Brouwershaven via Martin Quist naar 2-0 triomf op Duiveland Brouwenaar Martin Quist uitgenodigd voor Zeeuws afdelingsteam ZSC in tweede helft door nietig Kats ontluisterd Situatie Ouwerkerk weer hachelijk na onnodig verlies bij Liberty: 2-1 i Zeeuwse voetbaldagen op herhaling SKNWK bij Bevelanders op fiks verlies gezet Dreischor bij Walcheren weer op schot Jan Dekker winnaar viswedstrijd Oostersehelde Badmintonclub Zierikzee strijdt om clubtitels ZIER1KZEE - De activiteiten van het Zeeuws afdelingsteam begin nen op woensdag 1 april. Een en ander gebeurt ter voorbereiding op het kampioenschap van Nederland op zaterdag 30 mei in Hoorn. Er worden twee selectiewedstrijden gespeeld, een in Hoofdplaat en een in Zoute- lande, waarna de definitieve selectie wordt samengesteld. Voor de wed strijd in Zoutelande tegen De Meeuwen is ook Martin Quist van Brou wershaven uitgenodigd. Voor de eerste selectiewedstrijd in en tegen Hoofdplaat op woensdag 1 april zijn uitgenodigd: Chris Maas van Domburg, John Moerman van Oostburg, Wim de Fouw van Colijnsplaatse Boys, André Thnge van Be velanders, Frank de Meijer en Frank Hemelsoet van Com Boys, Hans Hack, Niek Corré en Huib Meerman van Walcheren, Wim Goedegebuu- re, Johnny de Jager en Frank Goedegebuure van 's-Heer Arendskerke, Marcel van Hekken van Wissenkerke en Dennis Lintfeld en Johnny Da ne van GPC. Twee weken later, op woensdag 15 april, wordt dan door een meer noordelijk getinte selectie in Zoutelande gespeeld. In de plaats van John Moerman, Frank de Meijer, Frank Hemelsoet, Frank Goedegebuure, Johnny de Jager, Dennis Lintfeld en Johnny Dane komen dan in actie: Ben Beirnaert van Zeelandia, Bram Balkenende van Bevelanders, Nico Iverse van Apollo, Leo Versluis van Bevelandere, Edwin Indeweij van Rillandia, Mark Roose van Zeeland Sport en Martin Quist van Brou- wex-shaven. De wedstrijd in Hoofdplaat wordt gefloten door Theo de Smet en die in Zoutelande door Krijn Wielemaker. Zoals de laatste jaren gebruike lijk is Ben Pauwels weer coach van het Zeeuws afdelingsteam, Bram de Blaeij is verzorger en Lau Traas neemt de begeleiding voor zijn reke ning. Nadat op woensdag 15 april de definitieve selectie is samengesteld werkt deze selectie een viertal oefenduels af. Op donderdag 30 april wordt tegen het Goese SSV gespeeld, op maandag 11 mei is Kloetinge de tegenstander, op maandag 18 mei is het de beurt aan Serooskerke om het afdelingsteam partij te geven en de serie wordt op vrijdag 22 mei beslo ten met een duel tegen Graauw. Acht dagen later gaat de reis naar Hoorn voor het kampioenschap van Nederland. Martin Quist is een serieuze gegadigde voor een plaats in het Zeeuwse afdelingselftal. KATS - „Toen ik aan het begin van het seizoen als trainer bij ZSC begon, wist ik dat ik geen kampioensploeg onder mijn hoede had. Ik meende even wel, dat met de nodige inzet aardig meegedraaid zou kunnen worden. Blijk baar kan de ploeg die inzet niet iedere week opbrengen", onderkende ZSC- oefenmeester Bert Verhoek na de 4-2 nederlaag van zijn ploeg bij het nietige Kats. ZSC leidde halverwege de wedstrijd nog met 0-2, maar liet zich in de tweede helft compleet ontluisteren om uiteindelijk met 4-2 te verliezen. „Het is diep droevig. Ik wist echt niet wat ik zag. Het is er allemaal niet best door geworden, want als Kats de inhaalwedstrijd tegen Cadzand zou winnen, ko men we met Kats en Cadzand op de voorlaatste plaats. Dat is toch te gek", fi losofeerde Verhoek. Moment uit de eilandelijke derby tussen Brouwershaven en Duiveland. De ploeg van trainer Kees Kommer won het duel1 met 2-0 en heeft nu een riant uitzicht op promotie. Zoals op zoveel plaatsen was ook in Kats normaal voetbal nauwelijks mogelijk. In de eerste helft had ZSC de harde wind in de rug, maar de roodwit gestreepte Scharendijkse spelers verzuimden