I Westerschouwen roept bedrijven op reddingsbrigade te steunen Paul van Vliet met nieuwe one man show door Zeeland 6 De Westerschouwse commissie financiën attendeert het plaatselijke bedrijfsleven op de mogelijkheid tot doneren van de strandreddingsbrigade. Donaties blijven door gemeentegeld ten onrechte uit BXJRGH-HAAMSXEDE - Het zou een zeer goede zaak zijn, wanneer het Westerschouwse bedrijfsleven 'haar' strandreddingsbrigade door middel van donaties een ex tra steuntje in de rug gaat geven. Te vaak nog leeft bij de ondernemers het idee, dat de vrijwilligers toch al be taald worden uit de gemeentelijke toeristenbelasting en dat financiële giften daarom niet nodig zijn. Tijdens de maandagmiddag gehouden commissievergadering finan ciën is echter het tegendeel bewezen, toen op de agenda een voorschot voor de brigade gevraagd werd, daar de groep anders uit eigen zak moet bijleggen. veel van het goede, omdat - zo zei de PvdA-er „de vrijwilligers al veel werk verrichten en het voorstellen van een actie teveel gevraagd is". De Jonge stelde voor een soort oproep te plaatsen in het gemeenteblad, waar in de ondernemers geattendeerd wor den op het belang van donaties, zo dat de vrijwilligers niet langer in eigen buidel hoeven te tasten; al gaat het om het voorschieten van geld. De mogelijke bijdrage door het be drijfsleven werd aangekaart door CDA-commissielid L. Tieleman, die het te gek zou vinden, wanneer de vrijwilligers nog moeten bijleggen op de door hen op de schouders geno men taken. De overige leden waren het unaniem met hem eens. Tiele man: „De bedrijven zouden zéker waardering oogsten met een donatie. Ik denk dat momenteel de gedachte bestaat, dat giften niet nodig zijn". Dagjesmensen Ook lid dr. H. J. van Zuijlen (WD) en G. J. W. van der Salm (PvdA) dach ten hier zo over. Burgemeester J. L. Niemantsverdriet-Leenheer wees daarboven nog op het feit, dat Wester schouwen veel dagjesmensen kent en van deze groep geen cent toeristenbe lasting wordt ontvangen, terwijl de middenstand wel haar inkomsten krijgt. „Het is wellicht mogelijk, dat de strandreddingsbrigade in dit ka der een actie gaat voeren voor de do naties". Van der Salm en gemeentesecreta ris J. W. de Jonge vonden dit echter te Tijdens de vergadering vroeg de strandreddingsbrigade een bedrag van 4000 gulden als voorschot. Al leg den alle leden de nadruk op het be drijfsleven, het weerhield hen er niet van, om zonder enig bezwaar het voorschotbedrag toe te kennen. Discussie Eveneens zonder al te veel discussie werd vier maal een herinrichtingsbe drag toegekend aan de bewoners van een gelijk aantal Oostenrijkse wo ningen in de gemeente. Hoewel het volgens de regel niet om woningwet woningen gaat (alleen deze bouw- soort maakt aanspraak op voornoem de kosten bij renovatie - red) was de Zaterdag 1 februari in Zierikzee ZIERIKZEE - Paul van Vliet maakt deze week met zijn gloednieuwe one man show 'Over Leven' een toernee door Zeeland. Onder auspiciën van Uit op Schouwen- Duiveland vindt op zaterdagavond 1 februari een voor stelling plaats in de Zierikzeese Concertzaal, aanvang 20.00 uur. „Ik ben zo vaak opnieuw begon nen" is de eerste regel van deze nieu we one man show. Dat is ook de op dracht, die hij zichzelf stelt: opnieuw beginnen met behoud van alles wat hij in een theatercarrière van ruim twintig jaar in Nederland en Vlaan deren heeft opgebouwd. Zijn voorgaande show 'Wat gaan we doen?', destijds ook in Zierikzee te aanschouwen, leverde hem driehon derdvijftig uitverkochte voorstellin gen, een dubbel LP en een