streeknieuws n 5 I\epal-wenskaarten vinden gretig aftrek in provincie Uitvoering Nu met Hope op hoogstaand niveau Commissie jeugd- en jongerenwerk 4 ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE Dinsdag 3 december 1985 Nr. 23840 MIDDELBURG - De Nepal-wenskaarten, die in het ka der van de actie „Zeeland helpt Nepal" zijn vervaardigd en waarvan vorige week de eerste exemplaren officieel door de Commissaris der koningin, dr. C. Boertien, aan een aantal groot-afnemers werden aangeboden, vinden gretig aftrek in de provincie. In één week zijn er ruim 5700 exemplaren verkocht. Bedrijfsleven, provincie, ge meenten, waterschappen, boekhandelaren namen de eer ste helft van de tienduizend wenskaarten voor hun reke ning. De prijs van de kaarten is vastge steld op 2,-, inclusief enveloppe. De opbrengst komt volledig ten goede aan de actie „Zeeland helpt Nepal", voor de bouw van schooltjes in West- Nepal. Donderdag 28 november werd in de NHO-school te IJzendijke een bazar gehouden ten bate van de schooltjes in West-Nepal door klas 1 van de Intas-opleiding. De afgelopen weken hadden de leerlingen boeken, kle ding, speelgoed en huishoudartike- len ingezameld, die te koop werden aangeboden. Van de LTS te Oostburg waren tafels en stoeltjes geleend. De bazar werd op originele wijze ge opend door mevrouw Nirmala Mu- nanharmi. een Nepalese, tegenwoor dig wonend in Vlissingen. Zij verkocht het eerste artikel. De actie heeft in totaal circa 1000 gulden opge bracht In januari worden door de leerlin gen pannekoeken gebakken, waar van de opbrengst ten goede komt aan de actie „Zeeland helpt Nepal". De gemeenteraad van Sas van Gent heeft besloten, in haar vergadering van 31 oktober, het voorgestelde be drag ad 1 cent per inwoner ten behoe ve van de actie te verhogen tot in to taal 500 gulden. Een liedje van geluk (vorige week ontving de Sint mijn verslag over de verbijsterende toe stand van zijn liederen. Hier volgt zijn wijze antwoord). Ja. echtik was zeer overstuur, ik was totaal van slag. Maar alles was van korte duur toen ik weer kind'ren zag. Zij zongen mee met hart en mond. (al ging de tekst vaak fout) 'geluk' was wat ik bij hen vond, zo'n lied laat mij niet koud. Wie elke dag zó'n liedje zingt is in zijn zang uniek. Een liedje van geluk weerklinkt en dan ontstaat: muziek. Muziek heeft nimmer mij verveeld maar ik zoek geen genie. Een kind dat Vader Jakob speelt ddt is een symfonie! Het doet mijn oude hart zo goed als je je zingend uit: je met een lied de afioas doet, zomaar een wijsje fluit. De man, die met een zware stem heel zacht een liedje zingt, de baby lacht zo stil riaar hem de vader wiegt het kind. En kijk dat meisje toch eens aan het orgel speelt op straat het meisje kan niet blijven staan, danst zomaar in de maat. En denk eens aan die oude man, zijn stem ging wat teloor, hij zingt, zolang hij nog maar kan in het bejaardenkoor. Ja, zelfs het enthousiast gekweel van iemand in het bad, het 'zien' is voor mijn oog teveel 't geluid word ik nooit zat. Vivaldi, Bach of Dedekind. hun werk kan niet meer stxtk maar mooier nog dan Bach vind ik een liedje van geluk. Wie zich zo uit in klank of stem is voor mij sympathiek. Sint geeft u graag de letter M., de M. van: véél Muziek! Namens de Sint: MARZAS Vervolg van pagina 1. kaanse kap- en scheersalons gebrui kelijk was, en nog is, om de wachttijd te bekorten. Deze zangnummers, ge bracht in toepasselijke kleding, wer den uitstekend vertolkt onder leiding van Elvira Vos-Simons. Zowel het groepje dames als de