Zierikzeesche IJsvereniging besluit jubileumviering met huldiging 18 Elfstedenrijders Kans op promotie voor eerste team S V Zierikzee na gelijkspel tegen West-Zeeuws-Vlaanderen Zierikzee in redelijke wedstrijd naar 1-1 gelijkspel bij Dosko DFS afgetekend leider na 1-2 winst bij Middelburg en verlies concurrenten ZSC in blessuretijd op verlies gezet door door Brouwershaven: 1-0 Ouwerkerk behaalt nuttig punt bij Hulsterloo Weinig- belangstelling- vergadering HSV De Krabbe Uitreiking zwemdiploma's ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE Maandag li maart 1985 Nr. 23691 7 NIEUW-NAMEN - Zondag eerste klasser Ouwerkerk behaalde in Nieuw-Namen een 1-1 gelijkspel te gen mede-degradatiekandidaat Hulsterloo. Omdat ook Graauw een gelijkspel bij elkaar speelde is het onderlinge verschil tussen de drie ondersten in de zondagse eerste klas niet veranderd. Overigens moest Ouwerkerk al in de eerste minuut een fikse tegenslag verwerken, door dat Olivier Verwest het veld moest verlaten na een botsing. Vanaf de aftrap kwam de bal bij Ouwerkerk in de spits, waar Olivier Verwest trachtte het leer te koppen. Hierbij kwam hij echter in onzachte aanraking met een opponent, die de zelfde bedoelingen had. Verwest liep een ingedeukt jukbeen en werd afge voerd naar het ziekenhuis van Hulst. Later werd hij doorverwezen naar een kaakchirurg in Vlissingen. ,,Het werd een echt degradatieduel met weinig goed voetbal", zei Peter Goedegebuure, de Ouwerkerk- trainer, die aan het eind van het sei zoen vertrekt bij Ouwerkerk. Aan beide kanten werd louter de lange pass gebruikt met de bedoeling een lucky in2et af te dwingen, maar daar kwam weinig van terecht. Beide ploe gen werkten hard, maar van voetbal was er nauwelijks sprake. In de 20e minuut van de tweede helft kwam Hulsterloo op voor sprong, toen Hans Picavet zich met handen en voeten voorbij Eugène Tbt- té werkte en vervolgens doelman Mi chel Begemann uitspeelde. Een tikje terug stelde Jo Goosen in de gelegen heid om 1-0 aan te laten tekenen. ,,Die treffer kwam wel erg gemakke lijk tot stand. Dat de scheidsrechter eigenlijk in de fout ging onderkende hij tien minuten later door Peter Be- zemer een strafschop mee te geven voor niets", zei Goedegebuure. marco Viergever rondde de klus af: 1-1. In de slotfase was irritatie troef en twaalf minuten voor tijd mocht Hans Pica- vet van scheidsrechter Marijt vroeg tijdig vertrekken wegens te nadruk kelijke opmerkingen op de leiding. BURGH-HAAMSTEDE - In aan wezigheid van slechts 14 leden van de 400, hield de HSV De Krabbe, vrij dagavond in hotel Bom de voorjaars vergadering. Het speet voorzitter M. Wessels dat zo weinigen waren opge komen. De geplande bootwedstrijd vanuit Stellendam in november moest verschovèn worden naar 17 fe bruari en de vele deelnemers vingen aan 25-tal gullen. Het ledental blijft constant, zo bleek uit het jaarverslag van secretaris A. Deurloo. Ook de geldmiddelen vragen na de verhoogde contributie geen extra aandacht en er is een goed batig sal do. J. Plandsoen adviseerde, als lid der kascommissie het financieel be leid van penningmeester J. Vreden- bregt goed te keuren. De aftredende bestuursleden, M. Wessels en B. Ne- lisse werden herkozen en in de plaats van G. Kruithof werd J. van Leenen gekozen. Het wedstrijdprogramma voor 1985 werd goedgekeurd en ziet er als volgt uit: zaterdag 16 maart Eiland wedstrijd in Bruinisse, zondag 24 maart bekerwedstrijd Trap Wester- schouwen, zondag 31 maart Brou- wersdam achterzijde, zondag 14 april Brouwersdam achterzijde, zondag 28 april Plompetoren, zondag 5 mei be kerwedstrijd Scholderlaan Renesse, zondag 19 mei Trap Westenschouwen en zondag 9 juni Nieuwe weg West bout. Loco-burgemeester