TV-show van anderhalf uur op. Dit alles vorm de voor deze cabaretier een stimulans om geïnspireerd te gaan schrijven voor een nieuwe show in 1986: 'Over Leven'. Een titel, die de lading dekt. Het gaat over leven in alle richtingen en op allerlei terreinen. Het leven: be zongen, gespeeld, bespot en door leefd door Paul van Vliet zelf en daarna vertaald naar het theater en het publiek. In nieuwe songs, nieuwe sketches, verhalen en 'komische' mannetjes, die onverbrekelijk met zijn carrière zijn verbonden, wordt inhoud gege ven aan deze show. Dit keer komt Haagse Benny op als concierge van een Rijksscholengemeenschap. Turbomens Daarnaast wijst Paul van Vliet de weg naar een nieuwe vulling van de vele vrije tijd, die de mensen in de toekomst zullen krijgen. Wij moeten toe naar een nieuwe mens: de Turbo mens, die zichzelf met zichzelf zal moeten bezighouden. Dat loopt uit op een mini-musical 'Ilonka', die als Kre- orama 2000 die avond wordt voor gespeeld en waarin tal van eigentijd se figuren, groepen en verschijnselen uit de samenleving van 1986 in hoog tempo letterlijk de 'revue' passeren. De muziek is van Ben van der Lin den. die samen met John Eskes tal van akkoestische en eleetronische in strumenten bespeelt, die de show on getwijfeld een nieuwe en eigen klankkleur geven. Paul van Vliet maakt deze weck zijn Zceland-tocrnce met de nieuwe one man show Over Leven. commissie er toch van overtuigd, dat de bijdrage gerechtvaardigd is. Van Zuijlen en Van der Salm kon den zich vinden in de bijdrage, maar stelden wel een vraag in verband met de mogelijke precedentvorming. Ge meentesecretaris De Jonge zei zich niet te kunnen herinneren (en dat zegt wat...), dat een soortgelijk geval eerder is voorgekomen in de gemeen te en achtte herhaling dan ook vrij wel uitgesloten. „Als het weer voor komt, dan dienen we uiteraard dezelfde lijn te volgen", benadrukte hij. Zonwering Het voorstel, om de gemeenteraad te adviseren 8500 gulden te voteren voor het plaatsen van een zonwering aan de basisschool te Serooskerke moest worden aangehouden. Niet omdat de leden tegen de extra voor ziening waren, maar omdat ze in stemden met Tieleman, die graag meerdere offertes had gezien. Er was slechts één prijsopgave gedaan en dat wasvolgens Tieleman geen onder bouwd onderzoek naar de kosten. De commissieleden konden zich uiterst goed vinden in eikaars stand punten en dat gold ook voor het lid maatschap van de Europese Gemeen ten. Een 'abonnement' hierop biedt geen extra voordelen; zelfs het niet lid worden, maakt het aanspraak ma ken op geldelijke steun in voorko mende gevallen mogelijk. Dat was voor Van Zuijlen reden, om voor te stellen geen lid te worden. Van der Salm noemde dit (geen lid worden, maar wel de mogelijke vruchten plukken) niet principieel, maar stem de wel met het standpunt van de VVD-er in. Het lidmaatschap kost jaarlijks 442 gulden. Wel gaat er een bijdrage naar het provinciale Logies Informatie Sy steem, hetgeen inhoudt, dat de Zeeuwse VVV's alle op de hoogte zijn van de beschikbare slaapplaatsen in de verschillende gemeenten. Niet al leen de VVV's betalen aan dit sy steem, maar ook de gemeenten wordt jaarlijks om een financieel steuntje gevraagd. Van Zuijlen liet zich wel kritisch uit over het functioneren van het sy steem, maar zag sinds de oprichting vooruitgang en wilde daarom in stemmen met de votering. De Jonge zei, dat de schuldvraag over het func tioneren ook gezocht moet worden bij de verschillende exploitanten, die verzuimen om de computer van up- to-date gegevens te voorzien. Van