstel tot samengaan aan genomen met dertig stemmen voor en vijf tegen. De KNGV-vergadering in Beekbergen aanvaardde het voor stel unaniem. De 'nieuwe' landelijke turnorgani- satie heeft een ledental van rond de 300.000, een hoeveelheid die het KNGV alleen telde rond 1980. Daarna begon de terugloop, die zich bij de meeste andere sportbonden ook ma nifesteerde. In die tijd startten ook de fusiebesprekingen, op initiatief van de NSF waarbij ook de Culturele Sportbond en het Koninklijk Neder lands Christelijk Gymnastiek Ver bond (KNCGV) betrokken waren. De plannen tot samengaan werden geen werkelijkheid en na een periode van stilte zochten KNGV en NKGB op nieuw contact, waarbij in de loop van een vijftal jaren zoveel vorderingen werden gemaakt dat de bondsverga deringen van de beide turnorganisa- tics het fusievoorstel voorgelegd kre gen. Het bondsbureau van het KNGV in Beekbergen wordt ook het 'huis' van de nieuwe bond. De eerste gezamen lijke vergadering wordt gehouden op 21 november van dit jaar. Het werk plan voor de komende periode voor ziet, dat de bondsbureaus aan het ein de van het jaar geïntegreerd zijn en dat de organisaties binnen drie jaar ook op het laagste niveau, de kringen van het KNGV met momenteel 230.000 leden en de districten van de NKGB met 70.000 leden volledig in elkaar opgaan. Tijdens de vergade ring van het KNGV in Beekbergen bleek, dat de magere jaren op het mo ment van de fusie vrijwel voorbij wa ren. Het ledenverloop bleek vermin derd, hoewel nog niet volledig tot staan gebracht. ,-,Die medische keuring is nadat er bewezen is, dat een turnster het ver eiste talent heeft, bijzonder belang rijk. Een turnster wordt bij zo'n keu ring volledig binnenstebuiten ge keerd. Iedere spiertje en botje wordt bekeken", legt Jossie van den Beemt uit. ,,Het is vaak een zeer langdurige geschiedenis, vooraleer de definitie ve beslissing over toelating valt. Mi randa Pluk, die momenteel deel uit maakt van de nationale selectie, legde een weg af van een half jaar, vooraleer zij uiteindelijk werd toege laten. Fysiek legt een dergelijke pe riode een bijzonder grote druk op de turnster". De Delta Sport-trainster gelooft in het slagen als topturnster voor Linda Slootmaker. ,,Zij is van hetzelfde niveau als haar clubgenote Mireille Lemaire, die momenteel een jaar Papendal erop heeft zitten. Mi reille Lemaire heeft in dat jaar volle dig aan de verwachtingen voldaan. Zij heeft zich de basiselementen van het topturnen voor de volle honderd procent meester gemaakt. Het staat evenwel vast, dat zij nog een lange weg te gaan heeft. De echte top van een turnster ligt bij zestien a zeven tien jaar en Mireille Lemaire is mo menteel nog maar dertien jaar. Als het eerste jaar voor Linda Slootma ker zo verloopt als bij Mireille Lemai re dan is er louter plaats voor tevre denheid". Linda Slootmaker ontpopte zich na haar komst bij gymnastiekvereni ging Delta Sport al snel als een groot talent. Het vorig jaar maakte zij die belofte waar door in klasse IIA de na tionale titel voor zich op te eisen. Tij dens de onlangs in Zwijndrecht afge werkte titelstrijd over 1987 leek zij regelrecht op weg om ook het kam pioenschap in klasse IA te pakken, maar een dwaling van een aantal ju ryleden voorkwam een tweede gou den plak. Een perfect uitgevoerde overslag bij de sprong werd door de jury zwaar ondergewaardeerd, hetgeen de Nieuwerkerkse de eerste plaats kost te. Mirjam Ruhs van RKDOS uit Kampen bleef haar na de vierkamp onverdiend een fractie voor. Tijdens de toestelfinales stelde Linda Sloot maker orde op zaken en bewees zij, dat de gouden medaille op de vier kamp haar duidelijk werd ontstolen. Behangen