SAMAN SAMAN i Komt u maar eens kijken! esselink, I I een dure zaak? II HEREN, i smIuegange P kleine prijsjes grotere prijsjes p I ...in de Blauwe Keet MEDEDELINGEN GEMEENTE ZIERIKZEE mAROM BRU1NISSE Garage Gebr. Bal, Dreef 1, tel. 01113-1456 Lêrras moeder met een taart van uw Warme Bakker MOEDERDAGTAARTEN al vanaf 5,95 Reklame zaterdag 11 mei: Een Moederdag SLAGROOMTAART nu voor 8,95 Uw warme bakker De Visser Groente en Fruitmarkt Groente en Fruitmarkt esselink bouwmaterialen Moeder wordt verwend... 12 De voordeligste manier van autorijden is een lada 1200-S, en dan liefst nog op gas. (Daar zijn alle Lada's trouwens bijzonder geschikt voor Die populaire 1200-S is bovendien op een aantal punten verfraaid: zie de nieuwe zwarte grille en idem koplampranden, de beschermende rubberen stootranden langs de zijkanten, en de zwarte achterplaat. Plus een sportief driespaaks stuurwiel, bekleed met kunstleder voor een sterke grip. Gebleven zijn uiteraard zijn sterke kanten: de oerdegelijke, krachtige 1200 cc motor, goed voor 750 kg aanhangwagengewicht, z'n degelijke konstruktie, z'n verrassende ruimte, z'n royale kofferbak, z'n komplete inrichting en uitvoering en z'n onvoorstelbaar lage prijs: nog geen 10 mille' LADA 1200-, S 9.999/ oki 0TWa(G'<y*ngcn «M Ml beM&fog uw GREMI Auto-import bv Postbus 303. 9700 AH Groningen Telefoon 050-183121 (8 lijnen) 200 dealers m Nederland Service m geheel Europa. Diverse Mocca - slagroom - vruchten - kwark met verse aardbeien van 12,50 Ook zijn wij ruim gesorteerd in dozen bonbons Sommelsdijk - Oostijk 19 - Tel. 01870-3330 Zierikzee - Passage 25 - Tel. 01110-6264 Dirksland - Voorstraat 5 - Tel. 01877-1417 ZIERIKZEE - RENESSE Uw vakspecialist in dagelijks veiling-verse groenten en fruit tegen voordeel prijzen! Let op onze weekendreklame! 1 mooie witte bloemkoolvoor 1,75 1 kilo mooie blanke witlofvoor 1,95 1 kilo bananenvoor 2,50 2 kilo Winstonsvoor 1,95 per kist van 12 kilo....voor 9,90 V/2 kilo Cox's Orange voor 2,45 per kist van 12 kilovoor 16,50 15 vol sap sinaasappelsvoor 2,95 per doos van 135 stuksvoor 23,50 Wij zijn ook uw adres voor fruitbakken We hebben ze al voor u vanaf 7,50 Verder hebben wij voor u: lamsoren, Hollandse asperges, perziken, prui men, kiwi's, mango's, avocado's, peultjes, Hollandse snijboontjes, spercieboontjes, bos bietjes, bos wor teltjes, Chinese kool, sla, ijsbergsla, spinazie, andijvie, radijs postelijn, en nog veel meer soorten verse groen ten en fruit. Ons assortiment is te groot om op te noemen dat moet u echt zelf gezien hebben. Komt u even langs en kijk en vergelijk onze prij zen en kwaliteit! ZIERIKZEE - RENESSE Hoek Sint Domusstraat - Nieuwe Bogerdstraat Zierikzee - Telefoon 01110-3296 Korte Reke 6 - Renesse - Telefoon 01116-1206 ongetwijfeld zijn er mensen, die denken dat esselink bouwmaterialen een dure zaak is hun goed recht om dat te denken, maar is dat ook zo duur betekent nog niet altijd te duur. laten we de zaken eens op een rijtje zetten 1) koopt u bij voorkeureen goed produkt? bij esselink treft u vrijwel geen ondersor teringen of artikelen van mindere kwaliteit. 2) koopt u bij voorkeur bij een vertrouwd adres? bij esselink hoeft u zich geen zorgen te maken, u kunt er steeds op terugvallen. 3) verwacht u bij het maken van uw keuze des kundige voorlichting? esselink heeft een team medewerkers, die u laten merken, dat bouwmaterialen hun vak is. 4) zoekt u een breed assortiment onder één dak? bij esselink kunt u voor vrijwel alle bouw materialen terecht. 5) zoekt u soms liever koopjes? esselink heeft regelmatig aanbiedingen, die niet ten koste van de kwaliteit gaan. 6) wilt u de materialen thuis geleverd hebben esselink beschikt over een wagenpark, dat u vlotte service kan bieden. 