49,50 Janni Bal en Jan Stoel winnen openingstoernooi bowling overtuigend René Schimmelpennink te sterk voor Zeeuws kampioen Den Hollander NIEUmBODE Herenploeg Mevo '80 op de goede weg na keurige 3-0 triomf op Krimpen Spanning nog volop aanwezig in alle poules recreatie volleybal Licht verlies waterpoloteam ZV Onderdak Finale vierde klasse libre Hoofdmacht TTV Scaldina blijft met lege handen IJver Dreischor beloond met 6-1 nederlaag Schuithaven 2-4 Talentvolle dressuur ruiters geselecteerd ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE Donderdag 7 november 1985 Nr. 23825 11 VLISS1NGEN - Het waterpolo team van ZV Onderdak leed in de derde competitiewedstrijd een 9-5 nederlaag tegen Ganze uit Goes. De score kwam tot stand via de perio destanden 1-0, 2-1, 4-1 en 2-3. De wed strijd werd gespeeld in het nieuwe wedstrijdbad in Vlissingen. In de eerste periode leek Onderdak kan sen te hebben voor een eerste over winning. Er werd hard gewerkt aan Zierikzeese zijde en vooral verdedi gend bleef de ploeg lang overeind. Ganze nam evenwel toch in de aller laatste seconde een voorsprong, maar in de eerste minuut van de tweede pe riode kwam Onderdak naastzij door een treffer van Robin Kerkhove. De Goese ploeg kreeg evenwel meer vat op het spel van Onderdak, hetgeen leidde tot twee treffers kort na el kaar. In de derde periode liet de ver dediging van Onderdak nog al wat te wensen over. Regelmatig keerde de ploeg niet voldoende terug in de ver dediging, waardoor Ganze steeds met een numerieke meerderheid voor het Zierikzeese doel verscheen. Dit leidde tot vier treffers en een 7-1 tussenstand. Robin Kerkhove scoorde in de derde periode nog een keer tegen. De marge van vijf treffers bleek in de vierde periode niet meer te overbruggen. Voor Onderdak scoorden Robin Kerkhove, Martin van de Berge en Robert Smaling nog tegen, terwijl de Goese ploeg nog twee treffers aan het totaal toevoeg de, waardoor de eindstand op 9-5 werd bepaald. Het was van Onderdak een aardig gespeelde wedstrijd, ondanks de der de nederlaag op rij. De wedstrijd ging voornamelijk verloren, omdat een aantal doelkansen werd gemist. Op zaterdag 16 november speelt On derdak tegen De Stormvogel uit Vlis singen. Mogelijk wordt dit de eerste zege voor Onderdak. ZIERIKZEE - De finale in de vier de klasse libre van het district Schouwen-Duiveland wordt het ko mende weekeinde afgewerkt in restaurant Van der Weijde in Noord- gouwe. De eerste ronde gaat op vrij dagavond 8 november om zeven uur van start en de finale loopt zondag middag omstreeks vijf uur ten einde. De organisatie van het toernooi is in handen van biljartvereniging Win denburg uit Dreischor, die in Noord- gouwe haar thuishonk heeft. Biljartvereniging Renesse is in Noordgouwe als enige met twee spe lers vertegenwoordigd, waarbij R. Boerma als hoogste van de acht fina listen binnenkomt. Hij scoorde in de voorwedstrijden een algemeen ge middelde van 1.87, dat hem het recht verschaft naar de derde klasse te pro moveren. J. Meganck is de tweede vertegenwoordiger van de bv Renes se. Het veld wordt gecompleteerd door A. Kort van bv Onder Vrienden, M. Dijkman van bv Witte van Haemste- de, H. Linthout van bv The Country, A. de Jonge van bv D'Eule, H. Pad mos van bv OKK en R. van Veen van bv DOS. De moyennegrenzen liggen in de vierde klasse bij 1.20 en 1.699 en de partijlengte bedraagt zestig ca ramboles. De kampioen ontvangt na de finale de