O VRIJ BUITEN WONEN, MEDEDELINGEN GEMEENTE ZIERIKZEE scheepswerktuigkundigen TMdMP S.V. DFS SLAGERIJ J. DE KONING Als het van de winter net zo mooi weer wordt als van de zomer is het nu tijd voor een droger FIRMA BOLLE GEMEENTE DUIVELAND 12 RADIO WELTEVREDEN ZIERIKZEE gevraagd: VOETBALLERS voor een 4e elftal daar we nog enkele spelers te kort komen. Inl.: J. v. d. Maas, tel. 01115- 2676 Wij gaan met vakantie van 16 september t/m 8 oktober BURGH - TELEFOON 01115-1440 ADVERTEREN IS VERKOPEN! Hinderwet Op de secretarie van de gemeente Zie- rikzee ligt met ingang van 13 septem ber 1985 op werkdagen van 09.00 uur tot 12.00 uur en van 13.00 uur tot 17.00 uur, alsmede op het politiebureau, od zaterdagen van 09.00 uur tot 12.00 uur, ter inzage het verzoek met bijla gen van: C. M. Groenleer, Gravenstraat 7, Zie- rikzee, om - in verband met de inrich ting waarvoor reeds vergunning werd verleend - een nieuwe, de gehele in richting omvattende, vergunning voor een metaal- en schroothandel op het adres Gravenstraat 7, kadastraal bekend gemeente Zierikzee, sectie A, nummer 403. Gemotiveerde bezwaren tegen het verlenen van de vergunning kunnen door een ieder gedurende een maand na dagtekening van deze kennisge ving schriftelijk worden ingediend bij burgemeester en wethouders. De ingekomen bezwaarschriften worden mede ter inzage gelegd. Indien daarom telefonisch wordt ver zocht (01110-3151, toestel 332) kunnen tot één week vóór 13 oktober 1985 mondeling bezwaren worden inge bracht waarbij dan tevens de gelegen heid wordt gegeven tot een gedachtenwisseling over de aanvrag tussen het bevoegd gezag, de aanvra ger en de overige aanwezigen. Beroep tegen de op het verzoek geno men beschikking kan later, behalve door de aanvrager en de adviseurs slechts worden ingesteld door degene die binnen de gestelde termijn schrif telijk of mondeling bezwaren heeft ingebracht, tenzij wordt aangetoond dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest (tijdig) bezwaren in te dienen. In dien men dat wenst, worden de persoonlijke gegevens van degene die een bezwaarschrift indient niet be kend gemaakt. Het verzoek daartoe moet schriftelijk tegelijkertijd met het bezwaarschrift bij burgemeester en wethouders worden ingediend. Voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot de gemeentesecretarie, te lefoon 01110-3151, toestel 332 of 532. Wijziging bestemmingsplan „Dam-Oude Haven" De burgemeester van Zierikzee maakt ingevolge artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening be kend, dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 26 augustus 1985 heeft besloten dat een wijziging van het bestemmingsplan Dam-Oude Haven" wordt voorbereid voor: a. een gedeelte van het perceel Ha venplein 17, kadastraal bekend bekend gemeente Zierikzee, sectie A 1145 (gedeeltelijk) en 3581 (ge deeltelijk); b. een gedeelte van het perceel Kraanplein 14, kadastraal bekend gemeente Zierikzee, sectie B 1772, 2472 en 2473. Genoemde besluiten met bijbehoren de kaarten liggen met ingang van 16 september 1985 ter gemeentesecreta rie, afdeling algemene zaken voor een ieder ter inzage. Bouwaanvraag Burgemeester en wethouders van Zie rikzee maken bekend dat door het be stuur van het Ned. Herv. Verenigingsgebouw, p/a Kabbelaars- bank 25, te Zierikzee, een bouwaan vraag is ingediend voor het bouwen van een verenigingsgebouw op het perceel Havenplein 17, kadastraal be kend gemeente Zierizkee, sectie A 1145 (gedeeltelijk) en 3581 (gedeel telijk). Deze bouwaanvraag is in strijd met het geldende bestemmingsplan Dam-Oude Haven", doch is in over eenstemming met de in voorberei ding zijnde gedeeltelijke herziening van dit plan. Wij zijn bereid aan dit bouwplan medewerking te verlenen met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening junc- to artikel 50, lid 8 van de Woningwet. De bouwvergunning kan echter eerst worden verleend nadat gedeputeerde staten van Zeeland een verklaring van geen bezwaar hebben afgegeven; deze verklaring