Verbeteringsplan van RBOI voor Ginsterveld-camping HOLTYMODE Kamerleden VVD, CDA en PvdA bij politieke discussie FNV 'n Dorp bewaart geheimen Protesthijeenkomst KMS in Vlissingen UW GIFT HELPT ECHT! Voorjaars Denim gesignaleerd 'n Persoonlijke Zaak In Burgh-Haamstede Geen CDA in college Vlissingen Carnaval der dieren Industriële produktie gedaald soaa ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE Donderdag 17 april 198li Nr. 23Dir. 9 BURGH-HAAMSTEDE - Voor kampeercentrum Gin- sterveld in Burgh-Haamstede is een verbeteringsplan opgesteld, waarmee de onderneming wil inspelen op kwantitatieve en kwalitatieve veranderingen in de vraag van de recreanten. Centraal hierbij staat de pro- duktieverbetering. Volgens ondernemer L. C. van der Graaf past een en ander in het Westerschouwse Verblijfs- recreatief Ontwikkelings Plan (VOP). Bij het verbeteringsplan - op gesteld door het provinciale RBOI - is gebruik gemaakt van een door de Kampeerraad ontwikkelde methode; de zogenaamde kwaliteit-prijsmetho- de. Hierbij wordt een relatie gelegd tussen de kosten van verbetering, de exploitatie en de prijs van de stand plaatsen. Op deze wijze wordt inzicht verkregen in de financiële uitvoer baarheid van de voorgenomen verbe teringen. Volgens gegeven richtlijnen' kent het kampeerterrein een aantal knel punten met betrekking tot de gezond en veiligheid, landschappelijke in passing, parkeeraccommodatie, sport- en spelgelegenheid en stand plaatsgrootte. Om een en ander op te lossen die nen de volgende zaken te gebeuren: een nieuw (luxe) toiletgebouw, uit breiding van het rioleringnet; verbe tering van de landschappelijke inpas sing; centrale parkeeraccommodatie; aanzienlijke uitbreiding van de speelterreinen en een aanzienlijke vergroting van de kleinste stand plaatsen. Afhankelijk De onderneming ziet het uitgebrei de verbeteringsplan niet nog dit jaar te realiseren, zodat slechts een deel tot uitvoering zal komen. De overige onderdelen van het plan zijn nog af hankelijk van een gemeentelijke in stemming (bestemmingsplannen). De vervanging van de oude toiletten staat in ieder geval voor dit jaar op het programma. DEN HAAG - Het Bouwberaad, overlegorgaan van werkgevers- en werknemersorganisaties in de bouw, vindt dat het nieuwe kabinet dat na de verkiezingen van 21 mei aantreedt jaarlijks enkele miljarden guldens extra moet investeren in de gehele sector (volkshuisvesting, grond-, weg en waterbouw). VLISSINGEN - Vlissingen krijgt voor het eerst sinds vele tientallen ja ren weer een VVD-wethouder in het college van b en w. De PvdA krijgt nu drie wethouders. Bij de jongste gemeenteraadsver kiezingen won de PvdA twee zetels en veroverde daarmee 13 van de 29 raadszetels. De PvdA heeft jarenlang met het CDA de vier wethoudersze tels gedeeld. Bij de nieuwe college-vorming is het CDA uit de boot gevallen. De PvdA levert nu drie wethouders en de VVD één. Ook de nieuwe burgemees ter van Vlissingen, drs. J. van der Doef, is van PvdA-huize. VVV-vergadering Burgh-Haamstede BURGH-HAAMSTEDE - De alge- mene ledenvergadering van de VVV van Burgh-Haamstede wordt gehou den op dinsdag 22 april in hotel Bom, aanvang 20.00 uur. De onderstaande agendapunten zullen aan de orde worden gesteld. Opening, notulen, mededelingen van promotiecommis sie, festiviteiten rond het 75-jarig be staan, exploitatierekening '85, ver slag en benoeming kascommissie, benadering van gasten, nieuwbouw VW-kantoor, accommodatiegids '87, voorkomende zaken en rondvraag. ZIERIKZEE - Het vijfde Ars Musica-concert van dit seizoen, dat gegeven wordt op vrijdag 25 april in de Concertzaal te Zierikzee, is