districtsbeker en - medaille uit handen van bestuurslid Gerda Constandse. Janni Eal en Jan Stoel loerden de eerste seizoenwinnaars van het bowlingsei- zoen 1985/1986. Beide winnaars deden dat overtuigend. RENESSE - In bowling: Renesse werd het afgelopen weekeinde het openingstoernooi van het seizoen 1985/1986 afgewerkt. Met een deelnemersveld van 38 bowlers kon de organisatie diktevreden zijn. Bij de da mes ging de eerste plaats na drie games naar Janni Bal. Zij had met 460 pins een voorsprong van twaalf pins op haar naaste belaagster Miep van Voskuylen. Jan Stoel was bij de heren oppermachtig. Hij kwam tot het voor treffelijke totaal van 540 pins. De jeugdige Jerry Rijsten- bil werd hier tweede met 511 pins. In de eerste game scoorde Mary van de Linden bij de dames een totaal van 193 pins, waarmee zij een ruime voor sprong realiseerde op Miep van Vos kuylen, die tot 173 pins kwam en Mo- niek van de Hoep, die 167 pins scoorde. Bij de heren werd in de eer ste game matig gescoord. Koos Buys werd met 169 pins de beste, Jan Stoel scoorde 167 pins en Lieven Hogerhuis 161. In de tweede game kwam Karin Buys bij de dames als eerste voor de dag met een score van 174 pins, elf pins meer dan Janni Bal en vijftien meer dan Paula Vasseur. Bij de heren legde Jan Stoel met een score van 190 pins de basis voor zijn latere zege. Ar jan Hanse werd met 179 pins tweede en de derde plaats ging naar Jerry Rijstenbil met 175 pins. In de.tolaalstand ging bij de dames Miep van"Voskuylen met 326 pins aan de leiding, gevolgd door Mary van de Linden met 317 pins en Moniek van de Hoep met 306 pins. Bij de heren was de leiding al stevig in handen van Jan Stoel met 357 pins, terwijl Jerry Rijstenbil reeds als tweede ge noteerd stond. Koos Buys moest met vier pins minder dan de jeugdige bowler de derde plaats bezetten. In de derde game werd bij de dames zo zwak gescoord, dat Janni Bal met een score van 160 pins toch simpel kon oprukken naar de leidende positie. Jo Lefèvre werd in de game tweede met 141 pins en met 134 pins werd Ire ne Meuldijk derde. Bij de heren werd in tegenstelling tot bij de dames juist hoog gescoord in de derde game. Lie ven Hoogerhuis vyerd met een score van 202 pins eerstè en Leo Dorreman klom nog een paar plaatsen op de to taalstand via een score van 195 pins. Jan Stoel verbeterde zijn leidende po sitie met een totaal van 183 pins. Janni Bal werd al met al toch nog vrij verrassend winnares met 460 pins. Miep van Voskuylen zakte door een matige derde game naar de twee de plaats met 448 pins en Mary van de Linden overkwam hetzelfde. Zij kwam op 445 pins uit en werd zo der de. Karin Buys verzamelde als vierde 437 pins en Jo Lefèvre scoorde 422 pins en eindigde als vijfde. De top tien werd gecompleteerd door Mo niek van de Hoep met 418 pins, Irene Meuldijk met 406 pins, Paula Vasseur met 401 pins, Janny Hilgers met 387 pins en Marjon Matthijsse met 380 pins. Bij de heren werd Jan Stoel on genaakbaar winnaar met 540 pins. Jerry Rijstenbil speelde een zeer re gelmatig toernooi via een vierde, een derde en een tweede plaats in de drie games. Het leverde hem uiteindelijk een tweede plaats op in de to taalstand. Koos Buys werd derde met 503 pins en Lieven Hogerhuis scoorde als vierde 497 pins. Arjan Hanse ein digde als vijfde met 481 pins. Leo Dorreman met 445 pins, Harry Kostense met 443 pins, Tbon Stoel met 430 pins, Hans Hilgers met 424 pins en Iwan Miros met 421 