kerk bene het verleden berichten iSEHïHSsH Schouwen-Duivelandin Oude Ansichten SAMAN BV Reizen met blijdschap Rabo en Cebeco nemen deel in HVA-Holding Nijlbaars op het westerse menu verlicht Afrikaans voedseldrama ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE Vrijdag 3 Januari 1986 Nr. 23857 5 Nederlandse Hervormde Kerk Zierikzee: Gasthuiskerk: 9.30 uur ds. Theunissen, Krabbend ij ke, kinderne- vendienst en crèche. 19.00 uur kand. Haeck, Hoevelaken. Kerkwerve: 11.00 uur ds. D. S. Schneider, Brou wershaven (na dienst nieuwjaarsont moeting in consistorie). Serooskerke: 10.00 uur ds. Bolijn. Burgh: 10.00 uur ds. Baas, m.m.v. het Geref. kerkkoor uit Zierikzee o.l.v. Mar v.d. Veer. Haamstede: 10.00 uur ds. O. C. Kers- sen, bevestiging ambtsdragers. 19.00 uur ds. R. W. van Mourik, Aagteker- ke. Renesse: 9.30 uur ds. T. S. Fahner, bevestiging/herbev. ambtsdragers. Noordwelle: 11.00 uur ds. T. S. Fah ner. Scharendijke: 10.00 uur ds. C. den Engelse. Brouwershaven: 9.30 uur ds. Schneider, nieuwjaarsbegroe- tingsdienst samen met Herv. Zonne- maire. Zonneniaire: 9.30 uur ds. Schneider in Herv. kerk Zonnemaire, gezamenlijke nieuwjaarsbegroe- tingsdienst. Noordgouwe: 11.00 uur ds. D. R. Jonker. Dreischor: 9.30 uur D. R. Jonker. Ouwerkerk: 10.00 uur dhr. M. J. Rouw. Nieuwerkerk: 10.00 uur ds. Alb. van den Ban. Ooster- land: 10.00 uur ds. J. Plante, Dinxper- lo. 18.00 uur ds. T. S. Fahner, Renesse. 10.00 uur jeugdkapel. Sirjansland: 10.00 uur en 18.30 uur ds. J. van Oostende, Ederveen. Bruinisse: 10.00 uur en 17.00 uur kand. J. Haeck, Hoe velaken. Lutherse Kerk Zierikzee: 10.00 uur ds. van Tuyll, Se rooskerke (Oostkapelle). Gereformeerde Kerken Zierikzee: 10.00 uur dienst en 18.30 uur drs. D. M. Knibbe, St. Philips- land. Haamstede: 10.00 ds. J. de „Want hij reisde zijn weg met blijschap Handelingen 8 39b Enkele dagen geleden zijn we met elkaar begonnen aan een nieuwe reis. Het jaar 1986 ligt voor ons. Vele hon derden dagen wachten, waarvan we niet weten wat ze ons brengen zullen. Hoe bent u aan deze reis begonnen? Vindt u het fijn om zo verder te kun nen trekken? Of ziet u er erg tegen op? Wie deze vraag aan de kinderen en de jongere jeugd stelt, zal vaak een heel positief antwoord krijgen. Ja, we vinden het fijn, want we willen groot worden, we willen onze idealen bereiken! Maar er zijn ook heel wat mensen die het moeilijk hebben. De onzeker heid knaagt. Wat zal het jaar bren gen? Ik heb zoveel zorgen. Ik kan mijn werk niet aan of ik heb geen •werk Wat zijn er een mensen die gebukt verder reizen. In Handelingen 8 ontmoeten we ie mand die reist met blijdschap. Voor hem wil ik graag.uw aandacht vra gen. Het is de Moorman van Candacé. Als minister van financiën van de ko ningin van Ethiopië heeft hij een goe de baan. Zorgen heeft hij niet op het eerste gezicht. Toch is hij niet geluk kig met dat geslaagde leven. Waarom maakt hij anders een pelgrimsreis naar Jeruzalem? Waarom zit hij an ders op de terugweg in zijn wagen te lezen in de boekrol van Jesaja? Hij is een zoekend mens. Veel geld maakt niet gelukkig En dan gebeurt er wat onderweg. Terwijl hij zo in de Bijbel zit te lezen, zonder dat hij er nog veel van be grijpt, komt de evangelist Filippus hem uitleggen dat dat over Jezus gaat. Deze evangelist laat zien, dat Jezus zondaren wil zalig maken, ook heidenen. Dan krijgt hij betrekking op de Heere Jezus. De Heilige Geest opent zijn ogen voor