Dus: Huis verkopenBel 01110-6655 MAKELAARSKANTOOR K0RSTENBR0EK Binnen een week na het verschijnen van de foto-krant „Eigen Dak" al ruim 10% van onze aanbiedingen VERKOCHT... voor een vrijblijvend gesprek. Bel 01110-6655 Poststraat 53 - Zierikzee - Telefoon 01110-6655 8 ZONNEMAIRE, Tjinweg 2 Woonhuis met garage en tuin in centrum van Zonnemaire. Indeling: entree, woonkamer met openhaard, keuken met eetbar, toilet, slaap kamer. berging, verdieping: overloop, 2 slaapkamers, badkamer met ligbad. Houten garage met golfplaten dak. De woning is voorzien van c.v. Vraagprijs f 79.000.- k.k. ZONNEMAIRE. Oprit 4 Uitstekend onderhouden halh/rijstaande woning met kleine tuin gele gen in centrum op 105 m2 eigen grond. Indeling: entree, woonkamer met open haard (24 m2). kamer (18 m2), eetkeuken (16 m2). badkamer met ligbad, douche en dubbele wastafel, berging. Verdieping: 2 slaapkamers, zolder, c.v.-ruimte. De woning is recentelijk geheel ge restaureerd en voorzien van dakisolatie, voorzetramen enz. Vraagprijs 1 89.500,- k.k. ZIERIKZEE, Lange St. Janstraat 44 Woning met schuur en achtertuintje op 80 m2 eigen grond. Indeling: woon-eetkamer (open haard, hardhouten trap), keuken, badkamer, ligbad, toilet, wastafel). 1e Verdieping: overloop, 2 slaapkamers. De woning is voorzien van centrale verwarming en is zeer goed onder houden. Vraagprijs 1 72.000,- k.k. Goed onderhouden woning met achterplaats, gelegen in centrum. In deling: entree, woonkamer, keuken. 1e Verdieping: overloop, 3 slaap kamers. badkamer met ligbad. 2e Verdieping: zolder, c.v.-ruimte (gas) Vraagprijs f 85.000,- k.k. ZIERIKZEE, Hoofdpoortstraat 34 Woonhuis met berging achtertoegang. Indeling: gang, woonkamer, eetkamer, keuken, douche. Verdieping: overloop, 3 slaapkamers, bal kon. Vraagprijs f 62.500,- k.k. ZIERIKZEE, Wevershoek 18 Goed onderhouden woning met schuur en tuin, gelegen in centrum. Indeling: entree, woonkamer (36 m2) open keuken, bijkeuken. Verdie ping: overloop, 3 slaapkamers. De woning is voorzien van gas-c.v. Vraagprijs 75.000,- k.k. ZIERIKZEE. Nieuwe Bogerdstraat 44 Woning nabij de jachthaven met achtertuin. Indeling: entree, woonka mer, kleine open keuken, bijkeuken en toilet. Verdieping: overloop met twee slaapkamers, badkamer met ligbad, douche en wastafel. Vraagprijs f 72.500,- k.k. ZIERIKZEE. Ravenstraat 17 Goed onderhouden monumentenpand met schuur en tuin. Indeling: entree, woonkamer met schroten plafond, open keuken met inbou- wapparatuur, badkamer met ligbad, aangebouwde serre. Verdieping: 3 slaapkamer, c.v. ruimte (gas). Vraagprijs f 79.500,- k.k. ZIERIKZEE, Minderbroederstraat 64 Gerestaureerde woning met tuin gelegen in centrum op 151 m2 eigen grond. Indeling: entree, woonkamer met open haard, keuken, slaap kamer, badkamer met ligbad en douche. Verdieping: 2 slaapkamers Het pand is voorzien van gas-c.v. Vraagprijs 1 98.000,- k.k. BRUINISSE, Burg. Hagelaan 17 Goed onderhouden halfvrijstaande woning met twee schuren en tuin op 174 m2 eigen grond. Indeling: entree met plavuizenvloer, woonka mer met parketvloer en open haard, keuken en bijkeuken. 1e verdie ping: overloop, 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en douche. 2e verdieping: zolder (bereikbaar d.m.v. vlizo trap). Vraagprijs f 95.000,- k.k. ZIERIKZEE. Nieuwe Bogerdstraat 34 Woning met schuur en tuin(tje), achtertoegang op 74 m2 eigen grond. Indeling: entree, woon-eetkamer met openhaard, keuken, badkamer met ligbad en wastafel. 