Eilandelijke zaalvoetballers niet in voor deelname aan provinciale competitie-opzet Bekerhouder Mevo organisator van tiende toernooi om Schouwen-Duiveland-trofee In eerste ronde om zaalvoetbalbeker reeds topper Sporthuis-Mevo NIEUWSBODE Stella Boys na nipte zege in riante positie Derde duel Ir Knaap pupillen- competitie ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE Donderdag 29 mei 1986 Nr. 23937 11 ZIERIKZEE - Tijdens de algemene ledenvergadering van de Commissie Zaalvoetbal Schouwen-Duiveland werd pijnlijk duidelijk, dat het eilandelijk zaalvoetbal- gebeuren bepaald niet loopt te trappelen om zich te laten integreren in een Zeeuwse competitie, dan wel een com petitie met de regio's boven de Westerschelde. De enige vereniging, die belangstelling aan de dag legde - en dat ook in een verder verleden reeds deed - is Country Club. De Schouwen-Duivelandse club staat evenwel zeer alleen en zal, indien deelname aan een regionale competitie toch verlangd wordt, zelf initiatieven moeten ontplooien om die deelname te bewerkstelligen. De pertinente hou ding vanuit de gelederen van de overige verenigingen biedt Country Club weinig soelaas. Het was voor het eerst, dat de Com missie Zaalvoetbal Schouwen-Duive land een algemene ledenvergadering belegde. In de voorgaande jaren ver gaderden bestuur en verenigingen twee keer jaarlijks, een keer in het voorjaar en een keer in het najaar. Op verzoek van een groot aantal vereni gingen werd dit omgezet in een alge mene ledenvergadering. De opkomst was ondanks het zeker niet gelukkige tijdstip, vele weken na afloop van de competitie en nog langer voor het be gin van de nieuwe competitie, zeer aanvaardbaar. Tijdens de vergade ring reikte KNVB-afdelingsbestuur- der Sam de Koeyer de bekers uit aan de nummers een en twee in de drie klassen van de voorafgaande compe titie. Country Club werd, zoals be kend mag zijn, Schouwen-Duive- lands kampioen en Mevo eiste het vice-kampioenschap op. Vanuit de tweede klas komen Zeelandia en Skol Boys naar de eerste klas om daar de plaatsen van de degradanten Stella Boys en Toren Boys in te ne men. Uit de tweede klas degradeer den Coen Honig Optiek en ZZ '72 en die plaatsen worden weer ingenomen door derde klas-kampioen Orilla en nummer twee Skol Boys II. Nog niet bekend was de ploeg, die dit seizoen met de sportiviteitsprijs zou gaan strijken. Sam de Koeyer overhandig de Kees Verkerke de fraaie trofee, omdat het tweede team van zijn ver eniging Coen Honig Optiek het sei zoen zonder ook maar een strafmi- nuut was doorgekomen. Het was wel de enige ploeg, die in dat opzicht een vlekkeloze competitie doormaakte. Zeeuwse top- of hoofdklasse iets te proberen worden al bij voorbaat in de kiem gesmoord. ,,Als ik de desinte resse voor een dergelijk gebeuren hier eens bekijk, dan is het misschien zinvol, dat Walcheren en De Bevelan- den hun het vorige seizoen voorzich tig ingezette samenvoeging gezamen lijk doorzetten. Dat houdt dan wel in dat Schouwen-Duiveland nog meer geïsoleerd raakt", meende hij. Kees Verkerke herinnerde aan de vergeef se pogingen van de voorbije seizoe nen om tot een samensmelting te ko men van de officiële competitie in Zierikzee en het recreatieve zaalvoet- balgebeuren in Burgh-Haamstede. Combineren ,,Hoe kan de KNVB nou praten over het combineren van bijvoor beeld Goes, Reimerswaal en Zierik zee, terwijl men er zelf niet eens in slaagde om de twee competities op Schouwen-Duiveland samen te laten gaan?", vroeg Verkerke zich af. ,,Dat is een helemaal verkeerde benade ring", argumenteerde Cees in 't Veld. ,,Als de ploegen van de Zierikzeese competitie niet zo tegen het financië le plaatje aan hadden gehikt, dan was die samengang er vanaf het be gin gekomen". De Country Club-woordvoerder