L. J. van Gastel overhandigt nestor Jan Lekkerkerk de blijvende herinnering aan de dertiende Elfstedentocht op 21. februari. Wethouder Van Gastel zegt verbetering accommodatie toe ZIERIKZEE - Op 21 februari werd de dertiende Elfste dentocht verreden. De tocht leverde een schitterende overwinning op voor Evert van Benthem, maar het grootste spektakel werd de toertocht met de ongeveer 16.000 toertochtrijders. Namens Schouwen-Duiveland traden in Friesland 21 schaatsers aan. Ter afsluiting van de viering van het honderdjarig jubileum van de Zierik zeesche IJsvereniging werden achttien schaatsers van het meest noordelijke deel van Zeeland vrijdagavond door het bestuur van de jubilerende vereniging vergast op een blijvende herinnering aan de 200 kilometer lange tocht. Een en ander werd financieel mogelijk gemaakt door Sporthuis Zierikzee, Evertse Sportprijzen en de Zierikzeesche Nieuwsbode. De herinneringen werden overhandigd door Zierikzees loco-burgemeester en wet houder voor sportzaken L.J. van Gastel. Voordat loco-burgemeester Van Gastel het woord richtte tot de Elfste denrijders somde voorzitter Wim Evertse van de jubilerende vereni ging de hoogte- en dieptepunten op van een schaatsperiode, die velen zich nog lang zullen heugen. Bestuur en werkploeg van de Zierikzeesche IJs vereniging moesten vrijwel continue optornen tegen fikse problemen om de Zierikzeese ijsbaan schaatsklaar te krijgen. „Tijdens de eerste ijsperi- ode hielden we op de valreep een suc cesvolle jubileumdag", stelde Evert se. „Een marathondriedaagse, een af val wedstrijd en jeugdwedstrijd vormden de ingrediënten van de tweede ijsperiode, maar vast staat, dat er steeds keihard gewerkt moest worden om onze baan in een redelijke conditie te krijgen. Gelukkig was er echter de samenwerking met de zusterverenigingen Haamstede- Burgh en Renesse, waardoor er toch redelijk veel geschaatst kon worden". Bijzonder belangrijk in het alsnog gereed krijgen van de Zierikzeese ijs baan was de medewerking van de ge meente en de brandweer. Voorzitter Evertse bedankte beide instanties nog een keer voor de geweldige mede werking. Loco-burgemeester Van Gastel be gon zijn toespraakje met een geluk wens aan het adres van de honderdja rige ijs vereniging. „Als je zo'n jubileum in een dergelijk ijzige win ter mag vieren, dan bof je", meende Van Gastel. „Ik heb bewondering voor al die mensen, die het vele werk verzetten en die steeds de moed op brachten om weer opnieuw te begin nen, wanneer de baan fiks te lijden had onder de veelal slechte omstan digheden. Het zoute water en de voortdurende sneeuwval zorgden er voor, dat eigenlijk alles tegenzat, wat maar tegen kon zitten om een goede vloer te krijgen". Van Gastel deelde mee, dat het ge meentebestuur van mening is, dat aan de accommodatie wat gedaan moet worden.'„Namens het college wil ik meedelen, dat we moeten be- OOSTBURG - Het eerste schaakteam van de Zierikzeese Schaakvereniging trad zaterdag aan voor haar laatste wedstrijd in de promotieklasse van de Zeeuwse Schaakbond. Het team van Zierikzee stond bij de aanvang van de wedstrijd op de tweede plaats, met een gelijk aantal match-punten als de te genstander: West-Zeeuws-Vlaanderen I. Het beloofde een spannende wed strijd te worden in Oostburg. Eén wedstrijd was vooruit ge speeld. Martin Krijger had tegen G. de Winter aan het tweede bord remise gemaakt. Het Zierikzeese team ver scheen verzwakt achter de borden. Drie sterke schakers, R. van der Ve- ken, A. J. Scheele en J. A. J. van der Made, moesten verstek laten gaan. West-Zeeuws-Vlaanderen nam de leiding op zich. Aan het laatste bord lanceerde de Zeeuws-Vlaming Worst een ongemeen felle aanval op de rok- adestelling