stunt dit biedt de beeldbuis streeknieuws 'n Dorp bewaart geheimen TAPIJT LilUho fïOih'l Herstel kwam pas na de watersnoodramp op gang Anjercollecte in Zeeland Aanrijding diefstal en joyriding Zomertentoon- stelling in Grote of Maria Magdalenakerk te Goes Avondruilbeurs in 's Heer-Hen drikskinderen 430.000 Gulden voor actie Nepal Aangename ontdekking Weer redelijk succes voor mosselzaadvissers Binnenvaart en Visserij kwaliteit en toch spotgoedkoop 28,95 59,95 55,00 99,- 159,- 17,95 109,- KARWEISH0P ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE Maandag 2 juni 1986 Nr. 23939 7 Herdenking: Walcheren 40 jaar droog MIDDELBURG - In Middelburg is het feit herdacht dat Walcheren 40 jaar geleden „droog" werd gelegd, nadat in 1944 op drie plaatsen de dij ken op Walcheren waren gebombar deerd door de geallieerden en het on der water kwam te staan. Volgens ir. H. A. Ferguson, oud-hoofd van de Deltadienst van rijkswaterstaat en destijds betrokken bij het herstel van de dijken op Walcheren na 1944, heeft Zeeland eigenlijk pas na de wa tersnoodramp in 1953 de hulp gekre gen voor zijn herstel die het nodig had. Dankzij de oefeningen die rijkswa terstaat en de Nederlandse aanne merswereld hebben kunnen doen bij het herstel van de dijken na de oor logsverwoestingen was het mogelijk na de ramp in 1953 heel kort na de storm met behulp van zogenoemde BRUIN1SSE - Van 9 tot en met 22 juni wordt in heel Zeeland opnieuw de Anjercollecte gehouden. De op brengst ervan is bestemd voor het Anjerfonds Zeeland dat zich ten doel stelt werkzaam te zijn op het gebied van de cultuur en het natuurbehoud. De collecte is van groot belang voor onze provincie. In de afgelopen tien jaar is ongeveer anderhalf miljoen gulden beschikbaar gesteld aan cul turele organisaties in Zeeland. Met name het muziekleven profi teert van de activiteiten van het fonds. Zo heeft de muziekvereniging Nu met Hope een flink bedrag ont vangen voor de aanschaf van nieuw materiaal en heeft ook de Culturele Stichting Bruinisse een bijdrage ont vangen voor de inrichting van musea en bibliotheek. Het Anjerfonds Zeeland, onderdeel van het landelijk Prins Bernhard Fonds, bestaat dit jaar 40 jaar, reden te meer om het jubilerende fonds har telijk te steunen in financieel op zicht. Te meer omdat deze keer ook de Bruse CJV de collecte verzorgt en die mogen een bepaald percentage van de opbrengst voor het CJV- gebeuren in Bruinisse besteden. SEROOSKERKE - J. von U. uit Bruinisse heeft zich in het weekeinde volgens de politie schuldig gemaakt aan vier achtereenvolgende wetsover tredingen. Op de Stoofweg bij Se- rooskerke was hij met zijn auto van de weg en in een sloot geraakt. Om dat hij geen takelhulp wenste, werd in de buurt een tractor 'geleend', waarmee de auto uit de sloot moest worden gehaald. De politie, die dit zag, constateerde een overmaat aan alcoholgebruik via blaastest en bloedproef. Het werd een lijvig proces-verbaal ter zake van aanrij ding, alcoholgebruik (art. 26), dief stal en joyriding. ZIERIKZEE Expositie Vrijmetselaars Het bestuur van de Vrijmetse laarsloge De Ster in 't Oosten heeft een kleine expositie op het program ma staan ter gelegenheid van de vol tooiing van het logegebouw aan de Sint-Domusstraat 66 te Zierikzee. De tentoonstelling geeft de bezoeker een beeld van wat de Vrijmetselaarsloge nu precies is. Iedereen is welkom op vrijdag 6 juni van 13.00-19.00 uur en zaterdag 7 juni van 10.00-17.00 uur. NIEUWERKERK Bejaardenreis Al enkele jaren maken de bejaar densociëteiten van Ouwerkerk en Nieuwerkerk gezamenlijk een reisje. Ook dit jaar werd door beide sociëtei ten een tocht gemaakt, deze keer naar Noord-Brabant. Met een volle bus ging de tocht via Hellegatsplein, Ou de