7) stelt u voorzover nodig naleveringen op prijs? bij esselink kunnen binnen redelijke tijd materialen worden nabesteld. tenslotte moet u nooit vergeten, dat esselink het op prijsgebied nooit af laat weten. als u al deze punten eens rustig overdenkt, dan zult u tot de konklusie komen, dat esselink u heel veel te bieden heeft voor een interes sante prijs. stap daarom met uw wensen vrijblijvend binnen in de showroom bij molenweg 28 middelharnis 01870-2044 groeneweegje 15 zierikzee 01110-5551 I van CORSETTERIE - LINGERIE DAM 21 - ZIERIKZEE Een schatkamer vol om moeders eens fijn te verwennen Gezellige dingen voor p ui-li, harte welkom. Zonodig vakkundige adviezen. w, V Hei domein voor de vrouw tè HET TELEFOONNUMMER VOOR EEN ABONNEMENT OP DE ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE 01110-6551 i Op zondag 12 meihouden wij van 12 tot 16 uur een lunch-buffet. Dit buffet bestaat uit warme en koude voorgerechten, vis- en vleesschotels en diverse desserts. De prijs is f 25,- per persoon. Voor kinderen tot 12 jaar. f 15,-. Vanaf 16 uur serveren wi) een speciaal moederdag-menu: Koude asperges met ham, toast en boter Voorjaarsgroentesoep Kipfilets met champigons in roomsaus, tuinboontjes, salade en croquet-aardappeltjes IJs met aardbeien en slagroom De prijs is 1 27,50 per persoon. Voor kinderen tot 12 jaar: f 15,- Wilt u verzekerd zijn van een tafel, dan raden wij aan om vooraf te reserveren, want. Alle moeders zijn 's middags en 's avonds onze gast en dat betekent één gratis diner voor elke tafel, als u deze advertentie meeneemt. RIJKSWEG 6 - OOSTERLAND - TEL. (01114) 1270 Bouwaan vragen art. 19 procedure Burgemeester en wethouders van Zie rikzee maken bekend dat: 1. architekt M. Zeelenberg, Ooster- weg 73 te Ouddorp, een bouwaan- vraag heeft ingediend voor het bouwen van 18 appartementen op het perceel Gracht weg 4, ka dastraal bekend gemeente Zierik zee, sectie G nummer 540. Deze bouwaanvraag is in strijd met het geldende bestem mingsplan „Malta", doch is in overeenstemming met de in voor bereiding zijnde gedeeltelijke her ziening van dit plan; 2. het bestuur van de woningbouw vereniging „Beter Wonen", Ca- landplein 1 te Zierikzee, een bouwaanvraag heeft ingediend voor het bouwen van 23 woningen (waarvan 1 rolstoelwoning) aan de Schouwenbank, kadastraal be kend gemeente Zierikzee, sectie M nummer 571 (ged.). Deze bouwaanvraag is in strijd met het geldende bestem mingsplan „Poortambacht VII", doch is in overeenstemming met de in voorbereiding zijnde gedeel telijke herziening van dit plan. Wij zijn bereid aan deze bouwplan nen medewerking te verlenen met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening juncto artikel 50, lid 8 van de Woningwet. De bouwvergunningen kunnen echter eerst worden verleend nadat gedepu teerde staten van Zeeland een verkla ring van geen bezwaar hebben afgegeven; deze verklaring kan pas worden aangevraagd nadat wij de aangrenzende of naburige eigenaren en gebruikers in de gelegenheid heb ben gesteld van het bouwplan kennis te nemen en daartegen bezwaren in te dienen. In verband met het voorgaande lig gen de op de genoemde bouwaanvra- gen betrekking hebbende bescheiden met ingang van 13 mei a.s. gedurende veertien dagen voor een ieder ter ge meentesecretarie, afdeling algemene zaken, van 09.00 uur tot 12.00 uur ter inzage. Gedurende de hierboven genoemde termijn kan een ieder zijn (gemoti veerde) bezwaren tegen de onderhavi ge bouwplannen aan het college van burgemeester en wethouders schifte- lijk kenbaar maken. Bestemmingsplan wijzigingen De burgemeester van Zierikzee maakt ingevolge artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening be kend, dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 