wat grotere he ren oogstten een ovationeel applaus. En voor Schouwen-Duiveland was het een onbetwiste primeur! Nu met Hope als koor gaat elk jaar vooruit. Moeilijke stukken werden correct en vol maatgevoel gezongen en het nummer lm Prater blüh'n wie der die Baume, begeleid door Excelsi or, moest op veler verzoek worden herhaald. Mevrouw Geleijnse com plimenteerde zeer terecht een ieder die aan het welslagen van deze uit voering had meegewerkt. Een grote loterij en raden naar de naam van een klederdrachtpop en tot slot een gezellig bal maakten deze uitvoering uiterst geslaagd. Jazz en sport De Salt Lake Jazzband te Middel burg, bestaande uit zeven leden zal op vrijdag 6 december een optreden verzorgen in café-restaurant het Ko peren Galjoen in Middelburg. Door een belangeloze medewerking van zo wel de band als het Koper Galjoen komt een belangrijk deel van de bar- opbrengst ten goede van de actie. En tree is gratis. Dat er soms zeer originele manie ren bedacht worden om de actie te steunen, kwam naar voren bij de voetbalwedstrijd Nederland-België. Een lid van Gedeputeerde Staten van Zeeland schonk de inzet van de pool aan de actie. WESTENSCHOUWEN inbraak met diefstal In de loop van de maandagavond werd ingebroken in de woning van J. B. aan de Steenweg. Via het forceren van de garagedeur werd onrechtma tig toegang tot het pand verschaft, waaruit een kleuren-t.v. en een radio cassetterecorder werden weg geno men, samen een waarde van 2700,— vertegenwoordigend. BURGH-H AAMSTEDE Huisvrouwen De Nederlandse Vereniging van Huisvrouwen, afdeling Westerschou- wen, heeft voor dinsdag 17 december een kerstprogramma gepland in de Schutse te Burgh-Haamstede. Vanaf 14.00 uur staat de leden onder meer samenzang, het huisvrouwenkoor, so lozang en een gedicht te wachten. SCHARENDIJKE Promotie politie Wachtmeester ee'rste klas H. van der Bie uit Renesse, is per 1 december benoemd tot postcommandant Mid- denschouwen te Scharendijke. Zijn benoeming houdt tevens een promo tie in tot opperwachtmeester. Van der Bie komt hiermee in de plaats van de eerder vertrokken opper Priem. Woensdag' 4 december Nederland 1 09.00 uur Plaatjes kijken, afl. 3 09.30 uur Nieuws voor doven en slechthorenden 09.35 uur Engels Basisonderwijs: Sa ve planet (3) 10.00 uur Nieuws uit de natuur, afl. 9 11.00 uur Asjemenou, afl. 6 11.30 uur Jonge Europeanen, afl. 2 13.00 uur Nieuws voor doven en slechthorenden 14.30 uur VARA's Filmclub met: 14.32 uur Gil en Julie. Afl. Gil doet de was. 14.37 uur Marcelko en Opa Benifac, Tsjechische tekenfilm. 14.45 uur Emma en haar opa. Afl. De cember 14.55 uur Pippi Langkous, Zweedse kinderserie naar de verhalen van Astrid Lindgren. Afl. Pippi gaat de lucht in. 15.20 uur Op weg, Duitse serie over de mannen van de grote weg. Afl. 10. Dodelijke dosis. Aman's familie wacht met spanning op Meersdonk, omdat hij medicijnen bij zich heeft voor het hoofd van de familie. 16.10 uur Zo jong als je je voelt, En gelse comedy-serie. Afl.: De Best seller. In de straat waar Hester en William wonen, ontvlamt de hartstocht in alle hevigheid. Hester komt op het idee hierover een roman te schrijven. 16.35 uur Sportlaan '80. American Football. Presentatie: Dolf Brou wers. 17.05 uur VARA's Clipparade. Pre sentatie: Adeline van Lier. 17.30 uur Journaal 17.46 uur Sportlaan '80, gasten en op vallende wedstrijdbeèlden. Presenta tie: Dolf Brouwers. 18.25 uur Engels voor Gevorderden (Follow Through), les 8 (herh). 18.55 uur De Fabeltjeskrant 19.00 uur De Snorkels, tekenfilmse rie. Afl. Allstars Reggeaband; De Snorkelschat. 