stelde het niet met zo veel woorden, maar feit was dat hij onderkende, dat er bij de totstandkoming van sportcentrum Krayestein in Burgh- Haamstede door een aantal personen binnen het Zierikzeese zaalvoetbal- gebeuren een soort hetze gevoerd werd om koste wat kost te voorko men, dat Krayestein in het geheel werd betrokken. Hiermee werd in feite een levensgrote kans voor open Overlappen Na het openingswoord van voorzit ter Cor Verkaart kwam een schrijven van het Zeeuwse KNVB-afdelingsbe- stuur aan de orde. Hierin vraagt het bestuur rayoncommissies in de gaten te houden, dat het zaalvoetbalgebeu- ren niet zover uitgroeit, dat het qua tijd meer en meer het zomeravond voetbal gaat overlappen. ,,De be langstelling voor het zomeravond voetbal loopt steeds verder terug. Laten we dit facet van de voetballerij tegemoet komen door niet als concur rent te gaan fungeren, maar zoveel mogelijk naast elkaar een bestaan te leiden", lichtte Sam de Koeyer het schrijven toe. In grote lijnen toonden de vereni gingsvertegenwoordigers begrip voor het standpunt van het afde lingsbestuur, „maar de liefde kan niet van van een kant komen. Het zo meravondvoetbal zal er ook zelf wat aan moeten doen. De competities be ginnen steeds eerder en men kan toch niet verlangen, dat wij als zaalvoet ballers ons daar dan weer naar gaan richten", onderkende Country Club vertegenwoordiger Cees in 't Veld. Voornaamste hangijzer in de door de KNVB aangekaarte problematiek is het grote aantal extra competities, dat na de officiële competitie her en der nog wordt afgewerkt. Wanneer dat veelvuldig aan de orde komt is er inderdaad sprake van een flinke overlapping. ,,Dat speelt op Schou wen-Duiveland in ieder geval niet", stelde Cor Verkaart. „Als de compe titie klaar is, is het ook klaar. Er zijn dan niet zoveel gegadigden meer te vinden, die er nog eens een aantal weken aan vast willen knopen". „De commissie moet zich daar ook niet te veel in verdiepen. Eventuele liefheb bers zoeken dat maar zelf uit", constateerden Hans van Urk (Skol Boys) en Rini van der Hulle (De Steeg). Aangaande de totstandkoming van een Zeeuwse topklasse in het zaal- voetbalgebeuren besliste de hoofd commissie van de afdeling Zeeland enige weken geleden al (weer) nega tief. 'De plannen werden in de ijskast gestopt' zoals dat zo mooi heet. Toch werd op de aanvankelijke plannen doorgeborduurd. Inmiddels zijn de diverse regio's in Zeeuws-Vlaanderen zover, dat daar een overkoepelende competitie zo goed als geregeld is. In het verlengde daarvan worden er ook stappen ondernomen om een identie ke klasse te creëren boven de Wester schelde. Ook dit plan heeft evenwel op Schouwen-Duiveland geen schijn van kans. „Onze spelers hebben geen interesse om 'over de brug' te gaan spelen. Dat voert doodleuk te ver", onderkenden Sporthuis Zierikzee- woordvoerder Kees Verkaart en zijn Mevo-coIIegn René Verwijs in koor, daarmee de teneur van de bezwaren van veruit het merendeel van de ver enigingen aangevend. Cees in 't Veld zag de bezwaren van met name de betere ploegen niet. De laatste seizoenen blijkt de uitstraling van het zaalvoetbal flink te zijn te ruggelopen en daardoor is eigenlijk iedereen het er over eens, dat er een flinke nieuwe impuls aan het geheel gegeven zou moeten worden. De daad wordt evenwel niet bij het woord ge voegd. De pogingen om via het creë ren van een Zeeuwse dan wel Noord ZIERIKZEE - Tijdens de algemene ledenvergadering van de Commis sie Zaalvoetbal Schouwen-Duiveland werd door KNVB-afdelingsbe- stuurslid Sam de Koeyer de loting verricht voor de eerste ronde om de Schouwen-Duivelandse zaalvoetbalbeker. Met uitzondering van een wedstrijd, die tussen de eerste competitiewedstrijden wordt verspeeld, worden de wedstrijden uit de