anders dan anders. Dit blijkt niet alleen uit de gekozen locatie, want wat betreft de concertruimten zijn de vaste be zoekers van Ars Musica wel aan vari atie gewend. Samenwerking met de Zeeuwse Muziekschool heeft er ech ter toe geleid, dat op deze avond de eerste van een reeks uitvoeringen plaats vindt van het Carnaval des Animaux van Camiile Saint-Saëns. Dit werk, dat op grammofoonpla ten meestal door een symfonie-orkest wordt uitgevoerd, kan ook gespeeld worden door een kleinere groep in strumentalisten: twee violen, altvi ool, cello, contrabas, dwarsfluit, kla rinet, xylofoon, accordeon en twee piano's. De medewerkers zijn voorna melijk docenten van de Zeeuwse Mu ziekschool, die het werk naderhand ook in Hulst en Vlissingen zullen uit voeren. Bekende namen voor Schou- wen-Duiveland zijn daarbij Myra van Groenendael (viooldocente) en de pi anistes Ellengard Jense en Rosema- rie Mastero. De leiding is in handen van Freddy Arteel, klarinetdocent in Zierikzee en aan het Conservatorium in Gent. De verbindende teksten wor den gesproken door Arie Damman, directeur van de openbare basis school in Burgh-Haamstede. De eerste helft van dit concert wordt verzorgd door het Strijkersen semble van de Zeeuwse Muziek school, dat Middelburg als thuisbasis heeft. Het bestaat uit elf leden, die wekelijks repeteren onder leiding van docent Rinus Hillebrand. Het re pertoire van deze groep omvat wer ken voor kamerorkest uit verschil lende stijlperioden, en daarmee is de laatste jaren een uitstekende reputa tie opgebouwd. Het is daarom zeer aantrekkelijk om dit ensemble nu ook eens in Zierikzee te kunnen be luisteren. Er worden dan twee wer ken vertolkt: het le deel uit het Viool concert in E van J. S. Bach, waarbij Manon Meys als soliste zal optreden, en de Simple Symphony van de En gelse componist Benjamin Britten. Voorverkoop van kaarten vindt plaats in de Muziekschool, Poststraat 43 te Zierikzee, op donderdag 24 april van 11-12 uur. Ook telefonisch reser veren is dan mogelijk via (0U10)-2169. Op 25 april is de kassa van de Con certzaal geopend vanaf 19.30 uur. Het concert zelf begint om 20.00 uur. Advertentie Denim speelt in de voorjaarsmode van 1986 een belangrijke rol Terecht, denim 'ademt' en laat zich schitterend bedrukken. Opvallend zijn de cool-uni blazers en de ruiten pantalons steeds goed te combineren met de nieuwe printblouses. Denimkleding die zich onderscheidt vindt u bij uw mode speciaalzaak Waar vakkundig personeel u altijd persoonlijk adviseert Ook als u iéts anders zoekt Ontdek 't maar Maandag 21 april in Zierikzeese Graanbeurs ZIERIKZEE - De Federatie Nederlandse Vakbeweging (FNV) op Schouwen-Duiveland toont zich niet alleen ac tief voor de gemeenteraadsverkiezingen, maar stort zich nu ook op allerlei manieren op de landelijke verkiezings campagne. Hoogtepunt van het FNV-strijdgewoel is de maandag 21 april te houden politieke discussie-avond in de Graanbeurs te Zierikzee, waar de Tweede Kamerle den A. J. te Veldhuis (VVD), H. Eversdijk (CDA) en F. Moor (PvdA) acte de présence geven. Namens de FNV komt federatiebestuurder M. Negenman naar Zierikzee. Maar ook voor en na de politieke bijeenkomst gaat de FNV er alles aan doen om de Schouwen-Duivelandse bevolking naar de stemlokalen te krijgen. Vakbondssecretaris D. Je- roense vertelt, dat de vrijwilligers momenteel druk bezig zijn met het verspreiden van een FNV-folder, waarin de beweging haar wensen ten aanzien van het regeringsbeleid ken baar maakt. „We geven bewust geen stemadvies, maar dat de huidige coa litie in haar bestaande vorm niet ver der mag gaan, staat voor ons buiten