Zierikzee; Braai, Grevelingenstraat 1-3, Tel. 01110-2529. jgfc MEDEDELINGEN GEMEENTE ZIERIKZEE I f 39,50 p.p. #i«tnl«M Burgh-Haamstede RENAULT 21 Drukkerij i Lakenman Ochtman uw privé- of zakelijk drukwerk „Lente Schoonheidsplan" Stern Pinky's Disco Kosmetiek Bar-Restaurant „The Sailor's Inn" meisje of jongen vakantiewerkers Violen en primula's Kwekerij de Rijke ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE Donderdag 9 april 1987 Nr. 24111 9 De Renault dealer informeert u desgewenst over financiering of leasing. Renault adviseert elf oliën. Wijzigingen voorbehouden. Verhuur volkstuinen De gemeente heeft momenteel nog enkele volkstuinen voor verhuur be schikbaar op de complexen aan het Sas en de Van Veenlaan. De huur van zo'n tuin, groot ongeveer 200 m2, bedraagt 30,— per jaar. Inwoners van Zierikzee die voor het huren van een volkstuin in aanmer king wensen te komen, worden ver zocht dit zo spoedig mogelijk schriftelijk te laten weten aan burge meester en wethouders van Zierikzee, Postbus 5003, 4300 KA Zierikzee. Commissievergadering De commissie van advies en bijstand voor financiën vergadert dinsdag 14 april 1987, aanvang 20.00 uur in de raadzaal van het stadhuis, Meelstraat 6. De vergadering is voor iedereen toe gankelijk. Met toestemming van de voorzitter mag, voorafgaand aan elk agenda punt, het aanwezige publiek het woord voeren. De agenda voor de vergadering ziet er als volgt uit: Boete bij vervroegde aflossing van de door de gemeente gegaran deerde geldleningen Overname van diverse in het pand Noordhavenpoort 2 aangebrachte voorzieningen Vervroegde aflossing en herfinan ciering (met gemeentegarantie) van rijksleningen in het kader van de woningwetbouw Hinderwet Op de secretarie van de gemeente Zie rikzee ligt met ingang van 10 april 1987 op werkdagen van 9.00 uur tot 12.00 uur en van 13.00 uur tot 17.00 uur, alsmede op het politiebureau op zaterdagen van 9.00 uur tot 12.00 uur, ter inzage het verzoek van de heer M. P. Mulder namens Noordwelle Druk kerij, Smidsweg, Noordwelle om ver gunning tot het oprichten en in werking hebben van een drukkerij aan de Verrenieuwstraat 51, ka dastraal bekend gemeente Zierikzee, sectie A nummer 3555. Gemotiveerde bezwaren tegen het verlenen van de gevraagde vergun ning kunnen door eenieder geduren de een maand na de dagtekening van deze kennisgeving schriftelijk wor den ingediend bij burgemeester en wethouders. De ingekomen bezwaar schriften worden ook ter inzage ge legd. Indien daarom telefonisch verzocht wordt (01110-13151, toestel 332) kunnen tot één week vóór 10 mei 1987 mondelinge bezwaren worden ingebracht, waarbij dan tevens gele genheid wordt gegeven tot een ge- dachtenwisseling over de aanvraag tussen het bevoegd gezag, de aanvra ger en de overige aanwezigen. Beroep tegen de op het verzoek geno men beslissing kan later, behalve door de aanvrager en de adviseurs, slechts worden ingediend door dege ne die binnen de gestelde termijn schriftelijk of mondeling bezwaren heeft ingebracht, tenzij wordt aange toond dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest (tijdig) bezwaren in te dienen. Indien men dat wenst, worden de per soonlijke gegevens van degene die een bezwaarschrift indient niet be kend gemaakt. Het verzoek daartoe moet schriftelijk - tegelijkertijd met het bezwaarschrift - bij burgemeester en wethouders worden ingediend. Tevens ligt ter inzage de beschikking op het verzoek van de heer W. Bos, De Savornin Lohmanstraat 61, Bunscho ten, om vergunning tot het oprichten en in werking hebben van een ver koopwagen voor vis en visprodukten op het parkeerterrein aan de Schel- destraat/Laan van St. Hilaire, ka dastraal bekend gemeente Zierikzee, sectie M, nummer 585. Burgemeester en wethouders hebben - gelet op de uitgebrachte adviezen - besloten de