Basketballvereniging Mevo '80 snakt nog steeds naar erkenning Schouwen-Duiveland Toon van der Steen geniet in Oostenrijk van zeventiende zege Bekerhouder Bruse Boys reeds in eerste ronde nieuw seizoen verslagen Karper niet erg actief tijdens grachtenwedstrijd van HSV Oosterschelde Bekervoetbal KNVB op dinsdagavond Zes jaar geëist tegen tweelingbroers uit Terneuzen Mevo '80-voorzitter Bob Noomen: ,,Ik aanslaat best bewondering afgedwongen", on derkent voorzitter Noomen. De da mes mogen ook de komende competi tie in de tweede klas spelen, ondanks het feit, dat eigenlijk gedegradeerd moest worden. Een ingewikkeld schuifsysteem zorgde evenwel voor de handhaving. ,,De ploeg mocht wel naar de derde klas, maar raakte niet ontmoedigd door het vorige seizoen en is gewoon van plan om het dit sei zoen beter te doen. Dat is ook een prijzenswaardig uitgangspunt". Zaterdagavond Ook het komend seizoen moet Mevo '80 de wedstrijden afwerken op de za terdagavonden, althans waar het de thuiswedstrijden betreft. ,,De wed strijden worden gespeeld tussen ze ven en negen uur. Dat moet toch geen probleem hoeven te zijn", denkt Noo men. „Tenslotte is er na negen uur nog voldoende tijd om uit te gaan". Mevo '80 is overigens de enige Zeeuwse ploeg, die op zaterdagavond speelt. De meeste anderen wikkelen de competitie af op vrijdagavond. „Het komende seizoen hebben we ook weer de hele Onderdak-zaal tot onze beschikking, dat is ook wel po sitief, zonder dat ik daar ook maar iets negatiefs mee bedoel ten opzich te van onze volleybal-zustervereni ging. De basketballers zijn dan in een groter quantum aanwezig en dat snap niet dat het basketball niet zo werkt in onze eigen tak van sport sfeer verhogend". In de basketball- sport is vooral ook de scheidsrech- tersproblematiek niet weg te cijfe ren. Vaak komen de opgestelde arbi ters niet opdagen en wanneer dat wel gebeurt, dan ontaardt het optreden veelal in een pure thuisfluiterij. „Dat is een geweldig probleem, waaraan met spoed het nodige ge daan moet worden, willen de proble men niet escaleren. Ik weet echter, dat het een loffelijk streven zal blij ven en niet meer". Bob Noomen snapt er eigenlijk niet zoveel van, dat de basketballsport niet echt van de grond komt. „In deze sport kun je je lekker uitleven en het is een intensieve sport, want het team is voortdurend in zijn geheel bezig", meent hij. De verre uitwedstrijden blijken een handicap te zijn. Een trip je naar Zeeuws-Vlaanderen kost heel wat tijd, maar dat zou toch geen sta- in-de-weg mogen zijn voor hem of haar, die denkt in de basketballsport zijn of haar sport te hebben gevon den. Uiteindelijk vergt iedere hobby, die intensief beoefend moet worden, heel wat tijd. Mevo '80 speelt het ko mende seizoen met twee heren- en een damesteam in de competitie. Daar naast zijn er twee jongens- en een meisjesteam, die per leeftijdsgroep zijn ingedeeld. Een kijkje bij een van de trainingen of een wedstrijd van de Mevo '80-afgevaardigden fungeert mogelijk als laatste duwtje in de rug naar de actieve basketballsport. hadden we regelmatig enorme pro blemen om met een team op te komen voor competitiewedstrijden. Daar schijnt nu een positieve ontwikkeling in te komen, voornamelijk door toe doen van trainer Han Philipoom uit Spijkenisse. Hij stelt, dat er niet ge-' speeld mag worden, wanneer er ook niet getraind wordt. De niet-trainers verhuizen onmiddellijk naar een la ger team. Nu blijkt evenwel, dat er voldoende spelers zijn, die eerzuchtig genoeg zijn om te komen trainen, om dat ze graag in die hoofdmacht uitko men". Philipoom zorgt