van Zierikzee-speler Stoe. Zo fel dat de verbouwereerde Stoel het op moest geven. Zijn tegen stander gaf hem nog een paar nuttige tips mee naar huis om herhaling te voorkomen. Gelijke stand De stand werd onverwachts en on gedacht weer in evenwicht gebracht. Zierikzee-speler C. van Eldik kwam in een hopeloze stand terecht. Hij hield echter het hoofd koel en wist op handige wijze de volle winst in de wacht te slepen. Met de stand lVi-lVt nam West- Zeeuws-Vlaanderen opnieuw een voorsprong. Ditmaal was het J. Ver kerk die tegen de geroutineerde J. Jansen zijn koning om moest leggen. De Zeeuws-Vlaming sloeg bij Ver kerk in het centrum in en met behulp van paarden en lopers werd Ver- kerk's stelling zo onder vuur geno men dat de Zierikzeeënaar zijn ko ning om moest leggen. Jeugdspeler Peter van der Zwan debuteerde in het eerste. Aan het 6de bord hield hij lang stand tegen junior R. Andeweg. Stukverlies deed Van der Zwan op achterstand komen waardoor hij zijn partij verloren zag gaan. West-Zeeuws-Vlaanderen kwam door deze overwinningen op 3'/i-lbit. Zierikee had echter nog het een en an der in petto. H. C. Jukkenekke speel de zijn laatste partij voor zijn oude club en leverde een prima prestatie. Zijn tegenstander. D. Luteijn, juist die dag jarig werd onthaald op een felle aanval waarop Jukkenekke pa tent heeft. Tben de Zeeuws-Vlaming, totaal in de war door de steeds weer onverwachte zetten, tenslotte een to ren weggaf was de wedstrijd bekeken en kon Jukkenekke een 1 op zijn sal do schrijven. Fraaie partij Albert Fiemens speelde een fraaie partij. Aanvankelijk kwam hij wat moeilijk te staan maar vermeende voordeeltjes bleken nadelen te zijn. Zijn tegenstander, de sterke J. C. Louws, moest opgeven. Met een stand van 3Va-3Vt was nog een partij gaande. Waarnemend teamleider H. Uil speelde tegen R. Andeweg, die de dame-opening voor treffelijk wist op te vangen. Uitein delijk werd deze partij afgebroken in een eindstand die minimaal voor Zie rikzee remise is. Er zijn vage winst kansen ih de partij voor Zierikzee. De voorlopige eindstand is V/z-V/t. Prognose voor de definitieve stand: 4-4. De gedetailleerde uitslagen: 1. J. C. Louws-A. Riemens 0-1, 2. G. de Winter-M. M. Krijger Vz-Vz, 3. J. Jansen-J. Verkerk 1-0, 4. M. Marteyn- C. van Eldik 0-1, 5. M. de Brokx-H. Uil afgebroken, 6. R. Andeweg-P. van der Zwan 1-0, 7. D. Luteijn-H. C. Juk kenekke 0-1, J. Worst-S. J. Stoel 1-0. Door dit resultaat eindigt Zierikzee op de tweede plaats gevolgd door West-Zeeuws-Vlaanderen I met een gelijk aantal matchpunten. De Zeeuws-Vlamingen hebben echter minder bordpunten. Kampioen werd met 11 punten Het Witte Paard III, dat zaterdag Goes II versloeg. Of Het Witte Paard ook promoveert is nog de vraag. Vorig jaar werd dit team ook kampioen, maar zag toen van de pro motie af. Laatste in de promotieklasse werd T.O.G. uit Bruinisse, dat hierdoor de gradeert naar de le klasse Noord. BERGEN OP ZOOM - Voor de tweede keer op rij heeft Zierikzee een 1-1 ge lijkspel behaald in een competitiewedstrijd. Er was echter een duidelijk ver schil met zeven dagen eerder. Werd de puntendeling tegen Sluiskil behaald in een slechte wedstrijd, het 1-1 gelijkspel bij het Bergen op Zoomse Dosko was het resultaat van een wedstrijd, dat het publiek van de eerste tot de laatste minuut boeide. „We speelden redelijk goed, zeker dertig procent beter dan de vorige week", meende Zierikzee-trainer Jack Schipper. „We hebben echter qua kansenbenutting op de kritieke momenten gefaald en dat is jammer, want anders kom je wel met de volle winst thuis". In de eerste helft kreeg Dosko nauwelijks mogelijkheden en Zierikzee domineerde volledig, voor namelijk door een sterk middenveld