Dreischor benut kansen beter dan Hansweerste Boys en boekt verdiende 2-0 triomf Zierikzee herstelt zich in uitwedstrijd tegen Breskens en pakt 'n punt Zonnemaire opent seizoen met ruime 5-0 triomf Ouwerkerk in laatste vijf minuten van 1-2 naar 4-2 verlies TOTO 8 DREISCHOR - Tweede klas-debutant Dreischor is er na het 6-6 gelijke spel in de openingswedstrijd bij Sluis in de eerste thuiswedstrijd in geslaagd om Hansweertse Boys op een 2-0 nederlaag te tracteren. Overigens bleef de wedstrijd voor de ploeg van trainer Wim Kommer niet zonder gevolgen. Nadat centrumspits Piet de Jong na dertien minuten de score had geopend was voor hem drie minuten de wedstrijd ten einde. Bij een ongelukkige ac tie liep De Jong een ernstige enkelblessure op, die hem geruime tijd buitenspel zat. De Jong werd naar het Zweeds Rode Kruiszienhuis in Zierikzee afgevoerd, mar hier kon nog geen definitief uitsluitsel worden gegeven. Later op de dag mocht de pechvogel naar huis. Woensdag volgt nader onderzoek. Dreischor-speler Johan van de Linde wordt flink aangetikt in het duel met Hansweertse Boys, een duel dat Dreischor overigens met 2-0 won. Over de hele wedstrijd genomen toonde Hansweertse Boys aan over wat meer technische kwaliteiten te beschikken, maar de ploeg ontbrak het aan een goede afwerking, hetgeen toch een onmisbaar onderdeel van de voetbalsport is en blijft. Hansweert se Boys kreeg over de hele wedstrijd genomen minstens tien goede kan sen, terwijl Dreischor het niet verder bracht dan een kansje of vier. De be zoekers gingen fanatiek uit de start blokken en dreigden de thuisploeg op pure snelheid te overbluffen, maar verdedigend bleef Dreischor goed overeind. Onder leiding van de zeer accuraat spelende laatste man groei de de defensie meer en meer in de wedstrijd. Een bijzonder sterke wed strijd speelde ook vleugelverdcdiger Johan Pankow, terwijl aan de andere kant Piet Hoenderop na het uitvallen van Piet de Jong een sterke stand-in werd. Als voorstopper fungeerde Jan Kip als een goede stofzuiger. Nadat Hansweertse Boys enigszins was uitgeraasd, kwam er een redelij ke kans voor Iman Wesdorp, toen hij ZONNEMAIRE - Derde klasscr is het nieuwe seizoen gestart met een ruime 5-0 zege op Jong Ambon IV. Halverwege leidde de ploeg van trai ner Jaap van Huizen reeds met 3-0. Zonnemaire moet in de derde klasse met G'ortgene en Renesse strijden voor een promoticplaat.s. De hoogst eindigende standaardploeg promo veert automatisch naar de tweede klasse. Zonnemaire dekte de tegenstan ders in de eerste helft kort. waardoor Jon Ambon niet veel aan goede aan vallen toekwam Daarnaast bewoog de thuisploeg veel Na een zenuwach tig begin resulteerde een attente actie van Rien Visser na een kwartier in de openingstreffer. Hij reageerde op een te zachte terugspeelbal: 1-0. Tien mi nuten later was het opnieuw raak Jan van de Mocre kopte het leer voor bij de Jong Ambon-doelman. Een lob van Wim Brouwer betekende vijf mi nuten later de 3-0 ruststand. In de tweede helft begon Zonnemai re andermaal zenuwachtig, maar de ploeg slaagde er toch in om geduren de deze periode voor 4-0 te zorgen Wim Fonteine was goed ter plaatste na een halfgekeerd schot van Wim Brouwer. Na een periode, waarin de organisatie rommelig was. herpakte Zonnemaire zich en