Leon van der Wielen houdt eilandelijke schaatseer zeer hoog Damachttal Zierikzee verliest met grote cijfers in competitie NIEUWSBODE Barbara Kamp wint veldloop in Zundert Gehandicapt herenteam bv Mevo '80 verliest ruim Noordgouwe blijft zonder verlies in recreatief badminton Zaalvoetbal competitie weer gestart Jos de Wild opnieuw op verlies tijdens ZK Winst en verlies Scaldina-jeugd AVO- NEDERLAND 1 f K ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE Dinsdag 3 februari 1987 Nr. 24077 9 De Bruse sportverenigingen wor den door de gemeenteraad van het vissersdorp wel zeer iiadrukkelijk getart. Tijdens de commissie sport werd vrijwel unaniem ingestemd met een alternatief voor de tien pro centsregeling aangaande de sport zaal, waarvan de bouw medio voor jaar 1988 zou moeten worden opge start. De verenigingen kwamen met wethouder voor sportzaken C. J. van Liere overeen, dat in plaats van tien procent van de stichtingskosten ge zorgd zou worden voor de inventaris voor de sportzaal. Het leek een fraai alternatief, dat ogenschijnlijk niet op oppositie zou kunnen stuiten. Im mers, een portie rekenkundig huis vlijt maakte duidelijk, dat de ver enigingen nauwelijks goedkoper uit zouden zijn. Het grote verschil zat hem evenwel in het feit, dat een stuk je handelsgeest er voor zou kunnen zorgen, dat er door de verenigingen 'verdiend' zou kunnen worden op de aan te schaffen inventaris, een gave, waarmee de raad van de gemeente Bruinisse ogenschijnlijk niet is geze gend. Om dat gemis te verdoezelen heeft het er alle schijn van, dat ook de sportverenigingen misgund wordt van deze gave gebruik te maken. CDA-er J. Huizer waagde het tijdens de onlangs gehouden gemeente raadsvergadering zelfs te spreken van 'een onverteerbaar voorstel', als of het geopperde alternatief een ge nadeloze aanslag zou betekenen op het budget van de gemeente. Wie her innert zich niet de drie ton van de Stichting Telebingo, die door het voormalige gemeentebestuur zo maar in het Zijpe werden gegooid, alsof geld voor de gemeente Bruinis se helemaal niet belangrijk is. Het bedrag, dat door de besluite loosheid van een gemeenteraad zo maar terzijde werd geschoven, is ve le malen hoger dan dat wat de ver enigingen volgens een in 1980 te ber de gebrachte regeling zouden moeten opbrengen. De betreffende regeling mag stellig als reëel worden betiteld, wanneer het gaat om voorzieningen, waarvan tien procent van de stich tingskosten volgens redelijke nor men kunnen worden opgehoest. Tien procent is tien procent zou je zo op het eerste gezicht kunnen zeggen, maar tien procent van f 50.000,- is wel even wat anders dan tien procent van f 800.000,-. Het bedrag uit het eerste voorbeeld is ongetwijfeld bin nen een overbrugbare termijn bin nen te halen, voor het tweede voor beeld ligt dat terdege even anders. Zelfs Bruse raadsleden zouden zich dat kunnen realiseren, wanneer een stukje positief denken opgebracht zou kunnen worden. Het is evenwel in de loop van de voorbije jaren dui delijk geworden, dat de wil om de Bruse sport de helpende hand te rei ken niet echt aanwezig is. Natuurlijk heeft Huizer een beetje gelijk, wan neer hij stelt, dat de sportverenigin gen niets hebben ondernomen om de beoogde tien procent binnen te ha