en twee voortreffelijke spitsen: Jan- Leen Boot en Ronald van Oeveren. „Er was echter geen doorkomen aan. Dosko stond consequent met zeven of acht spelers te verdedigen", meende Schipper. Kansjes waren er in het eerste be drijf coor Jan-Leen Boot, maar hij schoot nipt naast, en voor Patrick de Broekert. Hij kwam echter millime ters tekort om het beslissende tikje te kunnen geven. In de tweede helft werd Rini Stoutjesdijk vervangen door Marco Does. Stoutjesdijk klaag de over rugpijnen. Er ontwikkelde zich een gelijkopgaand, boeiend duel, dat uiteindelijk in de 25e minuut de eerste treffer opleverde van de voet van Kees Verkaart. Nadat Corné van Dort twee keer achter elkaar het houtwerk rond Ronald Lievense had getest, kwam de bal uit de rebound bij Wim Overweel, die in een keer Kees Verkaart bediende. De aanvoer der kweet zich uitstekend van zijn taak: 0-1. „We maakten toen weer de fout om te aanvallend op 0-2 te gaan jagen, hetgeen ook prompt problemen ople verde", stelde Jack Schipper vast. Vijf minuten na de openingstreffer bracht Corné van Dort de partijen op gelijke hoogte door het leer via Pa trick de Broekert in de touwen te knallen. Drie minuten later had de beslissing kunnen vallen, toen Mar tin Quist aan de noodrem moest trek ken bij Van Dort. De gevaarlijke spits schoot de unieke mogelijkheid even wel naast. Vijf minuten later een ideale gelegenheid voor Zierikzee, maar nu knalde Ronald van Oeveren vanaf twee meter voor het doel nog over. Martin Quist had vooraf op de Brabantse doelman gekopt. „Uitein delijk mochten beide ploegen tevre den zijn over het gelijkspel", resu meerde Jack Schipper. vorderen, dat een periode van hon derd jaarmet zoute ijsvloeren eigen lijk afgesloten moet worden. We zullen trachten om de beschikking te krijgen over een terrein, dat tijdens vorstperioden onder water gezet kan worden, zodat er sneller geschaatst kan worden, in ieder geval zo snel, dat we gelijkop kunnen werken met de zusterverenigingen elders op Schouwen-Duiveland". Wim Evertse toonde zich tevreden met de medede ling van de loco-burgemeester. „Dit is een grandioos cadeau. Als cen trumgemeente kun je niet maken, dat je altijd de laatste bent". Selecte groep Vervolgens werden de achttien schaatsers, die de dertiende Elfste dentocht tot een goed einde brachten bijeen geroepen om het aandenken in ontvangst te nemen. Allen ontvingen een tinnen bord met inscriptie. Naast Elfstedentocht 21 februari 1985 ver meldt ieder bord de naam van dege ne, die de tocht voltooide. Tfevens is er ruimte om het verdiende Elfsteden- kruisje in te leggen. „Ik heb het allemaal vanuit mijn stoel voor de buis gezien en ik moet zeggen, dat ik diepe bewondering heb voor wat jullie gepresteerd heb ben. Nooit of te nimmer zal iemand mij over kunnen halen om aan de barre tocht te beginnen. Ik denk, dat je een verschrikkelijk voldaan ge voel moet hebben, wanneer je de 200 kilometer inderdaad vol hebt ge maakt", concludeerde Van Gastel. Een speciaal woordje had de loco burgemeester voor Jan Lekkerkerk, de 59-jarige nestor van de Schouwen- Duivelandse Elfstedenrijders. „Dat jij op die leeftijd nog een dergelijke prestatie levert, moet als voorbeeld gelden voor de jeugd. Daar kunnen zij zich aan spiegelen". Behalve voor Jan Lekkerkerk was er ook een her inneringsbord voor René Verwijs, Ruus Vercruijsse, I do Klijnsma, Huib de Ligt, Ger Villerius, Theo den Engelsman, Jaap van de Kassteele, Johnny Quaak, Jaap Romeijn, Her man Padmos, Jacob den Engelsman, Piet-Jan Landegent, Marcel Hanse, Piet van den Aarsen, Fop Fonteine, Harry Boot en Cor Muller. Namens alle Elfstedenrijders be dankte Ger Villerius het bestuur voor de sympathieke geste. Ttevens