streeknieuws Westerschouwse commissie stemt in principe in met uitbreiding appartementen Hotel Haamstede Advies commissie financiën over toevoegingen reserves WATERSTANDEN PvdA niet eens met ijsbaanreserve Ruit ingegooid Brouwse kledingbeurs werd succes 2 SCHOUWEN-DUIV ELAND Collecte In de week van 24 tot en met 30 maart wordt in het land weer een col lecte gehouden voor de tuberculose bestrijding. De zogenaamde Emma- collecte is een activiteit van de Stichting De Emmabloem en is een jaarlijks terugkerende geldinzame lingsactie. ZIERIKZEE Mishandeling P. van H. uit Zierikzee meldde bij de politie een mishandeling: in het weekeinde werd hij geslagen door de Zierikzeeënaar J. van P. wegens een slepend meningsverschil. Geslaagd De heer G. C. Groenleer uit Zierik zee is vrijdag jl. geslaagd voor het Staatsexamen Middelbaar Archief ambtenaar, afgenomen op het Alge meen Rijksarchief in Den Haag. De heer Groenleer is sedert vorig jaar verbonden aan het Streekarchiva- riaat Schouwen- Duiveland en Sint Philipsland als adjunct streekarchi- Zangdienst In de Hervormde Gasthuiskerk te Zierikzee wordt zaterdag 22 maart een paaszangdienst gehouden door het Duivelands Mannenkoor. Aan het muzikale gebeuren verlenen verder hun medewerking: het gemengd Se- bakoor uit Krimpen aan de IJssel on der leiding van G. C. van der Zijden en organist A. van As. Het Sebakoor staat onder muzikale begeleiding van H. Weekhout. De avond begint om 19.30 uur. Collecte De actie voor het Nationaal Reuma fonds in het kader van de landelijke inzameling in de week van 10 tot en met 16 maart heeft in Zierikzee 5.553,65 gulden opgracht. Dat was vo rig jaar 5.319,95 gulden. Snijmais De Snijmaiskern Schouwen- Dui veland houdt donderdag 20 maart in het Huis van Nassau haar jaarverga dering om 19.45 uur. Naast een huis houdelijk gedeelte staat een lezing op het programma van ing. E. D. Teenstra, specialist voedervoorzie ning. Hij spreekt over de snijmais- voederproeven op Cranendonck. Geslaagd Aad Rotte, oud-inwoner van Zierik zee, is een dezer dagen geslaagd voor het diploma Ingenieur Werktuig bouwkunde aan de Tfechnische Hoge School te Delft. Vrouw in kerk De afdeling Zierikzee van de Ne derlandse Christen-Vrouwenbond houdt woensdag 19 maart een bijeen komst in het Hervormd Verenigings gebouw in Zierikzee. Spreekster Van den Heuvel uit Middelburg geeft een lezing over het onderwerp Vrouw in de kerk. De informatieve avond be gint om 20.00 uur. i BURGH-HAAMSTEDE Simavi Vanaf vandaag, maandag 17 maart, tot en met vrijdag 23 maart wordt in Burgh-Haamstede een collecte gehou den door vrijwilligers van Simavi. De opbrengst komt ten goede aan me dische projecten in de Derde Wereld. MIDDENSCHOUWEN Collecte Reumafonds De collecte ten bate van het Reuma fonds heeft in de plaatsen Scharen- dijke, Ellemeet, Eikerzee, Looperska- pelle en Brijdorpe 870,50 opgebracht. Gevers en collectanten worden hartelijk bedankt. NIEUWERKERK Collecte Reumafonds In Nieuwerkerk heeft de collecte ten bate van het Reumafonds 1320,opgebracht. Gevers en col lectanten worden hartelijk bedankt. Twintig appartementen en congresruimte BURGH-HAAMSTEDE - De commissie ruimtelijke or dening' van de gemeente Westerschouwen kan in principe instemmen met de uitbreiding van Hotel Haamstede. De eigenaar wil een twintigtal appartementen en een con greszaal bijbouwen en hiervoor is een wijziging van het bestemmingsplan nodig. De commissie stemde vrijdag middag in met het plan, waarvoor de officiële bouwteke ningen nogeens ter goedkeuring op