bij Mevo '80 alleen voor de trainingen. De coa ching van de voornaamste ploegen wordt door anderen gedaan. Dit bete kent ogenschijnlijk toch een fikse aderlating, omdat de trainer altijd uit de tweede hand moet horen welk onderdeel bijschaving en/of extra aandacht verdient. „Het voor naamste is, dat de trainer zoveel goe de invloeden heeft, dat de spelers en speelsters in ieder geval komen trai nen", stelt Noomen vast. Junioren De hoogste herenploeg wordt voor de aanstaande competitie uitgebreid met twee goede junioren, die de ploeg een aanzienlijk bredere basis geven. De Zierikzeese ploeg speelt het ko mende seizoen in een compleet Zeeuws gebeuren. De heren spelen in de derde klas, hetgeen overeenkomt met een vierde of vijfde klas in bij voorbeeld het district Rotterdam. Het basketballgebeuren staat even wel in heel Zeeland op een aanzien lijk lager peil dan elders. Positief is zeker, dat het basket- ballspel op de middelbare scholen meer en meer wordt gespeeld. Be langrijk hierin is de medewerking van de betreffende leraren. „Als de jeugd op de middelbare scholen de smaak van het basketballen te pak ken krijgt, dan komen ze heus wel eens een keer naar ons om in wedstrijdverband een balletje te gooien", concludeert Bob Noomen. Daar waar de school basketballvere niging Mevo '80 op bepaalde momen ten leden bezorgt, daar neemt de stu die ze later ook weer af. Wanneer er na de middelbare school verder gestudeerd moet worden, moet de student dat doen buiten Zeeland, hetgeen zijn of haar tijdelijk vertrek tot gevolg heeft. Ook het eventuele sportleven op Schouwen-Duiveland moet worden afgezworen. Het damesteam van Mevo '80 mocht aan het eind van de competitie 1983/ 1984 promoveren naar de tweede klas. Sportief werd dit bepaald geen succes, want de ploeg eindigde na ve le grote nederlagen op de laatste plaats. „Belangrijk was ongetwij feld, dat het team de spelvreugde vasthield. Ondanks het steeds forse verlies bleef (3e ploeg met plezier spe len. Tijdens de voorlaatste wedstrijd waren toch nog steeds tien speelsters aanwezig, hetzelfde aantal waarmee de competitie werd gestart. Dat heeft ZIERIKZEE - De basketballsport kan zich op Schouwen-Duiveland nog steeds niet verheugen in een grote populariteit, hoe driftig het bestuur van basket ballvereniging Mevo '80 ook probeert om daar verande ring in te brengen. De omstandigheden, waarin de club haar activiteiten moet ontplooien, zijn bepaald niet gunstig. De competitiewedstrijden in de Zierikzeese sporthal Onderdak moeten door de teams van Mevo '80 op de allesbehalve attractieve zaterdagse avonduren worden afgewerkt, terwijl de uitwedstrijden voorname lijk op de vrijdagavonden worden gespeeld. Er blijft on danks deze handicaps toch een positieve ontwikkeling te zien bij Mevo '80 basketball. De club brengt voor de aan staande competitie zes ploegen binnen de lijnen en dat is weer een meer dan het afgelopen seizoen. „Er valt een duidelijke verbetering vorige seizoen", legt Mevo waar te nemen ten opzichte van het '80-voorzitter Bob Noomen uit. „Tben De Zierikzeese basketballploeg heeft enkele jeugdige talenten, die de club mogelijk naar een hoger niveau kunnen stuwen. MIDDELH ARNIS - Toon van der Steen geniet momenteel in Oostenrijk van een welverdiende vakantie in een wielerseizoen, dat hem inmiddels al weer zeventien overwinningen opleverde. Van der Steen kwam op dit formidabele totaal door zaterdagmiddag de sterkste te zijn in de in ere herstelde amateur- wielerronde van Middelharnis. De Bruse amateur troefde in de sprint Rob Sienders en Mare Middelburg