Tweede zege op rij verschaft herenploeg Delta Sport meer lucht in landelijke competitie Korfbalteam All Ready wordt weer in slotminuten van duel door tegenstander afgetroefd (12-9) Mevo laat bij Smerdiek in slotseconde halve buit lopen en eindigt op 3-3 Simon Blom clubkampioen AV Delta Sport op 20 kilometer in Ouwerkerk Eredivisie Eerste divisie scholieren voetballen in Zierikzeese sporthal Animo naar kansloze 24-17 nederlaag gespeeld Oliebollen- badminton- toernooi 1 i ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE Maandag 23 december 1985 Nr. 23851 7 SINT MAARTENSDIJK - Opnieuw verspeelde vierde klasser Mevo in de slotseconde van een uitwedstrijd de halve buit. Nadat het de ploeg twee we ken geleden overkwam bij De Meeuwen in Zoutelande, slaagde nu Smerdiek erin om bij het scheiden van de markt alsnog een 3-3 puntendeling uit het vuur te slepen. Hiermee eindigde het duel overigens in een rechtvaardig ge lijkspel, omdat Smerdiek gezien het vertoonde spel minstens recht had op dat ene punt. Mevo ontglipte evenwel een kans om iets verder van de staartpo- sitie te stappen. De ontmoeting op het Sint Maar- tensdijkse sportpark begon voor Me vo hoopvol. In de eerste tien minuten kreeg de ploeg van trainer Peter Goe- degebuure een aantal goede scorings kansen, maar Dirk van der Sleen, Olivier Verwest en Martin Quist faal den in goede posities. Na die tien mi nuten nam Smerdiek het initiatief over en de Thoolse ploeg deed dat met aanzienlijk meer rendement. In de vijftiende minuut profiteerden Wim Scherpenisse en Rien Vroegop van onoplettendheid in de Mevo- achterhoede. Scherpenisse nam een vrije trap zo snel, dat alle verdedi gers nog met de rug naar de bal ston den. Rien Vroegop dook als een du veltje uit een doosje voor Eddy ten Klooster op en een fractie later lag de bal in de touwen. Amper vijf minu ten later was het opnieuw raak. Bij een aanval over links schoot de bal voor het Mevo-doel langs. Niet een oranje speler reageerde, waardoor Ad Poot bij de tweede paal simpel de hoek kon uitzoeken: 2-0. Hopeloos ,,Op dat moment leek het er voor Mevo hopeloos uit te zien, maar gelei- delijkaan begon het toch weer wat be ter te draaien", vertelde Peter Goede- gebuure. De Zierikzeese oefenmees- ter had voor een afwijkende strategie gekozen met vier middenvelders en Jan Heikamp daar als 'stofzuiger' achter. Na een gewenningsperiode begon de nieuwe opzet te functioneren. Aanvankelijk wisten voorstopper Dick Lunenburg en Jan Heikamp zich met elkaar geen raad, maar al lengs verbeterde dat. In de 33e mi nuut kwam er weer Zierikzeese hoop, toen Jan Heikamp tegen scoorde. Dirk van der Sleen gooide de bal van af rechts voor. Olivier Verwest kopte in, maar de bal kwam via de paal te rug het veld in, waar Heikamp klaar stond om af te ronden. ,,Die treffer veranderde veel, zo niet alles. Het ge loof in een goede afloop keerde terug en er werd keihard gewerkt, zeker in het begin van de tweede helft", stel de Goedegebuure. Diet den Boer, Dirk van de Sleen en Martin Quist misten hun doel net, maar in de twin tigste minuut was het toch gelijk en opnieuw was Heikamp de afwerker. Hij knalde vanaf twintig meter raak: 2-2. Hierna ontstond een volledig open wedstrijd, waarbij beide ploegen flink wat kansen kregen. De eerste kwam er voor Wim Vroegop. Hij mocht een strafschop nemen, nadat hij onschuldig door Reimo Faber om ver was gelopen. Vroegop schoot de strafschop evenwel een meter naast het doel van Eddy ten Klooster. Vier minuten voor tijd leek Mevo zelfs de beide punten mee te nemen, toen Martin Quist zich