het gemeentehuis moeten terugkomen. De uitbreiding schaadt het huidige Verblijfsrecreatief Ontwikkelings Plan (VOP) niet. Commissievoorzitter J. L. Niemantsverdriet-Leenheer zei dat het om een geringe uitbreiding gaat, waarover de Welstandscommissie nog een oordeel dient te vellen. ,,Ik vraag u nu een principe-uitspraak, zodat het bestaande bestemmingsplan met artikel 19 kan worden aangepast", al dus de eerste burger. CDA-raadslid J. Geleijnse kreeg desgevraagd te horen dat de nevengelegen Gereformeerde Kerk geen bezwaren geuit heeft tegen de uitbreiding en kon daarom met het plan instemmen. De kerk heeft echter wel gevraagd om voldoende beplanting. VOP Geleijnse sprak ook over kwali teitsverbetering maar wilde weten in hoeverre de uitbreiding past binnen het VOR Daarbinnen wordt momen teel bekeken in hoeverre er nog uit breiding van de verblijfsrecreatie kan worden- toegestaan. Niemants- verdriet antwoordde met de opmer king, dat de uitbreiding het VOP niet schaadt en er hiervoor voldoende ruimte is. „Het gaat per slot van re kening om een geringe uitbreiding", aldus de voorzitter. VVD-commissie- lid dr. H. J. van Zuijlen vulde dit aan met het feit, dat het een bestaand be drijf betreft: een van de voorwaarden in het VOP. Socialist J. C. Hendrikse stemde ook in met het plan, maar vroeg wel aandacht voor zijn wens, dat de in vulling in het bestemmingsplan goed neergeschreven wordt om problemen te voorkomen. De PvdA-er wilde ech ter wel overleg met zijn fractie heb ben over een verzoek van Bijkerk bv in Burgh-Haamstede, die een tim merwerkplaats wil bouwen in de be bouwde omgeving. Ook hier laat het huidige bestemmingsplan dit niet toe (er geldt een bestemming tuin - red) en wil de gemeente ermee in stemmen, dan dient wederom de ver snelde procedure (artikel 19) te wor den toegepast. Niemantsverdriet legde de leden van de commissie uit, dat Bijkerft heeft toegezegd, dat de geluidshinder niet zal toenemen na de bouw, maar eerder afneemt. „Ik moet u ook zeg gen, dat van omwonenden ons nog nooit wanklanken hebben bereikt". CDA en WD gingen meteen ak koord, omdat de uitbreiding voor het voortbestaan van het bedrijf noodza kelijk is. Ook Hendrikse liet zich re delijk positief uit over het plan, maar komt volgende week met de mening van zijn fractie. Hij zei ook dat zijn fractie over het algemeen niet geluk kig is met het toepassen van artikel 19 en ook het feit, dat het hier een be bouwde omgeving betreft, maakt vol gens hem fractie-overleg noodzake lijk. Rode draad Artikel 19 liep vrijdagmiddag als een rode draad door de vergadering, want de burgemeester kwam ook met een voorstel tot instemming met uit breiding van Braber Groenvoorzie ning bv aan Laone te Renesse. De on dernemer wil een deel van zijn openlucht showroom overdekken, maar het bestemmingsplan laat dit nog niet toe. „Bijna het hele gebied is bebouwd met het artikel 19, maar we werken hard aan een herziening van het bestemmingsplan, zodat een ver snelde procedure voor bouwactivitei ten niet meer nodig is", aldus de voor zitter. De commissieleden besloten het agendapunt op te schuiven en Hendrikse zei een en ander nogeens ter plaatse te willen bekijken, want volgens hem gaat het „toch wel om een aanzienlijke uitbreiding". Speelplaats Alleen Geleijnse maakte van de rondvraag gebruik door aandacht te vragen voör de speelplaats aan de Ju- lianastraat te Burgh-Haamstede. Kinderen spelen daar, maar ook de honden weten de plaats op hun ma nier te waarderen „met alle gevolgen vandien", aldus de christen