mondragonAïftST bijdevaate makelaardij DE SPIRT B.V. Grote verkoping van olieverf schilderijen le KERSTDAG ah zeer scherpe prijzen IJsvereniging Renesse VEILING ZIERIKZEE De Rommelhal OPEN HUIS BATA Bouwgrond vrijstaand huis de vries drukwerk ADVERTEREN ISVERKOPEN! onroerend goed en verzekeringen 12 Kerst-diner aanvang 18.30 uur per couvert: t 70— excl. sorbet f 12,50 Piano: Maarten Bruynes menu Symphonie de crustacés avec sauce Radziwill (diverse schaal- en schelpdieren begeleid door een zachte cayenne-roomsaus) Soufflé de foie gras au sauce Cumberland (ganzelever met appelschijfjes gegratineerd met cumberland-saus) Bisque ou coulis fruits de mer du Nord (verfijnde vissoep geparfumeerd met pernod) Sorbet aux fruits de passion (verkwikkende sorbet van passievruchten met champagne) Emincés de pintadeau au sabayon parfumé avec calvados (tranches parelhoenborst geserveerd met een exquise calvados-saus) Beignets de prunes noir et sauce Marsala (zwarte pruimen beignets gevuld met hazelnoten geserveerd op luchtige Marsala-saus) Rondell uit het Colordesign-programma. CIw Keukenvakman installeert 'm extra mooi! Vanzelfsprekend vindt u bij uw Keukenvakman kwaliteit tegen scherpe prijzen. Neem nou bijvoorbeeld de Rondell uit het Colordesign-programma. Gemaakt van hoogwaardig MDF. Afgeronde hoeken. Makkelijk in onderhoud. Kortom: keuken- plezier voor jaren. En verkrijgbaar in maar liefst 150 kleuren. Wist u ook dat uw Keukenvakman 'm voor u piekfijn installeert? Waterleiding en electrische bedrading desnoods verlegt? Inclusief betegeling? Hij zorgt voor 'n perfecte afwerking. Zoals een vakman dat eigen is. Rondell is 'n lust voor het oog. En een lust om in te leven. Meer weten? Kom gerust kijken. Gw Keukenvakman staat u graag te woord. Uw Keukenvakman doet méér voor u! Kr Z i Kromme Elleboog 3-5 Zierikzee Tel. 01110-2531 Mocht u wensen hebben betreffende het menu dan kunt u altijd met ons tevoren overleggen voor tafelreservering: 01110-2670 2e kerstdag gesloten restaurant mondragon oude haven 13 zierikzee in allerlei maten, kompleet met lijst tegen D.V. zaterdag 29 november a.s, van 10.00 tot 16.00 uur in het Gereformeer de Verenigingsgebouw, St. Domus- straat 35 te Zierikzee. KOM EENS KIJKEN. Algemene ledenvergadering maandag 8 december 1986 20.00 uur bij dhr. Vlaander in „Het Wapen van Zeeland" te Renesse. Agenda: Opening Mededelingen Jaarrekening 85/86 Verslag kascommissie Benoeming lid en reservelid kascommissie Begroting 86/87 Bestuursverkiezing wegens periodieke aftreding van: J. C. Hogendoorn G. Kooman herkiesbaar H. Kostense f en vervulling 2 vakatures wegens bedanken van J. C. Goedvolk en R v. Dam. Vaststelling statuten Bespreking reis naar de „Uithof" bij uitblijven vorst Verder voorkomende zaken Rondvraag Sluiting. N.B. de leden kunnen schriftelijk kandidaten opgeven voor een bestuursfunktie tot een uur voor aanvang ver gadering. De ontwerp statuten liggen vanaf een uur voor de ver gadering ter inzage. De voorzitter J. C. Hogendoorn NOTARIS MR. D. VAN ECK te Zierikzee is voornemens op woensdag 3 december 1986 te 11.00 uur v.m. in het café-restaurant: Huis van Nassau aan de Lange Nobel- straat 2 te Zierikzee, krachtens artikel 1223 B.W. PUBLIEK TE VERKOPEN: a. Het woonhuis met berging en erf aan de Lange Sint Janstraat 29 te Zie rikzee, kadastraal bekend gemeente Zierikzee sectie B nummer-681, groot 47 centiaren; k Het huis, garage, schuur en erf aan de Hem 29 te Zierikzee, kadastraal bekend gemeen-- te Zierikzee sectie A nummer 3556,'groot 