NIEUWSBODE Petit Boys uit Bruinisse wint zaalvoetbaltoernooi De Steeg door beter nemen strafschoppen Mevo '80 damesformatie pakt fraaie zege in jaarlijks eigen kerstvolleybaltoernooi Constand van Schelven winnaar kerstwedstrijd van HSV Oosterschelde 6 Zwemdiploma's uitgereikt Country Club winnaar van FC Toma- toernooi ZIERIKZEE - Zaalvoetbalvereniging' De Steeg uit Zie- rikzee organiseerde traditioneel het jaarlijkse zaalvoet baltoernooi op de laatste zondag van het jaar. Het toer nooi werd in sporthal Onderdak afgewerkt door zeven ploegen, die een halve competitie speelden. Het toernooi had een bijzonder spannende en onverwachte ontkno ping, doordat de ploegen van Van de Ven Lijsten en Bru- se Boys na zes ronden exact gelijk eindigden. Strafschop pen moesten de beslissing brengen. Leen van der Bijl, Jeroen Hoep en Wim van Dijke faalden niet. Arjan van de Ven schoot als eerste op doelman René van der Vlist. Wim Mulders scoorde nog wel, maar omdat Petit Boys drie keer succes had, was een derde Van de Ven Lijsten- strafschop niet meer nodig. Een fraaie actiefoto van De Steeg-speler Willem Weber. Zijn inbreng kon niet verhelpen, dat de organiserende ploeg zich met een vijfde plaats tevreden moest stellen. Aanvankelijk leek het erop, alsof Skol Boys de voornaamste gegadigde was voor de eindoverwinning. De Zierikzeese tweede klasser, schakel de onlangs verrassend Country Club uit in het toernooi om de Schouwen- Duivelandse zaalvoetbalbeker. De jeugdige Skol Boys-formatie begon met overwinningen op FC Kerkwerve (2-1) en de PZEM-formatie (3-2). Het betreft hier overigens de Middelburg se PZEM-ploeg. In de tweede wed strijd van het toernooi ontmoetten Van de Ven Lijsten en Petit Boys el kaar reeds. Het aantrekkelijke duel eindigde in een 1-1 puntendeling. Bei de ploegen zouden een hoofdrol blij ven spelen in het toernooi, hetgeen voor beide min of meer verrassend was, omdat de meeste ploegen toch nagenoeg 'compleet aantraden. De eerste klassers De Steeg en FC Kerk werve startten daarom min of meer als favorieten. De niet Schouwen- Duivelandse ploegen Dam Boys uit Oudenbosch en PZEM uit Middel burg moesten voor het verrassingse lement zorgen. De Brabanders leken geen rol te spelen, toen in de tweede ronde verloren werd van PZEM (1-2), maar uiteindelijk kwam de ploeg slechts een punt tekort ten opzichte van Petit Boys en Van de Ven Lijsten. Op en neer Het was overigens ook in dit toer nooi opvallend, dat de prestaties van diverse ploegen erg op en neer gin gen. Skol Boys begon sterk en zakte daarna meer en meer weg, de presta tiecurve van het organiserende De Steeg was juist omgekeerd. De Zie rikzeese ploeg startte met twee ne derlagen en begon toen punten te ver zamelen. De Steeg verloor eerst met 1-3 van Dan» Boys, een volkomen onnodige nederlaag, omdat De Steeg nagenoeg de hele wedstrijd beheerste, maar toch via counters drie treffers moest toestaan. Nagenoeg hetzelfde ge beurde in het tweede optreden tegen Van de Ven Lijsten. De Steeg stond geruime tijd met 1-0 voor, maar kreeg toen van het hardwerkende Van de Ven Lijsten kort achter elkaar twee treffers om de oren. Van de Ven Lijs ten trad als enige van de