pins maakten de lijst van beste tien vol. De heren scoorden met 144,2 een rede lijk gemiddelde, bij de dames was 125,8 enigszins teleurstellend. HULST - In sporthal Den Dullaert in Hulst werd het eerste uit een serie van vijf jeugdbadmintontoernooien afgewerkt, die samen het regio-circuittoer- nooi van de NBB Zeeland vormen. Per toernooi zijn voor de deelnemers pun ten te verdienen, die in mei 1986 recht geven op deelname aan het finaletoer- nooi. Per leeftijdsgroep spelen de deelnemers naar sterkte in verschillende categorieën. In de sterkste groep van de jongens zorgde BC Zierikzee-speler René Schimmelpennink voor een daverende verrassing door de nieuwe Zeeuwse algemeen kampioen Bart-Jan den Hollander in drie sets te verslaan. Hij verbruikte daarvoor drie sets, maar nadat hij de eerste set met 7-15 had verloren, kwam Den Hollander er niet meer aan te pas: 15-2, 15-8. René Schimmelpennink bereikte de finale door in zijn poule af te reke nen met Eggebeen (15-3, 15-0) en Pfaff (18-14, 15-5) en vervolgens in de halve finale met 15-7, 15-8 af te rekenen met Heystek. Met zijn geklopte enkelspel finalist Bart-Jan den Hollander werd René Schimmelpennink ook winnaar van het dubbelspel. Zij versloegen daarvoor Meulmeester/Wisse (15-5, 15-5), Manuhutu/Heystek 15-8, 13-15, 15-10 en Tbn/Pfaff (15-1, 15-2). In de zelfde groep won Sacha Vuijk van haar dubbelspelpartner Winnie Slootmans (11-4, 11-6), maarzij moest haar meerdere erkennen in Jacqueli ne van Esch: 11-4, 11-12, 6-11. Door een beter puntensaldo werd Sacha Vuijk toch nog poulewinnaar, waardoor zij het in de finale moest opnemen tegen Ridderikhoff. De Zierikzeese kwam daarin te kort: 8-11, 5-11. In groep IC werd Erik de Vos poule winnaar door steeds in drie sets te winnen van achtereenvolgens De Ruyter en Hogendoorn. In de kwart finales moest hij met 3-15, 11-15 capi tuleren tegen Perotti. In dezelfde groep kwam Edwin Eggink steeds te kort tegen Van Cleemputte en Manu hutu. Het dubbel De Vos/Eggink be reikte de halve finales na winst op Huisman/Blauw en Vergouwen/Re genmortel. In die halve finale verlo ren zij van de latere winnaars De Zeeuw en Van Cleemputte: 11-15, 4-15. In groep 2A werden zowel Sander Me- lieste als Hanco de Vos poulewinnaar. In de nu bereikte halve finales sneu velden zij beiden. Melieste moest zijn meerdere erkennen in Veerman (11-15, 15-8, 9-15) en De Vos kreeg met 3-15, 9- 15 klop van Kodde. Samen wonnen Hanco de Vos en Sander Melieste evenwel het dubbelspel. Na een bye in de eerste ronde wonnen zij achtereen volgens van Nijssen/Juffermans (15- 0, 15-8) en Kest/Ravestein(18-14, 15- 11). Marco van der Made en Michel Steenkist verloren kansloos van Nijs- sen en Juffermans: 4-15, 0-15. In groep 2A bij de meisjes pakte Angel ique van der Have tegen standster De Haan met 11-0, 11-5 in, maar zij kreeg geen kans tegen fina- liste Van Cleemputte: 2-11, 1-11. Met Marloes Koster werd Van der Have reeds in de eerste ronde uitgescha keld door Vermue/Van de Wart: 9-15, 4-15. In groep 2B speelden Marco van der Made en Michel Steenkist hun eerste toernooi. Beiden kwamen een keer tot winst, vooraleer zij via een nederlaag het toernooi gedag moes ten zeggen. In groep 3A leverde Mar loes Koster een goede prestatie door de finale te bereiken na poulewinst op Timmer en Lavieren. In de finale kwam de Zierikzee-speelster echter nog te kort tegen Visser: 6-11, 0-11. In de andere poule kwamen twee