Premier Margaret Thatcher met overmacht naar triomf Oppositie bespreekt politieke toekomst minister Gerrit Braks Jongens die met luchtbuks op dieren schoten beboet met 50,- WATERSTANDEN installatiebedrijf Vrachtwagen chauffeur is geen accu, die je tevoren oplaadt Overslag haven Vlissingen Werkloosheid met ruim 14.000 gedaald DEURLOOB.V, Meerderheid van ruim honderd zetels LONDEN - Premier Margaret Thatcher heeft een grote verkiezingsoverwinning behaald en kan met een comfor tabel overwicht in het parlement aan haar derde ambts termijn beginnen. Nu verreweg de meeste uitslagen be kend zijn is duidelijk dat haar conservatieve partij afste vent op een meerderheid van ruim honderd zetels in het Lagerhuis. Grote verliezer is de Alliantie van sociaalde mocraten en liberalen. Labour maakte lichte winst ten opzichte van de vorige verkiezingen. Hoewel de parlementaire meerder heid van de conservatieven achter blijft bij de voorsprong van 144 zetels die na de verkiezingen van 1983 werd bereikt, overtrof Thatchers over macht alle verwachtingen. Volgens de jongste berekeningen komen de con servatieven uit op een meerderheid* van ongeveer 105 zetels in het 650 le den tellende Lagerhuis. Toen vrijdag morgen de uitslag van 594 kies districten binnen was bleek dat er al 347 zetels voor de conservatieven wa ren. Labour stond op 225 zetels en de Alliantie kwam niet verder dan 16. Een aantal dat vermoedelijk niet meer stijgt. Vervolg van pagina 1 3800 kilo te zwaar was beladen. „Ruim vijftig procent overbelading is niet niks. Ik lees hier in het pro ces-verbaal dat de banden van de ach terwielen elkaar raakten", aldus Van Solinge. „De chauffeur reed altijd met takken, hij had geen ervaring met grond en het was een erg natte periode zodat de grond extra zwaar was", voerde L. M. B. aan. Zijn chauf feur werd op 21 maart 1986 aangehou den in Spijkenisse. L. M. B. moest zich tevens verantwoorden voor het op zijn kantoor ontbreken van een aantal registratiebladen waarop de rijtijden van de chauffeurs staan. „Het is een hele organisatie om die tijdig op het kantoor in Renesse te krijgen", zei hij. De officier van justi tie eiste 400 gulden voor de overbela ding van de auto en 250 gulden voor het ontbreken van de bladen. Van So linge vonniste wat de 400 gulden be treft conform maar halveerde de tweede boete zodat het bedrijf in Re- nesse in totaal 525 gulden moet beta len. Een derde zaak waarbij het ontbre ken van de registratiebladen van de tachograaf in een vrachtauto ten laste werd gelegd was die van J. L. P. uit Sirjansland. De eigenaar van een horecagroothandel moest zich voor drie feiten verantwoorden. Op 20 maart 1986 werd zijn chauffeur L. G. aangehouden terwijl hij reed zonder geldig chauffeursdiploma, zonder re gistratieblad in de tachograaf en zon der dat de vrachtauto van een APK- keuringsbewijs was voorzien. „De auto was geen gevaar voor het ver keer. Hij was al gekeurd em er was een aantal mankementen verholpen. Er moest alleen nog een reflector in en daarom kreeg ik de sticker nog niet". Het ontbreken van de tacho- graaf-registratiebladen in de auto weet hij aan een onzorgvuldigheid van zijn chauffeur. Wat het rijden zonder chauffeursdi ploma betreft kon J. L. P. de rechter overtuigen dat zijn werknemer te goeder trouw was. Hij toonde een examenoproep voor 28 april die te vens inhield dat L. G. zes weken daarvoor, dus ook bij de aanhouding, vrijstelling had. Van Solinge ont sloeg hem wat dat feit betreft van rechtsvervolging. Voor het onbreken van de registratiebladen vonniste hij conform de eis van de officier 250 gul den boete. De officier vroeg ook 300 gulden boete voor het ontbreken van het keuringsbewijs. Maar Van Solin ge hield het wat dat betreft op 100 gulden. In totaal 350 gulden boete dus voor J. L. P. Met