kan pas worden aan gevraagd nadat wij de aangrenzende of naburige eigenaren en gebruikers in de gelegenheid hebben gesteld van het bouwplan kennis te nemen en daartegen bezwaar in te dienen. In verband met het voorgaande lig gen de op de bouwaanvraag betrek king hebbende bescheiden met ingang van 16 september a.s. gedu rende veertien dagen voor een ieder ter gemeentesecretarie, afdeling alge mene zaken, ter inzage. Gedurende de hierboven genoemde termijn kan een ieder zijn (gemotiveerde) bezwaren tegen het onderhavige bouwplan aan het college van burgemeester en wet houders. Meelstraat 8 te Zierikzee, schriftelijk kenbaar maken. LPG-wisselreservoirs Via de media is er op gewezen dat de toepassing van LPG-wisselreservoirs voor huishoudelijk en bedrijfsmatig gebruik een aantal gevaarsaspecten met zich mee brengt. Tbr voorkoming van volstrekt ontoe laatbare situaties doen wij een be roep op de inwoners om voor kook- en verwarmingsdoeleinden geen LPG- wisselreservoirs toe te passen, maar - naast uiteraard de gebruikelijke gas- en elektrische apparatuur - de nor maal in de handel zijnde butaan- of propaanflessen. Vent- en standplaatsvergunningen Burgemeester en wethouders maken bekend dat bij raadsbesluit van 26 augustus 1985 de vent- en standplaat senverordening 1982 is ingetrokken. Dit betekent dat de beoordeling van verzoeken om een vent- en stand plaatsvergunning thans weer op grond van de artikelen 8 (innemen standplaats) en 20 (venten) van de Al gemene Politieverordening ge schiedt. Tbr handhaving van de openbare orde en uit een oogpunt van verkeersvei ligheid achten burgemeester en wet houders het echter noodzakelijk het innemen van standplaatsen en het venten (zgn. ambulante handel) in de hand te houden door het vaststellen van een maximum aantal te verlenen vergunningen (maximumstelsel). Het onbeperkt verlenen van vergun ningen willen zij hiermee tegengaan. Het door hen ontworpen maxi mumstelsel inzake af te geven vent en standplaatsvergunningen luidt als volgt: 1. Op de volgende lokaties dient standplaats te worden ingenomen: a. parkeerterrein Laan van St. Hilaire/Scheldestraat (woon wijk Poort ambacht); b. paarkeerstrook naast het plantsoen (achter de Christelij ke Scholengemeenschap) aan de De Brauwstraat (woonwijk Malta); c. parkeerterrein Baden Powell- weg (binnenstad); 2. voor de volgende woonwijken wordt ventvergunning verleend: a. Poortambacht; b. Malta; c. Binnenstad; 3. per dag kan voor iedere lokatie één standplaatsvergunning en voor iedere woonwijk één ventver gunning worden verleend, mits in één woonwijk niet voor dezelfde branche zowel een vent- als een standplaatsvergunning worden verstrekt; 4. per week bezien moeten de af te geven vent- en standplaatsvergun ningen per woonwijk voor ver schillende branches gelden. Algemeen onderscheiden worden: standplaatsvergunningen, on derverdeeld in 3-maands-, 6-maands- en jaarvergun ningen; ventvergunningen - jaar; ventvergunningen - dag; de verlening van deze vergunnin gen vindt plaats in deze volgorde per woonwijk (zie 1. en 2.); een ventvergunning (jaar) wordt steeds voor een vaste dag in de week verleend; jaarvergunningen (venten) genie ten steeds voorrang boven dagver gunningen; jaarvergunningen gelden steeds, ongeacht de verleningsdatum, tot 31 december; degene die reeds een standplaats inneemt of vent zal desgevraagd weer een vergunning worden ver leend onder de voorwaarde dat hij zijn bedrijfsuitoefening niet wijzigt. In het vervolg zal ieder verzoek om een vent- en standplaatsvergunning aan dit maximumstelsel worden ge toetst. De vóór deze regeling verleende vent en standplaatsvergunningen voor ge noemde 3 woonwijken blijven overi gens gehandhaafd. Tot op heden zijn de volgende standplaats- en ventvergunningen verleend: Poortambacht: standplaatsvergun ning voor kaas (dinsdagmorgen) en vis (zaterdag) en ventvergunningen voor groente en fruit (woensdag) en bloemen (vrijdag). Malta: standplaatsvergunningen voor kaas (dinsdagmiddag) en