om de frequentie schoten in de richting van de Katse doelman op te voeren. Desondanks werd in die periode twee keer ge scoord door ZSC. Na een kwartier be diende Dick Wittenberg zijn ploeg maat Ko Louweree en hij rondde beheerst af. Even tevoren was een doelpunt van zijn voet afgekeurd we gens buitenspel. Na ruim een half uur was het voor de tweede keer raak. De bal kwam binnen de zestien meter bij Henri de Voogd, die breed legde op Harry Lindere. Hij rondde de actie succesvol af: 0-2. In de rust hamerde Bert Verhoek er bij zijn spelers dat koste wat kost voorkomen moest worden, dat Kats in de tweede helft de ruimte kreeg om op te dringen, maar de bewoordingen van de ZSC- oefenmeester bleken tegen doven- mans oren gezegd. „Althans niet tegen ZSC-ers. Dat kan ik me nauwelijks indenken, ZIERIKZEE - Na het succes van vo rig jaar wordt er ook gedurende de aanstaande zomermaanden een Zeeuws voetbalkamp georganiseerd door de afdeling Zeeland van de KNVB. In Goes genoten het vorig jaar bijna honderd jongens van drie uitstekende voetbaldagen, onder lei ding van Hans Mewiss en zijn werk groep, met onder andere medewer king van René van der Gijp en Pirn Doesburg. Dit was de aanleiding om tot een reprise te komen, opnieuw in Goes. De inschrijving voor de voetbalda gen is inmiddels geopend. Jongens en meisjes van negen tot en met zestien jaar kunnen inschrijven voor de voet baldagen op sportpark Het Schcnge in Goes op maandag 17, dinsdag 18 en woensdag 19 augustus. De kosten be dragen slechts 75 gulden en ook deze zomer verschijnen weer enkele natio nale voetbaltoppers in Goes. Uiter aard wordt de meeste aandacht be steed aan het voetbaltechnische gedeelte en wordt er ook een onder ling toernooi afgewerkt. want er kwam totaal niets van te recht". Reeds na anderhalve minuut was het raak. Harry Lindere speelde vanaf de zijlijn onnodig terug op zijn doelman, maar de bal caramboleerde via het lichaam van Sjaak Dorreman in de voeten van een Katse aanvaller, die zich het presentje niet ontglippen: 1-2. Na een kwartier belandde een vrije trap vanaf tien meter voorbij de middenlijn in het doelgebied voor Jan van Dongen. De kleinste man be machtigde de bal en scoorde de ge lijkmaker. „Het is onbegrijpelijk, dat dat ventje kon aannemen. Hij kwam nauwelijks boven een grasspriet uit", verzuchtte Verhoek. „Je zou dan toch minimaal mogen verwachten, dat de ploeg na twee van die doelpunten wakker zou zijn, maar vergeet het maar". Een opeen volging van persoonlijke fouten re sulteerde acht minuten voor tijd in het derde Katse doelpunt en toen was er plotseling weer wel iets wat op vuur deed lijken bij ZSC aanwezig. Er kwamen zelfs weer kansjes, maar Harry Lindere schoot net naast en Ko Louweree zag voor de tweede keer een doelpunt afgekeurd wegens bui tenspel. In de allerlaatste seconden profiteerde Kats via een counter van het massaal oprukken van ZSC: 4-2. „Na de wedstrijd hoor je iedereen over en weer verwijten maken. Ik denk dat het zinvoller zou zijn als ie dereen zijn eigen fouten zou willen inzien. De meest elementaire trai ningszaken werden gedurende deze wedstrijd aan de laars gelapt. Het was echt triest", besluit Bert Ver hoek. KAMPERLAND - Het Nieuwer- kerkse SKNWK is er opnieuw niet in geslaagd om het Kamperlandse Be velanders van repliek te dienen. De uitwedstrijd tegen de hooggeplaat ste eerste klasser mondde voor de ploeg van Bram Coomans uit in een 5-1 nederlaag, nadat het halverwege al 2-0 had gestaan. „Het ziet er erger uit dan het was", meende Bram Coo mans. „Ik had niet op winst gere kend. In het gunstigste geval zou een gelijkspel al mooi zijn geweest". Zover kwam het jeugdige SKNWK niet. Tijdens de warming-up raakte Leo Wandel dusdanig geblesseerd. dat hij verstek moest laten gaan. Bram Roks kwam nu als laatste man binnen de