Molen, Oudenbosch naar het Mast bos bij Breda, waar koffie werd ge dronken, met gebak. Vervolgens ging het door bos en hei en vooral landelij ke wegen naar Hoogerheide, waar het diner werd gebruikt. De weg naar huis werd genomen via de Zeeland- brug. Voor de soos van Nieuwerkerk betekende deze reis een afsluiting van het spelseizoen. De soos van Ouwerkerk gaat nog enkele weken door met de spelmiddagen. OOSTERLAND Dia's Om vast in vakantiestemming te komen vertelt het echtpaar S. van Mourik donderdag 12 jüni door mid del van een diapresentatie over hun reis naar Rusland, in de Oosterhof te Oosterland. Deze info-avond, die om 19.30 uur begint, wordt georgani seerd door de Nederlandse Bond van Plattelandsvrouwen, afdeling Duive- land. Collecte In Oosterland hebben de collectan ten van het Astmafonds 1175,32 gul den opgehaald. eenheidscaissons en het nog aanwezi ge leger dijkbouwers de vele stroom- gaten in een recordtempo te dichten. Hoger en sterker De ramp van 1953 hoeft volgens ir. Ferguson ook duidelijk gemaakt dat de dijken in Nederland hoger en ster ker moesten worden dan tot dan toe het geval was. Walcheren was daar van een lichtend voorbeeld, want daar was de schade aan de dijken in 1953 veel minder groot dan in andere polders met oude dijken. Drs. M. C. Verburg, lid van de Raad van State, wees er in zijn toespraak tijdens de herdenkingsbijeenkomst in Middelburg op dat het eigenlijke economische herstel van Walcheren pas enkele jaren na de watersnood ramp op gang is gekomen. Toen vestigden zich industrieën in Zeeland en nam de welvaart toe. De Commissaris van de Koningin in Zeeland, dr. C. Boertien, opende na afloop van het symposium in het Abdijcomplex in Middelburg de ten toonstelling „Walcheren 40 jaar droog". GOES - De Culturele Raad Goes or ganiseert gedurende de maand juni de tiende zomertentoonstelling in de Grote of Maria Magdalenakerk te Goes. Titel van de expositie is: „Col lectie Zeeland", een keuze uit recente aankopen. Voor deze tentoonstelling is een se lectie gemaakt uit kunstaankopen 1984, 1985 en 1986 van de provincie Zeeland van werken van: Piet Diele- man, Marinus Boezem, Gust Romijn, David van de Kop en Frits van Til. Het gaat om schilderijen en sculptu ren van groot formaat. Bovendien zit ten er werken tussen die nog nooit eerder geëxposeerd zijn. De openingstijden van de Grote Kerk zijn maandag tot en met zater dag van 10.00 tot 16.00 uur. Op zondag is de expositie gesloten. BRUINISSE - Vrijdag 6 juni wordt er een ruilbeurs gehouden in café- rest. „Ruimzicht" te 's Heer- Hendrikskinderen bij Goes. Verza melaars van ansichtkaarten, munten, postzegels en dergelijke zijn van har te welkom. Door middel van deze avondruilbeurzen, hoopt men de be staande contacten te versterken, nieuwe verzamelaars te ontmoeten en natuurlijk de collectie uit te breiden. De zaal is geopend vanaf 19.15 uur. In de maanden juli en augustus worden geen avondbeurzen georgani seerd. De eerstvolgende beurs zal in september plaats vinden. ZIERIKZEE - De stand van de actie „Zeeland helpt Nepal" is 430.000,—. Dit weekeinde nemen meer dan 300 scouts deel aan het Scouting Zeeland Spoor. Negenent wintig routes door heel Zeeland kun nen zowel per fiets als te voet worden gevolgd. Aan de tocht is een sponsor actie voor Nepal verbonden. Voor ie der traject zullen de deelnemers zo veel mogelijk sponsors zoeken, die per afgelegd traject een bedrag zul len betalen. Na afloop maakt ieder het totale bedrag per acceptgiro kaart over. Begin mei is er in Biervliet een huis-aan-huiscollecte gehouden met zakjes. De opbrengst hiervan be droeg 893,65. de oecumenische kerkdienst op Hemelvaartsdag had in het kader van de actie Nepal als thema „samen bouwen, wereldwijd". De