af. Bij de liefhebbers werd het ook een Zeeuwse zege met Nout Westerbeke als triomfator. ZIERIKZEE - In de eerste ronde van het bekertoernooi zaalvoetbal 1985/1986 viel in de eerste de beste wedstrijd reeds een verrassing te noteren. Bekerhouder Bruse Boys kwam tegen Country Club niet verder dan 2-2 en werd vervolgens via strafschoppen uitgeschakeld. Alle overige toppers uit het Schouwen-Duivelandse zaalvoetbal kwamen een ronde verder. De der tiende en laatste bekerwedstrijd staat voor maandag 9 september op het pro gramma. Brogum ontmoet dan De Steeg. Het publiek kreeg in Middelharnis een levendige koers te zien, waarbij diverse renners zich in de eerste wedstrijdhelft danig roerden. Hal verwege de negentig kilometer scheidde zich een sterke groep onder leiding van Rob Sienders af. Ook Toon van der Steen sloop attent mee en even later was er een gat van bijna een minuut, dat door de grote groep niet meer gedicht kon worden. In de laatste ronde probeerde Mare Middel burg uit De Lier nog weg te komen, maar hij werd door Van der Steen persoonlijk teruggehaald. Op een kwart kilometer van de meet pro beerde Middelburg andermaal uit de greep van het resterende sextet weg te geraken, maar nu was het Rob Sienders, die de aanval beantwoord de. Sienders overvleugelde de Liere naar overtuigend, maar hij had bui ten de waard gerekend. Toon van der Steen was in het wiel van Sienders Daardoor schakelde een groot aan tal vissers over op de blank- en ruis- voorn, die zich redelijk liet vangen Toch hadden de meeste vissers last van jagende snoeken, die de rust nog al eens verstoorden. Hierdoor duurde het wel eens een kwartier tot twintig meegesprongen, omdat hij de man uit Zwijndrecht terecht vreesde. Met nog honderd meter te gaan stampte de Bruenaar zich naast Sienders om uit eindelijk via een fraaie jump alsnog met een half wiel voorsprong zijn ze ventiende overwinningskussen op te eisen. Rob Sienders eindigde dus tweede en Mare Middelburg had nog voldoende kracht om toch nog de der de podiumplaats vast te houden. Hij werd wel de strijdlustigste renner. Pierre Raas werd sprintwinnaar van het peloton en Wim van Kooten uit Bruinisse werd andermaal prijsrij- der met een vijftiende stek. Bij de liefhebbers boekte Nout Westerbeke zijn negende seizoenzege via een solo over twintig kilometer, de helft van het af te leggen traject. Aanvankelijk maakte Westerbeke met zijn gabber Sam Broersma deel uit van een kopgroep van vijf man. Op het moment dat zich in de kop groep een valpartij voordeed ging minuten vooraleer de voorn zich weer liet zien. Er werd slechts een enkele grote voom gevangen. Met nog een wed strijd voor de boeg kan er nog van al les gebeuren, gezien de geringe pun tentotnlcn, die de kopgroep nog dicht Westerbeke alleen door om niet meer te worden teruggezien. Broersma raakte flink in de kreukels door de valpartij, waarbij met name zijn fiets fikse averij opliep. Zijn eigen schade bleef beperkt tot een aantal schram men. Van Loenhout Jan-Willem van Loenhout uit Nieuw-Vossemeer, die ook tijdens de Schouwen-Duivelandse criteriums opviel, boekte zaterdag een fraaie overwinning in de Omloop van Ou denbosch, een B-klassieker over 140 kilometer. Loenhout sprong in de laatste van de zeven omlopen weg om alsnog een voorsprong van bijna twee minuten bij elkaar te fietsen op het duo Michel Cornelissen uit Amster dam en Peter Wouters uit Zundert. De groep kwam totaal verbrokkeld over de finish, waarbij de negende aanko men Chris Schouwenaar uit Goes, reeds een achterstand van meer dan vijf minuten telde op Van