kijf", aldus Jeroense. Welke regering er dan moet komen zegt hij niet, omdat er dan een ver kapt stemadvies zou worden gegeven. In de week van dertien tot en met ze ventien mei echter - vlak voor de Ka merverkiezingen - krijgen de eiland bewoners wederom een folder in de bus, waarin de FNV een vergelijkend warenonderzoek presenteert. Eén blik in die brochure geeft al snel aan, dat het voornamelijk de linkse par tijen zijn, waarin de FNV nu haar vertrouwen heeft. Een geluidswagen moet de campagne van de vakbond extra kracht gaan bijzetten. „Maar dat is afhankelijk van de te verlenen vergunningen". Groep Volgens de FNV-er is er een groep van ongeveer 35 procent, die nog niet weet wat te gaan stemmen of hele maal nog geen plannen heeft om het rode potlood ter hand te nemen. „Het is van groot belang, dat iedereen gaat stemmen. Dat is een democratisch recht", aldus Jeroense. Hij weet te vertellen, dat wanneer er ontevreden heid heerst over een regeringsbeleid - ongeacht de kleur van de coalitie - het toch de linkse partijen zijn, die het eerste de klappen krijgen. Waarom eigenlijk weer een politie ke confrontatie, die vrijwel dezelfde aankleding als de bijeenkomst ter gelegenheid van de gemeenteraads verkiezingen krijgt? Volgens Jeroen se zit er een groot verschil in de lan delijke en lokale politiek. „Ik denk dat de mensen in de kleine gemeen ten toch voornamelijk op (bekende) personen stemmen. Dat is in de lan delijke politiek anders, omdat daar het beleid bepalend is. Daarom vindt de FNV het zo belangrijk, dat ieder een ook nu weer gaat bekijken welke partij in zijn of haar straatje past". En daarvoor heeft de FNV dus de politieke avond georganiseerd. Te Veldhuis, Eversdijk en Moor - maar ook FNV-er Negenman - krijgen als het aan de organisatie ligt veel vra gen te beantwoorden van allerlei ver schillende politieke gezindten. „Ge zegd mag worden", vertelt Jeroense „dat de gemeente-avond een geva rieerd publiek heeft getrokken en dat is precies dat we willen. Ik hoop dat dat ook nu weer het geval is". De openbaar toegankelijke avond begint om 19.30 uur en handelt voor namelijk over landelijk politieke kwesties als sociale zekerheid, ar beidstijdverkorting en koopkracht. Vrijdag 18 april Nederland 1 09.30 en 13.00 uur Nieuws voor doven en slechthorenden 14.30 uur Chips die je niet kunt eten, serie over computers. 14.45 uur Die Sehwarzwald-kliniek, Duitse serie. Afl. 4. De wereldreizi ger. Een zwerver wordt in de kliniek opgenomen voor een enkelbreuk. Prof.'Brinkman schiet hem geld voor, onder voorwaarde dat hij de tuin in orde maakt. 15.30 uur AVRO's Service, amuse ment en informatie. 16.25 uur AVRO's Tele-Kcuken, met Henk Molenberg. 16.45 uur Ik zag twee beren, kleuter programma. 17.00 uur De Bennie Bang Show, ge varieerd kinderprogramma. 17.15 uur Ontdek je plekje, serie filmpjes over de schoonheid van stad en land. Afl.: Delden. 17.30 uur Journaal 17.46 uur Ruud en Leonie, praatpro gramma met Ruud ter Weyden en Leonie Sazias. 18.15 uur AVRO cursus bridge. Les 11a. 18.25 uur De moestuin. Les 1. 18.55 uur De Fabeltjeskrant. 19.00 uur Wordt vervolgd, tekenfilm magazine. 19.25 uur AVRO's Toppop. Presenta tie: Kas van lersel. 20.00 uur Journaal. 20.28 uur Survival of the fittest, com petitie met o.a.: klimmen, zwemmen en varen in Wales. 21.20 uur „S"pionnen, serie naar de boeken van Anthony Prince. Afl.: Ro meinse muur. Dr. David Audley en zijn geheimagenten raken betrokken bij een mysterieuze zaak. 22.10 uur AVRO's Televizier, actuali teiten. 