1e Verdieping: vide/hardhoutentrap, overloop, 3 slaapkamers. C.V. op moederkachel in woonkamer. Vraagprijs f 89.000,- k.k. NOORDGOUWE, Dr Wortmanstraat 14 Goed onderhouden halfvrijstaande kleine woning, fraai gelegen aan de Dorpsring op 56 m2 eigen grond. Indeling: gang, woonkamer (voor zien van dubbelglas), keuken, toilet, schuurtje. Verdieping: slaapka mer, zolder. Vraagprijs f 55.000,- k.k. ZIERIKZEE, Lange St. Janstraat 60 Woning met achtertuin op 71 m2 eigen grond. Indeling: entree, woon- /eetkamer, keuken, toilet, badkamer met zitbad. Verdieping: overloop, 3 slaapkamers. Vraagprijs f 65.000,- k.k. ZIERIKZEE, Nieuwe Bogerdstraat 9 Te renoveren klein monumentenpand met achterplaat gelegen in cen trum. Indeling: entree, woonkamer, achterkamer, keuken, douche/toi let. Verdieping: 2 slaapkamers. Eventueel ook geschikt als winkel. Vraagprijs f 39.000,- k.k. BURGH-HAAMSTEDE, Christinastraat 45 Goed onderhouden eengezinswoning met schuur, voor- en achter tuin. Indeling: entree, woonkamer, keuken. 1e Verdieping: overloop, 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, 2e toilet. 2e Verdieping: slaap kamer, zolder. De woning is voorzien van gas c.v., boiler, mech. ven tilatie in keuken en badkamer. Vraagprijs f 120.00,- k.k. ZIERIKZEE, St. Domusstraat 45 Zeer fraai gerestaureerd monumentenpand, gelegen in de bin nenstad, op 74 m2 eigen grond. Indeling: entree, woon/eetkamer, keuken. Verdieping: 3 slaapkamers, badkamer, zolder en c.v.-ruimte (gas). De woning verkeert in uitstekende staat van onderhoud. Vraagprijs f 145.000,- k.k. BURGH-HAAMSTEDE. Hogezoom 50 Vrijstaande villa met twee garages en tuin op 600 m2 eigen grond. Indeling: begane grond: entree, toilet, ruime woonkamer, keuken, bij keuken, keldertje, terras - twee garages. 1e Verdieping: overloop, 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, 2e toilet en wastafel. 2e Verdie ping: slaapkamer-hobbyruimte. De woning is voorzien van c.v. (olie). Vraagprijs f 198.000,- k.k. BURGH-HAAMSTEDE, Sluispad 37 Perfect onderhouden twee onder een kap woning met garage en tuin, op 262 m2 eigen grond. Indeling: hal, woonkamer met parketvloer, open haard, ged. open keuken. 1e Verdieping: overloop, 3 slaapka mers, badkamer. 2e verdieping: slaapkamer, berging, c.v. (gas) ruim te. Voorts dubbel glas op begane grond en fraai aangelegde tuin. Vraagprijs f 155.000,- k.k. RENESSE, Bremweg Vrijstaande bungalow met garage en beboste tuin op 732 m2 er fpachtgrond (canon f 805,- per jaar). Indeling: entree, woonkamer met open keuken, 4 slaapkamers, 2 badkamers met douche-toilet, wasruimte en garage. De bungalow is voorzien van gas-c.v. en "ver keert in goede staat van onderhoud. De ligging in de direkte omge ving van duin en strand is zeer gunstig. Zowel toegestaan voor per manente als recreatieve bewoning. Vraagprijs 195.000,- k.k. ZIERIKZEE, Schouwenbank 53 Uitstekend onderhouden en gunstig gesitueerde premie A-woning. In deling: hal, L-vormige woonkamer met toegang naar terras en vrije achtertuin op het zuidwesten, ged. open keuken, berging, tuinkast. 1e verdieping: overloop. 3 slaapkamers, badkamer en balkon 2e Verdie ping: slaapkamer, zolder. De woning (bouwjaar 1981) is voorzien van gas-c.v., centraal afzuigsysteem, dubbel glas op begane grond, dak en spouwisolatie. De subsidie is in principe overdraagbaar. Vraagprijs I 119.000,- k.k. ZIERIKZEE. Nieuwe Bogerdstraat 60 Winkel-woonhuis met tuin, in centrum, nabij jachthaven. Indeling: winkel 50 m2), ruime keuken, woonkamer, 4 slaapkamers, badka mer. Het pand is voorzien van gas-c.v. en verkeert in goede staat van onderhoud. Vraagprijs f 150.000,- k.k. ZIERIKZEE, Volkerakstraat 47 Eengezinswoning met schuur en tuin op 122 m2 eigen grond. Inde ling: entree, toilet, meterkast, woonkamer met plavuizen en balken- plafond (dubbelglas), keuken met plavuizen. 