eilandelijke ploegen min of meer gehandicapt aan, doordat spelmaker Rob de Jongh afwezig was. Petit Boys klopte in het tweede optreden de FC Kerk werve met 0-1 door een treffer van Klaas Verspoor. In de derde ronde be gon het verval van Skol Boys. De voornamelijk uit Zierikzee-A- junioren bestaande formatie slaagde er niet in een bres te slaan in de Petit Boys-defensie. De ploeg kwam niet verder dan wat afstandsschoten van Marco Saman en Jan van Beveren. Omdat ook Petit Boys het leer niet voorbij doelman Johan Holm kon krijgen was de 0-0 eindstand logisch. Ook in de volgende ronde in de wedstrijd tegen De Steeg bleek Skol Boys niet al te voortvarend. Uitein delijk mocht de formatie niet eens mopperen met het tweede 0-0 op rij. De Steeg kreeg de meeste kansen, al was de allerbeste kans voor René Dekker. Hij was doelman Sladic reeds gepasseerd, maar aarzelde te lang, waardoor de bal alsnog uit het doel gelopen kon worden. Inmiddels bleven Van de Ven Lijsten en Petit Boys goed gaan. Van de Ven Lijsten speelde met 1-1 gelijk tegen het stug ge Dam Boys en klopte vervolgens FC Kerkwerve met 0-2, dat teleurstel lend tot en met de vijfde en voor laatste wedstrijd op nul punten bleef staan. Petit Boys bleef in punten ge- lij kop gaan met Skol Boys en Van de Ven Lijsten doordat de Bruse ploeg met 3-1 won van de PZEM-equipe. In de vijfde ronde viel voor Skol Boys definitief het doek aangaande een mogelijke toernooizege. Winnend doelpunt Voor de derde keer op rij slaagde de Skol Boys-ploeg er niet in om een doelpunt te produceren, dit keer te gen Van de Ven Lijsten. De twee ploe gen moesten winnen om in de race te blijven met Petit Boys. De ontmoe ting leek opnieuw op een doelpunt loos eindresultaat af te stevenen, maar enkele minuten voor tijd be zorgde Arjan van de Ven zijn ploeg de 1-0 zege. Petit Boys bleef ook in de vijfde wedstrijd ongeslagen via een - overi gens zwaarbevochten - 1-1 gelijkspel tegen Dam Boys, maar in de slotron- de pakte de Bruse ploeg andermaal de volle buit door De Steeg met 1-0 terug te wijzen. Leen van der Bijl nam de treffer uit een strafschop voor zijn rekening. Door de zege kwam Petit Boys op negen punten. Van de Ven Lijsten kon door een over winning op de PZEM-ploeg de toer nooizege pakken, maar de Walcherse electriciëns, die tot dat moment niet verder waren gekomen dan twee pun ten, verzetten zich voortreffelijk. Beide ploegen slaagden er niet in om de bal in de touwen te krijgen, waar mee de wedstrijd op 0-0 eindigde, hetgeen weer tot gevolg had, dat Van de Ven Lijsten en Petit Boys niet al leen evenveel punten verzamelden, maar ook exact hetzelfde doelsaldo vergaarden. Skol Boys verspeelde zelfs nog de derde plaats, doordat de kanaries ook de slotwedstrijd tegen Dam Boys verloren. Weliswaar scoorde René Dekker, voor en na de Zierikzeese treffers doelpuntten de Brabanders: 2-1. In de laatste wedstrijd van het toernooi werkte FC Kerkwerve de ha telijke nul weg door met 2-1 te win nen van de PZEM-ploeg, maar de Kerkwervenaren raakten niet meer de laatste plaats kwijt. Na afloop van het toernooi reikte Leo 't Mannetje in bar De Steeg de prijzen uit. Petit Boys volgde De Steeg op als