BATAVUS DeVfijteÊfci bijdevaate makelaardij OPEN HUIS Zuid West Nederland#»! iPITTii VEILING ZIERIKZEE Het woonhuis met berging erf en tuin Openbare ledenvergadering Verkoop bij inschrijving bouwland Dreischor Kavel I - het bouwland Kavel II - het bouwland Kavel III - het bouwland Combinatie van Kavels II en III. Wielersport Jan de Jonge - NIEUW - NIEUW - NIEUW - NIEUW - NIEUW - NIEUW - NIEUW MH3IN - MH3IN MD3IN - M03IN - M03IN - MH3IN MR3IN Gemeente Westerschouwen Mir Hotel-Restaurant Haamstede 2 serveersters 2 huishoudelijke hulpen vakantiehulpen ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE Vrijdag 20 maart 1987 Nr. 24103 7 NOTARIS MR. D. VAN ECK te Zierikzee is voornemens op woensdag 25 maart 1987 te 11.00 uur v.m. in het café restaurant ..Huis van Nassau" aan de Lange Nobelstraat 2 te Zierikzee, krachtens artikel 1223 B.W. PUBLIEK TE VERKOPEN: aan de Volkerakst raat 41 te Zierikzee. kad. bek. gem. Zierikzee sectie M nummer 307, groot 1.27 are. Bij gebreke van vrijwillige ontruiming kan de huidige eigenaar/gebruiker door en op kosten van do koper op grond van de vei ling voorwaarden worden gedwongen het pand te ontruimen. Aanvaarding na betaling der koopsom welke uiterlijk 22 april 1987 dient te worden betaald. Betaling der koopsom binnen 8 dagen na de gunning. Bezichtiging in overleg met de bewoner. Nadere inlichtingen ten kantore van de notaris (tel. 01110-15051). van de afdeling Duiveland van het Rode Kruis op 26 maart 1987 in gebouw ..Rehoboth" te Nieuwerkerk om 19.45 uur. AGENDA: Opening Jaarverslagen secretaris en penningmeester Mededelingen Jaarverslag afd. Welfare, met uitreiking oorkonden aan Welfare-helpsters Bestuursverkiezing (kandidaten uit Ouwerkerk en Sir- jansland zéér welkom). Aftredend: voorzitter en se cretaris. Rondvraag Pauze Film NOTARIS MR W. H. KLAASSEN te Zierikzee is voorne mens ten verzoeke van zijn principaal bij inschrijving te verkopen: met kippenstal aan de Welleweg te Dreischor, kad. bek. gem. Brouwershaven sectie L nr. 445 ged. groot 3 hectare aan de Welleweg te Dreischor, kad. bek. gem- Brouwers haven sectie L nrs. 251 en 252, samen groot 3.23.80 hectare aan de Zorgesweg/Welleweg te Dreischor, kad. bek. gem. Brouwershaven sectie L nrs. 248 en 249, samen groot 5.58.10 hectare Onder de verkoop zijn mede begrepen het kippenquo- tum (Kavel I) en het bietenquotum (Kavels I, II en III). Het bouwland is direct- en de kippenstal is in overleg met de eigenaar te aanvaarden in eigen gebruik, na beta ling der koopsom. De prijs waarbij volle last wordt gegeven, is bij de nota ris gedeponeerd. Inschrijvingsbiljetten zijn verkrijgbaar ten kantore van notaris Klaassen en dienen aldaar te worden ingeleverd in gesloten envelop (voorzien van het motto „inschrij ving Dreischor") op uiterlijk woensdag 25 maart 1987 om 13.30 uur. Aansluitend om 14.00 uur ten notariskantore opening der enveloppen, waarbij de inschrijvers aanwezig kun nen zijn. Betaling van koopsom en het verder verschuldigde (kos ten volgens notarieel veilingtarief) uiterlijk op 27 april 1987. Nadere inlichtingen ten kantore van notaris Klaassen, Oude Haven 16, Postbus 187, 4300 AD Zierikzee, tel. (01110) 16451, alwaar inschrijvingsbiljetten verkrijgbaar zijn. Touring Een exclusief Batavus concept. De comfortabele zit van de "Opoe"fiets gecombineerd met de uiterst sportieve materialen en rijkwaliteiten van de sportfiets. Voorzien van roestvrijstalen velgen en spaken, verchroomd stalen spieloos crankstel, gesloten kettingkast, verstelbaar stuur, aluminimum trommelremnaven, verchroomde buisdrager, sportpedalen met reflektor, jasbeschermer. En voor uw veiligheid banden met zijreflektie. In tweekleur - parelmoer grijs, tweekleur - champagne metallic. Uitvoering Trommelremmen met 3 versnellingen St. Jacobstraat 17-19 - Telefoon 01110-12115 booooooouoouooooooooaoaoooooooooocoooooo lir* .)