Een dag tussen André Hazes en Danny de Munck Vs Vrijheid is altijd gevaarlijk, maar het is het veiligste goed dat we bezitten 4 BRUINISSE - De Veronica-dag op recreatiepark Aquadelta in Bruinisse trok woensdag om en nabij twintigduizend bezoekers, die zich uitdrukkelijk vergaapten aan tientallen Veronica- medewerkers, honderdtallen ordebewakers en op als klap op de vuurpijl ook nog enkele artiesten. ,,In het verleden is wel eens een en ander misgegaan met evenementen met enorme aantallen pu bliek, vandaar dat we tegenwoordig niets meer aan het toeval wil len overlaten", meldde Veronica-pr-man Jan Morrien zelfvoldaan. „Als er iets misgaat wordt de omroep erop aangekeken". Veronica rekende in Bruinisse op ongeveer dertigduizend bezoekers, maar was uiteindelijk toch diktevre- den met de twintigduizend. Ontegen zeggelijk meldden zich weer diverse tientjes-leden bij de omroep aan, al was het alleen maar om gratis een t- shirt of een ander kleinood met de naamsvermelding van de omroep te verkrijgen. Via de tientjes-leden pro beert de omroep alsnog de grens van 450.000 leden te halen, die minister Brinkman vereist vooraleer de A- status wordt gegeven. De Veronica-dag begon in Bruinisse met het programma 'Ook Goeiemor- gen' van dj Bart van Leeuwen. In dit programma kwam ondermeer een gesprekje met burgemeester T. C. Hekman van Bruinisse aan de orde. De burgervader deed ondermeer de structuur van de gemeente en de gea ardheid van de bevolking uit de doe ken. „Die oogt yoor de buitenwacht FOTO: JOH. D.C. BERREVOETS misschien wat vreemd, maar ik heb het in Bruinisse voortreffelijk naar mijn zin. Ik zou niet graag verande ren", ohderkènde hij. In Bruinisse kwamen tal van ar tiesten life op de planken. Met name de optredens van de toppers van het Nederlandse lied sloegen bijzonder aan en zij waren voor diverse fans aanleiding om al dan niet spontaan in de blubber gestrekt te gaan. Hier door verorzaakten Koos Alberts, Danny de Munck en André Hazes de EHBO-post nogal wat werk. In de middaguren kwapen ook Roberto Jacketti and The Scooters, George Baker Selection, Frank Mirella en Albert West nog aan bod in verband met opnamen van het tv-programma 'Nederland-Muziekland'. Een avonds how met ondermeer The Trammps en The Guys And Dolls besloot de geslaagde Veronica-dag. V* VCRONJC* oP''f A Duizenden projekten voor lichamelijk gehandicapten werden mogelijk to** Postbus 323, 3500 AH UTRECHT. Tel. 030 331165 Harry Emerson Fosdick

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1985 | | pagina 4