19.23 uur Zeg 'ns AAA, comedy-serie. Hans zit weer in Griekenland en Ly- die in Nederland. Wanner ze elkaar eindelijk ontmoeten, valt er heel wat uit te leggen. 20.00 uur Journaal 20.28 uur Kinderpostzegelaktie 1985 - Kind en Verkeer 20.35 uur De Speurder, Duitse serie. Afl.: Verkocht en verraden. Vracht wagens vol met waardevolle inhoud verdwijnen steeds vaker. Iedere actie van de politie, de daders te pakken, mislukt. Zou er binnen het politie apparaat een lek zitten? 21.25 uur Pisa 21.50 uur Achter het nieuws, actuali teitenrubriek 22.30 uur Sonja op woensdag 23.35 uur Journaal 23.40 uur Journaal voor doven en slechthorenden Nederland 2 13.00 uur Nieuws voor doven en slechthorenden 15.30 uur VPRO's Weide Wereld. Met om: 15.30 uur Laurel Hardy, film van de dikke en de dunne uit 1930. Afl.: Een fluitje van een cent (Hog wild). 15.50 uur Blikskaters 16.05 uur Punky Brewster. Afl. 10. Punky's pop 16.30 uur Theo en Thea, kinderpro gramma 16.40 uur Verhalen van de Zwarte kraai, griezelprogramma voor kinde ren 16.50 uur Kleuterclips. Met: Meester Warhoofd; Wie redt Joppe? Afl. Op zolder; Hamm hoppa. 17.40 uur TEMA: Omgaan met geeste lijk gehandicapten. 18.15 uur Nieuws voor doven en slechthorenden 18.30 uur Sesamstraat 18.45 uur Jeugdjournaal 19.00 uur Journaal 19.12 uur Uitzending van de P.S.P. 19.22 uur Van Gewest tot Gewest, re gionaal magazine. Vandaag: 1. Belgen en Nederlanders leren van elkaar. 2. De persfotograaf. 3. Lobbyen in Den Haag. 4. Het bliss-systeem 20.10 uur Nederland C, cultureel ma gazine 20.40 uur Bastile, Nederlandse speel film uit 1984 van Rudolf van den Berg, naar het boek La Place de la Bastille, van León de Winter. Een on bestemd gevoel van onrust beheerst het bestaan van Paul de Wit. Bij toe val komt hij op het spoor van een dubbelganger, die hij houdt voor zijn in de oorlog gedeporteerde tweeling broertje Philip. 22.30 uur Journaal 22.45 uur Den Haag vandaag 23.00 uur Studio Sport 23.30 uur Nieuws voor doven en slechthorenden BRT 1 17.30 uur De Trofee van de TV, bas ketbalspel in veertien wekelijkse les sen met een wedstrijd tussen scholen om de Trofee van de TV. Vandaag: Berchem-Gent (finale meisjes). Pre sentatie: Wim Cluytens. 17.55 uur Journaal 18.00 uur Tik Tak, kleuterprogram ma 18.05 uur Plons, kinderprogramma. Afl. Plons en de nachtegaal. 18.10 uur Zeppelin, informatief kin dermagazine en tekenfilm. Presenta tie: Rafaël Troch. 18.35 Kapitein Zeppos, Vlaamse tv- serie. Afl. 18: Deeglantier(4). Met o.a. Senne Rouffaer, Raymond Bossaerts en Vera Veroft. (herh). 19.00 uur Uitzending door derden: Een programma van de Katholieke Televisie- en Radio-Omroep. 19.40 uur Paardekoersen, mededelin gen en programma-overzicht. 19.45 uur Journaal 20.10 uur Kijk uit! Verkeerstips. 20.15 uur Namen noemen, spelpro- gramma waarin twee panels, samen gesteld uit bekende personen via cryptische omschrijvingen eigenna men raden. Presentatie: Kurt van Eeghem. 21.00 uur Leven met borstkanker. Afl. 4: Nazorg. Na het ziekenhuis staat de patiënte nog een lang ver werkingsproces te wachten. 21.45 uur Wie schijft die blijft, boe- kenmagazine. 22.35 uur Nationale loterij en Paar dekoersen. 22.40 uur Journaal. Aansl. Coda: Zo als ik adem zal ik herhalen, van Ben Cami. BRT 2 19.00 uur Zonen én dochters (Sons and daughters), Australische tv-serie. Met: Ann Henderson-Stires, Rowena Wallace, Alexandera Fowler e.a. 19.25 uur Tijdrover. Make up. Afl. 2. 19.42 uur Mededelingen en program- ma-overzicht. 