-*»«* t I O Opril Grote Markt 11-13, Goes, telefoon 01100-16653 E BURGH-HAAMSTEDE, Hogeweg 45 Vraagprijs f 235.000,- k.k. Schitterend gelegen geheel vrijstaande woning met gara ge en een grote tuin (geheel ca. 1600 m2). .Indeling: ruim entree, zonnige woonkamer met aanslui tende verbinding naar het terras, bijkeuken/berging met doorloop naar garage. 1e verd.: 2 zeer royale slaapkamers met vaste wastafel (splitsing mogelijk), badkamer met ligbad, vaste wastafel.. De woning is centraal verwarmd, degelijk gebouwd en di- rekt te aanvaarden. ZIERIKZEE, Nieuwe Haven 103 Vraagprijs f 154.000,- k.k. Gunstig sfeervol gelegen woonhuis met berging en ach teruitgang. Indeling: entree, portaal, voorkamer (voorzetramen), ach terkamer met openhaard, keuken, badkamer met ligbad, toilet. 1e verd.: overloop met kastruimte, 3 slaapkamers, w.v. 1 met balkon. Verder ruime kelder met werkplaats, bijkeuken met toilet. Diepe tuin. De woning is voorzien van c.v., balkenpla- fonds. ZIERIKZEE, 's Heer Arendsstraat 6 Vraagprijs f 185.000,- k.k. Dubbel pakhuis: vraagprijs f 35.000,- k.k. Half vrijstaande zeer ruime woning met diepe tuin en zij uitgang. Indeling: entree, woonkamer met natuurstenenvloer (ca. 45 m2), keuken, toilet, doucheruimte, aparte aanbouw waarin bijkeuken, c.v.-ruimte. 1e verd.: 3 slaapkamers, overloop. De woning verkeert in een uitstekende staat van onder houd en is centraal verwarmd. Bij de woning ruime par keergelegenheid (open terrein). ZIERIKZEE, Nieuwe Haven 97 Vraagprijs f 159.000,- k.k. Geheel verbouwde tussenwoning met achteruitgang en diepe tuin gelegen direkt aan de haven. Indeling: entree, woonkamer, openkeuken, apart toilet. 1e verd.: zeer ruime slaapkamer en een exclusieve bad kamer met ligbad, douche, 2e toilet. De woning is onderkelderd en hierin is een hobbyruimte gecreeërd. De woning is voorzien van centrale verwar ming. Ill OOSTERLAND, Noordstraat 11 Vraagprijs f 129.000,- k.k. Vrijstaand woonhuis met grote zonnige tuin en ruime ga rage op 608 m2 eigen grond. Indeling: entree, toilet, douche, kelderkast, woonkamer met openhaard, luxe keuken met inbouwapp apart eet- gedeelte. 1e verd 3 slaapkamers met vaste wastafel. Dakisolatie. Garage ruim 40 m2. Aparte berging. C.V. in combinatie met warmwaterinstallatie (1986). OOSTERLAND, Dr. Schutterstraat 54 Vraagprijs f 103.000,- k.k. Twee onder één kap woning met garage en tuin op het zuiden (tuinberging). Indeling: entree, toilet, keuken, woonkamer aan de tuin- zijde (zuid), terrasdeuren. 1e verd.: 3 slaapkamers, badkamer met douche. De woning is voorzien van c.v. DireJ<' te aanvaarden. NIEUWERKERK, Erling Steenstraat 7 Vraagprijs f 134.000,- k.k. Solide woning met fraai uitzicht, ruime beschutte tuin en grote garage. Indeling: entree, toilet, kelderkast, woonkamer (dubbel glas), dichte keuken. 1e verd.: twee flinke slaapkamers, waarvan een met vas te wastafel. Derde kleinere slaapkamer, badkamer. 