22.40 uur Mash, Amerikaanse serie. Afl.: De heer en mevrouw wie? Char les Winchester is met verlof in Tokio geweest en heeft een wilde tijd mee gemaakt, alleen jammer dat hij zich er niets meer van kan herinneren. 23.05 uur Karei v.d. Graaf, discussie programma. 23.40 uur AVRO's Sportpanorama. Presentatie: Jos Kuijer. 00.00 uur Journaal 00.05 uur High plains drifter (De vreemdeling zonder naam), Ameri kaanse speelfilm uit 1972. Met: Clint Eastwood, Verna Bloom, Marianne Hill, e.a. Regie: Clint Eastwood. Een vreemdeling rijdt uit het niets het stadje Lago binnen en schiet drie huurlingen overhoop. Door zijn schietvaardigheid kan hij de inwo ners beschermen. Nederland 2 09.30 uur Nieuws uit de natuur. Afl. -19. 10.00 uur Teleboerd: Minne de Boar- re, afl. 5 (herh.). 10.30 uur Engelse literatuur. Afl. 2. 11.00 uur School TV-week jour naai. Afl. 26. 13.00 uur Nieuws voor doven en slechthorenden 17.00 uur Vloedlijn. Thema: Verdwa zing of verslaving. 18.15 uur Nieuws voor doven en slechthorenden 18.20 uur Paspoort voor Spanjaar den. 18.30 uur Sesamstraat. 18.45 uur Jeugdjournaal. 19.00 uur Journaal. 19.12 uur De konsumentenman. 20.12 uur Young Frankenstein, Ame rikaanse speelfilm uit 1974 van Mei Brooks. Met: Gene Wilder, Marty Feldman, Madeline Kahn. Frederick is niet alleen een bekend hersenchi- rurg, maar bovenal de kleinzoon van de misdadiger baron Frankenstein. In het testament van zijn overgroot vader wordt hem gevraagd naar hun oude familiebezit te vertrekken. 21.52 uur Charlie Chaplin in: De rol- schaatsbaan (1916). 22.12 uur Gesprek met de minister president. 22.30 uur Journaal. 22.45 uur De hamer en het kruis (Eve ryman), Britse documentaire-serie over de verhouding tussen Christen dom en Communisme in het Oost blok, Cuba en Ethiopië. Afl. 3: Cuba- de Nieuwe Mens. 23.28 uur Een bericht van de Wilde Ganzen. 23.30 uur Nieuws voor doven en slechthorenden BRT 1 17.00 uur Schooltelevisie. 17.55 uur Journaal. 18.00 uur Tik Tak, kleuterprogram ma. (herh.). 18.05 uur Plons, kinderprogramma, (herh.). 18.10 uur Prikballon, kleutermagazi ne over het maken van allerlei voor werpen en een tekenfilm. Presenta tie: Francis Verdoodt, (herh.). 18.25 uur Knappe koppen (The mis fits of science), Amerikaanse serie over twee jonge wetenschappers die een „krimpserum" ontdekken. Met Dean-Paul Martin, Kevin Peter Hall, Mark Thomas Miller e.a. Afl. 1: De oudjes (Old folk). 19.15 uur Uitzending door derden: programma van de Liberale omroep. 19.40 uur Mededelingen en program ma-overzicht. 19.45 uur Journaal. 20.10 uur Weerbericht. 20.15 uur Als een wereld zo groot, waar uw vlag staat geplant. Afl. 9: Leven als God in Frankrijk? In de ja ren vijftig leefde meer dan 60% van de blanke bevolking comfortabel, het vaderland recreërend met geïmpor teerd voedsel, modeshows, zang wedstrijden enz. De contacten met de Kongolese bevolking zijn miniem. 21.15 uur Goede vrienden. (Just good friends). Engelse 14-delige serie van Ray Butter met Jan Francis, Paul Ni cholas, Sylia Kay e.a. Afl. 9. Penny vindt dat Vince hun nieuwe situatie te vanzelfsprekend acht. Met mede werking van Elaine wil ze hem een lesje leren. 21.40 uur So What? Concert in Mid- delheim met Dee Daniels (vocals), Jack van Poll (piano), Isla Altinga (bas) en Dree Pallemaers (drums). 22.15 uur Journaal met aansl. Coda: Begin van Gerrit Tromrij. BRT 2 19.00 uur Zonen en dochters, Austra lische serie met Pat McDonald, Rowe- na Wallace, Alexandra Fowler e.a. An gela en Rob zien hun toekomst niet rooskleurig tegemoet. 19.25 uur Oshin, Japanse serie. 19.40 uur Mededelingen en program ma-overzicht. 19.45 uur Journaal. 20.10 uur Weerbericht. 20.15 uur Videomatch, spelprogram- ma met Marleen Gordts. 