deze zege maakt de 61-jarige Thatcher geschiedenis. Zij is de eer ste Britse premier in deze eeuw die voor de derde achtereenvolgende keer aan een amtstermijn kan begin nen. „Het was een fantastische dag, een historische dag. Het is fan tastisch ophieuw het vertrouwen te krijgen om dit land te regeren", zo zei Thatcher tegenover juichende aan hangers. De conservatieven verloren enige steun in het noorden van Engeland, in Schotland en in Wales, maar won nen zetels in Londen en vaagden La bour vrijwel geheel weg uit het zui den en oosten van het land. „Ik denk dat wij een nog grotere kloof (tussen het 'arme' noorden en het welvarende zuiden van Groot-Brittannië) zien dan wij tot nu toe zagen", zo reageer de Labourleider Neil Kinnock. De Alliantie verloor zetels door het hele land. De partij, die zich ten doel stelde het Britse twee-partijsysteem te doorbreken, is zelf gebroken uit de verkiezingen tevoorschijn gekomen. De hoop dat de Alliantie een belang rijke machtsfactor zou worden als de conservatieven noch de socialisten een absolute meerderheid zouden ha len werd de grond in geboord. Van de 27 Lagerhuiszetels blijven er moge lijk slechts 16 over. De midden-partij moest nog een extra slag incasseren: twee van de stichters van de sociaal democratische SDO, Roy Jenkins en Shirley Williams, werden verslagen in hun kiesdistrict en verloren hun zetels. De liberalen van David Steel bleven nog enigszins overeind, maar van de SDP was met vier zetels nau- VLISSINGEN - De overslag van goederen in de haven van Vlissingen is afgelopen jaar met vijf procent ge groeid tot 4.100.000 ton. De winst be droeg 1,2 miljoen gulden. In 1985 was dat nog 2,1 miljoen gulden. De omzet nam toe met zeven procent tot 63 mil joen gulden. Dat blijkt uit het jaar verslag over 1986 van de NV Haven van Vlissingen. De groei in de overslag van goede ren deed zich vooral voor in de stuk goedsector-die een forse stijging ver toonde. Dit werd mede veroorzaakt door de verschuiving van roll on-roll off-lading naar stukgoedlading in verband met de inzet van andere scheepstypen. De Vlissingse haven is er in het afgelopen jaar in geslaagd om onder meer de overslag van ruwe katoen via Vlissingen te laten verlo pen. Dat gebeurt door enkele maat schappijen. De aanvoer van fruit, als mede koel- en vriesprodukten is het afgelopen boekjaar verder toegeno men. De NV Haven van Vlissingen ziet voor de toekomst een verdere groei van dit ladingpakket. Ook de houtoverslag nam het afgelopen jaar toe. De behandeling van het aantal containers liep echter terug, evenals de aanvoer van auto's. De totale scheepvaartbeweging in de Vlissingse havens nam toe^met 11 procent ten opzichte van 1985. Er de den in 1986 4.950 zeeschepen de Vlis singse haven aan met een totale bruto tonnage van 28.585.379 ton. Het aan tal verwerkte binnenvaartschepen bedroeg 1.114 stuks met in totaal 1.097.991 ton laadvermogen. De NV Haven verwacht dat de minder gun stige ontwikkeling in de transport sector, die al in 1985 inzette, ook in 1987 nog zal voortduren. Toch ver wacht de NV Haven van Vlissingen ook het boekjaar 1987 met winst te kunnen afsluiten, zo blijkt uit het jaarverslag over 1986. Tijden en standen volgens getijdetafel Deltadienst t.o.v. NAP. Oosterscheldemond Philipsdam West Wemeldinge Springtij: 14 juni Actuele informatie over afwijkingen: 01110-17056 Datum Hoogwater Laagwater tijd stand tijd stand 13 juni 05.30 167 11.25 -144 17.50 156 23.55 -158 14 juni 06.20 172 12.20 -138 18.35 151 - 15 juni 07.05 174 00.50 -165 19.25 146 13.15 -132 13 juni 03.35 185 10.00 -140 16.00 168 22.20 -153 14 juni 04.20 188 10.50 -132 16.50 157 23.15 -158 15 juni 05.10 185 11.40 -122 17.40 146 13 juni 04.55 175 11.25 -155 17.20 162 23.55 -168 14 juni 06.50 177 12.20 -146 19.10 156 - 15 