der Salm: „De ondernemers melden nu eenmaal liever, dat ze plaats hebben, dan dat ze vol zijn". Volledige instemming was er met het beschikbaar stellen van 6000 gul den vooreen aantal brandkranen, dat nodig is voor een wijziging in de dis tributie van de waterleiding in Nieuw-Haamstede. De Jonge legde uit, dat het gebruikelijk is, dat de wa termij betaalt voor de vervanging van de leidingen en de gemeente voor dc brandkranen. Niemantsverdriet: „De leidingen liggen heel ongunstig, zodat het bebouwen van de kavels on mogelijk is. Met het verleggen van de leidingen komt aan deze ongewenste situatie een einde". Van der Salm deed hier een schepje bovenop, door op de kwetsbaarheid van het gebied te wijzen, waar houten woningen dc overhand hebben. Tbn slotte werden de afrekeningen van dc exploitatie van de dorpshui zen in Burgh-Haamstede en Renesse goedgekeurd. Het bevreemde Tiele man, dat wanneer de verschillende afrekeningen naast elkaar gelegd worden, die van Renesse een 'slordige indruk' maakt. De discussie over dit onderwerp werd echter snel afge rond, omdat er een ontmoeting met beide stichtingbcsturen op het pro gramma staat en dc uitkomst van die gesprekken een gefundeerd gesprek over de eventuele herziening van de dorpshuizen beter mogelijk maakt. Van Zuijlen, bestuurslid van de Stich ting Dorpshuis Haamstede maakte bekend, dat zijn organisatie plannen heeft de computer te gaan inschake len bij het opstellen van de jaarreke ning. Woensdag 29 januari Nederland 1 09.30 en 13.00 uur Nieuws voor doven en slechthorenden. 14.30 uur Vara Filmclub. 14.55 uur Pippi Langkous, serie. 15.20 uur Zeg 'ns Aaa. Afl.: Het rij examen. Dokter Lydie moet rij examen doen. Hans heeft alvast een fles wijn opengetrokken om het sla gen te vieren. 15.45 uur Diana, Engelse serie naar de gelijknamige roman van Dender- field. Afl. 4: Buitenlandse correspon dent. Jan en Diana worden minnaars, maar hun geluk is van korte duur. Boos en verbitterd gaan ze uit elkaar. 16.35 uur Sportlaan 80: American Football. 17.05 uur VARA Clipparade, pro gramma met de mooiste clips, waarin de kijker de kans krijgt zelf zijn/haar favoriete clip aan te kondi gen. 17.30 uur Journaal. 17.46 uur De smurfen, tekenfilm. 18.00 uur Notenkrakersuite, Russi sche tekenfilm. 18.25 uur Engels voor gevorderden. Follow Through. Les 12. (herh). 18.55 uur De Fabeltjeskrant, kinder programma. 19.00 uur Snorkels, tekenfilm. 19.23 uur Vara's videonieuws. Pre sentatie: Dieuwertje Blok. 20.00 uur Journaal. 20.28 uur „Lepra? Dat zal ons zéker een zorg zijn!". Een reisverslag van Marijke Merckens over het werk van de Nederlandse Stichting voor Lepra bestrijding op Sulawesi (Celebes) in Indonesië. 20.33 uur Zeg 's AAA, comedy-serie met Sjoukje Hooymaayer, Manfred de Graaf, Carry Tefsen e.a. (herh. v. 's middags). 21.00 uur Sonja op woensdag, discus sieprogramma. 21.50 uur Achter het nieuws, actuali teitenmagazine. 22.25 uur De speurder, Duitse politie serie. Afl.: Vrij spel voor Klimmek. In de wijk rond het station worden regelmatig automaten vernield. Al spoedig blijkt dat ze allemaal van de zelfde eigenaar zijn. 23.20 uur Journaal. 23.25 uur Nieuws voor doven en slechthorenden Nederland 2 9.00 uur Oebe de Aap, Afl. 2. 09.30 uur De kust, informatieve serie. Afl. 1 t/m 4. 13.00 uur Nieuws voor doven en slechthorenden 15.30 uur Laurel Hardy, film van de dikke en de dunne uit 1929. Stan en Ollie besluiten op een mooie dag met hün vrouwen en oom Edgar te gaan picknicken. Reeds bij het brood- jessmeren beginnen de problemen. 