Zierikzee-speelsters in actie. Jacque line van Altena won het onderlinge duel met Yeun Leng Wuu. Beide speelsters bleven verder zonder winst en in het damesdubbelspel wonnen zij samen van de zussen Timmer om vervolgens uitgeschakeld te worden. In groep 3A waren Martijn Rijbering en Jan Hanse ook voor het eerst op een toernooi. Jan Hanse werd in het enkelspel al meteen winnaar na winst op De Waal (15-1, 15-4), De Meester (15-3, 15-10) en Rijbering (15- 7, 15-8). Martijn Rijbering won even eens van De Waal en De Meester en werd dus tweede. Samen versloegen Hanse en Rijbering hun enkelspel opponenten De Waal en De Meester in het dubbelspel: 15-8. 15*7. ZIERIKZEE - De hoofdmacht van tafeltennisvereniging Scaldina slaagde er niet in om een of twee pun ten te peuren uit het treffen met Sint Laurens. Ton ten Hove, Michel Holm en Cor van der Wekken leden een re gelmatige 0-10 nederlaag, waardoor de Zierikzeese ploeg vooralsnog puntloos blijft. Met wat meer zelf vertrouwen kan de ploeg mogelijk in het verdere verloop van de competi tie nog punten bemachtigen, waar door alsnog de dreigende degradatie ontlopen kan worden. Het tweede team van Scaldina is in de derde klasse inmiddels ook uit de race voor de toppositie. Cor Smal- heer, Jan Kik en invalster Ria van de Zande verloren de thuiswedstrijd te gen Arnemuiden. Alleen Cor Smal- heer kon nog wat tegenstrubbelen door twee keer tot winst te komen. De ene nederlaag, die hij moest incas seren, zorgde ervoor dat ook hij geen score van honderd procent meer heeft in de lopende competitie. Scaldina UI won met 7-3 van Wilno in de vierde klasse. De grote man in dit team was Eric Holm. Hij won alle drie de duels. Een keer werkte hij een onoverbrugbaar lijkende achterstand toch nog weg. Ook het dubbel Ko- per/Holm liep uitstekend tijdens het debuut-optreden. Met het eerste jeugdteam gaat het uitstekend in de derde klasse. Nu werd Westerzicht III met 2-8 aan de zegekar gebonden. Ralph van Dijk scoorde maximaal. Hans Branden- barg en Reitse van der Wekken kre gen ieder een keer klop. Ook het dub bel werd in winst omgezet. Het tweede jeugdteam behaalde een zwaarbevochten 6-4 overwinning op Kerkwerve. In deze Schouwen- Duivelandse derby liep het niet zo als in de voorgaande wedstrijden. Danny Pantekoek speelde onder zijn kunnen, maar won toch enigszins fortuinlijk zijn partijen. Paul de Graaf verloor een keer. Met Mario van Popering wilde het helemaal niet vlotten. Hij moest twee keer zijn meerdere erkennen in een Kerkwerf- se tegenstander. Het derde jeugdteam moest aantre den tegen Middelburg Zuid. Ronald Lampert, Jorg Bleyenbergh en Marco Hanse bleven via een 7-3 overwinning in het spoor van het leidende Scaldi na II. Het vierde team van Scaldina verloor de thuiswedstrijd tegen Kerkwerve II met 4-6. Jeremy van Dijk won twee keer, Jeroen van Pope- ring een keer en het dubbelspel was ook voor Scaldina. ZIERIKZEE - Het eerste herenteam van volleybalvereniging Mevo '80 lijkt helemaal op de goede weg. In de thuiswedstrijd tegen Krimpen liet de ploeg zien over veel meer kwaliteiten te beschikken dan in de eerste wedstrijden werd getoond. In vijf kwartier werd Krimpen naar een kansloze 3-0 nederlaag gespeeld, waardoor de Mevo '80-ploeg plotseling meedraait in de top van het klassement. Het eerste damesteam van de Zierikzeese vereniging sleepte bij DVO een punt weg via een 2-2 gelijkspel. De herenploeg van coach Hans Boot startte in