collecte aan de uitgang bracht 245,50 op. Aan de sponsorloop op vrijdag 9 mei namen tachtig kinde ren van de openbare basisschool De Maatjes en de R.K. Basisschool De Komme deel. De totale opbrengst be droeg 2.605,80. In het voormalig ge meentehuis en in het Trefpunt waren tentoonstellingen over Nepal te be zichtigen. De N.H. Zangvereniging De Lofstem uit Arnemuiden heeft 25,— bijgedragen; de jongerenclub Razzmatazz uit Oost-Souburg 83,40. De openbare basisschool De Golfslag in Terneuzen organiseerde een speurvoettocht. Leerlingen, oud- leerlingen en ouders namen hieraan deel. De opbrengst was 280,—. De netto-opbrengst van het benefietcon cert gegeven door het kamerorkest De Drieklank en georganiseerd door de Lionsclub Walcheren bedroeg 3.500,—. Tijdens de pauze en na het concert verzorgde Het Koper Galjoen de drankjes en hapjes voor een ver laagde prijs. De extra opbrengst was eveneens bestemd voor Nepal. De be diening was gratis. De eindexamen kandidaten van het Janseniuscollcge te Hulst hebben tijdens de viering van de laatste schooldag 1441,25 bij eengebracht. een waardig slot van een schoolperiode. Een moeder uit Zeeland heeft haar zoon uit Rotterdam gevraagd het mocderdagcadeau te bestemmen voor de actie „Zeeland helpt Nepal". Hij stortte 50,—. Dinsdag 3 juni Nederland 1 09.30 en 13.00 uur Nieuws voor doven en slechthorenden. 14.30 uur De Carsons, Australische serie. Niet iedereen is blij met Amy's verloving met Philip Garrick, Peggy heeft een relatie met Billy Carson, maar één van haar ex-vriendjes vindt dat maar niks. 15,15 uur De witte leeuwen, Ameri kaanse speelfilm uit 1981 van Mei Stuart. Een Amerikaan gaat voor een paar jaar naar Afrika om het gedrag van een groep leeuwen te onderzoe ken. Er worden twee witte leeuwen geboren, die geen overlevingskansen hebben. Hij besluit hen te helpen. 16.30 uur Vrouwtje Theelepel, teken film 16.45 uur Naast de deur, filmpje over klein lief en leed van dieren, dat zich vlak naast de deur afspeelt. 17.00 uur Michiel van de Hazelhoeve, jeugdserie. Afl. 10: Het gedresseerde varkentje. 17.30 uur Journaal 17.46 uur Simple Minds in Ahoy. Met o.a. Don't you forget about me, Sanc- tifty yourself en Alive and kicking. 18.25 uur Klussen in huis. Les 11. 18.55 uur Superhaai (Mr. Jaws) teken film. 19.00 uur Het Kolob mysterie, science-fiction serie voor de jeugd. Afl.: Contact. De kinderen hebben nu echt contact met de robot Kolob, die alle beschikbare energie naar zich toe haalt. Dan grijpen zijn opdrachtge vers van de planeet Sirius in... 19.25 uur Dodger, Bonzo en de rest, Engelse jeugdserie over een groep kinderen in een Londens kinderte huis. Afl. 2. 20.00 uur Journaal. 20.28 uur Alles draait om Martin, En gelse comedy-sei-ie. Afl. 1: 21.00 uur It's alle in the game, compu terquiz. Met: Lenny Kuhr en Thérèse Steinmetz. 21.50 uur Hier en nu, actualiteiten magazine. 22.15 uur Kerkepad, tocht langs fraaie kerken temidden van schilder achtige dorpen. Afl.: 1: Stadsroute Dokkum. Presentatie: ds. Wonno Bleij. 22.40 uur Dertien persoonlijke ont moetingen, meditatie door ds. M. L. W. Schoch. 22.45 uur Hill Street Blues, Ameri kaanse politieserie. De vangst van een massamoordenaar veroorzaakt grote beroering, zelfs bij Jocye Da venport. Balker wacht nog steeds op Robin, die op punt van bevallen staat. 23.35 uur Journaal 23.40 uur Nieuws voor doven en slechthorenden Nederland 2 10.00 uur De weide - 4. 11.00 uur Het Nederlandse landschap - 4 13.00 uur Nieuws voor doven en slèchthorenden. 14.00 uur Skoalle Teleboerd: Hee, fladderflinterke. 17.00 uur Binnenkant buitenkant, zesdelige serie over opgroeien en op voeden. Afl.. 5: Tbneel en drama. 17.40 uur Open Universiteit. Voor lichtingsprogramma. 