Hobbybeurs groot succes in dorpshuis van Bru berichten Streekomroep Schouwen-Duiveland een eind op de goede weg KRO nodigt schakende kinderen uit Man verdacht van verkrachting onder verdoving ZIERIKZEKSCHE NIEUWSBODE Dinsdag 17 december 1985 Nr. 23848 5 In een vol dorpshuis trokken vooral de vele modellen veel aandacht. maakt. Zelfs het paard was zelf ge sneden uit een blok hout. Meeuwsen Ook zagen die vijfhonderd bezoe kers de prachtige verzameling van grondverzetmachines van Mart Meeuwsen waarbij vele jongenshar ten sneller gingen kloppen. Bulldo zers, draglines en andere zware ma chine om model in het zand in het Dorpshuis. Je moet maar op het idee komen om eierdopjes te verzamelen maar me vrouw Den Herder doet het, en met 85 verschillende toonde ze een prach tige verzameling. Haar man, Johan den Herder, had een expositie inge richt over amateurfotografie. Sfeer gevoelige plaatjes, waarbij vooral die van het 400-honderdjarig schoolfeest de aandacht trokken. Jan v.d. Klooster leverde een kunstzinnige bijdrage met zes door hem geschilderde schilderijen. Drie in acryl over sport en drie over histo rische zeilvaart. Sprak de burge meester niet over "Gouden handen", in z'n openingswoord?- De Welfare van het Rode Kruis had een stand ingericht waar weer andere staaltjes van huisvlijt werden ge toond én verkocht. Ruim driehon derd gulden bleek het verkoopresul taat, dat ten goede komt aan het Rode Kruis. Nostalgie Helemaal op de nostalgische toer was de expositie van oude ansichten van den durpsbarbier Johannes de kapper. Daaruit bleek ook dat het dorps- en havengezicht van Bru in de loop der jaren danig is veranderd, en soms zeker niet ten goede. De houten vissersvloot, de open Dee, de molens, de tijd stond even stil. Veel belangstelling trok ook Piet Neele met een demonstratie bloem- sierkunst. Met vaardige hand maakte hij enkele voor deze tijd toepasselij ke kerststukjes waar vooral vee] vrouwen hun belangstelling naar uit lieten gaan. In de kelder van het Dorpshuis ver toonde Piet Bolkenbaas, bestuurslid van de postzegelvereniging, enkele dia-series voor de jeugd over het op zetten van een verzameling. Postze gels, oude munten en oude ansichten konden geruild en gekocht worden bij een stand van ,,De Verzamelwin- kel". Het was voor de hobbyisten maar zeker ook voor de bezoekers een dag om met veel plezier en voldoening aan terug te denken. Van het geheel maakte de zieken- huisomroep Nomen Nescio een sfeer opname die woensdagavond om kwart over acht wordt uitgezonden. Aanstekelijk ,,Het is het enthousiasme van de deelnemers dat je aansteekt en dat er voor zorgt dat je eigenlijk al weer aan volgend jaar denkt", aldus Jaap Hui- zer. ,,De constructie van zo'n dag is ei genlijk zo simpel, zonder regels, over organisatie of subsidie. Wij huren het Dorpshuis en komen met enkele ver lotingen weer uit te kosten. Het in richten van de stands doen de hobby isten zelf. Hieruit blijkt weer wat een stel goed gemotiveerde mensen tot stand kunnen brengen. Een compli ment zeker voor alle deelnemers". Burgemeester T. C. Hekman: Het smaakt naar meer creatieve instelling hebben en een zinvolle invulling aan hun vrije tijd weten te geven", aldus Huizen Veelzijdig De "sterkte" van de hobbybeurs is natuurlijk z'n veelzijdigheid. Ieder een vindt wel iets van z'n gading wat hij wil bekijken. In vergelijking met vorig jaar was het aantal deelnemers nog uitgebreid wat d$ variëteit nog groter maakte. De schaakpartij die de burgemeester speelde was op één van de zes borden van de schaakver eniging TOG die de gehele dag door druk bezet waren. Leuke onderlinge partijen maar ook simultaanpartijen die door de clubkampioen Jan de Korte werden verzorgd. Een prachtig hoekje had de schilder- en tekenclub "De Teke naars" ingericht met fraaie werk stukken. Grootste "kijkcijfers" be haalden de schilderwerken van de vissersplaats zelf. Stimulerend ge zicht tijdens die dag is uiteraard dat de leden van de club ook in het Dorpshuis nog aan het schilderen waren. De postzegelvereniging had een ex positie ingericht van enkele thema's die leden verzamelen. Lydie Wie- brens over ruimtevaart, Johannes Padmos over overzeese gebiedsdelen, Eddy Schild met automatenboekjes, Jan Reurich met oude poststukken en Jaap Huizer met Koninklijk Huis. De talentvolle To Bolijn-Okkerse exposeerde met schitterende penteke ningen en houtsnijwerk. Haar exclu sieve werk draagt vooral een sterk streekgebonden karakter dat tot uit drukking komt in fraaie havenge zichten en portrettekeningen, van be kende Bruënaren. Een bijzondere curiositeit was de zeer uitgebreide verzameling Anton Pieck" die Eline Wiebrens had uit gestald. Boeken, prenten, kalenders en kaarten van de schilder, graficus en illustrator Pieck in vele soorten en maten. Mevrouw Bouwens was aanwezig met haar originele Bruse kleder drachtpoppen, zoals de mosselschip- per met klepbroek, poppen met de zondagse- en doordeweekse dracht en een met de rouwkleding zoals die tot half deze eeuw werd gedragen. Wat je met droogbloemen allemaal kunt versieren, mevrouw Capelle- Duivendijk liet het uitgebreid zien, kaarsen, washandjes, schilderijtjes en nog veel meer. Een erg leuk onder deel van de beurs. Zeer nadrukkelijk aanwezig waren weer de modelbouwers. Het grote po dium van het Dorpshuis stond er vol mee. Kotters van de eigen vloot op schaal, de boot van Zijpe en verder van een oude hoogaars tot een mo derne duwboot. Deelnemende bou wers waren Krijn Born, Kees Versen- daal, Adrie Vane, C. de Keijzer, Marinus Padmos, Piet van Roon en Kees Hoogerwerf. Schitterende staaltjes vakman schap die met hun maritieme karak ter Bru als vissersplaats illustreer den. Daarbij misstond zeker niet de Zeeuwse driekwartswagen met paard die de heer C. Hoogerwerf sr. had ge BRUINISSE - „Waar verstand en hart gelijk wakker zijn, brengt de vlijt verbazende dingen teweeg". Met dat Duitse spreekwoord opende burgemeester T. C. Hekman zaterdag 14 december de grote hobby-dag die voor de tweede keer in het Dorpshuis werd gehouden en die on geveer vijfhonderd mensen trok. De meesten uit Bruinis- se natuurlijk maar daarnaast nog van geheel Schou- wen-Duiveland en Goeree-Overflakkee. Derhalve een groot succes voor de deelnemende hobbyisten en weer kwam de vraag aan de orde "Moeten we dit elk jaar doen?". De burgemeester ging in z'n ope ningswoord ook dieper in op de bete kenis van een zinvolle vrijetijds besteding: ,,In mijn tienjarig burgemeesterschap heb ik me al me nigmaal verbaasd wat een aantal hobbyisten in onze gemeente in hun vrije tijd weten te presteren. Ik noem hen altijd maar mensen met gouden handen. Het zijn in mijn ogen ook ge lukkige mensen, die hun vrije tijd zo weten in te vullen en daarmee meer kleur, fleur en inhoud aan hun leven weten te geven. Temidden van alle spanningen waarmee de mens van vandaag op alle terreinen van het le ven mee wordt geconfronteerd, kan het recreatief bezig zijn in de vrije tijd ontspannend werken en zich daarmee opladen om zijn dagelijkse taak te kunnen vervullen. De hobbybeurs van vandaag kan wellicht een idee opleveren waarmee de tijd kan worden opgevuld. Het is in ieder geval heel wat nuttiger en be ter dan 's avonds lui achterover ge leund naar de televisie te kijken, die dan vaak ook nog spanningen aan draagt". Twee doelen De burgervader stelde verder dat de hobbybeurs eigenlijk twee doelen dient. In de eerste plaats de gelegen heid voor de hobbyisten om de in vele uren gemaakte vrijetijdsprodukten eens aan het publiek