juni 07.40 183 00.50 -174 19.55 153 13.15 -140 13 juni 05.30 191 11.30 -160 17.55 179 24.00 -173 14 juni 06.20 195 12.20 -153 18.45 174 15 juni 07.10 196 00.50 -179 19.30 168 13.15 -146 welijks meer iets over. SDP-leider David Owen moest met een van emo tie overslaande stem toegeven dat „het voor ons niet goed is verlopen". Steel probeerde zijn rug recht te hou den maar kon niet anders dan de ver kiezingsdag „zeer teleurstellend" noemen. Meer tijd nodig' Na de geslaagde verkiezingscam pagne van Labour komt de magere socialistische winst van naar schat ting tien zetels onverwacht. Kinnock - zelf herkozen in zijn kiesdistrict Isl- wyn in Wales - verklaarde dat zijn partij kennelijk meer tijd nodig heeft om zich te herstellen van de verkie zingsnederlaag in 1983. Hij zei het te betreuren dat in som mige delen van het land niet is geko zen voor samenwerking maar voor verdeling van de maatschappij. De verkiezingen hebben volgens hem geen overwinnaars maar slachtoffers opgeleverd. Hij vreest verdere ver spreiding van de armoede in Groot- Brittannië. Voor het eerst sinds 1923 zijn gekleurde afgevaardigden in het Lagerhuis gekozen. Het gaat om vijf Labourkandidaten, onder wie een vrouw, zij vormen de voorhoede van de bijna 2,5 miljoen zwarten en Azia ten, die het Verenigd Koninkrijk telt. Twee van hen, Diana Abott en Bernie Grant, hebben naam gemaakt met soms omstreden uitspraken over de rechten van minderheden. Grant wordt in de conservatieve populaire pers veelal aangeduid als Barmy Bernie" („geschifte Bernie") sinds hij de Britse politie vergeleek met de Zuidafrikaanse. ZIERIKZEE - Het aantal werklo zen is in de maand mei met 14.200 tot 653.400 gedaald. Die daling deed zich vooral voor bij mannen (min 13.800), het aantal werkloze vrouwen daalde met maar 400. De daling van de gere gistreerde werkloosheid is in deze maand groter dan op basis van sei zoensinvloeden mocht worden ver wacht. Vandaar dat ook na correctie voor seizoensinvloeden de werkloos heid daalde, namelijk met 5700. De daling geldt zowel bij mannen (min 3200) als bij vrouwen (min 2500). Dit is bekendgemaakt door het mi nisterie van sociale zaken. In mei werden volgens de gegevens van de arbeidsbureaus 43.200 mensen werkloos en konden 57.400 mensen het werklozenbestand verlaten. Voor ongeveer de helft kan de voor sei zoensinvloeden gecorrigeerde daling van de wei'kloosheid in mei toege schreven worden aan de ontwikke ling bij schoolverlaters. In mei ko men de eerste schoolverlaters op de arbeidsmarkt. Daarom stijgt in die maand meestal de niet voor seizoen gecorrigeerde werkloosheid van schoolverlaters. Deze stijging is dit jaar kleiner dan gemiddeld in voor gaande jaren. Dat betekent dat er ge corrigeerd voor seizoensinvloeden sprake is van een daling. De ontwikkeling van de werkloos heid wordt in de komende maanden, net als in andere jaren, belangrijk beïnvloed door het „grillige" verloop van de werkloosheid onder school verlaters. De voor seizoen gecorrigeerde werkloosheid daalt bij nagenoeg alle leeftijdsgroepen en alleen voor jonge ren tot 23 jaar (van wie de schoolver laters een belangrijk deel uitmaken) wat sterker. Op Noord-Holland na daalt de voor seizoen gecorrigeerde werkloosheid in alle provincies. In bijna alle beroepsgroepen is van af name sprake. Advertentie weekend servicedienst Telefoon (01110) 16255 DEN HAAG - Sinds 1984 is in Ame rika veel minder uit ons land afkom stig kinderporno-materiaal in beslag genomen dan in voorgaande jaren. Volgens minister Korthals Altes (justitie) is er sprake van een dras tische daling van het aantal inbeslag nemingen. In 1984 moesten nog 1450 gevallen worden genoteerd en in de beide daarop volgende jaren daalden deze aantallen tot respectievelijk 865 en 111 gevallen. LEEUWARDEN - De 24-jarige