lijnen en de routinier deed dat, zoals gebruikelijk sober, maar degelijk. SKNWK speelde een rede lijke eerste helft, waarbij Bevelan dere redelijk onder controle werd ge houden. Er kwamen zelfs wat kansjes, maar daarbij ontbreekt het de Nieuwerkerks ploeg aan inventi viteit om ook tot afwikkeling te ko men. Bevelanders bleef tot de 35e mi nuut ver weg van het doel van Richard Dalebout, maar toen er dooi de Nieuwerkerkse defensie niet goed werd opgelet bij een vrije trap kon Peter Balkenende afronden. In de 49e minuut kwam de thuisploeg zelfs nog op 2-0 en opnieuw was niet goed reageren bij een stilstaande situatie de oorzaak. Uit een hoekschop kon Leo Wilderom simpel scoren. Vijf minuten in de tweede helft konden de bezoekers de spanning toch weer terugbrengen toen Michel Flikweert met een omhaal doelpunt te. „Hierna mistte de jonge ploeg de kracht om door te drukken. Bevelan dere werd weliswaar onder druk ge houden, maar de afwerking bleef achterwege". Na een kwartier leverde de eerste serieuze tegenstoot van Kamperlandse zijde de derde treffer op via Leo Versluis en in feite was de wedstrijd toen gespeeld. Bram Coo mans bracht Toon Wandel nog als ex tra aanvaller binnen de lijnen voor André Goedegebure, maar ook dat zette geen zoden meer aan de dijk. Henk Bouteree en Leo Versluis voer den de marge nog op tot 5-1. „De jeugd is welwillend om een plaats in de hoofdmacht op te eisen, maar mist de kracht om dat ook met succes te doen", onderkende Bram Coomans. „Het is te hopen, dat zij hun leer school willen voortzetten in de eerste klas, andere zou het nog wel eens erg moeilijk kunnen worden. Er wacht ons nog een moeilijk en zwaar pro gramma tegen louter titelgegadig- den". VLISSINGEN - Dreischor is er bij Walcheren 4 in geslaagd om in de af werking weer wat potten te breken. Scoorde de ploeg van trainer Wim Kommer in de thuiswedstrijd tegen Vlissingeri 5 een week tevoren met pijn en moeite een keer, bij Walche ren legden de bewoners van sport park De Mol weer zes keer. De tref fers werden gelijkelijk over twee helften verdeeld. Nadat Walcheren in de tweede helft van 0-3 terug was ge komen tot 2-3 had Dreischor alsnog de kracht om door te drukken naar 2- 6. Doordat Eric Dijst geblesseerd in Dreischor moest achterblijven ver scheen Marcel IJzenbrand bij de ploeg van Wim Kommer in de spits. Hij deed dat goed, ondermeer door het voor zijn rekening nemen van twee van de zes doelpunten. In de tweede minuut had Dennis Dijst reeds succes op aangeven van Werner Kafoe, die meer en meer zou uitgroei en tot de uitblinker van de wedstrijd. Hij leverde tal van uitstekende pas ses af, die uitmondden in treffers. Na een half uur nam Chris Tettero overi gens een assist voor zijn rekening. Opnieuw was Dennis Dijst ter plaat se om binnen te tikken. Vier minuten later rondde Marcel IJzenbrand een eentwee met Wim van de Linde af en Dreischor leek op rozen te zitten toen de rustperiode aanbrak. In de slotfa se van de eerste helft zagen Wim en Peter van de Linde nog loepzuivere treffers wegens vermeend buitenspel afgekeurd. Na vijf minuten in de tweede helft resulteerde een 'incident' aan de zij lijn, waarvan Walcheren attent profi teerde in 1-3. De treffer bracht Drei schor uit cadans en toen het in de achttiende minuut nog 2-3 werd leken de bezoekers plotseling nog onnodig in de problemen te zijn gekomen. Dat duurde evenwel niet lang, want am per drie minuten na de tweede Vlis- singse treffer had Luc Heiboer succes op aangeven van Werner Kafoe en op nieuw vijf minuten later rondde Mar cel IJzenbrand af op aangeven van Kafoe. Luttele minuten voor tijd pak te Kafoe ook nog zelf zijn doelpunt mee na een gave solo, die op de eigen helft begon: 2-6. „Aanstaande week einde moeten we naar Domburg 2 toe. Dat is een ploeg die ons altijd proble- me