winnaar van de fraaie wisselbekers. De arbi ters Cees Gieskes en Joop Berrevoets kregen een herinnering. De uitslagen van het De Steeg- zaalvoetbaltoernooi waren als volgt: Skol Boys-FC Kerkwerve 2-1; Van de Ven Lij sten-Pet it Boys 1-1; De Steeg-Dam Boys 1-3; PZEM-Skol Boys 2-3; FC Kerkwerve-Petit Boys 0- 1; Van de Ven Lijsten-De Steeg 2-1; Dam Boys-PZEM 1-2; Skol Boys-Petit Boys 0-0; FC Kerkwerve-De Steeg 0-2; Van de Ven Lij sten-Dam Boys 1-1; PZEM-Petit Boys 1-3; De Steeg-Skol Boys 0-0; FC Kerkwerve-Van de Ven Lijsten 0-2; Dam Boys-Petit Boys 1-1; PZEM-De Steeg 1-4; Skol Boys-Van de Ven Lijsten 0-1; FC Kerkwerve-Dam Boys 0-1; Petit Boys-De Steeg 1-0; Van de Ven Lijsten-PZEM 0-0; Skol Boys- Dam Boys 1-2; PZEM-FC Kerkwerve 1-2. Petit Boys Van de Ven Dam Boys Skol Boys De Steeg PZEM FC Kerkwerve 6 3 3 0 7- 3 9 6 3 3 0 7- 3 9 6 3 2 1 9- 6 8 6 2 2 2 6- 6 6 6 2 1 3 8- 7 5 6 114 7-13 3 6 1 0 5 3- 9 2 (Beslissende strafschoppen Petit Boys-Van de Ven Lijsten 3-1). ZIERIKZEE - In zwembad Onder dak reikte vice-voorzitter C. Lege- maate van de Stichting Sportcen trum Schouwen-Duiveland 47 A-zwemdiploma's en 38 B- zwemdiploma's uit. De geslaagden voor het A-diploma gaf Legemaate mee, dat het belangrijk is voor het zelfvertrouwen en de eigen veilig heid om nog wat door te gaan met zwemmen onder begeleiding van een badmeester. Bij de B-zwemmers merkte de vice- voorzitter op, dat het voor hen moge lijk een uitdaging is om voor de nieu we zwemvaardigheidsdiploma's 1 of 2 te gaan trainen. Er waren nu drie kandidaten voor zwemvaardigheid 2, waarvan er een niet slaagde. Bij zwemvaardigheid 1 slaagden beide kandidaten. Behalve voor de kandi daten sprak Legemaate ook zijn be wondering uit voor de instructeurs Theo den Engelsman en Wil ten Haaf, die de zwemvaardigheidstest afna men. Ook voor hen ging er een flinke portie bijscholing vooraf aan de to taal vernieuwde eisen, die de tests vergen. Namens het Nationaal Bu reau Zwemdiploma's woonde de heer Wagenaar de afwikkeling bij. Het A-diploma werd uitgereikt aan Margretha van de Berge, Elzelinda den Hollander, Annette Kooman, An- nemarie Konter, Margo Muizer, Helè- ne Natte, Marjolijn van Oeveren, Cin dy Quist, Chantal van de Reynst, Marieke Schot, Willeke Schot, Maris- ka Siesse, Mirjana Sladic, Nelske van der Veer, Monique van de Velden, Syl via de Winkel, Dennis Anderlieste, Johan Berrevoets, Arjan Breur, Ray mond Broekhuis, Jerry Cabboort, Steffen Costerus, Tonnie van Damme, Jacob Frima, Sjoerd de Jong, Christi an Jonker, Ivo de Maat, Marcel van Maanen, Marco de Mey, Bart Padmos, Jan-Kees Rademaker, Wijnand de Ruyter, Mikèl van de Salm, Leon Siesse, Arjan Slaager, Sjoerd Stout, Raymond Versluis, Jeroen Volkeri, Cees-Willem de Vrieze, Donny van de Weel, Bert-Jan Zondag, Robbie de Zeeuw, Maryoke Hart, Danuta Ge- drojc, Aartje Nortier-Hoogenbrugge, Güngor Aktas, Han van de Have. De navolgende 38 zwemmers en zwemsters ontvingen het B-diploma: Saskia van Baarle, Saskia van Breen, Florine van Dam, Mirella Kloet, Leo- nie Klompe, Jolanda van de Linde. Nancy van Mourik, Deborah Raayen, Natasja Raaymakers, Marieke de Rooy, Jacqueline Staal, Saskia Stout jesdijk, Saskia Tanis, Marieke