werd Jong Am- bon in de verdediging gedrukt Toch slaagde de thuisploeg er pas in de slotminuut in om opnieuw te scoren. Roberto Risco schoot op doel, waar bij de keeper het leer losliet Rien Visser yvas weer ter plaatse: 5 0 via de grond naar het doel van Mar tin van der Borght. Juist op het mo ment, dat de doelman het leer wilde pakken, verscheen Dennis Deijst als een duveltje uit een doosje om de bal net voldoende van richting te veran deren, waardoor Van der Borght werd verrast: 2-0. In feite was Hansweertse Boys na deze tweede treffer een geslagen ploeg. Weliswaar drong de ploeg nog wel aan, maar de echte overtuiging ontbrak toch. Jacky Bak loste een schot, waarvoor Hans Hoek zich moest rekken. In de slotminuten red de Hoek miraculeus op een inzet van Gabri den Tbonder, nadat hij daar voor over een inzet van Johny de Vos was gegaan. In de tweede helft liepen Wim van de Linde en Iman Wesdorp tegen boekingen wegens spelbederf. Na de overwinning deelt Dreischor met Liberty, Schoondijke en Graauw de eerste plaats in de tweede klasse. „Alles bijeen mogen we niet moppe ren", meende Wim Kommer. „We kre gen weliswaar minder kansen dan de bezoekers, maar als je ze niet benut, dan verdien je ook niet te winnen. Dat lukte bij ons vandaag aardig. Ik denk dat we daarom verdiend won nen". P.V. Zierick Zierikzee ZIERIKZEE - Wedvlucht vanuit Chateauroux op zaterdag 14 septem ber 1985. Afstand 561 km. Gelost 8.00 uur in concours 61 jonge duiven. Aankomst le duif 15.26 uur. 1256.05 m/min. Laatste prijsduif 16.10. 1144.79 m/min. J. Snijders 1, 2, 7, 8, 9, 12. 13, 14, 15, 17, 21; M. K. Krijger 3, 4, 5, 6, 16, 19; J. den Hengst 10; Jacco Bollo 11; F. Maijs 18; C. Wesdorp 20. Laatste wedvlucht van uit St. Ghislain op zaterdag 14 september 1985. Afstand 134 km. Gelost 8.10 uur. In concours 113 duiven. Aan komst le duif 9.32 uur. 1640.61 m/min. Laatste prijsduif 10.00 uur. 12.19.42 m/min. G. J. Bakker 1, 2, 5, 6, 9, 12, 22, 26, 29; J. den Hengst 3, 8, 24; J. Krijger 4, 19, 20, 27; M. K. Krijger 7, 15, 17; Jac co Bolle 10; K. Grootenboer 11, 16, 25; F. Maijs 13, 14, 18; Joh. Flikweert 21, 28; Janse-Vermeule 23. LION D'ANGERS - De Engelse amazone Claire Oseman is in Lion d'Angers Europees militarykampioe ne bij de Young Riders geworden. APELDOORN - De B-speelster Mct- riëlle Rooimans uit Eindhoven heeft zondag het'tennistoernooi van Apel doorn gewonnen. Daarmee verdiende zij een plaats in het damesteam, dat in november in Tbkio deelneemt aan de strijd om de Federation Cup. De 17-jarige Mariëlle Rooimans versloeg in de finale de voormalige nationale kampioene Nanette Schutte in twee sets 6-2, 6-1. BRESKENS - KNVB-tweede klasser Zierikzee heeft zich in de uitwedstrijd bij Breskens redelijk hersteld van de 1-3 nederlaag op eigen terrein tegen Ba ronie. In Breskens sloot de formatie van trainer Jack Schipper af met een 1-1 gelijkspel, dat voor de roodzwarten een dikverdiend resultaat was. De gelijk maker kwam er overigens pas een kwartier van tijd van de voet van Jan-Leen Boot. door Dennis Deijst werd weg gestuurd. Wesdorp verloor evenwel het duel tegen Bert Lavooy, zoals hij er naar gelang het duel duurde diver se zou verliezen. In de dertiende minuut was het toch raak. Wim van de Linde speelde de bal diep op Dennis Deijst, die