in het strafschop gebied vrij draaide: 2-3, maar het ve nijn zat in de staart. André Kort ver loor een duel tegen twee tegenstan ders, waaruit een vrije trap ontstond. Ad Poot prikte de bal in het straf schopgebied waar Jan Heikamp on der het leer doorging. Wim Scherpe nisse kon toen alsnog afdrukken: 3-3. Er werd niet eens meer afgetrapt. ,,Dat doelpunt was natuurlijk jam mer, maar het was wel de juiste uit slag", erkende Peter Goedegebuure. In de winterstop speelt Mevo vier oe fenwedstrijden. Zaterdag gaat de ploeg naar zondag tweede klasser Breskens en dan volgen thuis wedstrijden tegen Kloetinge en Mid delburg (zat.) en een uitwedstrijd HANNOVER - De DDR heeft het zaalhandbaltoernooi om de wereldti tel voor B-landen (dames) gewonnen. In Hannover won de Oostduitse ploeg in de finale met 25-18 van Hongarije. BR Duitsland werd derde door met 22-20 van Tkjechoslowakije te win nen. ZIERIKZEE - PSV gaat het nieuwe jaar in met vijf verliespunten minder dan titelverdediger Ajax en zeven punten meer dan Feyenoord. Tijdens het laatste speelweekeinde kwam het koptrio tot de volle winst. In de 168 competitiewedstrijden voor de winterstop kwamen on geveer 40.000 toeschouwers minder naar de stadions van de eredivisie clubs dan een jaar geleden. Dat was ongeveer het aantal dat Feyenoord miste op het begrote aantal, verklaarde voorzitter Gerard Kerkum zon dagavond op de televisie. FC Den Bosch slaagde er als eni ge club in PSV een nederlaag toe te brengen in de competitie. De koploper nam zaterdagavond voor 21.000 toeschouwers in eigen stadi on revanche. Het klasse-verschil was groter dan de kleine cijfers: 2- 1. Lokhoff en Gullit gebruikten slechts twee van de vele kansen. Gillhaus scoorde tegen. Ajax en Feyenoord kenden bliksemstarts in uitwedstrijden tegen respectie velijk MW en Heracles. Met doel punten in het eerste kwartier werd de overwinning veilig ge steld om daarna de degradatie kandidaten een afgang te bespa ren. Ajax won met 1-4 bij MW door doelpunten van Koeman (twee keer), Van Basten (zijn 28e!) en Van 't Schip. Invaller Smeets scoorde tegen. Feyenoord zege vierde met 2-5 bij Heracles. Hoekstra had een grote dag met drie doelpunten. Eriksen en Sö- rensen assisteerden in de produk- tie. Tbn Cate (strafschop) en Metz kregen de gelegenheid om iets te rug te doen. Door de nederlaag bij PSV raak te FC Den Bosch de vierde plaats kwijt aan Roda JC, dat met 5-0 van Go Ahead Eagles won. Een uur lang bleef de stand 0-0. In de slotfase liet Roda JC onder leiding van invaller Edwin Gorter zien net zo produktief te zijn als Feye noord. Gorter scoorde zelf twee keer en Van Geel, Hofman .en Daerden ieder een keer. In de sub top van de ranglijst leden Fortuna Sittard en FC Utrecht half en heel verlies. Fortuna ondervond het herstel van AZ '67. Het werd 1-1 in Alkmaar, waar het publiek het nog steeds Iaat afweten. Niet meer dan 2000 toeschouwers zagen Heus de score openen (het 1000e seizoen- doelpunt in het betaald voetbal) en Eleveld kort voor tijd gelijk maken in een leuke wedstrijd. FC Utrecht verloor met 1-0 bij FC VW. Het doelpunt van Corbijn in de 21e minuut werd in de tweede helft als een kostbaar kleinood verdedigd. FC Utrecht vocht wan hopig terug, maar de afwezigheid van vijf basisspelers, waaronder international Van Loen, bleek een te grote handicap. Een blunder van doelman Met god op een schot van De Koek was de inleiding van een forse neder laag van Haarlem bij FC Gronin gen. Van Tiggelen maakte 2-0 en Bakker bepaalde de eindstand op 3-0. Rotterdam pakte vijf winst punten op de laatste voetbalzon