met twee gouden medail les voor de onderdelen balk en brug stapte zij apetrots van het podium in de Zwijndrechtse sporthal. In beide gevallen werd de voltallige concur rentie, inclusief Mirjam Ruhs, op zeer grote achterstand gezet. Linda Slootmaker is zo sterk als een beer. Tijdens de keuring liet de arts zich ontvallen, dat de Nieuwerkerkse buikspieren heeft als kabels", stelt Jossie van den Beemt. ,,Bij het tur nen zijn kracht en lenigheid twee be langrijke factoren, maar een turn ster die sterk is is in het voordeel ten opzichte van een collega, die alleen uitblinkt door lenigheid. Technische facetten, die net niet lukken, kunnen door een sterke turnster op kracht nog worden gecorrigeerd. Wanneer de kracht minder is gaan dergelijke onderdelen gegarandeerd de mist in". Linda Slootmaker is een karakter- turnster bij uitstek. ,,Wat zij in haar hoofd heeft, dat gebeurt, al moet ze er voor door een muur. Dat is een be langrijk pluspunt. Er wordt bijzon der veel gevergd van de zeer jonge meisjes. Wanneer de' karaktervor ming is achtergebleven zal het bijzon der zwaar zijn om zich door de oe fenstof te slaan", constateert de Delta Sport-turnster. Jossie van den Beemt ziet het vertrek van Linda Slootma ker van de clubtraining naar een per manent verblijf op Papendal niet als een aderlating voor zichzelf. ,,0 nee", erkent zij, „het is een voortzetting van het werk, dat ik in de voorgaande periode heb gedaan. Bovendien kom ik iedere week een dag op Papendal, zodat ik toch een vinger aan de pols houd. Linda Slootmaker is bij bondstrainer Ronald Walter en zijn staf in voortreffelijke handen. Mocht er op Papendal onverhoopt wat ge beuren, dan kan zij direct weer.te rugstappen naar de club, omdat ik voortdurend op de hoogte blijf van de stand van zaken. Er is bovendien een duidelijke afspraak, dat de clubmeis jes bij wedstrijden beschikbaar blij ven voor de eigen club". Afvallers De selectiegroep van gymnastiek vereniging Delta Sport raakt het vol gende seizoen buiten de naar Papen dal vertrekkende Linda Slootmaker geen turnsters kwijt door studie of andere persoonlijke redenen. Van on der uit is er bovendien wel weer aan vulling, doordat een aantal jeugdige talentjes zich meldt voor de klasse IV, zodat de groep qua omvang minimaal dezelfde capaciteit behoudt. „Het zou voor Linda zelf een ge weldige teleurstelling zijn geweest, wanneer zij niet door de keuringen zou zijn gekomen. Zij leeft al maan den naar de toelating op Papendal toe", vertelt moeder Ria Slootmaker direct na terugkeer van de geslaagde missie op Papendal. „Voor mij zelf hoefde het niet zo nodig, want het be tekent toch heel wat voor je gezin. Het lijkt of je van de ene op de ande re dag een kind kwijt raakt, maar we steunen haar natuurlijk voor de vol le honderd procent anders haduen we er beter niet aan kunnen beginnen". Bondscoach Ronald Walter lijkt bij zonder gecharmeerd van de nieuwe aanwinst. Hij bood haar aan om per ommegaande een trainingsstage in Parijs mee te maken. „Dat hebben we toch maar van de hand gewezen. We willen graag nog een keer met z'n allen op vakantie. In de toekomst komt dat er mogelijk niet meer van". De beide op Papendal trainende Del ta Sportsters zijn tijdens de wereldti telstrijd van komend najaar in Rot terdam nog niet van de partij. „Zij zijn nog te jong", zegt Jossie van den Beemt. „Bovendien moet er eerst nog de nodige trainingsarbeid verzet worden. Zoals het er nu uitziet komt Mireille Lemaire het volgend jaar tij dens de Europese jeugdkampioen schappen in Frankrijk aan bod en het lijkt ook zeer wel mogelijk, dat Linda Slootmaker er dan ook bij is. Zij beheerst immers nu al