het spel in de breedte verlegde door Iman Wesdorp te bedienen. Aanvan kelijk verspeelde hij het leer op nieuw, maar in tweede instatie her pakte hij zich door Peter Heynsdijk het leer afhandig te maken. Een tikje op Piet de Jong stelde hem in de gele genheid om 1-0 te laten aantekenen. Doelman Martin van der Borght was kansloos. Drie minuten later het on gelukkige moment met Piet de Jong. Ronald van Eykeren kwam voor Hansweertse Boys aan de zijkant in balbezit. Piet de Jong snelde naar hem en de bal toe en lag plotseling gestrekt. „De tegenstander heeft me niet geraakt. Ik weet eigenlijk niet goed wat er gebeurde", vertelde De Jong later. De eerste gedachte ging naar een verdraaiing van de enkel door een verkeerde reflex. Piet Hoenderop kwam voor De Jong in de ploeg, waardoor Dennis Deijst in het centrum van de aanval kwam en Luc Heiboer de plaats van Deijst innam. Het overgrote deel van het restant van de eerste helft werd optisch gedi rigeerd door Hansweertse Boys, maar tot echte gevaarlijke acties kwam de ploeg niet. Pas in de 43e mi nuut werd het even moeilijk voor doelman Hans Hoek. toen Buddy Asmann een goed pass verzorgde aan Gcrrit Petersen. Vanuit een goede po sitie schoot hij echter vorlangs. Op slag van rust moest Johan Pankow zijn doelman nog assisteren, toen Tiurus Kraayenbrink dreigde te sco ren. In de openingsfase van de tweede helft leek Hansweertse Boys toch door te drukken, maar het ontbrak de ploeg nog steeds aan de nodige ideeën om doeltreffend af te ronden. Uitvallen In cfe vijfde minuut leek Buddy Asmann. die ondanks zijn jeugd ver uit de gevaarlijkste Hansweertse Boys aanvaller was. te gaan doelpun ten. Hij kapte laatste man Kees Wes dorp uit en had toen vrij baan naar Hans Hoek. Zijn inzet belandde even wel op de goed reagerende doelman. In de volgende minuut een nog mooiere kans voor Andre Eckhard op aangeven van Johny de Vos, maar hij leverde slechts een rollertje af, dat hans Hoek simpel kon oprapen. Drei schor bleef van tijd lot tijd gevaar lijk via uitvallen. Iman Wesdorp ge bruikte daarbij vooral zin snelheid, maar ook hij miste de goede afwer king. Luc Heiboer kwam op de ande re vleugel twee keer alleen voor doel man Van der Borght. maar hij lepelde een keer over. terwijl zijn tweede inzet op de paal belandde. In de twintigste minuut had Dreischor voor de tweede keer succes. Een vrije trap van Wim van de Linde, meege kregen door Dennis Deijst, hobbelde In het eerste half uur van de ont moeting bakte Zierikzee er nog niet veel van en leek zich eenzelfde ver haal te gaan afspelen als in de ont moeting met Baronie. „De ploeg was in die fase te weinig agressief, waar bij de bal te veel breed werd ge speeld", meende Jack Schipper. In die periode lepelde Henk Ottens een in zet over de deklat en Peter Noordijke moest reddend optreden bij een inzet van opnieuw Ottens. In de 25e. mi nuut kwam Breskens op voorsprong, toen Jan de Lobel doelpuntte. Een hoekschop'van Henk Ottens kwam verkeer op het hoofd van Jan-Leen Boot, waarna het leer fortuinlijk voor de voeten van De Lobel viel. Het was voor hem toen een koud kunstje om af te ronden. Wakker Het doelpunt schudde Zierikzee meteen wakker. De ploeg domineerde vanaf dat moment voortdurend. Kees Verkaart zag een vrije trap vanaf