Hem. Doet hem zien op Hem. Die Knecht des heeren die als een Lam ter slachting wordt geleid is er ook voor hem. Wil ook zijn schuld wegnemen en ook zijn le ven vernieuwen. Dót wordt de ontdekking van zijn leven. Zijn eigen afgodendienst kon hem geen zekerheid en troost bieden. Die kon dat zoekende hart nooit tot rust brengen. Maar dót gebeurt nu. Die Moorman mag in het Woord de Heere Jezus vinden als zijn Borg en Zaligmaker. Dat tilt hem boven de grauwe uitzichtsloosheid van het le ven en geeft hem uitzicht op een eeu wige toekomst. Dat geeft hem zo'n diepe, onuitsprekelijke blijdschap. En vanaf dat moment reist hij zijn weg met blijdschap. Het is dus de ontmoeting met het woord die blijdschap kan geven. Na tuurlijk moet de Heilige Geest dat wel toepassen aan ons hart. Maar léést u ook getrouw daarin? Gaat u net als deze man uw weg door het nieuwe jaar lézend, zóekend in het Woord0 Daar ligt het geheim van de echte blijdschap. Wij zijn zo bevoorrecht boven deze man. Hij had maar één bijbelboek, waarschijnlijk gekocht toen hij in Je ruzalem was. Wij hebben een hele Bijbel, totaal 66 boeken, die ons zo duidelijk spreken van Hem, Die zon daren aanneemt. Hebt u Hem al leren kennen? Een mens kan zich ook blij probe ren te maken met de kleine vreugde- tjes van het gewone leven. Dat we ge zond zijn. Dat we lekker met vakantie kunnen. Dat het goed gaat met ons bedrijf. Maar dat zijn niet meer dan zeepbellen die kortere of langere tijd ons voor ogen zweven om dan uiteen te spatten. Dat geeft je geen blijdschap die de dood trotseert. Reis uw weg toch met déze blijd schap. Zoek steeds meer te leren ken nen van de genade die er in Christus is. Ik wens u allen toe dat 1986 in dat opzicht een jaar van diepe blijdschap mag wezen. Goede reis! Ds. B. de Graaf Vries. 19.00 uur ds. R. Kamermans. Scharendijke: 10.00 uur ds. R. Ka mermans. 19.00 uur ds. J. de Vries. Brouwershaven/Zonnemaire: Bos tonplein, 10.00 uur dhr. K. Baas, Oolt- gensplaat. 18.30 uur dhr. M. van Wes ten, Borselle. Nieuwerkerk: 10.00 uur da. J. v. Zoelen, voorbereiding H.A.. 17.00 uur drs. T. M. Gilhuis. Bruinis se: 10.00 uur drs. T. M. Gilhuis, Zeist. 17.00 uur da. J. v. Zoelen. Gereformeerde Kerken Vrijgemaakt Brouwershaven: 9.30 uur en 18.30 uur ds. E. Meijer. Christelijke Gereformeerde Kerken Zierikzee: 10.00 en 18.00 uur ds. B. de Graaf. Kerkwerve: 10.00 en 18.00 uur ds. H. Korving. Haamstede: 10.00 uur ds. J. Verhage. 17.00 uur ds. M. Dijkstra. Gereformeerde Gemeenten Haamstede: 10.00 en 15.00 uur lees- dienst. Nieuwerkerk: 9.30 en 15.30 uur leesdienst. Oosterland: 10.00, 14.30 en 18.30 uur leesdienst. Gereformeerde Gemeenten in Nederland Zierikzee: 13.30 en 18.00 uur lees dienst, in Lutherse kerk. Nieuwer kerk: 9.45 en 15.30 uur leesdienst. Bruinisse: 10.00 en 17.00 uur lees dienst. Oud-Gereformeerde Gemeenten in Nederland Zierikzee: 10.00 en 18.00 uur lees dienst. Oosterland: 9.30, 14.30 en 18.30 uur leesdienst. Bruinisse: 10.00 en 17.00 uur leesdienst. Remonstrants Ger. Gemeente Sommelsdijk: 10.00 uur dienst. Leger des Heils Zierikzee: 10.00 uur samenkomst. Rooms-Katholieke Kerk Zierikzee: za. 19.00 uur, zo. 9.30 uur. Haamstede: zo. 11.30 uur. Pinkstergemeente Zierikzee: De diensten zijn op zonda gen om 10.00 uur en op de woensdag avonden om 20.00 uur. Jehova's Getuigen Zuidwellestraat 37 Zierikzee: Zondag: 10.00 uur openba re lezing, 11.00 uur Wachttorenstudie. Donderdag: 