len. Dat is evenwel niet helemaal vreemd, want ook binnen de bestu- ren van de verenigingen leefde te recht het idee, dat de opdracht schier onvervulbaar was. Overigens kwam Huizer nog met een wel erg boude uitspraak. Volgens de CDA-er zou het overgrote deel van de Bruse gemeenschap niet zitten te wachten op een sportzaal. Kolder na tuurlijk. Het ledenbestand van de verenigingen, die straks frequent van de te stichten sportzaal gebruik gaan maken, is samengesteld uit ver tegenwoordigers van een zeer grote meerderheid van de Bruse gezinnen. Zouden er binnen de gezinnen, waar van een of meer leden mettertijd ge bruik gaan maken van de sportzaal, weerstanden zijn tegen het nieuwe complex? Natuurlijk niet. De ge meenschapszin binnen de sport zou ver te zoeken zijn, onderkende de CDA-woordvoerder. Ik denk, dat dat in de praktijk alles meevalt. Het lijkt veel meer een kwestie te zijn van de pogingen om tot een gemeen schapszin te komen in de kiem te smoren. Na rijp beraad kwamen de vertegenwoordigers van de diverse aanstaande sportzaalgebruikers met onderbouwde argumenten, dat het inbrengen van tien procent van de stichtingskosten voor de Bruse sportverenigingen niet haalbaar zou zijn. Ook kwamen zij met een alles zins prijzenswaardig alternatief. Wordt het nu eindelijk eens geen tijd, dat er eens wat ondernomen wordt. Door de op z'n zachtst gesteld, treite rende werkwijze van het Bruse ge meentebestuur, is de voorbije jaren een enorm bedrag aan zaalhuren naar andere gemeenten gevloeid, dat in feite zou moeten toorden afgetrok ken van de tien procent van de stich tingskosten. Misschien zouden de sportverenigingen dan al erg dicht bij een volledige inlossing van de schuld zijn geweest. Wordt het geen tijd, dat de Bruse raadsleden niet eens ophouden te praten over ge meenschapszin IN de sport en zich gaan toeleggen op gemeenschapszin VOOR de sport? PW ZUNDERT - De Scharcndijkse at lete Barbara Kamp, die sinds kort uitkomt voor de Rotterdamse atle tiekvereniging PAC, is in Zundert winnares geworden van een veldloop over 2900 meter. Zij had voor de af stand 9.33 minuten nodig en bleef daarmee twaalf seconden voor op de Roosendaalse Tineke Kluft. Ginny Stutterheim van het Oosterhoutse Scorpio werd derde in 10.09 minuten. Bij de heren, die 9500 meter moes ten afleggen, ging de overwinning naar Jan van Rijthoven van AVR '69 uit Reusel. Hij finishte na 33.23 mi nuten en had daarmee negentien se conden voorsprong op Spado-atleet Michel Houdijk. Arnold van Roer- mund van het Bredase Sprint werd derde op 28 seconden van de winnaar. De prijzenkast van Leon van der Wielen is na de succesvolle winterpe riode aan uitbreiding toe. ZIERIKZEE - Voor het eerst in vele jaren - mis schien zelfs voor het eerst ooit - heeft Schouwen- Duiveland een schaatser, die ook buiten het meest noordelijke deel van Zeeland potten breekt. Leon van der Wielen werd op superieure wijze winnaar van de Schouwen-Duivelandse marathon driedaag se, maar ook elders boekt de achttienjarige schaat ser successen, die er zijn mogen. Van der Wielen is met name het laatste jaar enorm vooruitgegaan, dankzij de raadgevingen en trainingen van De Poel trainer Arjaan van de Kreeke, Leon van der Wielen zette de eerste schreden op het