Rechtvaardig beleid tot eer van God en tot heil van de naaste WATERSTANDEN Verkiezingsprogramma RU-Zierikzee Drie voertuigen bij aanrijding betrokken Doorrijden na aanrijding Positief gestemde vergadering Rode Kruis VERKIEZINGEN GEMEENTERADEN Commissie financiën Zierikzee Ongevallen door mist Brand kost bejaard echtpaar het leven ZIERIKZEE - „Het voeren van het gemeentelijk beleid is geen neutrale zaak, maar principieel bepaald door en gebonden aan de Goddelijke wetten, zoals beschreven in de Tien Geboden. De geboden, samengevat in het gebod van de liefde tot God en de naaste, gelden zowel voor de overheid als voor de onderdanen". Dit staat vermeld in het verkiezingsprogramma van de Reformatorische Unie te Zierikzee voor de gemeenteraadsverkiezingen op woensdag 19 maart. RENESSE - Bij een aanrijding op de Laone te Renesse raakten vrijdag morgen drie automobilisten betrok ken en liepen alle voertuigen schade op. D. B. uit Renesse reed zijn woon plaats uit over de Laone en hield niet geheel rechts, waardoor zijn tegenlig ger J. W. uit Scharendijke met hem in botsing kwam. M. F. uit Renesse, die evenals W. richting Renesse reed zag het gebeuren en week uit, maar ver loor door de gladheid de macht over het stuur en belandde in de sloot. Er deden zich geen persoonlijke onge lukken voor. RENESSE - In de nacht van zater dag op zondag heeft het voertuig van J. K. uit Dreischor het bij een aanrij ding moeten bekopen met lichte scha lde. K. had zijn voertuig uitgeleend aan J. vai%JE. uit Ellemeet, die het na drankgebruik niet verantwoord acht te, om naar huis te rijden. Als oplos sing werd gekozen om de vierwieler in de Wilhelminaweg te Renesse te la ten staan. Toen Van E. de wagen de volgende middag wilde ophalen, bleek het te zijn aangereden en ont brak van de aanrijder ieder spoor. Vervolg van pagina 1 lijke oefening op het Dorpsplein en de verschillende cursussen EHBO voor de jeugd. Namens de Colonne sprak de heer Bontekoe z'n grote vreugde en trots uit over het feit dat de afdeling Brui- nisse zo'n goede beurt had gemaakt tijdens de wedstrijden in Vlissingen. Van de 12 deelnemende teams eindig de Bruinisse, dat voor het eerst aan wedstrijden meedeed, op de derde plaats. En, als klap op de vuurpijl, kreeg Bruinisse de eerste prijs voor haar commandante Hanny de Graaf- Zondag. Met een boeket bloemen be dankte Bontekoe Ina Willemse die vele jaren Colonne-administratrice was geweest en daar nu mee stopt. Wijnand Koster neemt deze functie over. Hekman en mevrouw V. d. Berge-Hoogerheide werden bij accle- matie herkozen. Met een film werd de avond besloten. Biddag ivoensdag 12 maart Nederlandse Hervormde Kerk Zierikzee: Gasthuiskerk: 19.00 uur ds. C. L. de Rooij. Haamstede: 10.00 uur ds. O. C. Kerssen. Noordgouwe: 19.30 uur ds. D. R. Jonker, gez. dienst met Dreischor. Dreischor: gez. dienst te Noordgouwe. Oosterland: 19.00 uur bidstond voor gewas en arbeid. Sirjansland: 10.00 uur ds. H. J. Boer; en 19.00 uur ds. J. G. van Loon, St. Maartensdijk. Bruinisse: 10.00 uur ds. J. P. van Roon, Katwijk aan Zee; 19.00 uur ds. I. Hoornaar, Dirksland. Gereformeerde Kerken Zierikzee: 19.30 uur ds. P. Blokland. Haamstede: 19.30 uur ds. J. de Vries. Scharendijke: 19.00 uur ds. R. Ka mermans. Brouwershaven/Zonne- maire: Bostonpleinkerk: 19.30 uur ds. R. Stutvoet. Nieuwerkerk: 19.00 uur ds. A. ten Hove. Bruinisse: 10.00 uur ds. A. ten Hove; 17.00 uur dhr. v. d. Schee, Spijkenisse. Gereformeerde Kerken Vrijgemaakt Brouwershaven: 9.30 en 19.00 uur ds. E. Meijer. Christelijke Gereformeerde Kerken Zierikzee: 10.00 en 19.00 uur ds. B. de Graaf. Kerkwerve: 10.00 en 19.00 uur ds. M. van der Sluys. Haamstede: 10.00 en 19.00 uur ds. M. Dijkstra. Gereformeerde Gemeenten Haamstede: 10.00 uur ds. J. S. v. d. Net; 15.00 uur leesdienst. Nieuwer kerk: 9.30 uur ds. M. J. van Gelder; 15.30 uur leesdienst. Oosterland: 10.00 en 18.30 uur ds. C. Sonnevelt, 14.30 uur leesdienst. Gereformeerde Gemeenten in Nederland Zierikzee: 10.00 en 18.00 uur lees dienst. Nieuwerkerk: 9.45 en 15.30 uur leesdienst. Bruinisse: 10.00 en 17.00 uur leesdienst. Oud-Gercformecrdc Gemeenten in Nederland Oosterland: 9.30, 14.30 en 18.30 uur ds. A. v. d. Meer, St. Philipsland. Bruinisse: 10.00 en 17.00 uur lees dienst. RIJ pleit daarin voor een recht vaardig beleid tot eer van God en tot heil van de naaste. Een beleid waarin de burger zijn maatschappelijke roe ping naar behoren kan vervullen. Benadrukt wordt, dat de gemeente zich er voortdurend van bewust dient te zijn in dienst van God te staan en Hem ter eer werkzaam te zijn. De RU wil dat in het gehele beleid daarmee rekening wordt gehouden en is daar om ook voor het ambtsgebed in de openbare vergaderingen. College Het college van b en w dient, vol gens de RU, zo breed mogelijk te wor den samengesteld om polarisatie bin nen de raad te vermijden. De gemeente openbaar en in openheid te worden bestuurd, tenzij daardoor be langen worden geschaad. De RU vindt dat het gemeentebestuur haar burgers optimale informatie dient te verschaffen. Het ambt van de overheid brengt naar het oordeel van de RU voor het gemeentebestuur ook ten aanzien van de openbare zedelijkheid, de ver plichting mee toe te zien op de eer biediging van Gods Wet in het pu blieke leven. In dit verband wordt dan ook ge pleit voor: weren van openbare Godslastering uit de gemeente door middel van de algemene politieveror dening; verbieden van culturele uit ingen, etalages, reclames en dergelij ke die een Godslasterlijk karakter dragen en benutten van alle moge lijkheden om de zondagsrust in de ge meente te bevorderen. Ten aanzien van het gemeenteper- soneel wordt ervoor gepleit zondags- arbeid zoveel als mogelijk is te voor komen. Verder vindt de RU, dat bezwaar tegen zondagsarbeid geen negatief criterium mag zijn bij be noeming in een functie en nimmer aanleiding mag geven voor ontslag. In het personeelsbeleid dient, vol gens de RU, ongeacht het geslacht1 van de sollicitant, de beste kandidaat te w<f^g|Tibenoemdh waarbij men aan kostwinners voorrang verleend wil zien. Samenwerking Erkend wordt dat intergemeentelij ke samenwerking noodzakelijk kan zijn, maar de definitieve besluitvor ming dient, volgens de RU, pas te ge schieden na instemming van alle ra den van de deelnemende gemeenten. Ook de RU wil blijven aandringen op een goed uitgerust politiekorps. Verder pleit deze partij voor meer .aandacht voor kleine vergrijpen, evenals voor de bestrijding van van dalisme, waarbij samenwerking met onderwijsinstellingen van belang wordt geacht. Oprichting