eerste ronde verspeeld op woensdag 20 en maandag 25 augustus. Voor de openingsavond staat direct al een topper op het programma. De nummers twee en drie uit de vorige zaalvoetbal competitie, Sporthuis Zierikzee en Mevo, ontmoeten elkaar dan im mers al. De twee naar de eerste klas gepromoveerde ploegen hebben zo op het oog in de eerste ronde geen onoverkomelijke problemen af te werken. Beide treffen een nieuwe naam als tegenstander, al is het in het geval van Zeelandia geen nieuwe ploeg. De Zeelandianen nemen het immers op tegen WIK, het voormalige Die Gouwe. Skol Boys daarentegen ont moet een echte debutant: het Ouwerkerkse PJZ. Bekerhouder Tb ren Boys ontmoet aan het eind van de openingsavond het tweede team van Country Club en de tweede bekeravond wordt besloten met de ontmoe ting tussen de PZEM-ploeg en kampioen Country Club. Het lot wees Skol Boys II in de eerste ronde als vrije ploeg aan, waardoor de nieuwe tweede klasser meteen doorgaat naar de tweede ronde. Het programma ziet er volledig als volgt uit: Woensdag 20 augustus: Orilla-Coen Honig Optiek; FC Kerkwerve- Stella Boys; Zeelandia-WIK; Sporthuis Zierikzee-Mevo; De Steeg- Schorpioen; Country Club Il-Toren Boys. Maandag 25 augustus: Zeelandia II-Club X (de nieuwkomer, die nog moet worden aangeduid); PJZ-Skol Boys; Bruse Boys-Bijmakelaardij; Van de Ven Lijsten-Stella Boys II; Coen Honig Optiek II-Dreischor; PZEM-Country Club. Later in het competitieschema: ZZ '72-Mevo II. Skol Boys II vrijgeloot. cloel gemist om de problemen in de competitie-opbouw, die al jaren een doorn in het oog zijn van vooral de tweede en derde klassers, in een klap op te lossen. Bovendien had een uit breiding van het aantal teams, een eventuele vierde klas tot gevolg heb bend, het geheel positief onder steund. Toen later in de vergadering voornoemde problematiek voor de zoveelste keer werd aangekaart, werd gesuggereerd dat er een even tuele oplossing gezocht zou kunnen worden in het 'bijhuren' van een aan tal avonden in sportcentrum Kraye stein. In feite betekent dit niets meer of minder dan een erkenning van het feit, dat de tegenstanders van vier seizoenen terug toen hopeloos de plank missloegen. Het gegeven, dat de huurprijs in Zierikzee inmiddels vlakbij die van het op commerciële basis draaiende Krayestein is geko men, is stellig de achtergrond van die spectaculaire ommekeer. Al met al is duidelijk geworden, dat er inmiddels een basis is ge creëerd om schoon schip te maken in eigen huis. De plotselinge ommekeer van veel (zo niet alle) verenigingen van het Zierikzeese zaalvoetbalge- beuren om de competitie gecombi neerd af te werken in de Zierikzeese sporthal Onderdak en in sportcen trum Krayestein in Burgh-Haamste de kan beslist de basis vormen voor een competitie zoals die reeds voor de opening van Krayestein door de toen malige Commissie Zaalvoetbal Schouwen-Duiveland (onder voorzit terschap van Cees in 't Veld, - red.) werd voorzien. Wanneer die stap is gemaakt is de sprong van een aantal verenigingen naar Walcheren (via de dan gereedgekomen Oosterschelde- dam) of naar de Bevelanden (over de dan mogelijk tolvrije 'ZeeJandbrug) een stuk kleiner. De zaalvoetbalcom petitie krijgt het volgende seizoen overigens weer twee nieuwe ploegen, omdat Renesse en Ou wei-kerk zich te rugtrokken. Met name de teruggang van Ouwerkerk is opmerkelijk. Nog maar een paar jaar geleden speelden twee teams van Ouwerkerk in de competitie en acteerde de hoofd macht nog een seizoen in de eerste klas. Nieuwkomer is in de volgende competitie de ploeg van de PJZ, die het domicilie heeft in Ouwerkerk en derhalve ook een aantal Ouwerkerk se spelers herbergt. De commissie zoekt op korte termijn naar de twee de nieuwe equipe, die zich bij een van de commissieleden