oplevert. In Dreischor kregen we dit seizoen ook met 1-2 klop", legde Wim Kommer uit. ZIERIKZEE - Bij Kaas en Brood werd door de Zierikzeese hengel sport vereniging Oostersehelde be gonnen aan het tweede deel van de hengelcompetitie. In totaal kwamen 35 deelnemers opdagen, die door de ongunstige berichten over de vang sten van de voorbije weken, ook nu geen al te hoge verwachtingen koes terden. Toch bleek al gauw, dat het allemaal best mee zou kunnen val len. Na een kwartier wedstrijd haal de Cees den Boer een bot van 400 gram op het droge en meteen begon iedereen intensiever te vissen. Het werd uiteindelijk een spannend duel tussen Jan Dekker en M. Klompe. Beiden haalden vijf bovenmaatse vissen boven, terwijl Dekker ook nog een ondermaats exemplaar ver schalkte. Hij won uiteindelijk met een minimaal verschil van elf gram. De binnenwaterkampioen van 1986 toonde hiermee aan ook in het bui tenwater zijn mannetje te kunnen staan. Dekker scoorde 1861 punten, Klompe werd tweede met 1850 pun ten en de derde positie was voor Den Boer met 800 punten. J. C. Kristalijn pakte de vierde plaats met 750 pun ten en L. Bolier werd vijfde met 690 punten. A. Bouman noteerde 602 pun ten en C. H. van Schelven kwam uit op 461 punten en een zevende plaats. E. Meerdink, E. W. Smit en junior Jürgen Bruggeman completeren de eerste tien in het dagklassement. BROUWERSHAVEN - Brouwers haven is weer een stapje dichter bij promotie naar de eerste klas. Onder uiterst moeilijke omstandigheden won de ploeg van trainer Kees Kom mer met 2-0 van Duiveland, dat fiks gehandicapt op sportpark Onder de Molen moest aantreden. Hans Rotte, Adrie Bal, René Lecomte en Hans Andeweg moesten om uiteenlopende redenen verstek laten gaan. „Het ziet er behoorlijk goed uit", constateerde Kees Kommer na de overwinning. „Iedereen is er met het volste vertrouwen mee bezig, maar we hebben nog een pittig programma af te werken. We krijgen SVD en Dau- wendaele nog en ook moeten we de returns bij Duiveland en ZSC nog af werken. Dat is nogal wat". Ten op zichte van het recente verleden kan Brouwershaven nu de rust opbrengen om rustig op scoringskansen te wach ten. Steeds liep de Brouwse ploeg zich over de kop, wanneer het aanval lend niet snel wilde lukken. Tegen „Het was een volkomen onnodige nederlaag. Als je alles nuchter be kijkt had er minstens een punt ge pakt moeten zijn, eigenlijk zelfs twee. Je gaat dan uit van hetgeen Li berty er van bakte. Dat mocht geen naam hebben. Dan is het dubbel triest, dat je toch nog voor schut gaat", onderkende Piet Vreeke. Van essentieel belang was het ontbreken van drie belangrijke spelers. Bas Neele kreeg weer last van een knie blessure, aanvoerder Eugène Totté had af te rekenen met een voorhoofd- In totaal werd er tijdens deze wed strijd ruim tien kilo vis gevangen. Door deze uitslag maken drie henge laars een flinke sprong in het alge meen klassement. Dekker klom van de vijftiende naar de derde plaats, Kristalijn verhuisde van de dertien de naar de negende positie en Klom pe schoof op van de 25e naar de der tiende positie. De ranglijst wordt nog aangevoerd door het echtpaar Smit. Eddy Smit leidt met 8095 punten en Greetje Smit volgt op eerbiedige af stand met 5061 punten als tweede. Jan Dekker glijdt juist voorbij Constand van Schelven. Hij heeft 4779 punten, Van Schelven 4696 pun ten. De volgende wedstrijd is op za terdag 18 april. Het vertrek naar de visplaats is om half twee vanaf de Balie in Zierikzee. De wedstrijdhengelaars hoeven evenwel ook tevoren niet met de ar men over elkaar te zitten, want een week tevoren (zaterdag 11 april) wordt het Schouwcn-Duivolands kampioenschap afgewerkt. Deze vier uur durende wedstrijd wordt afge werkt tussen twaalf en vier uur. Lief hebbers voor deelname kunnen zich opgeven bij Wim Meerdink (telefoon 