ijs toen hij dertien jaar oud was. In 1984 ging hij met een groepje leden van de Zierikzee- sche IJsvereniging regelmatig naar de Rotterdamse Weena-ijsbaan, maar een jaar later werd het allemaal echt serieus, toen hij zich aan meldde bij IJsclub De Poel, waardoor hij onder de hoede kwam van Ar jaan van de Kreeke. „Van hem heb ik veruit het meeste geleerd", erkent Leon van der Wielen, nadat hij tijdens een marathon op Het Schenge na bij Heinkenszand als tweede is geëindigd. Iman Koeman was hem daar nog te snel af, maar het lijkt aannemelijk, dat de jeugdige Zierikzeeë- naar op niet al te lange termijn bij de 'groten' van het Zeeuwse schaatsen aansluit. „Vooralsnog gaat het steeds tussen Frans van den Berge en mij", stelt Iman Koeman. „Er zitten evenwel wat jonge jongens aan te komen. Ik denk daarbij aan Floris-Jan Koole, Frans Provoost en Leon van der Wielèn. Zij komen snel .dichterbij". Clubkampioen In 1985 werd Leon van der Wielen clubkampioen van de Zierikzeesche IJsvereniging en eindigde hij achter Burgh-Haamstedenaar Piet van den Aarsen als tweede tijdens de eerste marathondriedaagse. Een jaar later moest hij op beide terreinen een stapje terug doen. Een val in de laatste bocht kostte hem de tweede clubtitel, die nu bij Marcel de Looff terecht kwam, en bij de marathhondriedaagse bleef niet alleen Piet van den Aarsen hem voor, maar ook Fop Fonteijne. Tussendoor won hij wel koppel wedstrijden met Wim Evertse en Peter Roos. „Toen vond ik het tijd worden, dat mijn beurt eens zou gaan komen", stelt Leon van der Wielen nu. Hij voegde prompt de daad bij het woord. De eerste tastbare successen volgden tijdens marathons op de Haagse kunstijsbaan De Uithof. Na vijf van de zes marathons voert hij het klassement aan met 39 punten, waarmee hij een punt voorsprong heeft op Krijn Kok, terwijl Jan Goedendorp met 34 punten de derde plaats bezet. Er zit evenwel nog een addertje onder het gras. Immers na afloop van de zesde en beslissende marathon van maandag 9 februari mogen alle rijders het slechtste resultaat aftrekken. Deze aftrekmogelijkheid werkt vooralsnog in het nadeel van de Zierikzeese schaatser. Hij toonde zich op De Uithof uitermate regelmatig met één tweede, twee derde en twee vierde plaatsen. Kok daarentegen eindigde een keer als vijfde, terwijl Goedendorp tijdens de laatste marathon als tiende over de meet kwam, althans dat besliste de jury. Ooggetuigen zagen, dat Goedendorp zeker niet als tiende, maar als dertiende of veertiende over de finish kwam. „Reglementair is het zo, dat een gereden marathon zon der punten niet aftrekbaar is. Een nul blijft dus staan, een rit met één punt mag worden afgetrokken", legt Leon van der Wielen uit. Bij aftrek van het slechtste resultaat van de eerste vijf ritten leidt Jan Goeden dorp met 33 punten, Kok en Van der Wielen vergaarden in dat geval bei den 32 punten. „Het is derhalve zaak, dat ik bij de laatste marathon Krijn Kok en Jan Goedendorp in die volgorde voorblijf. In dat geval ko men ze er in het totaalklassement niet meer aan", rekent Van der Wielen voor. Driedaagse Tijdens het Schouwen-Duivelands kampioenschap marathon werd na drukkelijk duidelijk, dat Leon van der Wielen qua kracht en techniek fiks vooruit is gegaan. Op de tweede