1e Verdieping: over loop. 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, wastafel en toilet. 2e Verdieping: slaapkamer met dakkapel, zolder. De woning is voorzien van c.v. Vraagprijs f 112.500,- k.k. OOSTERLAND. Lange Achterweg 10 Uitstekend onderhouden vrijstaande woning met schuur, garage en tuin op 357 m2 grond, centraal verwarmd. Indeling: woonkamer met dubbel glas en open haard, ruime keuken met portaal, c.v.-ruimte, serre, badkamer. Verdieping: 3 slaapkamers, waarvan één met bal kon. Veel kastruimte en vliering. Vraagprijs f 129.000,- k.k. Zeer goed onderhouden schakelbungalow met garage, erf en tuin. Bouwjaar 1977, 390 m2 eigen grond. Indeling: hal, woonkamer met spiltrap naar werkruimten, keuken, 3 slaapkamers, badkamer met lig bad en wastafel, toilet, garage/berging met extra aanrecht, aanslui ting wasmachine. De woning is voorzien van dubbel glas, spouw isolatie en alle benedenramen hebben extra slot. De voor- en achter tuin is door een tuinarchitekt ontworpen. Vraagprijs f 188.000,- k.k. ZIERIKZEE, Kreeftstraat 58 Eengezinswoning met berging, voor- en achtertuin op 149 m2 eigen grond. Indeling: entree, toilet, woonkamer met terras, keuken (open), schuur. Verdieping: overloop, c.v.-ruimte, 3 slaapkamers (waarvan één met balkon), badkamer met 2e toilet. Vraagprijs f 109.000,- k.k. ZIERIKZEE, Nieuwe Bogerdstraat 54 Ruim monumentenpand met tuin en garage op 242 m2 eigen grond. Indeling: entree, woonkamer, eetkamer, keuken, tuinkamer en kel der. Verdieping: 4 slaapkamers, badkamer. 2e Verdieping: slaapka mer zolder. Vraagprijs f 130.000,- k.k. Ruime hoekwoning met schuur, voor- en achtertuin. Indeling: entree, toilet, woonkamer, keuken. 1e verdieping: overloop, 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, 2e toilet. 2e verdieping: slaapkamer, zolder. De woning is voorzien van gas c.v. en verkeert in goede staat van onder houd. Vraagprijs f 128.000,- k.k. NOORDGOUWE, Dr. Wortmanstraat 15 Vrijstaande woning met kleine tuin gelegen in centrum (Dorpsring) Indeling: entree, woonkamer met open haard, eetkamer, open keu ken, bijkeuken/berging. Verdieping: overloop, 4 slaapkamers, badka mer met ligbad. Het pand, in 1978 geheel gemoderniseerd, geïso leerd, verkeert in goede staat van onderhoud en is voorzien van c.v Zowel toegestaan voor permanente als recreatieve bewoning. Vraagprijs f 129.000,- k.k. NOORDWELLE. Dorpsring 25 en 26 Ruime woning met garage en tuin op 465 m2 eigen grond. Indeling: entree, woonkamer, keuken, tuinkamer met open haard, badkamer met douche, garage. Verdieping: vide, 4 slaapkamers, berging. Vraagprijs f 138.000,- k.k. In oude stijl modern gebouwde woning (1979) aan de Dorpsring en c.v. (gas) verwarmd. De achterliggende tuin heeft een achtertoegang. De gehele beneden verdieping is van plavuizen voorzien. Indeling; entree, woonkamer met open haard, portaal met toilet, ruime woon keuken Verdieping: overloop. 3 slaapkamers, badkamer en c.v.- ruimte. Muren en dak zijn geïsoleerd. Vraagprijs f 129.000,- k.k. ZIERIKZEE, Wevershoek 21-23 In centrum gelegen, geheel gerestaureerd pand met ruime tuin en ga rage. Indeling: hal, woonkamer met openhaard, fraaie keuken, ruime garage/berging, c.v.