„KNVB moet stappen ondernemen om oneerlijke concurrentie met recreatief gebeuren in te dammen" berichten msra ERIC DE NOORMAN Optreden country-duo AG en Kate in Zierikzee Cees in 't Veld tijdens ledenvergadering zaalvoetbal Schouwen-Duiveland: Onderwaterdia's voor NBvP afdeling Brouwershaven Film Hot Bubblegum in Zierikzee ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE Donderdag 25 april 1985 Nr. 23716 5 ZIERIKZEE - In eethuis Marktzicht in Zierikzee hield het officiële zaal voet balgebeuren op Schouwen-Duive land haar ledenvergadering. Tijdens deze vergadering reikte commissie-voorzitter Cor Verkaart de bekers uit aan de eerste twee geëindigde ploegen per klas. Het lag in de bedoeling, dat KNVB-zaalvoetbalafgevaardigde Sam de Koeyer de bekers zou uitreiken, maar evenals tij dens de vorige vergadering schitterde deze opnieuw door afwezigheid, waardoor Verkaart de honneurs waarnam. De sportiviteitsprijs kwam tot verrassing van de club te recht bij het eerste team van Skol Boys, dat als enige niet een strafminuut aan de broek kreeg in de voorbije com petitie. Het betekende een pleister op de wonde voor de club van sponsor Henk van Leer, die zijn beide teams in de competitie zag degraderen. In het verleden vertolkte Skol Boys ook provinciaal een hoofdrol, maar de club zal er zich zeker alles aan gelegen laten liggen het verloren gegane terrein terug te winnen. Zoals inmiddels gevoegelijk be- kend mag zijn pakte Bruse Boys in het afgelopen seizoen zowel het Schouwen-Duivelands kampioen schap als de eilandelijke zaalvoetbal beker, steeds met Sporthuis Zierik zee in het kielzog. Buiten Schouwen-Duiveland struikelde Bru se Boys in beide gevallen over de ver tegenwoordiger van het rayon Goes. De ploeg werd door Goes via drie wedstrijden uitgeschakeld in de race naar de Zeeuwse zaalvoetbaltitel en Kloetinge hield de Boys uit de halve finale van het bekergebeuren via 3-7 winst in sporthal Onderdak in Zie rikzee. In het Schouwen-Duivelandse gebeuren nemen FC Kerkwerve en 't Visslop het volgende seizoen in de eerste klas de plaatsen in van Skol Boys en Bijmakelaardij. Uit de twee de klas degraderen Ouwerkerk en Skol Boys II naar de derde klas. De klas wordt weer op negen ploegen ge bracht via de promotie van Van de Ven Lijsten en Zeelandia uit de derde klas. Het volgende seizoen komt er in de derde klas een nieuwe ploeg. Bij makelaardij II keert niet meer in de competitie terug, waardoor Bruse Boys vanaf de competitie 1985/1986 met twee teams gaat deelnemen. De Bruse club stond als eerste op de wachtlijst. Concurrentie Tijdens de rondvraag stelde Coun try Club-coach Cees in 't Veld de pro blematiek aangaande het recreatieve zaalvoetbalgebeuren in sporthal Krayestein aan de orde. In 't Veld be nadrukte allereerst totaal niets tegen het recreatieve gebeuren te hebben, maar hij liet weten grote problemen te hebben met de lankmoedigheid die de KNVB aan de dag legt omtrent deelname aan deze recreatieve com petitie. ,,Het is oneerlijk, dat spelers in het recreatieve gebeuren zonder blikken of blozen bij meerdere ploegen kun nen spelen. Ze hebben geen over schrijving nodig. Spelers, die in de officiële competitie in Zierikzee spe len kunnen daarnaast in het recrea tieve gebeuren een balletje trappen, maar dat vind ik nog niet het aller ergste", stelde In 't Veld. „Vooral fi nancieel zie ik dingen, die niet door de beugel kunnen. Wanneer een spe ler bij ons (in Zierikzee, red.) niet meer aan zijn financiële verplichtin gen kan of wil voldoen, stapt hij op en gaat hij morgen recreatief voet ballen, Wanneer hij binnen het offi ciële gebeuren van club wil verande ren, dan kan dat