marathon, die in Renesse werd ver reden demonstreerde hij die kracht door nagenoeg het hele veld te dub belen. Op de slotdag werd hij op het door de dooi zacht en zwaar gewor den ijs van de Zierikzeese baan andermaal eerste, al bleef Piet van den Aarsen toen zeer dicht in de buurt. Op de streep moest de Burgh- Haamsteedse veteraan vallend zijn meerdere erkennen. Sinds mei 1986 deed Leon van der Wielen onder leiding van Arjaan van de Kreek mee aan de droogtraining voor de leden van De Poel. „Daarmee wordt de kracht en de conditie flink opgevijzeld". Geduren de de zomermaanden is de droogtraining in liet Poelbos in 's-Hccr Arendskerke, 's winters is het sportveld van de plaatselijke voetbal club de plaats van handeling. „Vlak voor het schaatsseizoen heb ik wat gcskcelerd, 's zomers houd ik me veelvuldig met schaatsen bezig". In middels is Leon van der Wielen lid van de Zeeuwse Ren- en Tourclub Theo Middelkamp, waarvoor hij het komende seizoen bij de liefhebbers gaat rijden. Iedere zondagochtend gaat hij met de Schouwen-Duive landse Middelkampers en met een groepje schaatsers naar de domeinen in Wcstenschouwcn. „Daar werken we met z'n allen een trainingspro gramma af, dat niet alleen van belang is voor de conditie, maar waarbij ook krachttraining en loopwerk wordt behandeld", stelt Van der Wie len. Alsof dat allemaal nog niet genoeg is, staat de achttienjarige schaatser op de zaterdagen van half oktober tot en met maart om half vijf 's morgens op om opgepikt te worden door een aantal schaatsers van De Poel. Rond zeven uur arriveert het gezelschap hij De Uithof in Den Haag voor een wekelijkse ijstraining. „Voor mij is het schaatsen even belangrijk als het wielrennen. Ik wil het allebei zo goed mogelijk doen", besluit Leon van der Wielen zijn verhaal. ZIERIKZEE - Het eerste heren team van de Zierikzeese basketball vereniging Mevo '80 moest bijzonder gehandicapt aantreden tegen Oost burg. Drie vaste eerste teamspelers moesten verstek laten gaan. De in vallers uit het tweede team leverden evenwel qua inzet een aanvaardbare partij af, maar zij konden niet voor komen, dat de wedstrijd met 28-58 verloren ging. Het tweede herenteam kreeg bij Souburg 4 met 44-21 klop en de juniorenploeg van Mevo '80 ver loor in Zierikzee met 39-49 van Sou burg 2. Vooral de eerste helft van de wed strijd tussen Oostburg en het eerste team van Mevo '80 was voor de Zie rikzeese ploeg een ramp. Een aantal scoringskansen werd niet benut, er werd niet fanatiek genoeg verdedigd en bovendien bleek de tegenstander voortreffelijk op dreef. Oostburg sloot de eerste periode van een kwar tier zuivere speeltijd met een 6-34 stand af. De tweede helft verliep voor Mevo '80 beter. De ploeg kon beter volgen en de periode ging slechts met 22-24 verloren. Hiermee kwam de eindstand op 28-58. Het tweede herenteam van Mevo '80 moest in Oost-Souburg aantreden te gen het zeer goed draaiende Souburg 4. De Zierikzeese ploeg verscheen zonder wisselspelers en het werd daardoor een makkie voor de Sou- burgse formatie. De Mevo '80-ploeg verweerde zich zo goed als mogelijk, maar kon weinig doen tegen de nade rende nederlaag. Na twee keer een kwartier zuivere speeltijd won Sou burg met 44-21. Het juniorenteam van de Zierikzee se