gevraagde vergunning onder voorschriften teneinde gevaar, schade of hinder voor de omgeving te voorkomen, te verlenen. Beroep tegen deze beschikking kan worden ingesteld door. a. de aanvrager; b. de adviseurs; c. degenen die tegen de aanvraag om vergunning tijdig bezwaren heb ben ingediend; d. enige andere belanghebbende die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest eerder be zwaren in te brengen. Het beroepschrift moet worden ge richt tot H.M. de Koningin en worden ingediend binnen één maand na de datum van terinzagelegging van de beschikking bij de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's- Gravenhage. Zij die beroep instellen kunnen over eenkomstig arikel 60a van de Wet op de Raad van State een verzoek doen om schorsing van een beschikking dan wel tot het treffen van een voor lopige voorziening. Dit verzoek moet- binncn bovengenoemde termijn worden gericht aan de voorzitter van de Afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State, Post bus 20019. 2500 EA 's-Gravenhage. Een beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Burgemeester en wethouders voor noemd, De burgemeester, J. J. P. M. ASSELBERGS De secretaris, A. G. IZEBOUD Zierikzee, 9 april 1987 VRAAG NAAR ONZE ADVERTENTIE-TARIEVEN 0III0-I65SI Menu voor de maand april: Preisalade met vruchten, stokbrood en boter Runderbouillon met reepjes flensjes Medaillons van varkenshaas in champignon-roomsaus IJs met boerejongens en slagroom SYMBOOL VOOR GAS1VRUHEID IN DE BETERE BEDRIJVEN Voor reservering 01116-1215 Restaurant Renesse De Hoffelijkheids Pluim Wie heeft auto-ongeluk gezien op 29-03-1987 om 17.15 uur tussen Opel Omega en Opel Kadett bij brug 's Heer Lauwendorp Zierikzee. Eigenaar Kadett zoekt getuige. 01814-3501 of 01815-2459 Voordat u gaat genieten drukt de ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE maar ook.... van de „Lentezon" heeft Stern Kosmetiek het voor u Zaterdag 11 april haalt de muziek weer oud papier op. Wilt u het om 8.30 uur gebun deld langs de weg zetten. Dank u! Kon. Muziekver. Witte van Haemstede" stroomlijnde carrosserie (uiteraard nu^l 5 jaar plaatwerkgarantie). Zaken die overigens ook I >rg staan vooreen ronduit laag brandstofverbruik. Voeg daar nogeensz'n stijlvolle uiterlijk aan toe en u weet waarom de Renault 21 igenlijkgeen Middenklasser meer is. Maar ja,hij heeft weidie prijs. Vandaar dat we 'm dan ook maar T beste Promol ieklasser kunnen noemen. De Renault 21 is leverbaar in 9 versies, met 6 verschillende motoren (o.a. een 2,11 Diesel). Prijs vanaf f 27.995,- incl. BTW Af leveringskosten: f 450- (incl. BTW) l1 least al oen Renault 21 voor f 0,27 per km (of f 699,- p.m.) Elke vrijdag en zaterdag geopend Hogezoom 169, Renesse schoonheidssalon, zonnebank Oosterweegje 5, Noordgouwe Telefoon 01112-1381 op de jachthaven Bruinisse vraagt voor seizoen 1987 in vaste dienst Leeftijd ±18 jaar en tevens nog enkele Telefoon 01113-2902 of 2X32 in vele kleuren Zandweg - Zierikzee Tblefoon 01110-13365 Met de Renault 21 heeft het fenomeen Mid- tKjth denklasse haar betekenis voorgoed ver- ^f/// loren. De grenzen met de Topklasse zijn opgeheven. Niet alleen omdat de Renault 21 zijn prijsgenoten op veel belangrijke punten ach ter zich laat. Oók omdat 'n aantal van zfn goede eigenschappen zelfs in de Topklasse zeldzaam zijn. Z'n comfort bijvoorbeeld. Een werkelijk formidabele ruimte voor passagiers én een grote hoeveelheid bagage. Maar ook z'n prestaties. Zo raast de GTS van 0 naar 100 in 10,7 sec., met een top van 185. En dat.zijn cijfers, waar niet alleen de meeste Middenklassers, maar ook heel war Topklassers niet aan kunnen tippen. De Renault 21 dankt zijn kunnen aan een uiterst gunstig gewicht en een voortreffelijk ge-

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1987 | | pagina 9