niet, wanneer hij bij de club waar hij vertrekt nog 'schul den' heeft, maar wanneer die over stap naar het recreatieve zaalvoetbal gaat is er niets aan de hand. Dat is oneerlijke concurrentie. Daar moet wat aan gedaan worden. De clubs, die in Zierikzee spelen, moeten toch al bijna het dubbele opbrengen. Voor dat financiële offer mogen deze clubs wel iets terug krijgen". Cees in 't Veld verzocht Cor Ver kaart de door hem geopperde mening mee te nemen naar het provinciaal overleg in Middelburg en haar daar naar eer en geweten te bevechten, maar de commissie-voorzitter achtte zijn kans op succes uiterst gering. „Het is vrijwel zeker vechten tegen de bierkaai", meende hij. „Ik sta daar waarschijnlijk in mijn eentje te genover alle andere regio-bestuur ders". Brogum-bestuurslid Kees Ver- kerke was van mening, dat de door In 't Veld naar voren gebrachte proble matiek best onder enige druk aan het afdelingsbestuur geoffreerd zou kun nen worden. Hij dacht daarbij aan een aangetekend schrijven met de be zwaren, vergezeld van een door alle Schouwen-Duivelandse voetbalvere nigingen ondertekende suggestie, dat het Zierikzeese gebeuren ook wel eens de recreatieve richting in zou kunnen gaan. „Dan zal er vast ën ze ker reactie komen, want dat zou de KNVB veeLgeld kosten", onderkende Verkerke, een constatering die overi gens vrijwel unanieme bijval kreeg. Wel of geen entree Uitvoerig werd van gedachte ge wisseld over het al dan niet heffen van entree voor de zaalvoetbalavon den. Dat vooral naar aanleiding van de mededeling van voorzitter Ver kaart, dat de publieke belangstelling van niet-voetballers uiterst gering werd in het zojuist besloten seizoen. „Het publiek laat het nadrukkelijk afweten", deelde hij mee. „We incas seerden het hele seizoen f 1071,- recet te, een terugval met ongeveer f 500,-. Dat is fiks". Gekoppeld aan een vrijwel zekere lichte verhoging van de zaalhuur zou de recetteterugloop een contributie verhoging van twintig gulden inhou den, waardoor het inschrijfgeld per ploeg f 260,- zou gaan bedragen. „We hebben indertijd met z'n allen beslo ten, dat iedereen, spelend of niet- spelend, een gulden entree zou gaan betalen", herinnerde Cees in 't Veld zich. „Dit lijkt me evenwel de laatste tijd fiks te verwateren. Ik meen te hebben constateren, dat er nogal, eens te lichtzinnig de hand mee ge licht wordt, maar dat moet niet, want ergens zal toch het geld van daan moeten komen om de zaak draaiend te houden. De clubbesturen moeten er hun leden nog maar eens nadrukkelijk op wijzen, dat die gul den betaald moet worden". Pim Kotoun van FC Kerkwerve achtte het veel raadzamer gewoon het begrote recettebedrag bij voorbaat door 27 (het aantal deelnemende ploegen, red.) te delen en dit bedrag bij het contributiebedrag te tellen. „Dat is de simpelste weg en je bent van een hoop rompslomp af". Kotoun kreeg evenwel tegengas van Henk van Leer. „De passanten kunnen dan gratis de zaal in, want er wordt geen entree meer geheven. Dat lijkt me niet redelijk", onderkende de Skol Boys-woordvoerder. „Dat is niet zo'n bezwaar, want de zaak is toch dek kend en voor het zaalvoetbalgebeu ren is het juist promotioneel goed, dat er liefst zo veel mogelijk publiek is", meende Kotoun op zijn beurt weer, waarna Cees in 't Veld het voor stel lanceerde om met sterk in prijs gereduceerde seizoenkaarten voor de spelers te gaan werken. „Wanneer een club voor al haar leden collectief een dergelijke goedkope seizoenkaart aanschaft zijn we er ook", stelde hij vast. „Hij of zij die deze kaart niet kan tonen, betaald gewoon een gul den". De diverse mogelijkheden wor den door de commissie op een rijtje gezet voor de