kan aanmelden al dan niet na het inwinnen van de be nodigde informatie. Nieuwe namen zijn verder WIK, dat de naam Die Gouwe vervangt, en Schorpioen, dat in de plaats komt van 't Visslop. Bij de behandeling van de terug blik omtrent het afgelopen seizoen sprak Jan van de Ven en publique zijn verontwaardiging uit over het feit, dat de competitie vooral voor zijn ploeg een wat onbevredigende af loop had. Op 21 november werd de wedstrijd tussen Dreischor en Van de Ven Lijsten niet gespeeld, omdat Dreischor niet kwam opdagen. Via de strafcommissie werd Dreischor be boet met twee punten in mindering, hetgeen evenwel niet wegnam, dat de niet gespeelde wedstrijd hernieuwd moest worden vastgesteld. „Er was geen ruimte in het pro gramma om de wedstrijd opnieuw vast te stellen en bovendien zou de wedstrijd pas gespeeld hoeven te worden, wanneer het resultaat van belang zou zijn voor een van de pro motieplaatsen", legde Cor Verkaart uit. Door het tot de allerlaatste speeldag aanhouden van de wed strijd beïnvloedde de commissie de competitie uiteindelijk terdege, waarbij met name Van de Ven Lijsten drastisch in de min raakte. „De com missie is te laconiek geweest. De si tuatie die kon ontstaan is niet vol doende ingeschat. We gunnen Skol Boys, dat mogelijk profiteerde van de situatie, de promotie van harte, maar dat neemt niet weg, dat we het jammer vinden die stap omhoog niet zelf gemaakt te hebben", argumen teerde Van de Ven. „Ik dring erop aan, dat de commissie in de toekomst alerter reageert bij dergelijke voor vallen". Iman Wesdorp werd door de verga dering als opvolger van het vertrok ken commissielid Cees Gieskes in die commissie gekozen, waardoor het be stuur overigens weer uit zes personen komt te bestaan en niet uit een onge lijk aantal, zoals statutair is voorge schreven. Naast Wesdorp bestaat het bestuur uit voorzitter Cor Verkaart, secretaris Arjan Bolle, penning meester Frans van Hemert en de le den Jan Oosterboer en Willem van de Velde. Penningmeester Van Hemert kon tijdens de behandeling van het financieel overzicht niet meer melden dan dat de recette-opbrengst over het ZIERIKZEE - Het team van Stella Boys is in jeen riante positie geraakt in het zomeravondvoetbalgebeuren. De roodwitte ploeg klopte, zij het moeizaam, Zeelandia met 3-4 en is daardoor na vier wedstrijden altijd nog ongeslagen. Ook nög ongeslagen is de Kerk- werfse debutant WIK. De ploeg kwam evenwel nog maar twee keer in actie. Eerder werd de ontmoeting te gen de Zierikzee Veteranen op ver zoek van de Zierikzeese ploeg uitge steld en woensdagavond viel de ontmoeting tussen WIK en de PZEM- ploeg uit, dit keer op verzoek van de Kerkwervenaren. De wedstrijd tus sen de Zierikzee Veteranen en Veloci- tas leverde een 2-3 zege op voor de for matie uit Serooskerke. De selectie van het ZAV-gebeuren neemt aanstaande zaterdag deel aan het toernooi om de Schouwen- Duiveland-trofee, waarna op dinsdag 3 juni de competitie wordt vervolgd met de belangrijke wedstrijd tussen Stella Boys en WIK, de totnutoe twee ongeslagen ploegen. De ontmoeting wordt gespeeld in Noordgouwe en be gint zoals alle duels om zeven uur. Woensdag 4 juni spelen in Seroosker ke Velpcitas en Zeelandia tegen el kaar en vrijdag 6 juni ontmoeten de PZEM-ploeg en Zierikzee Veteranen elkaar in Noordgouwe. De stand is nu: Stella Boys WIK Velocitas PZEM Zeelandia Zierikzee Vet. 4 4 0 0 15- 2 2 0 0 4 2 0 2 3 111 4 0 13 3 0 0 3 6 8 8- 1 4 6-10 4 5-4 3 8-17 1 2-6 0 voorbije seizoen 400,- hoger uitviel dan een seizoen eerder. Doordat een aantal financiële handelingen nog niet bleek te zijn afgehandeld kon de penningmeester geen compleet finan cieel overzicht aan de verenigingen aanbieden, hetgeen niet bij iedereen goed viel. „We kennen onze penning