EEN WEEK MOET U ONS NOG MISSEN MAAR DONDERDAG 12 MAART IS HET ZOVER! „OPEN HUIS" Zj Zierikzee; Braai, Grevelingenstraat 1-3, Tel. 01110-2529. Het Delta Combo Appelmarkt 1 Zierikzee Strao Ellemeet DE NIEUWE RENAULT 9 EN 11 Om U een indruk te geven van onze totaal vernieuwde zaak en de nieuwe voorjaarskollektie, houden wij op donderdag, vrijdag en zaterdag VERS EN VOORDELIG! VERSMARKT LEGEMAATE zelfstandig werkende dames/heren kapper-ster Kapsalon Lisière Witlof per kilo1,75 Granny Smith 7 voor2,98 Leverkaas 150 gram1,79 Boerenmetworst 100 gram1,49 Kersen beignets 4 voor2,98 Zuidlaerderbo) nieuw3,98 Zuurkool0,39 MINISTERIE VAN VERKEER EN WATERSTAAT verpleegkundige verpleeghulpen 14 ~vaii Geesbergen moae^^ Vruchtenbrood van tarwe-roggebloem. Rijk gevuld met krenten en rozijnen. Maandagochtend: 500 gram Melkmarkt 12-14 - Zierikzee - Telefoon 2884 Op korte termijn gevraagd De Zoom 10, Renesse, telefoon 01116-1333 De Minister van Verkeer en Waterstaat maakt, gelet op artikel 12 van de Wet algemene bepalingen milieuhygië ne bekend, dat op 30 januari 1987 een aanvraag is inge komen van het Waterschap Schouwen-Duiveland te Zie rikzee om wijziging van de vigerende vergunning dd. 12 januari 1977, nr. 215 voor het lozen van gezuiverd afval water op het Mastgat. De aanvraag en andere ter zake zijnde stukken zullen van 6 maart 1987 tot en met 6 april 1987 op de volgende plaatsen en tijden ter inzage worden gelegd: 1. Rijkswaterstaat, directie Zeeland, Vrijlandstraat 33 te Middelburg op werkdagen van 9.00 uur tot 12.00 uur en van 13.00 uut tot 16.00 uur (kamer 459). 2. Gemeentesecretarie van Bruinisse, Molenstraat 65 te Bruinisse op werkdagen van 9.00 uur tot 12.00 uur, alsmede buiten de kantooruren na voorafgaande tele fonische afspraak (01113-1251). Na de in deze bekendmaking genoemde termijn kunnen de stukken op bovengenoemde plaatsen worden inge zien, elke werkdag tijdens kantooruren, tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden inge steld tegen de beschikking op de aanvraag. Gemotiveerde bezwaren kunnen t/m 6 april 1987 schrif telijk worden ingebracht. Een bezwaarschrift dient te worden gericht aan de Minister van Verkeer en Water staat, doch te worden gezonden aan de hoofdingenieur directeur van de Rijkswaterstaat in de directie Zeeland, Postbus 5014, 4330 KA Middelburg. Degene die schriftelijk bezwaar maakt kan verzoeken zijn of haar persoonlijke gegevens niet bekend te ma ken. Het verzoek daartoe dient - met vermelding van de persoonlijke gegevens - tegelijk met het bezwaarschrift te worden ingediend. Er zal geen openbare zitting worden gehouden. Degenen die daarom telefonisch verzoeken (01180-86000, tst. 294) zullen tot en met 30 maart 1987 in de gelegenheid worden gesteld mondeling bezwaren in te brengen, waarbij dan tevens gelegenheid zal worden geboden tot een gedach- tenwisseling over de aanvraag tussen het bevoegd gezag, de aanvrager en de overige aanwezigen. Degenen die bezwaren hebben ingebracht op bovenom schreven wijze en zij die aantonen daartoe redelijker wijs niet in staat te zijn geweest, zullen in de gelegen heid worden gesteld bezwaren tegen de ontwerp-be- schikking in te dienen. Middelburg 5 maart 1987. De Minister van Verkeer en Waterstaat, Namens deze. De hoofdingenieur-directeur, ir. H. ENGEL Dansen in ..Durpsuus" m.m.v. De Samaritaan is een goed geoutilleerd verpleeghuis met twee afdelingen voor somatische en drie afdelingen voor psychogeriatrische bewoners. I De Stichting Hervormd Diakonale Gezondheids zorg Goeree Overflakkee beheert een verzorgings tehuis, een verpleeghuis en een bejaardenhuis vesting. Aan het samen bouwen aan een goede sfeer van wonen en werken ligt in onze Stichting een christelijke levensover tuiging ten grondslag. Er wordt in kleine multi- werkt, waarbij ruimte is voor e.en eigen inbreng. Een prettige werksfeer staat hiervoor