-ruimte. Verdieping: overloop, 3 slaapkamers, badkamer met kgbad, dubbele wastafel en 2e toilet, veel kastruimte. Het pand is gerestaureerd/verbouwd in 1979, de staat van onderhoud is uitstekend. Vraagprijs 195.000,— k.k. ZIERIKZEE, Kreeftstraat 69 Ruime, twee onder een kap woning met garage, voor- en achtertuin en serre. Indeling: hal, woon-eetkamer (37.5 m2), keuken (6,8 m2), ga rage (19,8 m2). Verdieping: overloop, 4 slaapkamers, badkamer met ligbad, dubbele wastafel en 2e toilet en berging. De woning (bouwjaar 1978) verkeert in goede staat van onderhoud, dak en spouwmuur zijn geïsoleerd. Vraagprijs 1 159.000,- k.k. ZIERIKZEE, Vlakestraat 31 Uitstekend onderhouden twee onder een kap woning met garage, berging, voor- en achtertuin (op het zuiden). Indeling: hal, woonka mer met open haard, leisteenvloer met vloerverwarming en convec- torgoot, luxe eiken keuken met inbouwapparatuur (vaatwasser, oven, koelkast, magnetron enz.). 1e. Verdieping: overloop, 3 slaapkamers, badkamer met ligbad. 2e Verdieping; slaapkamer en zolder. Spouw muren zijn geïsoleerd, v.v. dubbel glas op begane grond en gas c.v. Vraagprijs f 190.000,- k.k. RENESSE. Putterweg 10 Gunstig gelegen vrijstaande woning op enkele minuten van het strand op 751 m2 erfpachtgrond. Indeling: entree, woon-/eetkamer, keuken, 3 slaapkamers, douche. Zowel toegestaan voor permanente als recreatieve bewoning. VRAAGPRIJS I 150.000.- k.k. NIEUWERKERK, Loensweg 11 Geheel vrijstaande nieuwe bungalow op 630 m2 eigen grond. Inde- ling: entree, toilet, woonkamer met open keuken, bijkeuken, 3 slaap kamers, badkamer. Vraagprijs 1 165.000,- v.o.n. Goed onderhouden woning met tuin op 150 m2 eigen grond. Indeling: entree, woonkamer met open haard, keuken met eethoek, badkamer (ligbad, wastafel en aansluiting voor wasmachine), toilet, overloop, 3 slaapkamers waarvan 1 met balkon. Vraagprijs 1 105.000,- k.k. In 'centrum gelegen winkel-woonhuis met schuur en achtertuin. Inde ling: entree, winkelruimte, kamer, keuken, douche, toilet, kelder. 1e Verdieping: 3 slaapkamers. 2e Verdieping: slaapkamer, ruime zol der. Vraagprijs f 137.500,- k.k. KERKWERVE, Tjrelureweg 3 Geheel vrijstaande woning met schuur en tuin op 2210 m2 eigen grond. Inclusief 3 stacaravans en toiletgebouwtje. Indeling: entree, toilet, woonkamer met open haard en plavuizen vloer, gedeeltelijk open keuken, slaapkamer, badkamer met ligbad. Verdieping: 4 slaap kamers. Vraagprijs f 229.000,- k.k. NIEUWERKERK, Weth. v. Klinkenstraat 17 Vrijstaande „Chalet" woning met garage en fraai aangelegde tuin met terras op 615 m2 eigen grond. Indeling: hal met toilet en open trap, woonkamer (45 m2) met open haard, balken plafond, open keuken (ei ken) met inbouwapparatuur, bijkeuken, gehele begane grond voor zien van plavuizen vloer. 1e Verdieping: overloop, 3 slaapkamers (waarvan 2 uitkomend op loggia), badkamer, c.v.-ruimte, boiler. 2e Ver dieping: zolder (vlizotrap). Het geheel verkeert in zeer goede staat van onderhoud. Vraagprijs f 245.000,- k.k. RENESSE, Zeelelieweg Vrijstaande bungalow met garage op 636 m2 eigen grond. Indeling: hal, toilet, woonkamer met openhaard en schuifpui, luxe open keuken met inbouwapparatuur, 5 slaapkamers, 2 badkamers, bijkeuken, schuurtje. Garage ten dele in gebruik als sauna met douche. De wo ning is voorzien van c.v. en goed onderhouden. Vraagprijs f 290.000,- k.k. BURGH-HAAMST., Burg. M. Bollelaan 29 Vrijstaande en uitstekend onderhouden semibungalow met garage en aangelegde tuin op 420 m2 eigen grond. Indeling: hal, L-vormige woonkamer met open haard en parketvloer, open keuken (Alno), bad kamer met douche, garage/berging. Verdieping: overloop, 3 slaapka mers. De woning is voorzien van dubbele beglazing, hete lucht c.v. enz. (bouwjaar 1974). Vraagprijs f 255.000,- k.k. BURGH-HAAMSTEDE, Boeyesbosch 2 Vrijstaande semi-bungalow met garage en tuin op 550 m2 eigen grond. Indeling: hal, trap, meterkast, zit/eetkamer met open haard, open keuken, slaapkamer, badkamer met ligbad-douche-wastafel, ga rage, berging/c.v.