ze ventien meter door Rob Gruben en Rini Stoutjesdijk kwam een fractie te laat om de geloste inzet alsnog bin- SCHOONDIJKE - De tweede com petitiewedstrijd duurde voor tweede klasser Ouwerkerk vijf minuten te lang. Met man en macht verdedigde de ploeg van trainer Piet Vreeke een 1-2 voorsprong, maar dat zou ver geefs blijken te zijn. In de 85e minuut slaagde Schoondijke erin om naast zij te komen, waarna doelman Eric Begemann nog twee keer moest vis sen: 4-2. Ongetwijfeld trad Ouwerkerk in Schoondijke aan met een invallersar- senaal, dat tot een recordhoogte steeg. Van de aanvankelijke basis-elf van oen seizoen eerder verscheen al leen Eugène Tottc binnen de lijnen. Alle overigen werden wegens blessu res, ziektes of vakanties vervangen. Doelman Michel Begemann zal er een drietal maanden niet bij zijn. omdat de afgelopen week een scheurtje in het scheenbeen werd geconstateerd, waarmee hij in het gips belandde. Bas Neele. Ernst Begemann. Peter Bezemer, Marco Viergever en Arnold Vcrcauteren moesten zich afmelden, waardoor Piet Vreeke een beroep moest doen op een behoorlijk contin gent tweede elftal-spelers. Bovendien moest hizelf zijn plaats in de ploeg weer innemen. Met veel kunst- en vliegwerk stond er in Schoondijke een elftal, maar wisselspelers waren niet voorhanden. Het lukte Ouewer kerk desondanks toch om halverwe ge do eerste helft op voorsprong te ko men door Hun Mellaard. maar op slag van rust kwam de thuisploeg naast/ij. Kort na de hervatting andermaal een Ouworkorkso voor prong, toen een van de Schoondijkse verdedigers zo vriendelijk was om de eigen doel man te passeren. Naar gelang de wed strijd vorderde werd duidelijk, dat Ouwerkerk er conditioneel door be gon te zitten. Tben het vijf minuten voor tijd alsnog gelijk werd knakte er iets in de ploeg en vielen er nog twee Zeeuwsvlaamse treffers, beide keren uit verwaaide, mislukte voor zetten. die door invaller-doelman Kric Begemann niet goed onder contrle werden gekregen Schoondij ke werd al met al iets te ruim beloond in een wedstrijd, waarvan een ge lijkspel de enig juiste weergave ge weest zou zijn. De indstand werd evenwel geflatteerd 4-2 nen te trappen. Eerder had Stoutjes dijk al een keer tegen Gruben opgek- nald.. Zierikzee zette meer en meer het gebeuren op het middenveld naar zijn hand. Met name Kees Verkaart groeide weer naar grote hoogte. De aanvoerder had zich na afloop van het duel tegen Baronie danig opge wonden over de ongezouten kritiek, die Zierikzee kreeg toebedeeld. Hij wilde nadrukkelijker nog dan alle anderen aantonen, dat dat slechts een incident was geweest. Onder zijn leiding drukte Zierikzee Breskens in de verdediging en het leek slechts een kwestie van tijd vooraleer de ge lijkmaker zou vallen. „In de tweede helft legden we be wust meer de nadruk op de aanval. Alleen Patrick de Broekert en Marco van Oeveren bleven enigszins terug getrokken spelen. Toch duurde het nog beangstigend lang voor de ver diende gelijkmaker kwam", consta teerde Schipper. Kees Verkaart en Han van de Sande kregen fraaie mo gelijkheden, maar faalden oog in oog met Rob Gruben. Breskens raakte wel meer en meer in paniek, terwijl de ploeg door het uitvallen van uit blinker Henk Ottens aanvallend zijn kruit leek te hebben verschoten. In de dertigste