van een jeugdbrand weer zou de RU overwogen willen zien. Niet alleen omdat dit een nutti ge activiteit voor de jeugd zou kun nen betekenen, maar ook ter bevor dering van een gekwalificeerde reserve van het korps bij vacatures. Het rampenplan wil men regelma tig getoetst en zonodig aangepast zien. Ten behoeve van aansluitende wegen op het grondgebied van ver schillende gemeenten wordt tijdig overleg bepleit. Bijzondere aandacht in het verkeer wil de RU zien uitgaan naar de meest kwetsbare verkeers deelnemers, te weten": gehandicapten, voetgangers en fietsers. Een betere controle op fietsen zonder verlichting wordt in deze dringend gewenst ge acht. Het openbaar vervoer op zon dag dient naar de mening van de RU tot het allernoodzakelijkste te wor den beperkt. Onderwijs In het hoofdstuk onderwijs pleit de RU er onder meer voor, dat bij het vormen van de nieuwe basisscholen, de verworvenheden van het kleuter onderwijs niet verloren gaan. Het stichten van samenwerkingsscholen dient volgens deze partij te worden tegengegaan. Het recht van de besturen van bij zondere scholen om van hun perso neelsleden te eisen dat zij de grond slag van de school onderschrijven en dat hun leefwijze daarmee over eenstemt, wil de RU niet ingeperkt zien. Verdere onderwijswensen be- treffen onder meer: tegengaan van onwettig schoolverzuim en recht op eigen schoolbegeleiding. In de subsidieverordening voor het welzijnswerk wil de RU de voor waarde gesteld zien, dat activiteiten in strijd met de Bijbelse normen niet worden gesubsidieerd. Verder dienen de activiteiten door particulieren zelf voldoende financieel te worden ondersteund en dient er voldoende belangstelling voor te bestaan. Volwassenenonderwijs wordt van grote waarde geacht. Cursuswerk, werklozenproject en dergelijke moe ten als doel hebben, volgens de RU, dat een betere kans op betaald werk ontstaat of moeten gericht zijn op een ander zinvol doel in het leven. Activiteiten in het kader van de emancipatie of van een ander cultu reel werk, die ontwrichting van hu welijk en gezin beogen of bewerkstel ligen, dienen, volgens de RU, niet gesubsidieerd noch gestimuleerd te worden, maar moeten zoveel als mo gelijk is, worden tegengegaan. De gemeente heeft ten aanzien van het jeugdwerk volgens deze partij, slechts een aanvullende taak. In door de gemeentelijke overheid beschik baar gestelde lokaliteiten wil de RU activiteiten van Godslasterlijke en zedeloze aard verboden zien. Het ge bruik van alcoholische dranken in sociaal-culturele centra, jeugdhuizen en sportkantines moet volgens deze partij niet worden toegestaan. Ten aanzien van de sport wordt op gemerkt, dat de medewerking van de gemeente primair gericht dient te zijn op bevordering van de recreatie ve sport. Ten opzichte van sportvoorzienin- gen wil de RU waken tegen over heidsbemoeienis. Leden van sport verenigingen zullen in de optiek van deze partij een redelijke financiële bijdrage en een portie zelfwerkzaam heid moeten leveren. Subsidie dient een aanvullende bijdrage te zijn en mag nooit de eigen bijdrage vervan gen, vindt de RU. Inzake het openstellen van accom modaties op zondag wordt bevoegd heid der plaatselijke overheid be pleit, evenals het tegengaan van zondagsport. Recreatie De RU bepleit extra