Rabobank 6 o bedrijfsverzorger m/v SAMAN BV CONSTRUCTEURS EN INSTALLATEURS SAMAN BV, Fljiietnisse tweede kok een leerling-kok en een leerling voor het restaurant afdelingssekretaresse m/v Bazar Drogisterij Kik „DE HORIZON" FILIAALHOOFD m/v C.V.-MONTEUR allround constructie-bankwerker-lasser Administratief baliemedewerk(st)er leerling-kok Restaurant Orisant El Restaurant Renesse stichting oosterscheldeziekenhuizen MEDEWERKERS SCHOONMAAK M/V VERPLEEGHUIS CORNELIASTICHTING medewerker voor de bediening (m/v) medewerker voor de bediening (m/v) medewerker voor de frituur met ervaring (m/v) leerling-kok (m/v) De stichting federatieve provinciale bibliotheek centrale Zeeland Hotel Café Restaurant van der Weijde Service Station „Schouwen" Parttime pompbediende Bedrijfsverzorgingsdienst Schouwen-Duiveland 2 serveersters 2 huishoudelijke hulpen vakantiehulpen De Rabobank Zierikzee e.o. omvat 4 vesti gingen met in totaal 30 medewerk(st)ers. De gevraagde medewerk(st)er wordt ge plaatst op de kantoren Nieuwerkerk en/of Zierikzee. De baliemedewerk(st)er is de essentiële schakel tussen de bank en onze cliënten. Hij of zij informeert en adviseert de rela ties omtrent alle bankzaken die zich via de balie afspelen en helpt hen bij al hun geldhandelingen. Het verwerken van mu taties via een terminal behoort eveneens tot zijn of haar taak. Rabobank Zierikzee e.o. verleent op persoonlijke wijze uiteenlopende bankdiensten aan particulieren, bedrijven en instellingen. Wij maken, als zelfstandige bank, deel uit van de landelijke Rabobankorganisatie met ruim 3.000 vestigingen. Wij zoeken een Wij denken aan een circa 17 jarige man of vrouw met een voltooide opleiding op H.A.V.O.-niveau, bij voorkeur met handels vakken in het pakket en een typediploma. Verder verwachten wij van de mede werkster het vermogen om goede, zake lijke contacten met onze cliënten op te bouwen en in stand te houden. De Rabobank biedt een goede honore ring en uitstekende secundaire voorwaar den, waaronder een dertiende maandsa laris en een premievrije pensioenrege ling. Wilt u meer weten over aard en inhoud van deze functie, dan kunt u bellen met de heer H. J. Pairoux, telefoon 01114-1361. Uw schriftelijke sollicitatie wordt - uiterlijk binnen 14 dagen na heden - met belang stelling verwacht door de directie van de Rabobank Zierikzee, Postbus 28, 4300 AA Zierikzee. Voor het a.s. seizoen hebben wij plaats voor een min. leeftijd 17-18 jaar enige vakantiehulpen, afwashulpen Bel voor een afspraak of kom even langs Lange Reke 25-26 - Renesse Telefoon 01116-1607 b.g.g. 01116-2460 vraagt voor het a.s. seizoen: Gevraagd wordt: Leeftijd 18 jaar of ouder. Ervaring in diverse bedrijven. Wij bieden u: Seizoenbetrekking tot eind september 40-urige werkweek Salaris afhankelijk van ervaring en leeftijd of die daar voor opgeleid wil worden. Leeftijd 17 jaar. IJver en een goed humeur worden meer op prijs ge steld dan vakkennis. Eveneens een 40-urige werkweek. Salaris in overleg. Inlichtingen Restaurant „Rietnisse", Oude Moolweg 11, tel. 01116-1215, vragen naar de heer Zwiers. Op de Interne afdeling lokatie Zierikzee kan op korte termijn geplaatst worden een: voor 20 uur per week De sekretaresse krijgt tot taak: - alle voorkomende administratieve en sekretariaats- werkzaamheden van de afdeling. Vereist: - een MAVO-diploma - een aanvullende administratieve opleiding en kennis van de medische terminologie strekken tot aanbe veling. Salaris: Afhankelijk van leeftijd en ervaring van f 1.466,- tot f 2.312 bruto per maand bij een full-time dienstver band. Aanstelling en overige arbeidsvoorwaarden overeenkomstig de CAO-voor het ziekenhuiswezen. Inlichtingen: Worden graag verstrekt door dhr. L. van der Werf, waarnemend hoofd Interne IV, 01110-6900. Sollicitaties Schriftelijk aan de afdeling Personeel en Organisatie, Postbus 106, 4460 BB in Goes. Gelieve linksboven op de brief en enveloppe te vermelden PZ nr. 585. De Corneliastichting te Zierikzee is het verpleeghuis voor Schouwen-Duiveland. Momenteel verblijven er 64 somatisch zieken. Een nieuw gecombineerd verpleeghuis met 120 plaatsen is in aanbouw. Hiervan zijn 60 plaatsen bestemd voor somatisch zieken en 60 plaatsen voor psycho-geriatrische patiënten. Er zullen dan ±125 medewerkers direct en indirect bij de verpleging/verzorging van de bewoners betrokken zijn. Het nieuwe verpleeghuis zal over enkele maanden in gebruik worden genomen Binnenkort hebben wij plaats voor enkele in part-time dienstverband (20 of 32 uur per week) De schoonmaakwerkzaamheden worden in principe van ma t/m vr in dagdiensten verricht. Er wordt gewerkt in teamverband. Kandidaten dienen te beschikken over: opleiding op LBO-niveau goede omgangsvormen bij voorkeur kennis van en ervaring in schoonmaakonderhoud een positieve instelling t.o.v. de zorg voor ouderen. Wij bieden u: afwisselend werk in een prettige werksfeer de arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-Ziekenhuiswezen het salaris wordt vastgesteld afhankelijk van leeftijd en ervaring (min. f 1.913- max. f 2.244,-). Inlichtingen kunt u inwinnen tijdens kantooruren bij mevr. A. M. Tuithof, hoofd schoonmaak, tel. 01110-2651. Uw schriftelijke sollicitatie dient u vóór 23 maart te riichten aan de afdeling personeelszaken. HAVENPARK37 4301 JH ZIERIKZEE TEL01110-2651 Gevraagd: als seizoenhulp juli en augustus leeftijd 16 jaar of ouder. Ring 15, Haamstede - Tel. 01115-1317 tot 18.00 uur BUNGALOWPARK Hoogenboomlaan 44 - Renesse vraagt voor het komende seizoen voor het restaurant: van april tot oktober voor de maanden juli en augustus en thans de weekenden, werktijden van 17.00 uur tot 21.00 uur. voor de maanden juli en augustus en thans de weekenden, werktijd van 17.00 uur tot 23.00 uur. of iemand die daarvoor opgeleid wil worden, voor de maanden juli en augustus en thans de weekenden, werktijden in overleg. (Bovenstaande vacatures kunnen ook in deeltijd ver richt worden). Sollicitaties na telefonische afspraak, tel. 01116-1448. vraagt een ten behoeve van de Openbare Bibliotheek te Burgh- Haamstede voor 21 uur per week (vak.nr. 87/03/1). De O.B. Burgh-Haamstede maakt deel uit van de Stichting Gemeenschappelijke Bibliotheekvoorziening Schouwen-Duiveland. De te benoemen assistent(e) bi- bliothekaris valt direkt onder het hoofd van deze stich ting. De dienstverlening wordt verricht met assistentie van vrijwilligers. Funktie-omschrijving - belast met de dagelijkse leiding van de O.B. Burgh- Haamstede; - verrichten van uitleen- en inlichtingendiensten; - verrichten van administratieve werkzaamheden; - in het rooster zijn 2 avonddiensten per week opge nomen. Funktie-eisen - diploma assistent(e) bibliothekaris of daarmee verge lijkbare opleiding (ook degenen die dit jaar afstu deren kunnen solliciteren); - enkele jaren ervaring strekt tot aanbeveling. Salaris Het salaris is afhankelijk van opleiding, leeftijd en erva ring van minimaal f 1.117,77 (schaal 43) bruto per maand tot maximaal f 1.691,75 (schaal 57) bruto per maand. Inlichtingen Mevrouw C. P. M. Loth-Verwer, telefoon (01110) 4548 (na 16 maart 14548). Schriftelijke sollicitaties binnen 8 dagen na het ver schijnen van dit blad richten aan de heer R. Seits van de afdeling personeelszaken van de Provinciale Biblio theekcentrale Zeeland, Kousteensedijk 7, 4331 JE Middelburg, onder vermelding van het vakaturenum- mer 87/03/1. Brouwerijstraat 1 Noordgouwe Telefoon 01112-1491 Vraagt voor het komende seizoen een (plm. 18 jaar) Voor alle voorkomende werkzaamheden ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE DÉ KRANT VAN SCHOUWEN-DUIVELAND heeft vanaf 1 april plaats voor een: (seizoen fulltime) Benzine L.P.G. Station „Schouwen" K. J. v. d. Goot-H. Goudzwaard Nieuwe Kooiweg, 4301 SC Zierikzee Telefoon (01110) 3147 b.g.g. 2494 ADVERTEREN IS VERKOPENf In ons bedrijf is plaats voor een ervaren Sollicitatie te richten aan: Schuddebeurs - Postbus 81 - 4300 AB Zierikzee Kloosterweg 19 - Telefoon 01110-6255 zoekt een all-round Eventueel part-time ook mogelijk. Reacties schriftelijk binnen 10 dagen aan Postbus 104, 4300 AC Zierikzee mram Hogezoom 1 - Burgh-Haamstede Vraagt voor het komende seizoen: 18-22 jaar, of meisjes die hiervoor opgeleid worden (uren nader over een te komen) En enkele voor afwas en keuken Heeft u interesse? Bel dan 01115-1485 Een kort overzicht van onze activiteiten In de afdeling constructie het ontwerpen, vervaardigen en plaatsen van: staalconstructies, trappen en bordessen opslagtanks, meng en emulgeerketels vulmachines en transportsystemen produktie-eenheden in de voedingsindustrie aandrijvingen en machines voor allerlei doeleinden buizensystemen in staal en roestvrijstaal In de afdeling installatie: het ontwerpen en aanleggen van centrale verwarmings- en luchtbehandelingssystemen voor woningen, garages en fa brieken. Voorts hanteren wij een voorraad van zo'n 5000 artikelen, waaronder allerlei soorten c.v. fittingen en onderdelen voor c.v. ketels en sanitair; buizen, profielbuizen en toe behoren in staal en roestvrijstaal, bevestigingsartikelen in staal en roestvrijstaal en stalen balken en profielen. Ter versterking van de afdeling constructie zoeken wij een Leeftijd tot 32 jaar Functie-eisen: - In het bezit van diploma lts-machinebankwerker en vervolgdiploma (Smecoma of Bemetel) - Lasdiploma's of ruime laservaring - In staat tot zelfstandig werken - Ervaring met tekeninglezen - Ervaring met produktie en opbouw van staalconstructies - Kwaliteitsbewust en probleemoplossend denken en doen Sollicitaties kunnen - onder toevoeging van een curriculum vitae - worden gericht aan: Julianastraat 40. 4301 NC Zierikzee Inlichtingen over deze functie zijn verkrijgbaar bij de heer Bin, tel. 01110-6395.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1987 | | pagina 8