01110-15386) of bij Constand van Schelven (telefoon 01110-13140). Tijdi ge opgave is vooral van belang voor hen, die behalve als individueel hen gelaar ook in korpsverband willen deelnemen. Eddy Smit eindigde andermaal als eerste tijdens een internationaal zee- hengelconcours van De Zeenaald in Roekanje. De wedstrijd telt mee voor het kampioenschap van de Delta- Federatie. In Roekanje waren 137 deelnemers. Smit haalde 4805 gram vis uit het water en bleef daarmee 1300 gram voor op T. Aarden van De Zeester uit Halsteren, die als tweede eindigde. Duiveland was dat andere. De Oosterlandse ploeg werkte hard, maar slaagde er in de eerste helft niet in om de harde wind in de rug uit te buiten. De meeste lange ballen wer den door de wind te ver gedragen, zo dat de defensie van Brouwerehaven nauwelijks problemen kreeg af te werken. Bovendien stoorden de Brou- wenaren uitstekend wanneer Duive land in balbezit kwam. In de eerste tien minuten kwamen er een paar kansjes, maar toen nam Duiveland het initiatief over. In een Oosterland se periode kwam desondanks de ope ningstreffer. Een dieptepass door het midden bleef in een melee van Duiveland-benen hangen, waardoor Martin Quist de gelegenheid kreeg simpel in te schieten. „Ondanks de barre omstandigheden werd er rede lijk goed gecombineerd, waardoor Duiveland niet al te vaak aan kon dringen", meende Kees Kommer. In de tweede helft profiteerde Brouwershaven beter van de winderi- holte-ontsteking en Nico Bolijn bleef koortsig in Ouwerkerk achter. „Dat zijn juist de mensen, die nog eens ex tra de mouwen kunnen en willen opstropen, wanneer het onverhoopt fout dreigt te gaan. In de tweede helft voelde je eigenlijk aankomen, dat het fout zou gaan. Je mist echter de per soon, die de bakens kan verzetten". Ouwerkerk kwam vrij vlug op voor sprong. Nadat Peter Bezemer op aan geven van Erik Bleyi had naastge- schoten, was het omgekeerde scena rio in de achtste minuut succesvol. Bleyi scoorde op een pass van Peter Bezemer. Ouwerkerk behield het be tere van het spel, maar een verdere uitbouw van de voorsprong zat er niet in. Aan de andere kant kreeg Li berty geen kansen. Dat veranderde in de tweede helft. Ouwerkerk begon slap, waardoor Li berty een groter stempel op de wed strijd kon drukken. De aanvalsacties werden veelal te laat gestoord. Een theatrale valpartij binnen het zestien metergebied leverde Liberty een strafschop, die probleemloos voorbij doelman Marco van de Marei werd geschoten. Even later was het weer raak. Marco van de Marei keerde in eerste instantie, maar het leer werd alsnog via het lichaam van René Manni ingeschoten: 2-1. Liberty werd met de rug tegen de muur gezet, maar gescoord werd er niet meer. Erwin van dc Maas zag twee inzetten ge keerd en Johnny de Jonge raakte de deklat. Een inzet van Erik Bleyi kwam nog via de doelman bij Peter Bezemer, maar hij mikte te laconiek, zodat de slotman alsnog kon ingrij pen. „Het zat er niet meer in, dat wc een positief resultaat wegsleepten. Daartoe ontbrak de kracht en de overtuiging. Het wordt nu allemaal erg moeilijk om het hoofd nog boven water te houden", stelde Piet Vreeke nog vast na het 2-1 verlies. BEIROET - Tijdens een betoging van vrouwen en kinderen tegen de blokkade van het Palestijnse vluchte lingenkamp Shatila in Beiroet zijn vijf mensen, onder wie vrouwen cn kindoren, doodgeschoten. Volgens dc Grieks-Canadese arts Chris Giannou. die vor de Palestijnse Rode Halve Maan in Shatila werkt, werden ze door sluipschutters doodgeschoten. ge omstandigheden. De vleugelverde- digers van Duiveland werden door de thuisploeg goed aan banden gelegd, zodat zij zich niet met de opbouw konden bemoeien. Toen het halverwe ge de tweede helft 2-0 werd was de strijd gestreden. Steef Kloet bedien de Martin Quist en deze was ander maal Sjaak Verhoek te slim