veel van de basiselementen, die noodzakelijk zijn om goed uit de bus te komen. We gaan er met z'n allen vaii uit dat zij erg ver kan komen". Bekerwinnaar vv Zierikzee moet het in de voorronden opnemen tegen Waterpoort 1, Delta Sport, Beneklu- vers 2 en De Blauw-zwarten. Poule 2 wordt gevormd door een PJZ-team, Benekluvers 1. Frituur Plan West. De Moggen en De Flierefluiters. In poule 3 treedt een team aan van de jeugdcommissie Zierikzee onder de naam Jazz. Dit team krijgt het op te nemen tegen De Mol, Ouwcrkerk, Agfa en FC Röntgen. In poule 4 is Noordwelle ccn van de vijf kandida ten voor een plaats in de twee win- naarspoules. De ploeg zal dan even wel af moeten rekenen met Dc Maltarakkers, VAW (Van Alles Wat), De Mavopikkics cn De Duinkonijn tjes. In poule 5 tenslotte zal De Hoge Molen wel erg veel wind vangen, maar desondanks zal de ploeg alles in het werk stellen om zich De Bon kers. De Zeesterren. De Zuidhoek cn Waterpoort 2 van het korfballijf te houden. Op heide dagen begint het programma om zeven uur met dc eer ste wedstrijden. Er wordt op vijf vel den gespeeld via het twee vakken- systeem, zodat er per team minimaal ZIERIKZEE - De RTC Schou wen-Duiveland organiseert op dinsdag 23, woensdag 24 en donderdag 25 juni een avond- fietsdriedaagse voor toerfiet- sers. Er wordt voor deze drie daagse gestart op drie locaties op het eiland en de afstanden zijn per avond naar keuze 25 of 50 kilometer. Iedereen die wil kan aan de avondfietsdriedaagse deelne men, want het tempo wordt door iedereen zelf bepaald. Het is een aardige gelegenheid om langs een aantal leuke plekjes van Schouwen-Duiveland te fietsen met het gehele gezin. Na afloop van de driedaagse ontvangt iedere deelnemer een herinneringsmedaille. In na volging van bijvoorbeeld de avondwandelvierdaagse is het de bedoeling de medaille per jaar op te sieren met een cijfer, dat aangeeft hoeveel keer de driedaagse verreden werd. De startplaatsen van de avondfietsdriedaagse van de RTC Schouwen-Duiveland zijn in Zierikzee, Dreischor en Burgh-Haamstede. In Zierik zee wordt gestart op sportpark Den Hogen Blok, in Dreischor bij café De Drie Schapen en in Burgh-Haamstede bij garage Dijkman aan de Zuidstraat. Er kan dagelijks gestart worden tussen zes en zeven uur. Inlichtingen omtrent de drie daagse zijn te verkrijgen bij Theo Raayen in Zierikzee, tele foon 01110-12210 of bij Kees Snijders, eveneens in Zierik zee, telefoon 01110-14637. ZIERIKZEE - De Rijwiel Toerclub Schouwen-Duiveland organiseert op zondag 28 juni de jaarlijkse Twee Provinciëntocht over een afstand van 150 kilometer. Er wordt op het Zie rikzeese sportpark Den Hogen Blok gestart om half negen 's morgens. Vanaf een half uur voor de start kun nen deelnemers zich hier ook aan melden. Deelname aan de tocht is voor ie dereen mogelijk. Het hebben van een veilige fiets is wel een vereiste. Het is verstandig om wat reservebanden en mondvoorraad voor onderweg mee te nemen. De RTC Schouwen-Duiveland zorgt voor een volgbus met reserve materiaal om deelnemers, die met pech te kampen hebben, te assiste ren. In geval van conditieproblemen fungeert de volgbus ook als bezem wagen. Normaal gesproken is de tocht voor iedere redelijk getrainde fietser te voltooien, omdat er een ge middelde snelheid van 25 kilometer per uur wordt gehanteerd. Inlichtin gen over de tocht en de deelname kunnen worden ingewonnen bij Theo Raayen (01110-12210) en Kees Snijders (01110-14637). vier spelers en vier speelsters voor handen moeten zijn om compleet aan te treden. De wedstrijdduur be draagt een kwartier, zodat het hele pouleprogramma omstreeks kwart voor tien dc revue gepasseerd is. Een toegift