dag van 1985. Naast de winst van Feyenoord speelde Excelsior ge lijk tegen FC Twente (2-2) en won Sparta van NEC (3-2). Op Kralin gen waren het publiek en het voet bal de verliezers. Voor Excelsior scoorden Van der Padt en Wasi- man, voor FC Twente Janssen en HUI. Op Spangen eindigde een saaie wedstrijd (Schmidt 1-0, Wil denbeest 1-1, Janssen 1-2 en Tik tak 2-2) in een incident. In de laat ste minuut gaf scheidsrechter Smeenk de thuisclub een straf schop, die door Wijnberg werd be nut. Mommertz had Olde Rieke- rink gevloerd. Sommige Nijmeeg se spelers vochten de beslissing aan. Frans Janssen gaf de arbiter een duw en kreeg prompt de rode kaart. Er werd nog lang over na gesproken, maar aan het resultaat veranderde zoals altijd niets. Uitslagen in de eredivisie: Excelsior-FC Twente 2-2; MVV- Ajax J-4; AZ '67-Fortuna Sittard 1-1; PSV-FC Den Bosch 2-1; FC Groningen-Haarlem 3-0; FC VVV- FC Utrecht 1-0; Heracles- Feyenoord 2-5; Roda JC-Go Ahead Eagles 5-0; Sparta-NEC 3-2. PSV 19 17 1 1 62-11 35 Ajax 18 14 0 4 70-19 28 Feyenoord 19 13 2 4 46-26 28 Roda JC 19 10 3 6 46-30 23 FC Den Bosch 19 8 6 5 32-19 22 Fortuna S 19 8 6 5 30-25 22 FC Utrecht 18 9 3 6 25-20 21 FC Gron. 19 9 3 7 26-25 21 Sparta 18 5 7 6 22-34 17 GA Eagles 19 7 3 9 25-37 17 FC VVV 19 7 2 10 21-33 16 FC Twente 19 5 6 8 18-38 16 Haarlem 18 6 3 9 25-30 15 AZ '67 18 5 5 8 20-35 15 MW 18 3 5 10 20-37 11 Excelsior 19 4 3 12 19-34 11 NEC 19 4 3 12 19-40 11 Heracles 19 2 3 14 17-50 7 De uitslagen in de eerste divi sie: NAC-SVV 5-2; Veendam-RKC 0-0; Wageningen-De Graafschap 3- 2; PEC Zwolle-Emmen 4-1; SC Cambuur-RBC 0-3; Willem II-DS '79 1-0; Helmond Sport-Vitesse 2- 0; Volendam-Heerenveen 6-2; Eindhoven-Telstar 0-1. FC Den Haag 17 13 4 0 PEC Zwolle 18 11 4 3 Willem II 18 11 3 4 RKC 18 9 5 4 Telstar 18 8 6 4 SC Veendam 17 7 5 5 NAC 17 6 6 5 Volendam 17 7 4 6 6 De Graafschap 18 Helmond S SVV Wageningen Eindhoven RBC Emmen Vitesse SC Cambuur Heerenveen DS '79 (FC Den Haag en dekampioen) 7 4 6 6 7 3 5 7 6 4 42-16 30 36-13 26 40-26 25 34-23 23 26-22 22 24-17 19 30-28 18 28-28 18 32-29 18 31-28 17 31-35 17 26-29 16 20-35 15 25-30 14 15-24 14 19-34 11 14-28 11 17-29 10 15-31 8 II perio- ZIERIKZEE - In de Zierikzeese sporthal Onderdak wordt dinsdag 24 december het jaarlijkse zaalvoetbal toernooi voor middelbare scholieren afgewerkt. Aan het toernooi nemen dit jaar tien teams van zes scholen deel. De tien teams spelen in twee poules, waarvan na een halve compe titie, de nummers een en twee om de toernooizege spelen. Eerst zijn er kruisfinales, gevolgd door finales. De Rijksscholengemeenschap Pro fessor Zeeman uit Zierikzee is met drie teams het sterkst vertegenwoor digd, maar de Goese scholen CLVZ en Goese lyceum zijn met ieder twee teams ook sterk van de partij. De Christelijke Scholengemeenschap Zierikzee, de LTS Zierikzee en de Middelbare school Middelharnis completeren het toernooi. In poule A spelen CLVZ II, Goese Lyceum I, RSG I en III en CSG, ter wijl poule B wordt gevormd door CLVZ I, Goese 'Lyceum *11, RSG II, LTS en Middelharnis. De poule wedstrijden duren een kwartier en worden verspeeld tussen negen en twee uur. Van twee uur tot half drie is er meisjesvoetbal, gevolgd door de kruisfinales. Nummer een van poule A treft nummer twee van poule B en omgekeerd. Na een half uur meis- jes/lerarenvoetbal wordt de kleine fi nale tussen de verliezers van de kruisfinales afgewerkt, gevolgd door de grote finale tussen de twee win naars. Deze laatste twee wedstrijden worden afgewerkt gedurende twee keer tien minuten. Aansluitend is de prijsuitreiking. ZIERIKZEE - De herenploeg van handbalvereniging Delta Sport boekte zondagmiddag de tweede thuiszege op rij en klimt daardoor naar een meer aanvaardbaar ni veau in de landelijke tweede divisie. Weliswaar heeft de ploeg van trainer Jaap Consemulder geen kans meer om zich in de top van de rangschikking te manifesteren, zo als voor het begin van de competitie min of meer ver wacht mocht worden, het dreigende degradatiegevaar is evenwel voorlopig afgewend. Het Rijswijkse Animo werd in sporthal Onderdak op een fikse 24-17 nederlaag getracteerd, waarmee de Zierikzeese ploeg een fraaie re vanche boekte voor de 19-14 nederlaag in de openings wedstrijd bij Animo. In de eerste helft kon Animo nog aardig gelijke tred houden met de thuisploeg, al liep de marge tussen de beide ploegen toch beetje bij beetje uit naar 9-5. Peter Lefèvre en André Hartoog zorgden voor een snelle 2-0 voorsprong, maar Erik Roodenburg antwoordde uit een tegen Bert Nuy- ens gefloten strafworp. Peter Lefèvre tekende andermaal voor een doel punt en liet daarmee merken weer voortreffelijk op schot te zijn. Hij zou uiteindelijk tien van de in totaal 24 treffers voor zijn rekening nemen. Na een klein kwartiertje volgde Animo OUWERKERK - In en rond Ouwerkerk werd voor de derde keer de Salva- torloop over 20 kilometer afgewerkt. Deze loop, die wordt georganiseerd door de Zierikzeese atletiekvereniging Delta Sport, fungeert tevens als clubkam pioenschap over de 20 kilometer van deze club. Simon Blom haalde met over macht de titel binnen, maar hij werd ook totaalwinnaar van de derde Salva- torloop. opnieuw vijf kilometer later scheid den zes minuten de twee lopers. Adrie Gerards eindigde als derde Delta Sporter. Opvallend was dat hij in de laatste vijf kilometer ruim een minuut van zijn aanvankelijke ach terstand op Dorus Breidenbach af-, haalde. Gerards kwam uiteindelijk uit op 1.16.26 uur, hetgeen ruim een minuut langer was dan zijn Brouwse clubgenoot. Martien Moermond ein digde als vierde in 1.17.30 uur en Jos Geluk als vijfde in 1.18.45 liür. Cor Muller kwam als zésdé Delta Sporter binnen na 1.21.24 uur en werd daar mee eerste veteraan I. Hij bleef Krijn de Oude, die in de totaalstand zeven de werd, bijna twee minuten voor, maar met zijn tijd van 1.23.18 uur werd De Oude kampioen bij de vete ranen II. Ook op de volgende twee plaatsen belandden twee veteranen I. Ad Bouwens had 1.24.29 uur en Cor Duinhouwer 1.25.48 uur nodig. Bij de dames liep Joke van de Kasteele de Simon Blom werd in en rond Ouwer- tien kilometer in 51.45 minuten als kerk Delta Sport-clubkampioen op beste. de 20 kilometer. In de totaal- wedstrijd bleef hij Wim Kaljouw (op de achtergrond) nipt voor. Aan de loop namen in totaal 54 lo pers en loopsters deel. Simon Blom legde de 20 kilometer als snelste af in 1.09.18 uur, waarmee hij overigens slechts twee seconden voorsprong had op naaste belager Wim Kaljouw van het Middelburgse Dynamo '70. Van de Delta Sport-collega's kwam Dorus Breidenbach uit Brouwersha ven als tweede over de meet, maar hij telde reeds een achterstand van zes minuten op de Burgh-Haamsteedse winnaar. Na vijf kilometer bedroeg het onderlinge verschil nog maar twaalf seconden en ook halverwge was het verschil nog zeer acceptabel. Breidenbach moest toen 1.24 minuten toegeven op Blom. Het grote verval kwam in de tweede wedstrijdhelft. Na vijftien kilometer was het onder linge verschil ruim drie minuten en nog steeds goed (5-4), maar toen druk te Delta Sport door naar een ruime marge van vier treffers, ondermeer door kort na elkaar twee keer te sco ren in