19.00 uur Theokratische school; 20.30 uur dienstvergadering. Zweedse Rode Kruis Ziekenhuis 18.15 uur ds. K. Hendrikse. kiest zij voor het laatste. Hiermee heeft hoofdcommissaris J. van Dorp donderdag zij bezwaren samengevat „tegen infiltratie op lange termijn als opsporingstechniek", waarover landelijk wordt gediscussieerd. Hij doelde daarmee op de activiteiten van zogenoemde undercover-agenten. Nederlandse Hervormde Kerk Beroepen te Mijnsheerenland: G. A. van de Weerd te Ophemert. Gereformeerde Kerken Vrijgemaakt Bedankt voor Steenwijk: T. J. Ha- vinga te Broek op Langendijk. Gereformeerde Gemeenten Beroepen te 's-Gravenzande: J. J. van Eckeveld te Zeist. Nederlandse Hervormde Kerk Benoemd tot bijstand in het pasto raat te Lage Vuursche: M. van der Linden, a.s. emeritus predikant te Dirksland, die deze benoeming heeft aangenomen. Aangenomen naar Arum en Kims- werd: J. K. Bolt te Britsum-Cornjum en Jelsum. Gereformeerde Kerken Vrijgemaakt Beroepen te Rouveen: H. E. Nieu- wenhuis te Ermelo. Gereformeerde Gemeenten Beroepen te Poortvliet: E. Venema te Middelburg-C. Bedankt voor Lelystad en voor Sheboygan (USA): C. Harinck te Oostkapelle. Gereformeerde Gemeenten in Nederland Beroepen te Opheusden: W. Ver- hoeks te Arnemuiden. Gereformeerde Gemeente in Nederland NIEUWERKERK - Woensdag 8 ja nuari, 19.30 uur ds. A. v. d. Borg, Gou da. HILVARENBEEK - De directie van Safaripark Beeksc Bergen in Hilva renbeek zegt het „doodzonde" te vin den dat in de Kroondomeinen op de Veluwe momenteel damherten wor den afgeschoten. Het safaripark en de dierentuinen Blijdorp en Ouwe hand zijn nog steeds bereid de dieren te vangen en op te nemen. Acmaea 3-1 van Bahrein naar Mom basa Nedlloyd Amersfoort 2-1 van Sura baya naar Djakarta Nedlloyd Dcjima 2-1 150 nno van Tbi- wan naar Busan Nedlloyd Delft 2-1 180 w van Sabang naar Suez. Nedlloyd Houtman 2-1 van Rotter dam naar Fos Sur Mer Nedlloyd Rotterdam 2-1 240 o van Aden naar Singapore Za fra 3-1 te Tbesport uit de krant van 50 jaar geleden ELLEMEET - Naar we vernemen zal de afdeeling Ellemeet-Elkerzee van den Bond van Staatspensionnee- ring op Zaterdag 8 Februari a.s. een propaganda-avond geven in het café van der Have. De tooneelclub van de afd. Haamstede heeft daarvoor haar medewerking toegezegd en zal op dien avond het propaganda-tooneel- spel „Zaken zijn Zaken" opvoeren. DREISCHOR - In de Vrijdag jl. ge houden vergadering van de Weegbrug op het Veer, is met meerderheid van stemmen besloten nog geen nieuwe grootere weegbrug aan te schaffen en met het oude instrument dat nog uit stekend het gewicht aangeeft, te blij ven doorwerken. Rheumatische pijnen verdwijnen met Kloosterbalsem. Wees er vlug bij! Bij de eerste pijnlijke scheut in rug, armen of beenen, wrijf dan dade lijk met Akker's Kloosterbalsem, het vanouds bekende en beproefde wrijf- middel, dat tot diep in de weefsels zijn weldadige, genezende werking verricht en de pijnen verdrijft! ZONNEMAIRE - Woensdag gaf de Muziekvereeniging „Nut en Uitspan ning" haar jaarlijksche uitvoering voor haar leden en donateurs. Voor een talrijk publiek werd begonnen met een drie-tal muziekstukken, die blijkens het applaus best in de smaak vielen. Daarop volgde een blijspel „Hofslachter". De opvoering daarvan ging niet minder vlot en oogstte even eens veel bijval. Wat ook gezegd kan worden van de daarop volgende mu zieknummers met de finale: het Wil helmus. De verdere uren