Loenhout. BELO HORIZONTE De Finse mo torcoureur Pekko Vehkonen is zon dag in de Braziliaanse plaats Belo Horizonte wereldkampioen 125 cc- cross geworden. ZANDVOORT - De Oostenrijkse wereldkampioen Niki Lauda heeft zondagmiddag op het circuit van Zandvoort de Formule-l-raee om de Grote Prijs van Nederland gewon nen. Lauda klopte de Fransman Prost, de leider in de wereldti telstrijd, met tweetiende seconde ver schil. De Braziliaan Senna werd der de. bij elkaar houdt. Serge Barrevoets gaat met 57 punten aan de leiding, op zes punten gevolgd door Ko Rijn. Pe ter de Laag bezet met 29 punten de derde plaats en Leo Bolier en Martin Rijn scoorden beiden 25 punten, waarmee zij de vierde plaats delen. Adrie Bouwman met twintig punten. Edwin 't Haaf met zeventien punten. Jurgen Brugmans en Robert van de Zande met beiden vijftien punten en Eddy Smit met veertien punten com pleteren de toptien. Martin van de Zande. Marco Krijger en Maurice Donkersloot kwamen respectievelijk uit op drie, twee en een punt. Voor de wedstrijd van aanstaande, zaterdag wordt om zeven uur 's mor gens verzameld bij Van der Wokken aan de Grachtweg. De wedstrijd be gint om half acht en er wordt dit keer gedurende drie uur gevist. Na afloop van de tweede wedstrijd volgt onmid dellijk de prijsuitreiking, hetgeen dus ongeveer kwart voor elf, elf uur betekent. De organisatie rekent ook nu weer op de hulp van de contro leurs Gerrit Bakker. Nico Krijger en Poter Kramer. Van de eerste klassers boekte Sporthuis Zierikzee een 4-1 overwin ning op Dreischor en won Toren Boys met de nodige moeite van de PZEM- formatie: 5-4 Stella Boys had het al evenzeer moeilijk. De reserves van Skol Boys kregen slechts met 2-1 klop. Aanzienlijk beter kwam Mevo voor de dag. Het tweede team van Country Club verloor met 12-0 Ook FC Kerkwerve won. Renosse kwam ruimschoots tekort, getuige de 5-1 ne derlaag. De tweede nieuwe eerste klasscr 't Visslop won eveneens ruim. Mevo II verloor met 8-2. Skol Boys klopte Die Gouwe met 3- LONDEN - John van der Wiel speelt van 4 tot en met 17 september in Londen een bcslissingsdriekamp met de Sovjet rus Viktor Gavrikov en de Engelsman Jonathan Spoelman om de eerste rescrvoplaots voor het kandidatentoernooi, dat 12 oktober in Montpellier begint. De spelers, die dit jaar vijfde werden in de respectie ve interzonetoernooicn, komen vier keer tegen elkaar uit Door verplich tingen speelt Van der Wiel zijn partij en in de periode tot en met 12 septem ber. HELDEN-PANNTNGEN - Bert Oosterbosch heeft zondagavond een profcriterium in Helden-Panningcn gewonnen. De wielrenner uit Lekker- kerk ontvluchtte drie ronden voor het einde met Twan Poels en Martin Kemp het peloton. Oosterbosch legde de 100 kilometer af in 2 uur 17 minu ten en 12 seconden. Poels en Kemp werden in de slot ronde op vijf secon den gereden. Er waren in Helden- Panningcn 8000 kijkers KEULEN - Rob Druppers (Hellas) heeft zondagmiddag tijdens de Grand Prix atletiekwedstrijden in Keulen zijn Nederlandse record op de 800 meter verbeterd en gebracht op 1 minuut 43,56 seconden Het oude re cord van de Utrechter stond sedert 9 augustus 1983 op 1.44. 