meester zo goed, dat we weten dat het allemaal wel goed zal zitten", nam voorzitter Verkaart het voor zijn fi nanciële man op. VLISSINGEN - De Delta Sport- pupillen namen deel aan de derde wedstrijd van de Ir Knaap pupillen- competitie, die werd georganiseerd door atletiekvereniging Marathon uit Vlissingen. De beste Delta Sport prestatie kwam voor rekening van C- pupil Tanja Gerards. Zij eindigde als tweede door de 40 meter af te leggen in 8,5 sec., 9.30 meter te werpen met de bal en 2.76 meter ver te springen. Leonie Klompe pakte de derde plaats via 9,7 sec. over de 40 meter, 10.00 meter bij het balwerpen en 2.67 meter bij het verspringen. Bij de tweede jaars pupillen kwam de beste prestatie namens de Zierik zeese vereniging op naam van Mi chael de Vos. Hij eindigde als vijfde. Hij sprong 1.20 meter hoog, had 9,2 sec. nodig voor de 60 meter en over brugde 26.00 meter bij het balwer pen. De 1000 meter legde hij af in 3.49,0 min. Stefan Sijswerda liep de 1000 meter in 3.58,0 min. Sijswerda werd in het totaalklassement twin tigste door een meter hoog te sprin gen. Hij had 10,3 sec. nodig voor de 60 meter en gooide de bal eveneens 26.00 meter weg. Ralph Gerards werd 29e in de driekamp en voor de 1000 meter had hij 4.10,0 min. nodig. Bij de eer ste jaars A-pupillen kwam Roeland Bienefeld uit op een negentiende plaats. Hij legde de 60 meter af in 10,5 sec., sprong 95 cm hoog en gooide de bal 15.30 meter weg. Stefan Gyarma- thy eindigde twee plaatsen lager. Voor de 60 meter had hij 11,0 sec., hij sprong 85 cm hoog en gooide de bal 16.30 meter weg. Op de 1000 meter verbruikte het Delta Sport-duo respectievelijk 4.54,0 min. en 4.42,0 min. Onno Wouters sprong bij de B-pu pillen 2.56 meter ver, hij stootte de kogel naar 3.05 meter en voor de 40 meter had hij 8,2 sec. nodig. Hij ein digde als 23e. Voor de 1000 meter had hij 5.05,0 min. nodig. Bij de C-pupil- len werd Patrick Oxener twintigste met 12.00 meter bij het balwerpen, 2.56 meter bij het verspringen en 8,0 sec. voor de 40 meter. Miranda van Nieuwenhuijzen en Joske Klompe eindigden respectievelijk als zeven tiende en 2le bij de A-pupillen. Mi randa van Nieuwenhuijzen sprong 95 cm hoog, had 10,8 sec. voor de 60 me ter, noteerde 9.30 meter ver met de bal en scoorde 4.36,0 min. op de 1000 meter. Joske Klompe kwam tot res pectievelijk 85 cm, 11,3 sec., 8.00 me ter en 4.49,0 min. ZIERIKZEE - Het komende weekeinde wordt op het Zierikzeese sportpark Den Hogen Blok voor de tiende keer het toernooi om de Schouwen-Duiveland-trofee af gewerkt, of eigenlijk zou het moeten zijn: de toernooien om de twee SD-trofeeën. De zes hoogstspelende ploegen spelen immers om een trofee, terwijl de overige acht teams in het strijdperk treden om elkaar de tweede tro fee te bekampen. Het Zierikzeese Mevo en het Scharen- dijkse ZSC treden als trofee-verdedigers op en reeds nu staat vast, dat een van beide het behoud niet kan prolon geren: beide ploegen treden immers in hetzelfde toernooi aan. Organiserende vereniging van het tweede lustrum- toernooi is Mevo. Omdat het een lustrum betreft wordt als extraatje een toernooi afgewerkt met vier veteranen- ploegen. De acht B-teams komen verdeeld over twee poules van vier tegen el kaar in het strijdperk, waarna de poulewinnaars tegen elkaar spelen voor de Schouwen-Duiveland-trofee. Het vorig jaar speelden ZSC en Dui- veland de finale, waarbij Duiveland als favoriet startte, maar de Ooster- landers moesten uiteindelijk het loodje leggen voornamelijk door een bliksemstart van de Scharendijkse equipe, die nog in een winning-mood was na de veroverde promotie. ZSC won met 2-1, maar kan dit jaar de tro fee niet verdedigen, omdat de rood- witten bij de A-teams spelen. Duive land speelt dit jaar in poule 1 met