volgende vergadering, die medio augustus wordt gehouden. Dan kan iedere vereniging haar voor keur uitspreken. Secretaris Tijdens de rondvraag kwamen er nog enkele korte onderwerpen aan de orde. Zo liet Hans van Urk van Skol Boys weten in het vervolg graag te zien, dat eventuele contributieverho gingen voor de inschrijfdatum voor een nieuwe competitie bekend zou den zijn. „Het kan natuurlijk best zo zijn,.dat een club financieel aan het plafond zit", onderkende hij. Pim Kotoun was van mening, dat scheidsrechters vaak te tolerant zijn, waardoor wedstrijden uit de hand lo pen.; ,,Er mag best strenger opgetre den worden tegen te hard voetbal. De technische voetballers verdienen voor wat ze laten zien enige bescher ming", stelde hij. Traditioneel waren de vragen over de competitie-opzet. Het vaak te onregelmatig spelen van met name de tweede en derde klas- sers vormde daarbij de hoofdmoot. Frank de Vos van 't Visslop zette de voorbije weken een competitie op en ook Joop Kleppe van Stella Boys werkte aan een gewijzigde opzet. „Ieder alternatief in deze moet met applaus worden begroet", meende Cees in 't Veld. Voorzitter Cor Ver kaart beloofde de plannen met de commissie te bekijken. Als klap op de vuurpijl kwam commissie- secretaris Arjan Bolle met de mede deling te willen stoppen met het se cretariaat wegens een overvloed aan werkzaamheden. Voor de volgende vergadering zal binnen de verenigin gen een nieuwe secretaris gevonden moeten worden. 1 I I I I I II I II I I I I I I II NIEUWS UIT DE REGIO. JE LEEST 'T IN DE ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE I I I I I I I I I I I I I I I I I I I Open dug O es ter dam en Bathse Spuikanaal ZIERIKZEE - De kontouren van de zuidelijke Comparti- menteringswerken worden duidelijk zichtbaar. Om ieder een de gelegenheid te geven het werk „in levende wijze" te zien, organiseert Rijkswa terstaat op zaterdag 4 mei 1985 van 09.00-16.00 uur een Open Dag. In de centrale directiekeet op de Molenplaat wordt informa tie gegeven en tevens Is er de gelegenheid een bezoek te brengen aan het werkeiland onder de oever van Tholen met de bouw van de schutsluis en de aanleg van de Oesterdam. Via een uitgezette rijroute kan men het in aanbouw zijnde Spuikanaal bezichtigen. Philipsdam, Oesterdam en Bathse Spuikanaal vormen sa men de oostelijke Oosterschel- dewerken, de zogenaamde Compartimentering. Achter deze dammen zal na 1987 een zoet randmeer met een vast peil ontstaan. Via de sluis in de Oesterdam zal eind 1986 kleine scheepvaart tussen Oosterschelde en Zoommeer mogelijk zijn. Deze sluis is 34 meter lang en 6,5 meter breed en wordt overspannen door een beweegbare brug. Het Bathse Spuikanaal dient om het overtollige water van het Zoommeer te lozen en de Westerschelde. Tijdens laag water zet men eenvoudig de sluis open, zodat geen gemaal nodig is. De Molenplaat is bereikbaar via een dam, die verbonden is met het haventerrein van Ber gen op Zoom. Voor nadere informatie over de Open Dag kan onder kantooruren gebeld worden: 01640-50040 (Molenplaat). LEEUWARDEN - Provinciale Sta ten van Friesland vinden dat de naam Friesland in het officiële ver keer moet verdwijnen. Een meerder heid koos woensdag tijdens de staten- zitting voor de Friese spelling „Fryslan". BROUWERSHAVEN - „Wij gaan niet onder water om de sensatie van de duiksport te ondergaan, maar ge bruiken het duiken als middel om de natuur onder watér té kunnen bekij ken, puur als recreatie dus", zegt Arie Bakker van de Schouwse On derwatersport Vereniging Scaldis. Tijdens de maandelijkse bijeen komst van NBvP afdeling Brouwers haven liet Bakker dinsdagavond on derwaterdia's zien die