18.15 uur Nieuws voor doven en slechthorenden. 18.20 uur Paspoort voor Italianen. 18.30 uur Sesamstraat. 18.45 uur Jeugdjournaal. 19.00 uur Journaal. 19.12 uur Khomeini's boys, gedrama tiseerde documentaire gebaseerd op verhalen van Iraanse vluchtelingen in Denemarken. De 15-jarige Hassan wordt door zijn vriendjes onder druk gezet om lid te worden van de conser vatieve jeugdorganisatie Bassidj, die wel eens wordt vergeleken met de Hitlerjugend. 19.55 uur WK-voetbal. Rechtstreekse reportage van de wedstrijd Mexico- België. Commentaar Rik de Saede- lcer. (Tijdens de rust: ca. 20.45 uur Amsterdam on de Olympische Spelen 1992, serie programma's over de kan didatuur van de stad Amsterdam voor de Olympische Spelen 1992). 21.50 uur WK-voetbal. Samenvatting van de wedstrijd Algcrije-Noord Ier land. 22.30 uur Journaal 22.45 uur Den Haag vandaag 23.00 uur Nieuws voor doven en slechthorenden 23.05 uur Studio Sport: Tennis - Open Franse kampioenschappen Roland Garros 23.50 uur WK-voetbal. Rechtstreeks verslag van de wodstijd Portugal-En- geland. BRT 1 17.55 uur Journaal. 18.00 uur Tik Tak, kleuterprogram ma. 18.05 uur Plons, kinderprogramma (herh.) 18.10 uur Carolientje en kapitein Snorrebaard, kinderprogramma. Afl.: Naar het land van dc rijzende zon. 18.25 uur Er was eens het heelal, tekenfilmserie. 18.50 uur De zeven van Blake, Engel se science-fiction serie. Met Garreth Thomas, Paul Darrow, e.a. Afl. 1: De verlossing. 19.40 uur Lotto, mededelingen en programma-overzicht. 19.45 uur Journaal. 20.10 uur Weerbericht. 20.15 uur Kunstzaken. 20.25 uur Brat Farrar, Engelse serie naar de roman van Josephine Tey. Met: Francis Matthews, Angela Browne, Dominique Barnes e.a. Afl. 3: 20.50 uur Argus, Jan Rompey licht de media door. Met als gastvrouw: Jes sie Caluwé. 21.50 uur Uitzending door derden: programma van de Vlaamse- Nationale Omroep. 22.20 uur Journaal. Aansl. Coda: Standchen van R. Strauss uitgevoerd door Rita Piron, zang en Christel Kessels, piano. BRT 2 14.00 uur Tennis vanuit het Ro- land-Garros stadion in Parijs. Recht streekse reportage van de kwartfina les heren enkel en dames enkel. 19.30 uur W.K. Voetbal Mexico met om' 19.30 uur samenvatting van de 1 wedstrijd: Polem-Marokko. 19.45 uur Rechtstreekse reportage van de wedstrijd Mexico-België. 22.00 uur Uitgestelde reportage van de wedstrijd: Algerije-Noord Ier land. 23.35 uur Samenvatting van de wed strijd: Mexico-België. 23.45 uur Rechtstreekse reportage van de wedstrijd Portugal-Engeland Nederlands Hervormde Kerk Beroepen te Dirksland M. van Gampen te Vlaardingen. Gereformeerde Kerken Beroepen te Willemstad L. J. Lin- gen, kand. te Kampen die beroep heeft aangenomen. Beroepbaarstel ling: L. J. Lingen, Graafschap 19/1, 8261 LB Kampen, tel. 05202-26679. Gereformeerde Kerken Vrijgemaakt Beroepen te De Lier i.s.m. DEN HAAG - Demissionair minis ter Braks van landbouw en visserij onderkent het belang van een Euro pees draaiboek bij eventuele onge lukken met kerncentrales. Ons land ondersteunt eventuele initiatieven in die richting van de Europese Com missie, het dagelijks bestuur van de Europese Gemeenschap. Maassluis A. Boersma, kand. te Kam pen. Gereformeerde Gemeenten in Nederland Bedankt voor Breukelen A. van Straalen te BarneVeld. APELDOORN - Uit vrijwillige rij- vaardigheidstesten onder 9.000 auto mobilisten is gebleken dat 78 procent van hen zou zijn gezakt als die test de status van een rijexamen had gehad. Dit heeft voorzitter D. J. Bos van de BOVAG-rijschoolhouders bekendge maakt in de jaarvergadering van zijn organisatie. Bij wijze van proef bie den rijschoolhouders in Friesland al enige tijd rijvaardigheidsritten aan. BRUINISSE - Het leeg storten van het net van een viskotter geeft soms