basketballclub moest het in sport hal Onderdak opnemen tegen Sou burg 2. Ook hier was verlies vooraf ingecalculeerd. De laatste tijd draait het oranje team evenwel prima en dat was ook tegen Souburg het geval. De wedstrijd ging met 39-49 verloren, maar de tijd dat met tachtig punten verschil aan het kortste eind werd ge trokken lijkt definitief voorbij. De Mevo '80-jeugdploeg toonde zich een waardig tegenstander voor de Sou- burgse equipe. ZIERIKZEE - In de derde klas van de recreatieve badminton is de for matie van Noordgouwe nog steeds ongeslagen., In het negende optreden werd Zierikzee 13 met 2-4 geklopt. Dreischor 3 blijft evenwel voortreffe lijk volgen. Weliswaar heeft de ploeg na de 4-2 overwinning op Netover- tnet 3 nog steeds zeven punten ach terstand op Noordgouwe, maar Drei schor kwam drie keer minder in actie. DFS 6 boekte in de derde klas de eerste competitie-overwinning. Ook hier was het derde team van het Bru se Netovertnet het slachtoffer en evenals eerder tegen Dreischor 3 was de eindstand 4-2. Door deze resulta ten ziet de stand er in de derde klas als volgt uit: Noordgouwe Dreischor 3 Zierikzee 12 ZSC 3 DFS 5 Zierikzee 13 DFS 6 Netovertnet 3 9 8 10 42-12 17 6 5 0 1 25-11 10 7 5 0 2 27-15 10 7 4 1 2 26-16 9 9 4 1 4 26-29 9 8 116 14-34 3 9 117 17-37 3 9 117 16-38 3 In de eerste klas kwam koploper DFS niet in actie, waardoor Zierikzee 8 via twee overwinningen in wed strijden naastzij kon komen. In pun ten blijft de Zierikzeese formatie ech ter nog op drie punten van de Burgh-Haamsteedse equipe staan. Zierikzee 8 klopte Zierikzee 9 met 7-1 en DFS 2 werd met 6-2 teruggewezen. Netovertnet nestelde zich vaster op de derde plaats door met 5-3 te win nen van Dreischor. De tussenstand ziet er na deze resultaten als volgt uit: DFS Zierikzee 8 Netovertnet Dreischor DFS 2 Torpedo Zierikzee 9 9 9 0 0 53-19 18 9 7 1 1 48-24 15 10 6 1 3 50-30 13 9 4 0 5 37-35 8 10 4 0 6 39-41 8 9 10 8 17-55 2 8 0 0 8 12-52 0 In de tweede klas kwam koploper DFS 3 al evenmin binnen de lijnen. Naaste rivaal Netovertnet 2 liet een kostbaar punt liggen door tegen Drei schor 2 niet verder te komen dan een 3-3 gelijkspel. Zierikzee 10 trok met 4-2 aan het langste eind tegen Zierik zee 11 en Dreischor 2 won met dezelf de cijfers van DFS 4. De stand wordt door deze resultaten de volgende: DFS 3 Netovertnet 2 Zierikzee 10 DFS 4 Dreischor 2 ZSC 2 ZSC Zierikzee 11 7 1 0 44- 4 15 5 2 1 28-20 12 2 27-27 10 3 24-30 9 3 26-28 8 4 25-29 8 4 20-34 7 8 16-38 1 9 3 4 9 3 3 9 2 4 9 3 2 9 2 3 9 0 1 ln de A-poule van de jeugdcompeti- tie kwam de nietspelende koploper ZSC 4 er weer wat beter voor te staan. De twee naaste rivalen DFS 7 en Dreischor 4 kwamen met elkaar een 4-4 gelijkspel overeen. Dreischor 5 was in Burgh-Haamstede met 3-5 te sterk voor het achtste DFS-team. De stand wordt nu als volgt: ZSC 4 8 8 0 0 59- 5 16 Dreischor 4 8 5 1 2 42-22 11 DFS 7 9 5 1 3 48-24 11 Zierikzee 14 8 4 2 2 37-27 10 Dreischor 9 10 4 1 5 27-53 9 DFS 8 9 1 0 8 15-57 2 Zierikzee 15 9 0 1 8 13-59 1 BURGH-HAAMSTEDE - ln sport centrum Krayestein in Burgh- Haamstede ging de opnieuw inge deelde tweede competitie van het winterseizoen van start. In tegenstel ling tot de eerste competitie wordt nu in twee poules van zes teams ge speeld. Deze