door zijn „buddy" Tbnnie Kostermans uit Scharendijke werden gemaakt tij dens hun gezamenlijke onderwater- tochten in de Grevelingen en de Oosterschelde. De vele aanwezigen die de, door een schaduwbestuur georganiseerde, avond bezochten, toonden veel be langstelling voor de met flitslicht ge maakte macro-opnames 'die een fan tastisch en soms bizar beeld gaven van het dierlijk leven zoals dat op een diepte van vier tot elf meter in de bei de ons omringende zeearmen is te zien. Dieren met heel gewoon klin-. kende namen als oesters, mossels, garnalen, slakken, kreeftjes en ver schillende slak- en spons- en kwal soorten leverden, aangevuld met de uitleg van Bakker, boeiende en vreemdsoortige beelden op. In de Oosterschelde, volgens Bakker een uniek stukje water, bleek de verschei denheid aan diersoorten en vegetatie nog veel groter te zijn omdat daar, in tegenstelling tot de Grevelingen nooit lozingen vanuit de rivieren plaatsvonden. Zeeanjelieren, dode- mansduim en vele andere minder be kende zeearmbewoners leverden schitterende plaatsjes op. Mevrouw M. de Wilde-van der Spek van het schaduwbestuur bood de heer Bakker een attentie aan als dank voor de interessante avond.- Van Aardenne: betalingsproblemen gasrekening hebben brede oorzaak DEN HAAG - Betalingsproblemen bij energierekeningen hangen niet zozeer samen met de ontwikkeling van de energieprijzen, alswel met de totale ongustige economische ont wikkeling van de afgelopen jaren. Dat schrijft minister Van Aardenne (Economische Zaken) woensdag aan de Tweede Kamer in een reactie op onderzoeken naar de incassoproce dure en het betalingsgedrag van gas- verbruikers in 1983, onder meer uit gevoerd door de VEGIN, de exploi tanten van gasbedrijven. In 1983 werden 24.100 aansluitingen afgesloten en bedroeg het totaal aan tal zogenoemde slotacties (betalings regeling, betaling door derden als bij voorbeeld een sociale dienst en afsluitingen) 265.000. In percenten steeg het aantal slotacties van 3,9 in 1982 tot 5,3 procent in 1983. In totaal 12,9 miljoen gulden bleek oninbaar in 1983, ofwel 0,14 procent van de om zet van 8,9 miljard gulden (1982: 0,13). De betalingsproblematiek is dan ook toegenomen, aldus Van Aardenne. Oorzaken zijn volgens hem de alge mene koopkrachtdaling, waardoor ook de inkomens boven de laagste in komens hun verbruikerspatronen hebben moeten aanpassen. De beta lingsproblemen komen niet voor op een specifiek terrein (bijvoorbeeld de energierekening), maar op meerdere terreinen. ZIERIKZEE - In bioscoop de Con certzaal draait zaterdag 27 en zondag ,28 april de komische film Hot Bub blegum op herhaling. Beide voorstel lingen beginnen om 20.00 uur. Samantha, het kamp waar sergeant Ramit als een moeder waakt over zijn soldaten, is in rep en roer. Er zullen manoeuvres gehouden worden, waar bij het erom gaat een vlag te verove ren. Deze vlag is in het bezit van Hes- sione, een rivaliserend kamp. Als Samantha deze keer de vla niet weet te veroveren, blijft ze definitief in handen van Hessione. Tbr ere van de manoeuvres komt een Zwitsers militair attaché op be zoek, begeleid door een verleidelijke, vrouwelijke korporaal. Ramit stelt alles in het werk om haar te versie ren, maar één van zijn soldaten is hem te slim af en gaat zelf met de eer strijken. Ramit drilt zijn mannen op zijn ei gen manier. Zijn disciplinaire maat regelen zijn ook wat ongewoon. Als hij ontdekt dat er een orgie aan de gang is in de slaapbarak, haalt hij de mannen naar buiten en laat ze de pa- sodoble dansen, vooral ook uit te leurstelling over het feit dat ze hun sergeant niet uitgenodigd hadden. De manoeuvres gaan van start. Zal Ramit weten te winnen