15.50 uur Blikskaters, kinderen ma ken hun eigen reportages over onder werpen die hen na aan het hart lig gen. 16.06 uur Punky Brewster. Afl. 18. Adoptiepoppen. 16.32 uur Theo Theo op herhaling, kinderprogramma." 16.45 uur Verhalen van de zwarte kraai, een griezelig televisiepro gramma om naar te kijken... met je ogen dicht. 16.58 uur Een aap op een fiets, teken film. 17.08 uur Jipsloop. Afl. 4: Jipsloop en de monsters, (herh.) 17.14 uur Een mama is een ei, kinder programma. 17.40 uur TEMA; Zin en onzin rond de energie. 18.15 uur Nieuws voor doven en slechthorenden. 18.30 uur Sesamstraat. 18.45 uur Jeugdjournaal. 19.00 uur Journaal. 19.12 uur Uitzending van de Politieke Partijen: De Volkspartij voor Vrij heid en Democratie. (V.V.D.) 19.22 uur Van Gewest tot Gewest, met o.a. Het Emma-Kinderziekenhuis, vooruit met de geit en Het Rode Dorp blijft bestaan. 20.10 uur Nederland C, cultureel ma gazine. 21.00 uur Voro-Nova, speelfilm van Mildred van Leeuwaarden en Dick Reynke. Op een terrein woont een man alleen. Hij verzamelt technolo gisch afval. Op deze plaats spelen ook kinderen. Droom en werkelijk heid lopen door elkaar binnen het thema leven en overleven. 22.30 uur Journaal. 22.45 uur Den Haag vandaag 23.00 uur Studio Sport 23.30 uur Nieuws voor doven en slechthorenden. BRT 1 17.55 uur Journaal. 18.00 uur Tik Tak, kleuterprogram ma. (herh.). 18.05 uur Plons, kinderprogramma. 18.10 uur Zeppelin, informatief kin dermagazine. Presentatie: Rafaël Troch. 18.35 uur Kapitein Zeppos, Vlaamse tv-serie. Afl.: Tweng. Met o.a. Senne Rouffaer, Vera Veroft, Cara Van Wersch e.a. (herh.). 19.00 uur Uitzending door derden. 19.40 uur Paardekoersen, mededelin gen en programma-overzicht. 19.45 uur Journaal. 20.10 uur Namen noemen, spelpro- gramma. 20.55 uur Kijk uit! Verkeerstips. 21.00 uur Allemaal beestjes.De stren ge winter van 1985. 21.30 uur De zoete inval (Fawlty To wers), Engelse serie in 6 delen met John Cleese en Prunella Scales. Afl. Hotel Select. Basil Fawlty is de eige naar van een klein hotel. Doordat hij verschrikkelijk onhandig is loopt al les waar hij zich mee bemoeit in het honderd, maar gelukkig is zijn vrouw bijzonder efficiënt zodat alles toch nog op zijn pootjes terecht komt. Basil wil alleen gasten van een zeke re standing. En hij stelt alles in het werk om dit doel te bereiken. Eén en ander leidt tot een soms wat merk waardig resultaat, 21.55 uur De verleiding uit het Oos ten. 5-delige documentaire over de cultuur in Japan. Afl. 1. 22.45 uur Journaal, Paardekoersen en nationale loterij. Aansl.: Coda: Bomen, van Nemes Nagy Agnes, ver taald door Albert Bontridder. BRT 2 19.00 uur Zonen en dochters (Sons and daughters), Australische tv-serie. Met: Ann Henderson-Stires, Rowena Wallace, Alexandra Fowler e.a. 19.25 uur Uit je doppen, deeltijds le ren. 19.42 uur Mededelingen en pro gramma-overzicht. 19.45 uur Journaal en programma- overzicht. 20.10 uur Videomatch. Videospelletje met Marleen Gordts. 20.20 uur The Bad and the Beautiful, Amerikaanse speelfilm van Vincente Minnelli met Kirk Douglas, Lana Turner, Dick Powell e.a. De bankroete filmproducer Jonathan Shields wil weer terug naar de top en besluit een nieuwe film te maken. Hiertoe neemt hij contact op met Gerogia Lorrison, een actrice, een regisseur, een schrij ver en een productieleider die hij nog van zijn glorietijd kent. Deze hebben echter hele nare herinneringen aan Shields. Donderdag 30 januari Nederland 1 09.30 en 13.00 uur Nieuws voor doven en slechthorenden 15.30 uur Wild America: Wilde hon den. (wild dogs). Film over de fami lieleden van de hond zoals de wolf, de coyote of prairiewolf en de vos. 15.55 uur Daktari, serie. Afl.: Een zee van vuur. (1). Twee jagers zetten het oerwoud in vuur en vlam om zo mak kelijker op neushoorns te kunnen ja gen. Jack en Paula nemen maatrege len wanneer de brand zich maar blijft uitbreiden. 