Ton, Paola de Vlieger, Angela van dei- Wekken, Petra Zandijk, Richard Bul- te, Marcel Derks, Huib Drenth, Je roen den Engelsman, Edwin de Ko ning, Leon Landman, Giel Leeuwe, Mark van Leeuwen, Frans van de Lin de, John van Maanen, Leon Meer- dink, Remco Rotte, Johan Spaans, Collin Struyk, Klaas-Willem Vare kamp, Leon bij de Vaate, Richard van de Vaate, Patrick Verhulst, Stefan Vrijdag, Marco van de Weele, Hans van Zoest. Deze examens werden afgenomen door Theo den Engelsman en Leen Oosse, terwijl Theo den Engelsman en Wil ten Haaf zwemvaardig- heidsproeven afnamen. Mieke Bouw man en Sjaak Hanse slaagden voor zwemvaardigheidsdiploma 2, terwijl Remko de Bruin en Ivo de Klerk met succes de zwemvaardigheidsproef 1 aflegden. ZIERIKZEE - De vijfde competitiewedstrijd, tevens kerst wedstrijd, van de Zierikzeese hengelsportvereniging Oosterschelde werd door de harde zuiden wind afgewerkt voor de zeedijk bij 'Kaas en Brood' in plaats van aan de Schelphoek bij de Plompetoren, zoals aanvankelijk de bedoeling was. In to taal namen 46 hengelaars deel. Er werd over het algemeen aardig gevangen. Op de hogere nummers werden botten en puitalen gevangen, terwijl het bij de lagere nummers voornamelijk ging om scharren. De vissen waren over het algemeen P. van Leeuwen 305 pnt.; 7. L. van den niet van zo'n enorme grootte, zodat er Berge 291 pnt.; 8. M. A. verton 245 nogal wat ondermaatse vissen wer- pnt.; 9. R. Timmerman 225 pnt.; 10. J. den bovengehaald. Uiteindelijk ging HSV Oosterschelde-secretaris Con stand van Schelven met de hoogste eer strijken. Hij ving daartoe slechts een enkele bot, terwijl zijn naaste be lager Cees Bolle drie vissen ving. De bot van Van Schelven woog evenwel met de 535 gram meer dan de drie vis sen van Bolle. Han Kooman nam, eveneens met drie vissen, de derde plaats voor zijn rekening. De uitslag van de vijfde competitie wedstrijd was als volgt: 1. C. H. van Schelven 535 pnt.; 2. C. Bolle 481 pnt.; 3. H. Kooman 440 pnt.; 4. J. Berre voets 410 pnt.; 5. R. Ravia 337 pnt.; 6. W. Dekker 205 pnt.; 11. M. Steffner 205 pnt. (eerste junior); 12. Mevr. L. Verloo 180 pnt.; 13. M. Klompe 160 pnt.; 14. E. W. Smit 156 pnt.; 15. J. Hu- bers 150 pnt. Door zijn overwinning en het feit dat klassementsaanvoerder Stoffel den Boer dit keer geen vis op het dro ge kreeg, slaagde Constand van Schelven erin tevens als leider van het algemeen klassement dit eerste deel van de competitie af te sluiten. Het is duidelijk, dat Van Schelven na wat mindere visjaren de laatste paar seizoenen ijzersterk teruggekomen is met hoge klasseringen in de wedstrij den van de vereniging en met in 1984 een eilandkampioenschap. Het zal de concurrentie dan zeker ook de nodige moeite kosten om Van Schelven van de eerste plaats te werken. Vermel denswaard is zeker ook, dat Kees Schot, de kampioen van het vorige seizoen, in de eerste vijf wedstrijden nog geen vis heeft gevangen. Dit wil evenwel nog niet zo veel zeggen, want met Schot weten de hengelaars maar nooit waar ze aan toe zijn. Het algemeen klassement ziet er na vijf wedstrijden als volgt uit: 1. C. H. van Schelven 1905 pnt.; 2. S. den Boer 1642 pnt.; 3. R. Timmerman 1515 pnt.; 