22 april 1985 heeft besloten dat: a. een wijziging van het bestem mingsplan „Malta" wordt voorbe reid voor het perceel Gracht weg 4, kadastraal bekend gemeente Zie rikzee, sectie G, nummer 540; b. een wijziging voor het noordoos telijk deel van het bestem mingsplan „Poortambacht VII", kadastraal bekend gemeente Zie rikzee, sectie M, nummer 571 (ged) wordt voorbereid. Genoemde besluiten met bijbehoren de kaarten liggen met ingang van 13 mei 1985 ter gemeentesecretarie, af deling algemene zaken, voor een ie der ter inzage. Hinderwet Op de secretarie van de gemeente Zie rikzee ligt met ingang van 10 mei 1985 op werkdagen van 09.00 tot 12.00 uur en van 13.00 tot 17.00 uur, alsmede op het politiebureau, op zaterdagen van 09.00 tot 12.00 uur, ter inzage het ver zoek met bijlagen van: 1. J. J. Stols, Bettewaardsedijk 8, Zierikzee, om vergunning tot het uitbreiden van een agrarisch be drijf op het adres Bettewaardse dijk 11, kadastraal bekend gemeente Zierikzee, sectie H, nummer 503. Gemotiveerde bezwaren tegen het verlenen van de vergunning kunnen door een ieder gedurende een maand na dagtekening van deze kennisge ving schriftelijk worden ingediend bij burgemeester en wethouders. De ingekomen bezwaarschriften worden mede ter inzage gelegd. Een ieder kan ook mondeling in persoon of bij gemachtigde bezwaren inbrengen op verzoek tot één week vóór 10 juni 1985. U gelieve daarvoor een af spraak te maken. Beroep tegen de op het verzoek geno men beschikking kan later, behalve door de aanvrager en adviseurs, slechts worden ingesteld door degene die binnen de gestelde termijn schrif telijk of mondeling bezwaren heeft ingebracht, tenzij wordt aangetoond dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest (tijdig) bezwaren in te dienen. Tfevens ligt ter inzage het ontwerp van de beschikking op het verzoek van: 2. Tfexaco Petroleum Maatschappij (Nederland) B.V., Weena 116, Rot terdam, om - in verband met wijzi gingen van de bestaande inrichting - een nieuwe, de gehele inrichting omvattende, vergun ning voor een verkooppunt ten be hoeve van de opslag en levering van motorbrandstoffen, op het adres Nieuwe Kooiweg 6, ka dastraal bekend gemeente Zierik zee, sectie H, nrs. 525, 526, 528 en 625 (ged.). Burgemeester en wethouders zijn voornemens de gevraagde vergun ning te verlenen onder voorschriften om gevaar, schade en hinder voor de omgeving te voorkomen. Gemoti veerde bezwaren tegen de ont- werp-beschikking kunnen schrifte lijk worden ingebracht door de aan vrager en degenen die reeds schrifte lijk of mondeling bezwaar hebben gemaakt tegen het verzoek om ver gunning en hen die daartoe redelij kerwijze niet (tijdig) in staat zijn geweest. De bezwaarschriften moeten bij bur gemeester en wethouders worden in gediend vóór 24 mei 1985. Indien men dat wenst, worden de per soonlijke gegevens van degene die een bezwaarschrift indient niet be kend gemaakt. Het verzoek daartoe moet schriftelijk tegelijkertijd met het bezwaarschrift bij burgemeester en wethouders worden ingediend. Voor nadere inlichtingen kunt u zich wensen tot de gemeentesecretarie, te lefoon 01110-3151, toestel 332 en 532. Commissievergadering De vaste commissie voor advies en bijstand voor onderwijs vergadert dinsdag 14 mei 1985 om 17.00 uur in het stadhuis. De vergadering is voor iedereen vrij toegankelijk. Met toestemming van de voorzitter mag, voorafgaand aan elk agenda punt, het aanwezige publiek het woord voeren. De toelichting op de agenda ligt ter inzage op het bureau voorlichting ter secretarie. De agenda voor de vergadering ziet er als volgt uit: het vakonderwijs in het basis on derwijs met ingang van 1 au gustus 1985.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1985 | | pagina 12