poules zijn samenge steld aan de hand van de eindstand van de eerste competitie. De ploeg van Jonker Sport en Surf, die als koploper uit de eerste compe titie kwam begon nu sterk door de formatie van Cargonet op een fikse 3- 11 nederlaag te trakteren. Verrassend was de nederlaag van De Wig tegen de formatie van Braber Groenvoor- ziening. De Braber-ploeg trok met 6-4 aan het langste eind. De derde en laatste wedstrijd uit de A-poule werd afgewerkt door de twee Krayestein- ploegen. Het eerste team won met 3-0. In poule B verdween de wedstrijd tussen de ploegen van de Veteranen van Brouwershaven en Hostellerie Schuddebeurs, omdat het restaurant- personeel voor werkzaamheden moest uitrukken. Het team van Gara ge Dijkman trok met 6-2 aan het langste eind tegen De Werkplaats en Knippie won nipt met 4-3 van het Zeeuws Pannekoekhuis. 's-GRAVENPOLDER - In de negen de ronde om het persoonlijk kam pioenschap van Zeeland is Jos de Wild van damclub Zierikzee er niet in geslaagd zijn reeks nederlagen af te breken. Tegen Chiel Hamers van damclub 's-Gravenpolder kon hij partijverlies niet voorkomen, nadat hij materieel was achtergekomen. Titelkandidaat Johnny de Leeuw versloeg de sterke Erwin Hamers en Peter Schunselaar maakte geen fout tegen Piet Jongeneelen. Daaf Kasse volgt De Leeuw op twee punten na zijn winst op Cees van Rijswijk. Sjac- co Sandee won van hekkesluiter Jan van Strien en de partij tussen René Dusebout en Arnold Darsan werd uit gesteld. De voorlaatste ronde wordt op zaterdag 7 februari gespeeld. De Wild treft dan Sandee. Na negen ronden is de stand: 1. Johnny de Leeuw 17 pnt.; 2. Daaf Kasse 15 pnt.; 3. Peter Schunselaar 13 pnt.; 4/5. Erwin Hamers en Sjacco Sandee 11 pnt.; 6. Chiel Hamers 9 pnt.; 7. Piet Jongeneelen 8 pnt.; 8. Cees van Rijswijk 6 pnt.; 9/10. Ar nold Darsan en René Dusebout 6 pnt (uit 8); 11. Jos de Wild 3 pnt.; 12. Jan van Strien 1 pnt. ZIERIKZEE - In de tweede klas A speelde het tweede jeugdteam van tafeltennisvereniging Scaldina een uitwedstrijd tegen het Kloosterzand- se SAR. Het werd een 9-1 nederlaag, die echter te groot uitviel. Vier par tijen gingen na drie games nipt ver loren. Danny Pantekoek kwam een keer tot winst en had mogelijkheden in de andere partijen. Jorg Bleyen- borg en Mario van Popering kwamen beiden niet tot winst. Het derde team boekte een vrij een voudige overwinning op Wilno. Dit team kwam slechts met twee spelers naar Zierikzee. Marco Hanse en Sjaak Hanse boekten beiden een hon derd procentscore. Leon van den Hoek won twee van de drie partijen. Het derde team veroverde in drie wedstrijden vijf punten en doet in zijn klas voortreffelijk mee. Het vierde team ging op bezoek bij Middelburg Zuid 7. Het team liep te gen een niet verwachte nederlaag aan. Jeremy van Dijk en Jeroen van Popering wonnen beiden een keer, maar Arno Wanders bleef zonder 'punten. Gedrieën bleven zij onder de maat en derhalve een terechte neder laag voor het Scaldina-team. Het uit louter meisjes bestaande vijfde team van Scaldina speelde een aardige wedstrijd. Daniëlle Castel speelde goede wedstrijden en won dan ook drie keer. Samen met Caroli ne Brandenbarg won zij ook het dub belspel. Marika Walraven en Caroline Brandenbarg wonnen beiden een en kelspelpartij, waardoor