4. J. W. Dekker 1182 pnt.; 5. J. Bolle 1106 pnt.; 6. L. van den Berge 1026 pnt.; 7. P. van Leeuwen 963 pnt.; 8. C. Bolle 866 pnt.; 9. C. Seijbel 835 pnt.; 10. A. Verloo 765 pnt. In maart 1986 start het tweede competitiedeel. VLISSINGEN - De zaalvoetbal- ploeg van Country Club is in Vlissin- gen winnaar geworden van het jaar lijkse toernooi van FC Toina in Vlissingen. In de finale klopte de ploeg van coach Cees in 't Veld de or ganiserende formatie met 3-1. ZIERIKZEE - In de Zierikzeese sporthal Onderdak werd op tweede kerstdag- het jaarlijkse Mevo '80- kerstvolleybaltoernooi afgewerkt. Er werd ook nu weer in drie categorieën gespeeld. Vijf damesploegen streden om een toernooizege en in de sterkste herencategorie tra den acht ploegen aan. Vijf andere ploegen streden om de hoogste eer in een toernooi met eerste en tweede klas sers. Voor het fraaiste Mevo '80-succes zorgde de da- mesploeg van trainer/coach Roel Kok, die door een beter setsaldo dan het Barendrechtse Spirit toernooiwinnaar werd en daardoor de eerste prijs in ontvangst mocht ne men uit handen van Mevo '80-voorzitter Lambertus Ne- derhoed. Het tweede herenteam van Mevo '80 miste de toernooizege op een haar en het eerste herenteam was niet opgewassen tegen de sterke opponenten en moest zich tevreden stellen met een zevende eindklassering. In de openingswedstrijd van het toernooi ontmoetten Mevo '80 en Spi rit elkaar. Op dat moment was er ze ker nog totaal niets van te zeggen, dat deze twee ploegen uiteindelijk om de eindzege zouden strijden. Mevo '80 won de eerste set met 15-6. maar de Barendrechtse formatie had een goe de revanche in petto via een 12-15 set winst. In de tweede ronde speelden beide ploegen andermaal beide ge lijk. Mevo '80 verloor de eerste set te gen het Rotterdamse Ervea met 16-14. maar trok de zaken weer recht door de tweede set afgetekend met 6-15 te winnen. In de Zierikzeese ploeg speelde Petra Snijder als gastspeelster mee Momenteel speelt zij nog in de Ovezandse eerste klasser De Klomp, maar inmiddels staat vast, dat zij de volgende competitie voor Mevo '80 gaat spelen. Tbt het zo ver is traint zij al wel met de Zierik zeese equipe mee. Het ligt in de be doeling, dat zij mettertijd een plaats als buitenaanvalster gaat krijgen. Opgaande lijn Spirit kwam in het tweede optre den ook tot een puntendeling. De Ba rendrechtse dames verloren de eerste set tegen Intermezzo kansloos met 3- 15. maar zij trokken de zaakjes in de tweedenet alsnog recht" 15-13 Inmid dels leidde na twee ronden Intermez zo uit Middelharnis met drie punten, terwijl Spirit, Ervea en Mevo '80 alle twee punten totaliseerden. Van dit drietal maakte Ervea evenwel een slechte beurt door aan het goedwil lende, maar zwakke Wiska uit Wis- senkerke een punt te verspelen. Spirit en Mevo '80 vertoonden naar gelang het toernooi vorderde een op gaande lijn, maar vooral de Zierik zeese ploeg toonde aan in de juiste vorm te verkeren om toernooiwin naar te worden. Spirit had flink wat problemen om voorbij Ervea te ko men, maar via 15-13 en 15-12 haalde de Barendrechtse ploeg toch beide punten binnen. Mevo '80 evenwel deed betere zaken door Intermezzo met name in de eerste