een overtalsituatie. Animo daarentegen profiteerde evenwel niet toen achtereenvolgens Leo Brugge- man en André Hartoog kort na el kaar twee minuten verplicht mochten rusten. Pas toen Delta Sport op 9-5 was gekomen leefde Animo weer op, hetgeen resulteerde in drie treffers van Erik Offerman. Een tegen Bert Nuyens gepleegde overtreding lever de een strafworp op, die Kees de Vos verzilverde en in de laatste minuut legden Ronald Pronk en Peter Lefè vre de ruststand vast op 11-9, een stand waarbij zeker nog van alles mo gelijk was. Definitief Nadat Erik Offerman kort na rust de aansluitingstreffer op zijn naam had laten zetten, ging de thuisploeg in een hoger tempo spelen om even la ter definitief afstand te nemen van de formatie van trainer/coach Hans van de Vlist. Met de regelmaat van de klok scoorde de Zierikzeese ploeg. Het was overigens pas de tweede keer, dat de Zierikzeese ploeg in de sterkst mogelijke opstelling kon aantreden na de terugkeer van André Hartoog. Eerder waren ook Jaco Vleeshouwer, Peter Lefèvre, Bert Nuyens en Kees de Vos om uiteenlo pende redenen afwezig. Met name het gemis van Jaco Vleeshouwer drukte bijzonder zwaar op de ploeg. Na zijn terugkeer groeide ook Bert de Vos weer naar zijn normale ni veau. Weliswaar draaide Delta Sport nog niet op het niveau van het vorige seizoen, maar de ploeg vertoont toch al veel meer agressiviteit dan eerder in het seizoen. Bovendien is de spel opvatting bijzonder veel ten goede gekeerd. Ook de gewenning tussen de nieuwe trainer/coach Jaap Conse mulder en de spelersgroep lijkt op een aanvaardbaar gehalte te zijn ge komen. Na tien minuten leidde Delta Sport door een gave treffer van Bert de Vos met 15-11 en reeds toen was er eigen lijk al geen vuiltje meer aan de lucht, omdat de Zierikzeese ploeg goed op de aanval bleef spelen en bovendien steeds goed terugverdedigde, wan neer dat nodig was. Hierdoor kon de Rijswijkse ploeg niet een keer meer dichterbij komen. Bij 19-15 bestond die marge nog en toen leverde een de marrage zelfs nog een ruimer gat op. Met nog vijf minuten te gaan prijkte een 22-15 stand op de borden. In de slotfase scoorden beide ploegen nog twee keer, waarmee de eindstand 24- 17 werd, hetgeen de eerste ruime zege betekende van de Zierikzeese ploeg in het lopende seizoen. Mogelijk helpt de overwinning de ploeg over het dode punt heen en houdt de ploeg het ritme nu vast. De Zierikzeese treffers werden ge produceerd door acht spelers. Peter Lefèvre werd met tien treffers topsco rer, Kees de Vos scoorde vier keer, Bert de Vos drie keer en Bert Nuyens en André Hartoog ieder twee keer. De produktie van 24 treffers werd ge completeerd door Cor Lagendijk, Leo Bruggeman en Jaco Vleeshouwer met ieder een doelpunt. ZIERIKZEE - Badmintonclub Zie rikzee organiseert op vrijdag 27 de cember van half acht tot half twaalf 's avonds een Oliebollen- badmintontoernooi in de Burgh- Haamsteedse sporthal Krayestein. Er wordt tijdens dit toernooi uit sluitend gemengddubbel gespeeld. Dit gebeurt wel in drie categorieën, te weten voor districts-competitie- spelers, voor gevorderde recrea tiespelers en voor beginnende recrea tiespelers. Doelman Ed Mouton stopt een schot van Bert de Vos, maar het zou de Rijs wijkse ploeg niet helpen. Delta Sport won afgetekend met 24-17. Kort voor tijd nog uitzichten op winst tegen koploper VLAARDINGEN - Opnieuw zijn de laatste minuten van een zaalkorfbalduel de hoofdmacht van All Ready fataal geworden. Bij koploper Tempo uit Vlaardingen stond All Ready zes minuten voor tijd nog op 9-9 en leek het eerste puntverlies