aandacht voor de beleving van de natuur en het landschap en - in dit verband - voor voldoende fiets- en wandelpaden. Men kant zich tegen vormen van re creatie, die in strijd zijn met Bijbelse normen en goede zeden. Gepleit wordt verder voor voldoen de speelvoorzieningen, zowel in oude als nieuwe stadswijken en voor vol doende en goed onderhouden groen voorzieningen. Het gemeentelijk economisch be leid wil de RU afgestemd zien op re gionale, provinciale en/of nationale beleidslijnen. Ook wordt extra aan dacht voor bestrijding van de jeugd werkloosheid bepleit. Ontplooiing van midden- en klein bedrijf wil de RU niet belemmerd zien door onnodige regelgeving. Openstelling van winkels of beurzen wordt afgewezen; nauwgezette hinderwet-procedures en goede con trole worden van belang geacht. Landbouw, veeteelt en visserij wor den van essentieel belang geacht. Met de belangen van deze sectoren wil de RU (onder andere) in planologische procedures terdege rekening houden. Sociale voorzieningen De RU bepleit extra aandacht in het gemeentelijk beleid voor gehan dicapten. Deelname aan aangepaste arbeid in het kader van sociale werk voorziening wil deze partij bevorderd en financieel gesteund zien. Ook wor den de mogelijkheden voor een ge meentelijk kwijtscheldingsbeleid van belang geacht. Het particulier initiatief tot het treffen van voorzie ningen ten behoeve van ouderen, dient volgens de RU door het ge meentebestuur gestimuleerd te wor den. Het minderhedenbeleid heeft, vol gens de RU tot doel de buitenlanders in de samenleving een volwaardig geïntegreerde plaats te geven. Bevor dering van het tot standkomen van 4. goede huisvesting en onderwijsvoor ziening voor deze mensen wordt steun toegezegd, maar de RU kant zich tegen subsidie voor religieuze activiteiten. De zorg voor de gezondheid dient in de optiek van de RU in de eerste plaats een zaak van persoonlijke ver antwoordelijkheid te zijn. Voorwaar de is een voldoende aanbod en een ge makkelijke bereikbaarheid van de eerstelijns voorzieningen. De ge meente dient, volgens deze partij, al het mogelijke te doen om het kwaad van drugsgebruik en de drugshandel te bestrijden. Milieu Met betrekking tot het milieu vindt de RU, dat het gemeentebestuur alert moet zijn op bodemverontreiniging; op verantwoorde wijze uitvoering moet geven aan het Hinderwet Uit voeringsprogramma; milieubescher- mende bepalingen in de APV moet opnemen en moet bevorderen, dat ro ken in openbare ruimten wordt nage laten. Ten aanzien van de ruimtelijke or dening bepleit de RU het tijdig bijstellen van bestemmingsplannen en extra aandacht voor de bevorde ring van de werkgelegenheid met na me voor de vestiging van kleinschali ge bedrijven. Teneinde de beschikbare woon ruimte zo rechtvaardig mogelijk te verdelen, wil de RU de volgende as pecten in acht nemen: De woningen met lagere huurprijs dienen beschik baar te komen aan woningzoekenden met lage inkomens; het eigen woning- bezit dient te worden bevorderd; leegstand van woonruimte dient zo veel mogelijk te worden voorkomen; bij het toewijzingsbeleid dient er van te worden uitgegaan dat het huwelijk en het gezin instellingen van God zijn en het gemeentebestuur mag dan ook in haar huisvestingsbeleid, alterna tieve samenlevingsvormen niet