frites (donderdag) en ventvergunningen voor groente en fruit (maandag), fruit (dinsdag) en bloemen (vrijdag morgen). Binnenstad: ventvergunningen voor fruit (dinsdag) en bloemen (vrijdag morgen en zaterdag). Nadrukkelijk wordt er op gewezen dat een aantal standplaatsen in de binnenstad (o.a. op het Havenplein) uitsluitend voor de huidige vergun ninghouders in stand wordt gehou den. en dat bij opzegging voor deze lokaties geen vergunningen meer worden verleend. Zoals ook voordien het geval was kan op daartoe strekkend verzoek aan (sport)verenigingen en/of instellin gen vergunning worden verleend tot het venten en/of het innemen van een standplaats, met dien verstande dat een vergunning per (sport)vereniging en/of instelling ten hoogste tweemaal per jaar wordt verleend. Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot de gemeentesecretarie, af deling algemene zaken, telefoon 01110-3151. toestel 332 Marijnen MD 45 Grote 4 kg kompaktdroqer met bescheiden buitenafmetingen Droogtijd instelbaar tot 120 mi nuten Pluizenfilter in de deur opening Trommelinhoud 92 li ter Aansluiting voor luchtafvoer naar achter of naar de zijkant Bij uitstek geschikt voor plaat sing op een wasautomaat Kema-Keur. van 819,- nu voor 599,- Marijnen droger MD 9 van 899,- nu voor 679,- Zanussi droger 2413 4 kg droger Kan op wasmachine geplaatst worden van 719.- nu voor 599,- Kapaciteit 4,5 kg Trommelinhoud 110 liter 2 Droogtemperaturen Tijd instelbaar tot 120 minuten Kema-Keur. Marijnen droger MD 10 R _Uitvoering gelijk aan type MD 9, echter met afwisselend naar links en naar rechts draaiende trommel. Het wasgoed droogt daardoor snel ler, heerlijk zacht en met weinig of geen kreuk. Veel wasgoed kan zelfs zo, zonder strijken, de kast in. van 929, nu voor 749,- weltevreden UW SPECIAALZAAK RADIO WELTEVREDEN ZIERIKZEE Korte St. Janstraat 12-20 - 4301 AE Zierikzee Telefoon (01110) 2805 TECHNISCH BUREAU CHRISTIAANSE Burgh-Haamslede, telefoon 01115-3086 f en toch niet te ver van de grote stad? Dan ligt hier voor u wellicht de kans om een wens in vervulling te zien gaan. In Melissant op het mooie en vooral rustige eibnd Goeree Overflakkee, bieden wij namens de eigenaren bij inschrijving te koop aan de navolgende woonhuizen: A Luxueus afgewerkt halfvrijstaand heren huis met c.v., tuin en garage, perfed onder houden. Kad. bek. Gem. Melissant, Sectie A, nummers 2344 en 2481, tezamen groot 265 m', eigen grond. Binnenweg 5a te Melissant... oplevering voorjaar 1986. B. Luxueus afgewerkt halfvrijstaand herenhuis met c.v., tuin en garage, perfed onderhouden. Kad. bek. Gem. Melissant, Sectie A, nummer 2345, groot 234 m2, eigen grond. Binnenweg 7 te Melissant... direkt opleverbaar. Zakelijke lasten en belastingen komen voor rekening van de koper von de dag van aonvoarding al. Gunning wordt voorbehouden. Hel onroerend goed is te aonvoarden tegen Mating van de kooppenningen. De betaling der kooppenningen dient Ie geschieden voor wal betreft het sub B vermelde onroerend goed binnen één maand no sluiting der inschrijving en voor wat betreft het sub A vermelde onroerend goed bij hel passeren van de notariële akte van levering. Bezichtigingen: Maandag t/m vrijdag van 18.00 uur lol 20.00 uur. Zaterdag van 13.30 - 15.30 uur (niet op zondag). Of op afspraak: via Keukencentrum Tiehmon, Binnenweg te Melissant. Tel. 01877-2555: - of via Jongerius O.G. te Sommelsdijk. Tel. 01870-4844. Inschrijvingen kunnen geschieden op de kovels A en B afzonderlijk don wel op de combinotie von beiden, in welk laatstbedoelde gevol de koper bij gunning gehouden is de totale inschrijfsom te voldoen. Inschri|fbiljetten en algemene informatie te verkregen bi| - en in te leveren ten kantore von Jongerius O.G. B.V., Voorstraat 20 te Sommelsdijk (tel. 01870 4844) in een gesloten enveloppe onder vermelding: "lnschri|ving T". Sluiting van de inschrijving uiterlijk 19 september 1985 om 17.00 uur. Opening der inschri|fbiljetten op vrijdag 20 september 1985 om 10.00 uur ten kontore van Jongerius O.G. voornoemd. Voor een langere periode voor werkzaamheden aan de stormvloedkering Oosterschelde vragen wij minimaal A of gelijkwaardige opleiding met bedrijfservaring. De werkzaamheden vinden plaats in ploegen. Gun-metal met doublé. 