minuut was het eindelijk raak. Jan-Len Boot kapte twee verde digers uit en haalde vervolgens van twintig meter genadeloos uit: 1-1. „Toon hadden we door moeten druk ken naar de volle winst, maar het zat niet echt mee", vond Schipper. Rob Gruben kreeg het nog twee keer erg moeilijk bij uitvailën van han van de Sande en Jan-Leen Boot. Zijn poeier werd door de Breskcns-doelman vlak voor tijd onschadelijk gemaakt, waarmee hij de redder van oen punt was voor dc ploeg van Cor van dc Vel de. Zevenhonderd toeschouwers za gen een aantrekkelijk duel. ZIERIKZEE Voor de stap naar de eredivisie zijn de voetbalschoenen van de eerste divisiespelers kennelijk een paar maten te klein. Na ze ven speeldagen in de eredivisie hangen de drie gepromoveerde clubs aan de staart van de ranglijst. NEC, VVV en Heracles sluiten de rij van achttien clubs. Aan de kop veranderde er weinig. Feyenoord bleef kop loper door een 2-0 overwinning op Haarlem, PSV is tweede door een 4-0 zege op Excelsior. Fortuna Sittard kroop naar de derde plaats en Ajax behaalde zijn tweede grote overwinning door Heracles in Almelo met 8-1 te verslaan. Feyenoord vertoefde zondag in gedachten kennelijk al in Portu gal bij de uitwedstrijd tegen Spor ting Lissabon van aanstaande woensdag. De Rotterdammers wa ren tegen Haarlem niet vooruit te branden. De overwining dankten zij aan het surplus aan kwaliteit. De Deense aankopen Vrachten de thuisploeg de zege. Eriksen scoor de vanaf elf meter en Sörensen in de slotfase 2-0. Molenaar en Been haakten af met enkelblessures. Het meespelen van Molenaar in Lissabon is dubieus. Bij PSV stond Ruud Gullit weer als libero opgesteld. De Eindhove- naren hadden zaterdag tegen Ex celsior aan tien minuten goed voetbal voldoende voor de geflat teerde winst (4-0). Thoresen voor en na de rust en Van der Gijp twee keer na de hervatting namen de productie voor hun rekening. Ajax reist met zelfvertrouwen naar Oporto. De generale tegen hekkesluiter Heracles verliep gesmeerd. De Almelose verdedi ging had de grootste moeite met de aanvallende Ajacieden. Op 1-8 stopte de machine uit de Meer. Van Basten scoorde vijf keer en nam de kop over op de topscorerslijst. Heracles kreeg door de grote ne derlaag de meest gepasseerde ver dediging in het betaalde voetbal, Ajax werd de meest scorende ploeg. De overige doelpunten van de Amsterdammers kwamen voor rekening van Arnold Mühren (na 55 seconden), John van 't Schip en Frank Rijkaard. Voor Heracles was Tbr Mors succesvol, Fortuna Sittard heeft de beste seizoenstart in zijn eredivisie- bestaan achter de rug. De Lim burgse club neemt na zeven wed strijden op de ranglijst de derde plaats in, de hoogste die het ooit heeft bereikt. Dat kwam mede door de overwinning in Kerkrade in de streekderby tegen Roda JC (2-3). Vor Roda speelde alleen spits Meyer zonder belastingproble men. Hij schreef dan ook beide doelpunten op zijn naam. De an dere tien spelers leken meer met hun gedachten bij de problemen met de fiscus, dan bij het treffen met Fortuna. De Sittardse ploeg won verdiend door doelpunten van Evers, Holverda en Suvrijn. Bij Roda speelde Rini Verwest het laatste kwartier mee. De aanhangers van FC Utrecht zagen weinig heil in het duel met NEC. Zij spaarden na de topper van de vorige week tegen