3.60 aren. Bij gebreke van vrijwillige ontruiming kan de eige naar/gebruiker door en op kosten van de koper op grond van de veilingvoorwaarden worden gedwongen het ver kochte te ontruimen. Aanvaarding na betaling der koopsom welke uiterlijk 31 december 1986 dient te worden voldaan. Betaling der kosten binnen 8 dagen na de gunning. Bezichtiging na overleg met de notaris. Nadere inlichtingen ten kantore van de notaris (tel. 01110-5051). voor inkoop en verkoop van huishoudelijke artikelen en in goede staat verkerende meubelen Wij zijn open: elke zaterdag van 9.00 tot 17.00 uur. De Nieuweweg 1 - Dreischor - Telefoon 01110-5712 Hierbij nodigen wij u van harte uit om op vrijdag 28 no vember 1986 vanaf 19.00 uur onze vernieuwde winkel te komen bezichtigen. HAVENPLEIN 25 - ZIERIKZEE - TEL. 01110-2662 Te koop gevraagd of met tuin op het zuiden in Zie rikzee of naaste omgeving Telefoon 01110-4863 omdat: het juist tn deze tijd belangrijk is uw relaties te laten horen (en zien) dat u er bent. kerst- en nieuwjaarskaarten daar toe een uitstekend middel zijn. de goedkoopste kaarten nu nog in de koliekties zijn. u nu de grootste keus heeft. wilt u meer redenen weten? wij zullen u graag alle informatie verstrekken. lange nobelstraat 41 zierikzee telefoon (01110) 5881 ZIERIKZEE, St. Anthoniesdam 1 Vraagprijs f 39.500,- k.k. Zeer ruime woning met binnenplaats. Indeling: hal, woonkamer met openhaard, keuken, dou che/toilet. 1e verd.: overloop, 3 ruime slaapkamers. ZIERIKZEE, Schuttershofstraat 22 Vraagprijs f 61.000,- k.k. Leuke tussenwoning in de binnenstad. Indeling: entree, woonkamer met balkenplafond, ruime bergkast, keuken, douche, toilet. 1e verd.: overloop, 2 slaapkamers, ruime bergzolder. Kleine maar zonnige tuin. Verwarming d.m.v. gaska chels. Goed onderhouden. Grotendeels c Direkt te aanvaarden. ZIERIKZEE, Zeesterpad 24 Vraagprijs f 122.000,- k.k. Goed afgewerkte ruime tussenwoning met beschutte tuin in rustige omgeving. Indeling: entree, berging, toilet (plavuizen), keuken, woonkamer (4,8 x 6,5), woonkamer/keuken dubbele be glazing. 1e verd.: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, 2e toilet. 2e verd.: slaapkamer, donkerekamer, flinke bergruimte. De woning is centraal verwarmd en heeft spouwisolatie. ZIERIKZEE, Karnemelksvaart 22 Vraagprijs f 75.000,- k.k. Goed gelegen tussenwoning met tuin en achteruitgang. Indeling: entree, toilet, voorkamer, achterkamer (verbon den d.m.v. schuifdeuren), keuken. 1 e verd.: 3 slaapkamers, doucheruimte. De woning is ver warmd d.m.v. gaskachels. ZIERIKZEE, Kreeftstraat 81 Vraagprijs 1 129.500,- k.k. Vrij gelegen hoekwoning met achterpad, grote tuin, car port en zonneterras. indeling: entree, toilet, woonkamer (royaal) en halfopen keuken. 1e verd.: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toi let. De woning heeft vele extra's zoals: (Noorse) leistenen vloeren, gemetselde eetbar, keuken incl. alle app., woon kamer met balkenplafond en gemetselde openhaardpar tij. De begane grond is voorzien van voorzetramen. Enke le wanden voorzien van stuc- en schoonmetselwerk. C.V. verwarmd. BURGH-HAAMSTEDE, Weeldeweg 69 Vraagprijs f 285.000,- k.k. Comfortabele ruime bungalow met garage en tuin op 460 m2 eigen grond. Indeling: entree, toilet, woonkamer (8x5) met openhaard, halfopen keuken, bijkeuken, slaapkamer, badkamer met ligbad. 