af. Dui veland drong niet meer serieus aan. „Brouwershaven was niet beter dan wij. Zij hebben twee keer gescoord en dan heb je alles gezegd. Zij zijn ge lukkiger geweest dan wij. Het was jammer, dat je bij een dergelijke der by zo'n weer hebt", meende Duive- land-trainer Ed van Lent. „Het voet ballen onder dergelijke omstandighe den kun je bijna als sportver- dwazing aanmerken. De beste man op het veld was naar mijn mening scheidsrechter Maarten Bruynes. Hij slaagde er uitstekend in om zijn ma nier van fluiten aan de omstandighe den aan te passen. Je zou als ploeg wensen, dat je altijd dergelijke scheidsrechtere had". ZIERIKZEE - De leden van bad mintonclub Zierikzee streden in de Zierikzeese sporthal Onderdak om de clubtitels 1987. Er werd bij de se nioren gespeeld in drie categorieën, terwijl de jeugdspelers in een eigen rubriek tegen elkaar in actie kwa men. Bij de jongens werd André Kloet kampioen en bij de meisjes pakte Marloes Koster de enkelspelti- tel. Zij rekenden in de finales respec tievelijk af met Jan Hanse en Wendy Sies. Het herendubbelspel werd bij de jeugd gewonnen door de twee en kelspelfinalisten André Kloet en Jan Hanse. Zij hadden weinig problemen om Arjen Bakker en Mark van Doorn in de finale met 15-5 en 15-0 terug te wijzen. Het damesdubbelspel werd gewonnen door Wendy Sies en Simo- ne Kievits. Zij toonden zich het sterkst in een driekamp met twee an dere koppels. André Kloet werd de grootste gouddelver, want met Mar loes Koster pakte hij een derde club- titel door het gemengddubbelspel op zijn naam te schrijven. Wendy Sies en Wondel Kotoun eindigden als tweede. In categorie A bij dc senioren was het kampioenschap bij de heren voor Michel Delfgaauw. Hij verwees Mar cel Melieste naar de tweede plaats. Nelly Melieste werd kampioen bij dc dames en Hetty Stoel belandde op dc tweede plaats. Marcel Melieste word met Michel Delfgaauw wel kampioen in het hcrendubbelspel met Aad Me lieste en Dave Clarke op de tweede plaats. Met Josette Pankow pakte Marcel Melieste tevens het kampioen schap in het gemengddubbelspel. Nelly en Ad Melieste moesten zich met dc tweede plaats tevreden stel len. In categorie B rekende Jan van dc Bos in de finale af met Huib van dc Zande en het dames enkelspel was voor Jacqueline Altena. Zij verwees Angeliquc van der Have naar de tweede plaats. Het herendubbelspel werd een overwinning voor Jan van de Bos cn Leen van der Have. Edwin Eggink en Erik de Vos belandden op de tweede plaats. In het damesdub belspel wonnen Nelly Melieste en Jo sette Pankow in de finale met 15-9, 15- 7 van Adri van der Have en Wietske van der Zande. Adri van der Have won met Jan van de Bos wel het ge mengddubbelspel. Tineke en Huib van de Zande eindigden als tweede Het heren enkelspel in categorie C tenslotte leverde een overwinning op voor Aad Altena. Hij bleef in de eind stand Kees Wagensveld voor. Het da mes enkelspel werd een zege voor Els van Zutphcn. die Coby Wagensveld naar het tweede plan verwees. De twee enkelspelkampioenen uit deze categorie. Els van Zutphen en Aad Al tena, wonnen samen het gemengd dubbelspel door een zege op Coby en Kees Wagensveld. VLISSINGEN - Een week na de knappe overwinning op Groede liet Ouwer kerk het bij Liberty in Vlissingen weer lelijk afweten. De ploeg van trainer Piet Vreeke leed een onnodige nederlaag in het uiterst belangrijke vierpun tenduel en bezet nu weer de onderste positie. Wanneer Liberty in het gestaak te duel tegen Robur de winst kan vasthouden lijkt bet pleit voor de Ouwer- kerkers voor een belangrijk deel beslecht. In de eerste helft van het duel bij Liberty kwam Ouwerkerk nog op voorsprong, maar in de tweede periode ging het allemaal fiks fout en kon Liberty de zaken nog rechtzetten: 2-1.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1987 | | pagina 8