onaangename, maar ook wel eens aangename ontdekkingen. Een tong van 3 kilo behoort tot de laatste cate gorie. Het 56 cm lange reuzenbeest trok veel belangstelling en schipper Bram Klijn van de G.O. 50 Jacob Neeltje kon er een goede prijs voor bedingen. De vis werd met de andere vangst verkocht in Scheveningen. BRUINISSE - De derde week van de mosselzaadvisserij campagne werd door de vissers met redelijk succes gevist. Het was tevens de eer ste week tijdens welke op het gehele Wad mocht worden gevist, maar na de teleurstellende resultaten van de week van 20 tot 23 mei, vertrokken toch bijna alle schepen naar het Oos telijke Wad. Hier is de Waddenzee veel ondieper, de scheidslijn tussen het Westelijk en het Oostelijk Wad loopt van de licht- opstand van de nieuwe Bildtpolder langs een denkbeeldige lijn naar de lichtboei van de vlakte van Ooster Bierum, en vandaar langs de rode tonnenlijn van de Noord Oost Meep via een andere onderscheidingston (NOM 12), in rechte lijn naar de licht toren Brandaris op Terschelling. Protesten Wat afgunstig werd gekeken naar de weinig diepgang hebbende kokha- nenvissers, die door de handel zijn af gehuurd en die hier op de hoge kan ten hun slag konden slaan. Tegen het vissen van deze schepen is met man en macht geprotesteerd, maar zonder resultaat. Een mosselkotter kan hoogstens 300 a 400 ton per dag (per tij) vissen, vangt hij meer dan komt hij niet over de Abt (een hoge zandplaat en een on diep vaarwater). Maar toch kon men met enig geluk deze 300 a 400 ton da gelijks bemachtigen en het feit dat het hier zaad betrof van uitzonderlijk mooie kwaliteit vergoedde veel. Wel moest worden geconstateerd dat het zaad nog vast in de bodem staat, enkele weken mooi zomerweer zou hier veel goed doen, maar over enkele weken is de campagne weer ten einde. BRUINISSE - De Vakbeurs Bin nenvaart en Visserij belooft een feno menaal succes te worden, wat de deel neming betreft. Men denkt het gehele Ahoy' complex nodig te hebben. Er zijn momenteel namelijk al vier hal len van het grote Ahoy' complex vol geboekt en men verwacht een groei van 40% ten opzichte van de laatste beurs. Alle bekende motormerken als Mercedes, MTU, MAK, Scania, Mit subishi en Bolnes hebben nu al ruim te gereserveerd. Urk, Den Helder, Laauwersoog en Scheveningen zullen vertegenwoordigd zijn, als visafslag. Het succes van Urk vorig jaar, heeft ook de andere gemeenten wakker ge maakt en ook zij zullen dit jaar hun afslagen pousseren. De beurs wordt gehouden van 9 tot 13 december 1986. Een en ander il lustreert wel de economische ople ving van de laatste jaren. 41 Het was drie weken voor hun huwe lijksdatum. Els woonde al een week in hun huis, toen hij er nog niet met haar over gesproken had, dat Ka- trien, Evert en Jantien, alle drie veel voor zijn plan voelden. Hij had al de hele week met het verhaal op zijn lip pen gelopen en had niet de moed ge had het haar te vertellen. Dc dag, dat de meubelen kwamen, maakte hij zich verdienstelijk door wat zware meubelstukken te versjouwen om te zien of een andere opstelling beter uitkwam. Tben ze bij een kop koffie even uit bliezen, zei Els ineens glimlachend: „Theo, vertel me maar wat je op je hart hebt. Er is vast iets bijzonders." Hij vertelde het. Tbt zijn verwondering gaf ze zich zonder slag of stoot gewonnen. „Doe het maar," zei ze. „Het is ten slotte jouw werk. Het zal erg veel ver schil maken of jc ergens baas of knecht bent, om het zo maar eens uit te drukken." „Dat maakt heel veel uit," be vestigde hij. „Het wordt nu ook voor een deel ons bedrijf, Els. Lijkt jc dat niet geweldig?" Els haalde zich de loods op het in dustrieterrein voor de geest en dc ou derwetse winkel in de dorpsstraat. Ze kon niet zeggen, dat