set volkomen kansloos te laten. Via 2-15 haalde de ploeg van coach Roel Kok de eerste set binnen. In de tweede set ging het wat moeilijker om de Flakkcese da mes er onder te houden, maar via 13- 15 lukte het uiteindelijk toch nipt. In de vierde en laatste wedstrijd had Mevo '80 geen kind aan Wiska. De Wissenkerkse formatie totaliseerde in de twee sets samen welgeteld tien punten. Tegen Spirit verweerden zij zich beter, maar via 16-14 en 15-6 ble ven zij toch ook nu met lege handen. Mevo '80 en Spirit eindigden beide met zes punten, maar het setsaldo van de Zierikzeese ploeg was een straat beter, waardoor de eerste prijs in eigen huis bleef. Veel minder goed bracht de heren- ploeg van coach Hans Boot het er van. af. De Mevo '80-equipe won de eerste set van het toernooi en de twee laat ste. maar moest er daar tussenin vijf aan tegenstanders laten. Die eerste gewonnen set scoorde Mevo '80 tegen de Grevelingenboys, een gelegen heidsteam met voornamelijk ex- Intermezzo-spelers, die inmiddels zijn uitgezwermd, dan wel gestopt. Mevo '80 won de set met 15-12, maar trok vervolgens in de tweede met 11- 15 aan het kortste eind. De ontmoe tingen tegen het Goese Mytilus en het Middelburgse Dynamo '70 gingen kansloos met 2-0 verloren voor Mevo '80. Poulewinnaar werd Mytilus met vijf punten en Dynamo '70 scoorde vier punten. Met twee punten bleven de Grevelingenboys Mevo '80 net voor voor de derde plaats. In de tweede poule was EVVC ongenaakbaar. De Vlissingse formatie boekte drie keer een 2-0 overwinning tegen achtereen volgens Waterlanders uit Nieuwkoop, Spirit uit Barendrecht en Intermezzo Middelharnis. Waterlanders werd verrassend tweede met een gelijk aantal punten als Intermezzo, maar met een iets beter setsaldo. Spirit bleef puntloos en mocht derhalve met Mevo '80 in het finalestrijdperk met de zevende eindklassering als inzet. Goede afsluiter Tegen Spirit produceerde Mevo '80 nog een goede toernooiafsluiter na de fikse nederlagen tegen Mytilus en Dynamo '70. Overigens was Mevo '80 vooral aanvallend fiks gehandicapt, doordat Gerrit van Splunder wegens ziekte afwezig was. De Zierikzeese ploeg begon uitstekend tegen Spirit door met 15-5 aan het langste eind te trekken. In de tweede set ging het iets moeilijker, maar na een aanvan kelijke achterstand werd toch met 15- 11 en daardoor met 2-0 gewonnen. In het duel om de vijfde plaats moesten de Grevelingenboys het op nemen tegen Intermezzo, hetgeen een aardige paring leek. Met enig fortuin trok de huidige Intermezzo-ploeg de eerste set naar zich toe (16-14), maar in de volgende twee sets gaven de ex- Intcrmezzo-hoys hun tegenstanders nog weinig kans. Tonie van Breda. Kees en Koos Arcnsman. Theo Vcrol- me. Kees en Jan van de Berge en Adri van der Wekken wonnen met twee keer 15-9 en eisten zo de vijfde plaats op. Het duel om de derde plaats bracht het Middelburgse Dynamo '70 tegenover het verrassende Waterlan ders. De Zuidhollanders wonnen met 17-15, 15-11 nog vrij gemakkelijk. Dc finale tussen de divisionisten Myti lus en EVVC bracht zoals gewoonlijk tussen de twee aartsrivalen voortref felijk volleybal, een goed toernooi waardig. Zoals meestal ook slaagde de Goese