30 m. waterdicht f 255.- Geheel Cun-metal f 195^ Rechthoekige modellen resp. f 275.- en f 215- Dam 10 - Zierikzee In de straat van de apotheek Telefoon 01110-2443 Kerkstraat 5 - Oosterland - Telefoon 01114-1327 Weekendreklame Bieflappen 1 kito15,96 Varkensschnitzels 1 kito15,92 Runderlappen 1 kito12,98 Donkereweg 35, Schuddebeurs (Telefoon 01110-5651) (3 km van Zierikzee, richting Brouwershaven) Een oase van rust en romantiek Onlangs uitgebreid met sfeervol serre restaurant Romantisch Menu (4 gangen) 49,50 Zeeuws Specialiteiten Menu (5 gangen) 75,00 Menu Carte Blanche (7 gangen) verrassend-verfijnd 85,00 Lunch en diner geopend HINDERWET Burgemeester en wethouders van Duiveland: A. gelet op artikel 12 en 29 van de Wet algemene bepalin gen milieuhygiëne, maken bekend dat bij hen aan vragen zijn binnengekomen voor een vergunning ingevolge de Hinderwet van: 1. W. J. van Dijke, Zeeasterstraat 1 te Nieuwerkerk, voor het oprichten en in werking hebben van een bloemisterij/kwekerij op het perceel aan de Schoolstraat te Nieuwerkerk; 2. J. Dane, Groenendaal 9 te Oosterland, voor het oprichten en in werking hebben van een schilders bedrijf op het perceel Groenendaal 9 te Oos terland; 3. L Knop, St. Joostdijk 10 te Oosterland, voor het oprichten en in werking hebben van een brood- en banketbakkersbedrijf op het perceel St. Joostdijk 10 te Oosterland; Omdat door het stellen van voorschriften in voldoen de mate gevaar, schade of hinder voor de omgeving kan worden voorkomen, zijn zij voornemens op de aanvragen een positieve beschikking te nemen. De aanvragen, de ontwerp-beschikkingen en ander ter zake zijnde stukken liggen op de gemeentesecre tarie te Nieuwerkerk ter inzage en wei van 13 septem ber t/m 13 oktober 1985 op werkdagen van 9.00-12.00 uur en van 13.00-17.00 uur, alsmede elke maandag avond van 18.30-21.30 uur, na telefonische afspraak, tel. 01114-1651. Indien daarom telefonisch wordt verzocht, kunnen tot één week voor bovengenoemde einddatum, mon delinge bezwaren worden ingebracht, waarbij dan te vens gelegenheid wordt gegeven tot een gedachten- wisseling over de aanvraag. Gemotiveerde bezwaren kunnen tot bovengenoemde einddatum schriftelijk bij ons college worden inge bracht. Degene die een bezwaarschrift indient, kan hierbij verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. B. gelet op artikel 24 van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne, maken bekend dat zij voornemens zijn op de volgende aanvraag positief te beschikken, onder oplegging van voorschriften om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te voorkomen: 1. J. de Bruine, Lage Rampcrtsewcg 4 te Oosterland. voor het oprichten en in werking hebben van een fouragehandel op het perceel Lage Rampertseweg 4 te Oosterland; De ontwerp beschikking en ander ter zake dienende stukken liggen ter inzage op de gemeentesecretarie te Nieuwerkerk. van 13 september 1985 t/m 27 septem ber 1985 op werkdagen van 9.00-12.00 uur en van 13.00-17.00 uur alsmede gedurende deze periode op de maandagavonden van 18.30-21.30 uur. na telefonische afspraak, tel. 01114-1651. De aanvrager, alsmede degenen die bezwaren hebben ingebracht naar aanleiding van de aanvraag en een ieder die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest, kunnen tot 27 september 1985 hun gemotiveerde schriftelijke bezwaren inbrengen te gen de ontwerp beschikking. Degene, die een bezwaarschrift indient, kan hierbij schriftelijk verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Burgemeester en wethouders voornoemd. De burgemeester, J. VAN BOMMEL De secretaris, J. VAN DER MAAS Nieuwerkerk, 10 september 1985 ADVERTEREN IS VERKOPEN!

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1985 | | pagina 12