als le gitiem erkennen. Stads- en dorpsvernieuwing De RU verwacht van het gemeente bestuur extra aandacht voor het in- stand houden van de bestaande stads kern. Verder wordt het krachtig ter hand nemen van in verval geraakte panden bepleit. In het financiële hoofdstuk wordt onder meer benadrukt, dat het ge meentebestuur zich zeer terughou dend dient op te stellen wat betreft het verhogen van de gemeentelijke belastingen, zolang het reële inko men van de burger niet of nauwelijks stijgt. ZIERIKZEE - De commissie finan ciën te Zierikzee komt dinsdagavond 11 maart in openbare vergadering bij een in de raadzaal van het stadhuis, aanvang 20.00 uur. De agenda voor deze vergadering vermeldt: Bestem ming batig saldo financiële afslui ting deelplan Hoge Molenstraat; her ziening exploitatieberekening be stemmingsplan Haringvlietplein; af sluiting kapitaaldienst 1985; over brenging van restantkredieten 1985 naar 1986 en de 109e begrotingswijzi ging 1985. Verder zal, op verzoek van commissielid C. Bij de Vaate, weder om het niet garanderen van geldle ningen ten behoeve van de bouw van 32 servicewoningen op de hoek Vrije/Jannewekken aan de orde wor den gesteld. DRIEBERGEN - Te hard rijden in dichte mist heeft zondagmorgen een aantal ongevallen veroorzaakt. In to taal waren 15 auto's bij de ongevallen betrokken. Er viel een licht gewonde. Dit heeft een woordvoerder van de politie verkeerscentrale in Drieber gen zondagmorgen meegedeeld. Evenals zaterdag was de grootste aanrijding op de Gaasperdammer- weg bij Diemen. Daar kantelde onder meer een vrachtwagen, geladen met 17 ton vlees. Door de ravage moest de weg worden afgesloten en werd het verkeer richting Haarlem via Am sterdam omgeleid. De mist lag met name over Zeeland, gedeelten van West-Brabant, Zuid- Holland en Utrecht. Op sommige we gen was het zicht minder dan vijftig meter. De veren in Zeeland werden vanwege de mist uit de vaart gehou den, aldus de politie. ROTTERDAM - Door een brand in een pand aan de Kleinstraat in Rot terdam zijn zondagmorgen twee be jaarden om het leven gekomen. Zij bewoonden de benedenverdieping van het huis. Het gaat om een 74- jarige vrouw en een ongeveer 80- jarigc man. Dit heeft de Rotterdamse politie meegedeeld. De zes bewoners van drie bovenge- legen verdiepingen wisten bijtijds hun woning te verlaten. Het pand brandde geheel uit. De brand, waar van de oorzaak nog niet bekend is, werd rond half zeven ontdekt. Over do schade viel zondagmorgen nog niets te zeggen, aldus de politie Iedere dinsdag Zierikzee Clubhuis de Lichtboei. Huiskamer voor de buurt. 09.00-21.00 uur. Tevens bureau voor rechtshulp. UVV-gebouw. Seniorensoos voor da mes van 13.30-16.30 uur. Gymzaal Manhuisstraat. Repetities Oratoriumvereniging Zierikzee. 20.00-22.00 uur. Borrendamme. Volksdansen voor ou deren. 10.30-11.30 uur. Haamstede Dorpshuis De Schutse. Jazzgym. 9.15 tot 11.15 uur. Duinoord. Volksdansen voor oude ren. 14.00-15.00 uur. Brouwershaven Gymnastiekzaal. Damesgymnastiek. 19.30 tot 20.30 uur. Zonnemaire Gymnastiekzaal. Damesgym. 21.00- 22.00 uur. Oosterland Verenigingsgebouw Oosterhof. Meer bewegen voor ouderen. 14.00-15.00 uur. Bruinisse Strip-O-Theek. 18.30-19.30 uur. Oude Raadhuis. léken en schilder club ,,De Tekenaars". 