is nog mogelijk, wanneer er na het bereiken van een gelijk aantal punten en een gelijk doelsaldo geen beslissing valt ten opzichte van de klasseringen. Dan worden er extra strafworpen genomen door alle teamleden om zodoende een beslis sing te forceren. In 1986 werd de finale gespeeld door vv Zierikzee, dat ternauwer nood door de poulewedstrijden was gekomen, en Waterpoort. De laatste ploeg leek voortdurend op de toer nooizege af te steven. Tbt drie keer toe nam de ploeg een voorsprong, maar luttele seconden voor het ver strijken van de speeltijd kwamen de voetballende korfballers toch weer naastzij: 3-3. De gelijke eindstand had tot gevolg, dat strafworpen dc be slissing moesten brengen. Hierin was vv Zierikzee de beste, waardoor de ploeg uiterst verrassend toernooi- winnaar werd. De winnende ploeg van de derde editie van het All Ready wijkenkorfbaltoernooi zal dit jaar stellig alles in het werk stellen om andermaal minimaal de finale te ha len. De concurrentie is evenwel bij zonder zwaar. De finalewedstrijd van het vorig jaar keert reeds in de voor ronden terug, omdat vv Zierikzee cn Waterpoort beide in een en dezelfde poule zijn ingedeeld. Doordat por poule twee teams overgaan naar de fi nalepoules is het toch alsnog moge lijk. dat zij elkaar in de eindstrijd te rugzien. ZIERIKZEE - Vijf leden van dam- eiub Zierikzee treden zaterdag 20 ju ni in Sint Philipsland in het strijd perk tegen 's werelds beste dammer Ton Sijbrands. De ex-wereldkam pioen, die in het komende seizoen na een afwezigheid van tien jaar weer gaat uitkomen in persoonlijke kam pioenschappen, verzorgt een simultaan-séance in een feesttent in Sint Philipsland in het raam van de viering van het vijfhonderdjarig be staan van deze gemeente. Ton Sijbrands wordt algemeen nog immer gezien als de beste dammer al ler tijden, ondanks het feit, dat hij zich na het behalen van de wereldti tel uit de persoonlijke toernooien te rugtrok. Hij is befaamd geworden om zijn vele nieuwe theorieën. De popu laire dammer moet het in Sint Phi lipsland opnemen tegen veertig oppo nenten, die door de organisatie werden uitgenodigd. Namens de Zie rikzeese damclub gaan A. J. Flik- weert, Jos de Wild, John Honig, Ri- nus van de Wielen en Cor Boot achter de borden zitten om te trachten Sij brands eventueel in de problemen te brengen. De simultaanwedstrijd be gint zaterdag om twee uur. BURGH-HAAMSTEDE - Na der tien competitie-avonden werd het echtpaar Hollander clubkampioen van bridgeclub Schouwen. Het paar maakte vanaf de eerste speelavond duidelijk, dat er hoge ogen gegooid zouden worden. Uit de eindstand blijkt, dat niet een paar een serieuze bedreiging vormde. Het echtpaar Hollander bleef de naaste concurren ten elf procent voor. Het echtpaar Hollander scoorde in totaal 724,27%. De heer Van den Berg, die afwisselend met andere partners speelde, eindigde als tweede met 713,28%. De bezetting van de volgen de plaatsen werd met zeer geringe on derlinge „verschillen beslecht. ,Het echtpaar Klever eindigde als derde met 677,47% en op geringe achter stand kwamen mevrouw Van Leeu wen en de heer Van Meggelen als vier de uit de bus met 677,12%. Het echtpaar Mataheroe scoorde op de vijfde plaats 676,46% en mevrouw De Feyfer en de heer Petiet totaliseerden 674,46% en eindigden daarmee op de zesde plaats. Ook het echtpaar Van Vliet bleef met 673,09% nog dicht in de buurt. Het echtpaar Jacobse met 664,93%, het echtpaar De Gruijter met 660,71% en het paar bestaande uit mevrouw Cortie en de heer Hoets kwam als tiende boven het gemiddel de van 650% met een score van 653,86%. Bridge kan op vele manieren wor den gespeeld. Ook een paar kan een