met een stel letje soldaten, die nauwelijks een ge weer kunnen vasthouden en een para sol meenemen tegen de zon? h-fpj-j Nederlandse Hervormde Kerk Aangenomen naar Raamsdonk: C. S. Verwoert te Berlikum; naar Vlaar- dingen (wijkgemeente Holy-Zuid): T. Zevenbergen te Den Haag. Christelijke Gereformeerde Kerken Aangenomen naar Den Haag-Zuid: G. Leendertse te Apeldoorn-C. Bedankt voor Huizen: J. Westerink te Urk. Gereformeerde Gemeente in Nederland ZIERIKZEE - Woensdag 1 mei, 19.30 uur, ds. F. Mallan, in Lutherse kerk. Beursbericht Markt Goes dinsdag 23 april 1985 Aardappelen Bintje, directe levering, op auto ge leverd, veldsgewas, 9-10'/2 cent per kg, suikervrij 11-12 cent per kg; 0 mm op waarts, binnenlandse kwaliteitsei sen, 11V2-12V2 cent per kg. Voeraard- appelen 8V2-9 cent per kg. Exclusief B.T.W. Notering Rotterdamse Beurs d.d. 22 april 1985: Bintje, 35-50 mm, 9V2-IOV2 cent per kg; Bintje, 50 mm opwaarts, 16-17 cent per kg. Exclusief B.T.W. Uien Directe levering, op auto geleverd, 40 mm opwaarts, tot 5 cent per kg. Uit de vrieskoeling, op auto geleverd tot 15 cent per kg. Exclusief B.T.W. Vlas Ongerepeld, op auto geleverd, 40-50 cent per kg. Afwijkende partijen, 20- 39 cent per kg. Exclusief B.T.W. Granen, zaden en peulvruchten Alle prijzen per 100 kg en exclusief B.T.W.: Tarwe, basis 16%, uit opslag handel en coöperatie, 51,25-/ 52,50; tarwe, basis 16%, uit eigen opslag, 53,75; brouwgerst, boerenschoon, 52,25-/ 53,75; voergerst 46,50- 48,25; haver 47,50-/ 49,00; erwten, kleine groene, 88,00-/ 90,00; capu- cijners 78,50-/ 79,00; bruine bonen, vrij van grond en halve bonen, 40,00 -ƒ 167,50; blauwmaanzaad, boeren schoon, 110,00-/ 135,00; blauw maanzaad, prima doorsnee, 165,00; karwij, boerenschoon, 180,00- 325,00; karwij, prima doorsnee, 440,00. Hooi en stro Alle prijzen per 1000 kg, op auto ge leverd en exclusief B.T.W.: Weidehooi 275,- - 350,—; dijkhooi 265,— - 300,—; lucernehooi 375,— 425,—; veldbeemd 90,250,—; roodzwenk/rietzwenk 160,— 200,—; Engels raaigras 170,— - 210,—; tarwestro 130,145,—; gerstestro 160,— - 190,—; erwten stro 145,195,—; schokkerstro 110,— - 150,—. Eierveiling Eiveba b.v. BARNEVELD, 24-4. Aanvoer 2.019.600 stuks. Stemming: redelijk. Prijzen per 100 stuks: Eieren van 55-56 gram 10,30; van 60-61 gram 10,60-/ 11,25; van 65-66 gram 11,70- ƒ.12,45. Veemarkt Den Bosch DEN BOSCH, 24-4. Prijzen per ki logram geslacht gewicht en ontvet: Extra kwaliteit dikbillen 11,00- 14,00; stieren: le 8,20-/ 9,20, 2e 7,55-/ 8,20; vaarzen: le 7,55-/ 8,60, 2e 6,65-/ 7,55; koeien: .le 7,50- 8.50, 2e 6,60-/ 7,50, 3e 6,00-f 6,60; worstkoeien 5,50-f 6,50. Prijzen per kilogram levend ge wicht: Vette kalveren: le 6,40-/ 6,65, 2e 6,25-/ 6,40. Prijzen per stuk: Schapen 160- 220, lammeren (rammen) 125- 200; lammeren (ooien) 100-/ 180; melk- en kalfkoeien: le soort 2425- 3025, 2e soort 1600-/ 2425; melk en kalfvaarzen: le soort 2200- 3000, 2e soort 1550-/ 2200; guste koeien 1500-/ 2200; enterstieren 1250-/ 2150; pinken 725-/ 1675; graskalveren 500-/ 825; nuka's voor de mest, roodbont, stieren 275- 580, en zwartbont 175-/ 400; nu ka's voor de mest roodbont vaars koeien 200-/ 380, en zwartbont 125-/ 300; schaap met lam(meren) 250-f 400; weidelammeren 100- 190; bokken en geiten 25-ƒ 100. Aanvoer: totaal 9525 stuks, waaron der: slachtvee 1403, stieren 220, ge- bruiksvee 2195, jongvee 1150, nuka's roodbont 1340, nuka's zwartbont 1103, slachtschapen en lammeren 1480, ge- bruiksschapen en lammeren 547, bokken en geiten 87. Overzicht: slachtvee: handel matig, en prijzen gelijk; stieren: handel ma tig en prijzen gelijk; gebruiksvee: handel traag, en prijzen gelijk; jong vee: handel