19.00-21.30 uur. Iedere woensdag Zierikzee Clubhuis de Lichtboei. Huiskamer voor de buurt. 09.00-21.00 uur. Raamstraat. Klassiek ballet. 13.00- 16.00 uur. UVV-gebouw. Seniorensoos voor da mes en heren van 13.30-16.30 uur. Consistoriekamer Gasthuiskerk. Re petities. Herv. Chr. gemengd koor. 19.30-21.30 uur. LTS. Sport voor minder-validen. 19.30 uur. Zweedse Rode Kruis Ziekenhuis. Uit zending Radio Nomen Nescio. Nieuwsmagazine. 20.15-21.45 uur. Burgh-Haamstede Rusthuis Duinoord. Bejaardensoos om 14.30 uur. Haamstede Dorpshuis. De Schutse. Jazzgym. 19.30 tot 20.45 uur. Scharendijke Gymzaal. Gym voor dames van 14.00 tot 15.00 uur. Brouwershaven Tonnenmagazijn. Majorettes. 18.15 tot 20.00 uur. Verenigingsgebouw. Dameskoor. 19.00 tot 20.30 uur. Noordgouwe Verenigingsgebouwtje. 14.00-16.00 uur, kinderklub. Nieuwerkerk „Rehoboth". Strip-o-theek. 18.30- 19.30 uur. Ons Dorpshuis. Volksdansen voorou deren. 10.00-11.00 uur. Dorpshuis. Bejaardensoos. 14.30 uur. Bruinisse Bibliotheek. 14.00-15.30 en 19.00-20.15 uur. Iedere donderdag Zierikzee Clubhuis de Lichtboei. Huiskamer voor de buurt. 09.00-21.00 uur. Pand Visstraat 5. Koffie-ochtend voor vrouwen. 09.30-11.00 uur. Paternqster-zaaltje (Paternoster straat). ANBO-dag open van 9.30- 15.00 uur (ook voor niet-leden). Voor vervoer tel. 01110-5381. Zweedse Rode Kruis Ziekenhuis. Uit zending Radio Nomen Nescio. Herha ling nieuwsmagazine, 10.00-11.30 uur. Verzoekplatenprogramma, 20.15- 21.45 uur. R.S.G. Prof. Zeeman. Aangepaste gymnastiek voor ex-hartpatiënten van 20.00 tot 21.00 uur. Nadere inlich tingen tel. 01110-4304. Burgh-Haamstede Christinastraat 21. Bidstond steun groep voor de verdrukte christenen en joden. 20.00-21.15 uur. Haamstede Gymzaal Julianastraat. Klassiek Ballet. 15.30 tot 18.30 uur. Renesse Sportzaal De Moerbei. Conditietrai ning dames en heren. 20.00-22.00 uur. Scharendijke Rayonbureau rijkspolitie Spreekuur van 18.00 tot 21.00 uur.' Brouwershaven Tbnnenmagazijn. Kinderkoor. 18.30 tot 19.15 uur. Tbnnenmagazijn. Smalstads ge mengd koor. 19.45-21.45 uur. Noordgouwe Hotel café-restaurant v. d. Weijden. Bridgen. 13.30-17.00 uur. Dorpshuis. Kaartavond. 20.00 uur. 1 tot en met 15 maart Burgh-Haamstede De Bewaerschole Expositie oude prenten en ansichtkaarten van de Westhoek, dagelijks 13.30-16.30 uur, 's zondags gesloten. Maandag 10 maart Zierikzee Christelijke Scholengemeenschap. Bijeenkomst Protestants Christelijke Rayonschoolraad. 19.45 uur. Huis van Nassau. Bespreking komen de Expo-Zicrikzee. 20.00 uur. Oosterland Dorpshuis. Kledinginzameling door Mensen in Nood. 09.00-18.00 uur. Terneuzcn Zuidlandtheatcr. Provinciale leden vergadering NCRV. 19.30 uur. Dinsdag 11 maart Zierikzee De Driehoek. Rcanimatie-herha- lingsoefeningen Rode Kruis, 14.00- 14.30 uv»r en 19.00-19.30 uur. 4 Stadhuis. Openbare vergadering commissie financiën. 20.00 uur. Kerkwerve Bij F. de Jonge-de Ruiter. Inzameling kleding voor Mensen in Nood. 08.00- 18.00 uur. Noordgouwe Restaurant Van der Weijde. Bijeen komst RAK over uienteelt. 20.00 uur. Ouwerkerk Dorpshuis. Voorlichtingsavond rol- emmer. 20.00 uur. Nieuwerkerk Gebouw van Gereformeerde Kerk. Inzameling kleding Stichting Mensen in Nood. Van 10.00-17.00 uur. Bruinisse NH-verenigingsgebouw. Vergadering Helpt Elkander. 