werden in genomen door een gezellig dansje onder leiding van het Dreischorse muziek-ensemble Siebel c.s. ZIERIKZEE - Tbt de trouwe bezoe kers van 'n redactiebureau behooren ongetwijfeld, naast vele en velerlei anderen, ook wereldreizigers. Zoo kwam mr. W. L. Put ook hier binnen, die in 1931 te Oslo een reis per fiets door Europa begon. Enkele landen heeft hij reeds bezocht, maar hier strandde hij, d.w.z. met z'n fiets maakte hij een tuimeling, waardoor 'n paar tanden hem te vroeg en radi caal werden ontnomen, terwijl z'n arm brak. Te voet reist hij nu verder. Zes en dertig duizend K.M. legde hij reeds af. Hij tracht door kaartver koop in z'n onderhoud te voorzien. ZIERIKZEE - Zaterdagmorgen pl.m. half ef kwam uit de Kooiweg de melkauto van dhr. Hendrikse te Kerkwerve bestuurd door J. de Oude alhier die in de omgeving de melk had opgehaald. Iter hoogte van de brug aan het Sasweegje verliet een achterwiel ongevraagd zijn plaats en kwam in de vaart terecht. Een der melkbussen viel van den wagen en de melk, pl.m. 40 liter vloeide over den grond. Het ongeval beperkte zich al leen tot materieele schade. Met een kraanwagen van de firma Anker is de vrachtauto na eenigen tijd naar hier gesleept. ZIERIKZEE - Hedenmorgen ont stond een begin van brand ten huize van den heer Beuzenberg in de Post- straat alhier. Een der knechts waar schuwde onmiddellijk de politie, die kort daarna met het brandbluschap- paraat ter plaatse verscheen, maar geen diensten behoefde te vervullen, daar men inmiddels met water uit de leiding het vuur had gebluscht. ELLEMEET - Dezer dagen werd door den heer C. H. van Oeveren op de route Zierikzee-Ellemeet, weer een nieuwe luxe salonwagen in be drijf genomen. Deze bus heeft plaats voor 20 personen en eigent zich bij zonder voor tochten door reisgezel schappen te ondernemen, daar men bijzonder ruim en gemakkelijk zit op de met leer en moquette bekleede zit plaatsen. De „trekvogel" is in beige kleur geschilderd en natuurlijk gestroomlijnd, zoodat ze een sieraad op den weg vormt. Den ondernemer onze gelukwensch met deze aanwinst! De Eierveilingen BARNEVELD, 2-1. Eicrvciling Ei- vcba BV. Aanvoer 4.060.800 stuks. Stemming: kalm. Prijzen per 100 stuks: Eieren van 50-51 gram 10,46; 55-56 gram 11,88; van 60-61 gram 11,23 12,41; en van 65-66 gram 11.71/ 12,44. Eierveiling. Aanvoer 1,348.920 stuks. Stemming: rustig. Prijzen per 100 stuks: Eieren van 51-52 gram 9,90 10,25; van 56-57 gram 11.00 12,20; van 61-62 gram 11,25-/ 12,55; en van 66-67 gram 11.95-12.30. Eiermarkt. Aanvoer ra. 1.600.000 stuks. Stemming: redelijk. Eieren van 48-54 gram 10,50- 12,00 per 100 stuks, kg-prijs 2.19- 2.22: van 57-61 gram 12.80 13,00 per 100 stuks, per kg 2,25-/ 2,13; van 64-67 gram 13,10 13,25 per 100 stuks, per kg 2.05-/ 1.98; scharrel eieren: plusminus 2.00 per 100 stuks hoger. Witte eieren 64 gram 12,10 per 100 stuks. Kramphm. öitgsve «2?. SSooij' We zien hier het Kraanplein in 1902. Aan het jaartal valt niet te tortien want de vroegere stadsarchivaris van Zierikzee, P. D. de Vos, heeft het aan de adreszijde keurig met potlood genoteerd. De naam Kraanplein herin nert aan de ouderwetse hijskraan, die hier vroeger stond en in 1859 werd gesloopt. Vroeger was het Kraan plein ook de staanplaats van de vrachtrijders uit Duiveland, zodat het er op een paar dagen in de week gezel lig druk kon zijn. Recht vooruit - op de hoek van het Kraanplein - Korte Groendal