2e verd: vlizotrap naar zolder. Zplder, stahoogte, be vloerd. De woning is voorzien van c.v. Beneden, dubb.glas, spouwisolatie. NIEUWERKERK, Erling Steenstraat 13 Vraagprijs f 149.500,- k.k. Degelijk afgewerkt? woning met royale tuin, grote garage (8x3) en eventueel schuur/berging. Indeling: ruime entree, woonkamer met parketvloer, openhaard, grenen houten plafond, halfopen keuken. 1e verd.: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, vaste wastafel, aansluiting 2e toilet. 2e verd.: overloop, ruime zolderslaapkamer met vaste wastafel en veel kastruimte. De woning is voorzien van c.v., spouwisolatie en begane grond dubbelglas. NIEUWERKERK, Weststraat 7 Vraagprijs f 79.500,- k.k. Half vrijstaande woning met tuin op het zuiden. Indeling: entree, toilet, woonkamer, achterkamer, keu ken, overkapping naar berging. 1 e verd.: 3 slaapkamers, w.v. 1 met balkon op het zuiden, douche. Vlizotrap naar beloopbare vliering. De woning is centraal verwarmd en heeft aan de voorzijde dubbele beglazing. NIEUWERKERK, Weststraat 8 Vraagprijs f 79.000,- k.k. Uitstekend onderhouden woning met achteruitgang en tuin. Indeling: entree, woonkamer, keuken (vrij luxe met eet- hoek). In de uitbouw: doucheruimte toilet, aansl. wasmach. 1e verd.: overloop, 2 slaapkamers. Buitenkozijnen zijn van hardhout. BROUWERSHAVEN, Burg. Gaslstraal 11 Vraagprijs f 115.000,- k.k. Leuke woning met ruime tuin en carport. Indeling: entree, toilet met douche, woonkamer met open haard, halfopen keuken. 1e verd.: 3 slaapkamers, w.v. 2 met vaste wastafel. Begane grond in hal, woonkamer en keuken lei stenen vloer. Tevens is de begane grond voorzien van dubbel glas/voorzetramen. De woning heeft gas c.v. en electrische boiler. OUWERKERK, Den Domp 34 Vraagprijs 1 106.500,- k.k. Ruime woning met tuin op het zuiden, achteruitgang en berging. Indeling: entree, berging, toilet, L-vormige woonkamer, half open keuken. 1e verd.: 4 slaapkamers, badkamer met ligbad, vaste wastafel, 2e toilet. 2e verd.. via vlizotrap naar ruime bergzolder. In de woning aanwezig gas c.v. gasboiler; hal, woonka mer en keuken voorzien van plavuizen. bezichtiging onroerend goed en verzekeringen na afspraak nieuwe haven 147 - zierikzee - telefoon 01110-12577 ipoosflocwooeeeeoooofiooooooe In samenwerking met woningbouwvereniging Beter Wonen organiseert de SWWB voor geïnteresseerden op zaterdag 21 maart a.s. van 10.00 tot 16.00 uur in ser viceflat De Vrijburg aan het Vrije/Jannewekken te Zie rikzee. Een modelwoning kan eveneens bezichtigd worden. kHMOoeooooeeoosoesoseeosdl HINDERWET OPENBARE KENNISGEVING Burgemeester en wethouders van Westerschouwen; A. gelet op artikel 12 van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne; maken bekend, dat op 28 januari en 3 maart 1987 bij hen aanvragen voor een vergunning ingevolge de Hinderwet zijn ingekomen van: 1. Waterschap Schouwen-Duiveland te Zierikzee voor het wijzigen van een voorschrift van de op 2 septem ber 1986 aan hen verleende hinderwetvergunning voor een rioolwaterzuiveringsinstallatie, gelegen aan de Koudekerkseweg 6 te Burgh-Haamstede. De wijzigingsaanvrage betreft het voorschrift over de controle op de mogelijke bodemverontreiniging. 