19.45 uur Journaal. Aansl.: Program ma-overzicht. 20.10 uur Videomateh, videospelletje met Marleen Gordts. 20.20 uur De gestolen misdaad (Le vo- leur des crimes), Franse/Italiaanse speelfilm uit 1969. Met in de hoofd rollen: Jean-Louis Trintignant, Ro bert Hossein, Florinda Bolkon e.a. Regie: Nadine Trintignant. (Origine le versie met Nederlandse ondertite ling). Jean is getuige van een zelf moord die hij niet heeft kunnen verhinderen. Hij is daar zo onderste boven van dat hij gevaarlijke fanta sieën gaat bouwen. 21.50 uur Concert Festival van Vlaan deren. Wien, du nicht allein. Concert Festival van Vlaanderen. 'Lied der Waldtaube' uit 'Gurreleder' van Schönberg en Suite uit 'Der Rosenka- valier', van R. Strauss. Uitgevoerd door het Filharmonisch Orkest van Vlaanderen o.l.v. Emil Tsjakarov, m.m.v. Jard van Nes, alt. Donderdag 5 december Nederland 1 09.30 uur Nieuws voor doven en slechthorenden. 10.30 uur Telebord. Afl. 9: De kleine bakker. 13.00 uur Nieuws .„voor doven en slechthorenden. 15.30 uur Naar de Hubbard Gletsjer, natuurfilm uit de serie The Challen gers. 16.00 uur Sint Nicolaasfeest, Sinter klaasprogramma vanuit de Krake ling in Amsterdam. M.m.v. Jan Klaassen en Katrijn, een domme goo chelaar, Burny Bos en een orkest o.l.v. Rob Franken, (herh. v. 1981). 16.50 uur EO-Kinderkrant, geva rieerd kinderprogramma. 17.30 uur Journaal. 17.46 uur Tijdsein-Buitenland, blik over de grenzen met Tijdsein-buiten landcommentator Aad Kamsteeg. 18.25 uur Voorlichting Biotechnolo gie. 18.40 uur Voorlichting Leermoeilijk heden. 19.00 uur De Familie Robinson, te kenfilmserie. Afl. 10: De melkboom. 19.25 uur Avonturen onder zee, korte jeugdfilm. Pickle en Bill, twee na tuurliefhebbers, krijgen een uitnodi ging om in Jamaica op safari te gaan. 20.00 uur Journaal. 20.28 uur Spelregel, quizprogramma gepresenteerd door Rob v. d. Spek. 21.20 uur Albino Montisci, muziek programma rond de Italiaanse zanger Albino Montisci. 22.00 uur Tijdsein, actualiteitenma gazine. 22.30 uur God verandert de mensen, gespreksprogramma. 23.35 uur Journaal. 23.40 uur Nieuws voor doven en slechthorenden. Nederland 2 13.00 en 18.15 uur Nieuws voor doven en slechthorenden. 18.20 uur Paspoort voor Turken. 18.30 uur Sesamstraat. 18.45 uur Jeugdjournaal. 19.00 uur Journaal. 19.12 uur Reis om de wereld in 80 vra gen, spelprogramma gepresenteerd door Pim Jacobs. 20.15 uur Minjon Magazine, reporta ges over diverse onderwerpen, inter views, zang, muziek, cabaret, drama, etc. 20.45 uur AVRO's Column, economi sche rubriek van E. Peereboom. 20.50 uur 't Is niet de bedoeling te verwijten. Het zijn gewoon wat blote feiten. Programma van en over Sin terklaasgedichten in Nederland. 21.35 uur Opsporing verzocht. Pro gramma bedoeld om in samenwer king met de politie en justitie mis drijven op te lossen. Presentatie: Catherine Keyl en Will Simon. 22.15 uur AVRO's Column. De toe stand in de wereld, besproken door mr. G. B. J. Hiltermann. 22.30 uur Journaal. 22.45 uur Den Haag Vandaag. 23.00 uur Nieuws voor doven en slechthorenden. BRT 1 14.00 uur Schooltelevisie. 16.00 uur 60+ Bejaardenmagazine. Met o.a.: Inspraak en deelname van ouderen in hun gemeenteraad; Por tret van Willy Bauwens, zoon van straatzanger Thmboer; Medley Vera Lynn, met Lia Linda. Presentatie: Connie Neefs, Denise Maes en Sus van den Eynde. (herh.). 17.55 uur Journaal. 18.00 uur Tik Tak, kleuterprogram ma. (herh.). 