S. H. uit Sneek, tegen wie in hoger beroep 2,5 jaar gevangenisstraf werd geëist wegens handel in heroïne, mag van het Hof in Leeuwarden twee dagen naar huis in verband met de beval ling van zijn hoogzwangere vrouw. Hij bevindt zich momenteel in voor lopige hechtenis. Vorig jaar vonniste de rechtbank in Leeuwarden twee jaar celstraf tegen H. Ook toen luid de de eis 2,5 jaar. AMSTERDAM - Een verkeersonge val op de Hoofdweg in Amsterdam heeft aan de 17-jarige B. Egging uit de hoofdstad het leven gekost. De poli tie heeft dit meegedeeld. Het slacht offer reed op een bromfiets en werd door een vrachtwagen overreden. De vrachtwagen trok op bij een stoplicht en passeerde daarbij een fietser. De bromfietser probeerde nog net tussen de fiets en de vrachtauto door te glip pen, maar kwam daarbij onder de wielen van de wagen terecht. In verband met ontduiking visserijquota DEN HAAG - De oppositie (PvdA, PPR en PSP) zal tij dens het debat in de Tweede 'Kamer over de ontduiking' door ons land van Europese visquoteringsregelingen de politieke toekomst van minister Braks van landbouw en visserij nadrukkelijk ter sprake stellen. Zij heeft dit aangekondigd tijdens een proceduredebat in de kamer over de verdere behandeling van het vori ge week verschenen rapport van de speciale commissie die heeft onder zocht of het ministerie van landbouw en visserij actief dan wel passief be trokken is geweest bij ontduiking door Nederlandse vissers van de EG- vangstbeperkingsregels. Zoals bekend heeft de commissie in haar eindoordeel vastgesteld dat er geen sprake is van betrokkenheid in juridische zin, maar wel in taalkun dige zin. Van verscheidene kanten werd dat eindoordeel donderdag ove rigens als „een mistgordijn" en „ge kunsteld" omschreven. Volgens PvdA-woordvoerder Pronk geeft het rapport duidelijk aan dat er sprake is geweest van een „falend be leid". Zijn partij zal de politieke ge volgen aan de orde stellen in het de bat met de regering. De laatste moet haar standpunt nog innemen. Afgelo pen vrijdag nam premier Lubbers mi nister Braks in bescherming, maar hij tekende daarbij wel aan dat het v;oord nu aan de kamer is. Lankhorst (PPR) vindt dat de vraag van de ministeriële verant woordelijkheid niet kan worden ont lopen. „Ik ben benieuwd of minister Braks de feiten van het rapport voor zijn verantwoordelijkheid gaat ne men." Aan het eind van het debat zal volgens hem de vraag aan de orde moeten komen of de minister nog wel kan functioneren. Van Es (PSP) wil weten of er sprake is geweest van het overtreden van het Wetboek van Strafrecht door de ach tereenvolgende bewindslieden die verantwoordelijk waren voor de vis serij en of er sprake is geweest van ambtsmisdrijven. Zij vindt dat de minister van justitie aanwezig moet zijn bij het inhoudelijk debat over het rapport.' De woordvoerders van de rege ringspartijen, Van Noord (CDA) en Linschoten (VVD), onthouden zich van conclusies tot het debat met de regering, dat vermoedelijk over twee weken wordt gehouden. Betreuren Evenals Pronk en Schutte (GPV) betreurt het CDA het dat de Europese Commissie niet heeft meegewerkt aan het onderzoek door zelfs tot op de dag van vandaag niet te reageren op een verzoek daartoe van de subcom missie. Volgens Pronk zou de Europe se Commissie een andere houding moeten aannemen en een gesprek met de nationale parlementen niet uit de weg moeten gaan. Voorzitter Eversdijk is het niet eens met de opvatting van voormalig staatssecretaris Ploeg (VVD) van vis- -serij dat zijn commissie slordig is ge weest met de conclusies dat Ploeg de „kamer niet juist ingelicht" heeft en de commissie zal die conclusie daar om niet wijzigen. Eversdijk vindt de conclusie „een zachte kwalificatie van de feiten" die de commissie heeft vastgesteld. Kantonrechter: Kwajongens-streek