de eerste set met twee spelverdelers. Krimpen nam aanvan kelijk het initiatief, hetgeen resul teerde in een 1-4 voorsprong. Mevo '80 hervond zich snel en via zeer geva rieerd aanvalsspel liep de thuisploeg uit naar 11-7. Daarnaast werd er zeer moeilijk geserveerd, zodat de pass van de tegenstander niet aankwam. De middenaanval kon zodoende niet benut worden. Mevo '80 kende geen pardon en maakte de set uit met een 15-8 stand. In de tweede set slaagden de gasten erin opnieuw een voor sprong te nemen. Het scorebord gaf op een bepaald moment 2-8 in het voordeel van Krimpen aan. De bezoe kers scoorden erg vaak via het Mevo '80-blok. Bovendien was het Zierik zeese blok niet agressief genoeg. Coach Hans Boot vond dat het mo ment om een time-out aan te vragen. Dat minuutje bezinning hielp de Zeeuwse ploeg de concentratie weer te hervinden. Opslagen In deze fase vielen de gevaarlijke opslagen van Ad Hagesteijn op en de mevo '80-aanvallers scoorden met de regelmaat van de klok. De dreiging aan het net van de middenaanvallers zorgde ervoor, dat de buitenaanval lers Koos Vrolijk en Eddy de Looff onhoudbaar konden smashen. Mevo '80 boog de ruime achterstand om tot een 14-9 voorsprong. Toch was de klus nog niet ge klaard, want Krimpen kwam toch nog terug tot 14-14. De thuisploeg bleef evenwel koel en slaagde erin om de set met 16-14 winnend af te sluiten. In de derde set slaagde Krimpen er niet in om het ontketen de Mevo '80-team te stuiten. De thuisploeg leverde een prima staaltje volleybal af. De ploeg had een per manente voorsprong, verkregen door gevarieerd aanvalsspel. Via 7-3 en 11-8 werd ook deze set in winst omge zet: 15-11. Een 3-0 zege voor Mevo '80, dat gebruik maakte van alle selec tiespelers. Het team groeide collec tief en het 3-2-1-systeem werd goed uitgevoerd. Het komende weekeinde speelt de ploeg uit bij Delta in Zwijn- drecht. In de eerste set speelden de Mevo '80-dames erg gespannen in de uit wedstrijd tegen DVO. Mevo '80 speel de tactisch niet sterk, terwijl de thuisploeg juist vrij langzaam was. De ploeg van coach Roel Kok kwam daarbij moeilijk tot scoren, hetgeen uiteindelijk uitdraaide op een 15-9 nederlaag. In de tweede set kwam Mevo '80 met 7-0 voor. De opslag liep aan Zierikzeese zijde beter. Boven dien werd DVO beter onder druk ge houden met tactische ballen. Er kwam meer overtuiging in het spel en een 10-15 setwinst was het verdiende gevolg. In de derde set ging het even wel weer fout. Er werd chaotisch ge speeld en bij een achterstand sloop de onzekerheid weer in de ploeg: 15-10 verlies was het gevolg. In de vierde set leek DVO de buit binnen te gaan halen, toen de ploeg met 14-6 voor kwam. Enkele smashes en een goede opslagbeurt van Wilma Jansen en goed werk aan het net zorgden even wel voor een complete ommekeer: 14-15. Door een geconcentreerde slot fase trok Mevo '80 toch nog met 15-17 aan het langste eind. ZIERIKZEE - In alle zeven poules van de recreatieve volleybalcompetitie is de spanning nog volop aanwezig. In poule A leidt Big S met uit zes wed strijden vijftien punten, maar de positie van de Burgh-Haamsteedse ploeg is enigszins geflatteerd, omdat Casanova uit vijf ontmoetingen veertien punten vergaardde. Met elf uit vijf bezet Zeelandia de derde positie. een ploeg meer zonder nederlaag. VCZ II is nog koploper met dertien punten uit vijf ontmoetingen, maar Brouw II nadert tot op een punt door een 3-0 zege op hekkesluiter