ploeg er niet in om EVVC op een nederlaag te tractercn. Ook in competitieverband zijn de Vlissin- gers hun tegenstanders meestal te snel af. Nu won EVVC met 11-15,15-11 en 8-15. In het tweede herentoernooi met wat zwakkere ploegen bleef Mevo '80 II tot de laatste wedstrijd de voor naamste kanshebber op dc toernooi zege. Ervea, Intermezzo II en Club X kregen stuk voor stuk met 2-0 klop. terwijl naaste rivaal Tbnaco tegen Club X een set moest latqn lopen. Hierdoor was voor het tweede Mevo '80-team een puntendeling tegen het Rotterdamse Tcnaco voldoende om de toernooizege binnen te halen, de Rot terdammers lieten zich evenwel niet verrassen en wonnen met 15-4 en 15-8 zeer afgetekend, waardoor zij ook de toernooizege opeisten. Mevo '80 II werd met een punt minder tweede en de derde plaats ging naar Club X. een speciaal geformeerd gelegen- heidstcam. bestaande uit Roel Kok, Gerard Janse, Wim van der Zande, Hans Boot. Wim van Mourik. Kees Nedelof, Bert de Vos en Leen Oosse. Club X totaliseerde drie punten, doordat tegen Intermezzo II, Tbnaeo en Ervea met 1-1 werd gelijkgespeeld. Alleen tegen Mevo '80 II werd verlo ren. Met elk twee punten sloten Er vea en Intermezzo II de ranglijst. Uitslagen van het Mevo '80 kerst- volleybaltoernooi in de Zierikzeese sporthal Onderdak: Dames: Mevo '80-Spirit 15-6, 12-15; Intermezzo-Wiska 15-6. 15-7; Ervea- Mcvo '80 16-14. 6-15; Spirit-Intermezzo 3-15. 15-13; Wiska-Ervea 7-15, 16-14; Tntermezzo-Mevo '80 2-15, 13-15; Spirit-Ervea 15-13, 15-12; Mevo '80- Wiska 15-7, 15-3; Intermezzo-Ervea 11- 15, 12-15; Wiska-Spirit 14-16, 6-15. Mevo '80 Spirit Ervea Intermezzo Wiska 4 2 2 0 116- 68 6 4 2 2 0 100-100 6 4 1 2 1 106-105 4 4 1 1 2 96- 91 3 4 0 13 66-120 1 Heren promotieklasse poule A: Me vo '80-Grevelingcnboys 15-12, 11-15; Mytilus-Dynamo '70 15-5, 15-10; Mevo '80-Mytilus 7-15, 3-15; Dynamo '70- Grevelingenboys 15-11, 17-15; Dyna mo '70-Mevo '80 15-8, 15-7; Mytilus- Grevelingenboys 15-9, 14-16. Mytilus 3 2 1 0 89-50 5 Dynamo '70 3 2 0 1 77-71 4 Grevelingenboys 3 0 2 1 78-87 2 Mevo '80 3 0 1 2 51-87 1 Heren promotieklasse poule B: Spirit-Intermezzo 11-15, 13-15; EVVC Waterlanders 15-5, 15-9; Spirit-EVVC 6-15, 5-15; Waterlanders-Intermezzo 12-15, 15-13; Waterlandcrs-Spirit 15 2. 15-9; EVVC-Intermezzo 15-8, 18-16. EVVC Waterlanders Intermezzo Spirit 3 3 0 0 93-49 6 3 111 71-69 3 3 111 82-84 3 3 0 0 3 46-90 0 Finalewedstrijden: om de zevende plaats: Mevo '80-Spirit 15-5, 15-11; om de vijfde plaats: Grevelingenboys- Intermezzo 14-16, 15-9. 15-9; om de derde plaats: Waterlanders-Dynamo '70 17-15. 15-11; om de eerste plaats: Mytilus-EVVC 11-15, 15-11, 8-15. Heren le/2e klasse: Mevo '80 II- Club X 15-13, 15-5; Intermezzo II- Tenaco 11-15, 8-15; Ervea-Club X 11-15. 15-9; Mevo '80 li-Intermezzo II 15-9. 15-1; "Ibnaco-Ervea 15-10, 15-12; Inter mezzo U-Club X 8-15, 15-11; Ervea- Mevo '80 II 715. 12-15; Club X-Tbnaco 12-15, 15-13; Intermezzo II-Ervea 15-3, 4-15; Tbnaco-Mevo '80 II 15-4, 15-8. Tenaco Mevo '80 II Club X Ervea Intermezzo II 4 3 1 0 118- 80 7 4 3 0 1 102- 77 6 4 1 1 2 95-107 3 4 0 2 2 85-103 2 4 0 2 2 71-104 2

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1985 | | pagina 6