democraat. Geleijnse ziet daar graag een afrastering gemaakt, om de huis dieren weg te houden! Mevrouw Nie- mantsvërdriet zei toe het voorstel te laten bekijken. ZIERIKZEE - „Het enthousiasme, waarmee het college probeert de reserve voor de ijsbaan te voeden, verbaast me", sprak PvdA-fractievoorzitter D. van der Wekken tij dens de openbare vergadering van de commissie finan ciën. De commissieleden werden advies gevraagd over de door het college voorgestelde toevoegingen aan enkele reserves, waaronder 20.000,aan de ijsbaanreserve. Het voorstel, dat maandagavond 17 maart aan de orde zal komen in de gemeenteraadsvergadering, betreft de besteding van een locatiesubsidie voor het deelplan Hoge Molenstraat van 148.909,24. Het college stelt voor 135.000,hiervan te verdelen over de reserves: Verkeerscirculatie plan (VCP): 50.000,Concertzaal: 50.000,—; Musea: 15.000,— en Ijs baan: 20.000, Het betreft hier een meerderheids- voorstel, daar wethouder J. Groen zich niet kan verenigen met de toe voeging van 20.000,— aan de ijs baanreserve. Hij zou graag zien, dat dit bedrag eveneens werd toegevoegd aan de reserve VCP. Erg voorbarig Zijn fractiegenoot Van der Wekken bleek het daar tijdens de vergadering van de commissie financiën volledig mee eens. Deze noemde het erg voor barig nu reeds een reserve voor de ijs baan te vormen, terwijl nog niemand precies weet wat er nodig is voor de aanpassing van deze voorziening. Van der Wekken zag het geld dan ook liever vloeien naar reserves voor con crete zaken, die dringender nodig zijn. CDA-fractievoorzitter C. Bij de Vaate informeerde naar de noodzake lijkheid van de ijsbaanreserve en wees ook op de noodzaak van herstel van de slechte bestratingen, zich af vragend of de reserve herbestrating ook weer niet eens gevoed diende te worden. WD-fractievoorzitter J. J. Geleijn se zou het liefst een koppeling maken tussen de reserves VCP en herbestra tingen, daarbij aanpassingen van het stadscentrum in het kader van het VCP, ook een gedeelte herbestrating om de hoek komt kijken. Met de voorgestelde reservering ten behoeve van de ijsbaan kon Geleijnse volledig Tijden en standen volgens getijdetafcl Deltadienst. Zierikzee Oosterscheldemond Bruinisse Wemeldinge Datum Hoogwater Laagwater tijd stand tijd stand 18 maart 8.10 98 2.15 135 20.35 78 14.50 144 18 maart 6.35 106 1.20 124 19.10 82 14.00 132 18 maart 8.45 119 2.30 149 21.05 98 15.10 157 18 maart 8.25 114 2.20 145 20.50 93 14.55 153 Doodtij: 20 maart Actuele informatie over afwijkingen: 01110-7056 instemmen en hij wees op het grote ledenaantal, dat de ijsvereniging in middels telt. Zoet water Commissievoorzitter wethouder L. J. van Gastel wees op het feit, dat er ten behoeve van de ijsbaan wel dege lijk een j5lan was uitgewerkt 150.000,—Verder memoreerde hij de reeds gpvormde reserve van 50.000,— waar voor ruim 30.000, over werd beschikt voor aanleg van de nieuwe verlichting op de ijsbaan. De wethouder achtte het van belang, dat met kleine stapjes getracht zal worden in de richting van het beno digde bedrag te komen. Van Gastel wees erop, dat het in de eerste plaats gaat om het beschik baar krijgen van zoet water voor de ijsbaan. Inmiddels is overleg gevoerd met het bouwteam van de nieuw te bouwen Corneliastichting om de af watering van het dak van het nieuwe verpleeghuis daarvoor te gebruiken. Het bouwteam had positief gerea geerd op dat voorstel, zo liet Van Gastel weten. De toevoeging van ƒ50.000,— aan het VCP achtte Van Gastel van belang met het oog op eventuele toekomstige