1e verd.: 2 ruime slaapkamers w.v 1 met balkon, badka mer met douche, 2e toilet, wastafel. De woning is cen traal verwarmd, heeft een plavuizenvloer in entree, woon kamer en keuken. BURGH-HAAMSTEDE, Bernhardstraat 16 Vraagprijs f 139.000,- k.k. Uitstekend onderhouden twee onder één kapwoning met ruime stenen garage en zonnige tuin op het zuiden. Indeling: entree, toilet, woonkamer met openhaard (grijze plavuizen), halfopen eiken keuken (incl. alle app 1e verd.. 4 slaapkamers, w.v. 1 met vaste wastafel (warm en koud), badkamer met ligbad en vaste wastafel. 2e verd.: 5e slaapkamer met vaste wastafel, zolderruimte en bergingen. De woning is c v. verwarmd (nieuw). Gedeel telijk dubbelglas. DREISCHOR, Renkumstraat 21 Vraagprijs f 249.000,- k.k. Schitterende semi-bungalow met garage en goed aange legde tuin. Zeer goede staat van afwerking. Indeling: royale entree (plavuizen) met videruimte, garderobe-ruimte en toilet, slaapkamer met schuifpui (dubbelglas) 3,5 x 4 m, badkamer met ligbad, aparte dou cheruimte, wastafel, ruime woonkamer (ca. 50 m2) met 2 schuifpuien (dubbelglas) en plavuizen, prachtige open haardpartij, veel schoonmetselwerk, half open keuken (luxe, incl. alle app.), bijkeuken, garage (betegeld) 6,5 x 3 m. 1e verd.: grote vide-zithoek (4x5 m), 3 slaapkamers w.v. 1 met loggia. BROUWERSHAVEN, Kromwal 21 Prijs f 119.000,- k.k. Solide twee onder een kapwoning met garage en mooie tuin op het zuiden, in rustige omgeving. Indeling: entree (plavuizen), toilet, badkamer met douche en zitbad, L-vormige ruime woonkamer met halfopen keuken. 1 e verd.: ruime overloop, 3 slaapkamers, w.v. 2 met vaste wastafel. De woning is centraal verwarmd en de woonka mer heeft zowel voor als achter dubbelglas. BROUWERSHAVEN, Burg. Gaststraat 30 Vraagprijs f 109.000,- k.k. Ruime twee onder een kapwoning met garage/berging (8 m. lang) en zonnige tuin op het zuiden. Indeling: entree, toilet, doucheruimte, woonkamer in L- vorm met openhaard, halfopen keuken mei eetbar. 1e verd.: overloop, 3 slaapkamers w.v. 1 met vaste wasta fel. Deze woning heeft centrale verwarming. SCHARENDIJKE, Elkerzeeseweg 41 Vraagprijs f 225.000,- k.k. Landelijk gelegen bungalow met garage/berging (8,7 x 3,9) op 570 m2 eigen grond. Indeling: entree, toilet, woonkamer (4,5 x 7,65), woonkeu ken (3,5x4,5), 2 slaapkamers w.v. 1 met vaste kasten- wand, badkamer met ligbad, keldergedeelte, 2e toilet. 1e verd.: 3 slaapkamers w.v. 1 met balkon. De bungalow is centraal verwarmd, heeft dakisolatie en begane grond dubbele beglazing. RENESSE, Lange Reke 29 Vraagprijs f 78.500,- k.k. Vrijstaande woning met berging/garage en ruime achter tuin, gelegen op een leuke plaats in Renesse. Indeling: entree, woonkamer, slaapkamer, keuken, toilet. 1e verd.: ruime overloop, 2 slaapkamers. Verwarming ge schiedt d.m.v. gaskachels. BRUfNfSSE, Burg. Hagefaan 19 Vraagprijs f 105.000,- k.k. Half vrijstaande woning, schitterend gerenoveerd met stenen berging en goed ingerichte royale tuin. Indeling entree, toilet/garderobe, woonkamer met open haard en schuifpui (dubbelglas), moderne keuken en bij keuken. 1e verd.: 3 slaapkamers, badkamer met 2e toilet. Geheel is voorzien van gas, c.v. OUWERKERK, Laan der Wereldveteranen 8 Vraagprijs 1 98.000,- k.k. Vrijstaande woning met tuin en apart staande houten ga rage op ca. 425 m2 eigen grond (tot aan waslijnpalen). Indeling: entree, toilet, keuken, woonkamer, slaapkamer, achterkamer, schuur/bijkeuken. 1e verd.: slaapkamer, flinke zolderruimte. De woning is centraal verwarmd en is gelegen in een rustige omge ving. bezichtiging na afspraak nieuwe haven 147 - zierikzee - telefoon 01110-2577

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1986 | | pagina 12