voor Tempo slechts nog een kwes tie van minuten, maar de koelbloedigheid van de thuis ploeg bleek beter, waardoor Tempo koel en berekenend met 12-9 aan het langste eind trok en daardoor uit de eer ste vijf duels de maximale buit van tien punten behaal de. All Ready leed de eerste nederlaag en heeft nu vijftig procent van de haalbare score. ,,De uitslag is over de hele linie ge nomen verdiend yoor Tempo", meen de All Ready-coach Maurice van Goudoever. „Het schot van Tbmpo was over het geheel genomen wat be ter dan aan All Ready-zijde. Boven dien werden door de Zierikzeese ploeg de kansen slecht afgewerkt, dat was van essentieel belang". Tempo speelde hetzelfde spelletje als SEV twee weken eerder. De ploeg verde digde voortdurend op halve afstand van de korf, waardoor All Ready ge dwongen werd om van afstand te schieten en dat is bepaald niet het sterkste punt van de Zierikzeese ploeg. De enige die nog aardig uit de voeten kon met het afstandsschot is Dennis Voshart, maar hij werd be hoorlijk aan banden gelegd, zodat hij weinig aan schieten toekwam. Deson danks scoorde hij nog twee keer. Be langrijk was zeker ook, dat het Zie rikzeese kwartet er dit keer niet in slaagde om ook maar een treffer te produceren. Met name Korrie Stout- jesdijk en Fenny Broek hadden 'glad de dames' tegenover zich, waardoor zij behoorlijk uit de wedstrijd wer den gehouden. Eerste helft AU Ready kwam in de tweede mi nuut reeds op voorsprong uit een af standsschot van Hans van Gastel, maar Tbmpo pakte het initiatief via twee treffers, vooraleer Jacco Stout- jesdijk 2-2 liet aantekenen. Ook hij scoorde van ver. Opnieuw was er een goed antwoord van Tbmpo, want twee uitgespeelde kansen leverden evenzo veel treffers op. Opnieuw kwam het Zierikzeese antwoord van Jacco Stoutjesdijk, maar Tempo handhaafde consequent de twee doelpunten voorsprong, ook toen Dennis Voshart van ver succes boekte. Met 6-4 brak de rust aan. ..Het meest opmerkelijk was zeker. dat het AU Ready ontbrak aan geloof in eigen kunnen", onderkende Mau rice van Goudoever. „Tijdens de rust periode hebben we daar flink op ge hamerd en in de tweede helft leek het rendement te hebben". Binnen zes minuten werd de achterstand wegge werkt door Leo Fonteine en ander maal Jacco Stoutjcsdijk. „Ik dacht dat er toen mogelijkheden kwamen om Tempo op achterstand te gaan zetten". De thuisploeg kwam nog wel op 7-6, maar via Dennis Voshart en Jacco Stoutjcsdijk veroverde AU Ready een 7-8 voorsprong. Tussen de vijftiende en de 25e mi nuut ontwikkelde zich een open duel, waarin All Ready kansen kreeg om de negende treffer te laten aanteke nen. De mogelijkheden werden even wel niet benut. Tbmpo daarentegen slaagde er wel in om de in totaal ge ringe kansen in doelpunten om te zet ten. In de 24e minuut heroverde de thuisploeg een 9-8 voorsprong door twee doelpunten kort achter elkaar. Hans van Gastel scoorde van ver nog wel 9-9, maar Tbmpo bleef toch de agressievere ploeg. In de laatste vijf minuten resulteerde koel afwerken in twee doelpunten, waarna de thuis ploeg in een periode van spelbevrie- zen er ook nog in slaagde om uit een snelle counter 12-9 te laten aanteke nen. „Je moet de kracht op kunnen brengen om ook in deze periode te scoren. Als dat niet lukt loop je het ri sico, dat je op een averechts resultaat uitkomt", concludeerde Van Goud oever, die ondanks de nederlaag toch redelijk tevreden was. „We zullen iets meer lef moeten krijgen om tegen standers met gelijke munt te"kunnen bedienen", besloot hij.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1985 | | pagina 7