zien we het bekende café-restaurant „Duyvelants Koffyhuis", waarin midden zeventiende eeuw de chirurgijn Leendert Bresto woonde. Deze verkocht het pand later aan Lucas Janse Different, die er onder andere brandewijn ging tap pen en zijn zaak „De Drie Morianen" noemde. Het pand wisselde vele malen van eigenaar en lange tijd vulde M. van Oeveren hier de glaasjes namelijk van 1906 tot medio 1938. Sinds enige tijd heeft het pand haar oor spronkelijke naam weer teruggekregen en heet weer „De Drie MorianenEigenaars zijn momenteel J. de Looze en J. Kosters. Correspondentie over deze rubriek: Cor Pols, Postbus 30, 4300 AA Zierikzee. Tel. (01110)-2754. AMSTERDAM - De Rabobank en Cebeco (samenwerkende landbouw coöperaties) gaan deelnemen in HVA-Holding, die landbouwprojec ten opzet in tropische en subtropi sche landen. De Rabobank Neder land Participatiemaatschappij en Cebeco-Handelsraad nemen beide deel voor 2,5 miljoen in HVA- Holding en hebben daarmee elk een belang van een zesde in deze onder neming, aldus een bekendmaking van HVA-Holding. De directrice van HVA-Holding - dat deel van de Verenigde HVA-maat- schappijen dat behoord heeft tot Bos kalis - ziet hiermee haar belang in het eigen bedrijf teruggebracht tot twee derde. De Nederlandse participatie maatschappij heeft bovendien een achtergestelde lening verstrekt van 2,5 miljoen, die later eventueel om gezet kan worden in aandelen. HVA- Holding wordt bovendien een struc tuurvennootschap, hetgeen inhoudt dat niet de aandeelhouders maar de raad van commissarissen zélf deze raad aanvullen en dat niet de aan deelhouders maar de raad van com missarissen de directie benoemt. HVA-Holding krijgt vijf commissa rissen, aldus de bekendmaking. HVA heeft een 3aaromzet van 120 miljoen en heeft 100 medewerkers in Amsterdam. In de diverse landen overzee telt de onderneming nog eens 200 medewerkers. UTRECHT - Door de nijlbaars op het menu te plaatsen kan ons land meehelpen aan de oplossing van het door een Leidse onderzoekgroep ont dekte Afrikaanse voedseldrama. De ze vorm van ontwikkelingshulp is voor de visliefhebber bovendien zeer aantrekkelijk, want vooral de jonge re vis is bijzonder smakelijk en heeft niet de laffe of grondige smaak van andere zoetwatervissen. Dit zegt importeur S. de Heij van do Utrechtse onderneming Delphi, die deze maand een campagne begint om de vis in ons land en daarna ook in West-Duitsland, Oostenrijk en Frankrijk te introduceren. Het is vol gens hem de enige manier om de be volking rond het Victorinmecr van do voor haar schadelijke en moeilijk bruikbare roofvis af te helpen. Dr. C. Barel van het Zoologisch La boratorium van de Leidse Universi teit, leider van het onderzoekproject, ziet in het wegvangen van dc grootste baars te wereld uit het uitgestrekte meer de enige mogelijkheid de plaat selijke bevolking in de omringende landen Tanzania, Kenia en Uganda van haar nachtmerrie tc verlossen. De in de jaren 60 uitgezette Victoria- bnars heeft de Afrikanen door het opeten van dc overige vissoorten van hun oorspronkelijke voedselbron be roofd. Advertentie ORANJESTAD - Betico Croes ver keert nog steeds in coma, maar verge leken met de afgelopen 24 uur is zijn toestand iets verbeterd. Zijn situatie blijft echter kritiek. Zo heeft de arts die Croes behandelt, dr. Engelbrecht, donderdagochtend op Aruba meege deeld. VVD misnoegd over foto-schnabbel gemeenten DEN HAAG - De VVD vindt