-ruimte. 1e Verdieping: ruime overloop met mogelijk heid voor slaapkamer, 3 slaapkamers, waarvan één met balkon. Vraagprijs f 288.000,- k.k. BURGH-HAAMSTEDE, Burg. Bollelaan 9 Luxe vrijstaande villa met garage en tuin op 730 m2 eigen grond. Inde ling: hal ca. 15,3 m2, woonkamer met open haard en Noorse leisteen vloer ca. 43 m2, kompleet ingerichte keuken 14 m2, 2 slaapkamers resp. 14 en 20 m2 met vaste kasten, badkamer met ligbad, douche 8,7 m2,. garage ca. 25 m2. Verdieping: entresol, biljartkamer 40 m2 met vaste kasten en balkon, slaapkamer 17 m2, badkamer met douche en 2e toilet. De villa (inhoud 750 m3) is voorzien van hardhouten kozij nen, ramen en deuren, dubbele beglazing, gas-c.v. enz. Het geheel verkeert in optimale staat van onderhoud. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 325.000,- k.k. BURGH-HAAMSTEDE, Oosterscheldelaan Ruime vrijstaande villa, gunstig gelegen op 905 m2 eigen grond. Inde ling: hal, ruime living (38 m2) met open haard en schuifpui naar over dekt terras, keuken, 5 kamers (18,14,13,6,12 en 7 m2), badkamer met ligbad, grote dubbele garage (34 m2). berging en c.v.-ruimte. Verdie ping: bestaande uit 3 slaapkamers, bar, hobbyruimte etc. De verdie ping heeft een aparte c.v.-ketel De inhoud van deze goed onderhou den villa is ruim 1000 m3. de bebouwde oppervlakte is 240 m2. Vraagprijs f 375.500,- k.k. BURGH-HAAMSTEDE, Deltaweg 11 Perfekt onderhouden landhuis met dubbele garage op 1000 m2 eigen grond. Indeling: ruime hal met natuurstenen vloer, toilet, sfeervolle woonkamer met open haard en schuifpui, serre, luxe keuken met in bouwapparatuur, 2 slaapkamers, luxe badkamer met ligbad, en sepa rate douche. Verdieping, ruime overloop, 2 slaapkamers, berging. Pand is voorzien van gas-c.v., boiler, geheel dubbel glas, aluminium kozijnen, elektrisch openende garagedeur, onder architektuur aange legde tuin. Vraagprijs f 375.000,- k.k. DREISCHOR, Ring 3 Geheel gerestaureerd monumentenpand (De Kazerne) met gara ge/schuur op 620 m2 eigen grond. Indeling: entree, hal met open haard, zitkamer met 2 bedsteden, opkamer (slaapkamer) met 2 bedsteden, keuken, kelder, toilet met voorportaal 1e Verdieping: bad kamer met ligbad, wastafel en 2e toilet, slaapkamer. 2e Verdieping: zolder met mogelijkheid voor 2 slaapkamers, slaapkamer. Het geheel verkeert in uitstekende staat van onderhoud. Vraagprijs 1 305.000,- k.k. BURGH-HAAMSTEDE. Hoge Hilleweg 25 Vrijstaande bungalow met ruime garage en aangelegde tuin op 960 m2 eigen grond, gunstig gelegen nabij bos en strand Indeling hal, woonkamer met open haard en leisteenvloer. eetkamer, luxe open keuken (eiken) met inbouwapparatuur, 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, c.v.-ruimte, kelder en ruime zolder. De woning is voorzien van: spouwmuurisolatie, rondom rolluiken, dubbel glas in woonkamer en keuken, zonwering, overdekte pergola enz Het geheel verkeert in zeer goede staat van onderhoud. Vraagprijs f 335.000,- k.k. SEROOSKERKE. Ridderweg 2 Uniek gelegen landhuis op 4190 m2 eigen grond. Indeling: hal, woon kamer met ofien haard, plavuizen vloer, schuifpui naar overdekt ter ras. Luxe keuken met inbouwapparatuur, keramische kookplaat, rood koperen dubbele gootsteenbak etc., bijkeuken, badkamer met douche en wastafel, garage, c.v.