flauw, en prijzen gelijk; nuka's roodbont: handel rustig, en prijzen prijshoudend; nuka's zwart bont: handel stil, en prijzen iets la ger; slachtschapen en lammeren: han del redelijk, en prijzen iets lager; gebruiksschapen en lammeren: han del willig, en prijzen prijshoudend; bokken en geiten: handel rustig, en prijzen gelijk. De Gezivorenen AG en Kate. ZIERIKZEE - Het Nederlandse country-duo AG en Kate en de Britse entertainer Mick Smith zijn maan dagavond 29 april te beluisteren en te zien tijdens een country-concert dat plaatsvindt in het Huis van Nas sau te Zierikzee. Het concert vindt plaats op initia tief van Rien de Veth die na een hele serie country-avonden in Brouwers haven, nu voor het eerst het initiatief neemt om in Zierikzee een dergelijk concert te organiseren. Mick Smith, die ook buiten Enge land grote bekendheid geniet, is van af zijn zeventiende jaar actief bezig met country music. Zijn shows bevat ten veel eigen liedjes die ook op zijn grammofoonplaten staan en daar naast brengt hij populair materiaal van zijn favoriete artiesten. Mick pre senteert twee programma's op de lo kale BBC-radio en is wekelijks te ho ren bij BBC radio Lincolnshire en radio Leicester. Hij werd gecontrac teerd om in Nederland op te treden door het duo AG en Kate toen het re centelijk een tournee door Engeland en Shetland maakte. AG en Kate ver zorgen het voorprogramma waarbij zij nieuwe songs ten gehore brengen die ze tijdens hun tournee schreven hiertoe geïnspireerd door het land schap, de mensen en de cultuur daar. Aanvang van het concert om 20.30 uur en inlichtingen over do kaartverkoop op telefoonnummer (01119) 1219 of 1976. 25. „Zeker zal ik het zeggen," grijnst Svein, „er is er maar één die er met dat derde bootje vandoor gegaan kan zijn, en dat is Eric de Noorman, zogezegd mijn beste vriend." Het drietal en Tbste kijkt hem aan alsof zij menen dat hij zwakzinnig geworden is. „Kom nou," gromt Tbste dan, „wou jij bewe ren dat jij zo maar met een koning omgaat en dan nog wel niemand anders dan die vervloek te Noorman?" „Jazeker beweer ik dat," knikt Svein, „we zaten hier met een man of zestig en ik en mijn vriend de koning waren op onderzoek uitge gaan. Hebben wij niet een bloedeed gezworen Toste? Zal ik dan tegen je liegen?" Toste schudt aarzelend zijn hoofd en neemt Svein op of hij hem nu pas voor het eerst ziet. „Ik kan jullie verzekeren mannen, dat ik reuzegoed met die Noorman kan opschieten, en ik heb er nooit spijt van gehad dat ik met hem in zee ben gegaan," roept Svein uit. „In ieder geval heb ik een heel wat beter leven dan jullie want als ik naar die vette leren lappen kijk die jullie bij gebrek aan een goede helm ophebben, gaat het jullie niet zo erg voor de wind „Wij zijn tenminste doodeerlijke vrijbuiters gebleven en, en, en „Nou ophouden mannen," gromt Tbste, een geweldige arm opheffend, „ik ben er voor om met Sveintje mee te gaan." „Nou, wij niet," snauwen de twee anderen. „Ga jc gang dan maar dikkop, je 2ult het be rouwen. wat ik je brom." En zo, in een niet al te beste stemming, gaan de mannen uit elkaar. Het drietal Saksers, staart Svein en zijn reusachtig broertje na, tot ze in de duisternis verdwenen zijn. „Wat die lange zegt, kan best waar zijn", fluistert er dan een. „En als die Noorman, die Saksenvretor, ons in dc gaten krijgt, kunnen wc wel pakken. We moeten die lange te grazen nemen, want hij weet natuurlijk waar de Noor man met ons bootje uithangt." „Ja, maar wij met ons drieën zijn toch „Daar weet ik wel wat op." valt de andere zijn tegenstribbelende makkers in de rede, „kom mee".

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1985 | | pagina 5