bedankte hij het bestuur van de Zie rikzeesche IJsvereniging voor het enorme doorzettingsvermogen tij dens de moeilijke realisatie van de ijsbaan. De huldiging van de Elfste denrijders werd ingepast in een door Piet Gast, Jan Roggeband en Han Koster in de Graanbeurs georgani seerde dansavond. Voor de live muziek zorgden de Delta Boys. MIDDELBURG - In de eerste klas van het zaterdagse afdelingsvoetbal is DFS alleen koploper geworden na een 1-2 overwinning bij Middelburg en ne derlagen van alle rivalen. „We hebben in Middelburg hard gewerkt, maar het was geen beste wedstrijd. We hebben heel wat betere wedstrijden gespeeld, maar we kwamen met beide punten in Burgh-Haamstede terug en dat is toch ook lekker meegenomen. Overigens hebben we geen klagen, want we hadden met een gelijkspel tevreden moeten zijn", legde DFS-trainer Kees Rijnberg uit. DFS kwam in de vijfde minuut al op voorsprong, toen Johnny Quaak op keeper Arjen Mondeel knalde en de terugspringende bal door Wim Boogert werd ingeschoten. Middel burg moest zich de suprematie laten welgevallen, maar de Burgh- Haamsteedse ploeg kon niet profite ren. In de 33e minuut kwam de thuisploeg naastzij, toen Henk Wil- lemse een schot loste, dat door een woud van benen doelman Eric Schot verraste. Een paar minuten later was er zelfs bijna een voorsprong voor de thuisploeg, maar nu blokte Eric Schot de op hem afkomende Henk Willemse. In de slotminuut van de eerste helft scoorde DFS, maar ter wijl de inzet van Jack van Rees on derweg was floot de arbiter voor de rust en ging het feest niet door. In de tweede helft was er van ver schil in sterkte totaal geen sprake. Na twintig minuten wisselde Kees Rijn berg centrum-spits Jack van Rees voor de A-junior Johnny van der Ha ve en juist hij had na 32 minuten een belangrijk aandeel in de winnende treffer. Marco Jonker loste vanaf de zijkant een voorzet, die in een melee van spelers belandde. Hierbij bevond zich ook Johnny van der Have. Hij sprong op om de bal te koppen, maar raakte het leer niet. Zijn beweging was evenwel voldoende om doelman Mondeel van zijn apropos te brengen. In plaats van het leer klemvast te pakken liet de sluitpost het leer door zijn handen glippen: 1-2. „Misschien een fortuinlijke zege, maar we zijn er echt blij mee", erkende Kees Rijn berg, die inmiddels onderkent, dat zijn ploeg een geheide kampioen is geworden. „Als we tegen de spanning kunnen, redden we het, maar we moeten wel steeds oppassen", zegt hij. BROUWERSHAVEN - Brouwershaven heeft er in de tweede klas van het za terdagse afdelingsvoetbal mede voor gezorgd, dat de spanning in deze klas nog nadrukkelijker aanwezig blijft. De ploeg van trainer Kees Kommer haal de in een uitermate sportieve derby ZSC met 1-0 onderuit. Weliswaar kreeg de ploeg daarmee meer dan het gezien het vertoonde spel verdiende, „maar", zo stelde ZSC-oefenmeester Ko Willemse vast, „de doelpunten tellen nu een maal en dan moet je realist zijn. ZSC scoort moeilijk en dat brak ons op". In de eerste helft was het vooral Brouwershaven, dat het gebeurde dicteerde, vooral in de eerste tien mi nuten. Er ontstonden kansen voor Joop krips, maar ook hij blonk aller minst uit door zuiverheid in zijn af werking. Na een kwartier kwam ZSC meer en meer in de wedstrijd, maar de ploeg kwam nauwelijks bij het doel van Jacco de Jonge. Een keer had de Brouwse sluitpost echter ge luk, toen een inzet van Harry Linders via de paal in zijn handen carambo leerde. „ZSC ging naar gelang de wedstrijd vorderde steeds beter spe len en Brouwershaven moest zich de suprematie van de Scharendijkse ploeg laten welgevallen", meende Ko Willemse en Kees Kommer moest het ZIERIKZEE - In zwembad „Onder dak" mochten