te tonen, en in de tweede plaats om het publiek een aantal genoeglijke uren te bezorgen in het aanschouwen van wat de deel nemers gepresteerd hebben". Tbnslot- te hoop ik dat het een jaarlijkse tra ditie wordt om hiermee door te gaan: Het smaakt naar meer". De min of meer officiële openings handeling van de beurs was de eerste zet van de burgemeester in z'n partij schaak tegen Jaap Huizer, (mede)or- ganisator van deze voortreffelijk geslaagde beurs. Wie de partij won? Och, het was niet belangrijk want in het Dorpshuis heerste meer de Olym pische gedachte van meedoen is be langrijker dan winnen of ergens in uitblinken. Eerder al had Huizer de burge meester en alle deelnemers welkom geheten en de laatste categorie be dankt voor hun spontane medewer king om deze dag weer mogelijk te maken: „Burgemeester Hekman, u bent zelf een zeer actief persoon en daarom moet het u een deugd doen burgervader te zijn in een zeer actieve plaats als Bru en vandaag temidden bent van een stel zeer actieve mensen. Ons dorp is niet alleen erg actief in economisch-, politiek- of op vereni- gingsgebied, maar daarnaast zijn er ook veel mensen die een bijzonder De openingshandeling van de hobbybeurs: Burgemeester Hekman tracht zijn opponent schaak-mat te krijgen. In ieder geval verloor er één CDA-er. Vervolg van pagina 1. Van maart dit jaar kon met een groep van zestien mensen worden verder gewerkt. Zij vertegenwoordi gende instellingen en instanties als: kerken, jeugdwerk, maatschappelij ke dienstverlening, onderwijs, gees telijk gehandicaptenzorg, ouderen, bedrijfsleven, sport, kleine kernen, educatie en de ziekenomroep. Daar dienen in de nabije toekomst dan nog bij te komen vertegenwoordigingen uit de agrarische sector, het VVV en eventueel uit het gemeentelijk be stuur. Eind oktober konden de staturen van de stichting passeren. Het dage lijks bestuur wordt naast voorzitter Elso Karei en secretaris Gabri de Groot thans gevormd door mevrouw J. de Ronde uit Bruinisse en door de heren H. M. van der Post en H. van Dam, beiden uit Zierikzee. Om niet al te uitgebreid in te gaan op de wettelijke bepalingen ten aan zien van een lokale omroep kan kort weg gezegd worden, dat voorafgaand op de nieuwe wetgeving, die waar schijnlijk per 1 januari 1987 van kracht zal worden, reeds nu door de minister zendvergunningen voor streekomroepen worden verstrekt. Men telt er in ons land inmiddels on geveer tachtig. Schouwen-Duiveland hoopt één van de volgende te worden. Belangrijkste eis bij het verkrijgen van de zendvergunning is, zoals ge zegd, de representativiteit. Doelstelling In de thans gevormde stichting komt de poging daartoe tot uiting in de brede samenstelling van het alge meen bestuur, maar uiteraard ook in de doelstellingen, waarvan de be langrijkste luidt: 'De stichting heeft ten doel het verzorgen van omroep programma's in de gemeenten Brou wershaven, Bruinisse, Duiveland, Middenschouwen, Westerschouwen en Zierikzee. Zij tracht dit doel en al hetgeen daarmee in de ruimste zin verband houdt te verwezenlijken door het aanwenden van alle geoor loofde middelen, welke voor de wer- zenlijking van het doel der stichting bevorderlijk zijn. De uitzendingen der stichting hebben in het bijzonder betrekking op de genoemde gemeen ten en zijn gericht op de bevrediging van de in die gemeenten levende cul turele, educatieve, religieuze, sport, recreatieve, agrarische en maatschap pelijke sectoren. Vooruitlopend op de toekomst is thans reeds een soort werkgroep- programmaraad aan het werk om straks zo'n goed en breed mogelijke opzet van de programma's op Radio Schouwen-Duiveland te waarborgen. Zo'n programmaraad zal derhalve zo mogelijk nog breder van samenstel ling moeten worden dap het alge meen bestuur. Financiën