aanpassingen van het Havenplein of andere delen van het stadscentrum. Hij was van mening, dat deze plan nen - overeenkomstig de ijsbaan - ook nog zeer globaal zijn. Hij was het niet eens met het geheel op één hoop gooien van de reserves VCP en Herbestrating en wees in dit verband op de structurele toevoegin gen, die laatstgenoemde reserve elk jaar krijgt. Bij het VCP is, zo consta teerde de wethouder, sprake van veel grotere fluctuaties. De commissie bleef ook na de vol gende discussieronde verdeeld in haar advies. Geleijnse en Bij de Vaate waren het eens met het meerder- heidsvoorstel. Van der Wekken advi- seerde geen geld aan de ijsbaanreser ve toe te voegen, maar 70.000,— naar de reserve VCP te laten vloeien. Verdeling onvoorzien Het advies betreffende de verde ling van de post onvoorzien 1985 le verde een soortgelijk verschil in standpunt op. Het voorstel van het college, dat eveneens tijdens de ZIERIKZEE - L. F. uit Nieuwer kerk deed in het weekeinde aangifte van de vernieling van een winkelruit. Het gebeurde in de nacht van zater dag op zondag aan de Schuithaven te Zierikzee van wolwinkel Ph. Vlak voor het gerinkel hoorden omwonen den enkele jongelui langs komen, die waarschijnlijk de ruit inkegelden. raadsvergadering op maandagavond 17 maart zal worden behandeld, ziet er als volgt uit: Toevoeging reserve ijsbaan 15.000,—; museareserve 10.000,—; reserve herbestrating 50.000,reserve Concertzaal 50.000,en reserve VCP 50.000, Ook hier was Van der Wekken het niet eens met de toevoeging aan de ijsbaanreserve. Hij stelde voor 65.000,— toe te voegen aan het VCP. Met de overige voorstellen, kon hij zich, evenals Bij de Vaate en Geleijn se wel verenigen. STOCKHOLM - Secretaris generaal Javier Perez de Cuellar van de VN stelt zich weer persopnlijk ver antwoordelijk voor bemiddelingspo gingen in de golfoorlog tussen Iran en Irak. Tot dusver fungeerde wijlen Zweedse premier Olof Palme als offi ciële bemiddelaar van de VN. BROUWERSHAVEN - „Het is toch nog ontzettend goed verlopen", stel den organisatrices Heieen Jonkers, Anjo Rouw en Josien Hoonte zater dag na afloop van de tweedehands kledingbeurs in de Brouwse Blok kendoos tevreden vast. Al vanaf tien over negen 's morgens stonden de kooplustigen op de stoep om bij de opening om 10.00 uur maar de eerste keus te hebben. Via de 10 procent toeslag op de verkochte artikelen brachten de drie vrijwilligsters van de woensdagmiddagclub voor basis schoolkinderen met het koopevene ment 347,- bijeen voor het Knutsel- huis. Dit was het resultaat van een omzet van ruim 1700 gulden. Tbt een week tevoren hadden de or ganisatrices hun twijfels over het al dan niet doorgaan van de beurs. Tbt dan toe meldden zich namelijk maar negen gegadigden, die kleding via het evenement te koop wilden aan bieden. De laatste dagen groeide dit aantal echter aan tot 25 en hoewel dit minder was dan bij de vier voorgaan de keren dat de beurs plaats vond, bo den zij véél spullen aan en van een kwaliteit die volgens de organisatri ces beter was dan anders. „De men sen zien er tegen op om de kasten te doorlopen en ze denken gauw dat het niet goed zal zijn", aldus Josien Hoonte die benadrukt dat voor de or ganisatie van een dergelijk evene ment het aanbod van kleding onont beerlijk is. Geen gebrek Aan kopers echter geen gebrek za terdag in de Blokkendoos. Er was vooral belangstelling voor kinderkle ding en speelgoed. Tweedehands kle ding voor volwassenen werd weinig verkocht en historische kleding in verband met de viering 700 jaar Brouwershaven werd helemaal niet verkocht omdat er geen aanbod in was. Gezien de positieve ervaringen zijn de vrijwilligers van het Knutsel- huis van plan om de tweede of derde week van september opnieuw een tweedehands kledingbeurs te organi seren in de Blokkendoos. Iedere dinsdag Zierikzee Clubhuis de Lichtboei. Huiskamer voor de buurt. 