18.05- uur Kindereiland (Children's Island), achtdelige jeugdserie naar het boek van Mira Lobe. Afl. 3: Ooit gaan we naar huis (One day we'll go home). Met: Stefan Gates, Timothy Stark, J. D. Roth. 18.30 uur Rondomons. Afl.: Mijn mu ziekleraar is O.K. Een muzieklerares uit Sydney die kinderen spelender wijs piano leert spelen. 18.55 uur Tijdrover. Kwizien. Tips voor koken en lekker eten met van daag: Versnijden van gevogelte. Pre sentatie: Etienne Cocquyt. 19.15 uur Uitzending door derden: Programma van de Stichting SyndL cale Omroepvereniging. 19.40 uur Mededelingen en pro gramma-overzicht. 19.45 uur Journaal. 20.10 uur Kunst-zaken. 20.20 uur Hoger-Lager, spelprogram ma met speelkaarten. Presentatié: Walter Capiau. 20.55 uur Panorama. 21.45 uur Dallas, Amerikaanse serie. Eerste van een nieuwe reeks afleve ringen rond het wel en wee van de fa milie Ewing met Barbara Del Ged- des, Linda Gray, Larry Ha graan e.a. 22.35 uur Journaal. Aansl.: Coda: Presto uit het strijktrio, opus 53 van Haydn. Uitgevoerd door het Trio Ar eata. BRT 2 19.00 uur Achter de schermen van een moderne zoo (Les coulisses d'un zoo moderne), documentaire van Jean- Marie Nokin over de werking van de Antwerpse Zoo. (herh.). 19.25 uur Gezonde voeding. Afl.: Dranken, (herh.). 19.42 uur Mededelingen en program ma-overzicht. 19.45 uur Journaal en program ma-overzicht. 20.10 uur Videomatch, videospelletje met Marleen Gordts. 20.20 uur Amnesty International. Gevangene zonder naam, cel zonder nummer (Prisoner without a Name, cell without a number), Amerikaanse tv-film uit 1983. Met: Roy Schneider, Liv Ullmann en Sam Robards. Regie: Linda Yellen. Film in het raam van een toelichting over de werking van de mensenrechtenorganisatie Am nesty International. 21.55 uur Amnesty International. Hoe functioneert de hoofdzetel in Londen en de Vlaamse afdeling? BROUWERSHAVEN Oud papier Voor de laatste maal in 1985 zullen de ijverige medewerkers van ASV Brouwershaven in actie komen om oud papier op te halen ten bate van hun vereniging. Dit gebeurt zaterdag 7 december tussen 9.00 en 10.30 uur. Omdat men overal maar één keer langs rijdt wordt verzocht om het pa pier en karton tijdig langs de stoep rand klaar te zetten. DREISCHOR Nutsavond Nut en Genoegen in D rei schor heeft de schrijver Toon Kortooms uitgeno- digt voor haar eerste nutsavond op woensdag 11 december in het dorps huis te Dreischor. De bijeenkomst, die om 20.00 uur begint, omvat een le zing van Kortoo/ns met de onderwer pen Mijn geesteskinderen (humoristi sche voordracht over eigen werk) en Humor. S HEER HENDRIKSKINDEREN Avondruilbeurs Vrijdagavond 6 december is er een ruilbeurs in café-restaurant „Ruim zicht" te 's-Heer Hendrikskinderen. Men kan er terecht voor het ruilen van ansichtkaarten, postzegels, mun ten en dergelijke. Met deze maande lijkse avondruilbeurs hoopt men nieuwe verzamelaars te ontmoeten en natuurlijk de collectie uit te breiden. Iedereen is dan ook van harte wel kom. De beurs begint 19.15 en de toe gang is gratis. GOES Charismatisch Het Women's Aglow Fellowship- Zeeland houdt woensdag 11 december haar interkerkelijke charismatische samenkomst in hotel Terminus te Goes. De bijeenkomst, die om 9.45 uur begint, wordt onder ander bijge woond door ds. C. van der Zanden uit Middelburg, die een bijbelstudie komt geven. ZIERIKZEE - De commissie jeugd- en jongerenwerk van de gemeente Zierikzee vergadert morgen, woens dag, om 16.30 uur in het stadhuis van Zierikzee. Op de agenda staat het subsidieverzoek van de CJV-Zierik- zee in verband met de onlangs gehou den open dag. De zes jubilarissen. 