vormen uiteraard een volgend belangrijk facet, waar veel aandacht aan besteed zal moeten worden. Een nog wat ruw opgezette begroting leert, dat er een startkapi taal van ongeveer 36.000,— nodig zal zijn om Radio Schouwen-Duive land met duidelijke bestaanszeker heid de lucht in te krijgen. De jaar lijkse exploitatie-opzet zou vervolgens ongeveer 25.000,— belo pen. Belangrijk bij dit alles is na tuurlijk vooral de vrijwillige basis waarop het werk voor de Streekom roep dient te geschieden. Inkomsten van reclameboodschappen zijn voor lopig niet ter sprake, eenvoudig om dat de commercie (nog) niet is toe gestaan op de lokale zenders. Elso Karei en Gabri de Groot laten weten, dat er volgens hen - en vol gens de ervaringen van de OLON, een landelijke organisatie voor streekomroepen, waar Streekom roep Schouwen-Duiveland zich ook inmiddels bij heeft aangesloten - di verse mogelijkheden zijn om aan geld te komen. Voor het verwerven van een start kapitaal zou bijvoorbeeld gedacht kunnen worden aan diverse ludieke acties, de opbrengst waarvan zou kunnen aantonen, dat het initiatief van streekradio door vele bewoners wordt gedragen. Verder denkt men aan donaties en giften en het heffen van tarieven voor diensten (medede lingen en dergelijke) voor allerlei in stanties (bijvoorbeeld weekagenda VVV's. aankondiging activiteiten jeugdsozen, enzovoort, enzovoort). Het ligt niet in de bedoeling bij de gemeenten aan te kloppen voor een subsidie. Een spontane geste van die kant, zou natuurlijk welkom zijn. maar voorshands heeft men er niet voor gekozen daar een beroep op te doen. Veel beter zou men het achten, als een gemeente bijvoorbeeld ook zou betalen voor aan haar verleende diensten, zoals het verzorgen van de gemeentelijke mededelingenrubriek. Waarom? Op de vraag waarom zij zich - uiter aard op persoonlijke titel - zo inzet ten voor de totstandkoming van een streekomroep op Schouwen-Duive land, laten de voorzitter en de secre taris beiden weten het een bijzonder leuk initiatief te vinden omdat radio zo'n belangrijk samenbindend ele ment in zich kan hebben. Het kan de mensen in vele sectoren van de sa menleving volgens hen dichter bijeen brengen. Mensen, die eenzelfde soort enthou siasme in zich voelen opborrelen en daar uiting aan willen geven door op de één of andere manier straks bij de Streekomroep Schouwen-Duiveland betrokken te willen zijn, kunnen dat nu reeds kenbaar maken bij het secre tariaat: G. W. de Groot, Gravenstraat 2. 4301 GV Zierikzee. tel. 0110-3430. Voor wie beseft, dat er uiteraard toch ook eerst geld nodig zal zijn om de streekradio de lucht in te krijgen en voor wie daar thans ook reeds een steentje aan wil bijdragen, is het wel licht goed te weten, dat met ingang van 1 januari 1986 het gironummer 1615124 ten name van Streekomroep Schouwen-Duiveland daar voor open staat. Ten slotte nog even iets over de technische kant. De keuze 'lucht' of 'kabel' is op Schouwen-Duiveland niet aan de orde. want, zoals bekend, de regio is kabelloos. „Gelukkig in dit verband", vindt Gabri de Groot, want het streven is erop gericht het bereik overal gelijkwaardig te krij gen en voor iedereen bereikbaar. Het wordt dus 'door de lucht' als de mi nisteriële toestemming voor het ge bruik van dat stukje FM/band er komt. Ook gasten Bovendien zullen dan ook de toe ristische gasten op de campings en op het water Radio Schouwen-Duive land kunnen ontvangen en uiteraard zullen daar ook voor hen wetens waardige berichten op te beluisteren zijn. Men verwacht in deze vrij vlak ke regio wel een bereik van 8 km per zender te kunnen behalen, zodat straks met twee 'sprieten' kan wor den volstaan, maar als de kwaliteit het vereist zullen er drie komen, want van Bruinisse tot en met de