het haar een gevoel van trots gaf. „Als je er iedere dag werkt, zal het heel prettig zijn." zei ze, „maar ik voel dat zo niet. Vind je het erg?" „Nee," antwoordde hij, „als je er maar niets op tegen hebt, dan is het goed." „Ik vind het best." „Ga je dan nog even mee naar De Groot om te vertellen, dat wc met hun voorstel akkoord gaan?" stelde hij voor. Een uurtje later zaten ze allemaal bij Katrien in dc huiskamer, Jantien had Evert cn Tilly gebeld om te drin ken op de nieuwe aandeelhouder. Els zag. dat de anderen al net zo blij waren met Thco's nieuwe status als hijzelf. Ze voelde zich buitengesloten. Het was of ze allemaal bij elkaar hoorden en of zij hier niets te maken had. Kwam dat nu ook omdat zc nog steeds aan Roelof Stein dacht? Zc koek naar Theo, die met Jantien stond tc praten. Ze stonden bij de deur, weg van dc kring waar zij zat. De manier waarop ze naar elkaar ke ken had iets innigs, iets vertrouwds. Zo had zij dikwijls met Roelof gestaan, maar Roelof had een vrouw en drie kinderen en zij zou over drie weken met Theo trouwen. Ten minste „Je bent zo stil, Els." merkte Ka- trien op. „Heb je een drukke dag ge had?" Els vertelde dat dc meubelen geko men waren. „Het begint nu op tc schieten," zei Katrien. „We moeten dc bedden nog kopen." zei Els. „We nemen voorlopig maar door NEL VAN DER ZEE iets eenvoudigs. Ik slaap nu op een veldbed. Dat kan straks voor logé's dienen." „Theo heeft in zijn kosthuis een di- vanbed. Dat kunnen we straks in de derde slaapkamer zetten. Dan is alles klaar. Volgende week ga ik nog een poosje naar mijn ouders." „En dan komt de grote stap," knik te Katrien. „Ja," zei Els, „over drie weken Zc zag hoe Jantiens ogen schitterden, toen ze Theo druk gebarend iets ver telde. Waar zijn we eigenlijk mee be zig, dacht ze. Ik moest nu toch rood gloeiend van jaloezie zijn en dat ben ik niet. „Tbc, drink eens leeg. Els," drong Evert vriendelijk aan. „Je drinkt niet naar je dorst hebt." Waarom zou ik eigenlijk niet, dacht Els, morgen zal ik het allemaal wel bekijken. Tben Theo haar naar huis bracht, nam hij voor de deur afscheid om naar zijn kosthuis tcgaan. „Het komt niet vaak voor." zei hij, „maar ik ge loof. dat ik nu een beetje aangescho ten ben." „Jc bent nu immers aandeelhouder geworden. Jc nieuwe waardigheid zal jc wat naar het hoofd stijgen." veron derstelde ze. Ze was blij dat ze zelf ook wat ge dronken had. Het nam de rauwe ernst van de dingen even weg. (wordt vervolgd) Wie bij RENESSE geen vloerbedekking koopt betaalt gegarandeerd teveel zo simpel is dat (let op onze prijsgaran tie) Alleen bij Prachtig bloemtapijt op zelfleggende rug, kleur beige/bruin Sky/Bernadette hoogpolig, langharig en fluweelzacht, 366 cm breed, in ecru Autumm 400 cm breed. Zeer apart Berbertapijt, op foamrug, kan dus los gelegd wor den. Kleuren: beige/ bruin. 30% wol. Nice (wol 80%) 400 cm breed. Dit zeer zware taptijt is uitermate geschikt voor trappen, hal len enz. en in ruimtes waar veel gelopen wordt. Ver krijgbaar in 2 kleuren ber ber. U betaalt elders f 250,- per meter Bij Hubo:.. gelegd 179,- Tapijt van onze stalenkar 100 soorten wordt tijde lijk gratis gelegd bij een min. bedrag van 300,-. Prij zen vanaf vanaf 59,50 p/m 400 cm breed. PRIJSGARANTIE ziet u elders het bij ons gekochte tapijt goedkoper (binnen 1 mnd) dan krijgt u het teveel betaalde terug. Rijstro-tegels per baal, 24 stuks 30 m2 per stuk. 89 ct Krommenie Novilon vinyl altijd 10 tot 20% onder de adviesprijs van Krommenie. edkoopste. Vinyl vanaf Matrassen Wij zijn de goedkoopste. 80 x 190, reeds vanaf Wij leveren ook polyeter schuimrubber en vele mo dellen ledikanten. RENESSE 01116-1343

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1986 | | pagina 7