20. een presta tie waarmee hij destijds bij de we reldkampioenschappen in Helsinki de zilveren medaille veroverde. I en Zeelandia was met 5-3 te sterk voor ZZ '72. Ook Zeelandia II kwam vrij verrassend een ronde verder. Bij makelaardij moest met 3-2 het loodje leggen. Van de Ven Lijsten klopte ver der Brogum II met 0-5 en nieuwko mer Orilla schakelde Stella Boys II met 4-1 uit. Ouwerkerk werd voor de eerste ronde vrijgeloot. De wedstrij den in de tweede ronde worden ge speeld op 18 december. Vanavond - maandag 26 augustus - worden de eerste competitiewedstrij den afgewerkt: vier in de eerste klas en twee in de tweede klas. Het pro gramma ziet er als volgt uit: 19.00 uur: ZZ '72-Dreischor (tweede klas); 19.40 uur: Zeelandia I-Country Club II (tweede klas); 20.20 uur: De Steeg- Country Club I (eerste klas); 21.00 uur: Mcvo-'t Visslop (eerste klas); 21.40 uur. Toren Boys-FC Kerkwerve (eerste klas); 22.20 uur: Bruse Boys- Stclla Boys (eerste klas). ZIERIKZEE - Morgen - dinsdag 27 augustus - wordt de eerste ronde in het KNVB-bckervocthal afgewerkt. Van de vier Schouwen-Duivelandse ploegen spelen DFS en Mevo op eigen terrein, terwijl Zierikzee en Bruse Boys een uitwedstrijd hebben. Alle ontmoetingen beginnen om half ze ven. Zierikzee gaat op bezoek bij zaterdag-ploeg Wolphaartsdijk. dat in de vierde klas speelt. Bruse Boys steekt het Zijpe over om in Sint Phi- lip.sland aan te treden tegen NOAD '24, eveneens een zaterdag vierde klasser. Mevo krijgt in Zierikzee be zoek van het naar de derde klas van het zondagvoetbal gedegradeerde Virtus uit Zevenbergen. DFS tenslot te ontvangt op sportpark Van Zuijen eveneens een zondag derde klasser. Goes is zeker een attractieve tegen stander ZIERIKZEE - De binnenwatercommissie van hengelsportvereniging Oos terschelde uit Zierikzee kon zich zaterdag verheugen in een goede opkomst tijdens de eerste grachtenwedstrijd uit een serictje van twee. De tweede wed strijd wordt aanstaande zaterdag afgewerkt op de Zoete Gracht. De eerste wedstrijd begon om half negen onder goede weersomstandigheden zonder wind en met een mooi opkomend zonnetje. Met name tijdens liet eerste uur werd verwacht, dat er nogal wat karper op het droge gehaald zou kunnen wor den, maar deze vissoort liet zich dc gehele wedstrijd niet zien. een enkele uit zondering daargelaten. HELMOND - René van de Kerkhof heeft zaterdag een driejarig contract getekend bij de eerste divisieclub Helmond Sport. De 33-jarige oud- international maakt woensdag zijn debuut in de thuiswedstrijd tegen de Graafschap. René van de Kerkhof be gon als voetballer bij Mulo Helmond en speelde vervolgens voor FC Twen te, PSV, Apollon Athene en Seiko Hongkong. VARBERG - De broers Cees en Wil ly van Bladel zijn zaterdag voor de Zweedse plaats Varberg als derde geëindigd in de zeilregatta om de Eu ropese titel in de Tornadoklasse. Valse dollurs-zuak MIDDELBURG - De officier van justitie bij de rechtbank in Middel burg mr. T. Stein, heeft vrijdagmid dag tegen ieder van de 46-jarige tweelingbroers J. en F. V. uit Terneu zen zes jaar onvoorwaardelijke ge vangenisstraf geëist. De mannen zouden in de periode van september 1979 tot en met 17 maart 1985 betrokken zijn geweest bij het maken en uitgeven van valse honderd-dollarbiljetten en bankbil jetten van twintig Engelse ponden. Daarnaast moesten de broers terecht staan voor de handel in amifetami- nen. In deze zaak, waarbij de politie te lefoongesprekken heeft afgeluisterd en een flink aantal verdachten uitge breid heeft geschaduwd, moest vrij dag een twaalftal getuigen voor de rechtbank verschijnen. Daarbij ble ken enkele getuigen ineens sterk aan geheugenverlies te lijden of ze lieten weten de eerder voor de rechter-com- missaris afgelegde verklaringen on der druk te hebben afgelegd. Deze valse-dollarzaak heeft grote beroering gewekt bij de internationa le geldhandel. Volgens de officier van justitie is niet bekend om hoeveel vervalsingen het in totaal gaat. Een van de getuigen die al eerder voor zijn aandeel in deze zaak