09.00-21.00 uur. Tevens bureau voor rechtshulp. UVV-gebouw. Seniorensoos voor da mes van 13.30-16.30 uur. Gymzaal Manhuisstraat. Repetities Oratoriumvereniging Zierikzee. 20.00-22.00 uur. Borrendamme. Volksdansen voor ou deren. 10.30-11.30 uur. Haamstede Dorpshuis De Schutse. Jazzgym. 9.15 .tot 11.15 uur. Duinoord. Volksdansen voor oude ren. 14.00-15.00 uur. Brouwershaven Gymnastiekzaal. Damesgymnastiek. 19.30 tot 20.30 uur. Zonnemaire Gymnastiekzaal. Damesgym. 21.00- 22.00 uur. Oosterland Verenigingsgebouw Oosterhof. Meer bewegen voor ouderen. 14.00-15.00 uur. Bruinisse Strip-O-Theek. 18.30-19.30 uur. Oude Raadhuis. Teken en schilder- club „De Tekenaars". 19.00-21.30 uur. Iedere woensdag Zierikzee Clubhuis de Lichtboei. Huiskamer voor de buurt. 09.00-21.00 uur. Raamstraat. Klassiek ballet. 13.00- 16.00 uur. UVV-gebouw. Seniorensoos voor da mes en heren van 13.30-16.30 uur. Consistoriekamer Gasthuiskerk. Re petities. Herv. Chr. gemengd koor. 19.30-21.30 uur. LTS. Sport voor minder-validen. 19.30 uur. Zweedse Rode Kruis Ziekenhuis. Uit zending Radio Nomen Nescio. Nieuwsmagazine. 20.15-21.45 uur. Burgh-Haamstede Rusthuis Duinoord. Bejaardensoos om 14.30 uur. Haamstede Dorpshuis. De Schutse. Jazzgym. 19.30 tot 20.45 uur. Scharendijke Gymzaal. Gym voor dames van 14.00 tot 15.00 uur. Brouwershaven Tonnenmagazijn. Majorettes. 18.15 tot 20.00 uur. Verenigingsgebouw. Dameskoor. 19.00 tot 20.30 uur. Noordgouwe Verenigingsgebouwtje. 14.00-16.00 uur, kinderklub. Nieuwerkerk „Rehoboth". Strip-o-theek. 18.30- 19.30 uur. Ons Dorpshuis. Volksdansen voor ou deren. 10.00-11.00 uur. Dorpshuis. Bejaardensoos. 14.30 uur. Bruinisse Bibliotheek. 14.00-15.30 en 19.00-20.15 uur. Iedere donderdag Zierikzee Clubhuis de Lichtboei. Huiskamer voor de buurt. 09.00-21.00 uur. Pand Visstraat 5. Koffie-ochtend voor vrouwen. 09.30-11.00 uur. Paternoster-zaaltje (Paternoster straat). ANBO-dag open van 9.30- 15.00 uur (ook voor niet-leden). Voor vervoer tel. 01110-5381. Zweedse Rode Kruis Ziekenhuis. Uit zending Radio Nomen Nescio. Herha ling nieuwsmagazine, 10.00-11.30 uur. Verzoekplatenprogramma, 20.15- 21.45 uur. R.S.G. Prof. Zeeman. Aangepaste gymnastiek voor ex-hartpatiënten van 20.00 tot 21.00 uur. Nadere inlich tingen tel. 01110-4304. Iedere derde dinsdag van de maand Scharendijke De Putmeet. Bijeenkomst Modelbouw- en hobbyvereniging. 19.30 uur. Elke derde vrijdag van de maand Zierikzee Uitzending kerktelefoon van Her vormde Gemeente Zierikzee. 18.30- 20.00 uur. Verzoekjes week van tevo ren doorbellen of even afgeven op vol gende adressen: mevr. T. Wessels, Stormvogelstraat 6, tel. 6059; mevr. V. Koster, 't Vrije 1, tel. 2291; mevr. H. Kelder, Scheepstimmerdijk 42, tel. 4317. Iedere maandag en donderdag Zierikzee Seniorensoos voor heren in UVV- gebouw van 13.30-16.30 uur. Iedere woensdag en donderdag Zierikzee Visstraat 5. Stichting Vrouweneman cipatie Zeeland, regio Schouwen-Dui- veland en St. Philipsland. Woensdag van 14.00-17.00 uur en van 19.00-20.00 uur en donderdag van 9.00-12.00 uur. Elke maandag en woensdag Zierikzee Onderdak. Zaalvoetbalkompetitie. 19.00 tot 23.00 uur. Elke vierde donderdag van de maand Burgh-Haamstede Christinastraat 21. Bidstond en geza menlijke bespreking steungroep voor de verdrukte christenen en joden. 