Feye noord hun geld voor het trefen van aanstaande woensdag tegen Dina- mo Kiev in het Europese toernooi voor bekerwinnaars. De wegblij vers hadden gelijk. Utrecht-NEC werd een keiharde wedstrijd (zes gele kaarten), die het aanzien nau welijks waard was. Pas na rust stelde Utrecht door doelpunten van Van der Waard (2), Van der Hooft en Van Loen de zege veilig. NEC doelpuntte een keer tegen via Wildenbeest. De vijfde Europese vertegen woordiger, Sparta, repeteerde in Groningen onder de ogen van Ernst Happel goed voor het duel tegen Hamburger SV. Groningen mocht blij zijn met de puntenver deling (2-2). Alle doelpunten vie len in de eerste periode. Huizinga en Houtman scoorden voor de thuisploeg. Eyer en Van der Weel voor Sparta. Na de pauze redde doelman Storm voor Groningen het ene punt. AZ behaalde de eer ste overwinning in dit seizoen. In de Alkmaarder Hout voor een ne gatief aantal toeschouwers: dui zend. met Georg Kessler als gast op de tribune werd MW met 2-1 verslagen. Lens scoorde binnen de zestig seconden, Van Mierlo trok de stand gelijk, waarna veteraan Kees Kist de buit binnenhaalde voor AZ. VVV verzuimde de eerste zege binnen te halen. Tegen Twente produceerde de Venlose ploeg op eigen veld meer dan twee handen vol kansen, maar die waren niet besteed aan de voorwaartsen van de thuisclub. Verbeek gaf VVV nog wel de leiding, maar Carbo herstelde na de rust het even wicht. Go Ahead zorgde voor een surprise door FC Den Bosch te verslaan (2-1). De Bosschenaren, de openbaring van het seizoen, zo als de voorbarig werden genoemd na de overwinning op PSV, had den geen antwoord op het offen sieve spel van de Eagles die door Smit en Eykelkamp op 2-0 kwa men. Na de rust scoorde Kaiser te gen, maar verder liet Go Ahead de bezoeker niet komen. Op de zeven de speeldag bezochten 78.000 kij kers, 14.000 meer dan vorige week, de negen wedstrijden. Zij waren getuige van 37 doelpunten en 20 gele kaarten. In de eredivisie zijn de uitsla gen: Roda JC-Fortuna S 2-3; Heracles-Ajax 1-8; FC VVV-FC Twente 1-1; FC Groningen-Sparta 2-2; PSV-Excelsior 4-0; AZ '67-MVV 2-1; FC Utrecht-NEC 4-1; Feyenoord-Haarlem 2-0; Go Ahead-Eagles-FC Den Bosch 2-1. Feyenoord 7 6 0 1 16- 3 12 PSV 7 5 1 1 16- 6 11 .Fortuna S 7 4 2 1 12- 7 10 Den Bosch 7 4 1 2 16- 6 9 Utrecht 7 4 1 2 14- 9 9 Ajax 6 4 0 2 23-11 8 Sparta 6 3 2 1 8- 5 8 Groningen 7 3 2 2 9- 6 8 GA Eagles 7 4 0 3 13-14 8 FC Twente 6 2 3 1 5- 7 7 Roda JC 7 2 2 3 13-11 6 Haarlem 7 2 2 3 8-10 6 MVV 6 1 3 2 5- 6 5 Excelsior 7 2 1 4 7-13 5 AZ '67 7 1 1 5 6-12 3 NEC 7 1 1 5 5-16 3 VW 7 0 2 5 3-19 2 Heracles 7 1 0 6 7-25 2 De uitslagen in de eerste divisie zijn als volgt: NAC-Willem II 1-0; SVV-Cambuur 4-0; De Graaf schap-PEC Zwolle 0-0; Heerenveen-FC Den Haag 0-2; RKC-Emmen 2-0; Telstar-RBC 0-2; Vitesse-DS '79 3-2; Volendam- Eindhoven 2-0; Wageningen- Helmond Sport 3-3. Den Haag Helmond S RKC Graafschap NAC SVV Telstar Volendam Wageningen PEC Zwolle Vitesse Cambuur Willem II Eindhoven Veendam Emmen RBC DS '79 Heerenveen 6 0 0 14- 6 12 7 4 2 1 17- 9 10 7 4 1 2 13- 7 9 7 3 3 1 13-11 9 6 3 2 1 11- 8 8 7 3 2 2 15-13 8 7 3 2 2 8- 7 8 6 3 1 2 11- 7 7 6 3 1 2 11-10 7 7 3 1 3 12- 6 7 7 3 1 3 11-13 7 7 1 4 2 6-10 6 7 2 1 4 12-14 5 7 2 1 4 9-15 5 6 1 2 3 6- 9 4 6 1 2 3 4- 8 4 6 1 2 3 7-12 4 5 1 