tot twee jaar onvoorwaardelijke gevange nisstraf is veroordeeld, verklaarde dat hij van de broers opdracht voor het drukken van 30.000 honderd-dol larbiljetten heeft gekregen. De offi cier gaat uit van zeker 80.000 verval singen. De rechtbank doet op vrijdag 6 sep tember uitspraak. P.V. „Zierick" Zierikzee Wedvlucht vanuit Compiegne op zaterdag 24 augustus 1985. Afstand 259 km. Gelost 8.20 uur. In concours 132 jonge duiven. Aankomst le duif 10.47 uur. 1764,58 m/min. Laatste prijsduif 11.17 uur. 1465.05 m/min. Jacco Bolle 1, 11,16, 20; comb. Van 't Veer 2, 24, 25, 30; J. Krijger 3, 4, 9, 12, 22, 27; J. v. d. Sande 5, 7; J. Snijders 6, 18, 19, 33; J. den Hengst 8, 26, 28; C. Wesdorp 10; M. K. Krijger 13, 23; W. Roggeband 14, 21, 29; G. J. Bakker 15, 17, 31, 32. De duiven vanuit St. Ghislain wer den gelost om 8.15 uur. Afstand 134 km. In concours 224 duiven. Aan komst le duif 9.28 uur. 1822,85 m/min. Laatste prijsduif 10.13 uur. 1138,20 m/min. G. J. Bakker 1, 5, 16, 23, 24. 26, 29, 30, 41, 42, 44, 47, 52, 54; F. Maijs 2, 8; J. den Hengst 3, 6, 31, 53; W. Heijboer 4, 34, 37. 55; J. Krijger 7. 9, 10, 48; comb. Van 't Veer 11, 39; J. v. d. Sande 12, 33, 36, 38; Janse-Vermeule 13, 27, 51, 56; E. Kloet 14, 50; Jacco Bolle 15, 21; M. K. Krijger 17, 19, 32, 49; C. Wes dorp 18; Joh. Flikweert 20, 22, 25; W. Roggeband 28, 35; J. Verwijs 40. 43, 45. P.V. Gevleugelde Vrienden Zierikzee Uitslag van de wedvlucht vanuit Orleans, 439 km. op zaterdag 17 au gustus met 419 jonge duiven. Lossing om 7.45 uur. Aankomst eerste duif 13.25 uur. Laatste prijsduif te 14.41 uur. L. v. d. Hoek en zn. 1, 36, 45, 60, 66, 76, 80, 81, 85, 91; H. v. d. Linde en zn. 2, 4, 30, 31, 35, 38, 46, 56, 79, 86, 89; Fcleus-Westenbrugge 3, 26, 39, 103; C. v. d. Hoek 5, 37. 71. 72, 75. 82, 97; Berrevoets-Wesdorp 6, 11, 50, 70; Jae. Dekker en zn. 7, 12. 18, 22. 24. 53. 92; J. A. v. d. Linde 8, 99; H. Koster 9, 94, 100; J. M. Jumelet 10, 19. 27, 64. 77. 90; L. J. Fonteine 13, 47, 57, 104; W. Blom 14, 23. 40. 96; H. Kuijten 20. 54. 63. 68. 73, 101; Joh. Ponkow 21, 62; C. Koster 25. 69, 74, 78; M. Saman 28, 32, 51, B4; A. Bakker 29, 49. 102; W. Dalebout 33. 52, 59, 83, 95; J. van IJsseldijk 34, 43, 55, 67, 205; C. Gieskes 41; C. Verwest 42; J. Veerman 44, 48, 98; gebr. Schults 58, 65; A. Romijn 61, 93; J. Kaaisteker 87, 88. Vanuit Parkestone, 186 km, na ja ren weer eens Engeland, werd op za terdag 17 augustus gevlogen met 99 duiven. Aankomst als volgt. L. de Bruijn 1, 9. 12; H. v. d. Linde en zn. 2, 11; C. M. Groenleer 3, 22; C. J. Berrevoets 4. 17; A. Romijn 5. 18; H. Koster 6; W. Blom; 7. 13; S. Capclle; L. Berrevoets 10, 24; L. v. d. Hoek en zn. 14, J. J. de Jonge 15. 25; L. J. Fonteine 16; M. A. Gieskes 19, 21; D. J. Hart man 20. 23. Op 18 augustus werd Quivrain ge speeld, afstand 142 km. Deelname 198 jonge en oude duiven, die gelost wer den om 8.45 uur. Klokken van 10.35 tot 10.46 uur. W. Blom 1, 2. 3, 6. 9. 15. 19; L. de Bruin 4, 22. 34; A. Romijn 5, 7, 13, 30; C. v. d. Hoek R, 31; Felcus-Westen- brugge 10. 20, 40; J. L. Fonteine 11. 12. 17. 23, 33. 35. 36, 37. 43. 46. 47; A. Ver west 14, 25, 49; H. v. d. Linde cn zn. 16; C J. Berrevoets 18. 21. 27. 44; M. A. Gieskes 24, 39. 50; W. M Pankow 26; J C. Berrevoets 28, 45, 48; J. van IJssel dijk 29. 32, 41; Joh. Pankow 38; S. Ca pclle 42. Inmanden voor Orleans, jonge dui ven, nat., prov., ver. op donderdag 29 augustus van 17.45 uur tot 19.15 uur. Inmanden voor Beametz oud en jong op zaterdag 31 augusuts van 7.30 tot 9.15 uur.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1985 | | pagina 6