20.20 uur Première, filminformatie met Jo Röpcke. 21.10 uur Het welbehagen (Le bon Plaisir), Franse satire van Francis Girod uit 1983 met Catherine Deneu- ve, Jean-Louis Trintignant, Michel Serrault e.a. (Originele versie met Nederlandse ondertiteling). Een jon ge dief steelt een handtas waarin een brief zit die heel compromitterend is voor de president. DEN HAAG - De industriële pro duktie is in volume gemeten in fe bruari met anderhalf procent ge daald in vergelijking met de voor gaande maand. Over de eerste twee maanden van 1986 lag de produktie twee procent hoger dan in het laatste kwartaal van '85. Aldus blijkt uit cij fers van het Centraal Bureau voor de Statistiek, die voor seizoeninvloeden zijn gecorrigeerd. De papier- en grafische industrie, aardolie-industrie, rubber- en kunststofverwerkende industrie en de hout- en bouwmaterialenindustrie kenden een groei die boven het ge middelde lag. Dat geldt eveneens voor de metaalindustrie als geheel, hoewel de elektrotechnische in dustrie een gemiddelde groei kende, net als de voedingsmiddelen-, textiel- en lederindustrie. De chemische in dustrie bleef opnieuw achter bij het gemiddelde. VLISSINGEN - Ongeveer duizend werknemers van de Koninklijke Maat schappij De Schelde (KMS) in Vlissingen hebben woensdagmorgen in die plaats een demonstratieve bijeenkomst bijgewoond. De Industriebonden FNV en CNV hadden de bijeenkomst georganiseerd om kracht bij te zetten aan hun eisen die zij woensdag tijdens de onderhandelingen met de metaal- werkgevers op tafel hebben gelegd. Volgens districtsbestuurder W. Waumans van de Industriebond FNV kunnen alleen al bij de KMS zeker 200 nieuwe mensen in dienst worden genomen als de arbeidstijdverkor ting naar behoren wordt uitgevoerd. Bij dit bedrijf wordt veel gebruik ge maakt van de SUM, de uittredingsre geling vooroudere werknemers in de metaal, terwijl daar geen nieuwe mensen voor worden aangenomen. Bij de KMS en do dochterbedrijven wordt heel veel overgewerkt en maakt men bovendien gebruik van honderden inleenkrachten binnen het bedrijf. Bij de SICON, het constructiebe drijf van dc KMS in Vlissingen be staat de helft van het personeel, na melijk 200, uit inleenkrachten. De scheepsnieuwbouw heeft een groot gebrek aan lassers. De salarissen bij de KMS zijn volgens Waumans al tien jaar lang bevroren. Als de directie bij de KMS niet mee wil werken aan uit breiding van de ATV en herverdeling van werk, dan zullen er de komende tijd ook bij de KMS acties worden ge voerd, zo kondigde Waumans aan. Na afloop van de bijeenkomst van het KMS-personeel werd aan de di rectie van het bedrijf een petitie aan geboden, met daarin het verzoek het heilloze FME-beleid te keren. Het aantal slachtoffers van hart- en vaatziekten neemt gelukkig iets af. Uw giften hebben dus resultaat opgeleverd. Maar de strijd gaat voort. Want jaarlijks worden in ons land nog altijd 40.000 mannen en vrouwen getroffen door een hartinfarct en nog eens 20.000 door een herseninfarct. En elk slachtoffer is er een teveel. Alleen als u uw hart laat spreken, kan de Nederlandse Hartstichting doorgaan met het ondersteunen van het wetenschappelijk onderzoek, het verbeteren van de patiën tenzorg en het geven van voorlichting. Steun deze week de collecte of stort uw bijdrage op giro 300 of bank 70.70.70:600. rwderlanda* hartsttctiting vrienden van de hartstichting Sophaöar» 10.2SM JR s-Gravenhage .iiii'F'.'a-fjiiiti'tt'K'U.'J 17 Naarmate de maanden verliepen spak ze zichzelf altijd weer moed in met deze gedachte. Misschien was het kind zo zwart als Evert direct bij zijn geboorte was geweest. Helemaal het evenbeeld van