17.00 uur EO-kinderkrant. Wetens waardigheden, experimenten, truuk- jes film en een verhaal. 17.30 uur Journaal 17.46 uur Tijdsein-Buitenland, actua liteitenprogramma. Met: Aad Kam steeg. 18.25 uur Grafische technieken. Les 5: Zefdruk. 18.55 uur De Fabeltjeskrant 19.00 uur Familie Robinson, teken filmserie. Afl.: De vogelverschrikker. 19.25 uur Aartsvaders. Afl. Twee sporen beleid. Omdat mensen nu een maal verschillend zijn, gaat God met elk van hen op een unieke wijze om. 20.00 uur Journaal 20.28 uur Het ontstaan van het konti nent, documentaire serie over de na tuur. Afl. 2: Het land van de slapende bergen. 21.25 uur Van U wil ik zingen, vanuit de Grote Kerk in Breda. 21.55 uur Tijdsein, actualiteitenma gazine. 22.05 uur De toren van Babel. „Mo menta Mori. Programma over eutha nasie. 23.30 uur Journaal 23.35 uur Nieuws voor doven en slechthorenden Nederland 2 9.30 uur Van alles over communica tie. Afl.: Laat eens wat van je horen. 10.00 uur Oebe de aap. Afl. 2. 10.30 uur Telebord: De krantenbak. Programma voor Fries-taligen. 11.00 uur Ons lichaam. Een serie over het menselijk lichaam. Afl 4.: De her senen. 11.30 uur Hier en nu voor de scholen. Afl. 8. 13.00 en 18.15 uur Nieuws voor doven en slechthorenden 18.20 uur Paspoort voor Turken 18.30 uur Sesamstraat 18.45 uur Jeugdjournaal 19.00 uur Journaal 19.12 uur Magnum, Amerikaanse se rie. Afl.: Professor Jonathan Higgins. Een ver nichtje van Higgins gaat trouwen. Higgins ziet uit naar het be zoek maar is toch een beetje teleur gesteld wanneer hij haar ziet. 20.00 uur Veronica Film, filmnieuws. 20.40 uur Nederlanders overzee. Afl.: Bloed, zweet en tranen. 21.30 uur The George Baker Selec tion op Hawaii. Special rond de George Baker Selection. 22.05 uur The twilight zone, serie. Afl.: Teachers aide. 22.30 uur Journaal 22.45 uur Den Haag vandaag 23.00 uur Studio Sport: E.K. Kunst rij den. 23.30 uur Nieuws voor doven en slechthorenden BRT 1 14.00 en 17.00 uur Schooltelevisie 17.55 uur Journaal 18.00 uur Tik Tak, kleuterprogram ma. 18.05 uur Plons, kinderprogramma, (herh.). 18.10 uur De smurfen, tekenfilmserie. 18.35 uur Rondomons. Duitse 13- delige serie over kinderen uit Zuid- Amerika en West-Duitsland die regel matig contact met elkaar hebben. 19.00 uur Tijdrover. Kwizien, kook tips. 19.25 uur Uitzending door derden. 19.40 uur Mededelingen en program ma-overzicht. 19.45 uur Journaal 20.10 uur Kunst-zaken 20.20 uur Hoger-Lager, spelprogram- ma met speelkaarten. Presentatie: Walter Capiau. 20.55 uur Panorama. 21.45 uur Dallas, Amerikaanse serie. Serie rond het wel en wee van de fa milie Ewing met Barbara Del Ged- des, Linda Gray, Larry Hagman e.a. Het door J.R. ingestelde onderzoek naar de achtergronden van Marinos dwingt Angelica spoed te zetten ach ter het accoord. Dan verschijnt de de tective die J.R. heeft gehuurd niet op een afspraak 22.35 uur Journaal. 22.50 uur E.K. kunstrijden op de schaats 23.45 uur Coda: Pianist zonder meer, werk van en door Thrs Lootens, piano en synthesizer. BRT 2 19.00 uur Zonen en dochters, (Sons and daughters) Australische serie met Peter Phelps, Rowena Wallace, Alexandra Fowler e.a. 19.25 uur Gezonde voeding, afl. 8 (herh.). 19.42 uur Mededelingen en program ma-overzicht. 