bijdevaate makelaardij MM o -mm ALLE KAMPIOENEN STAAN BIJ WELTEVREDEN RALEIGH PRIJS f 875, cv monteur/loodgieter leerling installatie techniek Wielersport Jan de Jonge - Zierikzee receptioniste/telefoniste Camping Bona-fide van de wetering design Gemeente Brouwershaven DE SPIRT B.V. 10 ZIERIKZEE, Weststraat 44 Vraagprijs f 135.000,- k.k. Zeer mooi gelegen woning met diepe tuin en berging op 217 m2 eigen grond. Indeling: gang, woonkamer, keuken, toilet, bijkeuken/ber ging.. 1e verd.: 3 ruime slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toilet, bergruimte. De woning is in zeer goede staat van on derhoud. is voorzien van c.v. en dubbele beglazing. Dak geï soleerd. BURGH-HAAMSTEDE, Grevelingenlaan 5 Vraagprijs f 295.000,- k.k. Riante bungalow met garage/berging op ca. 1000 m2 eigen grond, direkt grenzend aan natuurgebied. Alles gelijkvloers. Indeling: entree, toilet, woonkamer met plavuizenvloer, keu ken. 3 slaapkamers, badkamer, aparte doucheruimte. De wo ning is centraal verwarmd en het dak is pas geheel ver nieuwd. BURGH-HAAMSTEDE, Boeyesbosch 18 Vraagprijs f 209.000,- k.k. Geheel vrijstaande, prachtig gelegen, semi-bungalow met garage op 600 m2 eigen grond. Indeling: entree, hal. toilet, ruime woonkamer met eetgedeel- te, aparte keuken, flinke slaapkamer, badkamer, kleine stu deer/slaapkamer. 1e verd.: overloop, 2 slaapkamers. De bungalow is voorzien van gas c.v. en gedeeltelijk dubbelglas (beneden). BURGH-HAAMSTEDE. Duinwegje 21 Vraagprijs f 149.000,- k.k. Gunstig gelegen vrijstaande woning op 100 m afstand van de duinen met mooie zonnige tuin. Indeling: entree, toilet, keuken, douche, grote woonkamer, slaapkamer. 1e verd.: 2 slaapkamers. Mag zowel rekreatief als perma nent. ZIERIKZEE, Kokmeeuwstraat 21 Vraagprijs f 239.000,- k.k. In rustige omgeving gelegen ,,stolp"-bungalow met c Artistieke indeling met optimaal gebruik van de ruimtes. Flin ke zonnige tuin rondom. Indeling: entree, toilet, L-vormige woonkamer met plavuizen, luxe keuken (incl. alle app.), grote slaapkamer met badkamer (ligbad, toilet, wastafel). 1e verd.: overloop, doucheruimte, 3e toilet, 2 slaapkamers. De woning is voorzien van een alarmsysteem en heeft cen trale verwarming. ZIERIKZEE, Krabstraat 6 Vraagprijs f 109.000,- k.k. Rustig gelegen tussenwoning, goed onderhouden, met zon nige tuin. Indeling: entree, toilet, living, open keuken. 1e verd.: 2 slaapkamers, w.v. 1 met balkon, badkamer met ligbad en 2e toilet. 2e verd.: grote ruime slaapkamer met flin ke bergruimte. Beneden dubbelglas. De woning is voorzien van c.v. ZIERIKZEE, Korte Groendal 18 Vraagprijs f 69.000,- k.k. Leuke tussenwoning in het centrum van de stad, met zonni ge achtertuin. Indeling: entree, grote woonkamer (35 m2), keuken, berging, toilet en douche. 1e verd.: slaapkamer, zolderkamer en flinke bergruimte. ZIERIKZEE, Wandeling 8 Vraagprijs f 149.000,- k.k. Direkt aan de gracht gelegen woonhuis. Indeling: gang, woonkamer (ca. 48 m2), keuken, toilet, gang naar St. Joostmeet, berging, binnenplaats. 1e verd.: 1 ruime slaapkamer, badkamer met ligbad en vaste wastafel, balkon, veel opbergruimte. 2e verd.: 2 slaapka mers, w.v. 1 met balkon. De woning js voorzien van c.v. ZIERIKZEE, Krabstraat 14 Vraagprijs f 124.500,- k.k. Hoekwoning met gunstig gelegen zonnige tuin in een rustige buurt. Indeling: hal, toilet, luxe keuken, woonkamer met plavuizen, wand met steenstrips. 1e verd.: overloop met 2 slaapkamers en badkamer met lig bad, vaste wastafel, 2e toilet. 