20.00-22.00 uur. Maandag 17 maart Zierikzee Verzorgingstehuis Borrendamme In spraakbijeenkomst Provinciaal con cept-plan voor de bejaardenoorden. 14.30 uur. Trouwzaal Stadhuis. Verloting zee reis Slavenkas. 16.45 uur. Stadhuis. Gemeenteraadsvergade ring. 19.30 uur. Rijksscholengemeenschap Professor Zeeman. Vergadering ouderraad. 20.00 uur. Dreischor Dorpshuis. Bijeenkomst plattelands vrouwen over bewegen. 20.00 uur. Dinsdag 18 maart Zierikzee Verzorgingstehuis De Wieken. In spraakbijeenkomst Provinciaal con cept-plan voor de bejaardenoorden. 14.30 uur. UVV-gebouw. Bijeenkomst UVV-Zie- rikzee. 18.30 uur. Aula van LTS. Buitengewone verga dering Stichting Thchnische School Schouwen-Duiveland. 20.00 uur. Benedenzaal Leger des Heils. Con tactavond over seder-maaltijd. 20.00 uur. Burgh-Haamstede Gereformeerde kerk. Jubileumvie ring NCVB-afdeling Burgh-Haamste de. 18.00 uur. Haamstede Vertrek bij Amrobank vanaf 14.00 uur, Meubelshow NVvH. Noord welle Dorpshuis. Informatie over Streek plan Zeeland. 19.30 uur. Brouwershaven Verenigingsgebouw. Bejaardensoos. 14.30 uur. Tonnenmagazijn. Bijeenkomst NBvP, lezing over irisdiagnose en re flextherapie. 20.00 uur. Ouwerkerk Dorpshuis. Bijeenkomst Aller Be lang. 20.00 uur. Woensdag 19 maart Zierikzee Hervormd Verenigingsgebouw. Bij eenkomst NCVB. 14.30 uur. Kegelhuis Geluk. Finale Honderd ballenkaart. 19.00 uur. Huis van Nassau. Bijeenkomst Pur- water Inter. Europa over drinkwater. 19.30 uur. Hervormd Verenigingsgebouw. Le zing over vrouw en kerk. 20.00 uur. Brouwershaven Blokkendoos. Knutselclub voor kin deren van 6 tot 12 jaar. 13.30 uur. Donderdag 20 maart Zierikzee Graanbeurs. Voorjaarsvergadering ANBO, afdeling Zierikzee. 14.00 uur. Hervormd Verenigingsgebouw. CNV geeft leden voorlichting over be lasting. 19.30 uur. Brouwershaven Verenigingsgebouw. Volksdansen. 20.00 uur. Vrijdag 21 maart Zierikzee Opening expositie over Nepal in stad huis door Th. H. de Meester. 16.00 uur. Kegelhuis Geluk. Finale Honderd ballenkaart. 19.00 uur. Ouwerkerk Petit Restaurant Steilöore. Ledenver gadering PJZ Schouwen-Duiveland. 19.30 uur. Nieuwerkerk Ons Dorpshuis. Jubileumayond Plat telandsvrouwen Duiveland. 20.00 Zaterdag 22 maart Zierikzee Hervormde Gasthuiskerk. Paaszang dienst Duivelands Mannenkoor. 19.30 uur. Sint-Willibrorduskerk. Uitvoering Oratoriumvereniging. 20.30 uur. Maandag 24 maart Brouwershaven Stadhuis. Gemeenteraadsvergade ring. 19.30 uur. Dinsdag 25 maart Zierikzee De Driehoek. Reanimatie-herha- lingsoefeningen Rode Kruis, 14.00- 14.30 uur en 19.00-19.30 uur. Graanbeurs. Voorlichtingsavond Rei nigingsdienst over invoering rolem- mers in binnenstad Zierikzee. 20.00 uur. Burgh-Haamstede Verzorgingstehuis Duinoord. In spraakbijeenkomst Provinciaal con cept-plan voor de bejaardenoorden. 14.30 uur. Woensdag 26 maart Kerkwerve Bij familie Der Weduwen, Mosselee- weg 6. Paaseieren zoeken. 13.30 uur. Bruinisse Verzorgingstehuis In 't Opper. In spraakbijeenkomst Provinciaal con cept-plan voor de bejaardenoorden. 14.30 uur. Donderdag 27 maart Zierikzee Recreatiezaal Borrendamme Af scheidsreceptie directrice L. de Kok. 16.30-18.00 uur. Zaterdag 29 maart Zierikzee Brogum. Muzikale thema-avond. 21.30 uur. Nieuwerkerk Ons Dorpshuis. Play-backwedstrijd door de vogelvereniging De Kolibrie 19.00 uur. Dinsdag 1 april Kerkwerve Verenigingsgebouw. Bejaardensocië teit. 14.30 uur. 4

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1986 | | pagina 2