er dus een 6- 4 eindstand in het voordeel van de Scaldina-meisjes op het bord kwam. VRAAG INLICHTINGEN Postbus 850 3800 AW Amersfoort Tel. 033-63 52 14 AAGTEKERKE - In de achtste en voorlaatste ronde van de clubcompetitie in de hoofdklas van de Zeeuwse Dambond is het achttal van damclub Zierikzee tegen een zware nederlaag aangelopen. In de uitwedstrijd tegen Aagtekerke kregen spelers van Zierikzee aan vijf borden klop, terwijl de overige drie partijen in remise eindig den, zodat uiteindelijk een 13-3 nederlaag werd geleden. Zierikzee was niet op z'n sterkst in Aagtekerke aanwezig, maar dat gold ook voor de thuisploeg. Jaap Hui- gens verloor als eerste nadat hij een dam tegen kreeg, maar Rinus van de Wielen boekte een goede remise. John Honig verslikte zich in het eindspel, toen hij in een zetje liep en vervol gens was er een goede remise voor Jos de Wild. Als hij wat ruimer in de tijd had gezeten, was zelfs winst nog mo gelijk geweest. Inmiddels was de stand reeds 6-2 in het voordeel van Aagtekerke en een slechte uitslag voor Zierikzee hing in de lucht. Cor Boot verloor in remisestand op tijd en Chris van de Wielen bereikte remi se na een enerverend partijverloop. Good-old A. J. Flikweert deed in het middenspel een foutieve afruil en verloor ook nog. In de laatste partij zette Rinus de Wild in een vijf om vijf stand foutief voort en moest ook in verlies berusten. Er kwam zodoende een 13-3 eindstand op het wedstrijd formulier en gezien de manier, waar op enkele partijen verloren gingen is die stand nogal geflatteerd te noe men. Op basis van betere bordpunten staat Zierikzee nog steeds derde op de ranglijst, maar de theoretische kans op de titel, die nog aanwezig was, is verloren gegaan. Het kam pioenschap komt nu bij Goes of Lam- merenburg terecht. Beide ploegen wonnen immers opnieuw en gaan met elk dertien punten aan de lei ding. Beide koplopers boekten overi gens moeizame overwinningen. Goes won met 9-7 van Souburg en en Lam- merenburg bleef 's-Gravenpolder 2 met dezelfde magere cijfers de baas. Ook onderaan de ranglijst is het nog spannend. Vier ploegen hebben slechts vier punten. Souburg staat er qua bordpunten het slechtste voor. Op vrijdag 13 februari speelt Zierik zee de laatste wedstrijd uit bij 's- Gravenpolder 2. Bij winst behoudt de ploeg van teamleider Cbr Boot vrij wel zeker de derde positie. De gedetailleerde uitslagen van de wedstrijd tussen Aagtekerke en Zie rikzee zijn als volgt: F. Blaas - C. vd Wielen 1-1 D. Bosselaar - J. Honig 2-0 J. Engelvaart - J. de Wild 1-1 M. de Smit - C. Boot 2-0 J. Maranus - M. vd Wielen 1-1 A. Willemse - M. de Wild 2-0 J. Houmes - J. Huigens 2-0 A. Francke - A. Flikweert 2-0 ln de achtste ronde waren de uitsla gen in de hoofdklas de volgende: Gapinge - BDV 5-11 Souburg - Goes 7- 9 Aagtekerke - Zierikzee 13- 3 's-Gravenpolder - Lammerenburg 7- 9 Tholen - Middelburg 13- 3 De stand is nu als volgt: Lammerenburg 8 6 1 1 81-47 13 Goes 8 6 1 1 78-50 13 Zierikzee 8 4 2 2 68-60 10 BDV 8 5 0 3 65-63 10 Tholen 8 3 3 2 75-53 9 Aagtekerke 8 3 3 2 73-55 9 's-Gravenpolder 8 1 2 5 60-68 4 Gapinge 8 2 0 6 52-76 4 Middelburg 8 2 0 6 46-82 4 Souburg 8 2 0 6 42-86 4

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1987 | | pagina 9