19.30 uur. Gemeentehuis. Openbare raadsver gadering. 21.00 uur. Middelburg Concertzaal. Bijeenkomst Centrum Zelfbezinning. 20.00 uur. Woensdag 12 maart Zierikzee Hervormd Verenigingsgebouw. Inza meling kleding Stichting Mensen in Nood. 09.00-18.00 uur. Stadhuis. VVD-fractievergadering. 19.00 uur. Brouwershaven Blokkendoos. Knutselclub voor kin deren van 6 tot 12 jaar. 13.30 uur. Donderdag 13 maart Zierikzee Onder de Beuze. Stiltekring vre- desplatform. 19.30 uur. Huis van Nassau. Bijeenkomst NBvP, afdeling Schouwen. 20.00 uur. Vrijdag 14 maart Zierikzee Christelijke Gereformeerde kerk. Verkiezingsavond CDA. 20.00 uur. Concertzaal. Uit op Schouwen-Dui- veland, blijspel Stepping Out. 20.00 uur. Huis van Nassau. Bingo-dansant Bond van Opzichzelfstaanden. 20.00 uur. Haamstede Gemeentehuis. Commissie RO. 14.00 uur. Scharendijke De Putmeet. Algemene jaarvergade ring plus discussie-avond van de Schouwen-Duivelandse CBTB. 19.30 uur. Brouwershaven Provinciale Straatweg 7. Bijeen komst RAK over ploegen. 13.30 uur. Oosterland Consistorie Ger. Gemeente. Leden vergadering Staatkundige Gerefor meerde Studievereniging. 19.45 uur. Bruinisse Verenigingsgebouw. Jaarvergadering Algemeen Vissersbelang. 20.00 uur. Zaterdag 15 maart Zierikzee Brogum. Optreden twee bands tij dens Zwarte Nacht. 20.00 uur. Brogum. Optreden Casual Affaires. 21.30 uur. Serooskerke Dorpshuis. Verkoping welfare-arti kelen. 13.30-16.30 uur. Dorpsplein. Straoviering; keuring 13.00 uur, opening 15.00 uur en toneel uitvoering in dorpshuis. 19.30 uur. Brou wershaven Blokkendoos. Knutselbeurs, tweede hands zomerkleding, speelgoed en historische kledingbeurs. 9.30 tot 12.00 uur. Zondag 16 maart Goes Ontmoetingscentrum Jet, Bijeen komst lesbische werkgroep Prima Donna. 15.00 uur. Dinsdag 18 maart Zierikzee Aula van LTS. Buitengewone verga dering Stichting Tbchnische School Schouwen-Duiveland. 20.00 uur. Leger des Heils. Contactavond seder- maaltijd. 20.00 uur. Burgh-Haamstede Gereformeerde kerk. Jubileumvie ring NCVB-afdeling Burgh-Haamste de. 18.00 uur. Brouwershaven Verenigingsgebouw. Bejaardensoos. 14.30 uur. Tbnnenmagazijn. Bijeenkomst NBvP. 20.00 uur. Woensdag 19 maart Zierikzee Huis van Nassau. Bijeenkomst Pur- water Inter. Europa over drinkwater. 19.30 uur. Herv. Verenigingsgebouw. Voorlich tingsavond rolemmer voor centrum Zierikzee (gedeeltelijk). 20.00 uur. Brouwershaven Blokkendoos. Knutselclub voor kin deren van 6 tot 12 jaar. 13.30 uur. Donderdag 20 maart Zierikzee Hervormd Verenigingsgebouw. CNV geeft leden voorlichting over be lasting. 19.30 uur. Brouwershaven Verenigingsgebouw. Volksdansen. 20.00 uur. Vrijdag 21 maart Ouwerkerk Petit Restaurant Steilóore. Ledenver gadering PJZ Schouwen-Duiveland. 19.30 uur. Maandag 24 maart Brouwershaven Stadhuis. Gemeenteraadsvergade ring. 19.30 uur. Tijden en standen volgens getijdetafcl Deltadienst. Zierikzee Oosterscholdemond Bruinisse Wcmeldinge Springtij: 12 maart Actuele informatie over afwijkingen: 01110-7056 Datum Hoogwater Laagwater tijd stand tijd stand 11 maart 4.20 140 10.45 161 16.45 140 23.05 132 11 maart 2.25 160 8.45 158 14.40 167 21.05 129 11 maart 4.55 164 11.10 180 17.25 165 23.20 150 11 maart 4.30 160 10.55 174 16.55 160 23.05 144

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1986 | | pagina 2