-ruimte. Verdieping: overloop slaapkamer met balkon en vide, slaapkamer met loggia, 2 slaapkamers. Badkamer met douche, dubbele wastafel. Op de gehele verdieping voldoende vaste kasten. De woning is in 1978 geheel verbouwd, waarbij gebruik is gemaakt van uitstekende materialen: hardhouten kozijnen, dubbel glas, dakisolatie, thermostatische kranen etc. Het gehele objekt heeft een optimale privacy door de dichte „windsingel", welke het gehele terrein omzoomd. De staat van onderhoud is uitstekend. Vraagprijs 1 465.000,- k.k. BURGH-HAAMSTEDE, Hogezooi Ruime vrijstaande woning met garage en fraaie tuin. Indeling: hal. gang, woonkamer, eetkamer, keuken, ruime bijkeuken, berging, gara ge. Verdieping: overloop, 2 slaapkamers, badkamer met ligbad, c.v.- ruimte, zolder (bereikbaar d.m.v. vlizotrap). De woning is voorzien van gas-c.v. en verkeert in goede staat van onderhoud. Vraagprijs f 240.000,- k.k. SEROOSKERKE. Ridderweg 10 Landelijk gelegen woonboerderij met veel opstalruimten op 1730 m2 eigen grond. Indeling: gang, toilet, keldertje, 2 kamers ensuite, keu ken, bijkeuken, wasruimte, schuurtje en grote schuur met vliering en stalling. Verdieping: 3 slaapkamers en badkamer en vliering. Alles in pandig! Mooie tuin omzoomd door bebossing met zitkuil en vijvers. Vraagprijs f 249.000,- k.k. ZIERIKZEE. Kokmeeuwstraat 15 Stolpbungalow met garage en tuin op 729 m2 eigen grond. Indeling: hal, woonkamer met open haard, keuken, portaal met toilet en badka mer met ligbad, slaapkamer 15 m2. Verdieping: overloop, twee slaapkamers en douche. Vraagprijs 1 215.000,- k.k. ZIERIKZEE. Huybertstraat 70 Scheepstimmerdijk Ruime vrijstaande villa met garage en tuin op 668 m2 eigen grond. Indeling: hal, woonkamer (44 m2) met open haard, serre studeerka mer, keuken, bijkeuken, kelder. 1e Verdieping: overloop, 3 slaapka mers, balkon, badkamer met ligbad en douche, toilet, veel kast/berg ruimte. 2e Verdieping: (vaste trap) ruime zolder (70 m2). Het pand is "voorzien van gas-c.v., voorzetramen op begane grond, dakisolatie. Het geheel verkeert in goede staat van onderhoud. Vraagprijs f 210.000,- k.k. Gunstig gelegen woning met voormalige werkplaats en tuin op 750 m2 eigen grond. Indeling: hal, ruime woonkamer (4.20x8.75) met open haard en schroten plafond, ged. open keuken (eiken) met inbouwap paratuur (vaatwas etc., keukenboiler) betegelde bijkeuken, slaapka mer. badkamer met ligbad, berging. Verdieping: overloop, 2 slaapka mers (17 en 14,8 m2). Voormalige werkplaats (68 m2) met zolder (80 m2) voor diverse doeleinden geschikt. De woning is voorzien van gas- c.v., goed aangeplante tuin met terras. Het geheel verkeert in goede staat van onderhoud. Vraagprijs 1 235.000,- k.k. ZONNEMAIRE. Rietdijk 29 Landelijk gelegen voormalige boederij op 3035 m2 eigen grond (boomgaard). Indeling: gang, woonkamer met opkamer en open haard, slaap-/werkkamer met bedsteden, ruime woonkeuken, overal antieke plavuizen en balken zoldering, badkamer (douche-toilet-was tafel), kelder. Aangebouwde schuur. Verdieping: overloop, 3 slaap kamers, vlieringzolder, bergzolder met c.v.-ruimte. Dak is geheel ge- isoleerd. Vraagprijs f 215.000,- k.k. Fotowoningkrant Eigen Dak niet ontvangen? Wij zorgen ervoor dat u de krant nu en in de toekomst zult ontvangen!

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1986 | | pagina 8