grenzend aan de jachtwet ZIERIKZEE - „Een kwajongens-streek grenzend aan de jachtwet". Zo beoordeelde mr W. F. van Solinge het ge drag van vier jonge mannen uit Capelle aan de IJssel die in september 1986 bivakkeerden op een camping in Sir jansland. Tijdens een ritje met de auto namen ze een luchtbuks en 94 kogeltjes mee en daarmee zouden ze in het natuurgebied Dijkwater op schapen, koeien en paar den hebben geschoten. nesse door de politie zijn gezien zon der geldig Deel III op de voorruit van haar auto. De administratieve afwik keling die daarna volgde werd door Van Solinge omschreven als 'een juri disch zootje'. „Het gaat misschien wel over u maar dat komt niet uit de stuk ken naar voren", zei de rechter naar aanleiding van het feit dat B. B. daar in met een verkeerde naam en als man werd benoemd. Een aanhouding door de politie maakte een einde aan dit 'vermaak' en nu moesten ze zich voor de kanton rechter verantwoorden voor het feit dat ze zich zonder jachtacte met een geweer in het veld hadden bevonden. Twee van hen, E. v. B. cn R. K., kwa men dat persoonlijk doen. Hierbij bleek hun geheugen niet zo best te zijn, want hoewel dat uit de verkla ringen die in het proces-verbaal wa ren opgenomen bleek, wisten ze zich nu niet meer te herinneren of ze al dan niet hadden geschoten. „Ik heb bij de politie niks gezegd en ik zal hier ook niks zeggen", aldus R. K. Het ging echter over het in het veld zijn met een geweer in de zin van de jachtwet. En volgens officier van justitie mr J. J. A. Groen viel daar ook een luchtbuks onder. „Of er ook nog mee is geschoten is weer wat an ders". De officier eiste van elk van hen 250 gulden boete of vijf dagen vervangende hechtenis. Hoewel Van Solinge het feit wettig bewezen en verwijtbaar achtte beoordeelde hij de overtreding toch meer als een kwa jongens-streek en hield het op 50 gul den voor elk van hen ofwel een ver vangende hechtenis. Liguster D. J. d. G. uit Haamstede moest zich verantwoorden omdat hij op 7 oktober in het beschermd natuurge bied Kop van Schouwen 30 kilo li- gustertakken had gesneden. Hij werd bij zijn werkzaamheden geregi streerd door een politiehelicopter die een luchtfoto van hem nam. „Ik wist niet dat liguster beschermd was en ik had toestemming van de eigenaar", aldus D. J. d. G. Hoewel hij het feit bewezen achtte besloot Van Solinge af te wijken van de eis van de officier van justitie die 100 gulden boete be droeg. „U mocht er zijn van de fami lie d. J. en omdat u vanuit hun gebied in het beschermde natuurgebied te recht kwam betwijfel ik of u de bor den heeft kunnen zien waarop dat is aangegeven". Hij ontsloeg D. J. d. G. van rechtsvervolging. Vrijspraak was er voor L. H. M. uit Zierikzee wiens auto op 12 juni 1986 werd geparkeerd langs een gele streep in de Lange Nobelstraat. „Ik was op die dag niet in Zierikzee". Hoewel de officier door het proces verbaal het feit bewezen achtte cn 60 gulden eiste vond Van Solinge het feit niet bewezen in de zin van het Re glement Verkeersregels en Verkeers tekens. Vrijspraak was er ook voor me vrouw B. B. uit Haamstede. Zij zou op 6 april 1986 op de Hogezoom te Re- Op de stoep Een schuldigverklaring maar zon der oplegging van straf kreeg M. J. v. G. uit Brouwershaven. Hij parkeerde op 2 juli 1986 zijn auto in Renesse op een trottoir om zijn materialen bij de hand te hebben bij een reparatie die hij beroepshalve ging uitvoeren. „Ik geef u geen straf omdat ik de situatie niet helemaal kan inschatten. Maar u moet het niet als een vrijkaartje zien", waarschuwde Van Solinge. F. M. H. kwam helemaal uit Hille- gom om de boete aan te vechten die hem was gegeven omdat hij op 12 juli 1987 zijn auto op de Hogezoom in Re nesse had geparkeerd waar dat niet mocht. „Ik had het bord niet gezien want ik had pas mijn