1 3 8-13 3 7 0 1 6 4-14 1 DAMES SENIOREN Vierde klasse D: Forelal-Zundcrt 2-1; Mistral-Middelburg 0-11; HSD- Oudenboseh 9-0; Spijkonisse- Olympia 0-5. HEREN SENIOREN Vierde klasse F: Oudenbosch-HSD afg.; Zundert-Vlissingen afg.; Mist ral-Foreial 0-9; Rapide-HCGO 9*1. Tweede klasse F: Prinsenbeek III Teteringen III afg.; Pelikaan IV-Push XII afg Middelburg Ill-Tempo V 3-2: USD 11-Zwart Wit XII 4-0. Afdeling 417H: Rapide A-Ooes A I I; Zundert A Middelburg B 2-1; Push B Zevenbergen B afg.; USD A-Zwart Wit I) 4-2. Afdeling 4629: HSI) Al Middelburg A2 3-2. Afdeling 4(5(iH: HSD Bl-Etten l/»ur B2 1-7. Afdeling 4714 Pelikaan C2-I1SD Cl JONGENS Afdeling 4218: HSD Al-Push A5 "'-2 Afdeling 4272 Zwart Wit B2-HSD BI 0 8 Afdeling 4318: Zevenbergen C2-HSD Cl «Tg. Afdeling 4302: Middelburg D2 HSD Dl 4-3. SCHEVEN1NGEN - VAD is zondag in Seheveningen nationaal kampioen sneldnmmon geworden. De Amster dammers behaalden zestien punten, drie meer dan Ons Genoegen uit Utrecht. Huissen, dat de laatste drie jaar de titel had behaald, kwam nu niet verder dan de derde plaats. Er deden negen verenigingen mee. Het Drents tiental kwam niet opdagen, omdat een verkeerde datum op de aanschrijving stond BREDA - Per traditie zijn de heren van AAC en de dames van ADA. bei de uit Amsterdam clubkampioen van Nederland geworden. AAC verzamel de tijdens de finale-wedstrijd in Bre da bijna 290 punten meer dan de naaste belager. AVR uit Rotterdam P.V. Gevleugelde Vrienden Zierikzee ZIERIKZEE Uitslag van de kei misvlueht vanuit Compiogne. 2(50 km. op 8 september met 322 duiven. Die werden gelost om 9.30 uur. Thuis komst van 12.58 tot 13.38 uur. J. A. van Almkerk 1. 3. 19. 20. 32.33. -14. 50. 71. 77. 80; W Blom 2. 10. 12. 14. 30. 53. (>773; L. J. Fonteine 4. 15. 2(5. 31. 43. (55.74; H. vd. Linde en Zn. 5. (5. 8. 17. 24. 28. 38. 47. 48. 58. (50. 70; J J de Jonge 7; L. vd Hoek en Zn 9. 27. 37: A Roniijn 11. 13. 4(5. J C Berre- voets 1(5. (5(5. 81; C. vd Hoek 18.25.30. L de Bruijn 21. (i8; A Bakker 22, 23. 79; C Koster 29 43 51. 5(5. (52. C Gies- kes 34; II A J Kuijten 35. 42. 49; Feleus Westenbrugge 39. 40; Jar Dek ker en Zn 41. 55. C. J Berrevoets 50. (54 72 78. W. Wiltonburg 52; M A Gieskcs 54. 57; S. Capelle (51. Koster- Winkels (53; J A v d. Linde 32-75; L. Berrevoets (50.7(5. Inmanden voor Doornik 120 kin op zaterdag 21 september van 8 00 tot 900 uur Opgave ringen 1980 bij klokslellen zaterdag 17 00 uur Roda JC-Fortuna S X Herackes-Ajax X VVV-Twente X Groningen-Sparta X AZ'67-MVV X Utrecht-NEC X Feyenoord-Haarlem X GA Eagles-Den Bosch X NAC-Willem II X Graafsch.-PEC Zwolle X Heerenveen-Den Haag X Wageningen-Hclm. Sp. X Een juist ingevulde kolom in dc sporttoto ziet er als volgt uit: 2-2-3 -3-1-1 11-1-3-2-3 Deelnemers: 49.137. Inleg: 218.392,00. Prijzen: 104.211.00 Toto gelijk De uitslag van toto-gelijk is: 9 11 - 18 - 22 - 23. Tbcgovocgdc wedstrijd: 3. Aantal deelnemers: 4 731. Inleg: 21.218.00 Prijzen: 10.076.00 liOttn De winnende getallen in dc lotto zijn: 2 -- 7 - 19 - 21 - 40. Rcscrvcgctal 13 Aantal deelnemers: 502.123 Inleg: 2.371.468.00 Prijzenbedrag 1 208.715.00 Cijfers pel De uitslag van het cijfcrspcl is: 380124 Deelnemers 225.425. Inleg 338.138.00 Vaste prijzen.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1985 | | pagina 8