19.45 uur Journaal en Programma- overzicht 20.10 uur Videomatch, videospelletje met Marleen Gordts. 20.20 uur Le Bal, speelfilm uit 1983 van Ettore Scola. Een balzaal van 1936 tot heden. De mode, de muziek en de dansers veranderen net zoals de balzaal zelf. De verlangens blijven echter hetzelfde. 22.05 uur Gezondheid. 102 door CISSY VAN MARXVELDT Hoofdstuk 13 „En kan ik je feliciteren?" vroeg Robbert de volgende morgen, toen hij opgewekt en fris door de tuin naar de garage stapte. „Ja," zei Gerrit Jan, die lusteloos in een stoel onder de kastanjeboom lag, nors. „Kom, kom, mannetje, dan zou ik maar wat vrolijker kijken." „Ik ben melig," zei G. J. „Ja, dat hoef je niet extra aan te stippen. Dat zie ik wel." Gerrit Jan gaapte. Hij zag er ont redderd uit. „Dus je hebt haar ja-woord?" Rob bert knipoogde. „Val dood," zei G. J. En dan door Robberts opgewekt gezicht opmerk zaam geworden: „Je hebt ons toch niet afgeluisterd, hoop ik?" „Niet hatelijk worden, ventje," waarschuwde Robbert. „Nee, ik dacht misschien je doemde als een schim op gister avond." En toen hij Robberts dreigende wenkbrauwen zag: „Och, let maar niet op me. Ik voel me ontoereken baar." „Dus met andere woorden: Ze heeft je hart en hand geweigerd." „Ja," zei G. J. somber. Robbert bedwong een aanvechting om het uit te proesten. G. J. leek zo absoluut de ridder van de droevige fi guur. „Ik neem hartelijk deel in je teleur stelling." zei Robbert. Gerrit Jan keek op. „Ja, dat zal wel," zei hij. Hij zweeg even. Dan mompelde hij: „Ze heeft me Lenie als vergoeding sterk aanbe volen." „Dat is koninklijk," lachte Rob bert. „Noem jij het maar koninklijk. Ik vind het tragisch." „Waarom? Je hebt zelf tegen me be weerd „Ja, dat weet ik nu al lang. Ik wou, dat je niet altijd dezelfde woorden herkauwde, Robbert." „Ik zal wel helemaal mijn mond houden. Jij bent in zo'n feestelijk hu meur."" „Een wonder wat?" zei Gerrit Jan. Hij nam zijn bril af, knipperde tegen de zon, die alweer uitdagend aan de hemel stond. „Och nee, dat is heel logisch." „O gelukkig" - G. J. maakte een lusteloos armgebaar - „ga je nog rij den vanmorgen?" „Ja zeker." „Zeg, weet je wat ik denk?" peins de G. J. „Nee, ik ben nog geen gedachtenle- zer." „Ik heb zo'n idee, dat Erica zich voor een ander interesseert." „O ja?" Robbert knipte haastig zijn sigarettenkoker open. Nam een siga ret. „Ja, en ik denk, dat het Jef is," fan taseerde Gerrit Jan boud. „Die dikke Jef! Ik geloof er geen spat van." „Nu, daar was ze anders gister avond abominabel druk mee. 'k Weet wel niet hoeveel dansen ze met hem uitgezeten heeft." „Natuurlijk. Omdat die kerel niet dansen kan „Nou, ik weet niet Gerrit Jan keek betekenisvol. „Ik heb er gister avond eens speciaal op gelet en het wou me zo voorkomen, dat ze wat graag Jefs hulde aanvaardde. Je weet natuurlijk, dat Jef verrukt van haar Robbert haalde zijn schouders op. „Kom, ik ga maar," zei hij. „O ja, rook je?" Hij haalde zijn sigaretten weer te voorschijn. Gerrit Jan likte langs zijn droge lippen. „Graag, ik heb een smaak van groene zeep in mijn mond." Hij zag Robbert weglopen, verbeelde hij het zich of was werkelijk zijn gang min der veerkrachtig? Ziezo, dacht G. J. diabolisch, daar is nog iemand beroerd onder de zon. En alsof Jef vanuit zijn slaapkamer dit gesprek nog speciaal wilde onder schrijven, zo loeide zijn stem voor het open raam, terwijl hij de wereld zijn bezeepte gezicht toonde: „Ik heb je lief, mijn blondgelokt meisje En jij mint mij - oh tralalalala." (wordt vervolgd)

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1986 | | pagina 6