Bertus, die een over grootmoeder had gehad met Indisch bloed. Dat donkere bloed had zich in Evert duidelijker gemanifesteerd dan in Bertus. Ze had het nooit zo leuk gevonden. Nu wenste ze van har te dat dit nieuwe kind even donker mocht zijn. Bertus was ervan overtuigd, dat het ditmaal een meisje zou worden. Ka- trien was immers zo heel anders dan toen ze Evert verwachtte. Naarmate haar zwangerschap vorderde, werd ze rustiger. Ze dacht niet meer iedere dag aan de mogelijkheid dat Jaspers de vader van het kind zou kunnen zijn. Als ze erin plaagde die ver schrikkelijke nacht uit haar herinne ring te wissen, zou het leven haar weer toelachen. Ze had ontdekt, dat je je kon trainen in vergeten. Maar het leven lachte nog niet. Tben ze op een avond in het washok achter de werkplaats kwam, voelde ze een hand op haar schouder. „Katrien," zei een stem, die ze soms alleen nog in haar nachtmerries hoor de, „eindelijk dan toch. Ik wacht al twee dagen op je om je te kunnen spreken." Ze had nog geen licht aangedaan. Ze zag in het schemerdonker, dat Jaspers zijn politic-uniform droeg. Ze was niet geschrokken. Had ze niet. ergens binnen in haar, gewacht op het moment, dat hij terugkwam? Ze had er immers niet in kunnen geloven dat ze alle ellende gehad had en dat het weer zou worden als vroeger. „Wat kom je doen?" „Ik wou je zien," antwoordde hij. „Ik wou je nog één keer ontmoeten voor ze me pakken." „Dat is dan nu gebeurd." „Je moét me eten geven," zei hij. „Ik zit sinds twee dagen in die schuil plaats bij jullie onder de werkplaats. Ik heb niets meer te eten. Water heb ik hier gehaald. Kom," zei hij overre dend, „denk er eens aan, dat ik altijd geweten heb, dat jullie die onderdui kers van je vader hadden. Ik heb ze die nacht, dat ik huiszoeking deed horen hoesten." Katrien had haar hand al naar de lichtknop uitgestoken, toen ze bin nenkwam. Nu draaide ze de knop om. Hij knipperde met zijn ogen tegen het plotselinge licht. Hij zag er bijna nog net zo uit als vroeger. Alleen was hij wat magerder en de lijnen van zijn gezicht waren wat scherper. Zijn uni form was stoffig en gekreukt, maar zijn haar zat in de scheiding zoals toen. ..Wat wil je bereiken met dit uit stel?" vroeg ze. Hij lachte even. ,,lk wil zo lang mogelijk blijven le ven. Iedere dag is er één." ,,Ik kan daar niet aan meewerken," door NEL VAN DER ZEE Hij nam haar belangstellend op. Zonder acht te slaan op haar woorden zei hij: „Je bent zwanger." „Dat gaat je niet aan," snauwde ze. „Ga hier zo gauw mogelijk weg, Jaspers." Op dat moment drong Bertus' stem tot hen door: „Katrien, Katrien, tele foon!" riep hij. „Ik moet weg," zei ze gehaast. „Maar je brengt me wel eten" zei hij. Katrien nam hijgend de telefoon, die Bertus op het tafeltje naast het toestel had gelegd. Zc luisterde zon der dat de zin van de woorden tot haar doordrong naar een klacht over een pas gekochte huiskamerlamp. Tben de .stem aan de andere kant van de lijn uitgesproken was. zei ze: „Komt u er maar mee terug, me vrouw. Dan maken we dat in orde. Dag, mevrouw." Wat ze in orde moest maken, zou ze wel zien, als de klant met de lamp in de winkel kwam. Dat was van latere zorg. Ze moest nu eerst over Jaspers nadenken. Ze moest haar hoofd koel houden, ze móést. Later dacht ze nog dikwijls: Waar om heb ik toen niet meteen de politie gebeld om hem te laten ophalen. Zou dan niet alles anders gelopen zijn? Ze durfde Jaspers niet te laten inreke nen, omdat ze bang was, dat hij zou vertellen wat er gebeurd was. Ze was bang dat ze hem zouden geloven. (wordt vervolgd)

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1986 | | pagina 9