Westhoek moet de ontvangst kwalita tief hetzelfde zijn, vindt het bestuur. Over inhoud en opzet van program ma's zijn de plannen nog in een be ginstadium. Als de zendvergunning afkomt, heeft men de mogelijkheid gedurende de volle 24 uur uit te zen den. Maar de stichting voelt er niets voor zich aan de Streekomroep Schouwen-Duiveland te gaan vertil len en daarom zal op bescheiden schaal worden begonnen bijvoor beeld elke avond van zes tot acht uur en met extra uitzendingen bij specia le gelegenheden. Schouwen-Duiveland leent zich door zijn geografische en afgebaken de ligging volgens Elso en Gabri uit stekend vooreen lokale omroep en ze maken er zich, samen met die enthou siaste vrijwilligers, sterk voor hun doel zo snel mogelijk te bereiken. RUÏNERVVOLD - De gelukwensen van de schakende lagere-schoolkin- deren uit het Drentse Ruinerwold aan de Rus Gari Kasparov met het behalen van de wereldtitel schaken hebben een vervolg gekregen. Zo'n 25 kinderen uit het Drentse dorp zijn door de KRO uitgenodigd om vrij dagmiddag samen niet hun schaakle raar naar de KRO-studio in Hilver sum te komen, waar de tweekamp tussen de Nederlander Jan Timman en Kasparov wordt gehouden. Schaakleraar Van Boekei denkt dat hij en zijn leerlingen persoonlijk ken nis zullen mogen maken met de Rus. Hij hoopt van harte dat die ook be leid is een simultaanschaakspelletje met de kinderen te spelen. Ruim een maand geleden stuurde de Ruinerwoldse schaakleraar een fe licitatiebrief mede namens de leer lingen, vergezeld van een groepsfoto, via de schaakbond naar Kasparov om hem te feliciteren met zijn net be haalde wereldtitel. BERGHEM - Wethouder J. van den Heuvel van het Brabantse Berghem heeft zijn ontslag ingediend. In een brief aan de gemeenteraad schrijft hij niet meer goed te kunnen functio neren in verband met een aantal ver dachtmakingen aan zijn adres. Dat heeft burgemeester B. Straatsma dinsdagmorgen meegedeeld. UTRECHT - De Algemene Bond van Gehandicapten en Arbeidsonge schikten ANIB wil dat de regering de herziening van het stelsel van sociale zekerheid uitstelt tot na de kamer verkiezingen van mei 1986. De kie zers moeten zich kunnen uitspreken over de regeringsplannen met de uit keringen. Zo heeft de ledenraad van de ANIB in Utrecht vastgesteld. „Optimisme over volkshuisvesting misplaatst" AMSTERDAM - Voor optimisme over de volkshuisvesting, zoals som mige deskundigen ons willen doen geloven, is geen reden. Statistisch mag het woningtekort dan misschien zijn opgeheven, maar dat heeft niets met de feitelijke woningnood te ma ken. Het achterstallig onderhoud in de bestaande woningvoorraad vormt een onrustbarend probleem. Dat zei drs. H. J. van Herwijnen, directeur van de Vereniging Eigen Huis, dinsdag in Amsterdam op het congres ,,In Holland slaat een huis". Een voorzichtige schatting van de kosten die met het wegwerken van dat achterstallig onderhoud zijn ge moeid komt uit op minstens 15 mil jard gulden, aldus Van Herwijnen. Dat geeft volgens hem aan dat men moeilijk kan volhouden dat de over heidsuitgaven op het terrein van de volkshuisvesting beheersbaar zijn geworden. Bij de vraag of er gesloopt dan wel hersteld moet worden dient centraal te staan of de woningen daarna voldoen aan de reële woon wensen van de consument. Zo niet, dan betekent dit volgens Van Herwij nen onvermijdelijk grote leegstand van technisch knap herstelde wonin gen. Hij vindt ook het optimisme ten aanzien van de woonlasten mis plaatst. Voor velen zijn die nog on aanvaardbaar hoog en van enig zicht op verlaging is geen sprake. Nieuwe vormen van financiering kunnen slechts een marginale bijdrage leve ren aan verlaging van de woonlasten, aldus de directeur van Eigen Huis. t AMSTERDAM - De rijkspolitie in De Beemster (Noord-Holland) heeft dit weekeinde de 52-jarige bordeel houder J. P. uit die gemeente aange houden op het vermoeden vrouwen seksueel te hebben misbruikt nadat dezen eerst met behulp van een zwaar slaapmiddel waren verdoofd. Dit heeft een woordvoerder van de rijkspolitie in Amsterdam maandag meegedeeld. De aanhouding geschiedde in op dracht van de Officier van Justitie te Alkmaar nadat een vrouw en haar negentienjarige dochter uit Terneu- zen na een auto-ongeval moesten worden opgenomen in een zieken huis in Purmerend. Beide vrouwen, die bij P. op bezoek waren geweest, bleken onder invloed van vermoede lijk een zwaar slaapmiddel. Eerder dit jaar werd P. al aange houden in Amsterdam en Diever we gens het seksueel misbruiken van vijf jonge vrouwen, die hij met een zwaar slaapmiddel had bedwelmd. Via door hem, veelal onder valse naam, geplaatste advertenties kwam P. doorgaans met de vrouwen in con tact. Onder valse voorwendsels - hij gaf zich vaak uit voor therapeut en voor producer van tv-programma's - lokte hij de vrouwen naar zijn wo ning. waar hij de vrouwen een slaap middel toediende en zich vervolgens aan hen vergreep. Ook de moeder en dochter uit Ter- neuzen waren via een advertentie in een ochtendblad met de bordeelhou der in contact gekomen. Ook deze keer had P. zich van een valse naam bediend en zich uitgegeven voor een 26-jarige man die op zoek was naar een nieuwe partner. Bij een huiszoe king dit weekeinde in de woning van P. vond de politie onder meer een hoeveelheid slaapmiddelen en brie ven van jonge vrouwen, met wie P. contact zocht. De in beslaggenomen slaapmiddelen alsmede bloed monsters van de vrouwen uit Terneu- zen worden onderzocht in het gerech telijk laboratorium in Rijswijk. Aldabi, 15-12 van Caldera naar Suan Juan Nedlloyd Delft, 15-12 van Hongkonr naar Busan Nedlloyd Hollandia, 15-12 van Belize naar Puerto Cortes Nedlloyd Houtman, 15-12 45 Z Irak- lion naar Fos Sur Mer Alnati, 16-12 570 z.z.w. Sao Vicente naar Cabo Delo. Nedlloyd Dejima, 17-12 te Djeddah verw. Nedlloyd Delft, 16-12 170 w.z.w. Kee- lung naar Busan. Nedlloyd Hollandia, 16-12 te St. 1b- mas. Nedlloyd Rotterdam, 17-12 te Valen cia verw. Ondina, 16-12 van New York naar Mexico. Zafra, 13-12 te Auckfield. Aardappelbeurs ROTTERDAM, 16-12. Consumptie aardappelen, los verladen af bedrijf, per 100 kg, exclusief B.T.W. Klei-aardappelen: Bintje 35-50 mm 6,50-/ 7,00; Bintje 35-55 mm 9,50- 11,00; Bintje 50 mm opwaarts 17,50-/ 18,50; Bintje 50 mm op waarts (frites) 18,50-/ 20,00; Eigen heimer 35 mm opwaarts in zakken 23,00-/ 25,00. Zandaardappelen: Bintje 35-50 mm 6,00-/ 6,50; Bintje 50 mm opwaarts 16,50-/ 17,50. Exportaardappelen: Bintje klei 45 mm opwaarts 11,00-/ 11,50. Voeraardappelen: 5,50-/ 6,25. De stemming was rustig. Nederlandse Hervormde Kerk Aangenomen naar Huizen: G. van den End te Kampen, die bedankte voor Veenendaal (toez.). Bedankt voor Otterlo: T. Ouwer- kerk te IJzendoorn. Gereformeerde Kerken Beroepen te Urk: drs. H. A. Speel man te Krabbendijke. Aangenomen naar Appelscha: drs. J. H. Binnema, kand. te Amsterdam. Christelijke Gereformeerde Kerken Bedankt voor St. Jansklooster in combinatie met Zwartsluis: J. P. Boi- ten te Schiedam. Tweetal te Urk (Maranathakcrk): L. W. Bilkes te Ermelo en P. den But ter te Middelharnis. Gereformeerde Gemeenten Beroepen te Hoogvliet: J. J..van Ee- keveld te Zeist; te Boskoop en te St. Annaland: A. Moerkerken te Nieuw- Beijerland. Bedankt voor Hilversum: Chr. v. d. Poel te Yerseke. Oud Ger. Gemeente BRUINISSE - De Oud. Ger. Gemeen te hoopt op zaterdag 21 december kerkdienst te houden. Aanvang 19.00 uur. Voorganger is ds. A. D. Muilwijk die de Heilige Doop zal bedienen. 4

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1985 | | pagina 5