2e verd.: 2 slaapkamers. Bega ne grond voorzien van dubbelglas. Verwarmd d.m.v. gas c.v. SCHARENDIJKE, Dorpsstraat 7 Vraagprijs f 125.000,- k.k. Ruime tussenwoning in het centrum van het dorp op ruim 260 m2 eigen grond. Indeling: hal, woonkamer, woon/slaapkamer, keuken, toilet, douche, ruime garage, bijkeuken met berging, douche en c.v.-ruimte. 1e verd.: overloop met 4 slaapkamers w.v. 1 met balkon, toi let. Iedere slaapkamer is voorzien van vaste wastafel. m bezichtiging onroerend goed en verzekeringen na afspraak nieuwe haven 147 - zierikzee - telefoon 01110-2577 Record Sprint met aero Reynolds 501 frame buizen. Atom. Helicomatic naven. Weinmann zwarte alu. velgen. Suntour der'ailleur. Gevraagd m.i.v. 2 juni a.s. op te Renesse - Telefoon 01116-1376 ontwerpen tekstschrijven illustreren Voor het ontwerpen van uw reklame-drukwerk, briefpapier of komplete huisstijl. Voor het ontwerpen van een reklame-kampagne. Tekstschrijven voor advertenties of direct-mail. Voor het illustreren van uw reklame-drukwerk. Lange Nobelstraat 27 4301 HD Zierikzee 01110-4358 Philips cassettes 3 x C 60 8,95 3x c 90 f 12,95 Bij aankoop gratis Korte Sint Janstr. 12-20 kleuren tv of een echt llAIJIU Tel omo-2805 videorecorder lederen ^ig"l MWm 1^ voor WK voetbal WW IhI EL Ea EL In ons bedrijf is plaats voor een ervaren en een Sollicitaties te richten aan: INSTALLATIEBEDRIJF Schuddebeurs - Postbus 81 - 4300 AB Zierikzee Kloosterweg 19 - Telefoon 01110-6255 Ontwerp-welzijns-subsidielijst 1987 De burgemeester van Brouwershaven maak. bekend, dat gedurende het tijdvak van 2 juni tot en met 1 juli 1986 voor een ieder ter gemeentesecretarie ter inzage ligt het ontwerp van de subsidielijst, als bedoeld in artikel 69 van de Rijksbijdrageregeling Sociaal-cultureel werk voor 1987, waarin is vermeld aan welke instellingen die aktiviteiten ontplooien op het terrein van het sociaal- cultureel werk, zal worden voorgesteld subsidie toe te kennen. Aan deze instellingen zal een exemplaar van de ontwerp- lijst worden toegezonden. Gedurende de bovengenoemde termijn kunnen door een ieder schriftelijke reakties worden kenbaar gemaakt, in te dienen bij het kollege van burgemeester en wethou ders, Markt 2 te Brouwershaven. Bovendien kan mondeling worden gereageerd tijdens een openbare vergadering van de adviescommissie voor het welzijnsbeleid op maandagavond 2 juni 1986, aan vang 20.00 uur, in de gemeenschapsruimte Haven Noord zijde 38 te Brouwershaven. Afhankelijk van de inhoud van de reakties zal de ont- werp-lijst eventueel door burgemeester en wethouders worden bijgesteld, na uitgebracht advies door de ad viescommissie voor het welzijnsbeleid. Vervolgens zal dan de lijst in definitieve vorm worden vastgesteld door de gemeenteraad. De burgemeester van Brouwershaven, C. SLABBEKOORN Brouwershaven, 30 mei 1986 Rondell uit het Colordesign-programma. üw Keukenvakman installeert 'm extra mooi! Vanzelfsprekend vindt u bij uw Keukenvakman kwaliteit tegen scherpe prijzen. Neem nou bijvoorbeeld de Rondell uit het Colordesign-programma. Gemaakt van hoogwaardig MDF. Afgeronde hoeken. Makkelijk in onderhoud. Kortom keuken- plezier voorjaren. En verkrijgbaar in maar liefst 150 kleuren. Wist u ook dat uw Keukenvakman 'm voor u piekfijn installeert? Waterleiding en electrische bedrading desnoods verlegt? Inclusief betegeling? Hij zorgt voor 'n perfecte afwerking. Zoals een vakman dat eigen is. Rondell is 'n lust voor het oog. En een lust om in te leven. Meer weten? Kom gerust kijken. Uw Keukenvakman staat u graag te woord. Uw Keukenvakman doet méér voor ui Kromme Elleboog 3-5 Zierikzee Tel. 01110-2531 4

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1986 | | pagina 10