zaterdag 49 A- en 57 B- kandidaten het zwemdiploma in ont vangst nemen. De beoordelingscom missie bestond uit de heer W. ten Haaf en de heer L. Oosse. Het Natio naal Bureau Zwemdiploma's was vertegenwoordigd door de heer Th. Sluis. De diploma's werden uitgereikt door de heer A. P. den Reijer, als ver tegenwoordiger van de Stichting Sportcentrum Schouwen-Duiveland. Dc geslaagden Diploma A: Tbmara van Beveren. Nanok Baart, Anne Doelemen. Linde Engelsman, Ingeborg Geluk, Tineke Gieskes. Wendy Goedegebuure, San dra Hillebrand, Mirjam Hendrikse, Manon Kloet. Martine Kooman, San dra Leipoldt. Suzanne Lindhout, Leo- nie Merle, Natasja Raaymakers, Pa tricia de Ruytcr, Nicole Steffner, San dra van Schelven. Carola Verboom, Sandra v. d. Velde. Monica v. d. Werf, Micha Winsveen, Bianca de Zeeuw, Erwin van Asperen, Alexander Deur loo, Maarten Doeleman, Remko Geu ze, Lennert de Graaf, Thijs v. d. Hoek, Bastiaan Hogenstein, Marcel Ho- genstein, Jöran Janse, Kevin de Jongh, Jacco de Jonge, Jan v. d. Kasteele, Giel Leeuwe, Paul Leeuwe, Erwin Lems, Jeroen Pieterman, Da vid Righart, Dennis v. d. Sande, Kees School, Dirk Schram, Erik Stoel, Jo- han Vaane, Ramon Verseput. Peter Wabeke, Kees Wesdorp, Stoffel Janse. Diploma B: Caroline Brandenbarg, Natascha v. d. Berge, Annita v. d. Ber ge, Renate Baumann, Ingrid Bijkerk, Madeion Bouwens, Daphne But, Hil- de den Boer, Sandra Evcraers, Suzan ne Gordijn, Mirella Hanson, Irene Karstens, Miriam Kristalijn, Evelijn Kooman, Nadia van Lith, Judith van 't Loo, Jolanda Neele, Joyce Naere- bout, Linda Reeling, Carolien Stou ten, Corieke v. d. Sluys, Margreet v. d. Vaate, Marit de Vrieze, Karelle Vil lerius, Jan den Boer, Wilco Gouds waard, Peter 't Hart, Rcné Heyboer, Dimitri Houtman, Marco de jonge, Richard Oosse, Allard Pomstra. An- dré Ruytenberg. Martijn Stout, Ar jan Steenis, Erik Vis, Mischa Wak- kee. daarin eens zijn met zijn collega. In de tweede helft was het initiatief voornamelijk bij ZSC. „We kwamen in deze periode een aantal keren erg goed weg", erkende Kees Kommer. Twee keer werd een Scharendijkse treffer wegens buitenspel afgekeurd en Harry Linders en Onno Kramer raakten nog paal en lat. In blessure tijd kwam voor de Scharendijkse ploeg de anti-climax, die mogelijk nog ernstige gevolgen kan hebben voor het verdere verloop van de com petitie. Een dieptepass vanaf het middenveld belandde bij Flip Boke- laar. Hij werd weliswaar nog naar buiten gedrongen, maar kon toch nog tot een schot komen. De bal schoot onder de Scharendijkse doelman Maarten van der Weele door in de tou wen. „We kregen echt meer dan we verdienden, maar het is wel lekker meegenomen. In Scharendijke kre gen wij wat te weinig", concludeerde Kommer. „Het blijft jammer, dat we zo moei lijk scoren", moest Ko Willemse nog eens kwijt. „Ik denk echter, dat er op korte termijn verbetering komt. Ik heb Harry Linders uit het tweede team overgeheveld en ook René Flo- hil lijkt weer helemaal fit. Hij deed in Brouwershaven weer een half uur mee. Wanneer hij het ritme weer te rug heeft is hij zeker een enorme aan winst in aanvallend opzicht. On danks deze nederlaag blijven we er keihard tegenaan gaan. Iedereen staat voor honderd procent achter dc ploeg. Aanvallend wordt het wel op gelost en verdedigend kennen we geen problemen. We hebben geen op vallende figuren, het collectief maakt ons sterk", legde Ko Willemse uit. HAARLEM - Ongeveer vijftig be woners van de Haarlemse flat Enge lenburg zijn in de nacht van zaterdag op zondag door brandweer en politie enige tijd geëvacueerd, nadat op een van de verdiepingen, in een kastje met gasleidingen, brand was ont staan.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1985 | | pagina 7