rijbewijs en ik keek net even achterom". Geen enkele reden voor een uitzondering vond de rechter maar hij verminderde de boe te toch van 60 naar 35 gulden. A. H. uit Frechen Buschbell (Duitsland) tenslotte kreeg een boete van 75 gul den omdat hij bij het duiken enkele oesters uit het Grevelingenmecr had meegenomen. „Het zijn er maar een paar. Maar er worden vaak oesters op illegale wijze meegenomen. We moe ten de wet Voorkomen Oesterziekten streng handhaven omdat de oesters ook economisch van groot belang zijn voor Zeeland". Vrijdag 22 mei tot maandag 22 juni Zierikzee De Vagher. Expositie van Gerrit van der Ven. Vrijdag, zaterdag en zondag 11.00 tot 17.00 uur. Juni Burgh-Haamstede De Burght. Expositie ikonen van Ma rian van Puyvelde en Elly den Engel se. Vrijdag 12 juni Zierikzee Jannewekken/'t Vrije. Officiële ope ning De Vrijburg. 15.00 uur. Burgh-Haamstede Nederlands Hervormde kerk. Uit voering Interkerkelijk Kerkkoor. 19.30 uur. Zaterdag 13 juni Zierikzee In het centrum. Eilandelijke muziek- middag met elf korpsen. 13.45-17.30 uur. Burgh-Haamsted e De Burght. Concert Nationaal Jeugd Fanfare Orkest. 20.00 uur. Jeugdsoos Big S. Optreden The Cro- cats. Zaal open vanaf 20.00 uur. Nieuwerkerk Om de kerk. Jaarmarkt. 9.00 tot 17.00 uur. Vanaf jaarmarkt. Wielerronde. 17.30 'uur. Maandag 15 juni Zierikzee Stadhuis. Commissievergadering fi nanciën. 20.00 uur. Burgh-Haamstede Gemeentehuis. Openbare raadsver gadering. 19.30 uur. Dinsdag 16 juni Dreischor Platteweg 1. Veldbij eenkomst akker- bouwvoorlichting. Aanvang 9.30 uur. Fietstocht afdeling Noordgouwe van Nederlandse Bond van Plattelands vrouwen naar Bruinisse, met bezoek aan 'Visserijmuseum en Oudheidska mer. Vertrek 13.30 uur vanaf Weeg brug Dreischor. Noordgouwe Dorpshuis. Ledenvergadering afde ling Brouwershaven van Nederlandse Rode Kruis. 19.30 uur. Woensdag 17 juni Nieüwerkerk Dorpshuis. Verkoping ten bate van de Schutse. 14.00-17.00 uur. Donderdag 18 juni Kerkwerve. Kantoor aan de Ring. Vergadering reinigingsdienst. 11.00 uur. Renesse Seniorenreis naar Montfoort, Gouda en Rotterdam. Vertrek 7.30 uur vanaf Dorpshuis Renesse. Aan de Hogezoom. Amusements po diumprogramma. Van 20.00 tot 23.00 uur. Goes Prins van Oranje. Protestbijeen komst FNV tegen bezuinigingen in gezondheidszorg. 19.30 uur. Vrijdag 19 juni Zierikzee Aula RSG. Slotavond Zuid-Afrika- actie. 15.30 tot 21.00 uur. Haamstede Nederlands Hervormde kerk. Con cert brassband Apollo en Hervormd Kerkkoor Dreischor. 19.30 uur. Zaterdag 20 juni Zierikzee Opening kinderboerderij de Punt door wethouder P. de Rijke. 10.00- 12.00 uur. Feestelijk middagprogram ma tussen 14,00-16,00 uur. Eenhoorn. Start expositie van Club huis* de Lichtboei. 16.30 uur. Renesse In de kern van het dorp. Loop- en ter rasconcert met het Punker Carna valsorkest De Contactpuntjes uit Breda. 14.00 tot 17.00 uur. Oosterland In en rond de CTV-loods. Braderie van Oosterland's Fanfare. 10.00 uur. Maandag 22 juni Zierikzee De Lichtboei. Voorlichting verslaven de middelen. 20.00 uur. Dinsdag 23 juni Scharendijke Weelweg 3. Veldbijeenkomst akker- bouwvoorlichting. Aanvang 9.30 uur. Woensdag 24 juni Goes Vlasmarkt 6. Informatie-avond Ypsi lon vereniging. 19.45 uur. Nieuw- en Sint Joostland Achter de kerk 2-4. Openhuis nieuwe depot Monumentenwacht. 16.00 uur. Donderdag 25 juni Zierikzee De Huybertstraat 43. Opening onder komen Stichting Welzijn Ouderen. 15.30 uur. Renesse Aan de Hogezoom. Amusements po diumprogramma. 20.00 tot 23.00 uur. Vrijdag 26 juni Haamstede Nederlands Hervormde kerk. Con cert Gemengd Koor Scharendijke en De Lofstcm uit Zierikzee. 19.30 uur. Zaterdag 27 juni Haamstede Ridderzaal slot Haamstede. Concert Middelburgs Kamerkoor. Aanvang 20.30 uur.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1987 | | pagina 2