garant. In de nabije omgeving zijn rekreatieve mogelijk heden, terwijl Rotterdam eveneens nabij gelegen is. Bij het zoeken naar woonruimte wordt alle hulp geboden. Voor bovengenoemde funktie zoeken wij een ambitieuze A en/of B verpleegkundige, die eveneens goede kontak- tuele eigenschappen bezit. Bij gebleken geschiktheid zijn' in de toekomst promotiekansen aanwezig. Het salaris en de rang worden in onderling overleg vastgesteld en zijn afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Voorts is van toepassing de CA.O. voor het ziekenhuiswezen en de F.W.G. Gezien het karakter van ons huis wordt van de kandi daat verwacht, dat deze een positief protestants christelijke levensovertuiging is toegedaan. Geïnteresseerd? Schrijf binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad naar de verpleegkundig direkteur of oe informeer eerst bij hem. "De Samaritaan" Onderdeel van de Stichting Hervormd Diakonale Gezondheidszorg, Koningin Julianaweg 59, 3245 KA Sommelsdijk Middelharnisj, Tel. 01870 - 2500. De Samaritaan is een goed geoutilleerd verpleeghuis met twee afdelingen voor somatische en drie afdelingen voor psychogeriatrische bewoners. I De Stichting Hervormd Diakonale Gezondheids zorg Goeree Overflakkee beheert een verzorgings tehuis, een verpleeghuis en een bejaardenhuis vesting. Aan het samen bouwen aan een goede sfeer van wonen en werken ligt in onze Stichting een christelijke levensover- m/v Er wordt in kleine multi disciplinaire teams ge werkt, waarbij ruimte is voor een eigen inbreng. Een prettige werksfeer staat hiervoor garant. In de nabije omgeving zijn rekreatieve mogelijk heden, terwijl Rotterdam eveneens nabij gelegen is. Bij het zoeken naar woonruimte wordt alle hulp geboden. Graag komen wij in kontakt met enkele enthousiaste mensen, die zich in willen zetten voor zieken en gehan dicapten, om onze teams te versterken. Wij bieden een (tijdelijke) baan, waarbij zowel full-time als part-time mogelijkheden aanwezig zijn. Het salaris zal in onderling overleg worden vastgesteld en is afhankelijk van opleiding en ervaring. De CAO. voor het ziekenhuiswezen is van toepassing. Gezien het karakter van ons huis wordt van de kandi daat verwacht, dat deze een positief protestants christelijke levensovertuiging is toegedaan. Geïnteresseerd? Schrijf binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad naar de verpleegkundig direkteur of informeer eerst bij hem. "De Samaritaan" Onderdeel van de Stichting Hervormd Diakonale Gezondheidszorg, Koningin Julianaweg 59, 3245 KA Sommelsdijk (Middelharnis), Tel. 01870 - 2500. Mogen wc ii uitnodigen voor 'n krachtmeting? Doe het lést ze tegen elkaar. Of test ze tegen een concurrent, Ervaar zelf dat de Renault 9 en II onbetwiste winnaars in hun klasse zijn. Van de economische dieselversie tot de razendsnelle GTE. Ongelooflijk zuinig. Breedgebouwd voor een com fortabele binnenruimte. Verpakt, in een nieuwe styling, even solide als elegant Uitgerust voor zwaar werk, met. hun vier-torsie- stangen-achterbrug (vanaf GTX), onverwoestbaar me chaniek en i jaar plaatwerkgarantie. Meer kwaliteit, meer ruimte, meer comfort, meer zekerheid. Dat is de winst van geavanceerde techniek zoals Renault die op de weg brengt Klaar voor de krachtmeting? Maak een proefrit in de Renault 9 en 11. Laat u vooral ook informeren over het maatwerk-principe in uitvoeringen en opties, van automaat tot. schuifdak, van centrale portiervergren deling tot lichtmetalen wielen. Kom langs en ontdek dat méér plezier in autorijden geen cent, meer hoeft te kosten. De sportieve Renault 11 is er al voor f. 20.360,- (indusief BTW). De Renault. 9, de stijlvolle sedan met de riante kofferruimte, vanaf f 19.720,- (inclusief BTW Afleveringskosten f. 420,-. Prijswijzigingen voorbehouden. Renault adviseert elf oliën.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1987 | | pagina 14