Zonnemaire, Ouwerkerk en het Zo meravondvoetbalteam. Met name voor dit laatste team zullen de man nen van trainer Ed van Lent uit moe ten kijken, wanneer zij eventuele il lusies koesteren. De ZAV-mannen misten de voorbije twee toernooien beide keren door een minder doelsal do de finale en zullen dit graag recht willen zetten. Voornaamste kandi daat voor de poulezege lijkt evenwel Ouwerkerk. De zondag tweede klas ser kan het - indien in een zo sterk mogelijke opstelling - zeer ver bren gen, getuige de sterke tweede compe titiehelft. In de tweede poule spelen WIK, Brouwershaven, Dreischor en promovendus Ren esse. Op het eerste oog lijkt Brouwershaven de te klop pen ploeg, maar vooral de daden drang in fysiek opzicht van WIK en in iets mindere mate Renesse kan de mannen van trainer Kees Kommer opbreken. De eerste ronde van de B- teams start om vijf over elf, de laat ste om vijf voor half vier. De A-teams spelen per wedstrijd twee keer een kwartier, de B-teams mogen het twee keer 17 V2 minuten tegen elkaar opne men. De veteranenteams van Zierik zee, Bruse Boys, Mevo en de Westhoek (een combinatie van Renesse en DFS) spelen een halve competitie tegen el kaar. Traditioneel spelen de in de KNVB- competitie uitkomende ploegen in het toernooi van de A-teams. Om aan het totaal van zes ploegen te komen is dit kwartet aangevuld met de twee hoogstspelende afdelingsploegen. Hierdoor komen Zierikzee, Bruse Boys, Mevo, DFS, SKNWK en ZSC te gen elkaar in het strijdperk. De inde ling werd reeds maanden geleden ge maakt. Tben was er van degradatie van de Scharendijkse equipe van de scheidende coach Ko Willemse nog geen sprake. De zes ploegen spelen een halve competitie tegen elkaar, waarbij de uiteindelijke uitkomst voor een belangrijk deel zal worden bepaald door de samenstelling, waar in het toernooi door de betreffende ploegen wordt afgewerkt. Belangrij ker is evenwel nog de ernst waarmee een en ander door de teams wordt op gevat. Veelal wordt van het seizoen afsluitende toernooi een uitgaansdag gemaakt, waardoor de werkelijke verhoudingen nogal eens geweld wordt aangedaan. De eerste ronde van de A-teams wordt begonnen om half elf en om vier uur fluiten de ar biters voor het eerst voor de laatste drie wedstrijden. De zes ploegen staan steeds tegelijkertijd binnen de lijnen. In de eerste ronde speelt Bruse Boys tegen bekerhouder Mevo, ter wijl Zierikzee het moet opnemen te gen DFS. De afdelingsploegen SKNWK en ZSC ontmoeten elkaar. In de slotronde wordt het duel tussen zondag tweede klasser Zierikzee en de nieuwe zaterdag tweede klasser Bruse Boys verspeeld. Normaal ge sproken zou hieruit de toernooiwin- naar moeten komen, maar dat is be paald geen wet van Meden en Perzen, zoals het vorig jaar bleek. Toen struikelde Zierikzee tussen door tegen Mevo (1-0), waarna de oranje zatcrdagploeg geen fout meer maakte en de trofee binnenhaalde. Zierikzee zal er overigens danig op gebrand zijn het eilandelijke klei nood weer eens voor een jaar in de kast te hebben. De afgelopen twee toernooien ontfutselden achtereen volgens Bruse Boys en Mevo de for matie van trainer Jack Schipper de trofee. Na de magere competitie, waarin Zierikzee ternauwernood aan degradatie ontsnapte kan de verove ring van de Schouwen-Duiveland- trofee mogelijk een kleine pleister op de wonde betekenen. Mevo werd het vorig jaar winnaar van de Schouwen-Duiveland-trofee. Dit jaar treedt de Zierikzeese zaterdagelub op als organisator van de tiende editie van het toernooi. Om de ploeg nog fraaier voor de dag te laten komen bezorgde sponsor Bakkerij Verwijs de spelers nieuwe trainingspakken, die hen werden overhandigd door de jongste garde van de vereniging.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1986 | | pagina 11