Brouw III. De Brouwse ploeg speelde echter een wedstrijd meer dan VCZ II. De Zeelandia-dames wonnen met 2-1 van Mevo '80II en DZS klopte VCZ met 3- 0. De stand is nu: Het volgende toernooi uit de serie wordt op zaterdag 30 november afge werkt in sporthal Krayestein in Burgh-Haamstede in een organisatie van badmintonclub Zierikzee. GROEDE - Afdelings tweede klas- ser Dreischor kwam zondagmiddag andermaal van een koude kermis thuis na een verre trip naar het Zeeuwsvlaamse land. Op sportpark Nieuwe Transverse in Groede liep de formatie van trainer Wim Kommer tegen een alleszeggende 6-1 neder laag aan, ondanks het feit, dat de ploeg een fikse portie ijver aan de dag legde. ,,We hebben er alles aan gedaan om zo goed mogelijk voor de dag te ko men. Met name in de eerste helft zat het ons niet mee. Op een bepaald mo ment zat het er dik in, dat we op 2-2 zouden komen, maar de bal wilde er niet in", meende Wim Kommer. Groede kreeg in de hele wedstrijd misschien acht of negen kansen, maar verzilverde er wel zes van. Tbt dat percentage komen wij lang niet". In de tiende minuut opende Groede via een gekopt doelpunt de score cn tien minuten later resulteerde een lange solo na een onderschepping op het middenveld in 2-0. Vijf minuten na de tweede Zeeuws vlaamse treffer schoot Jan Kip een door Luc Heiboer genomen hoek schop in en daarna kwamen er tot het rustsignaal diverse kansen om de ge lijkmaker te realiseren, maar het wilde niet lukken. ,,Ook in de rust waren we er met z'n allen nog van overtuigd, dat er nog van alles moge lijk was, maar dat pakte wel even an ders uit". De tweede helft gaf twee ge lijkwaardige ploegen te zien met evenwel het grote verschil, dat Groe de nog vier keer scoorde, terwijl Dreischor met lege handen bleef (6-1). Met het oog op de naaste toekomst was positief, dat Iman Wesdorp weer een kwartier speelde, terwijl Piet de Jong zijn rentree maakte in het derde team. ,,Voor het treffen met Ouwer- kerk op 17 november hoop ik de ploeg weer compleet te hebben", stelde Kommer. In de A-poule behaalde de DZS- ploeg het eerste punt door tegen de RSG-formatie tot 1-2 te komen. Ook in de onderste regionen werd het duel tussen Peestekers en de ploeg van het Zweedse Rode Kruiszieken- huis afgewerkt. De ziekenhuisploeg won afgetekend met 0-3 en Peeste kers is daardoor een van de on dersten in de A-poule, ongetwijfeld teleurstellend. van Zierikzee met 2-1 de baas. DTS gaat in de E-poule aan de leiding met vijftien punten uit zes wedstrijden, PIT II bezet de tweede plaats met twaalf punten uit vijf gewonnen ont moetingen. De stand is nu: VCZ II 5 4 1 216-130 13 Brouw II 6 5 1 230-202 12 DFS II 6 4 2 252-184 10 Zeelandia 6 3 3 220-203 10 Mevo '80 II 6 3 3 216-241 8 VCZ 6 2 4 215-242 8 WIK III 5 2 3 183-174 7 DZS 5 2 3 157-183 7 Brouw III 5 0 5 78-225 0 De stand is nu: BigS Casanova Zeelandia WIK RSG Mevo '80 II ZRKziekenhuis Peestekers Rb.v.Oeveren DZS 5 3 5 3 6 2 4 2 6 1 5 0 5 0 0 258- 0 220- 217 197- 187 208- 154 167- 118 130- -184 15 ■128 14 ■152 11 ■168 10 ■179 -8 ■232 7 ■128 6 •245 4 •216 2 •224 1 DTS 6 5 1 258-141 15 PTT II 5 5 0 214-127 12 PJZ 6 3 3 213-211 10 ZWN II 5 3 2 192-170 9 Mevo '80 jll 6 2 4 186-232 6 Brandweer Zz 6 2 4 178-228 6 Schouwenoord 6 2 4 163-226 6 Pv Zierikzee 6 1 5 171-240 5 In de jeugdpoule werden twee wed strijden gespeeld. Cluzona uit Nieu- werkerk* boekte de derde 3-0 over winning. Nu werd Mevo '80 III geklopt. Kwiek blijft