71 Robbert had gewonnen met 6-2, 6-0. Reep, zijn racket zwaaiend, liep naar de aangegroeide groep. Beschei den, op een afstand, volgde Robbert. „Dames," groette Reep. ,,Zo Kaka." Reeps afkorting voor kattekop. „Je bent me bitter tegengevallen," zei de Kaka. „Je sloeg altijd met een air, alsof je een hele kei was." ..Bèn ik ook," zei Reep bescheiden. „Ja, in het land der blinden de rest weet je," hoonde Dot. „Zeg Lucas, je hebt prachtig ge speeld," riep Pit. „Je was een openba ring." Robbert lachte verlegen. Hij ver moedde, dat een echte chauffeur in zijn plaats zo zou hebben gegrijnsd. „Kan ik gaan, jonker?" vroeg hij dan. Jef schudde weer. Hij kuchte. Gerrit Jan had al de bevrijdende woorden klaar: „Ja, goed Lucas." Maar Pit zei enthousiast: „Zeg. la ten we een double spelen. Reep en Dot bijvoorbeeld tegen Lucas en El- la." „Ik denk er niet aan," zei Ella. Er was afgrijzen in haar stem. „Het is veel te warm." „Lui wezen," zei Pit. En omdat ze zich verbeeldde, dat Lucas bloosde - Ella's onwil was ook al te opvallend - zei ze: „Laten we er dan om loten. We hebben rackets en schoenen meege sjouwd. Het zou toch al te gek zijn om niet te spelen." „Een reusachtig idee," vond Jef. Gerrit Jan onthield zich van kritiek. door CISSY VAN MARXVELDT „En je zei straks zelf, Ella," knorde Dot, „dat je er naar verlangde om weer eens ouderwets te tennissen. Van jou snap ik geen biet." „Zo tactvol," prees Reep zacht in haar oor. Dot schonk hem een vernie tigende blik. „We loten allemaal mee," zei G. J. de gastheer. „Kom eh Lucas." Gehoorzaam trad Robbert in de kring. Ella keek langs hem heen. „We hebben wel om meer en interes santer dingen geloot," ontdekte Reep blijmoedig. „Als je mij maar buiten mededin ging laat," zei Jef. ,,Ik speel niet van daag. Ik velde net zo lief een eik." Pit was wat naar Lucas toegescho ven. Arme jongen. Hij leek zo hele maal niet op zijn gemak. Ze dacht: Wat ziet hij er heerlijk sportief uit. Ze knikte eens tegen hem en nog eens ten overvloede zei ze: „Dat je zo goed tenniste, had ik niet kunnen vermoe den, Lucas." „.Het betekent toch niets, juf frouw," zei Robbert. „Altijd bescheiden altijd be scheiden," vond Jef vaderlijk. „Leer dit van mij Lucas: Bescheidenheit ist eine Zier Aber weiter kommt man ohnc ihr. Versta je dat. Lucas?" „Wel een beetje, meneer" Ella dacht verachtelijk: Wat een echte chauffeursallures. Reep bedisselde de loterij. En het noodlot wilde, dat in de eerste double Reep en Leni uitkwamen tegen Ella en Robbert. „Nu mag je wel goed je best doen, Ella!" zei Pit. „Anders steek je té erg bij Lucas af. Kom, wc slepen de stoe len er heen. Dan zal ik jullie wel aan vuren." „Laat mij nu hier maar rustig zit ten," verzocht Jef. „Nee, kom Fatty," zei Pit. „Niet zo aartsvaderlijk doen. Dit wordt een spannende strijd; je zult het zien." „Maar ik ga huilen als ik me ver veel," dreigde Jef. „O, dat mag je best. Kijk. daar komt tante Melie ook aan. Lekker ge rust, tante Melie? U komt net op tijd om een interessante match mee te ma ken." Tante Melie bedwong ternauwer nood een uitroep. Stel je voor. Rob bert, die meespeelde. Dat liep spaak, je zou het zien. Voor je het wist, had den ze zich in het vuur van het spel vergist. „Allemaal thee, jongens?" vroeg tante Melie. Gerrit Jan, die zich beijverde met Charles de stoelen te versjouwen, zuchtte hoorbaar. „Och, dat is toch geen werk voor je. Robbert," zei Ella, en ze keek misprijzend naar Lucas, die op het tennisveld het net wat strakker aan haalde. (wordt vervolgd)

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1985 | | pagina 5