2. de heer N. J. v. d. Slikke te Renesse voor een wijzi ging van de op 4 juni 1981 aan hem verleende hinder wetvergunning voor een aftapinstallatie voor vloeibare brandstoffen, gelegen aan de Oude Mool- weg 8 te Renesse. De aanvragen en ander ter zake zijnde stukken liggen op het gemeentehuis ter inzage en wel tot 20 april 1987 elke werkdag van 09.00 uur tot 12.00 uur en van 13.30 uur tot 16.30 uur en op maandag 23 en 30 maart en 6 en 13 april 1987 van 18.00 uur tot 21.00 uur. Gemotiveerde bezwaren kunnen tot 20 april 1987 schrif telijk bij ons worden ingediend. Degene, die een bezwaarschrift indient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Indien daarom telefonisch wordt verzocht (01115-1651, tst. 43 of 44) kunnen tot een week voor bovengenoemde datum mondeling bezwaren worden ingebracht, waarbij tevens gelegenheid wordt gegeven tot een gedachtenwis- seling over de aanvrage tussen het bevoegd gezag, de aanvrager en de overige aanwezigen. Zij vestigen er tenslotte de aandacht op, dat degenen die bezwaren hebben ingebracht op de wijze als bovenom schreven en een ieder die aantoont dat hij daartoe rede lijkerwijs niet in staat is geweest, in de gelegenheid zullen worden gesteld bezwaren tegen de ontwerp-be- schikking in te dienen." B. gelet op artikel 24, tweede lid onder c van de Wet alge mene bepalingen miliehygiëne; maken bekend, dat zij voornemens zij om op de aanvra ge voor een vergunning ingevolge de Hinderwet van Bouwbedrijf Prince te Burgh-Haamstede voor het oprichten en in werking hebben van een aannemersbe drijf gelegen aan deDapperweg 6 te Burgh-Haamstede (legalisatie' bestaaiMe toestand) positief te beschikken onder de ter inzage gelegde voorschriften om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen. De ontwerp-beschikking, alsmede andere ter zake zijn de stukken liggen op het gemeentehuis ter inzage en wel tot 3 april 1987, elke werkdag van 09.00 uur tot 12.00 uur en van 13.30 uur tot 16.30 uur en op maandag 23 en 30 maart 1987 van 18.00 uur tot 21.00 uur. De aanvrager, alsmede degenen die bezwaren hebben in gebracht naar aanleiding van de aanvrage en een ieder die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest, kunnen tot 3 april 1987 schriftelijk bezwaren inbrengen naar aanleiding van het ontwerp van de be schikking. Degene, die een bezwaarschrift indient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Een bezwaarschrift dient gericht te worden aan ons college. Burgemeester en wethouders van Westerschouwen, De burgemeester, J. L. NIEMANTSVERDRIET-LEENHEER De secretaris, J. ALBERDA Burgh-Haamstede, 20 maart 1987 VEERDIENST ZIJPE - ANNA JACOBAPOLDER Hierbij delen wij u mede dat onze autoveerpont „Zijpe" van de veerdienst Zijpe - Anna Jacobapolder v.v. van maandag 23 Urn vrijdag 27 maart 1987 of zoveel korter als mogelijk danwel langer als noodzakelijk voor een onderhoudsbeurt uit de vaart zal zijn. Gedurende deze periode zal bovengenoemde veer dienst worden uitgevoerd van des morgens 06.30 uur (eerste vertrek van Zijpe) tot des avonds 19.00 uur (laat ste vertrek van Anna Jacobapolder) en daarbij zal al leen vervoer van personen, rijwielen en bromfietsen mogelijk zijn. nv Streekvervoer Zuid-West-Nederland Grachtweg 23, 4301 KJ Zierikzee Hogezoom 1 - Burgh-Haamstede Vraagt voor het komende seizoen: 18-22 jaar, of meisjes die hiervoor opgeleid worden (uren nader over een te komen) En enkele voor afwas en keuken Heeft u interesse? Bel dan 01115-1485

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1987 | | pagina 7