goed volgen, maar verspeelde toch één set aan WIK. In de B-poule rukte SAZ op naar de eerste plaats door een 0-3 overwin ning op Mevo '80 IV, maar doordat drie van de zes overwinningen slechts via een 2-1 score tot stand kwamen, staat Renesse er met der tien punten uit vijf wedstrijden rela tief beter voor. DFS boekte een 2-1 zege op het tweede ziekenhuis-team en neemt daardoor enigszins afstand van de onderste positie. De stand is nu: In de hoogste damespoule leed de DFS-ploeg andermaal een forse 3-0 nederlaag. Nu klopte de tweede zie kenhuisploeg de formatie, die jaren lang de dienst uitmaakte in de re creatieve volleybalcompetitie. De eerste ziekenhuisploeg deed het ook uitstekend door WIK II met 3-0 te kloppen. De Renesse-equipe trok met 2-1 aan het langste eind tegen Cluzo na. De stand is nu: De stand is nu: Cluzona Kwiek Mevo '80 III Kwiek II WIK Kwiek III 3 0 135- 54 9 3 0 131- 63 8 2 2 129-141 4 1 2 101-108 3 0 3 84-121 3 0 2 17- 90 0 SAZ 6 6 0 266-158 15 Renesse 5 5 0 216-140 13 Mevo '80 III 6 3 3 236-219 10 WIK II 6 4 2 212-206 10 ZWN 5 3 2 189-187 8 DFS 5 2 3 196-186 7 Onderdak 6 1 5 209-241 7 Kwiek 6 2 4 204-249 6 Mevo '80 IV 5 1 4 151-215 3 ZRKziekenh. II 4 0 4 99-177 1 WIK 5 4 1 221-122 13 ZRKziekenh. I 4 4 0 181-102 11 Mevo '80 5 4 I 210-142 11 Renesse 6 4 2 228-201 11 ZRKziekenh. II 4 3 1 153-132 8 Cluzona 7 3 4 258-278 8 DFS 5 2 3 152-179 6 Brouw 5 1 4 170-208 6 WIK II 6 1 5 171-246 4 Kwiek 5 0 5 91-225 0 In de tweede damespoule is niet Vrijdagavond 8 november worden de volgende zestien wedstrijden ge speeld: 19.00 uur: Cluzona-WIK (J); Kwiek III-Kwiek II (J); ZRKziekenhuis II- Mevo '80 (Dl); WIK-Zeelandia (A). 19.50 uur: Brogum-Zeelandia II (C); Renesse-Kwiek (J); DZS-Zeelandia (D2); Mevo '80 IV-WIK II (B). 20.45 uur: Rb. van Oeveren-RSG (A); Big S-Casanova (A); Brouw-DFS (Dl); Schouwenoord-DTS (E). 21.40 uur: PTT-Renesse II (C); DFS- Renesse (B); DFS II-VCZ II (D2); Pv Zierikzee-PTT II (E). Advertentie Vc Lob blijft het in poule C aardig doen. De ploeg rukte door een 1-2 ze ge op DZS II en de 2-1 nederlaag van Willibrordus tegen Zeelandia II op naar de tweede plaats met twaalf punten uit zes duels. Met de maxima le winst van vijftien uit vijf is de PTT-ploeg nog steeds de trotse koplo per. De stand is nu: 99,50 nu PTT 5 5 0 225-106 15 Vc Lob 6 5 1 244-195 12 Willibrordus 7 4 3 235-243 11 Zeelandia II 5 3 2 181-161 9 Integratie 5 2 3 173-145 8 Brogum 6 2 4 202-239 5 DZS II 6 1 5 190-259 5 Renesse II 6 1 5 137-239 4 In de E-poule werden twee wed strijden gespeeld, die beide geen in vloed hadden op de bovenste plaat sen. PJZ won afgetekend met 3-0 van Schouw cnoord en de Mevo '80- jeugdploeg bleef de Brandweer-ploeg ZENTRft SPORT INTERNATIONAL AMSTERDAM - Het trainings- fonds van de Nederlandse Hippische Sportbond heeft, dankzij de steun van sponsor Nationale Nederlanden, vijf talentvolle dressuurruiters gese lecteerd voor een stage in Duitsland. Het vijftal, in leeftijd variërend van 18 tot 25 jaar, wordt gedurende een maand in de gelegenheid gesteld in Essen te trainen onder de leiding van Tbmpelmann, die zijn sporen ruimschoots heeft verdiend in de op leiding van Young Riders. De uitge nodigden zijn Peter Verberkt uit Box meer. Jan Bouwmans uit Vierlingsbeek, Monique Hanemaayer uit Bergschenhoek, Roger Schulkens uit Maastricht en Tineke Reusien uit Geldrop.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1985 | | pagina 11