dat de overheid het plan om gemeenten te belasten met het maken van pasfo to's voor paspoorten, in de kiem moet smoren. De liberale kamerle den Van Erp en Van Rey hebben in schriftelijke vragen aan de staatsse cretaris Van Ameïsvoort (Binnen landse Zaken) en Van Zeil (Economi sche Zaken) hun misnoeg kenbaar gemaakt over deze huns inziens on eerlijke concurrentie door de over heid ten opzichte van de fotovakhan- del. Beide kamerleden delen de grote zorg die leeft bij de Nederlandse foto- vakhandel ten aanzien van de voor stellen in de nieuwe paspoort wet. Voorts stellen Van Erp en Van Rey dat een dergelijke gang van zaken niet spoort met het privatiseringsbeleid dat de overheid voorstaat. De prijswinnaars van de puzzel van vrijdag 27 december zijn: De eerste prijs: A. den Dekker Rodedorp 30 Zierikzee De tweede prijs: P. A. de Koning Postbus 25 4310 AA Bruinisse Oplossing vrijdag 27 december CREDITNOTA en KWAKZALVER De oplossing van de nieuwe puzzel kan worden gestuurd naar de Redac tie Zierikzeesche Nieuwsbode. Post bus 1, 4300 AA Zierikzee De envelop pe kan natuurlijk ook in de brieven bus van het kantoor aan het Janne- wekken worden gedeponeerd. Een vriendelijk verzoek is om op de enveloppe duidelijk het woord weekpuzzel te vermelden. De inzen dingen voor de nieuwe puzzel moeten uiterlijk volgende week donderdag in ons bezit zijn. DE NIEUWE PUZZEL HORIZONTAAL: 1. uitheems roof dier; 11. vervolgens; 12. eenheid van diamantgewicht; 14. heer (afk.); 15. Engels eiland; 17. lichte stof; 18. uit roep; 20. sterk ijzerhoudende grond; 22. tak van sport; 25. tenen mand; 26. deelbaar door 2; 28. kleurling; 29. deel v.e. vaartuig; 30. telwoord; 32. waterkoud; 33. deel v.e. fiets; 34. in houdsmaat (afk.); 35. kleefstof; 37. Nederlandse sociale wet (afk.); 38. sint (afk.); 39. sterk, krachtig; 40. ou de dans; 41. godsdienst (afk 43. me taal; 45. bijbelse naam; 46. persoon lijk vnw.; 47. hekwerk; 49. weinig wetend; 51. kinderlijk; 53. Australi sche struisvogel; 54. zuil, pilaar; 56. ver (Grieks) (voorvoegsel in sa menstellingen); 57. alvoren», 58. voor werp tegen loswerken; 60. onwrik baar; 61. voorzetsel; 62. wijfje v.e. kanarie; 63. herstelplaats voor sche pen; 65. ten bedrage van; 66. aanvoer der; 69. erfmaking; 71. vis. VERTICAAL; 1. per adres (afk.); 2. teken van dc dierenriem; 3. rijstbran dewijn; 4. geld in ontvangst nemen; 5. dwarshout aan een mast; 6. eerstko mende (afk 7. vloeistof; 8. stad in Algerije; 9. zonder moed; 10. muziek noot; 11. puntige ijzeren bout om spij kers aan te drijven; 13. river in Eng land; 14. soort dovenetel; 16. spel- leiding; 19. zonder twijfel; 21. regi ment (afk.); 23. dwaas; 24. deel v.h. oor; 25. niet-giftige slang; 27. handel; 29. stof; 31. begrip; 33. mislukken; 36. verachtelijk; 37. breibenodigdheden; 42. zoogdier; 44. river in Rusland; 46. gezicht; 48. oude lap; 49. te weinig vocht hebbend; 50. anekdote; 52. boom; 54. Russische munt; 55. tove naarster die Jason hielp het Gulden Vlies te bemachtigen; 58. boodschap pen; 59. taaie lekkernij; 62. zaadkor rel in een vrucht; 64. voertuig; 67. loolboom; 68. muzieknoot; 69. loon belasting (afk.) 70. verbrandingsrest. Welke 2 sleutelwoorden vormen dc letters uit de vakjes 40. 19, 39, 62, 53, 27. 22. 3. 71, 13 en 44, 70. 16. 55. 56, 26. 58. 21. 8. 51? VERWARMINGSSERVICE Telefoon 01110-2647-3909

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1986 | | pagina 5