viertallenwedstrijd winnen. Als OW en NZ wordt het betreffende paar vergeleken met de andere paren. Op een avond kunnen in dit geval meer dere wedstrijden gespeeld worden. Bridge is in principe geen gokspel. In een parenwedstrijd kan nog wel eens een gokje veroorloofd worden, in een viertallenwedstrijd kost dit altijd punten. Door gedegen spel werd het echtpaar Jacobse winnaar van de viertallencompetitie van bridgeclub Schouwen. In deze competitie bleven acht paren boven het gemiddelde van 232 punten. Het echtpaar Jacobse scoorde als kampioen 273 punten en de heer Van den Berg kwam met zijn wisselende partners uit op 269 pun ten en eindigde zo tweede. Mevrouw De Feyfer en de heer Petiet scoorden 262 punten, de heren Brants en Bronsveld kwamen uit op 259 punten en het echtpaar Mataheroe scoorde 248 punten. Mevrouw Cortie cn de heer Hoets waren goed voor 246 pun ten, het echtpaar Hollander verza melde 245 punten en als achtste kwam het echtpaar Klever uit de bus met 233 punten. ZIERIKZEE - Atletiekvereniging Delta Sport treedt zondag 21 juni op als organisator van een belangrijke competitiewedstrijd. Op dc kunst stof accommodatie van sportpark Bannink komen 27 ploegen in aetic. Het betreft een competitiewed strijd in zowel de derde als vierde klas van de clubstrijd voor dames cn hcrenpldegen. Delta Sport is zelf ook van dc partij met een heren- en een damespioeg. Met name het presteren van de hcrenplocg zal met bijzonder veel spanning bekeken worden. Bij een goede collectieve prestatie plaatst de Delta Sport ploeg zich mo gelijk voor de nationale finale. De ne gentiende plaats uit dc eerste wed strijd zal dan verbeterd moeten worden. Twaalf ploegen plaatsen zich voor de eindstrijd. Aan dc wedstrijd, die om elf uur begint, neemt een aan tal toppers deel. Nationaal meer kampkampioen Cor Troost van het Oudbeijcrlandse Spirit is van de par tij. evenals Scheldesport-topsprinter Allons Frankevijle en AVR-atlcet Ro bert Boer. ZIERIKZEE - De Zierikzeese korfbalvereniging- All Ready organiseert op dinsdag 23 en donderdag 25 juni voor de vierde keer in successie een wijkenkorfbaltoer nooi. Evenals de voorgaande jaren wordt het toernooi ook nu verspeeld op een terrein aan de Miereweg in Zie rikzee. Afgaand op het aantal inschrijvingen groeit de belangstelling voor het toernooi van jaar tot jaar. Het aantal teams, dat dit jaar deelneemt, bedraagt 25. Hier door is er een toename van vijf teams ten opzichte van de derde editie. Het vorig jaar werd een team van voetbal vereniging Zierikzee winnaar. Dc 25 ploegen werken het toernooi aan dc winnaar van het vierde wij- af in vijf poules van vijf ploegen, die kenkorfbaltoernooi. De wcdstrijdlei- onderling een halve competitie spe- ding van het hele gebeuren is in han- len. De poulewedstrijden worden alle den van Adrie Stoutjesdijk. Hij op de eerste dag van het toernooi ver- wordt daarbij terzijde gestaan door speeld. Dc nummers een en twee van Maurice van Goudoever. Arjan Hagc deze voorrondepoules worden op- en Ada van Tiggelhoven. Per team nieuw ingedeeld in twee nieuwe pou- mogen twee geoefende korfballers of les, die om de toernooizege gaan strij- korfbalsters deelnemen. Het gaat den. Dc nummers een van deze twee daarbij om spelers en speelsters die poules strijden om de eindzege. Do fi- regelmatig trainen of in competitie- nale begint op donderdag 25 juni om verband uitkomen. Korfbalvereni- ongeveer kwart voor tien. Burge- ging All Ready hoopt met het toer- meoster mr J. J. P. M. Assclbergs nooi dc korfbalsport een nieuwe reikt direct na afloop dc beker uit impuls te geven.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1987 | | pagina 9